Hoşgeldiniz!

hayvanat bahçesi

Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 00:35
Minik Çocuk Goril Kafesine Düştü 108.368 izlenme - 3 ay önce 3 yaşındaki çocuk goril kafesine düştü, korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletindeki hayvanat bahçesinde bir erkek çocuğu, gorilin yaşadığı alana düştü. 17 yaşında ve yaklaşık 3 metre boyundaki dev hayvan, bir süre sonra çocuğu sürüklemeye başladı. Talihsiz çocuk, hayvanat bahçesi yetkililerinin gorili vurarak öldürmesiyle kurtarılabildi.
Devasa Gorille 18 Yıldır Aynı Evi Paylaşan Çift 05:20
Devasa Gorille 18 Yıldır Aynı Evi Paylaşan Çift 3.357 izlenme - 3 gün önce Digit isimli bu goril, gündüzleri hayvanat bahçesinde ziyaretçilerin ilgi odağı olurken akşamları ise eve annesinin ve babasının yanına gidiyor. Digit'i evlat edinen hayvanat bahçesi yöneticileri her akşam mesai sonrası gorili alıp eve götürüyor. Annesi tarafından reddedilen Digit, Thivillon çifti ile birlikte mutlu bir hayat sürüyor.
Generalliğe Terfi Eden Penguen 00:30
Generalliğe Terfi Eden Penguen 2.466 izlenme - 2 gün önce 2008 yılında şövalye rütbesi alan Edinburgh hayvanat bahçesi penguenlerinden Sir Nils Olav, resmi bir törenle generalliğe terfi etti.
Leopar Saldırısından Hayvanat Bahçesi Bakıcısını Koruyan Kaplan 01:11
Leopar Saldırısından Hayvanat Bahçesi Bakıcısını Koruyan Kaplan 3.412 izlenme - 1 hafta önce Büyük kediler bazen evimizdeki minnoş kedilerden daha arkadaş canlısı olabiliyorlar. Burada da bir leopar artık kıskandığından mıdır nedir bakıcıya arkadan sinsice yaklaşıyor ve onu fark eden bir kaplan tarafından durduruluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 236.886 izlenme - 3 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 3.860 izlenme - 1 hafta önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 00:41
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 10.976 izlenme - 4 ay önce Oha bu nasıl görüntü bir de çekiyolar,yazık fareye canlı canlı aslana veriyolar galiba ne olcak Avrupa ülkesi olmalı tam neresi bilmiyom Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Hayvanat Bahçesindeki Pandaların Sıradan Bir Günü 03:46
Hayvanat Bahçesindeki Pandaların Sıradan Bir Günü 2.604 izlenme - 3 hafta önce Hayvanat Bahçesinin temizliğinden sorumlu olan kadın, pandaların bulunduğu bölümdeki yaprakları temizlemeye çalışıyor fakat işi o kadar da kolay değil... Kadın videonun sonunda 'Sonunda kaçabildim' diyor(muş).
İsviçre'deki Hayvanat Bahçesinde Korkunç Ayı Saldırısı Kamerada 00:53
İsviçre'deki Hayvanat Bahçesinde Korkunç Ayı Saldırısı Kamerada 78.017 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'nin Berne Ayı Parkı'nda 2009 yılında kaydedilen bu görüntüler sosyal medyada hala paylaşım rekorları kırıyor. Parkı gezmeye gelen ziyaretçilerinden biri, kahverengi Avrupa ayısı Finn'in saldırısına uğruyor ve görevlilerin müdahalesiyle güçlükle kurtarılıyor. Ayının yaşam alanına çok yaklaşan adam, bir anda Finn'in saldırısına uğruyor. UYUŞTURUCU İĞNE YAPTILAR Çaresiz adam, çevredekilerin korku dolu bakışları arasında kurtarılmayı bekliyor. Hem Finn'e hem de genç adama zarar vermek istemeyen yetkililer, çareyi ayıya uyuşturucu iğne yapmakta buluyor. Bacağından ve kafasından ağır yaralanan ve ismi açıklanmayan adamın sağlık durumunun gayet iyi olduğu bildirildi.
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 05:42
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 82.028 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesine giden miniklere hayvanlar bakın neler yaptı. gülmemek imkansız!
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 36.983 izlenme - 12 ay önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
Küçük Çocuk Goril Kafesine Düştü 00:36
Küçük Çocuk Goril Kafesine Düştü 6.452 izlenme - 3 ay önce ABD'de 4 yaşındaki bir çocuk hayvanat bahçesinde içinde goril beslenen kafese düştü. Çocuğa zarar vermesinden korkulan kafes içindeki gorili yetkililer vurarak öldürdü. ABD'nin Ohio eyaletinde bulunan Cincinnati Hayvanat Bahçesi'nde dün öğleden sonra şoke eden bir olay yaşandı. 3.7 metre yükseklikteki duvardan gorillerin bulunduğu alana düşen çocuğun yanına gelen 181 kg ağırlığındaki goril, çocukla oynamaya başladı. 10 dakika boyunca çocukla oynayan goril yetkilileri harekete geçirdi. Çocuğun hayatının tehlikede olduğunu gören yetkililer gorili vurarak öldürdü. Çocuğun herhangi bir yara almadığı bildirildi.
Hayvanat Bahçesine Düşen Çocuğa Yardım Eden Goril (1986) 05:06
Hayvanat Bahçesine Düşen Çocuğa Yardım Eden Goril (1986) 4.021 izlenme - 3 ay önce Küçük çocuk beton zemine düştüğü için bilincini kaybetmiş, gorillerden biri görevliler alana inene kadar yerde yatan çocuğun başında bekleyerek ona korumalık yapmış.
Ayşecik - Fok Balığını Öpmek 02:14
Ayşecik - Fok Balığını Öpmek 3.598 izlenme - 2 ay önce Para sıkıntısı çeken aileye yardım etmek için gezici hayvanat bahçesine giden Ayşecik fok balığı yaşar ile öpüşmek zorunda kalan Ayşecik’in yaşadıkları yer alıyor.
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 13.288 izlenme - 9 ay önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 02:02
Hayvanat Bahçesi'ne Dinozor Getirilsin Mi? 46.862 izlenme - 3 yıl önce Kayseri - Hayvanat Bahçesi'ne dinozor getirilsin mi? sorusunu vatandaşlara soran spiker, çeşitli cevaplar alıyor ama dinazorların soylarının tükendiği kimsenin aklına gelmiyor.
ayı vs aslan kavgası 03:17
ayı vs aslan kavgası 115.515 izlenme - 8 yıl önce ayı bir e beş veriyor :)
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 27.293 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Şaşkınlığını Gizleyemeyen Sihirbazlık Numarası Karşısında Sevimli Babun 00:16
Şaşkınlığını Gizleyemeyen Sihirbazlık Numarası Karşısında Sevimli Babun 6.276 izlenme - 5 ay önce Paylaşılan videoda hayvanat bahçesini ziyaret eden bir adam, maymuna ufak bir sihir gösterisi yaptı. Babunun verdiği tepki, paha biçilemez! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Protez Bacak Takılan Fil'in Mutluluğu 01:21
Protez Bacak Takılan Fil'in Mutluluğu 2.329 izlenme - 2 ay önce Tayland'ta yaşayan Engina isimli fil,geçirdiği kazadan dolayı yıllardır tek bacaksız yaşıyordu.Tayland fil çiftliği yetkilileri bu olayı üzülerek izliyorlardı.Bu olaya son vermek için file protez bacak takıldı.Engina artık çok mutlu.İzliyoruz
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 01:04
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 5.377 izlenme - 8 ay önce Romanya'da bir hayvan barınağındaki hırpalanan köpek, gördüğü zulümden sonra insanlara olan güvenini kaybetmiş
Aslan Küçük Çocuğa Saldırdı 00:55
Aslan Küçük Çocuğa Saldırdı 2.383 izlenme - 3 ay önce Japonya'da bir hayvanat bahçesinde, etrafı camlarla kaplı bir alanda bulunan aslan, kendisini izleyen çocuğa doğru koştu, tam saldıracağını zannederken cama çarptı. Japonya'da bir hayvanat bahçesinde iki yaşındaki çocuk sırtını döner dönmez aslan çocuğa doğru koştu ama kendisini çevreleyen cama çarptı. Aslan arkasını dönen çocuğa doğru hızla koşup saldırmaya çalıştı ama kendisini dış Dünya'dan ayıran cama çarptı. ÖNCE ÇOCUĞA DOĞRU YÖNELDİ Saatte yaklaşık olarak elli kilo metre hızla koşa bilen aslan hayvanat bahçesinde etrafı camlar ile kaplı bir alanda bulunuyor. Aslan önce sinsi şekilde kayalıklar arasında çocuğa doğru pozisyonunu aldı.
Kaplan tarafından öldürülen genç 03:40
Kaplan tarafından öldürülen genç 16.568 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da bir hayvanat bahçesinde yanlışlıkla kaplanın kafesine düşen genç kaplan tarafından böyle öldürüldü.
Hayvanat Bahçesinde Yaşanan Dehşet Kamerada 00:45
Hayvanat Bahçesinde Yaşanan Dehşet Kamerada 1.762 izlenme - 2 ay önce Hayvanat bahçesinde yaşanan korkunç olay binlerce kişiyi şok etti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dev Pandanın 171 Gramlık Bebeği 00:54
Dev Pandanın 171 Gramlık Bebeği 2.250 izlenme - 3 ay önce Belçika’da bir hayvanat bahçesinde dünyaya gelen panda yavrusu görenleri şoke etti. Nesli tükenmekte olan pandanın yavrusu 171 gram ağırlığında. Dünyada sadece 2000 tane bulunun pandaların Çin ve Belçika’da hayvanat bahçelerinde koruma altında sayıları arttırılmaya çalışıyor.
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 01:17
Dev Pitonlarla Spa Keyfi 20.249 izlenme - 2 yıl önce Filipinler'de bir hayvanat bahçesi masaj yaptırıp rahatlamak isteyenlere dev pitonlarla spa uygulaması başlattı...
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 01:47
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 7.574 izlenme - 11 ay önce Meksika’da bir hayvanat bahçesinde bulunan dişi aslan Kiara, kendisini yavruyken sahiplenen Adolfo’yla yıllar sonra karşılaşmasında onu unutmadı ve ortaya böyle görüntüler çıktı.
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 02:14
Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi 14.926 izlenme - 2 yıl önce Minecraft Bir Hayvanat Bahçesi
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 01:13
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 17.548 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki hayvanat bahçesinde beyaz kaplanın saldırdığı genç öldü. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi. Müdür, görevlinin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Kendini Tavuk sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk sanan Keçi 32.200 izlenme - 4 yıl önce Kendini Tavuk sanan Keçi