Hoşgeldiniz!

haber spikeri

Şule Zeybek'in saçı olay oldu 00:25
Şule Zeybek'in saçı olay oldu 156.323 izlenme - 6 yıl önce Canlı yayına alışılmadık bir saç şekliyle çıkan Şule Zeybek yayın sonrası Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar'ın kendisini odasına çağırdığını ve saçı sebebiyle "uyarı" aldığını Twittter aracılığı ile duyurdu.
Samanyolu Tv Haber Spikeri Canlı Yayında Fenalaşıp Bayıldı 00:37
Samanyolu Tv Haber Spikeri Canlı Yayında Fenalaşıp Bayıldı 84.433 izlenme - 5 yıl önce Samanyolu Haber spikeri Cihan Demir, haberleri sunarken bayıldı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı spiker Cihan Demir, daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Muhteşem Habercilik 00:28
Muhteşem Habercilik 3.372 izlenme - 4 ay önce Güzel ülkemizin eğlenceli haber kanalları insanın stresini bir nebze alıyor efendim. Hep birlikte izliyoruz...
Haber Muhabirlerinin Eğlenceli Anları 02:56
Haber Muhabirlerinin Eğlenceli Anları 3.400 izlenme - 2 yıl önce Muhabirler de insan, şaşırır, takılır, tıkanır, yeri gelir kameramanı çileden çıkarır. Sizlerin kusursuzca tek solukta izlediği haber anonslarının perde arkasıdır bu. Sevgi Şahin Meliha Değirmenci Hoş Gülşah İnce Birsen Nazlı Yerebasmaz Yılmaz Emre İzkübarlas Beril Özcan Şule Öztürk Öznur Aslan Öznur Turalıoğlu Seyhan Fatih Erener Ali Onur Tosun Damla Yıldız
Kanepe Komutanı Obama 01:57
Kanepe Komutanı Obama 5.360 izlenme - 2 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra nasıl bir boşluğa düşebileceğinin parodisini yaptı. Beyaz Saray'ın videosunda bir haber spikeri Obama için "O artık başkomutan değil, kanepe komutanı" sözüyle açılıyor ve Snapchat skandalıyl
 Canlı Yayında Uzaklara Dalan Kadın Sunucu Gafil Avlandı  00:16
Canlı Yayında Uzaklara Dalan Kadın Sunucu Gafil Avlandı 2.376 izlenme - 1 yıl önce ABC haber spikeri canlı yayında olduğunu unutup uzaklara dalınca reji tarafından uyarıldı ve ortaya ilginç görüntüler çıktı. Avustralya'da gece haberlerini sunan Natasha Exelbyi, habere ilişkin görüntüler yayınlandıktan sonra kemara kendisine dönünce fena yakalandı.
haber spikeri kareteci ciktı :) 01:19
haber spikeri kareteci ciktı :) 6.016 izlenme - 9 yıl önce haber spikeri kareteci ciktı
Defne Samyeli Dansıyla Geceye Damga Vurdu 01:15
Defne Samyeli Dansıyla Geceye Damga Vurdu 328 izlenme - 4 ay önce Haber spikerliğini bıraktıktan sonra oyunculuğa ve şarkıcılığa merak salan Defne Samyeli, şimdi de dans performansıyla büyüledi. Bir kozmetik markası iş, magazin ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımı ile Raffles İstanbul’da bir gece düzenledi. Gecenin en çok konuşulan ismi 2 çocuk annesi 46 yaşındaki Defne Samyeli oldu.
Esra Duygu Akgün En İyi Haber Spikeri Seçildi 00:31
Esra Duygu Akgün En İyi Haber Spikeri Seçildi 5.281 izlenme - 9 yıl önce İzleyİcİlerİnİn çok büyük bölümü haber spİkerlerİ olan , www.haberspikerleri.com gİbİ en cİddİ bİr sİtede yİne kendİ meslektaŞlari tarafindan en İyİ ana haber spİkerİ seçİlmİŞtİ. esra duygu akgün genc nesil ana haber spikerlerinİn öncüsü oldu.son zamanlarin en gundemdeki ana haber spikeri esra duygu akgun egitimi,fİzİĞİ,sunumu ve ses tonu İle yeni nesil habercilere iyi bir ornek oluŞturuyor.
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'dan Haber Spikeri Taklidi 601 izlenme - 2 yıl önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından videolar paylaşmaya devam ediyor. Eğlenceli videolar çeken Gökbakar’ın son gözdesi gün ortası haberleri sunan Kanal D spikeri Şule Zeybek oldu. Zeybek’in küt saçlarını andıran bir peruk takan Gökbakar, çektiği videoya Zeybek’i de etiketledi. Komik video kısa zamanda 150 bine yakın beğeni aldı.
Haber Spikeri Nasıl Olunur? 03:15
Haber Spikeri Nasıl Olunur? 1.245 izlenme - 3 yıl önce Efendim haberleri sunarken erkekleri hipnotize eden haber sipikeri ece üner haber spikerliğini anlatmış. ben sondaki ecnebi spikere bayıldımm... bence haber spikerliği insanın kendine yakışanı giymesidir.
Pelin Çift Haber Spikeri Kusursuz! - Habertürk 02:07
Pelin Çift Haber Spikeri Kusursuz! - Habertürk 1.456 izlenme - 7 yıl önce
Haber Spikeri Şaşırtı 00:13
Haber Spikeri Şaşırtı 1.745 izlenme - 9 yıl önce izlesene
Şehit Cenazesi Haberi Sunan Spiker Gözyaşlarını Tutamadı 00:39
Şehit Cenazesi Haberi Sunan Spiker Gözyaşlarını Tutamadı 530 izlenme - 2 yıl önce Türkiye peş peşe gelen şehit haberleriyle sarsılırken, bu haberleri ekran başındakilere aktaran spikerler zaman zaman zor anlar yaşayabiliyor. TVNET Gündüz kuşağında moderatör Haluk Huyut, Deniz Astsubay Cüneyt Sertel hakkında bilgiler aktarırken yutkundu. Haluk Huyut, "şehidin 2 kız çocuğu vardı" dediği sırada canlı yayında gözleri doldu. Yutkunan spiker bu durum karşısında daha sonra Kilis sınırındaki muhabire bıraktı sözü.
Yaptığı Yorum Olay Oldu 00:20
Yaptığı Yorum Olay Oldu 647 izlenme - 4 yıl önce Televizyon spikeri Nevşin Mengü, haber sonrası ilginç bir çıkışta bulundu. Yaptığı yorum sosyal medyada olay yarattı.
Haber Spikeri Nazlı Çelik Boksa Merak Sarması 01:01
Haber Spikeri Nazlı Çelik Boksa Merak Sarması 246 izlenme - 1 yıl önce Ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, eşi Serdar Bilgili ile ayrıldıktan sonra farklı alanlara yönelmeye başladı. Başarılı spiker, son olarak boksa merak sardı.
Haber Demosu 01:49
Haber Demosu 625 izlenme - 4 yıl önce HABER DEMOSU, HABER SPİKERİ, HABER
Haber Spikeri Canlı Yayında Depreme Yakalandı 07:11
Haber Spikeri Canlı Yayında Depreme Yakalandı 455 izlenme - 4 yıl önce TGRT Haber Spikeri Canlı Yayında Depreme Yakalandı, İşte O Anlar
Fatih Portakal'dan Skandal PKK Gafı 00:15
Fatih Portakal'dan Skandal PKK Gafı 64 izlenme - 9 ay önce Fox Tv haber spikeri Fatih Portakal, sunduğu haber programında öldürülen teröristlere 'Allah rahmet eylesin' diyerek büyük bir gafa imza attı.
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Spiker 2 02:32
Ustalık Belgesini Almaya Çalışan Spiker 2 347 izlenme - 3 yıl önce Artık mesleğini yapmak isteyen bu güzel ablamız yeterlilik sınavı kıvamında verilen metni çatır çatır okuyor. Nasıl bir akıcılıktır bu şaşırıyorum
Ana Haber Spikeri Nasıl Olunur? 03:15
Ana Haber Spikeri Nasıl Olunur? 403 izlenme - 4 yıl önce Haber spikeri olmak için gereken özellikler nelerdir? Ece Üner'in ağzından "terfi"nin keyifli anlatımıyla 3 dakikada haber spikerliği mesleği www.terfi.com.tr
Canlı Yayında Olduğunu Unutan Spiker Skandala İmza Attı 00:16
Canlı Yayında Olduğunu Unutan Spiker Skandala İmza Attı 177 izlenme - 2 yıl önce Meksika'da KWTX adlı televizyonda haber spikeri canlı yayında olduğunu unutunca olanlar oldu. Hillary Clinton'ın seçim kampanyasında kullandığı sözleriyle alay edince her şey kameralar tarafından kaydedildi. Spiker, Hillary Clinton'IN Donald Trump için söylediği sözleri alaycı bir dille tekrarlayınca bu anlar yayına yansıdı.
Show TV spikeri canlı yayında isyan etti 03:15
Show TV spikeri canlı yayında isyan etti 389 izlenme - 5 yıl önce SHOW TV Ana Haber spikeri Erhan Çelik seyircilere "Maruzatımız var" diyerek içini döktü. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan Suriye'deki kimyasal silah görüntüleri nedeniyle ceza aldıklarını dile getiren Çelik RTÜK'e isyan etti.
Kasırganın Ortasında Haber Sunmaya Çalışmak 01:53
Kasırganın Ortasında Haber Sunmaya Çalışmak 57 izlenme - 10 ay önce Amerika'nın felaket bölgesi olarak adlandırılan Irma kasırgasının vurduğu eyaletten canlı yayın yapmaya çalışan haber spikeri uçmadan 2 dakika konuşabildi. Bu hareket Türk haber spikerlerini kıskandırır.
Bülent Serttaş Haber Spikeri Olursa ! 04:02
Bülent Serttaş Haber Spikeri Olursa ! 299 izlenme - 4 yıl önce Petek Dinçöz TNT televizyonunda yayınlanan programında Bülent Serttaş'a haber sundurarak bir şaka yapmış.Şaka öyle bir şaka ki izleyenlerin gözlerinden yaş gelmiş.
Haber Spikeri Canlı Yayında Bayıldı. İşte O Görüntüler 00:37
Haber Spikeri Canlı Yayında Bayıldı. İşte O Görüntüler 310 izlenme - 5 yıl önce Samanyolu TV'de pazar akşamı haberlerini sunan haber spikeri Cihan Demir, canlı yayında haber sunarken birden fenalaşarak yere yığıldı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı spiker Cihan Demir, daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Mirkelam Haber Spikeri Oldu 04:01
Mirkelam Haber Spikeri Oldu 697 izlenme - 10 yıl önce mirkelam'in "vay anasını sayın seyirciler" isimli şarkısına çektiği klip izleyenleri şaşırtıyor. çekimleri geçtiğimiz haziran'da göcek'te başlayan ve eylül ayında İstanbul'da tamamlanan klipte mirkelam hem ana haber bülteni spikerini hem de habere konu olan ayrılık hikayesinin kahramanını canlandırıyor.
Şahan Gökbakar'ın Şule Zeybek Taklidi 00:46
Şahan Gökbakar'ın Şule Zeybek Taklidi 110 izlenme - 2 yıl önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ünlülerin taklitleriyle sosyal medyada yankı uyandırmaya devam ediyor. Son olarak öğlen haberleri sunucusu Şule Zeybek'in taklidini yapan Şahan, takipçilerinden tam not oldu. Kısa süre içerisinde 150 binden fazla tıklanma alan ünlü komedyene binlerce yorum ve beğeni yağdı.
Sosyal Medyanın Toplumsal Olaylara etkisi Abdullah Çiftçi Ahmet Rıfat Albuz 17:54
Sosyal Medyanın Toplumsal Olaylara etkisi Abdullah Çiftçi Ahmet Rıfat Albuz 139 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Rıfat Albuz'un hazırlayıp sunduğu Artı Eksi Haber haftaiçi her gün 17'de TVNE'te