Hoşgeldiniz!

hırsızlık

Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 503.966 izlenme - 3 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
UPS'in Yüz Karası Çalışanı 00:42
UPS'in Yüz Karası Çalışanı 13.778 izlenme - 2 ay önce UPS Kargo'nun getirdiği kargodan şüphelenen çift kmera görüntülerini inceliyor ve görüyor ki kargocu kardeşimiz şirketi zora sokacak bir hareket gerçekleştiriyor ve playstation'ı kutusundan alıp gidiyor. Olmadı bu dostum, yakışmadı!
Canlı Yayındayken Evine Hırsızlar Giren Spiker 03:26
Canlı Yayındayken Evine Hırsızlar Giren Spiker 20.935 izlenme - 4 ay önce TGRT Haber spikeri Mehmet Aydın'ın evine giren hırsızlar kameralara bakın nasıl yakalanmış. Mehmet Aydın ise o esnada canlı yayındaymış.
Arabanın İçinde Kimse Yok Sanan Yaşlı Hırsız 00:49
Arabanın İçinde Kimse Yok Sanan Yaşlı Hırsız 4.397 izlenme - 2 ay önce Park etmiş bir arabanın yanında bekleyen bu yaşlı adam etrafı iyice kollayıp sağı solu kesip arabanın sağ ön kapısını açar ve sinsice arabanın içine adeta yılan gibi süzülür. Fakat unuttuğu bir şey vardır. Arabanın camları filmli ve arka koltukta iki kişi oturmaktadır.
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 01:18
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 16.623 izlenme - 7 ay önce Kızdan şüphelenen mağaza çalışanları kıza zorla pantolonu çekiştirip çıkarttırınca tokat yağmuruna tuttuktan sonra kabine götürüp çıkarttırıyorlar...
Kiracısının Evini Soyan Ev Sahibi 01:09
Kiracısının Evini Soyan Ev Sahibi 9.737 izlenme - 6 ay önce Sürekli eşyalarının kaybolması üzerine eve güvenlik kamerası koyan kiracı, eve giren hırsızın ev sahibi olduğunu görünce şaşkına döndü.
Komşusunu Böyle Görüntüledi 01:11
Komşusunu Böyle Görüntüledi 62.423 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesinde evinin yatak odasındaki kasasından para çalınması üzerine oda ve kasanın içine güvenlik kamerası yerleştiren Recep ve Hatice Yılmaz çifti, hırsızlığı üst komşusu olan 2 çocuk annesi A.P.nin yaptığını ortaya çıkardı. Görüntülerle birlikte polise giden Yılmaz çiftinin şikayet üzerine gözaltına alınan A.P., 2 bin lira para çaldığını itiraf etti
Çalıştığı Manavı 5 Yıl Boyunca Soyan Kadın 02:41
Çalıştığı Manavı 5 Yıl Boyunca Soyan Kadın 4.466 izlenme - 4 ay önce Dükkan sahibinin beyanına göre her gün ortalama 500 lira çalan ve kendine araba ve ev alan kadının haberini izleyeceğiz.
Taksicinin Parasını Hortumlayan Arsız Kızlar 00:29
Taksicinin Parasını Hortumlayan Arsız Kızlar 24.545 izlenme - 1 yıl önce ABD'de çağırdıkları taksi ile seyahat eden üç kişi, inecekleri yerde taksi sürücüsünün kabak gibi ortaya koyduğu parayı alıp kaçmışlar.
Telefona Dalan Adamın Tüm Aksiyonu Kaçırması 01:30
Telefona Dalan Adamın Tüm Aksiyonu Kaçırması 6.002 izlenme - 4 ay önce bu nasıl bir teknoloji bağımlılığıdır? Biraz alkol biraz dalgınlık eklenince tüm olaylara uzak kalmış abimiz.
Bisikletini Çalan Hırsızı Yerin Dibine Sokan Kadın 01:35
Bisikletini Çalan Hırsızı Yerin Dibine Sokan Kadın 27.972 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da bir kadın bankada işlem yaptığı sırada kapı önüne koyduğu bisikleti çalmaya çalışan kişiyi çığlık atarak yakalattı. Genç kadın vatandaşların yakalayıp polise teslim ettiği hırsıza tepki gösterdi.
Önce Köpeği Sevdi Sonra Hırsızlık Yaptı 02:09
Önce Köpeği Sevdi Sonra Hırsızlık Yaptı 19.787 izlenme - 2 yıl önce Adana'da 6 ev ve iş yerinden 40 bin lira değerinde malzeme çaldığı ileri sürülen şahsın, hırsızlık amacıyla girdiği bir iş yerinde karşısına çıkan köpeği sevmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Kanada'da Gerçekleşen İlginç Hırsızlık 02:28
Kanada'da Gerçekleşen İlginç Hırsızlık 12.633 izlenme - 8 ay önce Haberde 2 kişinin başkasının kredi kartıyla patlamış mısır almaya çalıştığı ve bölgeden geçen bir polisin olaya müdahale ettiği yazıyor.
Hırsızlık Yapıp Can Havliyle Kaçan Sırtlan 01:30
Hırsızlık Yapıp Can Havliyle Kaçan Sırtlan 3.418 izlenme - 3 ay önce Vahşi köpeklerin yiyeceklerinden çalan sırtlan hem çaldığı yiyecek ile hemde canını kurtarmak pahasına Allah ne verdiyse kaçan sırtlanın inanılmaz anı...
Mezuralı Hırsız (Hırsızlık Anı Kamerada) Beşiktaş , Şişli , Taksim , Mecidiyeköy Bu Adamı Arıyor. 24:28
Mezuralı Hırsız (Hırsızlık Anı Kamerada) Beşiktaş , Şişli , Taksim , Mecidiyeköy Bu Adamı Arıyor. 12.640 izlenme - 1 yıl önce Usta oyunculara taş çıkaracak şekilde bir telefon hırsızlığı ya da dolandırıcılığı. Hollywood filmi gibi bir oturuşta izledim. HD gizli kamera kayıtı ile sizlerle. iyi seyirler.
AVM’de Gerçekleşen Film Sahnesi Gibi Hırsızlık 02:12
AVM’de Gerçekleşen Film Sahnesi Gibi Hırsızlık 2.769 izlenme - 4 ay önce İstanbul Esenyurt’ta bulunan AVM’ye gelen Mısırlı Amr Hasan Sharafeldın ve ailesinin bir miktar altını ile 25 bin Dolar dövizi alışveriş yaptıkları esnada çalınmış. Film sahnelerini aratmayan hırsızlık olayı güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Hırsızlık Yaptığına Sevinen Kadın 00:44
Hırsızlık Yaptığına Sevinen Kadın 7.872 izlenme - 12 ay önce Eyüp’te müşteri kılığında giren bir kadın önce marketten bir ürün çaldı ardından gülerek ve rahat tavırlarla marketten ayrıldı. Şüpheli kadının market çalışanın kasa başından gitmesini beklemesi ve ardından gülerek marketten ayrılması güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedildi.
Aslan Yürekli Çocuk Kuyumcu Soygunu Engelledi 00:45
Aslan Yürekli Çocuk Kuyumcu Soygunu Engelledi 25.492 izlenme - 5 yıl önce Adana'da kuyumcu soymak isteyen bir kişi attığı taşla vitrin camını kıramayınca kaçmaya başladı.Bu arada kuyumcunun 10 yaşındaki yeğeni de zanlıları kovaladı.
Camideki Hırsızlığa Cemaatten Rocky Yumruğu 02:11
Camideki Hırsızlığa Cemaatten Rocky Yumruğu 11.338 izlenme - 2 yıl önce Konya'da bir camide toplanan yardım paralarını namaz kılıyormuş gibi yapıp hırsızlık yapmaya çalışan şahıs, durumu fark eden cemaatten bir kişi tarafından dövüldü. Olay geçtiğimiz Cuma günü cuma namazında merkez Meram ilçesi Karahüyük Büyük Camisinde meydana geldi. Edinen bilgiye göre, cuma namazında camiye bağış için toplanan paraları namaz kılıyormuş gibi yaparak hırsızlık yapmak isteyen şüpheliyi cemaatten Şerafettin Kaya, selam verdiği sırada fark edince tokatlayarak etkisiz hale getirdi. Ne yapacağını şaşıran şüpheli daha sonra ayağa kalkarak camiden hızla uzaklaştı. Bu anlar ise caminin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Şüphelinin daha önce de hırsızlık girişiminde bulunduğunu ileri süren Şerafettin Kaya, paraları çalmak isteyen şüpheliyi "Rocky yumruğu” ile etkisiz hale getirdiğini söyledi.
A101'de Sucuk Araklayan Dayı 00:52
A101'de Sucuk Araklayan Dayı 6.559 izlenme - 1 yıl önce A101'e müşteri gibi giren dayı şarküteri reyonuna gelince önce salamları inceliyor sonra gözüne kestirdiği sucukları cebe atıyor.
Paralel Paralel Paraleeeelll 01:58
Paralel Paralel Paraleeeelll 25.028 izlenme - 3 yıl önce Son Vesayet isimli sayfanın paylaştığı, komik mi komik eğlenceli mi eğlenceli olan bu eseri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum efendim.Havuz medyasından tek bir kişiyi bile atlamadan 2 dakikaya 150'den fazla kare sığdırmışlar ve güzel bir çalışma yapmışlar.Alkışlar gelsin...
Hırsızlık Yaparken Yakalanan Adamın İnanılmaz Rahatlığı 00:36
Hırsızlık Yaparken Yakalanan Adamın İnanılmaz Rahatlığı 3.818 izlenme - 10 ay önce Hırsızlık Yaparken yakalanan adamın hem aldığını düşündüğüm uyuşturucu hem de inanılmaz rahatlığın etkisiyle söyledikleri.
Kuran-ı Kerim'i Öpüp Hırsızlık Yapmak 02:18
Kuran-ı Kerim'i Öpüp Hırsızlık Yapmak 3.768 izlenme - 8 ay önce Kadıköy'de Kadir Gecesi'nde yaşanan hırsızlık 'bu kadarına da pes' dedirtti. Dolapları karıştırırken bulduğu Kur-an'ı Kerim'i öperek başına koyan zanlı, ardından hırsızlığa devam etti.
Yakaladığı Hırsızın Alnına 01:05
Yakaladığı Hırsızın Alnına " Ben Hırsızım" Yazan Dövmeci 10.238 izlenme - 2 yıl önce Dövme stüdyosuna girip hırsızlık yaparken yakalanan genç, stüdyo sahibinin gazabına uğradı. Dövme sanatçısı adam gence ceza vermek adı altında alnına "ben bir hırsızım" yazdı.
Örümcek Adamı Kıskandıran Hırsız 02:00
Örümcek Adamı Kıskandıran Hırsız 595 izlenme - 4 hafta önce İstanbul'da bir binaya giren hırsız , binaya soygun için öyle tırmanış yapmış ki örümcek adamdan daha iyi...
Hırsızlıktaki En Büyük Kapasite Rekoru Kıran Kadın 00:47
Hırsızlıktaki En Büyük Kapasite Rekoru Kıran Kadın 7.459 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde bir halı,kilim,kıyafet türünde şeylerin satıldığı dükkana giren kadının çaldığı yastık türü şeyi saklama olayı kameralara yansıdı.