Hoşgeldiniz!

hemşire

Çılgın Hemşireden Hastaya Anında Müdahale 03:12
Çılgın Hemşireden Hastaya Anında Müdahale 425.691 izlenme - 2 yıl önce Aslında ölmek istiyordu,her şeyini kaymetmişti.Kaybettiği sadece para değildi küçük Nuriyi de kaybetmişti.Küçük Nurinin ayağa kalması gerekiyordu ve hemşire bunun için elinden geleni yaptı.
Güzel Kıza Yapılan Müthiş 18 Seksi Şaka 02:05
Güzel Kıza Yapılan Müthiş 18 Seksi Şaka 93.283 izlenme - 2 yıl önce Güzel Kıza Yapılan Müthiş 18 Seksi Şaka
Hastayı Çıldırtan Hemşire 00:34
Hastayı Çıldırtan Hemşire 11.299 izlenme - 3 ay önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Seksi Hemşire Ekrana Kilitledi 01:29
Seksi Hemşire Ekrana Kilitledi 48.990 izlenme - 2 yıl önce Sosyal sorumluluk projesi için kamera karşısına geçen moda dünyasının aykırı mankenlerinden Daisy Lowe, giydiği hemşire kıyafetiyle dikkatleri çekti. Testis kanserine dikkat çekmek hazırlanan skeç için ünlü komedyen Jimmy Carr ile kamera karşısına geçen 25 yaşındaki Daisy Lowe adeta ekrana kilitledi. Deri görünümlü PVC lateks fetiş bir hemşire kıyafeti giyen seksi modelin kıyafeti, dünya gündemine de oturdu.
Ateşli Hemşire 00:49
Ateşli Hemşire 6.202 izlenme - 3 ay önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
meraklı hemşire:))) 01:29
meraklı hemşire:))) 109.527 izlenme - 7 yıl önce fazla merak iii deil......
hemşire adamın gözünü açtırdı kadınlıyla 00:30
hemşire adamın gözünü açtırdı kadınlıyla 47.391 izlenme - 6 yıl önce
Aşkı İçin Damar Yolu Açıp, Kalp Masajı Yapan Eleman! - Adana 00:40
Aşkı İçin Damar Yolu Açıp, Kalp Masajı Yapan Eleman! - Adana 3.732 izlenme - 6 ay önce Kahramanımız yine Adana'dan. Gencimiz aşkı için sahte stajyer oluyor. Adminler artık Adana kategorisini ekler misiniz?
komik sexi hemşire 01:43
komik sexi hemşire 47.106 izlenme - 7 yıl önce :))
hemşire sandığınızı kadına dikkat ! 01:55
hemşire sandığınızı kadına dikkat ! 28.088 izlenme - 6 yıl önce komik durum ya
Erkek Hemşireye kıskançlık yumruğu 03:11
Erkek Hemşireye kıskançlık yumruğu 6.297 izlenme - 1 yıl önce Konya’da enjeksiyon olan genç kadının bulunduğu odaya giren erkek hemşire, kadının nişanlısı tarafından yumruklu saldırıya uğradı. Olay, Konya’da özel bir hastanenin acil servisinde meydana geldi. İddiaya göre, nişanlısı ile birlikte enjeksiyon için acil servise giden genç kadın koridorda bir süre bekledi. Odaya giren genç kadına enjeksiyon yapılırken erkek hemşire Sedat Ü’de odaya girdi. Odada enjeksiyon yapıldığı gören erkek hemşire dışarı çıkarken kadının nişanlısı kıskançlık krizine girdi. Erkek hemşireye kıskançlık yumruğu Konya’da enjeksiyon olan genç kadının bulunduğu odaya giren erkek hemşire, kadının nişanlısı tarafından yumruklu saldırıya uğradı. Erkek hemşireye kıskançlık yumruğu Olay, Konya’da özel bir hastanenin acil servisinde meydana geldi. İddiaya göre, nişanlısı ile birlikte enjeksiyon için acil servise giden genç kadın koridorda bir süre bekledi. Odaya giren genç kadına enjeksiyon yapılırken erkek hemşire Sedat Ü’de odaya girdi. Odada enjeksiyon yapıldığı gören erkek hemşire dışarı çıkarken kadının nişanlısı kıskançlık krizine girdi. Erkek hemşireyi takip eden zanlı yanına giderek neden odaya girdiğini sordu. Erkek hemşirenin odada hasta olduğunu bilmediğini söyleyip özür dilemesine aldırış etmeyen zanlı, tedavinin ardından nişanlısını eve bıraktıktan 10 dakika sonra hastaneye tekrar geldi. Sedat Ü’nün bulunduğu odaya girerek kapıyı kapatan zanlı, erkek hemşireyi sedyeye yatırarak yumruklamaya başladı. Yüzüne ve gözüne aldığı yumruk darbeleriyle neye uğradığını şaşıran erkek hemşirenin yardımına çalışma arkadaşları yetişti. Odadan çıkarken gelen özel güvenlik görevlisini montunun iç cebinden çıkardığı tornavida ile tehdit eden zanlı hızla hastaneden kaçtı. Hemen polise haber veren hastane görevlileri polisi beklemeye başladı. Olaydan yaklaşık 30 dakika sonra hastaneye gelen polis ekipleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Yaşanan saldırı ile ilgili Sağlık Bakanlığı’na da bilgi verildiği öğrenildi.
Wipeout - Hemşire Songül 07:41
Wipeout - Hemşire Songül 6.627 izlenme - 1 yıl önce Wipe Out, dünyada yayınlanan ve Türkiye'de de 2009 yılında yayınlanmaya başlayan yarışma programıdır. Yarışma birincisi 50.000 TL kazanır. Yarışma 4 etapdan oluşur. Sunucu Asuman Krause
Her Doktora Böyle Bir Yardımcı Lazım 00:40
Her Doktora Böyle Bir Yardımcı Lazım 3.961 izlenme - 12 ay önce Her Doktora Böyle Bir Yardımcı Lazım Bazı durumlarda doktorların yapamadığı şeyleri yardımcıları yapabilir. Bu durumda onlardan bir tanesi.
benny hill hemşire 01:36
benny hill hemşire 18.784 izlenme - 7 yıl önce benny hill - hemşire
derin öktem --sibel can' a rakip geliyor...dans sh 01:46
derin öktem --sibel can' a rakip geliyor...dans sh 37.404 izlenme - 8 yıl önce hemşire şarkıcı derin öktem dansıylada sibel canı idol olarak seçtiği kesin....güzel şarkıcı öle güzel dans ediyorki mükemmel görüntüler sizler için...
Hemşire - Nurse 3D Fragmanı (2014) 02:29
Hemşire - Nurse 3D Fragmanı (2014) 8.574 izlenme - 2 yıl önce Filmde Abby Russell adlı kendini mesleğine adamış bir hemşirenin, geceleri karşı konulmaz cinsel cazibesini de kullanarak eşlerini aldatan erkekleri vahşice öldürmesi konu ediliyor. Gerilim türündeki filmde hemşire karakterini Kontrol Limitleri filminde ‘Çıplak kadın’ performansıyla dikkatleri üzerine çeken seksi ve güzel oyuncu Paz de la Huerta canlandırıyor.
Sus Diyen Hemşire Ortaya Çıktı! 05:02
Sus Diyen Hemşire Ortaya Çıktı! 6.827 izlenme - 3 yıl önce 1975 Yılında Çekilen İlk "sus" Fotoğrafının Sahibi... Hastanelerdeki İlk "sus" Fotoğrafının Sahibi Dilek Tunca, O Fotoğrafı Anlattı...
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 02:03
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 2.407 izlenme - 1 yıl önce evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yep yeni makinalar çıkmasın. Şimdi de kan alan robot çıktı. Acaba eli hafif midir?
Yeni Doğan Bebeğin Suyla Buluşması (muhteşem) 05:12
Yeni Doğan Bebeğin Suyla Buluşması (muhteşem) 7.113 izlenme - 3 yıl önce Yeni Doğan Bebeğin Suyla Buluşması
Nurse 3D (Hemşire) Fragmanı 02:29
Nurse 3D (Hemşire) Fragmanı 5.674 izlenme - 2 yıl önce Filmde Abby Russell adlı kendini mesleğine adamış bir hemşirenin, geceleri karşı konulmaz cinsel cazibesini de kullanarak eşlerini aldatan erkekleri vahşice öldürmesi konu ediliyor. Gerilim türündeki filmde hemşire karakterini Kontrol Limitleri filminde ‘Çıplak kadın’ performansıyla dikkatleri üzerine çeken seksi ve güzel oyuncu Paz de la Huerta canlandırıyor.
Seksi Hemşire Kamera Şakası 02:11
Seksi Hemşire Kamera Şakası 4.415 izlenme - 4 yıl önce
Hastanede Uçuşa Geçmek 01:57
Hastanede Uçuşa Geçmek 75 izlenme - 2 hafta önce 13.05.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Hastanede Uçuşa Geçmek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip edebilirsiniz...
hemşire kamera şakası 02:11
hemşire kamera şakası 4.717 izlenme - 5 yıl önce hemşire kamera şakası
Pamuk Hemşire - Defne Yalnız (1990) 01:27:56
Pamuk Hemşire - Defne Yalnız (1990) 1.377 izlenme - 8 ay önce Maksat Nostalji olsun diye yapılan bir paylaşımdır. Bu günkü zevke zerre uymayacak bir TRT dizisidir. Senaryo, Pamuk hemşire lakabı ile anılan Defne Yalnız etrafında dönmekteydi. Adı gibi sağlıkçılar üzerine bir diziydi. http://www.sinemalar.com/film/12594/pamuk-hemsire
hemşire derin öktem böyle dans görülmedi 01:46
hemşire derin öktem böyle dans görülmedi 13.354 izlenme - 8 yıl önce hemşire derin öktem böyle dans görülmedi...bu dansı görünce sibel canmı yoksa derin öktemmi siz karar verin...
Hangi Damara Vuracaksın? 01:22
Hangi Damara Vuracaksın? 1.372 izlenme - 1 yıl önce Küçük çocuğun hangi damara vuracaksın diyor korkudan ağlıyor resmen.Hemsireye ne kadar iğne ucunu koyacaksın diyor.
 Japonların hemşire robotu! 02:38
Japonların hemşire robotu! 3.715 izlenme - 3 yıl önce Japonların ürettiği hemşire robotun gerçeğe yakınlığı görenleri şaşırtıyor.
Yemeğe Bak Buz Gibi - Kadir İnanır 00:30
Yemeğe Bak Buz Gibi - Kadir İnanır 1.448 izlenme - 1 yıl önce Kadir İnanır'ın İmparator filminden harika bir sahne izleyeceksiniz. Hemşire, agresif Kadir Abi'ye yemek getirir. Oysa ki yemeği, kendisinin yiyeceğinden haberi yoktur.
bebek ve hemşire 00:31
bebek ve hemşire 3.362 izlenme - 6 yıl önce
Müge Anlı Programında Aranan Hemşirenin Cesedi Bulundu 06:09
Müge Anlı Programında Aranan Hemşirenin Cesedi Bulundu 230 izlenme - 4 ay önce Atv'de yayınlanan Müge Anlı'da kayıp olarak aranan hemşire Güler Subaşı'nın imam olan eşi tarafından öldürülüp asansör boşluğuna atıldığı ortaya çıktı. Günlerdir canlı yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Güler'den acı haber geldi. Artvin’in Hopa ilçesinde yaşayan 46 yaşındaki Güler Subaşı’na 11 Ocak sabahından itibaren ulaşılamıyordu. Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir haftadır aranmakta olan Şubaşı’nın cesedine bugün saat 13.30 sıralarında oturduğu ilçenin Orta Mahalle Küçükali Sitesi’ndeki apartmanın asansör boşluğunda bulundu. TELEVİZYON PROGRAMINDA SÖYLENEN SÖZ POLİSİ HAREKET GEÇİRDİ Hopa Toplum Sağlığı Merkezi’nde çalışan Güler Subaşı, evli ve iki çocuk annesiydi. Subaşı’nın cesedinin bulunmasında kaybolmasının konu edildiğiMüge Anlı'nın televizyon programında "Acaba asansör boşluğuna bakıldı mı ?" sorusu önemli rol oynadı. Bu ipucunu değerlendiren polis ekipleri bugün apartmanın asansör boşluğuna baktığında kayıp kadının cesedi buldu. Subaşı’nın cesedi polis ve itfaiye ekiplerinin çalışması ile bulunduğu yerden çıkartılarak otopsi için Hopa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. İŞTE KORKUNÇ CİNAYETİN PERDE ARKASI: http://www.a24.com.tr/muge-anli-programinda-aranan-hemsirenin-cesedi-bulundu-izle-haberi-40055349h.html?h=49