Hoşgeldiniz!

hamile kadın

Hamile Kadını ve Üç Çocuğunu Otobüsten Attılar 00:43
Hamile Kadını ve Üç Çocuğunu Otobüsten Attılar 3.374 izlenme - 1 ay önce Rusya'da gerçekleşen olayda, hamile bir kadın ve 3 çocuğu gürültü yaptıkları gerekçesiyle ite kaka otobüsten atıldı. Gürültü yaptıkları gerekçesiyle iki kadın arasında başlayan tartışma otobüsteki diğer yolcuların da karışmasıyla büyüdü. Daha fazla gürültüye tahammül edemeyeceğini söyleyen bir yolcu, hamile kadın ve çocuklarını ite kaka otobüsten dışarı attı. Küçük çocuklar korku içinde çığlık atarak ağlamaya başladılar. Olay başka bir yolcu tarafından cep telefonuyla kaydedildi.
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 00:36
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 5.309 izlenme - 1 yıl önce Hamile Annesini Taklit Eden Minik Sevimli bebek hamile annesinin yürüyüşünü taklit ederek komik görüntülere sebep oluyor.
Hamileliğini Bir Balonla En Acayip Şekilde Anlatan Yaratıcı Kadın 01:30
Hamileliğini Bir Balonla En Acayip Şekilde Anlatan Yaratıcı Kadın 5.337 izlenme - 1 yıl önce Hamile bir kadın, hamileliği boyunca karnının şişmesini, balonu içine çekmesine bağlamış. Buna göre kadın balonu içine çekerken, karın büyüyor. Her gün aynı kıyafetlerle çektiği videoyu, time-lapse'le (Hızlandırma Tekniği) birleştiren bu yaratıcı ablamız, sonunda da ortaya çok eğlenceli bir iş çıkarmış.
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 04:47
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 5.960 izlenme - 2 yıl önce Etrafındakilere çakmak soran hamile kadına bakın nasıl tepkiler geldi.
hamile kadın coşarsa... - ikınma -) 00:50
hamile kadın coşarsa... - ikınma -) 19.695 izlenme - 6 yıl önce hamile kadın çok çocuk doğurunca doktor da şaşırdı...
Hamile Kadın ve Sevimli Kızından Müthiş Dans Performansı 03:28
Hamile Kadın ve Sevimli Kızından Müthiş Dans Performansı 1.688 izlenme - 8 ay önce Nikki Taylor isimli hamile bir anne ve 6 yaşındaki sevimli kızından sıcacık bir dans gösterisi. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Hamile Kadın İçki İçerse 02:59
Hamile Kadın İçki İçerse 4.325 izlenme - 2 yıl önce Havuz partisine katılıp içki içen hamile kadın şakasını izliyoruz.
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 00:36
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 3.430 izlenme - 2 yıl önce hamile kadının karnına dokunulmasına izin vermeyen köpek 26.02.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 00:39
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 474 izlenme - 4 ay önce Hamile kadın uçakta doğum yaptı Bali'den Los Angeles'a giden uçakta bir anne, hosteslerin yardımıyla doğum yaptı.
Anne Karnında Oynak Bebek 00:57
Anne Karnında Oynak Bebek 2.233 izlenme - 1 yıl önce Hamile annenin karnındaki bebek yerinde durmamaya kararlı olacak ki, anne karnında hiç durmadan hareket ediyor. Kameraya yansıyan o görüntüler sizlerle...
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 01:35
ümraniyedeki Cinayet Anı Kamerada 4.713 izlenme - 3 yıl önce Ümraniye'de Geçen Hafta 8 Aylık Hamile Kadının Öldürüldüğü Anın, Bir İş Yerinin Güvenlik Kamerası Tarafından Kaydedildiği Ortaya Çıktı.
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 00:10
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 2.454 izlenme - 3 yıl önce Londra'da bir Türk kızı hamile olmanın mutluluğunu birazcık abartmış.
mağazada suyu gelen hamile kadın 00:54
mağazada suyu gelen hamile kadın 5.914 izlenme - 5 yıl önce
Aldatılan Hamile Kadının İntikamı Kötü Oldu! 01:13
Aldatılan Hamile Kadının İntikamı Kötü Oldu! 227 izlenme - 2 ay önce Aldatılan Hamile Kadının İntikamı Kötü Oldu! Hamile kadın, aldatıldığını öğrenince kocasının otomobilini hurdaya çevirdi.
Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 02:04
Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 1.421 izlenme - 2 yıl önce Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse 16.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hamilelik Süresi 9 Aydan 2 Dakikaya İnerse' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 01:42
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 1.722 izlenme - 3 yıl önce Hamile Kadın Yolda Doğum Yapıyor!
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 00:30
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 1.009 izlenme - 2 yıl önce 35 Haftalık Kadın Havada Doğum Yaptı. Rusya'dan Yakutistan'a Gitmek İçin Uçağa Binen 35 Haftalık Hamile İrina Vasylkova (25) Bir Anda Sancılandı. Kabin Görev...
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 00:22
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 1.369 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Birmingham kentinde sorumsuz bir hamile kadının karnındaki bebeğinin ne kadar güçlü ve sağlam olduğunu göstermek için eline aldığı bir çekiçle karnına vurması çocuk hakları kuruluşlarını ayağa kaldırdı. Heather Thorpe adlı 24 yaşındaki Heather Thorpe sekiz buçuk aylık hamileyken, karnındaki bebeğin ne kadar sağlam ve sıkı olduğunu göstermek adına çekiçle karnına vururken, bebeğin babası Sean Hanlon da o çirkin sahneleri cep telefonuyla görüntüledi.
Gülme Krizine Girdim 01:42
Gülme Krizine Girdim 1.974 izlenme - 3 yıl önce Gülme Krizine Girdim
Hamile Kadının Yolda Doğurması 01:41
Hamile Kadının Yolda Doğurması 701 izlenme - 1 yıl önce Araplar tarafından yapılan bu şaka izleyenleri güldürmeyi başarıyor.Hayır o değil,o çocuk eteğin altında nasıl uzun süre durabiliyor.Neyse buyrun izleyelim
Hamilelik Şakası Gözyaşlarıyla Sonuçlandı 04:48
Hamilelik Şakası Gözyaşlarıyla Sonuçlandı 427 izlenme - 8 ay önce Üç yıllık erkek arkadaşını yanına çağırıp hamile olduğunu söyleyen kadın, erkek arkadaşının beklenmedik hareketiyle neye uğradığını şaşırdı.
mağazada suyu gelen hamile kadın 00:54
mağazada suyu gelen hamile kadın 3.118 izlenme - 7 yıl önce :)
Böyle şaka yok 01:32
Böyle şaka yok 594 izlenme - 10 ay önce Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.Hamile kadın ultrasonda bebeğine bakmaya geliyor. Ama ne görsün o da ne? Gerisi videoda. Tabi ki hepsi kadına oynanan bir oyun.
 Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 919 izlenme - 2 yıl önce Meghan Umphres Leatherman isimli 33 yaşındaki hamile kadın, 98 kiloluk ağırlığın altına giriyor..
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 02:14
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 1.163 izlenme - 3 yıl önce Ömer Tuğrul İnançer'in Hamile Kadınlar Sokakta Gezemez Sözü Necati Hoca'dan Tepki Aldı. Necati Hoca " Bir Şey Diyorsun Ne Diyorsun Böyle Bir Şeyi Nerde Duydu...
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Final sahnesi 04:34
Turkler Cıldırmıs Olmalı - Final sahnesi 692 izlenme - 1 yıl önce Türkler Çıldırmış Olmalı'nın duygusal ve aksiyon dolu final sahnesi. Yeni filmlerimizden haberdar olun: http://bit.ly/avsarfilmler ''Yüzlerimizin ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun, göz yaşlarımızın rengi aynıdır be.'' Yönetmenliğini Murat Aslan'ın yaptığı, başrollerinde Peker Açıkalın, Önder Açıkbaş, Tuba Ünsal, Erdal Tosun, Burhan Öcal, Kadir Çöpdemir'in rol aldığı Türkler Çıldırmış Olmalı filminden bir sahne. Film hakkında bilgi: http://tr.wikipedia.org/wiki/Tür...
hamile kadın takla atıyor 00:23
hamile kadın takla atıyor 2.059 izlenme - 7 yıl önce
Hamile Kadın Sokakta Gezmesi Uygun Değildir 00:46
Hamile Kadın Sokakta Gezmesi Uygun Değildir 1.081 izlenme - 3 yıl önce Ömer Tuğrul'dan Skandal Açıklama Hamile Kadının Sokakta Gezmesi Uygun Değildir.
hamileyken hamile kaldı 02:42
hamileyken hamile kaldı 2.137 izlenme - 6 yıl önce hamile bir kadın yeniden hamile kaldı. abc televizyonunun haberine göre arkansaslı julia grovenberg bir kaç ay önce hamile kaldı. kadın bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girdi ve bir bebeğe daha hamile kaldığını öğrendi. karnında taşıdığı bebekler ikiz değil. aralarında 2 buçuk hafta var. doktorlar bu durumun milyonda bir olduğunu belirtti. bebeklerden birisi 2009 yılınnı sonunda, diğeri de 2010 yılında doğacak
Karnına Çocuğunun Resmini Çizdiren Hamile Kadın 01:51
Karnına Çocuğunun Resmini Çizdiren Hamile Kadın 137 izlenme - 6 ay önce Karnındaki çocuğunun resmini karnına çizdiren anne. Muhtemelen doğmasına az kalan bebeğin boyutlarına yaklaşık bir boyutta olan resim sizce de çok özel gözükmüyor mu?