Hoşgeldiniz!

helin avşar

helin avşar kilot gösterisi 00:15
helin avşar kilot gösterisi 302.895 izlenme - 8 yıl önce ayak ayak üstüne atarken beyaz kilot gösterisi ablasınıda geçti bu cnm
helin avşar'ı utandıran seks sorusu! 01:21
helin avşar'ı utandıran seks sorusu! 29.507 izlenme - 6 yıl önce pakize suda'nın programına konuk olan helin avşar geçmiş dönemde yapmış olduğu röportajlar yüzünden zor durumda kaldı.
tarkan---duydum ki unutmussun--- 03:28
tarkan---duydum ki unutmussun--- 33.968 izlenme - 8 yıl önce ewet arkdaşlar gene bir ilk hiç birde dinlemdeiğiniz hiçbir kastete olmaya sadece 90larda hüla avşar show sa söylenen bu muhteşem düet sizlerele tarkann
helin avşar üstsüz masaj 02:32
helin avşar üstsüz masaj 28.221 izlenme - 7 yıl önce helin avşar - üstsüz masaj
hülya avşar yürü ya kulum !!! 02:59
hülya avşar yürü ya kulum !!! 83.765 izlenme - 8 yıl önce hülya avşar'dan harika bir şarkı yürü ya kulum !!!
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 01:14
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 15.197 izlenme - 4 yıl önce Helin Avşar, TV 8 ekranlarında konuk olduğu programda kendi şarkısının sözlerini unuttu.
helin avşar bikinili güneşleniyor 00:27
helin avşar bikinili güneşleniyor 37.584 izlenme - 7 yıl önce helin avşar kıbrısta bilinili güneşlenirken yakalandı..
helin avşar mykonos adasında üstsüz masaj 02:39
helin avşar mykonos adasında üstsüz masaj 8.169 izlenme - 5 yıl önce arkadaşları tarafından çekilen ve gizliden düşen bir video
Canlı Yayında Kendi Şarkısını Unuttu 01:00
Canlı Yayında Kendi Şarkısını Unuttu 3.973 izlenme - 4 yıl önce Helin Avşar canlı yayında kendi şarkısını unuttu
Saba Tümer & Helin Avşar - Kaç Yaşında Milli Oldun ? 00:52
Saba Tümer & Helin Avşar - Kaç Yaşında Milli Oldun ? 1.444 izlenme - 1 yıl önce Helin Avşar'ın merakı başına iş açtı. Bir anda twitter'dan gönderilen soruyu hatrırlayan Helin ''Rıdvan Dilmen'e bir soru sormuşsun ne o?'' diye sorunca olanlar oldu. Önce çekinen Helin ''Bak kötü bir şeyse sorma'' dedi. Ama kahkaha makinası patlattı soruyu. ''Kaç yaşında milli oldun?'' dedi. Ve Helin bir anda allı morlu oldu.
Helin Avşar - 20 Euro'ya Masaj Yaptırmak - Only Back İsterim 02:32
Helin Avşar - 20 Euro'ya Masaj Yaptırmak - Only Back İsterim 696 izlenme - 9 ay önce evet sevgili dostlar, şimdi de ülkemiz sanat, televizyonculuk ve gazeteciliğinin önemli isimlerinden helin avşar hanımefendinin, mikonos tatilinde ''only back isterim ben!'' nidası sonrası yalnızca 20 öyroya yaptırdığı masajı alkışlarla izliyoruz efem.
helİn avŞar müzİk bİttİ 03:49
helİn avŞar müzİk bİttİ 4.610 izlenme - 7 yıl önce helİn avŞar müzİk bİttİ
Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı 00:49
Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı 2.046 izlenme - 3 yıl önce Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı
helİn avŞar 00:30
helİn avŞar 2.919 izlenme - 7 yıl önce
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 01:00
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 2.823 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Medya Kralı programına konuk olan Helin Avşar, canlı yayında fena çuvalladı. Okan Bayülgen, kariyerinin ilk ve tek şarkısı 'Kız gibi oğlanlar 'ın sözlerinin unutan Helin Avşar'ı canlı yayında fena terletti.
Helin Avşar, Hülya Avşar'ın Kızı mı 02:55
Helin Avşar, Hülya Avşar'ın Kızı mı 1.889 izlenme - 3 yıl önce Şenay Düdek, şehir efsanesine son noktayı koydu 2.Sayfa'nın konuğu olan Şenay Düdek Hülya Avşar ile ilgili bilinmeyen soruları yanıtladı.
helİn avŞar müzİk bİttİ -produced by onur betİn 03:50
helİn avŞar müzİk bİttİ -produced by onur betİn 4.035 izlenme - 7 yıl önce produced by onurbetin
Helin Avşar Yorumluyor.. 00:50
Helin Avşar Yorumluyor.. 428 izlenme - 12 ay önce bilgisayar eylemi gibi düşünmek lazım, searching veya initializing gibi, bilgisayar araştırıyor... belirli bir süreç anlamında yorumlama. ne mutlu türkiye o zaman. yani aradaki kavgaların bitmesini istiyorum her iki taraf içinde.
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 01:21
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 451 izlenme - 1 yıl önce Pakize Suda mis gibi kadındı. Ama eskiden. 20 sene önce filan Gökhan Güney'le çevirdiği ağlak zırlak arabesk filmleri izler, Pakize hanıma bakarak şey yapardık. Ne yapardık? Ağlardık evet evet ağlardık; ancak yaşı iler(y)eyince kafayı seks ile sıyırmış bir kadın oldu çıktı. Devir değişti artık Pakize Suda'yı izleyip ağlamıyoruz. Şey yapıyoruz. İşte ondan :)
helin avşar'dan beyaz'a kalp şeker! 01:40
helin avşar'dan beyaz'a kalp şeker! 1.720 izlenme - 6 yıl önce beyaz show-helin avşar
komik bülent ersoy bilmem ben sana niye verdim 07:40
komik bülent ersoy bilmem ben sana niye verdim 3.062 izlenme - 7 yıl önce bülent ersoy un korkulu ruyası onur akay radyo pink de irfan aslanhan ın sunduğu radyo makinası programına her salı bülent ersoy olarak bağlanıp çarpıcı açıklamalar yapıyor bülent ersoy a en yakın ses onur akay konuşuyor http://www.onurakay.com http://www.radyomakinasi.n et obama abd başkanı tut i mucize guyem ne desem laf değil segah seyir buhurizade mustafa ıtri efendi milli piyango onur akay volkan özler irfan aslanhan radyo pink velet dada radyo makinası hande yener arsız kuşum aydın fatih ü
elektrikli çakmakla yapılan şaka 00:08
elektrikli çakmakla yapılan şaka 2.511 izlenme - 8 yıl önce kenan kılıç a çakmakla verilen şokk:)
Adnan Oktar Hoca Rasim Ozan Kütahyalı'yı nasıl programdan kaçırttı? 08:48
Adnan Oktar Hoca Rasim Ozan Kütahyalı'yı nasıl programdan kaçırttı? 953 izlenme - 3 yıl önce
Adnan Oktar'dan Osman Gökçek, Latif Şimşek ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya cevap 09:10
Adnan Oktar'dan Osman Gökçek, Latif Şimşek ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya cevap 635 izlenme - 3 yıl önce 27 Ocak 2013 Adnan Oktar'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya, Latif Şimşek'e, Osman Gökçek'e ve Beyaz TV'ye cevap. Ele verir öğüdü kendi keser söğüdü. Harun Yahya A9...
helin avşardan çılgın proje gafı 00:23
helin avşardan çılgın proje gafı 421 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu
Nihat Doğan'dan Helin Avşar İtirafı 02:30
Nihat Doğan'dan Helin Avşar İtirafı 163 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Şarkıcı Nihat Doğan, Yıllar Önce Hülya Avşar'ın Kardeşi Helin Avşar'a Aşık Olduğunu Söyledi.
Helin Avşar - Müzik Bitti 03:49
Helin Avşar - Müzik Bitti 50 izlenme - 6 ay önce Helin Avşar, bir zamanlar ablası Hülya Avşar gibi şarkıcı olmaya heveslenmiş, lakin albüm çalışmaları sırasında bu şarkısı izinsiz bir şekilde internette yayınlanmıştır. Yalnız, albümden de bir daha haber alınamamıştır.
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 00:17
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 132 izlenme - 1 yıl önce Türk televizyonlarının gitiği her programda ettiği her lafta en az ablası kadar fenomen olan. Şarkıcı,modacı,ünlü kardeşi, ünlü kızı, gezgeç karekteri Helin Avşar'a Okan Bayülgen disko kralında Başbakanın çılgın projesini soruyor ve oda 3. köprü cevabını verdikten sonra studyoda programın başından sonuna kadar devam eden gülüşmelere tepkisini gösteriyor.
Hülya Avşar Helinin Estetik Sırrını Açıkladı ! 03:16
Hülya Avşar Helinin Estetik Sırrını Açıkladı ! 72 izlenme - 1 yıl önce Hülya Avşar Kardeşi Helin Avşarın Güzellik Sırrını Açıkladı ! Estetik
Helin Avşar - Kendi Şarkısını Unutmak 01:14
Helin Avşar - Kendi Şarkısını Unutmak 44 izlenme - 9 ay önce Okan Bayülgen'in sunduğu Medya Kralı programına konuk olan Helin Avşar, canlı yayında fena çuvalladı. Okan Bayülgen, kariyerinin ilk ve tek şarkısı 'Kız gibi oğlanlar 'ın sözlerinin unutan Helin Avşar'ı canlı yayında fena terletti.