Hoşgeldiniz!

hanzo

Çek Çek Çek Sağa Çek !! 02:00
Çek Çek Çek Sağa Çek !! 14.893 izlenme - 5 yıl önce Ülkemizin en güçlü saldırı timleri arasında yer alan gopro ile donatılmış motorcuları yine bir efsaneye imza atmış dostlar üstelik bu yaşadığı harika olayıda internete yükleyip biz değerli motorsürücüleri severler ile paylaşmayıda ihmal etmemiş.siz siz olun trafikte bir motorcu ile karşılaşırsanız ölü taklidi yapmayı sakın unutmayın
Kekeş Ali Nezih Telefon Konuşması  18 02:15
Kekeş Ali Nezih Telefon Konuşması 18 9.532 izlenme - 4 yıl önce Hizmetçi kız filmindeki başrol oyuncusu kekeş alinin ibretlik telefon konuşmasını izliyoruz...
Aşırı Gergin Damadın Moralleri Yerle Yeksan Etmesi 01:14
Aşırı Gergin Damadın Moralleri Yerle Yeksan Etmesi 4.636 izlenme - 3 yıl önce Mağarada yetişmiş olması muhtemel damat,pasta kesme ve içki patlatma olayını yadırgamış olacak ki yapacağınız iş orda dursun dercesine ortalığı birbirine katmış.
İşte Meral Zeren'in Yeni Hali 00:44
İşte Meral Zeren'in Yeni Hali 11.488 izlenme - 9 yıl önce Yeşilçam’ın en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Meral Zeren, geçtiğimiz günlerde Bebek sahilinde denize girerken görüntülendi. Zeren aldığı kilolarla dikkat çekti. ’Salako’, ’Hanzo’, ’Salak Milyoner’, ’Şaşkın Damat’ ve ’Banker Bilo’ gibi Yeşilçam’ın izlenme rekorları kıran filmlerinde başrol oynayan Meral Zeren’in son hali görenleri hayrete düşürdü. Oldukça kilo aldığı görülen Zeren, yaz aylarında Bebek Parkı’nda güneşlenip denize girdiğini ve en büyük zevkinin midye toplamak olduğunu söyledi. Maddi sıkıntı yaşadığı haberlerini yalanlayan Meral Zeren, "Artık zor günler geride kaldı. Çok eskidendi. Kredi kartı problemlerim olmuştu şu an çok şükür iyi durumdayım" dedi. Bu yaz tatile gidemediğini belirten unutulmaz oyuncu, "Boğaz’ın suyu çok temiz. Midye topluyorum, yürüyüş yapıyorum, spor yapıyorum sağlıklı oluyor" diye konuştu.
Kurt Adama Dönüşme - Kurt Adam Londra'da 02:42
Kurt Adama Dönüşme - Kurt Adam Londra'da 9.290 izlenme - 7 yıl önce 1981 yapımı, John Landis imzalı kült filmin orjinal ismi An American Werewolf in London' dır . Korku komedi tadındaki film, kurt adamı modern şehir hayatına transfer eden ilk sinema eseridir. Kurt adama dönüşüm sahnesinin makyajını yapan Rick Baker'a ilk oscarını kazandırmıştır.
Salako'nun Fıstığının Yeni Hali - Meral Zeren 00:44
Salako'nun Fıstığının Yeni Hali - Meral Zeren 6.938 izlenme - 7 yıl önce Yeşilçam'ın en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Meral Zeren, denize girerken zamanın onu ne hale getirdiğini gösterdi. Zamana karşı konulamayacağı ortada.
Burak Hoca Hanzo Oluyor - Selena 12:13
Burak Hoca Hanzo Oluyor - Selena 2.381 izlenme - 3 yıl önce Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir. Üç öksüz kıza akıllara gelmedik eziyetler yaparlar. Üstelik bu eziyet okulda da müdür Fitnat hanım ve küçük zengin şımarıklar tarafından da sürdürülmektedir. Selin, Leyla ve Nazlı Dünyada yapayalnız kaldıklarını düşünürler evrenin kaderini değiştirecek sırra sahip olduklarını bilemeden. Çünkü ütopya gezegenindeki adalet divanında evrenin iyilik ve kötülük savaşındaki son durak tartışılmaktadır. Dünya…Kötülerin temsilcisi Hades ve köpeği Belarus dünyada kötülüklerin artması için çaba harcarken, iyilerin dostu ve yardımcısı Selena çaresizdir. Çünkü el ele vererek kendilerini dünyaya insan kılığında davet edecek üç masum kızı bulamamıştır. El ele verecek ve Selena’yı çağıracak bu üç küçük kız tahmin ettiğiniz gibi Selin, Leyla ve Nazlı’dan başkası değildir. Selena’nın onlara ihtiyacı var? Dünyadaki iyi insanların da Selena’ya...
Kill Bill - Twisted Nerve (Efsane Islık Ritmi) 03:01
Kill Bill - Twisted Nerve (Efsane Islık Ritmi) 2.849 izlenme - 7 yıl önce Quintin Tarantino'nun efsanee film serisi Kill Bill'le özdeşleşmiş efsane ıslık sesi.Aynı ritmi yakalamaya çalışıyorum ama olmuyor yaw.Bu arada hatun taş.Merak edenler için ismi Darly Hannah.Tabii eski seksiliğini kaybetmiş ama hala gideri var.Mature sevenler için ideal.
Karısını Yol Ortasında Bıçaklayan Adam (+18) 02:24
Karısını Yol Ortasında Bıçaklayan Adam (+18) 2.033 izlenme - 7 yıl önce Denizli'de eşinden boşanmak isteyen kadın, yol ortasında kocası olan ama insna olmayı başaramamış öküzün biri tarafından defalarca bıçaklandı. kadın ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Bu rahatsız edici görüntülerin bu sitede ne işi var diye düşünebilirsiniz, ancak şu bir gerçek ki her gün bir başka kadın eşi ya da sevgilisi tarafından bur tarz muameleye maruz kalıyor ve buna karşı toplumda ciddi toplumda ciddi bir yankı uyandırmanın vakti geldi. Kadına yönelik şiddete dur haykırarak dur diyelim.
Şişko Nuri ile Türkçe Dersi 00:45
Şişko Nuri ile Türkçe Dersi 994 izlenme - 7 yıl önce Alman ablamıza uygulamalı Türkçe dersleri veren Şişko Nuri'nin o gün ki ders programında 2 saat Laboratuar vardır ve de nesnelerle çalışılacaktır. Masadaki materyallerin Türkçesini öğreten Şişko Nuri kendisi de birkaç kelime Almanca öğrenmeyi uygun görmüş ve de merak ettiği birkaç soru ile faaliyete geçmiştir ki babası işi tam da zamanında bozacaktır.
Kill Bill - Kılıç Teslim Sahnesi 03:45
Kill Bill - Kılıç Teslim Sahnesi 1.044 izlenme - 7 yıl önce Kill Bill Vol.1'de Hattori Hanzo'nun yaptığı kılıcı Beatrix Kiddo'ya verdiği sahne. Altyazılı halini bulamadığım için affınıza sığınıyorum..
Ayı Ve İnsan - Karadeniz Yöresi 04:22
Ayı Ve İnsan - Karadeniz Yöresi 921 izlenme - 8 yıl önce TRT'nin hazırlayıp bizlerle paylaştığı Ayı ve İnsan adlı belgeselin bu müthiş bölümünü izlerken bir yandanda yeşilçama şükrettim, akabinde hemen Hanzo adlı yapıtı izlemeye koyuldum... "alkislarlayasiyorum.com, memme, aymut severlerin buluşma noktası" Not: uzun zaman sonra sahalara böyle bir içerikle dönmek beni gururlandırdı
Su Kaydırağındaki Hanzoluk 02:22
Su Kaydırağındaki Hanzoluk 319 izlenme - 8 yıl önce Ölen yok, ama oha dedirtecek cinsten. Önümüz yaz, bu tür hanzolardan malum çok bulunacak daha önce yaşanan bu tür kazaları görüp önlemimizi almakta fayda var. işin içinde bir hınç var mı bilemedim. şu günlerde tüm dünyada konuşulan konu haline gelen dani alvese muz fırlatan şempanzenin yaptığının yanında hiç kalan bu videoda, bir yanda onun kadar masum olmayacak bir hanzo, onun hatasının kurbanı olan bir genç kızımız ve sualtı kamerası hissi vermek için dalgıç sesi çıkaran astronotvari hareketli oynak kameramanın abidik gundik çekimi sonrası oluşan görüntüsü eşliğinde sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Rednex -  Cotton Eye Joe 03:14
Rednex - Cotton Eye Joe 154 izlenme - 7 yıl önce "Türkiye' nin en çok neyini özledin?" die sorsalar, hiç düşünmeden "Hanzolarını" derim, hergün yüzlercesiyle uğraştığım bu amerikan hanzolarından sonra bizimkiler salon beyefendisi gibi gelir gözüme,efenim bu şarkı ülkemizde bilimum gereksiz yarışmalara fon müziği olarak kullanılmıştır, buraya gelmeden önce her dinlediğimde aklıma tatilköyündeki sandalye kapma yarışması gelirdi fakat şu an elime bi odun alıp sabaha kadar bunları dövme hayalleri kuruyorum
L'AZrail Tur 01:10
L'AZrail Tur 124 izlenme - 8 yıl önce Yoruma ne hacet....
Kabuğuyla 12 Yumurta Yemek 09:32
Kabuğuyla 12 Yumurta Yemek 80 izlenme - 7 yıl önce Dikkat baştan uyarayım midesi kaldırmayanlar izlemesin derim. Bu adam daha neler yemiyor neler ..