Hoşgeldiniz!

hemşire

Çılgın Hemşireden Hastaya Anında Müdahale 03:12
Çılgın Hemşireden Hastaya Anında Müdahale 457.372 izlenme - 2 yıl önce Aslında ölmek istiyordu,her şeyini kaymetmişti.Kaybettiği sadece para değildi küçük Nuriyi de kaybetmişti.Küçük Nurinin ayağa kalması gerekiyordu ve hemşire bunun için elinden geleni yaptı.
Güzel Kıza Yapılan Müthiş 18 Seksi Şaka 02:05
Güzel Kıza Yapılan Müthiş 18 Seksi Şaka 98.470 izlenme - 2 yıl önce Güzel Kıza Yapılan Müthiş 18 Seksi Şaka
Binali Yıldırım: Acil Servislere Artık Kız Bakmaya Gidiliyor 01:03
Binali Yıldırım: Acil Servislere Artık Kız Bakmaya Gidiliyor 7.698 izlenme - 2 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, yurttaşların artık acil servislere sadece tedavi için değil, çocuklarını evlendirmek için gittiklerini iddia etti. Başbakan Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında AKP'nin sağlık politikası alanında yaptığı çalışmaları anlatırken ilginç bir örnek verdi. Vatandaşların artık daha kaliteli sağlık hizmeti adlıklarını iddia eden Başbakan Yıldırım "Dün bir arkdaşımız söyledi, çok ilgimi çekti. Acil servislere bayramda vatandaşlar gidiyorlarmış. Ne için gidiyorlarmış biliyor musunuz? Kız bakmaya gidiyorlarmış.Artık hastaneler o kadar şirin hale geldi ki, vatandaşlar oğullarını, kızlarını evlendirmek için acil servislere gidiyorlar, oralara yuvalar kurmak için ziyaretler yapıyorlar. Acil servisler artık sadece sağlık hizmeti vermiyor, yuva kurmak için de hizmet veriyor. İşte geldiğimiz nokta bu" diye konuştu.
Seksi Hemşire Ekrana Kilitledi 01:29
Seksi Hemşire Ekrana Kilitledi 50.763 izlenme - 2 yıl önce Sosyal sorumluluk projesi için kamera karşısına geçen moda dünyasının aykırı mankenlerinden Daisy Lowe, giydiği hemşire kıyafetiyle dikkatleri çekti. Testis kanserine dikkat çekmek hazırlanan skeç için ünlü komedyen Jimmy Carr ile kamera karşısına geçen 25 yaşındaki Daisy Lowe adeta ekrana kilitledi. Deri görünümlü PVC lateks fetiş bir hemşire kıyafeti giyen seksi modelin kıyafeti, dünya gündemine de oturdu.
meraklı hemşire:))) 01:29
meraklı hemşire:))) 109.712 izlenme - 7 yıl önce fazla merak iii deil......
hemşire adamın gözünü açtırdı kadınlıyla 00:30
hemşire adamın gözünü açtırdı kadınlıyla 47.448 izlenme - 6 yıl önce
komik sexi hemşire 01:43
komik sexi hemşire 47.266 izlenme - 7 yıl önce :))
hemşire sandığınızı kadına dikkat ! 01:55
hemşire sandığınızı kadına dikkat ! 28.120 izlenme - 6 yıl önce komik durum ya
Aşkı İçin Damar Yolu Açıp, Kalp Masajı Yapan Eleman! - Adana 00:40
Aşkı İçin Damar Yolu Açıp, Kalp Masajı Yapan Eleman! - Adana 3.762 izlenme - 9 ay önce Kahramanımız yine Adana'dan. Gencimiz aşkı için sahte stajyer oluyor. Adminler artık Adana kategorisini ekler misiniz?
Erkek Hemşireye kıskançlık yumruğu 03:11
Erkek Hemşireye kıskançlık yumruğu 6.340 izlenme - 2 yıl önce Konya’da enjeksiyon olan genç kadının bulunduğu odaya giren erkek hemşire, kadının nişanlısı tarafından yumruklu saldırıya uğradı. Olay, Konya’da özel bir hastanenin acil servisinde meydana geldi. İddiaya göre, nişanlısı ile birlikte enjeksiyon için acil servise giden genç kadın koridorda bir süre bekledi. Odaya giren genç kadına enjeksiyon yapılırken erkek hemşire Sedat Ü’de odaya girdi. Odada enjeksiyon yapıldığı gören erkek hemşire dışarı çıkarken kadının nişanlısı kıskançlık krizine girdi. Erkek hemşireye kıskançlık yumruğu Konya’da enjeksiyon olan genç kadının bulunduğu odaya giren erkek hemşire, kadının nişanlısı tarafından yumruklu saldırıya uğradı. Erkek hemşireye kıskançlık yumruğu Olay, Konya’da özel bir hastanenin acil servisinde meydana geldi. İddiaya göre, nişanlısı ile birlikte enjeksiyon için acil servise giden genç kadın koridorda bir süre bekledi. Odaya giren genç kadına enjeksiyon yapılırken erkek hemşire Sedat Ü’de odaya girdi. Odada enjeksiyon yapıldığı gören erkek hemşire dışarı çıkarken kadının nişanlısı kıskançlık krizine girdi. Erkek hemşireyi takip eden zanlı yanına giderek neden odaya girdiğini sordu. Erkek hemşirenin odada hasta olduğunu bilmediğini söyleyip özür dilemesine aldırış etmeyen zanlı, tedavinin ardından nişanlısını eve bıraktıktan 10 dakika sonra hastaneye tekrar geldi. Sedat Ü’nün bulunduğu odaya girerek kapıyı kapatan zanlı, erkek hemşireyi sedyeye yatırarak yumruklamaya başladı. Yüzüne ve gözüne aldığı yumruk darbeleriyle neye uğradığını şaşıran erkek hemşirenin yardımına çalışma arkadaşları yetişti. Odadan çıkarken gelen özel güvenlik görevlisini montunun iç cebinden çıkardığı tornavida ile tehdit eden zanlı hızla hastaneden kaçtı. Hemen polise haber veren hastane görevlileri polisi beklemeye başladı. Olaydan yaklaşık 30 dakika sonra hastaneye gelen polis ekipleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Yaşanan saldırı ile ilgili Sağlık Bakanlığı’na da bilgi verildiği öğrenildi.
Wipeout - Hemşire Songül 07:41
Wipeout - Hemşire Songül 6.649 izlenme - 1 yıl önce Wipe Out, dünyada yayınlanan ve Türkiye'de de 2009 yılında yayınlanmaya başlayan yarışma programıdır. Yarışma birincisi 50.000 TL kazanır. Yarışma 4 etapdan oluşur. Sunucu Asuman Krause
Her Doktora Böyle Bir Yardımcı Lazım 00:40
Her Doktora Böyle Bir Yardımcı Lazım 4.415 izlenme - 1 yıl önce Her Doktora Böyle Bir Yardımcı Lazım Bazı durumlarda doktorların yapamadığı şeyleri yardımcıları yapabilir. Bu durumda onlardan bir tanesi.
benny hill hemşire 01:36
benny hill hemşire 18.849 izlenme - 7 yıl önce benny hill - hemşire
derin öktem --sibel can' a rakip geliyor...dans sh 01:46
derin öktem --sibel can' a rakip geliyor...dans sh 37.409 izlenme - 8 yıl önce hemşire şarkıcı derin öktem dansıylada sibel canı idol olarak seçtiği kesin....güzel şarkıcı öle güzel dans ediyorki mükemmel görüntüler sizler için...
Hemşire - Nurse 3D Fragmanı (2014) 02:29
Hemşire - Nurse 3D Fragmanı (2014) 8.658 izlenme - 3 yıl önce Filmde Abby Russell adlı kendini mesleğine adamış bir hemşirenin, geceleri karşı konulmaz cinsel cazibesini de kullanarak eşlerini aldatan erkekleri vahşice öldürmesi konu ediliyor. Gerilim türündeki filmde hemşire karakterini Kontrol Limitleri filminde ‘Çıplak kadın’ performansıyla dikkatleri üzerine çeken seksi ve güzel oyuncu Paz de la Huerta canlandırıyor.
Sus Diyen Hemşire Ortaya Çıktı! 05:02
Sus Diyen Hemşire Ortaya Çıktı! 6.876 izlenme - 3 yıl önce 1975 Yılında Çekilen İlk "sus" Fotoğrafının Sahibi... Hastanelerdeki İlk "sus" Fotoğrafının Sahibi Dilek Tunca, O Fotoğrafı Anlattı...
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 02:03
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 2.417 izlenme - 1 yıl önce evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yep yeni makinalar çıkmasın. Şimdi de kan alan robot çıktı. Acaba eli hafif midir?
Yeni Doğan Bebeğin Suyla Buluşması (muhteşem) 05:12
Yeni Doğan Bebeğin Suyla Buluşması (muhteşem) 7.195 izlenme - 4 yıl önce Yeni Doğan Bebeğin Suyla Buluşması
Nurse 3D (Hemşire) Fragmanı 02:29
Nurse 3D (Hemşire) Fragmanı 5.876 izlenme - 3 yıl önce Filmde Abby Russell adlı kendini mesleğine adamış bir hemşirenin, geceleri karşı konulmaz cinsel cazibesini de kullanarak eşlerini aldatan erkekleri vahşice öldürmesi konu ediliyor. Gerilim türündeki filmde hemşire karakterini Kontrol Limitleri filminde ‘Çıplak kadın’ performansıyla dikkatleri üzerine çeken seksi ve güzel oyuncu Paz de la Huerta canlandırıyor.
Seksi Hemşire Kamera Şakası 02:11
Seksi Hemşire Kamera Şakası 4.476 izlenme - 4 yıl önce
hemşire kamera şakası 02:11
hemşire kamera şakası 4.749 izlenme - 5 yıl önce hemşire kamera şakası
hemşire derin öktem böyle dans görülmedi 01:46
hemşire derin öktem böyle dans görülmedi 13.365 izlenme - 8 yıl önce hemşire derin öktem böyle dans görülmedi...bu dansı görünce sibel canmı yoksa derin öktemmi siz karar verin...
Pamuk Hemşire - Defne Yalnız (1990) 01:27:56
Pamuk Hemşire - Defne Yalnız (1990) 1.441 izlenme - 11 ay önce Maksat Nostalji olsun diye yapılan bir paylaşımdır. Bu günkü zevke zerre uymayacak bir TRT dizisidir. Senaryo, Pamuk hemşire lakabı ile anılan Defne Yalnız etrafında dönmekteydi. Adı gibi sağlıkçılar üzerine bir diziydi. http://www.sinemalar.com/film/12594/pamuk-hemsire
 Japonların hemşire robotu! 02:38
Japonların hemşire robotu! 3.731 izlenme - 3 yıl önce Japonların ürettiği hemşire robotun gerçeğe yakınlığı görenleri şaşırtıyor.
Hangi Damara Vuracaksın? 01:22
Hangi Damara Vuracaksın? 1.392 izlenme - 1 yıl önce Küçük çocuğun hangi damara vuracaksın diyor korkudan ağlıyor resmen.Hemsireye ne kadar iğne ucunu koyacaksın diyor.
Yemeğe Bak Buz Gibi - Kadir İnanır 00:30
Yemeğe Bak Buz Gibi - Kadir İnanır 1.563 izlenme - 2 yıl önce Kadir İnanır'ın İmparator filminden harika bir sahne izleyeceksiniz. Hemşire, agresif Kadir Abi'ye yemek getirir. Oysa ki yemeği, kendisinin yiyeceğinden haberi yoktur.
bebek ve hemşire 00:31
bebek ve hemşire 3.376 izlenme - 6 yıl önce
derin öktem klipteki muhteşem dans sahnesi 01:11
derin öktem klipteki muhteşem dans sahnesi 9.405 izlenme - 8 yıl önce derin öktem klipteki muhteşem dans sahnesi..
hemşire dediğin böyle olmalı :)) 00:31
hemşire dediğin böyle olmalı :)) 3.945 izlenme - 7 yıl önce adam da çok çakalmış ya :))
komik hemşire 00:31
komik hemşire 4.135 izlenme - 8 yıl önce hemşireler böyle olmalı