Hoşgeldiniz!

hint sineması

Yakışıklı Rocky (Rocky Handsome) Türkçe Altyazılı Fragman 03:06
Yakışıklı Rocky (Rocky Handsome) Türkçe Altyazılı Fragman 97.825 izlenme - 2 yıl önce 20 Mayıs 2016'da gösterime girecek Yakışıklı Rocky filminin fragmanı. Nishikant Kamat yönetmenliğinde, 2014 yapımı Hollywood filmi olan John Wick’in baz alındığı ve Bollywood draması öğeleriyle süslenmiş 2016 yapımı bu Hint aksiyon gerilim yapımı YAKIŞIKLI ROCKY’nin başrollerinde John Abraham, çocuk oyuncu olarak Diya Chalwad ve yardımcı rollerinde de Shruti Haasan, Nishikant Kamat ve Sharad Kelkar yer alıyor. Film ayrıca 2010 yapımı Kore filmi The Man From Nowhere’in sahne sahne uyarlamasıdır. Yardımcı yapımcılığını kendi yapım şirketi John Abraham Entertainment ile yine Abraham’ın üstlendiği bu filmde ayrıca Sunir Khetrapal’ın Azure Entertainment şirketinin de katkısı bulunmaktadır. Filmin hikâyesi, çok özel bir bağa sahip olduğu sekiz yaşındaki bir kızı kaçırmalarından sonra uyuşturucu mafyasıyla intikam odaklı bir savaşa giren başkahramanımız anlatılıyor. Film, Goa’da işlettiği emanetçi dükkânıyla mütevazı bir yaşam süren “Rocky” Kabir Ahlawat’ın etrafında dönüyor. Küçük Naomi Rocky’nin yan komşusudur. Rocky ile iyi bir ilişkisi olan ve onu önemseyen Naomi, ona samimi bir şekilde “Yakışıklı” şeklinde hitap etmeye ve annesinin onaylamamasına rağmen kendisiyle zaman geçirip yemek yemeye başlar. Bu arada Uyuşturucuyla Mücadele Birimi’nden Komiser Dilip Goa’dan uyuşturucuyu tamamen temizlemek niyetindedir. Komiser Dilip, Goa’daki suç faaliyetlerini ve uyuşturucu satışını yürüten en büyük mafya babası Mantoo’nun yeriyle ilgili bilgi almak için Rocky’ye danışır. Mantoo’nun yanında sadece uyuşturucu işiyle uğraşmayan, bunun yanında organ ticareti ve haraç kesmek gibi suçlarla da meşgul olan Kevin ve Luke vardır. Bu ikiliye ayrıca, emirlerindeki profesyonel tetikçi Attila da eşlik etmektedir.
Zoobi Doobi 04:05
Zoobi Doobi 8.339 izlenme - 5 yıl önce Bir Hint filminden
Efekt Patlaması Yaşayan Hint Filmi - Magadheera 07:15
Efekt Patlaması Yaşayan Hint Filmi - Magadheera 4.519 izlenme - 3 yıl önce 2009 yılında çekilmiş bir film olan Magadheera, Müslümanları kötü göstermesi yönünden tepki çekse de; reenkarne konusunu işleyen bu film, kalite bazında Bollywood'da kendine yer edinmiştir. Filmin IMDB puanı şu an 7.6 dır.
Shaadi Karke Phas Gaya Yaar Fragman 00:30
Shaadi Karke Phas Gaya Yaar Fragman 623 izlenme - 4 yıl önce Ayaan, Çok Zengin Bir Yaşam Sürmektedir. Abisiyle Beraber Bir Garaj İşletirler Ve Bir Gün Ayaan Güzel Biir Mankenle Tanışıp Ona Aşık Olur.
İnsanlar Öpüşe Öpüşe, Hindular Koklaşa Koklaşa 03:49
İnsanlar Öpüşe Öpüşe, Hindular Koklaşa Koklaşa 636 izlenme - 2 yıl önce İlk başta kardeş kardeş hasret gideriyorlar sandım ama meğerse koklayarak sevişmeyi bulmuş adamlar.
Hindistan'ın Cücü'sü 04:58
Hindistan'ın Cücü'sü 500 izlenme - 3 yıl önce Şimdi eğri oturupo doğru konuşalım arkadaşlar. Biz yıllarca aşağıladık, beğenmedik, burun kıvırdık Yeşilçam'a. Ama Hintliler bizim o beğenmediğimiz filmleri keşfettiler ve kendilerine ekol kabul edip koskoca bir Bollywood sektörü yarattılar. Bu örnekte de göreceğiniz gibi yumruk ve silah efektleri, (opua&dişın) tepik atma teknikleri, aynı sahnede araba ve beygir kulanımı gibi klasik Yeşilçam ögeleri açık bir şekilde hep Yeşilçam'a öykünerek ustaca harmanlanmış. Filmin yönetmeni Yaşa Mıyala ile sizler için yaptığım özel söyleşide bana şunları söyledi: Küçüklüğüm bilhassa Çetin İnanç'ın yönettiği Cücü filmleri seyretmekle geçti. Bendeki sinema sevdasını o filmler ateşledi. En büyük hayalim ise bir gün " Dünyayı Kurtaran Adam" gibi bir kült yaratabilmek. Sizin aracılığınızla tüm Yeşilçam emekçilerine selam yolluyorum.
Atrobasik Hareket 00:15
Atrobasik Hareket 181 izlenme - 3 yıl önce Başlığı okuduğunuzda bir yazım hatası diye düşündünüz, ama yanılıyorsunuz. Nasıl okuduysanız o. Çünkü dünya üzerinde böyle bir sentez görülmemişti, ta ki bu video görülene kadar. Motorlu kaçış sahnelerindeki "Tırın altından motorla kayarak geçme" sahnesinden motoru çıkarın ve dört ayaklı dostumuzu monteleyin.
Nefis Kum Sanatı Tekniğiyle 3 Dakikada Bollywood'un 100 Yıllık Tarihi 03:43
Nefis Kum Sanatı Tekniğiyle 3 Dakikada Bollywood'un 100 Yıllık Tarihi 122 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Hint sineması Bollywood'un 3 dakikada 100 yıllık tarihine kum sanatı tekniğiyle tanıklık ediyoruz.