Hoşgeldiniz!

hipnoz

Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 00:58
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 132.099 izlenme - 9 yıl önce Oha bu ne diceksiniz ağzınızın sularını akıtcak mükemmel yavaş yavaş içinizi ısıtcak ve patlama yapacağınız mükemmel dans
Hipnozla Zevke Gelen Hatun 03:04
Hipnozla Zevke Gelen Hatun 22.675 izlenme - 5 yıl önce Beyninizi sonuna kadar açıp, hayal gücünüzü sınırsızca ve özgürce kullanabilmenizi sağladığından bu da sizi düşlediğiniz zevke taşıyan hipnozla orgazm karşınızda.
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 25:11
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 12.136 izlenme - 9 yıl önce Ciddi manada hipnoz etkisi yaratan güzel bir video. Ahşap ev yapımı videomuz da hiç bir elektronik unsur olmayışı tamamının el emeği göz nuru sanatsal bir iş olduğu kanaatindeyim. Çivinin dahi sadece çatı yapımında kullanıldığı ahşap evimiz, tahtaların birbirine geçirilmesi ile inşa edilmiştir. İyi seyirler efenim.
Kilden Mozaik Yapımı (Hipnoz İçerir) 05:38
Kilden Mozaik Yapımı (Hipnoz İçerir) 3.427 izlenme - 9 yıl önce Efendim bu videoda abiler kilden çok basit yöntemlerle mozaik yapıyorlar. Yapılan her iş güzeldir içinde emek varsa.
hipnozla soygun 01:17
hipnozla soygun 5.571 izlenme - 16 yıl önce soygun
Hipnoz 01:39
Hipnoz 5.130 izlenme - 15 yıl önce video bitene kadar bakın bitince duvarlara bakın eğlenceli.......
Hipnoz Etkili Dans 00:43
Hipnoz Etkili Dans 2.572 izlenme - 6 yıl önce Sevilgi alkışlarlayaşıyorum üyeleri, instagramda gezerken rastladığım bu videodaki hanımefendiyi aklımdan atamıyorum. İsmini bulamadığım bu hanımefendiyi ismini belki sizler bulursunuz diyerek halka açık hale getirmek istedim.
Hipnoz Olan Tavuk 00:46
Hipnoz Olan Tavuk 2.570 izlenme - 11 yıl önce Hipnoz Olan Tavuk Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İmkansızın Peşinde - Hipnoz, Zihin Kontrolü (History Channel Türkçe Belgesel) 43:57
İmkansızın Peşinde - Hipnoz, Zihin Kontrolü (History Channel Türkçe Belgesel) 3.302 izlenme - 10 yıl önce İmkansızın Peşinde - Hipnoz, Zihin Kontrolü (History Channel Türkçe Belgesel)
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 00:53
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 1.555 izlenme - 8 yıl önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat.
Hipnoz Olan Güvercin 00:12
Hipnoz Olan Güvercin 1.006 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşları yere atılan yemleri yerken önüne konulan tabletteki görüntü ile hipnoz olan güvercini izliyoruz. Güvercin adeta büyülenmiş.
Hande Yener - Hipnoz 04:29
Hande Yener - Hipnoz 2.767 izlenme - 10 yıl önce Albüm: Hipnoz (2004) Şarkı Sözleri(lyrics): Aşkın kollarında zamanı unutmuşum Hayalmiş herşey Bu olmayan bir oyunmuş Aklın yollarında gidip gelmişim Kolaymış herşey Bu olmayan bi oyunmuş İyi değil miyim neyim? Adeta aşka hipnozum Sırlarımı sorma Beni konuşturma Kalan yine ben miyim? Kendime dış vurmuşum Gerisini sorma beni karıştırma Kim ne der se ya lan Zamanı değilse duman Kaderim nerdebillen var mı? Da ya na mam ya lan Dayanırım inan Eceli nerde bilen var mı? Kim ne der se ya lan (yalan) Da ya na mam ya lan Aşkın kollarında dengemi bulmuşum Değermiş herşey Bir tipsizden kurtulmuşum Aşkın yollarında kayıp olmuşum Tutkuymuş herşey bu bitmeyen bir duyguymuş İyi değil miyim neyim¿ Adeta aşka hipnozum Sırlarımı sorma Beni konuşturma Kalan yine ben miyim? Kendime dış vurmuşum Gerisini sorma beni karıştırma Kim ne der se ya lan Zamanı değilse duman Kaderim nerde billen var mı Dayanamam yalan Dayanırım inan Eceli nerde bilen var mı? bilen var mı? bilen var mı? Kim ne der se ya lan yalan bilen var mı? Da ya na mam ya lan Bilen var mı?
Hipnozla Tedavi & Dr. Cenk Kiper 04:04
Hipnozla Tedavi & Dr. Cenk Kiper 1.791 izlenme - 13 yıl önce hipnoz videosu. hipnoz nedir nasıl yapılır? siz de hipnoz yapmayı öğrenin.. http//www.hipnozenstitusu.com bu sitede hipnoz hipnoterapi psikoterapi ve psikoloji ile ilgili bilgilere ve kaynaklara ulaşabilirsiniz. hipnozla çeşitli hastalıkların tedavisi hipnozla sigara bırakma hipnozla cinsel sorunların tedavisi...dr. cenk kiper
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 26:52
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 2.045 izlenme - 9 yıl önce Bir diğer ağır hipnoz içeren videomuz. Olayın hipnoz edici tarafı aslında sesler. Demirlerin birbirlerine çarpışı, fırından çıkarılan demirin dövüldükten sonra suya sokulduğunda çıkardığı o mükemmel ses. Tabi göz ardı edilmeyecek seyir zevkini doyumsuz bir noktaya ulaştıran başlıca faktörlerden biriside kılıç ustamız. İşini o kadar huzurlu ve severek yapışı, hepimizin içerisinde demir ustası olma isteğini doğuruyor. Videomuz sadece kılıç yapımını değil, sonlarına doğru da kılıç için kın yapımı da içeriyor. Ne diyelim efenim iyi seyirler.
Otomatik Şerit Testere Bileme Makinası 00:31
Otomatik Şerit Testere Bileme Makinası 1.401 izlenme - 9 yıl önce Marangoz bir ağabeyimizin dükkanında bulunan epey eski şerit testere bileme makinesi. Komple şeriti bilemesi yaklaşın 4 saat sürüyormuş.
Yüksek Sıcaklıkta Eritilen Alüminyum Jantların Keyif Veren Görüntüleri 01:46
Yüksek Sıcaklıkta Eritilen Alüminyum Jantların Keyif Veren Görüntüleri 1.197 izlenme - 7 yıl önce Pek çok sosyal medya platformunda, izlemesi sebepsiz yere insana keyif veren vurmalı, kırmalı, ezmeli, eritmeli videolar ciddi oranda popüler olmuş durumda.Bu Videoda da eskimiş ve kullanılamaz duruma gelmiş alüminyum jantlar, yüksek sıcaklıklarda eriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hipnoz Etkili Sanatsal Performans 10:21
Hipnoz Etkili Sanatsal Performans 1.064 izlenme - 9 yıl önce Guy Sherwin böyle kısa deneysel şeyler çeken bir yönetmen abimiz.İngiltere'de sergilediği Paper Landscape adlı filmi ve performansı izliyoruz .
Hipnoz Etkili Somon Balığı Kesimi 06:16
Hipnoz Etkili Somon Balığı Kesimi 1.360 izlenme - 8 yıl önce Bıçak hareketleri ile somon balığını ustalıkla kesen ustanın videosu. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Dünya'nın En Tatmin Edici Videosu 04:59
Dünya'nın En Tatmin Edici Videosu 795 izlenme - 8 yıl önce sokak lezzetleri, malum videolar ve tabi ki izleyeni hipnotize eden videolar. sitenin 3 temel bileşeni. bu güzel derleme videoda insan bir heyecanı atlatamadan bir yenisi ile karşılaşıyor. iyi seyirler..
Berber Şahin 03:23
Berber Şahin 1.049 izlenme - 14 yıl önce BERBER,ŞAHİN'İN,YENİ,HİPNOZ TEKNİĞİ
Hipnoz Edilen Horoz 00:55
Hipnoz Edilen Horoz 246 izlenme - 3 yıl önce Kızgın bir Horozu bu şekilde hipnotize edip sakinleştirebilirsiniz.Tavuk çiftliklerinde çok fazla vakit geçiren herkes bu numarayı bilir
Geleneksel İsveç Balta Yapımı ve Bonuslu Hipnoz Videosu 09:35
Geleneksel İsveç Balta Yapımı ve Bonuslu Hipnoz Videosu 1.251 izlenme - 9 yıl önce Bu video *anlamadığım bir proje kapsamında İsveç Yerel Miras Vakfı tarafından yapılmış.(İşveç hükümetinin elinde sanırım HD kayıt yapan bir cihaz yok) Balta yapımını keyifle izlediğimiz videonun ortalarında sanki bunu sırf bizler için hazırlamışlar gibi bonus görüntülerimiz var. İyi seyirler efenim.
Köpekbalığını Hipnoz Eden Dalgıç 00:47
Köpekbalığını Hipnoz Eden Dalgıç 474 izlenme - 6 yıl önce Köpekbalığının hipnoza dönüşmesi ve ardından sırtıni dönmesi ile şaşırtıcı anın görüntüleri. Bahamalar'daki Tiger Plajı yakınlarındaki kayıtta, Hipnoz “tonik hareketsizlik” olarak adlandırılır ve deniyor ve görkemli yaratığa dalgıç Leigh Cobb tarafından gerçekleştirildi.
1.3 Milyon Parçacığın Hipnotize Edici Dağılma Anı 00:37
1.3 Milyon Parçacığın Hipnotize Edici Dağılma Anı 1.097 izlenme - 9 yıl önce 1.3 Milyon Parçacığın Hipnotize Edici Dağılma Anı Simülasyon olarak hazırlanmış 1.3 milyon adet parçacığın dağılma anını izleyeceğiz.
Hipnoz Olan Kuş 02:35
Hipnoz Olan Kuş 525 izlenme - 12 yıl önce Hipnoz Olan Kuş
Genç Kızın Hipnoz Etkili Kizomba Dansı 00:53
Genç Kızın Hipnoz Etkili Kizomba Dansı 568 izlenme - 6 yıl önce İzlerken insanı hipnotize edip aşırı bir tatmin duygusu uyandıran genç kızın dans solununda yapmış olduğu kizomba dansı kameraya böyle yansımış.
Hipnoz Etkili Duvar Saati 01:11
Hipnoz Etkili Duvar Saati 450 izlenme - 9 yıl önce Hangi otel olduğunu bilmediğim bir otelin duvar saati. Otur karşısına dakikalarca izle.
Sebzelerin Hipnotize Edici Görüntüleri 04:06
Sebzelerin Hipnotize Edici Görüntüleri 357 izlenme - 7 yıl önce Mike Pelletier'ın kısa filmi Still Life bizleri meyve, sebze ve ekmeğin aniden sönen ve yeniden şişen anlarına yolculuğa götürüyor. Hipnotize edici görüntüleriyle Still Life...
Durduk Yere Gözleri Pörtletmek - Yalçın Çakır 01:13
Durduk Yere Gözleri Pörtletmek - Yalçın Çakır 536 izlenme - 9 yıl önce Flash Tv'nin efsane programcı ve sunucu Yalçın Çakır, ameliyattan sonra olacak ki aniden gözlerini pörtletiyor. Karşısında hayalet görmüş gibi gözlerini pörtleten Yalçın Çakır'ı izleyelim.
Yeni Hipnoz Yöntemi 03:10
Yeni Hipnoz Yöntemi 254 izlenme - 6 yıl önce Hipnoz etmekte zorlandığınız insanları bu yöntemle çok kolay ablukaya alabilirsiniz. Deneyin derim...