Hoşgeldiniz!

helin avşar

Helin Avşar Kilot Gösterisi 00:15
Helin Avşar Kilot Gösterisi 304.483 izlenme - 10 yıl önce ayak ayak üstüne atarken beyaz kilot gösterisi ablasınıda geçti bu cnm
Yeni Gelin Helin Avşar'dan Çay Servisi 00:15
Yeni Gelin Helin Avşar'dan Çay Servisi 20.587 izlenme - 2 yıl önce Helin Avşar, bir aydır birlikte olduğu Serhan Bora ile yıldırım nikâhı ile evlendi. Aile arasında düzenlenen tören bu akşam yapılacakken, nikâhın basına yansımasından dolayı dün akşam saat 18.00de gerçekleşti. Helin Avşar, Türk öğrencilere yurtdışında eğitim için danışmanlık hizmeti veren Bora ile İstinye Evleri'nde nikâh defterine imza attı. İstinye'deki evlerinde düzenlenen sade bir törenle evlenen Avşar, gelinlikli fotoğraflarını paylaşarak, altına şunları yazdı; Kayınvalidem ve görümcem ve eşim, ciğerimin köşesi, yüreğimin neşesi, bahçemin can ağacı ile bir ömür Helin Avşar, törende gelinlik yerine kendi tasarladığı beyaz bir elbise giydi. Avşar misafirlere çay servisi de yaptı.
Tarkan---Duydum Ki Unutmussun--- 03:28
Tarkan---Duydum Ki Unutmussun--- 37.069 izlenme - 10 yıl önce ewet arkdaşlar gene bir ilk hiç birde dinlemdeiğiniz hiçbir kastete olmaya sadece 90larda hüla avşar show sa söylenen bu muhteşem düet sizlerele tarkann
Helin Avşar'ı Utandıran Seks Sorusu! 01:21
Helin Avşar'ı Utandıran Seks Sorusu! 30.024 izlenme - 8 yıl önce pakize suda'nın programına konuk olan helin avşar geçmiş dönemde yapmış olduğu röportajlar yüzünden zor durumda kaldı.
Helin Avşar Üstsüz Masaj 02:32
Helin Avşar Üstsüz Masaj 30.723 izlenme - 9 yıl önce helin avşar - üstsüz masaj
Helin Avşar Bikinili Güneşleniyor 00:27
Helin Avşar Bikinili Güneşleniyor 37.691 izlenme - 9 yıl önce helin avşar kıbrısta bilinili güneşlenirken yakalandı..
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 01:14
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 15.811 izlenme - 6 yıl önce Helin Avşar, TV 8 ekranlarında konuk olduğu programda kendi şarkısının sözlerini unuttu.
helin avşar mykonos adasında üstsüz masaj 02:39
helin avşar mykonos adasında üstsüz masaj 10.659 izlenme - 7 yıl önce arkadaşları tarafından çekilen ve gizliden düşen bir video
Helin Avşar, Hayatını Serhan Bora ile Birleştirdi 00:15
Helin Avşar, Hayatını Serhan Bora ile Birleştirdi 2.765 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar sonunda muradına erdi. AİLELER DE ONAY VERDİ Helin Avşar, sadece bir aydır tanıdığı sevgilisi Serhan Bora yıldırım nikahıyla evlendi. Avşar'ın sevgilisinden 14 Şubat'ta evlenme teklifi aldığı hiç düşünmeden evet dediği ve evlilik kararına ailelerin de onay verdiği öğrenildi. HÜLYA AVŞAR NİKAH ŞAHİDİ OLDU Evlerinde düzenlenen sade nikah töreninde Hülya Avşar, nikah şahidi oldu.
Helin Avşar Müzik Bitti 03:49
Helin Avşar Müzik Bitti 4.615 izlenme - 9 yıl önce helİn avŞar müzİk bİttİ
Canlı Yayında Kendi Şarkısını Unuttu 01:00
Canlı Yayında Kendi Şarkısını Unuttu 4.090 izlenme - 6 yıl önce Helin Avşar canlı yayında kendi şarkısını unuttu
Helin Avşar - 20 Euro'ya Masaj Yaptırmak - Only Back İsterim 02:32
Helin Avşar - 20 Euro'ya Masaj Yaptırmak - Only Back İsterim 1.705 izlenme - 3 yıl önce evet sevgili dostlar, şimdi de ülkemiz sanat, televizyonculuk ve gazeteciliğinin önemli isimlerinden helin avşar hanımefendinin, mikonos tatilinde ''only back isterim ben!'' nidası sonrası yalnızca 20 öyroya yaptırdığı masajı alkışlarla izliyoruz efem.
Helin Avşar 00:30
Helin Avşar 2.976 izlenme - 9 yıl önce
Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı 00:49
Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı 2.373 izlenme - 5 yıl önce Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı
Saba Tümer & Helin Avşar - Kaç Yaşında Milli Oldun ? 00:52
Saba Tümer & Helin Avşar - Kaç Yaşında Milli Oldun ? 2.438 izlenme - 3 yıl önce Helin Avşar'ın merakı başına iş açtı. Bir anda twitter'dan gönderilen soruyu hatrırlayan Helin ''Rıdvan Dilmen'e bir soru sormuşsun ne o?'' diye sorunca olanlar oldu. Önce çekinen Helin ''Bak kötü bir şeyse sorma'' dedi. Ama kahkaha makinası patlattı soruyu. ''Kaç yaşında milli oldun?'' dedi. Ve Helin bir anda allı morlu oldu.
Helin Avşar, Hülya Avşar'ın Kızı Mı 02:55
Helin Avşar, Hülya Avşar'ın Kızı Mı 2.883 izlenme - 5 yıl önce Şenay Düdek, şehir efsanesine son noktayı koydu 2.Sayfa'nın konuğu olan Şenay Düdek Hülya Avşar ile ilgili bilinmeyen soruları yanıtladı.
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 01:00
Helin Avşar Canlı Yayında Rezil Oldu! 2.850 izlenme - 6 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Medya Kralı programına konuk olan Helin Avşar, canlı yayında fena çuvalladı. Okan Bayülgen, kariyerinin ilk ve tek şarkısı 'Kız gibi oğlanlar 'ın sözlerinin unutan Helin Avşar'ı canlı yayında fena terletti.
Helin Avşar Müzik Bitti -Produced By Onur Betin 03:50
Helin Avşar Müzik Bitti -Produced By Onur Betin 4.094 izlenme - 10 yıl önce produced by onurbetin
Helin Avşar'dan Beyaz'a Kalp Şeker! 01:40
Helin Avşar'dan Beyaz'a Kalp Şeker! 1.742 izlenme - 8 yıl önce beyaz show-helin avşar
Helin Avşar Yorumluyor.. 00:50
Helin Avşar Yorumluyor.. 830 izlenme - 3 yıl önce bilgisayar eylemi gibi düşünmek lazım, searching veya initializing gibi, bilgisayar araştırıyor... belirli bir süreç anlamında yorumlama. ne mutlu türkiye o zaman. yani aradaki kavgaların bitmesini istiyorum her iki taraf içinde.
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 01:21
Helin Avşar - Cinsellik Çok Önemlidir 829 izlenme - 3 yıl önce Pakize Suda mis gibi kadındı. Ama eskiden. 20 sene önce filan Gökhan Güney'le çevirdiği ağlak zırlak arabesk filmleri izler, Pakize hanıma bakarak şey yapardık. Ne yapardık? Ağlardık evet evet ağlardık; ancak yaşı iler(y)eyince kafayı seks ile sıyırmış bir kadın oldu çıktı. Devir değişti artık Pakize Suda'yı izleyip ağlamıyoruz. Şey yapıyoruz. İşte ondan :)
komik bülent ersoy bilmem ben sana niye verdim 07:40
komik bülent ersoy bilmem ben sana niye verdim 3.078 izlenme - 9 yıl önce bülent ersoy un korkulu ruyası onur akay radyo pink de irfan aslanhan ın sunduğu radyo makinası programına her salı bülent ersoy olarak bağlanıp çarpıcı açıklamalar yapıyor bülent ersoy a en yakın ses onur akay konuşuyor http://www.onurakay.com http://www.radyomakinasi.n et obama abd başkanı tut i mucize guyem ne desem laf değil segah seyir buhurizade mustafa ıtri efendi milli piyango onur akay volkan özler irfan aslanhan radyo pink velet dada radyo makinası hande yener arsız kuşum aydın fatih ü
Elektrikli Çakmakla Yapılan Şaka 00:08
Elektrikli Çakmakla Yapılan Şaka 2.543 izlenme - 10 yıl önce kenan kılıç a çakmakla verilen şokk:)
Adnan Oktar Hoca Rasim Ozan Kütahyalı'yı Nasıl Programdan Kaçırttı? 08:48
Adnan Oktar Hoca Rasim Ozan Kütahyalı'yı Nasıl Programdan Kaçırttı? 987 izlenme - 5 yıl önce
Helin Avşardan Çılgın Proje Gafı 00:23
Helin Avşardan Çılgın Proje Gafı 453 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu
Adnan Oktar'dan Osman Gökçek, Latif Şimşek Ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya Cevap 09:10
Adnan Oktar'dan Osman Gökçek, Latif Şimşek Ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya Cevap 748 izlenme - 5 yıl önce 27 Ocak 2013 Adnan Oktar'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya, Latif Şimşek'e, Osman Gökçek'e ve Beyaz TV'ye cevap. Ele verir öğüdü kendi keser söğüdü. Harun Yahya A9...
Helin Avşar - Kendi Şarkısını Unutmak 01:14
Helin Avşar - Kendi Şarkısını Unutmak 166 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Medya Kralı programına konuk olan Helin Avşar, canlı yayında fena çuvalladı. Okan Bayülgen, kariyerinin ilk ve tek şarkısı 'Kız gibi oğlanlar 'ın sözlerinin unutan Helin Avşar'ı canlı yayında fena terletti.
Nihat Doğan'dan Helin Avşar İtirafı 02:30
Nihat Doğan'dan Helin Avşar İtirafı 196 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Şarkıcı Nihat Doğan, Yıllar Önce Hülya Avşar'ın Kardeşi Helin Avşar'a Aşık Olduğunu Söyledi.
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 00:17
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 234 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyonlarının gitiği her programda ettiği her lafta en az ablası kadar fenomen olan. Şarkıcı,modacı,ünlü kardeşi, ünlü kızı, gezgeç karekteri Helin Avşar'a Okan Bayülgen disko kralında Başbakanın çılgın projesini soruyor ve oda 3. köprü cevabını verdikten sonra studyoda programın başından sonuna kadar devam eden gülüşmelere tepkisini gösteriyor.
Yeni Gelin Hülya Avşar'dan Çay Servisi 00:15
Yeni Gelin Hülya Avşar'dan Çay Servisi 113 izlenme - 2 yıl önce Helin Avşar, bir aydır birlikte olduğu Serhan Bora ile yıldırım nikâhı ile evlendi.