Hoşgeldiniz!

hasan kum

Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 00:45
Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 4.424 izlenme - 8 yıl önce Yeni internet fenomeni Hasan Kum dayımızın icatları yeni değil efenim. 2007 yılında Türk Mucit yarışmasında boy gösteren Hasan dayı yarışmada birinciliği son anda kaybetmiş. Verkaç şanzıman icadıyla da gönüllere taht kurmuş ve büyük ilgi toplamıştır. İzliyoruz...
Hasan Kum' un Tasarladığı Rüzgar Türbini 01:11
Hasan Kum' un Tasarladığı Rüzgar Türbini 2.571 izlenme - 8 yıl önce Yetkililer tarafından bir an önce keşfedilmesi gereken bir mucittir Hasan Kum. Hayatın farklı alanlarında kullanılmak üzere bir çok icadı mevcuttur. Hasan Kum bu icadıyla rüzgar enerjisini farklı bir tasarımla elektrik enerjisine dönüştürmüştür.
Hasan Kum - Kendi Tasarımı Menteşe 01:47
Hasan Kum - Kendi Tasarımı Menteşe 1.691 izlenme - 8 yıl önce Daha önce sitede Rüzgar Türbini ve Dökyat icadını izlediğimiz Hasan Kum' un şimdi de kendi tasarımı olan Kapı Menteşesi çalışmasını izliyoruz. Sosyal Mesaj: Kan ver.
Mucit Hasan Kum'un Dalkes İcadı 01:56
Mucit Hasan Kum'un Dalkes İcadı 1.436 izlenme - 7 yıl önce mucit hasan abimiz dal kesmek için tasarladığı bir aleti anlatıyor. Dal kesmek gibi bahçe işleri hakkında pek bilgim yok fakat hasan abimiz öyle güzel anlatmış ki gururlandım doğrusu.Fon müziğinin olmamasını ayrıca kınıyoruz.
Mucit Hasan Kum - Dünya Kendi Etrafında Neden Döner ? 03:04
Mucit Hasan Kum - Dünya Kendi Etrafında Neden Döner ? 1.509 izlenme - 8 yıl önce Sitede birkaç icadı bulunan Hasan amca kendince bir deney hazırlamış ve dünyayı "dönzeren" kuvveti bulmaya çalışmış. Hatta bulduğundan o kadar emin ki manyetik kuvvetlerden dolayı dönüyor diyenlere saçmalık diyor. Her ne kadar yanlış bi sonuca varsa da bu yaptığı yaşıtlarının kahvede bulmaca çözüp oralet yudumlarken memleket kurtarmasından daha iyidir diyor ve tebrik ediyoruz.
Hasan Kum - Dökyat İcadı 03:01
Hasan Kum - Dökyat İcadı 1.174 izlenme - 8 yıl önce Daha önce Dikey Rüzgar Türbini'ni gördüğünüz Hasan Kum'un şimdi de ev kullanımına uygun olarak tasarladığı DÖKYAT icadını tanıyoruz. İcat demek ne kadar doğru bilinmez, lakin şu dökyatın yapabildiği şeyleri akıllı telefon yardımıyla otomatik olarak yapabilse güzel olur lan. Sosyal mesaj: kan hayat kurtarır beyler, umarım hayat boyu hiç kan aramaya ihtiyacınız olmaz. http://www.kanver.org/Home/KanBagisiNoktalari
Mucit Hasan Kum'un Fındık Toplama Makinesi 02:17
Mucit Hasan Kum'un Fındık Toplama Makinesi 1.103 izlenme - 8 yıl önce Yine Hasan dayı yine bir icat diyorum efenim. Fındık toplamak uzun uğraş ve iş arkadaşlar. Hasan amcamız bunu düşünmüş ve bir makine geliştirmiş. Eline emeğine sağlık diyor videoya geçiyoruz. Bu adamı teknoloji bakanı yapmaları şart.
Mucit Hasan Kum'un Arı Kanat Uçak Çalışması 01:52
Mucit Hasan Kum'un Arı Kanat Uçak Çalışması 1.073 izlenme - 8 yıl önce Hasan amca icadıyla havacılık sektörüne yeni bir boyut getirmeye çalışmış. tutmaz hasan amca biz onu dışardan almasak olmaz yani içimiz rahat etmez. İlla o vergilerimiz buralara harcanacak.
Mucit Hasan Kum'un Arı Kanat Uçak Çalışması 01:52
Mucit Hasan Kum'un Arı Kanat Uçak Çalışması 900 izlenme - 9 yıl önce Hasan amca icadıyla havacılık sektörüne yeni bir boyut getirmeye çalışmış. tutmaz hasan amca biz onu dışardan almasak olmaz yani içimiz rahat etmez. İlla o vergilerimiz buralara harcanacak.
Mucit Hasan Kum'un Meyve Suyu Çıkarma Makinesi (Saksafon İçerir) 02:36
Mucit Hasan Kum'un Meyve Suyu Çıkarma Makinesi (Saksafon İçerir) 816 izlenme - 8 yıl önce Mucit Hasan abimiz icatlarını tanıtım yolunda bethooven dan beklediği kazancı alamamış olacak ki bu sefer de en çok tepkiyi cinsellik çeker tezinden yola çıkarak seksin müzik aleti olan saksafonu kullanmış. İcadı anlatırken bulunduğu yerin tavanına astığı Kuku motifleriyle de bizleri tahrik etmeyi başarıyor ve Hasan abimizi 3 evetle uğurluyoruz.
Mucit Hasan Kum'un Çok Amaçlı Masa Icadı 02:42
Mucit Hasan Kum'un Çok Amaçlı Masa Icadı 609 izlenme - 7 yıl önce Hasan Kum' dan sülale boyu masa icadı çalışmasını izlemek üzeresiniz, evdeki masanız artık size kötü gözükecek.
Mucit Hasan Kum Abimiz Trt Okul'da 18:53
Mucit Hasan Kum Abimiz Trt Okul'da 347 izlenme - 8 yıl önce Site ahalisinin daha önce yayınlanan videolarından da tanıyacağı Hasan Kum abimiz, Trt Okul tarafından farkedilmiş ve Hüner Dolu Anadolu isimli bir program ile icatlarını tv ekranlarında tanıtma imkanı bulmuş. 18 küsür dakika olmasına rağmen şahsen ben sıkılmadan izledim. Size de iyi izlemeler.