Hoşgeldiniz!

hayvanat bahçesi

Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 235.822 izlenme - 3 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 32.396 izlenme - 5 ay önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 10.786 izlenme - 2 ay önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 01:04
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 4.800 izlenme - 1 ay önce Romanya'da bir hayvan barınağındaki hırpalanan köpek, gördüğü zulümden sonra insanlara olan güvenini kaybetmiş
İsviçre'deki Hayvanat Bahçesinde Korkunç Ayı Saldırısı Kamerada 00:53
İsviçre'deki Hayvanat Bahçesinde Korkunç Ayı Saldırısı Kamerada 71.773 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'nin Berne Ayı Parkı'nda 2009 yılında kaydedilen bu görüntüler sosyal medyada hala paylaşım rekorları kırıyor. Parkı gezmeye gelen ziyaretçilerinden biri, kahverengi Avrupa ayısı Finn'in saldırısına uğruyor ve görevlilerin müdahalesiyle güçlükle kurtarılıyor. Ayının yaşam alanına çok yaklaşan adam, bir anda Finn'in saldırısına uğruyor. UYUŞTURUCU İĞNE YAPTILAR Çaresiz adam, çevredekilerin korku dolu bakışları arasında kurtarılmayı bekliyor. Hem Finn'e hem de genç adama zarar vermek istemeyen yetkililer, çareyi ayıya uyuşturucu iğne yapmakta buluyor. Bacağından ve kafasından ağır yaralanan ve ismi açıklanmayan adamın sağlık durumunun gayet iyi olduğu bildirildi.
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 05:42
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 80.745 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesine giden miniklere hayvanlar bakın neler yaptı. gülmemek imkansız!
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 02:02
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 46.800 izlenme - 2 yıl önce Kayseri - Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi? sorusunu vatandaşlara soran spiker, çeşitli cevaplar alıyor ama dinazorların soylarının tükendiği kimsenin aklına gelmiyor.
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 01:47
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 6.683 izlenme - 4 ay önce Meksika’da bir hayvanat bahçesinde bulunan dişi aslan Kiara, kendisini yavruyken sahiplenen Adolfo’yla yıllar sonra karşılaşmasında onu unutmadı ve ortaya böyle görüntüler çıktı.
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 25.289 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
ayı vs aslan kavgası 03:17
ayı vs aslan kavgası 115.093 izlenme - 7 yıl önce ayı bir e beş veriyor :)
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 00:44
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 2.547 izlenme - 2 ay önce Barcelona hayvanat bahçesinde bir orangutanın dikkatle izlediği sihirbazlık hilesine verdiği tepki internette fenomen oldu. Orangutanın bulunduğu cam bölmeye yanaşan bir ziyaretçi, hayvanın merak dolu bakışları altında elindeki bardağa bir kestane koydu.
Kaplan tarafından öldürülen genç 03:40
Kaplan tarafından öldürülen genç 16.319 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da bir hayvanat bahçesinde yanlışlıkla kaplanın kafesine düşen genç kaplan tarafından böyle öldürüldü.
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 01:17
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 19.701 izlenme - 2 yıl önce Filipinler'de bir hayvanat bahçesi masaj yaptırıp rahatlamak isteyenlere dev pitonlarla spa uygulaması başlattı...
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 02:14
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 14.816 izlenme - 2 yıl önce Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi
Çocuklara aslanın iç organlarını çıkartıp gösterdiler 02:39
Çocuklara aslanın iç organlarını çıkartıp gösterdiler 3.916 izlenme - 4 ay önce Danimarka'da bir hayvanat bahçesinde ölen bir aslanın iç organları çıkartılarak çocuklara gösterildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 01:13
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 16.767 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki hayvanat bahçesinde beyaz kaplanın saldırdığı genç öldü. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi. Müdür, görevlinin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Yılın Doğan İlk Penguenine David Bowie Adı Verildi 01:25
Yılın Doğan İlk Penguenine David Bowie Adı Verildi 816 izlenme - 4 hafta önce Ohio'daki Cincinnati hayvanat bahçesinde 2016 yılının ilk bebeği olarak doğan penguen Bowie, bundan sonra David Bowie'nin adını yaşatacak. İlk olarak The King adı verilen bebek penguene daha sonra Bowie adı daha uygun olacağına karar verildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Havuza Düşen Kardeşlerini Kurtaran Kaplan Yavruları 01:43
Havuza Düşen Kardeşlerini Kurtaran Kaplan Yavruları 8.482 izlenme - 10 ay önce Tokyo'nun Saitama kentinde bulunan Tobu Hayvanat Bahçesi'nde 25 Ocak'da dünyaya gelen bu sevimli kaplan yavrularından biri kafeslerinde bulunan havuza düşüyor. Kendi çabaları ile havuzdan çıkamayınca kardeşleri yardımına koşuyor.
Danimarka Sağlıklı Bir Zürafayı Öldürdü 00:39
Danimarka Sağlıklı Bir Zürafayı Öldürdü 17.278 izlenme - 2 yıl önce Danimarka'da bir hayvanat bahçesi sağlıklı bir zürafayı öldürdü. Kurtarılması için yapılan kampanyalara rağmen 18 aylık Marius isimli Zürafa yer yokluğu ve Avrupa Birliği kurallarına göre ırkı güçlendirme gerekçeleriyle başından vuruldu. Hayvanat bahçesi yönetimi halkın önünde parçalara ayrılan zürafanın aslanlara, kaplanlara ve kutup ayılarına yem olarak verileceğini açıkladı.
Kendini Tavuk sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk sanan Keçi 31.662 izlenme - 3 yıl önce Kendini Tavuk sanan Keçi
Edi Blue hayvanat bahçesinde - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 03:55
Edi Blue hayvanat bahçesinde - Eğitici çizgi film - Bulmaca oyunu 2.820 izlenme - 3 ay önce Edi Blue'nun sana yine ihtiyacı var. Ekranda bulması gereken çeşitli şeyler var; örneğin hayvanlar, geometrik şekiller ve renkli arabalar. Ona yardım edip bütün nesneleri bulalım. Ekskavatör Max'ın macerasını da kaçırma: www.izlesene.com/mutlucocuk
Genç Kız Timsaha Yem Oluyordu 00:47
Genç Kız Timsaha Yem Oluyordu 4.848 izlenme - 7 ay önce Genç Kız Timsaha Yem Oluyordu Hayvanat bahçesinde timsahın olduğu bölüme giren genç kız bu hatasını canı ile ödüyordu.
Lama İle Şaka Olmaz 00:15
Lama İle Şaka Olmaz 4.559 izlenme - 8 ay önce Hayvanat bahçesinde karşılaştığı lamanın karşısına geçip ilginç hareketler yapan güzel kız, lamaların tüküren bir hayvan olduğunu acı bir şekilde tecrübe ediyor.
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 00:20
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 5.184 izlenme - 8 ay önce İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı Hayvanat bahçesinde, kadının kucağındaki bebeği merak eden orangutanın ilginç görüntüleri.
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 00:34
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 15.263 izlenme - 3 yıl önce Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz
Maymunla Dalga Geçmenin Hazin Sonu 01:48
Maymunla Dalga Geçmenin Hazin Sonu 6.743 izlenme - 1 yıl önce Hayvanat bahçesini gezen eleman maymunların kafesinin önüne geldiğinde başlıyor. maymunlarla dalga geçmeye. Maymun durur mu basıyor tükürüğü adamın suratına...
kutup ayısının mücadelesi 00:45
kutup ayısının mücadelesi 33.436 izlenme - 7 yıl önce kutup ayısının mücadelesi
Hayvanat Bahçesinde Çocuk Olmak 05:42
Hayvanat Bahçesinde Çocuk Olmak 3.094 izlenme - 6 ay önce Evet beyler sizi o kafesin arkasına koyanların ta ... demenizi sağlayacak türden bir video.
Eşek İstismarı 00:19
Eşek İstismarı 5.795 izlenme - 1 yıl önce ''Ben eşeğim diyene semer vuran çok olur'' derler ya, videoda bu durumun net bir örneğini görüyoruz. Zavallı eşek kardeş, kendi halinde takılırken, cüce keci hiç de boyuna bosuna bakmadan zavallı eşeği taciz ediyor. Yok yok, hayvanlı porno değil ama bildiğin bir taciz durumu. Bilmem belki 'Sırtından geçinme' de diyebilir miydim acaba? Neyse izleyin de siz karar verin isterseniz.
Çift Başlı Yılan Şaşkına Çevirdi 01:12
Çift Başlı Yılan Şaşkına Çevirdi 2.429 izlenme - 6 ay önce Çin'de görüntülenen çift başlı yılan görenleri şaşkına çevirdi. Haber bültenlerine çıkan yılana ilgi her geçen gün hızla artıyor. 24.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Çift Başlı Yılan Şaşkına Çevirdi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...