Hoşgeldiniz!

hindistan

Hindistan'da Gökten Solucan Yağdı 00:35
Hindistan'da Gökten Solucan Yağdı 48.638 izlenme - 11 ay önce Hindistan'ın Nepal sınırındaki Bihar eyaletinde, gökten solucan yağdı. Halkın korku yaşadığı anlar kısa sürede sosyal medyada gündeme otururken, yetkililer halkı solucan yağmuruna karşı şemsiyeyle korunmaları konusunda uyardı.
Kaldırımın Altından Üç Timsah Çıktı 00:21
Kaldırımın Altından Üç Timsah Çıktı 13.244 izlenme - 8 ay önce Hindistan'da kaldırımda oluşan gelen ses üzerine kaldırımı kazan vatandaşlar kaldırımın içinde üç timsah buldu.
Hindistan’da Yapım Aşamasındaki Köprü Çöktü 00:17
Hindistan’da Yapım Aşamasındaki Köprü Çöktü 16.551 izlenme - 10 ay önce Hindistan’ın Bihar eyaletinde yer alan Bhagalpur bölgesinde yapım aşamasındaki Aguwani-Sultanganj Köprüsü çöktü
Hint Usulü Hijyenik Ekmek Yapımı 00:58
Hint Usulü Hijyenik Ekmek Yapımı 9.811 izlenme - 9 ay önce Hindistan'da Hijyenik diyerek satılan poşetli ekmeklerin, nasıl üretildiği ile ilgili videoyu izliyoruz. Ekmekler pekte hijyenik değil...
Aksiyon Filmlerini Aratmayan Hindistan Trafiği 00:27
Aksiyon Filmlerini Aratmayan Hindistan Trafiği 1.233 izlenme - 1 ay önce Bir turist tarafından çekilen görüntülerde Hindistan trafiğinin ne kadar tehlikeli olduğunu görüyoruz. Bu trafikte kaza yapmamak mucize...
Altı Bacaklı Bebek Doğdu! 01:19
Altı Bacaklı Bebek Doğdu! 81.977 izlenme - 12 yıl önce Hindistan'da ender rastlanan genetik bir anomaliye sahip olan bebek altı bacaklı doğdu.
BİR GARİP AŞK BÖLÜM 1 ilk karşılaşma defile 02:45
BİR GARİP AŞK BÖLÜM 1 ilk karşılaşma defile 65.911 izlenme - 8 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan efsane dizi ıpkknd sahneleri
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 03:34
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 100.281 izlenme - 10 yıl önce Bu Çocuğun Dansını Hayretle İzleyeceksiniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hindistan'da İçinden Hijyen Akan Pasta Yapımı 00:59
Hindistan'da İçinden Hijyen Akan Pasta Yapımı 4.125 izlenme - 8 ay önce Hindistan'daki yemek yerlerinin görüntülerine bir yenisi eklendi. Bir pasta yapım yerine ait görüntüler mide bulandırdı.
Hindistan'da Trene Binmek 00:17
Hindistan'da Trene Binmek 3.485 izlenme - 8 ay önce Hindistan'da trene binebilmek oldukça zorken bir de koltuk kapmak imkansıza dönüşebiliyor. Trene binmek isteyen insanlar neredeyse birbirini eziyor.
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 00:20
Başını Çömleğe Sıkıştıran Leopar 41.892 izlenme - 9 yıl önce Hindistan’da susuz kalan bir leopar su arayışına çıktığı bir köyde kafasını metal bir çömleğin içine sıkıştırdı. 6 saat boyunca bu şekilde gezen leopar uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı.
Hindistan'ın Müzmin Kanalizasyon İşçileri 00:45
Hindistan'ın Müzmin Kanalizasyon İşçileri 10.245 izlenme - 5 yıl önce Hindistan'da en çok kazandıran mesleklerden biri kanalizasyon temizliğidir. Altyapı sıkıntılarından dolayı sürekli tıkanan kanalizasyonları temizlemenin günlük kazancı 10 Dolar civarıdır. Ekimana ihtiyaç yoktur. Dalıp elinizle açmanız yeterlidir.
Maymun Elektriğe Kapılan Arkadaşını Böyle Kurtardı 04:06
Maymun Elektriğe Kapılan Arkadaşını Böyle Kurtardı 21.838 izlenme - 9 yıl önce Hindistan'ın kuzeyinde bulunan Kampur şehrinde tren raylarında elektrik akımına kapılan ve bilincini kaybeden maymunu arkadaşı kurtardı. Bir süre arkadaşının kendisine gelmesi için çabalayan maymun, sonunda hedefine ulaşıyor. İşte o anlar kameralara böyle yansıdı.
300 Gün Kesintisiz Uyuyan Adam 02:27
300 Gün Kesintisiz Uyuyan Adam 7.029 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da bir kişi, hiper uyku durumu olarak bilinen nadir bir hastalıktan dolayı 25 güne kadar kesintisiz uyuyabiliyor. Uyuduğunda uyanmakta zorlanan kişi, sahip olduğu dükkanı yalnızca ayda 5 gün açık tutabiliyor.
Uçmasına Az Kalan Hintli Amca 00:07
Uçmasına Az Kalan Hintli Amca 6.921 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da zıplama konusunda yetenekli olan amca, hünerlerini sergilerken inanılmaz bir zıplayışa imza atmış.
Ayna Programı - Hindistan Özel 01:20:46
Ayna Programı - Hindistan Özel 24.129 izlenme - 8 yıl önce Saim Orhan’ın sunduğu Ayna programında Güney Asya ülkesi Hindistan ekrana geliyor. İlk olarak çok tanrılı inançları olan Hinduizm’in mermerden tanrılarının yapıldığı atölyeyi görüntüleyen Ayna ekibi, açık hava berberlerini vegeçim kaynaklarından biri olan yılan oynatıcılığını ekrana getiriyor. Saim Orhan’ın piton yılanını boynuna sarması ve kobra gösterilerini izleyiciyle paylaşan Ayna, daha sonra Hindistan’ın Müslüman idarecilerinden Şah Cihan tarafından yaptırılan Kırmızı Kale’yi ve Hindistan şahlarının hazinelerini gizlediği Agra kalesi’ni ekrana getiriyor. Saim Orhan ardından bir milyarı aşkın nüfusuyla, trafiğe çıkan ineklerin, maymunların, deve arabalarının ve birçok farklı ulaşım aracını izleyenlere aktarıyor.
Hindistan Cevizli Islak Kek Tarifi 01:57
Hindistan Cevizli Islak Kek Tarifi 44.199 izlenme - 11 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Hindistan Cevizli Islak Kek Tarifi
Hintli Profesörün Canlı Yayında Ölüm Anı 01:01
Hintli Profesörün Canlı Yayında Ölüm Anı 14.162 izlenme - 6 yıl önce Hindistan’da, 86 yaşındaki profesör canlı yayında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.Bir anda fenalaşan Profesör Doktor Rita Jitendra, canlı yayında vefat etmiş.
Hindistan'da Diş Tedavisi! 03:58
Hindistan'da Diş Tedavisi! 19.955 izlenme - 11 yıl önce Hindistan'da Diş Tedavisi! 28.08.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Hindistan'da Diş Tedavisi!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bacak Arasında Vites Değiştirilen Kadın 00:49
Bacak Arasında Vites Değiştirilen Kadın 14.402 izlenme - 6 yıl önce Hindistan'da insan taşımacılığı ile ilgili daha öncede bir çok görüntü izledik ama en tehlikeli görüntü bu olabilir vites öyle bir tehlikeli yerdeki, tamam otobüste ye yok da hiç mi başka yer bulamadın be kadın.
Hint Ordusu Arabayı İki Dakikada Söküp Monte Etti 02:22
Hint Ordusu Arabayı İki Dakikada Söküp Monte Etti 3.736 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da stadyumda düzenlenen geçit töreninde askeri tim bindikleri arabayı iki dakikada söküp takmışlar.
Hindistan'da Asma Köprünün Çökme Anı 00:13
Hindistan'da Asma Köprünün Çökme Anı 2.484 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın Gujarat eyaletinde 141 kişinin ölümüyle sonuçlanan köprü faciasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Ölümün Kıyısından Geçen Otobüs Şoförü 00:25
Ölümün Kıyısından Geçen Otobüs Şoförü 4.528 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da tehlikeli dağ yolunda dar bir kısma gelen otobüs şoförü kararlılık sergilemiş. Şoför canı pahasına da olsa geçmeyi başarmış.
Hindistan Cevizli Islak Kek Tarifi - Nefis Yemek Tarifleri 01:57
Hindistan Cevizli Islak Kek Tarifi - Nefis Yemek Tarifleri 21.629 izlenme - 11 yıl önce Nefis Yemek Tarifleri'nin bu bölümünde Hindistan Cevizli Islak Kek Tarifi veriliyor. Önce malzemeler karıştırılıyor, sonra fırınlanıyor.
Maske Kullanımını Çok Yanlış Anlayan Hintli Adam 00:34
Maske Kullanımını Çok Yanlış Anlayan Hintli Adam 5.626 izlenme - 4 yıl önce Corona virüs sebebiyle karantina altında olan Hindistan'da açıklama yapan doktorun yanındaki adam , maske ile inanılmaz hareketler sergilemiş.
hindistan-bikaner- karnimata fare tapınağı 03:30
hindistan-bikaner- karnimata fare tapınağı 7.225 izlenme - 13 yıl önce karnimata fare tapınağı
Hindistan'da Hijyen Dışı Dondurma Yapımı 00:58
Hindistan'da Hijyen Dışı Dondurma Yapımı 406 izlenme - 4 ay önce Hindistan'da sokakta yapılan dondurmanın, hijyenden uzak bir şekilde hazırlandığı görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.
Son Anda Yetişmek ( 18) 06:10
Son Anda Yetişmek ( 18) 8.135 izlenme - 8 yıl önce Adeta mezarda ölümü bekleyen bu köpeği kurtarılması tüylerimi diken diken etti. Çok fazla yorum yapmak istemiyorum. İyilik görmek içimizi umutla dolduruyor bu hayatta. Sizden ricam bunu yapanlar cehenneme gidecek, bizdekiler cennete ..vs gibi sığ yorumlar yapmayın. Sadece içiniz biraz olsun umut dolsun,iyilik yaparak bu hayatta daha iyi hissedebileceğinizi hatırlayın diye paylaşıyorum.
Hindistan Usulü Vejeteryan Burger 02:54
Hindistan Usulü Vejeteryan Burger 7.435 izlenme - 8 yıl önce Sokak lezzetlerinin popüler olduğu hindistandan vejeteryan hamburger yapımı.
Hindistan Klibi:)))) 04:28
Hindistan Klibi:)))) 13.556 izlenme - 15 yıl önce çok komik ya izlemenizi tavsiye ederim