Hoşgeldiniz!

hayvanat bahçesi

Timsah Eğitmene Saldırdı 01:08
Timsah Eğitmene Saldırdı 736 izlenme - 2 gün önce Almanya'daki bir hayvanat bahçesinde gelen ziyaretçilere gösteri yapmak isteyen eğitmen timsahın saldırısına uğramış. Korku dolu anlar kameraya böyle yansımış.
Çocukları Korkutan Goril 00:20
Çocukları Korkutan Goril 241.145 izlenme - 9 yıl önce Çocukları Korkutan Goril Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 05:42
Hayvanların Çocuklara Yaptıkları 83.252 izlenme - 9 yıl önce Hayvanat bahçesine giden miniklere hayvanlar bakın neler yaptı. gülmemek imkansız!
Çocuğunu Ayının Önüne Atan Kadın 00:06
Çocuğunu Ayının Önüne Atan Kadın 7.424 izlenme - 8 ay önce Özbekistan'ın Taşkent şehrindeki hayvanat bahçesinde meydana gelen olayda, çevredeki görgü tanıklarının ifadesine göre bir anne, küçük kızını aşağıdaki ayının önüne attı.
ayı vs aslan kavgası 03:17
ayı vs aslan kavgası 117.031 izlenme - 14 yıl önce ayı bir e beş veriyor :)
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 00:16
Yemeği Kapayım Derken Elinden Olan Timsah 49.726 izlenme - 7 yıl önce Hayvanat bahçesinde çekilen bu görüntüler kan dondurdu. Timsahların beslenmesini kaydeden ziyaretçiler korkunç olaya şahit oldu. Timsahlardan biri atılan yemeğe giderken bir başka timsaha ön ayağını kaptırdı. Açlıktan gözü dönen timsah birkaç hamlede arkadaşının elini kopardı.
Şempanzeye Aşık Olan Kadın Hayvanat Bahçesinden Kovuldu 01:34
Şempanzeye Aşık Olan Kadın Hayvanat Bahçesinden Kovuldu 4.962 izlenme - 1 yıl önce Belçika'da Adie Timmermans isimli kadının, 38 yaşındaki Chita isimli maymunla aşkı trajik bir sonla bitti. Maymunun kendisine aşık olduğunu söyleyen kadın, yetkililer tarafından hayvanat bahçesinden uzaklaştırıldı.
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 37.326 izlenme - 8 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 01:44
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 35.611 izlenme - 8 yıl önce Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 01:01
Türkiye'ye Gelen İlk Gergedanın Tanıtılması 17.965 izlenme - 7 yıl önce Kocaeli'nin Darıca İlçesinde bulunan Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Asya Kıtası'nın en büyük, Türkiye'nin de ilk gergedanı Samir, bugün öğrencilerin karşısına çıktı. Yaklaşık 200 saatlik bir yolculuğun ardından Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Parkı'na getirilen Samir adlı erkek gergedan, kendisini görmeye gelen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Hayatlarında ilk defa gergedan gördüklerini belirten öğrenciler Samir'i gördüklerinde şaşırdıklarını sölemişler. Türkiye'de yer alan ilk gergedanı izliyoruz.
Kaplana Kolunu Kaptırdı 01:25
Kaplana Kolunu Kaptırdı 1.791 izlenme - 9 ay önce hayvanat bahçesini ziyaret eden bir adam kaplanların bulunduğu kafese olması gerekenden fazla yaklaştı. Elini kafesi içine sokup hayvanın dikkatini çekmeye çalışan adam, kaplanın bir anda yerinden fırlayıp kolunu kapmasıyla neye uğradığını şaşırdı.
Orangutana Yakalanan Adamın Talihsiz Anları 01:09
Orangutana Yakalanan Adamın Talihsiz Anları 757 izlenme - 4 ay önce Hayvanat bahçesi ziyareti sırasında Orangutana yakalanan adamın kurtulma çabaları kameraya yansımış.
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 00:41
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 12.928 izlenme - 6 yıl önce Oha bu nasıl görüntü bir de çekiyolar,yazık fareye canlı canlı aslana veriyolar galiba ne olcak Avrupa ülkesi olmalı tam neresi bilmiyom Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Saçını Maymuna Kaptıran Küçük Kız 00:28
Saçını Maymuna Kaptıran Küçük Kız 446 izlenme - 2 ay önce Ailesi ile hayvanat bahçesini gezerken maymunların olduğu kafese fazla yaklaşan küçük kız, maymunlardan birine saçını kaptırmış. Kız maymunların elinden zor kurtulmuş.
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 00:51
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 13.901 izlenme - 5 yıl önce Seul Grand Park Hayvanat Bahçesi'nde yaşanan olayda filler havuza düşen yavrularını ekip çalışmasıyla kurtarıyorlar.
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 00:34
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz 15.516 izlenme - 10 yıl önce Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 01:24
Açlıktan Tanınmaz Hale Gelen Zavallı Ayılar - Endonezya 11.017 izlenme - 6 yıl önce Bu bir o. çocukluğudur. Sen git, hayvanların haklarını al, hayvanat bahçesine tık, sonra yemek verme, aç bırak. Videoyu ilk açtığımda köpek sandım şu hayvanları. olay aslında biliniyormuş, hayvanlar kendi dışkısını yiyor https://www.youtube.com/watch?v=0ptOC7Z-W0I
Ağaç Dallarını Merdiven Yapıp Hayvanat Bahçesinden Kaçan Maymunlar 00:31
Ağaç Dallarını Merdiven Yapıp Hayvanat Bahçesinden Kaçan Maymunlar 7.841 izlenme - 4 yıl önce Maymunların sergiledikleri davranışları ile insanlara benzerliği aşikar. Kuzey İrlanda'da bir hayvanat bahçesinde ki maymunlar ise bu benzerlikte level atlamış çürüyen ağaç dallarını koparıp duvara yakın bölgeye götürmüşler ve kaçmayı başarmışlar.
Boşluğa Basıp Havuza Düşen Erkek Aslan 00:34
Boşluğa Basıp Havuza Düşen Erkek Aslan 8.667 izlenme - 4 yıl önce Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan hayvanat bahçesindeki aslan, boşluğa basmasıyla havuza düşmüş. O anlar bir ziyaretçinin kamerasına böyle yansımış.
Aslanı Korkutan Kadın 00:39
Aslanı Korkutan Kadın 3.630 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bulunan Bronx Hayvanat Bahçesi’nde bir kadın, emniyet bariyerlerinden atlayarak aslanların yaşadığı bölgeye girmiş.
Hemcinsine Hallenen Erkek Aslan 01:20
Hemcinsine Hallenen Erkek Aslan 7.856 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında hemcinsine hallenen erkek aslan, safari yapan turist kamerasına böyle yansıdı.
Özgürken Bile Esaret Altındaymış Davranan Ayı 00:18
Özgürken Bile Esaret Altındaymış Davranan Ayı 2.215 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce Romanya'da bulunan bir hayvanat bahçesinden çıkarılıp doğaya salınan ayı ile karşılaşan yetkililer ayının hala esaret altındaymış gibi hareketler sergilediğini görmüş.
Eşek İstismarı 00:19
Eşek İstismarı 13.485 izlenme - 8 yıl önce ''Ben eşeğim diyene semer vuran çok olur'' derler ya, videoda bu durumun net bir örneğini görüyoruz. Zavallı eşek kardeş, kendi halinde takılırken, cüce keci hiç de boyuna bosuna bakmadan zavallı eşeği taciz ediyor. Yok yok, hayvanlı porno değil ama bildiğin bir taciz durumu. Bilmem belki 'Sırtından geçinme' de diyebilir miydim acaba? Neyse izleyin de siz karar verin isterseniz.
Timsaha Elini Kaptıran Adam 01:33
Timsaha Elini Kaptıran Adam 8.067 izlenme - 6 yıl önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilere yapılan timsah besleme gösterisinde şoke eden bir olay yaşandı. Hayvan besleyicisi timsaha yem verirken kolunu kaptırdı. İşte o şoke eden görüntüler...
Sevgiye İhtiyacı Olan Su Samuru 00:12
Sevgiye İhtiyacı Olan Su Samuru 45 izlenme - 1 hafta önce Bir hayvanat bahçesinde yapılan uygulamada su samurlarının olduğu bölümde camekanda bırakılan deliklerden su samurları kendini sevdirmiş.
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 01:47
Aslanın Sahibiyle Yıllar Sonra Buluşması 9.561 izlenme - 7 yıl önce Meksika’da bir hayvanat bahçesinde bulunan dişi aslan Kiara, kendisini yavruyken sahiplenen Adolfo’yla yıllar sonra karşılaşmasında onu unutmadı ve ortaya böyle görüntüler çıktı.
en şirin maymun! 01:02
en şirin maymun! 14.883 izlenme - 12 yıl önce yeni doğan yavru maymun şirinliği ile tüm herkezin ilgi odağı oldu.
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 00:59
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 5.931 izlenme - 5 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunlarla fotoğraf çektiren dayı kontrolden geçmiş.
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 01:04
İşkence Edilen Köpeğin İnsanlara Yaklaşımı 6.218 izlenme - 7 yıl önce Romanya'da bir hayvan barınağındaki hırpalanan köpek, gördüğü zulümden sonra insanlara olan güvenini kaybetmiş