Hoşgeldiniz!

hayvanat bahçesi

Şempanzeye Aşık Olan Kadın Hayvanat Bahçesinden Kovuldu 01:34
Şempanzeye Aşık Olan Kadın Hayvanat Bahçesinden Kovuldu 4.314 izlenme - 4 hafta önce Belçika'da Adie Timmermans isimli kadının, 38 yaşındaki Chita isimli maymunla aşkı trajik bir sonla bitti. Maymunun kendisine aşık olduğunu söyleyen kadın, yetkililer tarafından hayvanat bahçesinden uzaklaştırıldı.
Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 240.868 izlenme - 8 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 00:35
Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 117.076 izlenme - 5 yıl önce 3 yaşındaki çocuk goril kafesine düştü, korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletindeki hayvanat bahçesinde bir erkek çocuğu, gorilin yaşadığı alana düştü. 17 yaşında ve yaklaşık 3 metre boyundaki dev hayvan, bir süre sonra çocuğu sürüklemeye başladı. Talihsiz çocuk, hayvanat bahçesi yetkililerinin gorili vurarak öldürmesiyle kurtarılabildi.
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 05:42
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 83.244 izlenme - 8 yıl önce Hayvanat bahçesine giden miniklere hayvanlar bakın neler yaptı. gülmemek imkansız!
Gaziantep'te Aslan Kaçtı 00:37
Gaziantep'te Aslan Kaçtı 1.641 izlenme - 2 ay önce Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde barınağından kaçan aslan, bakıcısına saldırdı. Saldırıya uğrayan bakıcı, diğer bakıcının müdahalesiyle hafif yaralı olarak kurtarıldı. O onlarda, çok sayıda çocuklu ailenin de bulunduğu hayvanat bahçesinde panik yaşandı.
ayı vs aslan kavgası 03:17
ayı vs aslan kavgası 116.958 izlenme - 13 yıl önce ayı bir e beş veriyor :)
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 49.626 izlenme - 6 yıl önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 32.950 izlenme - 7 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Özgürken Bile Esaret Altındaymış Davranan Ayı 00:18
Özgürken Bile Esaret Altındaymış Davranan Ayı 2.214 izlenme - 8 ay önce Yıllar önce Romanya'da bulunan bir hayvanat bahçesinden çıkarılıp doğaya salınan ayı ile karşılaşan yetkililer ayının hala esaret altındaymış gibi hareketler sergilediğini görmüş.
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 01:44
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 23.973 izlenme - 7 yıl önce Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü
Elini Timsaha Kaptıran Bakıcı 02:01
Elini Timsaha Kaptıran Bakıcı 433 izlenme - 1 ay önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilere yapılan timsah besleme gösterisinde şoke eden bir olay yaşandı. Hayvan besleyicisi timsaha yem verirken kolunu kaptırdı. İşte o şoke eden görüntüler...
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 17.818 izlenme - 6 yıl önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
10 Yıl Sonra İlk Kez Çiftleşen Pandalar 01:27
10 Yıl Sonra İlk Kez Çiftleşen Pandalar 3.189 izlenme - 1 yıl önce Corona virüs nedeniyle 2 aydır ziyaretçi almayan Hong Kong'taki hayvanat bahçesinde 10 yıldır olmayan ol:muş ve pandalar çiftleşmiş.
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 00:41
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 12.924 izlenme - 5 yıl önce Oha bu nasıl görüntü bir de çekiyolar,yazık fareye canlı canlı aslana veriyolar galiba ne olcak Avrupa ülkesi olmalı tam neresi bilmiyom Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Eski Dostunu Gören Şempanzenin Yaşadığı Mutluluk 02:15
Eski Dostunu Gören Şempanzenin Yaşadığı Mutluluk 12.949 izlenme - 4 yıl önce Ölmek üzere olan 59 yaşındaki mama isimli şempanzenin 1972 yılından tanıdığı dostu profesör Jan van Hooff'u görünce, adeta gözlerinin için gülmüş.
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 00:51
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 13.900 izlenme - 4 yıl önce Seul Grand Park Hayvanat Bahçesi'nde yaşanan olayda filler havuza düşen yavrularını ekip çalışmasıyla kurtarıyorlar.
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 00:46
Eskişehir Hayvanat Bahçesinde Elektriğe Çarpılan Rakun 9.901 izlenme - 4 yıl önce Eskişehirde uzun süredir milyonlar harcanarak yapılan hayvanat bahçesinde açılmadan daha bir çok hayvan garip şekilde ölmüş. Eleştirilere rağmen ısrarla yapılmaya devam edilen hayvanat bahçesinde şimdi de bir rakun elektrik akımına kapılmış.
Ağaç Dallarını Merdiven Yapıp Hayvanat Bahçesinden Kaçan Maymunlar 00:31
Ağaç Dallarını Merdiven Yapıp Hayvanat Bahçesinden Kaçan Maymunlar 7.840 izlenme - 3 yıl önce Maymunların sergiledikleri davranışları ile insanlara benzerliği aşikar. Kuzey İrlanda'da bir hayvanat bahçesinde ki maymunlar ise bu benzerlikte level atlamış çürüyen ağaç dallarını koparıp duvara yakın bölgeye götürmüşler ve kaçmayı başarmışlar.
Aslanı Korkutan Kadın 00:39
Aslanı Korkutan Kadın 3.562 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bulunan Bronx Hayvanat Bahçesi’nde bir kadın, emniyet bariyerlerinden atlayarak aslanların yaşadığı bölgeye girmiş.
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 00:34
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 15.509 izlenme - 9 yıl önce Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 01:24
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 11.012 izlenme - 5 yıl önce Bu bir o. çocukluğudur. Sen git, hayvanların haklarını al, hayvanat bahçesine tık, sonra yemek verme, aç bırak. Videoyu ilk açtığımda köpek sandım şu hayvanları. olay aslında biliniyormuş, hayvanlar kendi dışkısını yiyor https://www.youtube.com/watch?v=0ptOC7Z-W0I
Boşluğa Basıp Havuza Düşen Erkek Aslan 00:34
Boşluğa Basıp Havuza Düşen Erkek Aslan 8.648 izlenme - 3 yıl önce Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan hayvanat bahçesindeki aslan, boşluğa basmasıyla havuza düşmüş. O anlar bir ziyaretçinin kamerasına böyle yansımış.
Hemcinsine Hallenen Erkek Aslan 01:20
Hemcinsine Hallenen Erkek Aslan 7.836 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında hemcinsine hallenen erkek aslan, safari yapan turist kamerasına böyle yansıdı.
Timsaha Elini Kaptıran Adam 01:33
Timsaha Elini Kaptıran Adam 8.051 izlenme - 5 yıl önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilere yapılan timsah besleme gösterisinde şoke eden bir olay yaşandı. Hayvan besleyicisi timsaha yem verirken kolunu kaptırdı. İşte o şoke eden görüntüler...
Kaplanın Elinden Son Anda Kurtulan Genç 00:13
Kaplanın Elinden Son Anda Kurtulan Genç 1.032 izlenme - 8 ay önce Hayvanat bahçesinde kaplan kafesine yaklaşılmayacak seviyede yaklaşan gençlerden biri kaplanın elinden son ana kurtulmuş.
Maymunla Maymun Olan Genç 00:20
Maymunla Maymun Olan Genç 1.494 izlenme - 10 ay önce Arkadaşları ile hayvanat bahçesine giden genç sıra maymunların olduğu bölümü ziyaret etmeye gelince kendini maymuna çevirmiş.
Eşek İstismarı 00:19
Eşek İstismarı 13.315 izlenme - 7 yıl önce ''Ben eşeğim diyene semer vuran çok olur'' derler ya, videoda bu durumun net bir örneğini görüyoruz. Zavallı eşek kardeş, kendi halinde takılırken, cüce keci hiç de boyuna bosuna bakmadan zavallı eşeği taciz ediyor. Yok yok, hayvanlı porno değil ama bildiğin bir taciz durumu. Bilmem belki 'Sırtından geçinme' de diyebilir miydim acaba? Neyse izleyin de siz karar verin isterseniz.
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 01:47
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 9.549 izlenme - 6 yıl önce Meksika’da bir hayvanat bahçesinde bulunan dişi aslan Kiara, kendisini yavruyken sahiplenen Adolfo’yla yıllar sonra karşılaşmasında onu unutmadı ve ortaya böyle görüntüler çıktı.
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 00:59
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 5.927 izlenme - 4 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunlarla fotoğraf çektiren dayı kontrolden geçmiş.
Elini Kafesteki Aslana Kaptıran Adam 00:30
Elini Kafesteki Aslana Kaptıran Adam 3.080 izlenme - 1 yıl önce Kafese fazla yaklaşıp kendince cesaret denemesi yapan adam, elini aslana kaptırıyor. Sonunda gene ucuz kurtuluyor. Ülkeyi bilmiyorum.