Hoşgeldiniz!

Hayvan Sevgisi Videoları İzle

Balığı Kedi Gibi Sevmek 00:47
Balığı Kedi Gibi Sevmek 19.712 izlenme - 3 yıl önce Balığı eline alıp evcil hayvan gibi seven adamın komik görüntüleri
Tavuk Ve Bebeğin Birbirine Sarılması 00:14
Tavuk Ve Bebeğin Birbirine Sarılması 7.243 izlenme - 3 yıl önce Tavuk ve bebeğin sevgi dolu sarılması arkasında mükemmel bir görüntü bıraktı
Sevgiye İhtiyacı Olan Koyun 00:28
Sevgiye İhtiyacı Olan Koyun 4.293 izlenme - 2 yıl önce Koyundan inanılmaz sevilme isteği. Genelde kedi köpeklerden alışık olduğumuz sevilme isteği bu sefer bir koyundan geliyor. Sevilmeyince çok üzülüyor.
Zebra Love YouTube 03:43
Zebra Love YouTube 308 izlenme - 3 ay önce Zebraların Çiftleşmesi Zebraların çiftleşmesinden kameralara yansıyanlar. Çılgın çiftleşme, vahşi doğada nasıl olduğunu görün. hayvanların bilinmeyen dünyalarına göz atın
hayvan sevgisi bu olsa gerek :)) 01:33
hayvan sevgisi bu olsa gerek :)) 5.642 izlenme - 8 yıl önce gözlerim yaşardı ilginden
Vegan Nedir? Veganlar Nasil Beslenir? 06:42
Vegan Nedir? Veganlar Nasil Beslenir? 1.679 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle kimin ne yediği yada yemediği kimseyi ilgilendirmez.Yiyecekler üzerine militanlık yapmanın faydası da yok.Veganlık vejeteryanlık kişinin kendisine göre bir ağız tadı bir tercihtir.Buna saçma bir felsefe uydurup bir akım bir başkaldırıya dönüştürüp hatta siyasi tarafı bile olan komik atraksiyonlara girmek saçma.Sanki bir tarikata girmek gibi veganlığa üye olmak kendi kendine vegan olacam diye kasmak sadece gülünç.
recep ivedik safaride 02:33
recep ivedik safaride 5.149 izlenme - 6 yıl önce hayvan dostu recep ivedikin safari mecarası
Tarkan'ın Hayvan Sevgisi 01:37
Tarkan'ın Hayvan Sevgisi 1.637 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin megastarı,bugüne kadar hiç bir zaman efendiliğini,duruşunu ve kalitesini bozmamış ve dünyada bizi temsil eden tek starımız büyük insan ve yaşayan efsane sevgili Tarkan'ın 1995 yılında kendini hayatını anlattığı "Sahici Sahici" adlı programda hayvan sevgisini anlattığı kesittir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Köpekle Küçük Kızın Büyük Aşkı
Köpekle Küçük Kızın Büyük Aşkı 1.804 izlenme - 2 yıl önce Küçücük bir kız çocuğu ve bir köpeğin ne kadar tatlı anlaşabileceğini bu videoda görebilirsiniz. dünyadaki en tatlı video olmaya aday :)
Büyük Aşk 02:58
Büyük Aşk 3.539 izlenme - 10 yıl önce kerem ile aslı leyla ile mecnun onlar masal ama bu gerçek bi destan
Kuş Yemliği Nasıl Yapılır? 00:59
Kuş Yemliği Nasıl Yapılır? 1.547 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kus-yemligi-nasil-yapilir/ Sömestre tatilinde çocuklarınız için birbirinden eğlenceli aktivite önerileri hazırladık. İşte onlardan biri; “kuş yemliği nasıl yapılır?” videomuzda! Minik dostlardan, diğer minik dostlara eğlenceli bir öneri. Çocuğunuz hem eğlenecek hem öğrenecek; üstelik tüm bunlarla hayvan sevgisini perçinlemesi de cabası. Birlikte olmanın keyfini çıkarın!
Danayla Aşk Yaşayan Adam 00:44
Danayla Aşk Yaşayan Adam 854 izlenme - 4 yıl önce Rize'de Kaydedilen Görüntülerde Adam Dana İle Aşk Yaşıyor
Küçük Bir Çocuğun Hayvanları Yemeyi Reddetmesi 02:30
Küçük Bir Çocuğun Hayvanları Yemeyi Reddetmesi 564 izlenme - 2 yıl önce Küçük bir çocuğun hayvanları yemek istemeyişiyle ilgili annesiyle diyaloğu. İnsanların hayvanları yemesinin tek nedenin genetik mirasımızda kalan aç gözlülük.
Hayvan Sevgisi 04:46
Hayvan Sevgisi 875 izlenme - 4 yıl önce Bazen hayvanların dostluğu, insanların dostluğundan daha iyi oluyor. Çünkü dost gördüklerın arkandan vurabiliyor. Amma hayvanlar daha sadık oluyor.
Gerçek Kesit - Kaleci Saçlı Adam ve Hayvan Sevgisi 02:22
Gerçek Kesit - Kaleci Saçlı Adam ve Hayvan Sevgisi 697 izlenme - 2 yıl önce Kahvenin önünde takılırken bulduğu köpeğe önce ''geah arap geah'' deyip, ardından köpeğe karşı büyük bir sevgi besleyen Kaleci Saçlı Adam, köpeği musluğun altına tutarak onu kuduzdan korumuş ve bakterilerden arındırmıştır. Her daim kahvede kurdele bulunduran kahveci Salih Abi'den kurdeleyi alan Kaleci Saçlı, köpeği hediye pakedi yaparak kardeşini sevindirmeyi amaçlamaktadır. Not: Videonun sonunda beliren çizgili kazak giyen ve Casio saati olan çocuk bizlere bonus niteliği taşımaktadır.
Sahibi İle Oynayan Kopek 00:18
Sahibi İle Oynayan Kopek 1.113 izlenme - 4 yıl önce Sahibi İle Oynayan Kopek
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 00:48
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 509 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda, sokakta yaşadığı belirtilen vatandaş, rahatsızlanarak acil servise kaldırıldı. Ancak, ambulansın arkasına takılan sokak köpeğinin sağlık ekiplerinin gözüne çarpmasıyla olay farklı bir boyut kazandı. Sevdiği sahibinin peşini inatla bırakmayan sevimli köpek en sonunda sağlık ekiplerini pes ettirdi ve sahibiyle birlikte ambulansa bindi. Götürüldükleri hastanede de sahibinden ayrı duramayan köpek hastane çalışanlarının kapıyı açmasıyla sedyede yatan sahibinin yanına gidebildi ve yanından ayrılmadı. Bu görüntülere şahit olan hastane çalışanları ve hastalar duygusal anlar yaşarken, video da internette hızla yayıldı.
Yaralı Köpeğini Acil Servise Götüren Yozgatlı Çocuk 01:32
Yaralı Köpeğini Acil Servise Götüren Yozgatlı Çocuk 439 izlenme - 1 yıl önce Yozgat’ta yaralı karabaş isimli köpeğin acı çekmesine dayanamayan minik Ömer Faruk, tedavi için köpeği acil servise getirdi.
Çöpte Bulunan Kör Köpeğin Mutlu Sonu 03:40
Çöpte Bulunan Kör Köpeğin Mutlu Sonu 372 izlenme - 2 yıl önce Çöpte bulunan doğuştan 0 görme engelli köpeğimizi videoyu çeken hayvan severler bulmuş ve bakımını, ameliyatını yaptırmışlardır. Bu arkadaşlar keşke her yerde olsalar videoyu izlerken köpeğin sondaki sevincini anlayacaksınız.
civ_civ 00:35
civ_civ 1.243 izlenme - 9 yıl önce hayvan sevgisinde son nokta!!!
Bahçede Tilki Beslemek 05:04
Bahçede Tilki Beslemek 569 izlenme - 3 yıl önce Bahçenizde koşan bir Tilki olsun ister misiniz? Kırmızı tilki meralar, ormanlar, dağlar ve çöller dahil olmak üzere çeşitli alanlarda, Kuzey Afrika, Orta Amerika ve Asya'ya Kuzey Kutup Dairesi Kuzey Yarımküre'de yaşıyor. Bunlar çiftlikleri ve banliyö alanları gibi insan ortamlarda çok iyi uyum sağlar.
Bir Köpekten İnsanlık Dersi 00:44
Bir Köpekten İnsanlık Dersi 384 izlenme - 2 yıl önce Bir köpeğin yaralı arkadaşına yardımını izleyeceğiz. Bakınız insanlık diyorum; Maaalesef İnsanoğlu kendini Dünyanın merkezi sanıyor, ki anlatmak istediğim nokta da bir köpek kadar olamıyoruz, lütfen biz de insanlığımızı unutmayalım.
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 02:50
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 355 izlenme - 2 yıl önce Hayvan sevgisinin en saf halini göreceğiz sayın üyeler. Köpeğe ne olmuş da bu hale gelmiş bilmiyorum ama cengaver abimiz kalp masajıyla geri döndürüyo hayvanı.İyi seyirler
yiğitti köpek yiğitliği bırakana dek 03:40
yiğitti köpek yiğitliği bırakana dek 779 izlenme - 8 yıl önce okuyan ve yazan http://www.herkesdinlesin.com/siirlerindilinden yorum yok!!!
Barış Manço'nun Doğa ve Hayvan Sevgisi 03:37
Barış Manço'nun Doğa ve Hayvan Sevgisi 6 izlenme - 2 hafta önce Barış Manço'nun Doğa ve hayvan sevgisi konulu kısa belgeselimiz. Büyük Usta Barış Manço 'yu tanımayanımız yoktur aslında.O kimimiz için Evliya Çelebi, kimimiz için Türk etnik rock müziğinin babası, kimimiz için çocukların sevgilisiydi. Tüm bu özelliklerinin yanısıra o bir doğa dostuydu.
kanka olmuş bunlar yaa :) 01:16
kanka olmuş bunlar yaa :) 600 izlenme - 8 yıl önce hayvan sevgisi
Hacıvat ve Karagöz - Hayvan Sevgisi 08:26
Hacıvat ve Karagöz - Hayvan Sevgisi 235 izlenme - 3 yıl önce www.muratküçük.com, Hacivat ve Karagöz - Hayvan Sevgisi
Şeker Köpek Kedilerle Uyurken 01:00
Şeker Köpek Kedilerle Uyurken 225 izlenme - 3 yıl önce Bu Köpek Kediler Çok Seviyor
2 Yaşındaki Çocugun Hayvan Sevgisi 00:29
2 Yaşındaki Çocugun Hayvan Sevgisi 381 izlenme - 4 yıl önce ŞENER EFE DÜNDAR
Kendini Zorla Öptüren Kedi 02:04
Kendini Zorla Öptüren Kedi 327 izlenme - 4 yıl önce Kedi Kendini Öptürmek İçin Sahibinin Gözlüğünü Düşürüyo