Hoşgeldiniz!

haydar dümen

Şahan Gökbakar  - Dikkat Şahan Çıkabilir 06:19
Şahan Gökbakar - Dikkat Şahan Çıkabilir 14.389 izlenme - 13 yıl önce
Haydar Dümen Duygusal 04:41
Haydar Dümen Duygusal 8.394 izlenme - 13 yıl önce İzle qül yorum yappp
Dikkat Şahan Çıkabilir - Hayat Boyu Tatmin Etmek 06:19
Dikkat Şahan Çıkabilir - Hayat Boyu Tatmin Etmek 3.618 izlenme - 6 yıl önce ilk olarak video Haydar Dümen içermektedir.Dikkat Şahan Çıkabilir programının incilerinden Budak çifti Haydar Dümen eşliğinde sorunlarını dile getiriyor.Haydar Dümenin katılışı ise tiplemeleri daha komik hale getirmiş.hey gidi günler hey...
Güldürmeyen Gerdek Fıkrası - Haydar Dümen 00:39
Güldürmeyen Gerdek Fıkrası - Haydar Dümen 1.090 izlenme - 7 yıl önce Mesut Yar'ın sunuculuğunu yaptığı programda Haydar Dümen faciası yaşandı.
Dişi Yakarış - Haydar Dümen 06:19
Dişi Yakarış - Haydar Dümen 1.389 izlenme - 7 yıl önce Görünmez Ayşegül hanımın sunduğu; Nevriye Budak'ın bıyıkları ve çemkirişleri, Cengiz Budak'ın bedduaları ve tehditleriyle şenlendirdiği Dişi Yakarış'ın bu seferki konuğu çift arasındaki sorunlara çözüm bulmaya çalışan Haydar Dümen hocamız.Nevriye Budak'ın aynı anda bende vajinismusum, çift yumurtluyorum ve de kısırım demesi; Cengiz Budak'ın da 'Allah belamı versin oraya gelirsem hepinizi datmin ederim! ' şeklindeki repliği unutulmazlar arasındadır.
Serseri Bela feat Çakır Nihat - Deyyus 02:56
Serseri Bela feat Çakır Nihat - Deyyus 1.351 izlenme - 7 yıl önce Arabesk rapçilerimizin dertleri,çektikleri çileleri biter,refah seviyeleri bir tık artıp ortamlarda patlama eğilimine girerler ve böyle bir şarkı çıkar ortaya.Hep beraber izliyoruz,yorumluyoruz.
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 03:32
Haydar Dümen - Nil Erkoçlar Yorumu 1.279 izlenme - 7 yıl önce Haydar Dümen, ameliyat olup cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Nil Erkoçlar’ın durumunu değerlendirdi. Yapay penis konusunda açıklamalar yaptı.
Vajinismus Hastalığı Mağduru Hilal Cebeci 01:00
Vajinismus Hastalığı Mağduru Hilal Cebeci 1.087 izlenme - 6 yıl önce Seda Sayan'ın programına konuk olan Hilal Cebeci, Dr. Haydar Dümen'in yanında iki yıl çektiği hastalığını açıklamış. Ahh canım benim yaa kıyamam gözü kör olsun o vajinismusun Hilalciğim. Çok geçmiş olsun öpüyoruz bütün site olarak. Sedacığım da şoklarda ahhh...
Haydar Dümen aradığı videolara Yandex’ten ulaşıyor 00:40
Haydar Dümen aradığı videolara Yandex’ten ulaşıyor 641 izlenme - 7 yıl önce Video, dizi ve filmlere Haydar Dümen gibi kolayca ulaşmak istiyorsan sen de #Yandexkullan
Haydar Dümen - Kel Erkekler Daha mı Güçlüdür 02:32
Haydar Dümen - Kel Erkekler Daha mı Güçlüdür 764 izlenme - 7 yıl önce Tv8'de yayınlanan Seda Sultan programının konuğu Haydar Dümen olunca, sorularda peş peşe sorulmaya başlanmış tabi.Bunlar arasından bir soruda "cinsel anlamda kel erkekler daha mı güçlü" sorusuymuş.Yok ablacım yok öyle birşey yok taş gibimiyiz hepimiz sen alkislarlayasiyorum.com üyelerini tanımamışın daha bizde herkese yetecek kapasite var bea.
Haydar Dümen'in Cinsel Hayatı 00:18
Haydar Dümen'in Cinsel Hayatı 538 izlenme - 7 yıl önce Eee öyle soruya böyle cevap olmuş aslında. mesut yar'a video gelir mi, gelmez mi, bilmem ama bunun programı bugün yarın çatlayacak gibi ya hadi hayırlısı.
Haydar Dümen'den Canlı Performans 03:54
Haydar Dümen'den Canlı Performans 479 izlenme - 6 yıl önce Her yönüyle ayrı bir kulvarda koşan,kendisini görünce "Herşeyin serbest olduğu bir maçın hakemini görmenin verdiği tebessümün yüzümüzde oluştuğu" Haydar Abi'mizden bu defa kendimizi halı desenli bir türkü barda bağdaş kurmuş bir dost yareni gibi hissedeceğimiz bambaşka bir performans. Şarkı söylemeye hazırlanan haydar dümene: -İlk defa mı canlı yayında şarkı söylüyorsunuz? -Bir defa biryerde bağırttılar beni ama böyle ilk defa oluyor
Haydar Dümen - Tanrı'nın Yarattığı Yalan Makinesiyim 01:22
Haydar Dümen - Tanrı'nın Yarattığı Yalan Makinesiyim 341 izlenme - 7 yıl önce Psikoseksüel açıdan memlekette gerçekten önemli işler yapmaya çalışan değerli Haydar Dümen, Yalçın Çakır'ın programına konuk oluyor. Bilirsiniz; Yalçın Çakır mutluluğunu saklayamaz. Nasıl da sevinçli. Haydar Dümen ise ''aşk''ı tanımlarken el hareketleriyle bize mevzusunu gösteriyor. Ayrıca kargalı, kirpili ev mi olur lan?
Norm - Eksik Etek (Küfür İçerir) 01:53
Norm - Eksik Etek (Küfür İçerir) 427 izlenme - 6 yıl önce Dikkat Küfür içerir! Sitedeki Eksikleri Giderme Ekibi olarak ilk çalışmamızı sunmaktan kıvanç duyarız: Eksik Etek; Yakın müzik tarihimizin belki de en anlamlı ve çağını en güzel yakalayan çalışmarından biridir. Norm(Erman&Ender) grubunun işte o çalışması. Bir mizah unsuru olarak hiç düşünmedim bu parçayı yüklerken, zaten alt kategori olarak -Ciddi- seçtim. Öyle ki sınıf ayrımı yapana en güzel cevabı Erman vermiştir. Dinliyoruz.
Haydar Dümen Yandex Reklam Filmi 00:40
Haydar Dümen Yandex Reklam Filmi 53 izlenme - 2 yıl önce Yandex'in 2015 reklam filminde Haydar Dümen'de yer aldı.
Yalçın Çakır'a Gıcık Olan Kadın 2 07:33
Yalçın Çakır'a Gıcık Olan Kadın 2 328 izlenme - 7 yıl önce Yalan Makinesi'nin bu bölümünde ilk bölümden farklı olarak Haydar Dümen'i de programda görüyoruz. Sadık dayı olaya son noktayı koyuyor: Pıroğramı sevmiyon pıroğramı izliyon, adamı sevmiyun adamı izliyun sen ne biçim insansın ya Yalçın Çakır'a Gıcık Olan Kadın: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11569/
Haydar Dümen ve Kaymaklı Kadayıflı Benzetmeleri 01:37
Haydar Dümen ve Kaymaklı Kadayıflı Benzetmeleri 318 izlenme - 7 yıl önce Bir genç kızın Haydar Dümen'e ilişki, arkadaşlık, sevgililik hakkında sorularını izliyoruz. Bakalım Haydar Dümen türk kızı mantığını aşabilecek mi?
Ahmet Çakar'ın Haydar Dümen'e Benzetilmesi 02:51
Ahmet Çakar'ın Haydar Dümen'e Benzetilmesi 283 izlenme - 6 yıl önce Beyaz tv'de yayınlanan talk şov programı derin futbolda yine ilginç şeyler oluyor. Programa konuk olan haydar dümene eski hakem, doktor, tv şovmeni, spor yorumcusu, filazof, uzay bilimcisi ahmet çakarın haydar dümene o saçlar kesilecek demesi ve ahmet çakarın fotoşoplu resminin programda verilmesiyle stüdyoda yer yerinden oynuyor izliyoruz.
Haydar Dümen'i Şaşırtan 2 Sorun 02:43
Haydar Dümen'i Şaşırtan 2 Sorun 244 izlenme - 7 yıl önce Haber türk ekranlarında yayınlanan ismini bilmediğim bir programda sunucunun soruduğu sorulara Haydar dümenin verdiği cevaplar
Ahmet Çakar'ın Rüyası ve Kobrası 01:53
Ahmet Çakar'ın Rüyası ve Kobrası 223 izlenme - 6 yıl önce Ahmet Çakar'ın Derin Futbol programındaki anlattığı korkulu rüya ve tüyler ürperten iddialarını izleyelim.
Yalçın Çakır - Rusya'da Yaramazlık Yaptın mı? 04:17
Yalçın Çakır - Rusya'da Yaramazlık Yaptın mı? 243 izlenme - 7 yıl önce İşin içinde Yalçın Çakır olunca malumunuz ortaya bazı munzurluklar çıkabiliyor. efendim şimdi yalçın çakır hem makinasının tanıtımını yapıyor, hem de haydar dümen'in özelliklerini sayıyor. meğer haydar dümen canlı yalan uzmanıymış.vay be !
İpsiz Sapsız Adam  02:26
İpsiz Sapsız Adam 170 izlenme - 7 yıl önce Ahmet denen adamın sakinleşmesi için tek bir şartı vardı...