Hoşgeldiniz!

hayvan sevgisi

Balığı Kedi Gibi Sevmek 00:47
Balığı Kedi Gibi Sevmek 19.646 izlenme - 3 yıl önce Balığı eline alıp evcil hayvan gibi seven adamın komik görüntüleri
Tavuk Ve Bebeğin Birbirine Sarılması 00:14
Tavuk Ve Bebeğin Birbirine Sarılması 7.205 izlenme - 3 yıl önce Tavuk ve bebeğin sevgi dolu sarılması arkasında mükemmel bir görüntü bıraktı
Sevgiye İhtiyacı Olan Koyun 00:28
Sevgiye İhtiyacı Olan Koyun 4.286 izlenme - 2 yıl önce Koyundan inanılmaz sevilme isteği. Genelde kedi köpeklerden alışık olduğumuz sevilme isteği bu sefer bir koyundan geliyor. Sevilmeyince çok üzülüyor.
Vegan Nedir? Veganlar Nasil Beslenir? 06:42
Vegan Nedir? Veganlar Nasil Beslenir? 1.572 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle kimin ne yediği yada yemediği kimseyi ilgilendirmez.Yiyecekler üzerine militanlık yapmanın faydası da yok.Veganlık vejeteryanlık kişinin kendisine göre bir ağız tadı bir tercihtir.Buna saçma bir felsefe uydurup bir akım bir başkaldırıya dönüştürüp hatta siyasi tarafı bile olan komik atraksiyonlara girmek saçma.Sanki bir tarikata girmek gibi veganlığa üye olmak kendi kendine vegan olacam diye kasmak sadece gülünç.
hayvan sevgisi bu olsa gerek :)) 01:33
hayvan sevgisi bu olsa gerek :)) 5.639 izlenme - 7 yıl önce gözlerim yaşardı ilginden
recep ivedik safaride 02:33
recep ivedik safaride 5.147 izlenme - 6 yıl önce hayvan dostu recep ivedikin safari mecarası
Tarkan'ın Hayvan Sevgisi 01:37
Tarkan'ın Hayvan Sevgisi 1.629 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin megastarı,bugüne kadar hiç bir zaman efendiliğini,duruşunu ve kalitesini bozmamış ve dünyada bizi temsil eden tek starımız büyük insan ve yaşayan efsane sevgili Tarkan'ın 1995 yılında kendini hayatını anlattığı "Sahici Sahici" adlı programda hayvan sevgisini anlattığı kesittir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Köpekle Küçük Kızın Büyük Aşkı
Köpekle Küçük Kızın Büyük Aşkı 1.801 izlenme - 2 yıl önce Küçücük bir kız çocuğu ve bir köpeğin ne kadar tatlı anlaşabileceğini bu videoda görebilirsiniz. dünyadaki en tatlı video olmaya aday :)
Büyük Aşk 02:58
Büyük Aşk 3.539 izlenme - 10 yıl önce kerem ile aslı leyla ile mecnun onlar masal ama bu gerçek bi destan
Kuş Yemliği Nasıl Yapılır? 00:59
Kuş Yemliği Nasıl Yapılır? 1.425 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kus-yemligi-nasil-yapilir/ Sömestre tatilinde çocuklarınız için birbirinden eğlenceli aktivite önerileri hazırladık. İşte onlardan biri; “kuş yemliği nasıl yapılır?” videomuzda! Minik dostlardan, diğer minik dostlara eğlenceli bir öneri. Çocuğunuz hem eğlenecek hem öğrenecek; üstelik tüm bunlarla hayvan sevgisini perçinlemesi de cabası. Birlikte olmanın keyfini çıkarın!
Gerçek Kesit - Kaleci Saçlı Adam ve Hayvan Sevgisi 02:22
Gerçek Kesit - Kaleci Saçlı Adam ve Hayvan Sevgisi 579 izlenme - 2 yıl önce Kahvenin önünde takılırken bulduğu köpeğe önce ''geah arap geah'' deyip, ardından köpeğe karşı büyük bir sevgi besleyen Kaleci Saçlı Adam, köpeği musluğun altına tutarak onu kuduzdan korumuş ve bakterilerden arındırmıştır. Her daim kahvede kurdele bulunduran kahveci Salih Abi'den kurdeleyi alan Kaleci Saçlı, köpeği hediye pakedi yaparak kardeşini sevindirmeyi amaçlamaktadır. Not: Videonun sonunda beliren çizgili kazak giyen ve Casio saati olan çocuk bizlere bonus niteliği taşımaktadır.
Danayla Aşk Yaşayan Adam 00:44
Danayla Aşk Yaşayan Adam 840 izlenme - 4 yıl önce Rize'de Kaydedilen Görüntülerde Adam Dana İle Aşk Yaşıyor
Hayvan Sevgisi 04:46
Hayvan Sevgisi 871 izlenme - 4 yıl önce Bazen hayvanların dostluğu, insanların dostluğundan daha iyi oluyor. Çünkü dost gördüklerın arkandan vurabiliyor. Amma hayvanlar daha sadık oluyor.
Küçük Bir Çocuğun Hayvanları Yemeyi Reddetmesi 02:30
Küçük Bir Çocuğun Hayvanları Yemeyi Reddetmesi 507 izlenme - 2 yıl önce Küçük bir çocuğun hayvanları yemek istemeyişiyle ilgili annesiyle diyaloğu. İnsanların hayvanları yemesinin tek nedenin genetik mirasımızda kalan aç gözlülük.
Sahibi İle Oynayan Kopek 00:18
Sahibi İle Oynayan Kopek 1.103 izlenme - 4 yıl önce Sahibi İle Oynayan Kopek
Yaralı Köpeğini Acil Servise Götüren Yozgatlı Çocuk 01:32
Yaralı Köpeğini Acil Servise Götüren Yozgatlı Çocuk 423 izlenme - 1 yıl önce Yozgat’ta yaralı karabaş isimli köpeğin acı çekmesine dayanamayan minik Ömer Faruk, tedavi için köpeği acil servise getirdi.
Çöpte Bulunan Kör Köpeğin Mutlu Sonu 03:40
Çöpte Bulunan Kör Köpeğin Mutlu Sonu 364 izlenme - 2 yıl önce Çöpte bulunan doğuştan 0 görme engelli köpeğimizi videoyu çeken hayvan severler bulmuş ve bakımını, ameliyatını yaptırmışlardır. Bu arkadaşlar keşke her yerde olsalar videoyu izlerken köpeğin sondaki sevincini anlayacaksınız.
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 00:48
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 361 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda, sokakta yaşadığı belirtilen vatandaş, rahatsızlanarak acil servise kaldırıldı. Ancak, ambulansın arkasına takılan sokak köpeğinin sağlık ekiplerinin gözüne çarpmasıyla olay farklı bir boyut kazandı. Sevdiği sahibinin peşini inatla bırakmayan sevimli köpek en sonunda sağlık ekiplerini pes ettirdi ve sahibiyle birlikte ambulansa bindi. Götürüldükleri hastanede de sahibinden ayrı duramayan köpek hastane çalışanlarının kapıyı açmasıyla sedyede yatan sahibinin yanına gidebildi ve yanından ayrılmadı. Bu görüntülere şahit olan hastane çalışanları ve hastalar duygusal anlar yaşarken, video da internette hızla yayıldı.
civ_civ 00:35
civ_civ 1.242 izlenme - 9 yıl önce hayvan sevgisinde son nokta!!!
Bir Köpekten İnsanlık Dersi 00:44
Bir Köpekten İnsanlık Dersi 371 izlenme - 2 yıl önce Bir köpeğin yaralı arkadaşına yardımını izleyeceğiz. Bakınız insanlık diyorum; Maaalesef İnsanoğlu kendini Dünyanın merkezi sanıyor, ki anlatmak istediğim nokta da bir köpek kadar olamıyoruz, lütfen biz de insanlığımızı unutmayalım.
Bahçede Tilki Beslemek 05:04
Bahçede Tilki Beslemek 537 izlenme - 3 yıl önce Bahçenizde koşan bir Tilki olsun ister misiniz? Kırmızı tilki meralar, ormanlar, dağlar ve çöller dahil olmak üzere çeşitli alanlarda, Kuzey Afrika, Orta Amerika ve Asya'ya Kuzey Kutup Dairesi Kuzey Yarımküre'de yaşıyor. Bunlar çiftlikleri ve banliyö alanları gibi insan ortamlarda çok iyi uyum sağlar.
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 02:50
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 349 izlenme - 2 yıl önce Hayvan sevgisinin en saf halini göreceğiz sayın üyeler. Köpeğe ne olmuş da bu hale gelmiş bilmiyorum ama cengaver abimiz kalp masajıyla geri döndürüyo hayvanı.İyi seyirler
yiğitti köpek yiğitliği bırakana dek 03:40
yiğitti köpek yiğitliği bırakana dek 770 izlenme - 7 yıl önce okuyan ve yazan http://www.herkesdinlesin.com/siirlerindilinden yorum yok!!!
kanka olmuş bunlar yaa :) 01:16
kanka olmuş bunlar yaa :) 600 izlenme - 8 yıl önce hayvan sevgisi
Hacıvat ve Karagöz - Hayvan Sevgisi 08:26
Hacıvat ve Karagöz - Hayvan Sevgisi 223 izlenme - 3 yıl önce www.muratküçük.com, Hacivat ve Karagöz - Hayvan Sevgisi
Şeker Köpek Kedilerle Uyurken 01:00
Şeker Köpek Kedilerle Uyurken 224 izlenme - 3 yıl önce Bu Köpek Kediler Çok Seviyor
2 Yaşındaki Çocugun Hayvan Sevgisi 00:29
2 Yaşındaki Çocugun Hayvan Sevgisi 378 izlenme - 4 yıl önce ŞENER EFE DÜNDAR
Adnan Oktarın küçük ördeği Vik Vik! 01:15
Adnan Oktarın küçük ördeği Vik Vik! 107 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar'ın röportaja çıkardığı küçük ördek yavrusu Vik Vik sevimli, tatlı mı tatlı ördek yavrusu
Kendini Zorla Öptüren Kedi 02:04
Kendini Zorla Öptüren Kedi 323 izlenme - 4 yıl önce Kedi Kendini Öptürmek İçin Sahibinin Gözlüğünü Düşürüyo
Evde kedi köpek beslenir mi? 06:43
Evde kedi köpek beslenir mi? 102 izlenme - 1 yıl önce Evde kedi köpek beslenir mi? Hayvan sevgisi, köpek ve kedilerele nasıl bakmak gerekir? Hayvan bakımında dikkat edilmesi gerekenler.