Hoşgeldiniz!

Hemşire

Corona Virüs Nedeniyle Gözyaşlarına Boğulan İranlı Hemşire 00:23
Corona Virüs Nedeniyle Gözyaşlarına Boğulan İranlı Hemşire 13.219 izlenme - 3 yıl önce Corona virüs nedeniyle 290'ın üzerinde kişinin yaşamını yitirdiği İran'da bir hemşire sosyal medyaya yüklediği videoda evlerinizden dışarı çıkmayın. Bu sabahtan beri 100 kişi gözlerimin önünde öldü ifadelerini kullanmış.
Rusya'da Bikinili Hemşireye Soruşturma 00:46
Rusya'da Bikinili Hemşireye Soruşturma 11.019 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da Tula kentinde bir hemşire, bikini ve şeffaf koruyucu kıyafet giyerek hastaları tedavi edince, uyarı cezası aldı. İsmi açıklanmayan hemşire ise; çok zor şartlar altında çalıştıklarını, özel giysiyle uzun süre sıcak hava şartlarında çalışmaktan bunaldığı için bikini giydiğini söyleyerek, özür diledi.
Bebeğin Suratını Şekilden Şekle Sokan Hemşireler 00:17
Bebeğin Suratını Şekilden Şekle Sokan Hemşireler 27.308 izlenme - 5 yıl önce Suudi Arabistan'da 3 hemşire hastaneye getirilen bir çocuğun suratını eğlence olsun diye şekilden şekle sokarak kameraya kaydettiler.
Sağlık Çalışanın Corona Virüs  Sitemi 01:13
Sağlık Çalışanın Corona Virüs Sitemi 5.068 izlenme - 2 yıl önce Bir sağlık çalışanı sokağa çıkma yasağının ardından dışarıya çıkarak marketleri boşaltan ve yakın temasta bulunan corona virüs ile mücadeleyi baltalayan kişilere sitem etmiş.
Fantazi Kıyafetleri Denemek 07:12
Fantazi Kıyafetleri Denemek 11.057 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı Genç Kızlarlarımızın canları sıkılıyor ve eğlence arıyorlar ne yapsak diyorlar ve sonra fantazi kıyafetleri gireyrek video alıyorlar ve paylaşıyorlar ve bu videoyu milyonlar izlemiş iyi seyirler. buda
Derin Öktem --Sibel Can' A Rakip Geliyor...dans Sh 01:46
Derin Öktem --Sibel Can' A Rakip Geliyor...dans Sh 37.520 izlenme - 14 yıl önce hemşire şarkıcı derin öktem dansıylada sibel canı idol olarak seçtiği kesin....güzel şarkıcı öle güzel dans ediyorki mükemmel görüntüler sizler için...
Göreve Giden Hemşireye Sürpriz Yapan Komşuları 00:48
Göreve Giden Hemşireye Sürpriz Yapan Komşuları 3.107 izlenme - 3 yıl önce Corona virüs nedeniyle var güçleriyle insanları hayatta tutmaya çalışan sağlık çalışanları oldukça yoğun günler geçiriyor. Dünyanın dört bir yanında sağlık çalışanlarına karşı ekstra sevgi gösterilerine şahit oluyoruz. Bu videoda da bir hemşirenin komşuları tarafından alkışlandığı ana tanıklık edeceğiz...
Yaşlı Hastaya Sigara Verip Kahkaha Atan Hemşireler 01:06
Yaşlı Hastaya Sigara Verip Kahkaha Atan Hemşireler 6.620 izlenme - 5 yıl önce Evet arkadaşlar ne denir bilmiyorum. Eminim videoyu izleyince bu kızlara hepiniz küfür edeceksiniz. Görüntüler Sakarya'da bir özel hastaneden. Yaşlı adama sigara verip sonrada aptal aptal videoya çekmişler. Bu da yetmezmiş gibi kahkaha atarak dalga geçiyorlar. Gerçekten çok yazık...
Hastanede Sıcak Su İstediği için Hakarete Uğramak 01:50
Hastanede Sıcak Su İstediği için Hakarete Uğramak 9.637 izlenme - 6 yıl önce Hastanede refakatçı olan yaşlı teyzemize bir bardak sıcak su için hakaret edenlere gerekenin yapılması rica ediyoruz.
Şort Giydi Diye Bayram Günü Otobüste Kadın Dövmek 02:51
Şort Giydi Diye Bayram Günü Otobüste Kadın Dövmek 8.856 izlenme - 6 yıl önce Bayram sabahı otobüse binen genç hemşire Ayşegül Terzi az kalsın ölüyordu. İddiasına göre bir yolcu onun şort giymesine öfkelendi. Genç kadına önce "sen şeytansın" dedi. Sonra da uçan tekme attı. İşte akıllara durgunluk veren o anlar.
Wipeout - Hemşire Songül 07:41
Wipeout - Hemşire Songül 7.171 izlenme - 8 yıl önce Wipe Out, dünyada yayınlanan ve Türkiye'de de 2009 yılında yayınlanmaya başlayan yarışma programıdır. Yarışma birincisi 50.000 TL kazanır. Yarışma 4 etapdan oluşur. Sunucu Asuman Krause
Garip Kabuslar - Gelinim Üzülmesin 05:56
Garip Kabuslar - Gelinim Üzülmesin 5.927 izlenme - 6 yıl önce Torunu oğlunu görmek için Niğde'den gelen Ömer Dede gelini ve oğlu arasında huzursuzluk olmasın diye evden ayrılır ve hastanelik olur daha sonra sonra görme gelin lüks yaşantısı küçük gördüğü kayınpederinnnin sağladığını öğrenir.
Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi Yapan Öğretim Görevlisi 03:30
Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi Yapan Öğretim Görevlisi 4.186 izlenme - 5 yıl önce Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde (GOÜ) öğretim görevlisi olarak çalışan 30 yaşındaki Mustafa Güzel, 8 aydır birlikte olduğu 22 yaşındaki hemşire sevgilisi Kübra Kaya için hastanenin anons sitemini kullanarak Süpriz bir evlenme teklif etti.
Kalp Krizi Izgara Restoran - Las Vegas 05:38
Kalp Krizi Izgara Restoran - Las Vegas 4.590 izlenme - 4 yıl önce Las Vegas'ta bulunan ve adından'da anlayacağınız gibi 'Kalp Krizi Izgara Restoranı' hastane temasıyla dekore edilmiş bu restoran garson kızlar hemşire kıyafetleriyle gelen müşteriler ise hasta kıyafeti giyiyor. 160 kilo ve üzeri kişilere ücretsiz yemek veren restoran'da yemekten çok popoya dayak yiyorsunuz.
Kadın Doğum Ünitesindeki 9 Hemşirenin Aynı Anda Hamile Kalması 00:47
Kadın Doğum Ünitesindeki 9 Hemşirenin Aynı Anda Hamile Kalması 2.838 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da bir hastanenin kadın doğum ünitesinde çalışan 9 hemşire yakın zamanlarda hamile kalmış. Doğum iznine çıkıldığında hastanenin ne yapacağı merak konusu.
Pusetle Oynarken Bebeği Yere Düşüren Hemşire 00:14
Pusetle Oynarken Bebeği Yere Düşüren Hemşire 937 izlenme - 2 yıl önce Çin’de bir hastanenin yeni doğan servisinde inanılmaz bir olay yaşandı. Pusetle oynayan kadın, içindeki bebeği yere düşürdü. Yere düşen bebek hemen kaldırıldı ve sağlık kontrolüne götürüldü. Tüm yaşananlarsa güvenlik kamerasınca görüntülendi.
Hemşire Derin Öktem Böyle Dans Görülmedi 01:46
Hemşire Derin Öktem Böyle Dans Görülmedi 13.433 izlenme - 14 yıl önce hemşire derin öktem böyle dans görülmedi...bu dansı görünce sibel canmı yoksa derin öktemmi siz karar verin...
Dünyanın En Fit Hemşiresi 02:56
Dünyanın En Fit Hemşiresi 2.920 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da yaşayan Paige Mills ismindeki 24 yaşındaki acil servis hemşiresi, kaslı vücuduyla dünyanın en fit hemşiresi ünvanını kapmış.
Aşkı İçin Damar Yolu Açıp, Kalp Masajı Yapan Eleman! - Adana 00:40
Aşkı İçin Damar Yolu Açıp, Kalp Masajı Yapan Eleman! - Adana 3.888 izlenme - 7 yıl önce Kahramanımız yine Adana'dan. Gencimiz aşkı için sahte stajyer oluyor. Adminler artık Adana kategorisini ekler misiniz?
Derin Öktem Klipteki Muhteşem Dans Sahnesi 01:11
Derin Öktem Klipteki Muhteşem Dans Sahnesi 9.497 izlenme - 14 yıl önce derin öktem klipteki muhteşem dans sahnesi..
İtalya'da Sahte Aşı Yapan Hemşire Tutuklandı 00:55
İtalya'da Sahte Aşı Yapan Hemşire Tutuklandı 264 izlenme - 9 ay önce İtalya'da en az 45 kişiye Covid-19 aşısı uygulamış gibi işlem yapan bir hemşire tutuklanırken, 4 hemşire de ev hapsine alınmış.
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 02:03
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 2.736 izlenme - 8 yıl önce evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yep yeni makinalar çıkmasın. Şimdi de kan alan robot çıktı. Acaba eli hafif midir?
Yemeğe Bak Buz Gibi - Kadir İnanır 00:30
Yemeğe Bak Buz Gibi - Kadir İnanır 2.744 izlenme - 8 yıl önce Kadir İnanır'ın İmparator filminden harika bir sahne izleyeceksiniz. Hemşire, agresif Kadir Abi'ye yemek getirir. Oysa ki yemeği, kendisinin yiyeceğinden haberi yoktur.
38 Yıl Sonra Kurtarıcısı İle Buluşan Kadın 02:26
38 Yıl Sonra Kurtarıcısı İle Buluşan Kadın 1.653 izlenme - 5 yıl önce Efendim 1977 yılında 3 aylık bir bebek, yattığı koltuktan ısıtıcının üstüne düşer. 3. dereceden yanıklar meydana gelir vücudunda. Hastaneye kaldırılır. Kendisine bir hemşire çok iyi bakar. Gel zaman git zaman bebek büyür ve ilk okula gitmeye başlar. Yanık izleri yüzünden arkadaşları tarafından alay konusu olur. Elinde de sadece hemşirenin kendisine gülerek sarılırken olan fotoğrafı vardır ve zamanında beni seven birileri vardı diye düşünür. Daha sonra 20 yıl boyunca hemşireyi arar. En son sosyal medyanın da patlaması ile fotoğrafı Facebook'a koyar ve ulaşmaya çalışır. Ulaşır da. Daha sonra videoda buluşma anlarını izleyeceğiz. İzleyelim..
Evine Dönerken Hayat Kurtaran Hemşire 01:21
Evine Dönerken Hayat Kurtaran Hemşire 532 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bir hastanede çalışan hemşire mesai bitimi eve dönerken yol ortasında bayılan adamın imdadına yetişmiş. Adamı ilk yardım ile hayata döndürmüş.
Corona Virüsü Yenip Alkışlarla Taburcu Olan Hilal Hemşire 00:26
Corona Virüsü Yenip Alkışlarla Taburcu Olan Hilal Hemşire 612 izlenme - 2 yıl önce Halkın sağlığı için kendisini riske atan ve corona virüse yakalanan Hilal hemşire iyileşmiş. Geçmiş olsun tüm hastalarımıza umut olsun.
Şort Giydiği İçin Dayak Yiyen Bayan İçin İnsanlar Ne Diyor 02:21
Şort Giydiği İçin Dayak Yiyen Bayan İçin İnsanlar Ne Diyor 3.953 izlenme - 6 yıl önce Haberlerde görünce evde sinirden nerdeyse kafayı yicektim,sokağa çıkıp çevremizde var mı böyle insan diye sordum,ne yazık ki varmış..
Hastanenin Kafesinde Tekme Tokat Kavga Eden Hemşireler 01:48
Hastanenin Kafesinde Tekme Tokat Kavga Eden Hemşireler 466 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de bulunan Central Middlesex Hastanesi'nde çalışan iki hemşire aralarındaki tartışmanın büyümesi üzerine tekme tokat kavga etmişler.
nurse betty 01:34
nurse betty 2.660 izlenme - 12 yıl önce saf ve samimi betty gerçek aşkının her gün seyrettiği bir pembe dizide rol alan doktor olduğunu hayal etmektedir. hemşire olmayı düşler; ama otomobil satıcısı serseri bir adam olan kocası betty'e izin vermez. kocası bir uyuşturucu işinde öldürülünce betty içinde uyuşturucu paketlerinin saklı olduğu otomobile farkında olmadan atlayıp gerçeklerden kaçarak pembe dizi fantazileriyle yüzleşeceğini umduğu los angelas'a gider. kocasının katilleri tarafından takip edilen betty bu melekler şehrinde r