Hoşgeldiniz!

hamile kadın

Hamile Kadını ve Üç Çocuğunu Otobüsten Attılar 00:43
Hamile Kadını ve Üç Çocuğunu Otobüsten Attılar 4.376 izlenme - 4 ay önce Rusya'da gerçekleşen olayda, hamile bir kadın ve 3 çocuğu gürültü yaptıkları gerekçesiyle ite kaka otobüsten atıldı. Gürültü yaptıkları gerekçesiyle iki kadın arasında başlayan tartışma otobüsteki diğer yolcuların da karışmasıyla büyüdü. Daha fazla gürültüye tahammül edemeyeceğini söyleyen bir yolcu, hamile kadın ve çocuklarını ite kaka otobüsten dışarı attı. Küçük çocuklar korku içinde çığlık atarak ağlamaya başladılar. Olay başka bir yolcu tarafından cep telefonuyla kaydedildi.
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 00:36
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 5.499 izlenme - 1 yıl önce Hamile Annesini Taklit Eden Minik Sevimli bebek hamile annesinin yürüyüşünü taklit ederek komik görüntülere sebep oluyor.
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 04:47
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 6.004 izlenme - 2 yıl önce Etrafındakilere çakmak soran hamile kadına bakın nasıl tepkiler geldi.
Hamileliğini Bir Balonla En Acayip Şekilde Anlatan Yaratıcı Kadın 01:30
Hamileliğini Bir Balonla En Acayip Şekilde Anlatan Yaratıcı Kadın 5.395 izlenme - 1 yıl önce Hamile bir kadın, hamileliği boyunca karnının şişmesini, balonu içine çekmesine bağlamış. Buna göre kadın balonu içine çekerken, karın büyüyor. Her gün aynı kıyafetlerle çektiği videoyu, time-lapse'le (Hızlandırma Tekniği) birleştiren bu yaratıcı ablamız, sonunda da ortaya çok eğlenceli bir iş çıkarmış.
hamile kadın coşarsa... - ikınma -) 00:50
hamile kadın coşarsa... - ikınma -) 19.716 izlenme - 7 yıl önce hamile kadın çok çocuk doğurunca doktor da şaşırdı...
Hamile Kadın İçki İçerse 02:59
Hamile Kadın İçki İçerse 4.352 izlenme - 2 yıl önce Havuz partisine katılıp içki içen hamile kadın şakasını izliyoruz.
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 00:36
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 3.534 izlenme - 2 yıl önce hamile kadının karnına dokunulmasına izin vermeyen köpek 26.02.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamile Kadın ve Sevimli Kızından Müthiş Dans Performansı 03:28
Hamile Kadın ve Sevimli Kızından Müthiş Dans Performansı 1.727 izlenme - 10 ay önce Nikki Taylor isimli hamile bir anne ve 6 yaşındaki sevimli kızından sıcacık bir dans gösterisi. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 00:39
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 620 izlenme - 7 ay önce Hamile kadın uçakta doğum yaptı Bali'den Los Angeles'a giden uçakta bir anne, hosteslerin yardımıyla doğum yaptı.
mağazada suyu gelen hamile kadın 00:54
mağazada suyu gelen hamile kadın 6.076 izlenme - 6 yıl önce
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 01:35
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 4.802 izlenme - 3 yıl önce Ümraniye'de Geçen Hafta 8 Aylık Hamile Kadının Öldürüldüğü Anın, Bir İş Yerinin Güvenlik Kamerası Tarafından Kaydedildiği Ortaya Çıktı.
Anne Karnında Oynak Bebek 00:57
Anne Karnında Oynak Bebek 2.342 izlenme - 2 yıl önce Hamile annenin karnındaki bebek yerinde durmamaya kararlı olacak ki, anne karnında hiç durmadan hareket ediyor. Kameraya yansıyan o görüntüler sizlerle...
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 00:10
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 2.502 izlenme - 3 yıl önce Londra'da bir Türk kızı hamile olmanın mutluluğunu birazcık abartmış.
Hamile Kadının Yolda Doğurması 01:41
Hamile Kadının Yolda Doğurması 1.266 izlenme - 1 yıl önce Araplar tarafından yapılan bu şaka izleyenleri güldürmeyi başarıyor.Hayır o değil,o çocuk eteğin altında nasıl uzun süre durabiliyor.Neyse buyrun izleyelim
Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 02:04
Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 1.481 izlenme - 2 yıl önce Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 16.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamile Kadının Yunus ile Birlikte Yüzmesi 02:41
Hamile Kadının Yunus ile Birlikte Yüzmesi 65 izlenme - 4 hafta önce İsmi Pregnant olan sanırsam Amerikalı hamile kadın yunus ile birlikte yüzmüş, dalmış ve show yapmış kendisi neden bunu yapmış, bebeğine yazık değil mi ya yunus tepse ne olacak insan düşünmeden edemiyor. Ama yinede görsel açıdan değişik bir yapım olmuş.
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 01:42
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 1.725 izlenme - 3 yıl önce Hamile Kadın Yolda Doğum Yapıyor!
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 00:30
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 1.035 izlenme - 2 yıl önce 35 Haftalık Kadın Havada Doğum Yaptı. Rusya'dan Yakutistan'a Gitmek İçin Uçağa Binen 35 Haftalık Hamile İrina Vasylkova (25) Bir Anda Sancılandı. Kabin Görev...
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 00:22
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 1.420 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Birmingham kentinde sorumsuz bir hamile kadının karnındaki bebeğinin ne kadar güçlü ve sağlam olduğunu göstermek için eline aldığı bir çekiçle karnına vurması çocuk hakları kuruluşlarını ayağa kaldırdı. Heather Thorpe adlı 24 yaşındaki Heather Thorpe sekiz buçuk aylık hamileyken, karnındaki bebeğin ne kadar sağlam ve sıkı olduğunu göstermek adına çekiçle karnına vururken, bebeğin babası Sean Hanlon da o çirkin sahneleri cep telefonuyla görüntüledi.
Aldatılan Hamile Kadının İntikamı Kötü Oldu! 01:13
Aldatılan Hamile Kadının İntikamı Kötü Oldu! 241 izlenme - 5 ay önce Aldatılan Hamile Kadının İntikamı Kötü Oldu! Hamile kadın, aldatıldığını öğrenince kocasının otomobilini hurdaya çevirdi.
Gülme Krizine Girdim 01:42
Gülme Krizine Girdim 1.983 izlenme - 3 yıl önce Gülme Krizine Girdim
Hamile Olduğunu Eşine Uçak Anonsu ile Duyuran Kadın 01:02
Hamile Olduğunu Eşine Uçak Anonsu ile Duyuran Kadın 60 izlenme - 1 ay önce Sürpriz gibi sürpriz be! O yol nasıl bitecek şimdi... Baba olacağını uçaktayken pilotun anonsu ile öğrenen adamın o heyecandan doruklara ulaşan müthiş anlarını izliyoruz.
Böyle şaka yok 01:32
Böyle şaka yok 822 izlenme - 1 yıl önce Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.
mağazada suyu gelen hamile kadın 00:54
mağazada suyu gelen hamile kadın 3.129 izlenme - 7 yıl önce :)
Hamilelik Şakası Gözyaşlarıyla Sonuçlandı 04:48
Hamilelik Şakası Gözyaşlarıyla Sonuçlandı 438 izlenme - 11 ay önce Üç yıllık erkek arkadaşını yanına çağırıp hamile olduğunu söyleyen kadın, erkek arkadaşının beklenmedik hareketiyle neye uğradığını şaşırdı.
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Final sahnesi 04:34
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Final sahnesi 791 izlenme - 1 yıl önce Türkler Çıldırmış Olmalı'nın duygusal ve aksiyon dolu final sahnesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler ''Yüzlerimizin ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun, göz yaşlarımızın rengi aynıdır be.'' Yönetmenliğini Murat Aslan'ın yaptığı, başrollerinde Peker Açıkalın, Önder Açıkbaş, Tuba Ünsal, Erdal Tosun, Burhan Öcal, Kadir Çöpdemir'in rol aldığı Türkler Çıldırmış Olmalı filminden bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Tür...
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 02:14
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 1.180 izlenme - 3 yıl önce Ömer Tuğrul İnançer'in Hamile Kadınlar Sokakta Gezemez Sözü Necati Hoca'dan Tepki Aldı. Necati Hoca " Bir Şey Diyorsun Ne Diyorsun Böyle Bir Şeyi Nerde Duydu...
 Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 951 izlenme - 2 yıl önce Meghan Umphres Leatherman isimli 33 yaşındaki hamile kadın, 98 kiloluk ağırlığın altına giriyor..
hamile kadın takla atıyor 00:23
hamile kadın takla atıyor 2.061 izlenme - 7 yıl önce
hamileyken hamile kaldı 02:42
hamileyken hamile kaldı 2.156 izlenme - 7 yıl önce hamile bir kadın yeniden hamile kaldı. abc televizyonunun haberine göre arkansaslı julia grovenberg bir kaç ay önce hamile kaldı. kadın bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girdi ve bir bebeğe daha hamile kaldığını öğrendi. karnında taşıdığı bebekler ikiz değil. aralarında 2 buçuk hafta var. doktorlar bu durumun milyonda bir olduğunu belirtti. bebeklerden birisi 2009 yılınnı sonunda, diğeri de 2010 yılında doğacak