Hoşgeldiniz!

hayır

barış manco hayır 06:09
barış manco hayır 71.090 izlenme - 14 yıl önce barış manco hayır
İsviçre Hayır Karnavalı 01:23
İsviçre Hayır Karnavalı 26.787 izlenme - 7 yıl önce İsviçre'nin Basel şehrindeki bir karnavalda, Türkiye ve İslam karşıtı görseller eşliğinde "hayır" karnavalı yapıldı.
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 03:17
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 12.147 izlenme - 7 yıl önce Referandumda oy kullanacak gençlerin düşüncelerini dinliyoruz.
Meşazını Aldım Oscar Versiyonu 00:44
Meşazını Aldım Oscar Versiyonu 10.903 izlenme - 7 yıl önce Meşazlarıyla evet desteğini belirten vatandaşların konuşmaları Oscar ödül törenlerinde konuşma yapan Hollywood ünlüleri üzerine montajlanmış. Hollywood da evet diyor. Siz de var mısınız?
Zeynep Hayır & Ali Haydar Can - Biya Xo Vîrî 05:42
Zeynep Hayır & Ali Haydar Can - Biya Xo Vîrî 18.951 izlenme - 6 yıl önce Zeynep Hayır & Ali Haydar Can'ın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Biya Xo Vîrî" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Mehmet Çetin Müzik: Zeynep Hayır Düzenleme: Deniz Bahadır Yönetmen: Deniz Bahadır
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 02:06
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 9.995 izlenme - 7 yıl önce Malum medya, evet propagandasına kendisini o kadar kaptırmış ki, dizilerde evet denmesine bile sinir olmuş.
Enbe Orkestrası & İpek Gür - Evet Mi Hayır Mı? 03:46
Enbe Orkestrası & İpek Gür - Evet Mi Hayır Mı? 22.704 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Senden Kıymetli Mi? Çıkış Tarihi: 08.12.2011 Türkçe Pop
Meşazını Aldım Hayır Diyorum - Efe Aydal 08:26
Meşazını Aldım Hayır Diyorum - Efe Aydal 10.849 izlenme - 7 yıl önce Son günlerde gerek yazılı gerekse görsel medyada yürütülen evet algısı ve bilgi kirliliği üzerine topu Efe Aydal'a atıyoruz ...
David Beckham'ın Oyundan Çıkıp Yerine Oğlunun Oyuna Girmesi 00:34
David Beckham'ın Oyundan Çıkıp Yerine Oğlunun Oyuna Girmesi 8.458 izlenme - 8 yıl önce Evet sayın alkışlarlayaşıyorum sakinleri bu videomuzda da yıllar sonra ait olduğu yer olan Old Trafford'a geri dönen David Beckham UNICEF hayır maçında oğluna güzel bir jest yapıp maçta yerini oğluna bırakışını izliyoruz. İyi seyirler..
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 00:56
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 6.716 izlenme - 7 yıl önce 18 maddenin değilde hizmetler için oy kullanılacağını sanan arkadaşların hazırladığı klip. Referandumda anayasa değişikliğinin oylanacağını biri bu arkadaşlara anlatsın.
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 00:29
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 12.743 izlenme - 8 yıl önce Videoda afacan damat adayımız diğer törenlerden de özenmiş, bir komiklik yapmak istemiş. Genelde nikah memurlarımız zengin düğünlerinde dakikalarca bekletilen ve anlamsız şaklabanlıklar yapan kişilerdir ama burada paran yoksa efendi olucaksın mesajını açıkca vermiştir.
Barış Manço -Hayır 06:12
Barış Manço -Hayır 8.555 izlenme - 13 yıl önce rahmetli barış abimizden hayır parçası
Barış Manço - Hayır (İnanmıyorum Sana) 06:12
Barış Manço - Hayır (İnanmıyorum Sana) 4.305 izlenme - 7 yıl önce Nasıl böylesine rahatsın ki sanki hiçbir şey olmamış gibi Yıllar boyu ümitsizce seni bekledim geldin mi ki Bir gün olsun kapım çalıp halim nedir sordun mu ki Çek ellerini ellerimden çek gözlerini gözlerimden Bunca yıllardır yokluğundan alıştım ben yalnızlığa İçimde bir çok şey kırıldı çok geç artık dönme bana Hayır hayır boşuna yalvarma inanmıyorum sana Hayır hayır gözyaşına da hayır inanmıyorum sana Hayır hayır yüzbin kere hayır acı çektirme bana Hayır hayır yüzbin kere hayır inanmıyorum sana Sen hiçbir zaman dost olmadın Hiçbir zaman destek olmadın Yıllarca hep sustum ama bir tek şey istiyorum senden Onurlu bir yabancı gibi lütfen artık çık git bu evden Hayır hayır boşuna yalvarma inanmıyorum sana Hayır hayır gözyaşına da hayır inanmıyorum sana Hayır hayır yüzbin kere hayır acı çektirme bana Hayır hayır yüzbin kere hayır inanmıyorum sana http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/29926/baris-manco-hayir
Evet Mi Hayır Mı? - Karabük Halk Röportajı 08:18
Evet Mi Hayır Mı? - Karabük Halk Röportajı 4.591 izlenme - 7 yıl önce Evet mi Hayır mı Ülkenin kaderi de kederi de elinizde . İyi seyirler efenim.
south park - korsana hayır mı  izle video indir 02:05
south park - korsana hayır mı izle video indir 7.958 izlenme - 13 yıl önce south park - korsana hayır mı izle
No game no life 1.bölüm 23:44
No game no life 1.bölüm 4.639 izlenme - 8 yıl önce Harika bir anime dizi seyredilirse diğer bölümlerde gelecek
Kumlu Oyun 00:47
Kumlu Oyun 9.046 izlenme - 7 yıl önce Akşam yemeğinden sonra sahile gitmek istedi. Peki dedim gidelim. Sonra ayakkabılarını çıkartmak istedi, denize ayaklarını sokmak istedi. Pürü pak giydirmişim, önce gözümde çok büyüdü, ama sonra dedim ki içimden "evde olsan kinetik kumla oynatırdın, bundan güzel kum mu var?" Sonra çıkarttım ayakkabılarımı, ben de eğlenceye katıldım. Suların içine taşları attık, çamurlardan top yapıp attık, pastalar yaptık. Kırmızı kareli örtümüzün üzerinde kinetik kum bizi bu kadar eğlendiremezdi sanırım... Bazen hayır demeden önce "benim çocukluğum nasıl olmasını isterdi acaba" diye düşünmek lazım belki de...
Koyun Psikolojisi 01:17
Koyun Psikolojisi 3.353 izlenme - 7 yıl önce Uçurumdan atlayan bir koyun. Ve hayır demeden sorgu sualsiz peşinden atlayan diğer koyunlar..
Nevşin Mengü'nün Hande Fırat'a Bozulması 01:12
Nevşin Mengü'nün Hande Fırat'a Bozulması 6.562 izlenme - 8 yıl önce Objektif haberciliğin mihenk taşlarından Nevşin Mengü'nün yaptığı analize karşı analiz sunan Hande Fırat'a bozulmasını izliyoruz.
Çarşaflı Rapçi Habibe'den Savaş Karşıtı Şarkı 07:01
Çarşaflı Rapçi Habibe'den Savaş Karşıtı Şarkı 3.686 izlenme - 4 yıl önce Habibe'nin huzur için savaşa hayır şarkısı Tarzıyla adından söz ettiren çarşaflı rapçi Habibe, savaş karşıtı şarkısını canlı yayında seslendirdi.
Sigarayı Bıraktıktan Sonra 03:52
Sigarayı Bıraktıktan Sonra 3.023 izlenme - 7 yıl önce Sigarayı bıraktıktan sonra vücutta olan şeyler iyi seyirler
Tarafsızlar İçin Animasyonlu Bilgilendirme 02:45
Tarafsızlar İçin Animasyonlu Bilgilendirme 3.139 izlenme - 7 yıl önce Geleceğimizle ilgili bilgilendiren , tarafsızlara yönelik güzel bir çalışma
Kötü Bir Rüyaymış Gördüklerim Uyandım #Hayırolsun de - Şevket Çoruh 02:12
Kötü Bir Rüyaymış Gördüklerim Uyandım #Hayırolsun de - Şevket Çoruh 3.637 izlenme - 7 yıl önce Oyuncu Şevket Çoruh, #HayırlıOlsun etiketiyle sosyal medya hesabından bir video paylaştı. "Bu filmde herhangi oyuncu, yardımcı oyuncu, 'cast kullanılmamıştır. Filmde göreceğiniz kişler halkın kendisidir" sözleriyle başlayan video, "Kötü bir rüyaymış gördüklerimiz, uyandım. Hayır olsun de" diye bitiyor. İrfan Değirmenci'nin referandumda hayır oyu kullanacağını açıklamasının ardından Kanal D'den kovulmasıyla, aynı kanalda bir dizide oynayan Şevket Çoruh "Ben de HAYIR diyorum. Beni de kovun" demişti. İyi seyirler efenim...
Referandum Şarkısı - Köle Olmaz Sana Benden 02:34
Referandum Şarkısı - Köle Olmaz Sana Benden 3.152 izlenme - 7 yıl önce Kulu kulluk edilir mi yahu müslümanlar? Evet mi Hayır mı?
Hesabı Ödeyen Arkadaşını Kurşunlamak 00:35
Hesabı Ödeyen Arkadaşını Kurşunlamak 5.994 izlenme - 7 yıl önce Olay istanbul bakıköyde yaşanmış. 2 ayrı masada oturan arkadaşlardan biri işkembecide arkadaşının hesabını ödüyor. Buna sinirlenen kişide silahına sarılıp adama kurşun yağdırıyor.
Eski Eşini Darbeden İbrahim Zarap'ın Gözaltındaki En Net Görüntüleri 03:06
Eski Eşini Darbeden İbrahim Zarap'ın Gözaltındaki En Net Görüntüleri 1.661 izlenme - 3 yıl önce Samsun'un Canik ilçesinde eski eşi tarafından darbedilen, yüzünde ve kafasında ezikler oluşan kadın hastaneye kaldırıldı. Eski eşini 5 yaşındaki çocuğunun önünde darbeden zanlı tutuklandı.
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 00:59
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 5.135 izlenme - 7 yıl önce Kendine ilişilmeyen 15 yıl işin kaymağını kaymağını yiyen sonra ucu kendine dokununca aklı başına gelen bir teyzenin feryatları...
Suriyeliler ve Evet Hayır Tartışması 01:28
Suriyeliler ve Evet Hayır Tartışması 3.378 izlenme - 7 yıl önce Referandum için İstanbul'un çeşitli yerlerinde halka mikrofon uzatan bi kanal bu kez teyzelere sormuş. Diğer videolaru İstanbulTimesTV yazarak youtube da bulabilirsiniz arkadaşlar.
Her şeye Hayır Deyip 1 Milyon Dolara Evet Diyen Bebek :) 00:29
Her şeye Hayır Deyip 1 Milyon Dolara Evet Diyen Bebek :) 8.125 izlenme - 11 yıl önce Her şeye Hayır Deyip 1 Milyon Dolara Evet Diyen Bebek :)
İstanbul Referandum Sokak Röportajı 04:33
İstanbul Referandum Sokak Röportajı 3.929 izlenme - 7 yıl önce Kanal 3 Hilal'in, bu haftaki "Sokağın Nabzı" turunda mikrofonunu İstanbullulara uzattı. Refenranduma ne diyorlar, izliyoruz...