Hoşgeldiniz!

hayatımın

Spiker Özge Pirçek'in Tecavüz Sahnesi Çok Konuşulacak! 02:35
Spiker Özge Pirçek'in Tecavüz Sahnesi Çok Konuşulacak! 577.384 izlenme - 4 yıl önce Çekimleri Kapadokya'da Devam Eden Hayatımın Rehberi Filminin Emre Özmen'in Spiker Özge Pirçek'le Olan Tecavüz Sahnesi Ortalığı Karıştıracak!
Spiker Özge Pirçek'in tecavüz sahnesi çok konuşulacak! 02:35
Spiker Özge Pirçek'in tecavüz sahnesi çok konuşulacak! 93.296 izlenme - 4 yıl önce Çekimleri Kapadokya'da devam eden Hayatımın Rehberi filminin Emre Özmen'in spiker Özge Pirçek'le olan tecavüz sahnesi ortalığı karıştıracak!
Hayatımın Aşkı 14. Bölüm Fragmanı-2 01:00
Hayatımın Aşkı 14. Bölüm Fragmanı-2 2.048 izlenme - 2 ay önce Hayatımın Aşkı 14. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Gökçe'ye karşı duygularını saklayamayan Kaan, sürpriz bir harekette bulunuyor!
Hayatımın Aşkı 3.Bölüm Fragmanı (29 Mayıs Pazar) 00:46
Hayatımın Aşkı 3.Bölüm Fragmanı (29 Mayıs Pazar) 3.349 izlenme - 5 ay önce Hayatımın Aşkı Konusu Çok güzel ve genç bir kız olan Gökçe hiç evlenmemiş ve bir reklam ajansı olan Ajans 237'de çalışmaktadır. Tüm sevdiği arkadaşları evlenmek üzere yada evlenmiştir ve bu durum Gökçe içinde artık hayatında bir şeylerin değişmesi gerektiği noktasına kadar getirmiş ve kendisine bir sevgili yapmaya karar vermiş ve çalıştığı ajansında sahibi olan Demir'den hoşlanan Gökçe kafasına Demir'i takar ve onunla sevgili olmak için elinden geleni fazlasıyla yapacaktır. Demir ile sevgili olabilmek için Kaan ile müttefik olan Gökçe, Kaan ve Demir'i hiç hayal bile edemedikleri maceralar beklemektedir.
Spiker Özge Pirçek'in Tecavüz Sahnesi Çok Konuşulacak! 02:35
Spiker Özge Pirçek'in Tecavüz Sahnesi Çok Konuşulacak! 29.081 izlenme - 4 yıl önce Çekimleri Kapadokya'da Devam Eden Hayatımın Rehberi Filminin Emre Özmen'in Spiker Özge Pirçek'le Olan Tecavüz Sahnesi Ortalığı Karıştıracak!
Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2 - Türkçe Altyazılı Fragman 01:45
Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2 - Türkçe Altyazılı Fragman 16.036 izlenme - 2 yıl önce Yayına Gireceği Tarih:24 Nisan 2015 Özeti:Sonny, Marigold Oteli'nin ikincisini açabilmek için çalışırken, hayatında başka bir önemli değişim daha var. Büyük aşkı Sunaina ile evlilik planları yapmaktadır. Öte yandan ilk filmde de karşımıza çıkan Evelyn ve Douglas da otelin çalışanları arasına katılmış, Marigold ailesi iyice genişlemiştir. Otelde kalan tek boş odaya yerleşen Guy ve Lavinia çifti ve yaklaşan görkemli hint düğünü nedeniyle heyecan ve stres dolu günler yaşanmaktayken, otele atanan yenü müdür Muriel kimsenin tam olarak farkına varamadığı sırları ortaya çıkaracaktır.
Coşkun Sabah - Hayatımın Kadınısın 04:52
Coşkun Sabah - Hayatımın Kadınısın 19.360 izlenme - 5 yıl önce
Hayatımın Aşkı Dizi Fragmanı Kanal D 00:31
Hayatımın Aşkı Dizi Fragmanı Kanal D 2.794 izlenme - 7 ay önce http://dizifragman.tv/hayatimin-aski-... Hayatımın Aşkı Dizi Fragmanı Kanal D Hayatımın Aşkı Dizi oyuncuları kimler Hayatımın Aşkı Fragmanı Kanal D Hayatımın Aşkı Dizi Fragmanı tanıtımı izle
Hayatımın Aşkı 14. Bölüm Fragmanı (28 Ağustos Pazar) 01:02
Hayatımın Aşkı 14. Bölüm Fragmanı (28 Ağustos Pazar) 791 izlenme - 2 ay önce Hayatımın Aşkı Konusu Çok güzel ve genç bir kız olan Gökçe hiç evlenmemiş ve bir reklam ajansı olan Ajans 237'de çalışmaktadır. Tüm sevdiği arkadaşları evlenmek üzere yada evlenmiştir ve bu durum Gökçe içinde artık hayatında bir şeylerin değişmesi gerektiği noktasına kadar getirmiş ve kendisine bir sevgili yapmaya karar vermiş ve çalıştığı ajansında sahibi olan Demir'den hoşlanan Gökçe kafasına Demir'i takar ve onunla sevgili olmak için elinden geleni fazlasıyla yapacaktır. Demir ile sevgili olabilmek için Kaan ile müttefik olan Gökçe, Kaan ve Demir'i hiç hayal bile edemedikleri maceralar beklemektedir.
Gökçe ile Demir'den İlk Öpücük! - Hayatımın Aşkı 4. Bölüm (5 Haziran Pazar) 04:51
Gökçe ile Demir'den İlk Öpücük! - Hayatımın Aşkı 4. Bölüm (5 Haziran Pazar) 2.523 izlenme - 5 ay önce 05 Haziran Pazar 2016 - Hayatımın Aşkı 4. Bölüm - Gökçe ile Demir'den İlk Öpücük! Demir'i büyük bir dertten kurtaran Gökçe, Demir ile gitgide yakınlaşıyor. İkili aralarındaki engelleri kaldırmaya başlıyor! Gökçe sonunda hayallerine ulaşıp, beyaz atlı prensine kavuşabilecek mi? Hikaye ve Künye Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. Yapım : Lucky Red Film & TV Yapımcı : Şebnem Aşkın Hikaye : Şebnem Aşkın Senaryo : Ekin Atalar – Gökhan Horzum Yönetmen : Hakan Kırkaviç – “Ketche” Oyuncular : Hande Doğandemir ( Hande ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik ) Hayatımın Aşkı Her Pazar Akşamları saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Samba (2014) Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Samba (2014) Türkçe Altyazılı Fragman 10.836 izlenme - 2 yıl önce Calinos Film aracılığıyla Türkiye'ye gelecek olan 2014 yapımı Fransız filmi Hayatımın Şansı filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmin başrolünde Charlotte Gainsbourg, Omar Sy ve Tahar Rahim yer alıyor.
Hayatımın Aşkı 14. Bölüm Fragmanı 01:02
Hayatımın Aşkı 14. Bölüm Fragmanı 550 izlenme - 2 ay önce lesinin engelleri Gökçeyi ne kadar tutabilecek? Hayatımın Aşkı 14. Bölüm 28 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Hayatımın Aşkı 8. Bölüm Fragmanı 02:26
Hayatımın Aşkı 8. Bölüm Fragmanı 973 izlenme - 4 ay önce Hayatımın Aşkı 8. Bölüm Fragmanı yayında! Gökçe ve Demir'i yan yana gören Kaan, onları kıskanıyor mu? Hayatımın Aşkı 8. Bölüm 10 Temmuz Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Güllü - Hayatımın Yanlışı 04:37
Güllü - Hayatımın Yanlışı 8.600 izlenme - 5 yıl önce
Hayatımın Aşkı 2. Bölüm Fragmanı - 2 00:42
Hayatımın Aşkı 2. Bölüm Fragmanı - 2 574 izlenme - 5 ay önce "Melekler nur saçmış Demir'imin yüzüne..."
Hayatımın Aşkı 7.Bölüm Fragmanı (26 Haziran Pazar) 00:51
Hayatımın Aşkı 7.Bölüm Fragmanı (26 Haziran Pazar) 709 izlenme - 4 ay önce Gökçe, Demir'e destek olmak için elinden geleni yapıyor! Hayatımın Aşkı yeni bölümüyle Pazar 20.00'de ekranlarda.
Hayatımın En Kötü Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Hayatımın En Kötü Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 5.531 izlenme - 2 yıl önce Hayatımın En Kötü Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman
Hayatımın Aşkı 10. Bölüm - İlk Öpücük (31 Temmuz Pazar) 02:31
Hayatımın Aşkı 10. Bölüm - İlk Öpücük (31 Temmuz Pazar) 447 izlenme - 3 ay önce Hayatımın Aşkı 10. Bölüm'de; Gökçe'ye karşı derin hisler besleyen Demir, aşkını ilan ediyor! Hayatımın Aşkı 10. Bölüm Özeti Bartu'nun diğer kızlara ilgisi, Sema ile aralarının açılmasına neden oluyor! Hayatımın Aşkı 10. Bölüm Özeti Duru; Gökçe’yi Demir’den uzaklaştırma planından vazgeçer. Ayça’ya artık işten çıkması gerektiğini, bu durumun artık işine gelmediğini ve her şeyin değiştiğini söyler. Plan artık Gökçe’yi Kaan’dan uzaklaştırmaktır. Fakat Ayça’nın Demir’e olan ilgisi işleri tersine çevirir. Duru’nun Kaan’a olan ilgisi, Ayça’nın da Demir’e olan ilgisi çıkar tartışmasına yol açar ve savaş başlar. Gökçe Demir konusunda mutlu sona ilk defa bu kadar çok yaklaşmıştır. Demir de artık duygularını saklamaktan vazgeçer ve Gökçe’ye evinde bir sürpriz hazırlar. Kaan, Ayça sayesinde Duru’nun gerçek yüzünü öğrendiğinde her şey bir anda tersine çevrilir. Kaan, artık Duru’yu tamamen hayatından çıkarmıştır. Duru’nun ise atacak son bir kurşunu vardır. Hem Kaan’la Gökçe’nin arasını açacak hem de Demir’le Gökçe’nin arasını bozacaktır. Diğer yandan Bartu, Sema ile barışmak için her yolu dener. Kendini affettirmeye çalışırken hepten çuvallar. Sema ve Bartu ilişkisi büyük bir tehlike altındadır.
Hayatımın Aşkı Jenerik 03:03
Hayatımın Aşkı Jenerik 1.221 izlenme - 5 ay önce Nuri Harun Ateş'in söz ve vokalini üstlendiği "Hayatımın Aşkı" jenerik müziğini ve klibini paylaşıyoruz. Sinan'ın tatlı üzerine yaptığı konuş başta Pelin olmak üzere herkesi etkiliyor. Hikaye ve Künye Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. Yapım : Lucky Red Film & TV Yapımcı : Şebnem Aşkın Hikaye : Şebnem Aşkın Senaryo : Ekin Atalar – Gökhan Horzum Yönetmen : Hakan Kırkaviç – “Ketche” Oyuncular : Hande Doğandemir ( Hande ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik ) Hayatımın Aşkı Her Pazar Akşamları saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayatımın Aşkı 10. Bölüm Fragmanı - 2 00:51
Hayatımın Aşkı 10. Bölüm Fragmanı - 2 304 izlenme - 3 ay önce Hayatımın Aşkı 10. Bölüm Fragmanı yayında! Demir ile Gökçe arasındaki aşkın kıvılcımı alev alıyor; beklenen ilk öpücük geliyor!
Analar Neler Doğuyor! - Hayatımın Aşkı 3. Bölüm (29 Mayıs Pazar) 05:42
Analar Neler Doğuyor! - Hayatımın Aşkı 3. Bölüm (29 Mayıs Pazar) 1.049 izlenme - 5 ay önce 29 Mayıs Pazar 2016 - Hayatımın Aşkı 3. Bölüm - Analar neler doğuyor! Hayatımın Aşkı 3. Bölüm'de; Demir'e yaklaşmaya çalışan Gökçe, Aikido yapmaya başlıyor. Soyunma odasında Demir'le karşılaşan Gökçe gördüklerine inanamıyor. Hikaye ve Künye Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. Yapım : Lucky Red Film & TV Yapımcı : Şebnem Aşkın Hikaye : Şebnem Aşkın Senaryo : Ekin Atalar – Gökhan Horzum Yönetmen : Hakan Kırkaviç – “Ketche” Oyuncular : Hande Doğandemir ( Hande ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik ) Hayatımın Aşkı Her Pazar Akşamları saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayatımın Aşkı Web Özel Fragmanı 00:48
Hayatımın Aşkı Web Özel Fragmanı 845 izlenme - 6 ay önce Kanal D'de yepyeni bir dizi başlıyor! Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Yonca Evcimik, Sadi Celil Cengiz “Hayatımın Aşkı” nda bir araya geldi.
Hayatımın Aşkı 5. Bölüm Fragmanı (12 Haziran Pazar) 00:55
Hayatımın Aşkı 5. Bölüm Fragmanı (12 Haziran Pazar) 623 izlenme - 5 ay önce Hayatımın Aşkı 5. Bölüm Fragmanı yayında! Gökçe, beyaz atlı prensi Demir'i etkilemeyi başardı mı? Demir'in son kararı ne olacak? Hayatımın Aşkı Konusu Çok güzel ve genç bir kız olan Gökçe hiç evlenmemiş ve bir reklam ajansı olan Ajans 237'de çalışmaktadır. Tüm sevdiği arkadaşları evlenmek üzere yada evlenmiştir ve bu durum Gökçe içinde artık hayatında bir şeylerin değişmesi gerektiği noktasına kadar getirmiş ve kendisine bir sevgili yapmaya karar vermiş ve çalıştığı ajansında sahibi olan Demir'den hoşlanan Gökçe kafasına Demir'i takar ve onunla sevgili olmak için elinden geleni fazlasıyla yapacaktır. Demir ile sevgili olabilmek için Kaan ile müttefik olan Gökçe, Kaan ve Demir'i hiç hayal bile edemedikleri maceralar beklemektedir
Hayatımın Aşkı 12. Bölüm Fragmanı (14 Ağustos Pazar) 01:03
Hayatımın Aşkı 12. Bölüm Fragmanı (14 Ağustos Pazar) 347 izlenme - 2 ay önce Hayatımın Aşkı 12. Bölüm Fragmanı yayında! Gökçe ile Demir, önlerine çıkan engelleri aşabilecekler mi? Tüm arkadaşları hızla evlenen ajans kızı Gökçe, yalnızlık canına tak edince kendine sevgili olarak ajansın sahibi Demir'i seçer. Demir'e giden yolda ona yardımcı olan Kaan ile oluşan üçlüyü hiç tahmin etmedikleri maceralar beklemektedir..
Hayatımın Aşkı 4. Bölüm 1. Fragmanı (5 Haziran Pazar) 01:03
Hayatımın Aşkı 4. Bölüm 1. Fragmanı (5 Haziran Pazar) 971 izlenme - 5 ay önce Hayatımın Aşkı 4. Bölümüyle 05 Haziran 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da!... Hayatımın Aşkı 4. Bölüm Fragmanı yayında! Gökçe, Demir ile arasına girmesi muhtemel gelin adayını saf dışı edebilecek mi? Hayatımın Aşkı yeni bölümüyle Pazar 20.00'de! Hikaye ve Künye Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. Yapım : Lucky Red Film & TV Yapımcı : Şebnem Aşkın Hikaye : Şebnem Aşkın Senaryo : Ekin Atalar – Gökhan Horzum Yönetmen : Hakan Kırkaviç – “Ketche” Oyuncular : Hande Doğandemir ( Hande ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik ) Hayatımın Aşkı Her Pazar Akşamları saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Haylaz - Hayatımın Yanlışı (Kalpsiz Beat) 03:38
Haylaz - Hayatımın Yanlışı (Kalpsiz Beat) 4.212 izlenme - 3 yıl önce Özelsin Kardeşim :)
Hayatımın Aşkı 13. Bölüm Fragmanı-2 00:54
Hayatımın Aşkı 13. Bölüm Fragmanı-2 420 izlenme - 2 ay önce Hayatımın Aşkı 13. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Gökçe, Demir'e gelen zarfı kaybediyor; başı beladan kurtulmuyor!
Hayatımın Aşkı 10.Bölüm Fragmanı (31 Temmuz Pazar) 01:04
Hayatımın Aşkı 10.Bölüm Fragmanı (31 Temmuz Pazar) 376 izlenme - 3 ay önce Hayatımın Aşkı 10.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Tüm arkadaşları hızla evlenen ajans kızı Gökçe, yalnızlık canına tak edince kendine sevgili olarak ajansın sahibi Demir'i seçer. Demir'e giden yolda ona yardımcı olan Kaan ile oluşan üçlüyü hiç tahmin etmedikleri maceralar beklemektedir..
Hayatımın Aşkı 4. Bölüm Fragmanı-2 01:02
Hayatımın Aşkı 4. Bölüm Fragmanı-2 302 izlenme - 5 ay önce Hayatımın Aşkı 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Gökçe, Demir ile Yeliz'in arasını bozmaya çalışıyor; Kaan duygularına engel olamıyor!
Hayatımın Aşkı 15.  Bölüm Fragmanı (4 Eylül Pazar) 00:52
Hayatımın Aşkı 15. Bölüm Fragmanı (4 Eylül Pazar) 220 izlenme - 2 ay önce Hayatımın Aşkı 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 4 Eylül Pazar 2016 Gökçe, gelinlik provasında! Kaan ve Demir, Gökçe için karşı karşıya geliyor!