Hoşgeldiniz!

hipnoz

Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 00:58
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 127.691 izlenme - 7 yıl önce Oha bu ne diceksiniz ağzınızın sularını akıtcak mükemmel yavaş yavaş içinizi ısıtcak ve patlama yapacağınız mükemmel dans
Hipnozla Zevke Gelen Hatun 03:04
Hipnozla Zevke Gelen Hatun 19.533 izlenme - 4 yıl önce Beyninizi sonuna kadar açıp, hayal gücünüzü sınırsızca ve özgürce kullanabilmenizi sağladığından bu da sizi düşlediğiniz zevke taşıyan hipnozla orgazm karşınızda.
Hipnozla Orgazm 03:04
Hipnozla Orgazm 14.255 izlenme - 3 yıl önce Beyninizi sonuna kadar açıp, hayal gücünüzü sınırsızca ve özgürce kullanabilmenizi sağladığından bu da sizi düşlediğiniz zevke taşıyan hipnozla orgazm karşınızda.
Hipnoz Edici Kizomba Dansı 03:06
Hipnoz Edici Kizomba Dansı 13.108 izlenme - 5 yıl önce İzlerken insanı hipnotize edip aşırı bir tatmin duygusu uyandıracak görüntülerden oluşan rus güzellerin kizomba dansını izliyoruz efendim.
Bel Çekiminde Son Nokta 02:25
Bel Çekiminde Son Nokta 11.899 izlenme - 7 yıl önce Vesvese sesli dedemiz, Hüseyin Abimizin totosuna bir küçük şefkat tokadını nakşedip, fıtığın zararlarından bahsediyor.
Bir Çizgiyle Hipnoz Olan Horoz 00:46
Bir Çizgiyle Hipnoz Olan Horoz 3.653 izlenme - 3 yıl önce Kümeste beslediği horozu kucağına alan kadın onu hipnoz etmek için sadece yere bir çizgi çekmiş.
İzlemesi Zevkli Şeyler 04:59
İzlemesi Zevkli Şeyler 10.777 izlenme - 7 yıl önce Keşke arkaplandaki porno müziği olmasaydı, ozaman daha hipnoz etkili olurdu ama bu haliyle bile salyanızı akıtacak, yüzünüzde aptal bir gülümseme ile sonuna kadar izletecek bir video.
Mükemmel Sakal TIraşı Nasıl Yapılır? 14:11
Mükemmel Sakal TIraşı Nasıl Yapılır? 6.451 izlenme - 7 yıl önce karşınızda 14 dakikalık bir hipnoz videosu. Nomad Barber isimli kişi dünyanın çeşitli yerlerini dolaşıp sakal ile ilgili bilgiler almış. Bu videoda da bir kişiyi traş ediyor. tam olarak mal mal izlenesi bir video. ben videoyu izledikten sonra gidip derby ile traş oldum. 1 dakika 20 saniye sürdü
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 25:11
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 11.818 izlenme - 7 yıl önce Ciddi manada hipnoz etkisi yaratan güzel bir video. Ahşap ev yapımı videomuz da hiç bir elektronik unsur olmayışı tamamının el emeği göz nuru sanatsal bir iş olduğu kanaatindeyim. Çivinin dahi sadece çatı yapımında kullanıldığı ahşap evimiz, tahtaların birbirine geçirilmesi ile inşa edilmiştir. İyi seyirler efenim.
Moda Olmaya Başlayan Hipnoz Etkili Kafa Dansı 00:15
Moda Olmaya Başlayan Hipnoz Etkili Kafa Dansı 3.145 izlenme - 3 yıl önce Üniversite öğrencileri merdivenlere oturup müzik eşliğinde ilginç bir dansa imza atmış. Öğrencilerin kafalarıyla yaptığı dans hipnoz etkili olmuş.
Hipnotize Eden Dans 01:40
Hipnotize Eden Dans 4.640 izlenme - 8 yıl önce Hipnoz olmak için nereye bakacağınızı söylemeye gerek ama yinede açıklayayım yeni başlayanlar için. Video bitene kadar dikkatli şekilde direk kızın götüne bakıyoruz, sonra hemen düz beyaz bir duvara bakıyoruz etraf bom bok gözüküyor.
hipnoz fragman 01:08
hipnoz fragman 5.877 izlenme - 11 yıl önce
Hasan Cihat Örter ile Abilerin Hipnozunu Trollemek 06:20
Hasan Cihat Örter ile Abilerin Hipnozunu Trollemek 8.063 izlenme - 7 yıl önce dünyanın sayılı piyano virtüözlerinden olan hasan cihat örter'in,bundan yıllar önce büyük resmi görüp paralelcilere kendi tv kanallarında piyanosuyla yaptığı psikolojik işkence'yi izliyoruz.
Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 00:45
Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 5.603 izlenme - 6 yıl önce Evet bir hipnoz etkisi var.İzlerken yavaştan bir hipnoz etkisi yaratıyor,hayretle bu hipnuzu izliyoruz
İzlemesi Zevkli Şeyler 2 06:05
İzlemesi Zevkli Şeyler 2 5.087 izlenme - 7 yıl önce Serimizin ikinci videosuyla yine beraberiz. İş stresinden, karı dırdırından, maddi manevi bütün sıkıntılardan 6 dakika boyunca uzaklaşma garantisi veriyorum size. Buyrunuz.
İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan Adam 00:57
İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan Adam 4.940 izlenme - 8 yıl önce Yurdumun İnsanından Üst Düzey Geliştirilmiş Pazarlama Örneği Daha, Satıcı Olan Abimiz Limon Sıkacağını Öyle Bir Sunuyor Ki İnsanlar Hipnoz Olmuş Gibi.. "Akmaz, Kokmaz, Hava Almaz" Daha Ne Kaldı Ki :)
Kilden Mozaik Yapımı (Hipnoz İçerir) 05:38
Kilden Mozaik Yapımı (Hipnoz İçerir) 3.408 izlenme - 7 yıl önce Efendim bu videoda abiler kilden çok basit yöntemlerle mozaik yapıyorlar. Yapılan her iş güzeldir içinde emek varsa.
İzlemesi Zevkli Bal Hasadı 01:46
İzlemesi Zevkli Bal Hasadı 4.166 izlenme - 7 yıl önce Youtube'da gezerken denk geldim. Sizi bilmem ama izlerken beni çok rahatlattı. İzlerken sesi biraz açın ki peteğin yüzeyi sıyrılırken çıkan ASMR tadındaki sesi de duyun.
25'i Bir Yerde : Hipnoz Etkili 25 Üretim 02:36
25'i Bir Yerde : Hipnoz Etkili 25 Üretim 2.750 izlenme - 7 yıl önce Etkisinden kurtulup ''ne oluyoruz yahu'' diyene kadar video bitmiş oluyor.
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 02:15
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 3.738 izlenme - 6 yıl önce İşinde profesyonel olmak bunu gerektirir sözünü yerine getiren kişilerin performansını izliyoruz
Tostcu Selçuk ( Hipnoz Etkili ) 04:13
Tostcu Selçuk ( Hipnoz Etkili ) 3.998 izlenme - 5 yıl önce Tostçu selçuk abimiz hiç konuşmadan tost yapıyor, kaşarları paketten kesiyor ve ambalaja peçete ile sarıp servise hazır hale getiriyor.
Önüne Geleni Hipnoz Eden Adam 06:46
Önüne Geleni Hipnoz Eden Adam 3.699 izlenme - 7 yıl önce Sahneye aldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğrencilerini, teker teker yere seren hızlı hipnozcu tekniğiyle beni çok şaşırttı. İnsanın aklına kötü kötü şeyler geliyor. Adam terminatör gibi herkesi yıkıp geçti resmen.
Polina Hanım'dan Gopro İle Twerk Deneyimi 01:34
Polina Hanım'dan Gopro İle Twerk Deneyimi 5.325 izlenme - 7 yıl önce Rus dansçı Alina Dubkova bu sefer GoPro ile çekim yapıyor.Twerk hipnoz edebilir dikkat! İyi seyirler...
Hipnoz Etkili Minyatür Ev Projesi 04:10
Hipnoz Etkili Minyatür Ev Projesi 1.934 izlenme - 4 yıl önce İlmek ilmek işlenen minyatür evin yapım aşamasını izlerken insan hayaller alemine dalıyor efendim. İyi seyirler.
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 04:49
Aşırı Tuhaf Özelliklere Sahip İş Makinası 4.014 izlenme - 7 yıl önce Şu film ülkemizde beyaz perde'ye girse kapalı gişe oynar.
Hipnoz Olan Güvercin 00:12
Hipnoz Olan Güvercin 983 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşları yere atılan yemleri yerken önüne konulan tabletteki görüntü ile hipnoz olan güvercini izliyoruz. Güvercin adeta büyülenmiş.
Hipnoz Etkili Dans 00:43
Hipnoz Etkili Dans 2.495 izlenme - 5 yıl önce Sevilgi alkışlarlayaşıyorum üyeleri, instagramda gezerken rastladığım bu videodaki hanımefendiyi aklımdan atamıyorum. İsmini bulamadığım bu hanımefendiyi ismini belki sizler bulursunuz diyerek halka açık hale getirmek istedim.
Hipnoz Etkili Çeçen Dansı 05:07
Hipnoz Etkili Çeçen Dansı 4.248 izlenme - 8 yıl önce Çeçenlerin geleneksel dansı olan bu dans çeşidi figürleri insanları hipnoz etmeye,onları her istediklerini yaptırmaya yarayan bir dans çeşididir. Öyle ki bu dansı izleyen ve yapan kişilerin etkisizleştiği her denileni yaptığı söylenmektedir, izliyoruz.
hipnozla soygun 01:17
hipnozla soygun 5.531 izlenme - 15 yıl önce soygun
İlkel Yollarla Patates Bahçesi Yapmak 06:25
İlkel Yollarla Patates Bahçesi Yapmak 2.860 izlenme - 7 yıl önce Beyler bu elemanı hatırlarsanız sıfırdan çamur falan kullanarak güzel bir kulübe yapmıştı. Yine soluksuz izleyeceğiniz hipnoziteli bir video hazırlamış.