Hoşgeldiniz!

hindistan

Hindistan'da Aşırı Hijyenik Patates Cipsi Fabrikası 13:37
Hindistan'da Aşırı Hijyenik Patates Cipsi Fabrikası 15.394 izlenme - 4 hafta önce Hindistan'daki Aşırı Hijyen, Sağlık ve Medeniyet İçeren Üst Düzey Patates Cipsi Fabrikasını İzliyoruz. Bu ilginç videoyu daha da ilginç yapan şey ise reklam amaçlı olması.
Bacak Arasında Vites Değiştirilen Kadın 00:49
Bacak Arasında Vites Değiştirilen Kadın 8.959 izlenme - 1 hafta önce Hindistan'da insan taşımacılığı ile ilgili daha öncede bir çok görüntü izledik ama en tehlikeli görüntü bu olabilir vites öyle bir tehlikeli yerdeki, tamam otobüste ye yok da hiç mi başka yer bulamadın be kadın.
Hindistan'da Meydana Gelen Minik Tsunami 01:06
Hindistan'da Meydana Gelen Minik Tsunami 5.394 izlenme - 1 hafta önce Hindistan'ın Kerala bölgesinde kaydedilen görüntüde, denizde minik bir Tsunami meydana gelmiş. Suların koydan taşıp karaya ulaşması kısa süreliğine bir panik yaratırken o anlar kameraya böyle yansımış.
Bangladeş Ekmek Fırını 01:08
Bangladeş Ekmek Fırını 6.744 izlenme - 3 hafta önce Bu videomuzda pislik ve hijyen konusunda hindistan ile yarışacak ülkelerden biri olan bangladeş de ekmeğin nasıl yapıldığını öğreniyoruz. Afiyet olsun
Otobüste Birbirlerine Sarıldıkları İçin Dayak Yiyen Çift 01:11
Otobüste Birbirlerine Sarıldıkları İçin Dayak Yiyen Çift 12.600 izlenme - 3 ay önce Otobüste birbirlerine sarıldıkları için dayak yiyen genç çiftin görüntüleri sosyal medyayı salladı. Hindistan'da çekilen görüntüler izleyenleri hayrete düşürdü.Olan var olmayan var mantığıyla vurmuşlarlar sapsız üzümler
Hindistanlı Hijyen Dayıdan Ton Balıklı Buğlama 16:34
Hindistanlı Hijyen Dayıdan Ton Balıklı Buğlama 4.076 izlenme - 2 hafta önce Hindistanda yaptığı yemeklerle bir hayli ün kazanan Hijyen Dayı'mız bu seferki menüsüne ton balık buğlaması katmış. İzlerken acıkacağınız olan bu video ile sizleri başbaşa bırakıyorum.
Dev Piton Adamı Yuttu 00:56
Dev Piton Adamı Yuttu 207.878 izlenme - 4 yıl önce Gece aşırı alkolün etkisiyle bulunduğu marketin önünde uyumaya başlayan adamı yaklaşık 9 metre uzunluğundaki piton midesine indirdi. Sabah saatlerinde durumu farkeden sokak sakinleri karşılaştıkları görüntüyle dehşete kapıldılar.
Rehin Tutularak Dövülen Fare - Hindistan 00:31
Rehin Tutularak Dövülen Fare - Hindistan 8.607 izlenme - 3 ay önce Hindistan'dan geçen olayda dükkanında yicek çalan fareyi yakalayıp rehin gibi bağlayarak cezalandıran dengesiz adamı izlicez
Hindistan Usulü Masaj (Kaydıraklı 01:24
Hindistan Usulü Masaj (Kaydıraklı 2.858 izlenme - 3 hafta önce Hindistan'da sağlık için uygulanan kalari ayak masajı.
Hindistan'da Şeker Üretimi 01:20
Hindistan'da Şeker Üretimi 4.430 izlenme - 2 ay önce Hindistan'dan bu sefer "Tellak" eşliğinde bilindik görüntüler...
Yeni Doğmuş Bebek Kanalizasyondan Çıktı 01:49
Yeni Doğmuş Bebek Kanalizasyondan Çıktı 5.805 izlenme - 2 ay önce Hindistan'daki Bhopal kentinde yeni doğmuş bir bebek, ailesi tarafından terk edildikten sonra kanalizasyona atılmış. Kanalizasyon da çöp poşetinin hareket ettiğini gören adam, karıncalar içinde kalmış bebeği temizleyip en yakın hastane götürüp tedavi altına aldırmış. Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirilmiş.
Kadınlar Tacize Uğrayınca 01:32
Kadınlar Tacize Uğrayınca 92.312 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da çekimi yapılan bu görüntülerde erkeklerin kadınlara yaptığı 'gözle taciz'in yanlışlığı vurgulandı.
Olacak O Kadar Tokadı Atan Öğretmen 01:11
Olacak O Kadar Tokadı Atan Öğretmen 12.765 izlenme - 3 ay önce Bu nasıl öğretmen lan. Ayakkabıyla falan dövmeler. Hint eğitim sisteminin boku çıkmış arkadaş. Hemen yeni bir sistem gelmeli. HKS falan olaiblir.
Küçükken Ben 00:06
Küçükken Ben 74.595 izlenme - 4 yıl önce Küçükken Ben
Hindistan Usulü Kafa Masajı 02:18
Hindistan Usulü Kafa Masajı 2.809 izlenme - 4 hafta önce Hindistan'da çare yok yok. Her şeye derman var. Bu videoda da bir berberin kafa masajını izliyoruz. Ekran başında ben rahatladım. Peki ya siz?
Sanayi Tipi Pasta Yapımı - Hindistan Sokak Lezzetleri (36 Dk.) 36:05
Sanayi Tipi Pasta Yapımı - Hindistan Sokak Lezzetleri (36 Dk.) 3.488 izlenme - 4 hafta önce Selamlar panpalar. İşte size tam 36 dk.'lık doya doya izleyeceğiniz pisliğin, leşliğin, kirliliğin bayram ettiği bir video. Bu görsel şölen ile Hindistan sanayi tipi pasta yapımını a'dan z'ye en ince ayrıntılarına kadar öğreneceksiniz. İyi kusmalar ay pardon iyi seyirler...
Hint Usulü Sandviç Yapımı 09:05
Hint Usulü Sandviç Yapımı 5.211 izlenme - 2 ay önce Hindistan Sokaklarından yine sıradışı bir lezzet daha iyi seyirler..
Hindistan Sokak Lezzetleri - Pasta Yapımı 13:17
Hindistan Sokak Lezzetleri - Pasta Yapımı 2.122 izlenme - 4 hafta önce bol hastalıklı pasta sanatını icra eden ustamızla başbaşayız. şu ülkeye gitmeden ölmesem bari gitsem orda ölürüm büyük ihtimal
Midye Dolma Nasıl Yapılır - Kore 10:08
Midye Dolma Nasıl Yapılır - Kore 1.844 izlenme - 3 hafta önce kore usulü midye dolma tarifi
BİR GARİP AŞK BÖLÜM 1 ilk karşılaşma defile 02:45
BİR GARİP AŞK BÖLÜM 1 ilk karşılaşma defile 55.856 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan efsane dizi ıpkknd sahneleri
Çişini Ayakta Yapan Kadını İzleyen Hintli Erkekler 02:17
Çişini Ayakta Yapan Kadını İzleyen Hintli Erkekler 5.599 izlenme - 2 ay önce Hindistan'da fırsatını buldukları her duvara, ağacın arkasına çişini yapmakta olan Hintli erkekler bunu bir kadın yapınca şok geçirmişler. Hatta taş atanlar bile olmuş efendim. Temiz Hindistan için farkındalık yaratan muhteşem çalışmayı izliyoruz efendim.
Hindistan'da Yaşanan Toplu Orgazm 02:20
Hindistan'da Yaşanan Toplu Orgazm 24.776 izlenme - 1 yıl önce Elinde mikrofon olan bir adamin yuzlerce kadini konusmasiyla bir anda orgazm etmesidir. herhalde böyledir
Hindistan Sokak Lezzetleri - Pizza Dosa 05:06
Hindistan Sokak Lezzetleri - Pizza Dosa 2.430 izlenme - 2 ay önce Efsaneleşmiş Hindistan Sokak Lezzetleri video serisine bir tane de ben ekliyorum arkadaşlar. İyi seyirler.
Ayakları Ters Dönen Cin Kadın - Hindistan 02:06
Ayakları Ters Dönen Cin Kadın - Hindistan 2.570 izlenme - 1 ay önce Ulan yıllarca cinlerin ayakları ters olur diye geceleri birbirimize hikayeler anlatıp korkuttuk ya. İşte Gri abiniz bu olayın kökenlerinin taa antik Hindistan'a kadar uzandığını keşfetti. Bu Hintli kardeşler ile aramızda sadece dil benzerliği değil aynı zaman da kültürel benzerliklerinde olduğunun kanıtı. Şimdi 1988 yapımı Veerana filminden bir sahneyi izleyerek olayın derinliklerinde kayboluyoruz kardeşlerim. İyi tırsmalar...
Hindistan Sokak Lezzetleri - Çeşitli Aparatifler Kolajı 12:42
Hindistan Sokak Lezzetleri - Çeşitli Aparatifler Kolajı 3.073 izlenme - 1 ay önce egg mixture, vankay mixture, masala, evening snack, chat, pani poori, aloo chat, bhimavaram bajji. yapılan aparatiflerin bir kısmının isimleri bu şekilde gerçi çokta önemi yok hepsi aynı amk
Tecavüzcünün Cezasını Kesen Kadınlar 02:41
Tecavüzcünün Cezasını Kesen Kadınlar 6.477 izlenme - 7 ay önce Her gün bir çok kadının ve çocuğun tecavüze uğradığı Hindistan'da kadınlar bu kez tecavüzcünün cezasını kendileri kesti. Hindistan'ın Dumka bölgesinde tecavüzcüyü bağlayan kadınlar sırayla adamı öldüresiye dövdü. Kadınlardan biri özellikle tecavüzcünün cinsel organına sopayla üst üste defalarca vurdu. Ellerine kamçıyı andıran uzun ve sivri birer sopa alan kadınlar dönüşümlü olarak adamı öldüresiye dövdü. İnternete yüklenen görüntülerde adamın öldüğü bir iddia ediliyor.
Vincin Üzerinden Geçtiği Kadına Duyarsız Kalmak 00:59
Vincin Üzerinden Geçtiği Kadına Duyarsız Kalmak 3.536 izlenme - 3 ay önce Hindistan'dan gelen görüntüde bir kadın scooter kullanırken üzerindne vinç geçiyor.Bu kazaya insanlar baktı anca,benzer senaryo
Kobraya Pet Şişeden Su İçiren Adam Gibi Adamlar 00:43
Kobraya Pet Şişeden Su İçiren Adam Gibi Adamlar 9.134 izlenme - 10 ay önce Cesur ve hayvansever abilerimiz vahşi doğada susuz kalan kobraya pet şişeden su içirdi. Ölmüşlerinin canına değsin.
Hindistan'da İneklere Kendine Ezdirme Geleneği 01:18
Hindistan'da İneklere Kendine Ezdirme Geleneği 4.491 izlenme - 3 ay önce Hindistan'da geleneksel Hindu festivalinde yüzlerce ağırlıktaki inekler yerde yüz üstü yatan kişilerin üzerinden geçmiş. Her sene ciddi sayıda yaralanmalara neden olan bu festivalin, yerde yatanlara şans getireceğine inanılıyormuş.
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 00:20
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 33.584 izlenme - 2 yıl önce Hindistan’da susuz kalan bir leopar su arayışına çıktığı bir köyde kafasını metal bir çömleğin içine sıkıştırdı. 6 saat boyunca bu şekilde gezen leopar uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı.