Hoşgeldiniz!

hayvanat bahçesi

Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 00:35
Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 115.939 izlenme - 2 yıl önce 3 yaşındaki çocuk goril kafesine düştü, korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletindeki hayvanat bahçesinde bir erkek çocuğu, gorilin yaşadığı alana düştü. 17 yaşında ve yaklaşık 3 metre boyundaki dev hayvan, bir süre sonra çocuğu sürüklemeye başladı. Talihsiz çocuk, hayvanat bahçesi yetkililerinin gorili vurarak öldürmesiyle kurtarılabildi.
Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 239.574 izlenme - 5 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Röportaj Vermeyi İstemeyen Asabi Aslan 00:13
Röportaj Vermeyi İstemeyen Asabi Aslan 4.274 izlenme - 2 ay önce Bir hayvanat bahçesinde bulunan erkek aslanı canlı yayında tanıtmaya çalışan güzel sunucu Hailey Winslow'un korku dolu anları kameraya böyle yansımış.
Bakıcısının Eline Hallenen Orangutan 00:46
Bakıcısının Eline Hallenen Orangutan 6.980 izlenme - 4 ay önce Görüntüdeki orangutanın, bakıcısıyla ilişkisi o derece ilerlemiş ki ne orangutan bunu yapmaktan çekiniyor, ne de bakıcı bundan rahatsız oluyor. İzliyoruz efendim.
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 05:42
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 83.098 izlenme - 4 yıl önce Hayvanat bahçesine giden miniklere hayvanlar bakın neler yaptı. gülmemek imkansız!
Eski Dostunu Gören Şempanzenin Yaşadığı Mutluluk 02:15
Eski Dostunu Gören Şempanzenin Yaşadığı Mutluluk 12.729 izlenme - 7 ay önce Ölmek üzere olan 59 yaşındaki mama isimli şempanzenin 1972 yılından tanıdığı dostu profesör Jan van Hooff'u görünce, adeta gözlerinin için gülmüş.
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 46.619 izlenme - 3 yıl önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
ayı vs aslan kavgası 03:17
ayı vs aslan kavgası 116.263 izlenme - 9 yıl önce ayı bir e beş veriyor :)
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 00:51
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 13.560 izlenme - 11 ay önce Seul Grand Park Hayvanat Bahçesi'nde yaşanan olayda filler havuza düşen yavrularını ekip çalışmasıyla kurtarıyorlar.
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 02:02
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 46.943 izlenme - 4 yıl önce Kayseri - Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi? sorusunu vatandaşlara soran spiker, çeşitli cevaplar alıyor ama dinazorların soylarının tükendiği kimsenin aklına gelmiyor.
Ev Kedisinin Aslana Dayılanması 01:31
Ev Kedisinin Aslana Dayılanması 6.375 izlenme - 5 ay önce Sahibinin gazına gelen Baggie isimli kedi o hızla aslana kafa tutmaya gidiyor. Arada tellerin oluşunun da etkisiyle gazın etkisi sürekli artarak devam ediyor. Bir gün tellerin olmadığı bir alanda karşı karşıya gelmeseler bari. Kategori 18'e dönebilir.
Hayvanat Bahçesinde Orangutana Sigara Atan Adam 00:43
Hayvanat Bahçesinde Orangutana Sigara Atan Adam 2.700 izlenme - 3 ay önce Endonezya'da bulunan Bandung Zoo hayvanat bahçesindeki orangutana sigara atan adam kameralara böyle yansımış. Hayvanat Bahçesi görevlisi, ziyaretçilerin fotoğraf çekmek için sürekli yanan sigaraları Tori'nin bulunduğu alana atması sonucu orangutanın sigaraya alıştığını bildirmiş.
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 8.873 izlenme - 1 yıl önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
Leoparların Etkileyici Atlayışı 01:03
Leoparların Etkileyici Atlayışı 5.824 izlenme - 6 ay önce Ağaç üzerinden atlayan iki leoparın görüntüleri 30 yaşındaki turist rehberi Warrick Davies tarafından kaydedilmiş. Davies çektiği görüntüleri "Şimdiye kadar vahşi doğada gördüğüm en etkileyici an" olarak tanımlamış.
Üç Kaplanın Hakkından Gelen Kuş 03:35
Üç Kaplanın Hakkından Gelen Kuş 4.473 izlenme - 7 ay önce Çin'de bir hayvanat bahçesinde yolunu şaşırıp kaplanların olduğu bölüme giren kuş, güçlü kaplanlara yem olmamış onların hakkından gelmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 31.704 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Timsahtan Bakıcısına Sevgi Gösterisi 01:11
Timsahtan Bakıcısına Sevgi Gösterisi 13.093 izlenme - 2 yıl önce Yaralı halde bulunan Chuy, Meksika'da timsah hastanesinde tedavi gördükten sonra bakıcısının ve ziyaretçilerin gözdesi oldu. Bakımı sırasında gördüğü ilgiye karşılık sevgi dolu halleri ile adeta teşekkür ediyor.
Leoparın İmpalaya Sürpriz Yapması 01:07
Leoparın İmpalaya Sürpriz Yapması 6.506 izlenme - 8 ay önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkı'nda Leoparın İmpalaya yaptığı amansız saldırı safari yapan turistlerin kamerasına böyle yansımış.
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 01:24
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 10.925 izlenme - 1 yıl önce Bu bir o. çocukluğudur. Sen git, hayvanların haklarını al, hayvanat bahçesine tık, sonra yemek verme, aç bırak. Videoyu ilk açtığımda köpek sandım şu hayvanları. olay aslında biliniyormuş, hayvanlar kendi dışkısını yiyor https://www.youtube.com/watch?v=0ptOC7Z-W0I
Saklandığı Yerden Çitalara Av Olan Yavru İmpala 01:19
Saklandığı Yerden Çitalara Av Olan Yavru İmpala 5.083 izlenme - 7 ay önce Güney Afrika'da bulunan kruger ulusal parkında safari yapan turistlerin bulunduğu aracın önüne geçerek çitalara av olmaktan kurtulmaya çalışan yavru impalanın hazin sonunu izliyoruz efendim.
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 00:41
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 12.302 izlenme - 2 yıl önce Oha bu nasıl görüntü bir de çekiyolar,yazık fareye canlı canlı aslana veriyolar galiba ne olcak Avrupa ülkesi olmalı tam neresi bilmiyom Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Pandanın Kafesine İzinsiz Giren Gence Saldırması 03:45
Pandanın Kafesine İzinsiz Giren Gence Saldırması 5.107 izlenme - 11 ay önce Çin'in Nanchang kentinde bulunan hayvanat bahçesinde, parmaklıkları aşarak uyuyan pandanın yanına giden adam, Melling adlı pandanın tepkisiyle karşılaşmış. Eliyle, uyuyan 12 yaşındaki 120 kilo ağırlığındaki pandanın kafasına dokunan davetsiz misafir, zor anlar yaşamış.
Diş ve Göz Doktoru Olan Maymun 00:51
Diş ve Göz Doktoru Olan Maymun 1.989 izlenme - 3 ay önce İngiltere'de bulunan Twycross hayvanat bahçesinde diğer maymunların göz ve dişlerini kontrol eden maymunun kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 16.076 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
Timsaha Elini Kaptıran Adam 01:33
Timsaha Elini Kaptıran Adam 7.818 izlenme - 1 yıl önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilere yapılan timsah besleme gösterisinde şoke eden bir olay yaşandı. Hayvan besleyicisi timsaha yem verirken kolunu kaptırdı. İşte o şoke eden görüntüler...
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 00:59
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 5.665 izlenme - 1 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunlarla fotoğraf çektiren dayı kontrolden geçmiş.
Kaplan Tarafından Öldürülen Genç 03:40
Kaplan Tarafından Öldürülen Genç 17.036 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da bir hayvanat bahçesinde yanlışlıkla kaplanın kafesine düşen genç kaplan tarafından böyle öldürüldü.
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 01:17
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 21.031 izlenme - 4 yıl önce Filipinler'de bir hayvanat bahçesi masaj yaptırıp rahatlamak isteyenlere dev pitonlarla spa uygulaması başlattı...
Kendini Tavuk sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk sanan Keçi 33.295 izlenme - 5 yıl önce Kendini Tavuk sanan Keçi
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 02:14
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 14.984 izlenme - 4 yıl önce Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi