Hoşgeldiniz!

hayvanat bahçesi

Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 00:35
Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 42.559 izlenme - 21 saat önce 3 yaşındaki çocuk goril kafesine düştü, korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletindeki hayvanat bahçesinde bir erkek çocuğu, gorilin yaşadığı alana düştü. 17 yaşında ve yaklaşık 3 metre boyundaki dev hayvan, bir süre sonra çocuğu sürüklemeye başladı. Talihsiz çocuk, hayvanat bahçesi yetkililerinin gorili vurarak öldürmesiyle kurtarılabildi.
Küçük Çocuk Goril Kafesine Düştü 00:36
Küçük Çocuk Goril Kafesine Düştü 4.930 izlenme - 2 gün önce ABD'de 4 yaşındaki bir çocuk hayvanat bahçesinde içinde goril beslenen kafese düştü. Çocuğa zarar vermesinden korkulan kafes içindeki gorili yetkililer vurarak öldürdü. ABD'nin Ohio eyaletinde bulunan Cincinnati Hayvanat Bahçesi'nde dün öğleden sonra şoke eden bir olay yaşandı. 3.7 metre yükseklikteki duvardan gorillerin bulunduğu alana düşen çocuğun yanına gelen 181 kg ağırlığındaki goril, çocukla oynamaya başladı. 10 dakika boyunca çocukla oynayan goril yetkilileri harekete geçirdi. Çocuğun hayatının tehlikede olduğunu gören yetkililer gorili vurarak öldürdü. Çocuğun herhangi bir yara almadığı bildirildi.
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 00:41
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 10.132 izlenme - 3 hafta önce Oha bu nasıl görüntü bir de çekiyolar,yazık fareye canlı canlı aslana veriyolar galiba ne olcak Avrupa ülkesi olmalı tam neresi bilmiyom Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 236.721 izlenme - 3 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İsviçre'deki Hayvanat Bahçesinde Korkunç Ayı Saldırısı Kamerada 00:53
İsviçre'deki Hayvanat Bahçesinde Korkunç Ayı Saldırısı Kamerada 75.587 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'nin Berne Ayı Parkı'nda 2009 yılında kaydedilen bu görüntüler sosyal medyada hala paylaşım rekorları kırıyor. Parkı gezmeye gelen ziyaretçilerinden biri, kahverengi Avrupa ayısı Finn'in saldırısına uğruyor ve görevlilerin müdahalesiyle güçlükle kurtarılıyor. Ayının yaşam alanına çok yaklaşan adam, bir anda Finn'in saldırısına uğruyor. UYUŞTURUCU İĞNE YAPTILAR Çaresiz adam, çevredekilerin korku dolu bakışları arasında kurtarılmayı bekliyor. Hem Finn'e hem de genç adama zarar vermek istemeyen yetkililer, çareyi ayıya uyuşturucu iğne yapmakta buluyor. Bacağından ve kafasından ağır yaralanan ve ismi açıklanmayan adamın sağlık durumunun gayet iyi olduğu bildirildi.
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 36.007 izlenme - 9 ay önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 05:42
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 81.700 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesine giden miniklere hayvanlar bakın neler yaptı. gülmemek imkansız!
Şaşkınlığını Gizleyemeyen Sihirbazlık Numarası Karşısında Sevimli Babun 00:16
Şaşkınlığını Gizleyemeyen Sihirbazlık Numarası Karşısında Sevimli Babun 6.180 izlenme - 2 ay önce Paylaşılan videoda hayvanat bahçesini ziyaret eden bir adam, maymuna ufak bir sihir gösterisi yaptı. Babunun verdiği tepki, paha biçilemez! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 12.628 izlenme - 6 ay önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 02:02
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 46.846 izlenme - 3 yıl önce Kayseri - Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi? sorusunu vatandaşlara soran spiker, çeşitli cevaplar alıyor ama dinazorların soylarının tükendiği kimsenin aklına gelmiyor.
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 01:04
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 5.155 izlenme - 5 ay önce Romanya'da bir hayvan barınağındaki hırpalanan köpek, gördüğü zulümden sonra insanlara olan güvenini kaybetmiş
ayı vs aslan kavgası 03:17
ayı vs aslan kavgası 115.375 izlenme - 7 yıl önce ayı bir e beş veriyor :)
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 26.767 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
4 Yaşındaki Çocuk Goril Kafasına Düştü 00:56
4 Yaşındaki Çocuk Goril Kafasına Düştü 163 izlenme - 2 gün önce ABD’nin Ohio eyaletinde Cincinnati Hayvanat Bahçesi'nde dört yaşındaki çocuk yırtıcılığıyla tanınan 3 buçuk metre büyüklüğündeki gorilin kafesine düştü.Parmaklıklardan geçerek 17 yaşındaki gorilin yanına düşen çocuk 10 dakika kadar içeride kaldı. Goril 4 yaşındaki çocuğu sürüklemeye başladığında hayvanat bahçesi yetkilileri gorili vurarak öldürdü.Olaya şahit olanların bir kısmı gorilin vurulmasına karşı çıkarken bir kısmı 'ambulans' diye bağırmaya başladı.Olayın ardından hastaneye kaldırılan küçük çocuğun vücudunda ciddi yaralanmalar olduğu belirtildi.
Kaplan tarafından öldürülen genç 03:40
Kaplan tarafından öldürülen genç 16.485 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da bir hayvanat bahçesinde yanlışlıkla kaplanın kafesine düşen genç kaplan tarafından böyle öldürüldü.
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 01:47
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 7.281 izlenme - 8 ay önce Meksika’da bir hayvanat bahçesinde bulunan dişi aslan Kiara, kendisini yavruyken sahiplenen Adolfo’yla yıllar sonra karşılaşmasında onu unutmadı ve ortaya böyle görüntüler çıktı.
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 01:17
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 20.155 izlenme - 2 yıl önce Filipinler'de bir hayvanat bahçesi masaj yaptırıp rahatlamak isteyenlere dev pitonlarla spa uygulaması başlattı...
Atılan Taşlarla Öldürülen Timsah (1995) 00:57
Atılan Taşlarla Öldürülen Timsah (1995) 1.615 izlenme - 3 ay önce 1995 yılında Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesinde bir timsah ziyaretçiler tarafından atılan taşlar sonucu hayatını kaybetmiş.
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 02:14
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 14.894 izlenme - 2 yıl önce Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 01:13
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 17.391 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki hayvanat bahçesinde beyaz kaplanın saldırdığı genç öldü. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi. Müdür, görevlinin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Kendini Tavuk sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk sanan Keçi 32.111 izlenme - 3 yıl önce Kendini Tavuk sanan Keçi
Danimarka Sağlıklı Bir Zürafayı Öldürdü 00:39
Danimarka Sağlıklı Bir Zürafayı Öldürdü 17.542 izlenme - 2 yıl önce Danimarka'da bir hayvanat bahçesi sağlıklı bir zürafayı öldürdü. Kurtarılması için yapılan kampanyalara rağmen 18 aylık Marius isimli Zürafa yer yokluğu ve Avrupa Birliği kurallarına göre ırkı güçlendirme gerekçeleriyle başından vuruldu. Hayvanat bahçesi yönetimi halkın önünde parçalara ayrılan zürafanın aslanlara, kaplanlara ve kutup ayılarına yem olarak verileceğini açıkladı.
Havuza Düşen Kardeşlerini Kurtaran Kaplan Yavruları 01:43
Havuza Düşen Kardeşlerini Kurtaran Kaplan Yavruları 8.704 izlenme - 1 yıl önce Tokyo'nun Saitama kentinde bulunan Tobu Hayvanat Bahçesi'nde 25 Ocak'da dünyaya gelen bu sevimli kaplan yavrularından biri kafeslerinde bulunan havuza düşüyor. Kendi çabaları ile havuzdan çıkamayınca kardeşleri yardımına koşuyor.
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 00:44
Sihirbazlık Numarası Orangutanı Gülme Krizine Soktu 2.655 izlenme - 6 ay önce Barcelona hayvanat bahçesinde bir orangutanın dikkatle izlediği sihirbazlık hilesine verdiği tepki internette fenomen oldu. Orangutanın bulunduğu cam bölmeye yanaşan bir ziyaretçi, hayvanın merak dolu bakışları altında elindeki bardağa bir kestane koydu.
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 00:34
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 15.297 izlenme - 3 yıl önce Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz
Genç Kız Timsaha Yem Oluyordu 00:47
Genç Kız Timsaha Yem Oluyordu 5.319 izlenme - 11 ay önce Genç Kız Timsaha Yem Oluyordu Hayvanat bahçesinde timsahın olduğu bölüme giren genç kız bu hatasını canı ile ödüyordu.
kutup ayısının mücadelesi 00:45
kutup ayısının mücadelesi 33.520 izlenme - 8 yıl önce kutup ayısının mücadelesi
Lama İle Şaka Olmaz 00:15
Lama İle Şaka Olmaz 4.630 izlenme - 12 ay önce Hayvanat bahçesinde karşılaştığı lamanın karşısına geçip ilginç hareketler yapan güzel kız, lamaların tüküren bir hayvan olduğunu acı bir şekilde tecrübe ediyor.
Çocuklara aslanın iç organlarını çıkartıp gösterdiler 02:39
Çocuklara aslanın iç organlarını çıkartıp gösterdiler 3.957 izlenme - 7 ay önce Danimarka'da bir hayvanat bahçesinde ölen bir aslanın iç organları çıkartılarak çocuklara gösterildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 00:20
İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı 5.281 izlenme - 1 yıl önce İlk Defa Bebek Gören Orangutanın Merakı Hayvanat bahçesinde, kadının kucağındaki bebeği merak eden orangutanın ilginç görüntüleri.