Hoşgeldiniz!

Hamile Kadın

Hamile Kadını ve Üç Çocuğunu Otobüsten Attılar 00:43
Hamile Kadını ve Üç Çocuğunu Otobüsten Attılar 10.206 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da gerçekleşen olayda, hamile bir kadın ve 3 çocuğu gürültü yaptıkları gerekçesiyle ite kaka otobüsten atıldı. Gürültü yaptıkları gerekçesiyle iki kadın arasında başlayan tartışma otobüsteki diğer yolcuların da karışmasıyla büyüdü. Daha fazla gürültüye tahammül edemeyeceğini söyleyen bir yolcu, hamile kadın ve çocuklarını ite kaka otobüsten dışarı attı. Küçük çocuklar korku içinde çığlık atarak ağlamaya başladılar. Olay başka bir yolcu tarafından cep telefonuyla kaydedildi.
hamile kadın coşarsa... - ikınma -) 00:50
hamile kadın coşarsa... - ikınma -) 20.299 izlenme - 8 yıl önce hamile kadın çok çocuk doğurunca doktor da şaşırdı...
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 04:47
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 6.289 izlenme - 3 yıl önce Etrafındakilere çakmak soran hamile kadına bakın nasıl tepkiler geldi.
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 00:36
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 5.825 izlenme - 2 yıl önce Hamile Annesini Taklit Eden Minik Sevimli bebek hamile annesinin yürüyüşünü taklit ederek komik görüntülere sebep oluyor.
Hamileliğini Bir Balonla En Acayip Şekilde Anlatan Yaratıcı Kadın 01:30
Hamileliğini Bir Balonla En Acayip Şekilde Anlatan Yaratıcı Kadın 5.568 izlenme - 3 yıl önce Hamile bir kadın, hamileliği boyunca karnının şişmesini, balonu içine çekmesine bağlamış. Buna göre kadın balonu içine çekerken, karın büyüyor. Her gün aynı kıyafetlerle çektiği videoyu, time-lapse'le (Hızlandırma Tekniği) birleştiren bu yaratıcı ablamız, sonunda da ortaya çok eğlenceli bir iş çıkarmış.
Hamile Kadının Twerk Yapması 00:32
Hamile Kadının Twerk Yapması 892 izlenme - 6 ay önce Hamile Kadının Twerk Yapması Yakın bir tarihte doğum yapması beklenen hamile kadın twerk dansıyla dikkatleri üzerine çekti...
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 00:36
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 3.877 izlenme - 3 yıl önce hamile kadının karnına dokunulmasına izin vermeyen köpek 26.02.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamile Kadın İçki İçerse 02:59
Hamile Kadın İçki İçerse 4.570 izlenme - 3 yıl önce Havuz partisine katılıp içki içen hamile kadın şakasını izliyoruz.
İkizlerin Anne Karnındaki Hareketleri 00:50
İkizlerin Anne Karnındaki Hareketleri 88 izlenme - 3 hafta önce Saçlarını kuaförde yıkatan hamile annenin karnındaki ikizlerin hareketlerini hayretler içinde izleyeceksiniz. İkizler anne karnından adeta dışarıya çıkmak için çaba gösteriyor.
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 01:35
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 5.210 izlenme - 4 yıl önce Ümraniye'de Geçen Hafta 8 Aylık Hamile Kadının Öldürüldüğü Anın, Bir İş Yerinin Güvenlik Kamerası Tarafından Kaydedildiği Ortaya Çıktı.
Hamile Kadın ve Sevimli Kızından Müthiş Dans Performansı 03:28
Hamile Kadın ve Sevimli Kızından Müthiş Dans Performansı 1.997 izlenme - 2 yıl önce Nikki Taylor isimli hamile bir anne ve 6 yaşındaki sevimli kızından sıcacık bir dans gösterisi. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Ufaklık 00:15
Hamile Annesinin Yürüyüşünü Taklit Eden Ufaklık 132 izlenme - 1 ay önce Minik göbeğini öne çıkararak paytak paytak, yorgun tavırlar içinde geri yaslanarak hamile annesinin yürüyüşünü taklit eden ufaklığın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
5 Aylık Hamile Hayat Kadını Parasını Alamayınca İntihar Girişiminde Bulundu 01:31
5 Aylık Hamile Hayat Kadını Parasını Alamayınca İntihar Girişiminde Bulundu 876 izlenme - 12 ay önce Antalya’da hayat kadını 5 aylık hamile G.A., müşterisiyle parada anlaşamayınca pansiyonun penceresine çıkarak, intihar girişiminde bulundu. Olay, öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesi Tahılpazarı Mahallesi’ndeki bir pansiyonda meydana geldi. Cezaevinden yeni çıktığı ve hayat kadını olduğu belirtilen G.A., 30 TL karşılığında 22 yaşındaki Durmuş Ç. ile ilişkiye girmek üzere anlaştı. Bir pansiyonun üçüncü katındaki odaya çıkan ikili, iddiaya göre burada para konusunda anlaşmazlığa düştü. Durmuş Ç., ilişkiye girmekten vazgeçince pansiyonun penceresine çıkan G.A., intihar edeceğini söyledi. Korkuya kapılan Durmuş Ç. polisi aradı. Durmuş Ç., gelen polis ekiplerine bulundukları katı tarif ederken, diğer pencereye çıkan G.A. da ayağını sarkıtarak, atlayacağını söyledi. Kendisini ikna etmek isteyenlere “Atarım lan kendimi” diyerek tehdit savuran G.A., kısa süren çabanın ardından ikna edildi.
Anne Karnında Oynak Bebek 00:57
Anne Karnında Oynak Bebek 2.908 izlenme - 3 yıl önce Hamile annenin karnındaki bebek yerinde durmamaya kararlı olacak ki, anne karnında hiç durmadan hareket ediyor. Kameraya yansıyan o görüntüler sizlerle...
Hamile Kadının Şaşırtıcı Twerk Dansı 00:32
Hamile Kadının Şaşırtıcı Twerk Dansı 367 izlenme - 5 ay önce Hamile olmasına aldırış etmeden çılgınca twerk yapan bu kadını şaşkınlıkla izleyeceksiniz. Bebeğe bir zararı olmamıştır inşallah. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamile Kadının Yolda Doğurması 01:41
Hamile Kadının Yolda Doğurması 1.667 izlenme - 3 yıl önce Araplar tarafından yapılan bu şaka izleyenleri güldürmeyi başarıyor.Hayır o değil,o çocuk eteğin altında nasıl uzun süre durabiliyor.Neyse buyrun izleyelim
Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 02:04
Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 1.619 izlenme - 4 yıl önce Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 16.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 00:39
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 913 izlenme - 2 yıl önce Hamile kadın uçakta doğum yaptı Bali'den Los Angeles'a giden uçakta bir anne, hosteslerin yardımıyla doğum yaptı.
Doğurtan Şaka 00:30
Doğurtan Şaka 5.798 izlenme - 8 yıl önce evet evet yanlış duymadınız korkunca doğurdu
Break Dans Yapan Aylık Hamile Kadın 00:38
Break Dans Yapan Aylık Hamile Kadın 410 izlenme - 9 ay önce 39 haftalık hamile olan İsrailli anne adayı Lidor David isimli kadın, kocası ile birlikte hip hop dansı yaptı. Doktorların uyarılarına kulak asmayan 33 yaşındaki kadın "Bebeğime dansı tanıtmak için sabırsızlanıyorum." açıklamasında bulundu.
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 01:42
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 1.730 izlenme - 4 yıl önce Hamile Kadın Yolda Doğum Yapıyor!
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 00:22
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 1.569 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'nin Birmingham kentinde sorumsuz bir hamile kadının karnındaki bebeğinin ne kadar güçlü ve sağlam olduğunu göstermek için eline aldığı bir çekiçle karnına vurması çocuk hakları kuruluşlarını ayağa kaldırdı. Heather Thorpe adlı 24 yaşındaki Heather Thorpe sekiz buçuk aylık hamileyken, karnındaki bebeğin ne kadar sağlam ve sıkı olduğunu göstermek adına çekiçle karnına vururken, bebeğin babası Sean Hanlon da o çirkin sahneleri cep telefonuyla görüntüledi.
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 00:30
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 1.126 izlenme - 3 yıl önce 35 Haftalık Kadın Havada Doğum Yaptı. Rusya'dan Yakutistan'a Gitmek İçin Uçağa Binen 35 Haftalık Hamile İrina Vasylkova (25) Bir Anda Sancılandı. Kabin Görev...
mağazada suyu gelen hamile kadın 00:54
mağazada suyu gelen hamile kadın 3.230 izlenme - 8 yıl önce :)
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 00:10
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 2.680 izlenme - 4 yıl önce Londra'da bir Türk kızı hamile olmanın mutluluğunu birazcık abartmış.
Gülme Krizine Girdim 01:42
Gülme Krizine Girdim 2.023 izlenme - 4 yıl önce Gülme Krizine Girdim
Doğar Doğmaz Usain Bolt'a Bağlayan Bebek Şakası 01:43
Doğar Doğmaz Usain Bolt'a Bağlayan Bebek Şakası 48 izlenme - 1 ay önce Bir arap ülkesinde sahil kenarında gezerken birden fenalaşan hamile kadını hastaneye götürmek için yardım etmek isteyen vatandaşlar doğar doğmaz koşmaya başlayan bebek şakasıyla şok oluyorlar.
Böyle şaka yok 01:32
Böyle şaka yok 1.269 izlenme - 2 yıl önce Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.
hamile kadın takla atıyor 00:23
hamile kadın takla atıyor 2.074 izlenme - 8 yıl önce
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 02:14
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 1.389 izlenme - 4 yıl önce Ömer Tuğrul İnançer'in Hamile Kadınlar Sokakta Gezemez Sözü Necati Hoca'dan Tepki Aldı. Necati Hoca " Bir Şey Diyorsun Ne Diyorsun Böyle Bir Şeyi Nerde Duydu...