Hoşgeldiniz!

hot wheels

Hot Wheels Finger Family Şarkısı 01:53
Hot Wheels Finger Family Şarkısı 9.773 izlenme - 2 yıl önce Merhaba:) Koleksiyoncuların ve çocukların çok sevdiği Hot Wheels arabalar ile Finger Family çoçuk ve bebek şarkısını izlemek ister misiniz? Türkçe versiyonu Parmak Ailesi olan bu eğlenceli çocuk şarkısını dinlemek ve izlemek çok güzel. Finger Family Şarkısı Sözleri: Daddy finger, daddy finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Mommy finger, Mommy finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Brother finger, Brother finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Sister finger, Sister finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Baby finger, Baby finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Diğer Finger Family Şarkıları İçin Tıklayın! Frozen Finger Family Şarkısı : izl.sn/8768997 Sevimli Hayvanlar Finger Family Şarkısı : izl.sn/8769884 Dora The Explorer Finger Family Şarkısı : izl.sn/8776457 My Little Pony The Finger Family Şarkısı : izl.sn/8783014 KungFu Panda Finger Family Şarkısı : izl.sn/8785258 Baykuş Ailesi Finger Family Şarkısı: izl.sn/8781666 Arabalar Finger Family Şarkısı: izl.sn/8786979 Big Hero 6 Baymax Finger Family Şarkısı: izl.sn/8790337 Team Umizoomi Finger Family Şarkısı: izl.sn/8798554 TuTiTu Finger Family Şarkısı: izl.sn/8802873 Hello Kitty Finger Family Şarkısı: izl.sn/8803011 Susam Sokağı Finger Family Şarkısı: izl.sn/8806026 Peppa Pig Finger Family Şarkısı: izl.sn/8808402 LPS Minişler Finger Family Şarkısı: izl.sn/8812475 Cat Finger Family Şarkısı: izl.sn/8815219 Boksör Lego Finger Family Şarkısı: izl.sn/8819756 BUGS BUNNY Looney Tunes Finger Family Şarkısı: izl.sn/8826078 Backyardigans Finger Family Şarkısı: izl.sn/8829823 Masha Ve Ayı Finger Family Şarkısı: izl.sn/8833286 Tickety Toc Finger Family Şarkısı: izl.sn/8841418 Clash Of Clans Finger Family Şarkısı: izl.sn/8845218 Pocoyo Finger Family Şarkısı: izl.sn/8849883 Doc McStuffins Finger Family Şarkısı: izl.sn/8851770 İtfaiyeci Sam Finger Family Şarkısı: izl.sn/8858412 Şirinler Finger Family Şarkısı: izl.sn/8859479 Lamaze Oyuncaklar Finger Family Şarkısı: izl.sn/8861935 Minionlar Finger Family Şarkısı: izl.sn/8863346 Pokemon Finger Family Şarkısı: izl.sn/8872065 Baby Hero Finger Family Şarkısı: izl.sn/8876425 Looney Tunes Finger Family Şarkısı: izl.sn/8885183 Uçaklar Finger Family Şarkısı: izl.sn/9001419
Böyle Bir Yarış Görmediniz - Hot Wheels 00:28
Böyle Bir Yarış Görmediniz - Hot Wheels 17.058 izlenme - 6 yıl önce Hot wheels arabalarıyla yapılan ve arabalarla 360 derece dönerek yapılan bir yarış.
Hot Wheels Çılgın Dinozor Oyuncak Kutusu Açtık, Toys Unboxing 13:15
Hot Wheels Çılgın Dinozor Oyuncak Kutusu Açtık, Toys Unboxing 884 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Matchbox Fabrikasından Görüntüler 02:32
Matchbox Fabrikasından Görüntüler 3.341 izlenme - 1 yıl önce 1960 lı yıllara ait görüntülerde diecast üreten işçileri görmekteyiz. 2 dünya savaşından sonra kalıpçılık üzerine çalışırken, ufak arabalar üretmeye başlayan Leslie ve Rodney adlı kalıpçılar bile bu ufak arabaların bu kadar bu kadar tutulacağını tahmin etmemiştir herhalde. Firmanın tasarımcısı olan Jack Odell kızı için bir araba yapar. Yalnız o zamanların İngiliz kralı '' okullara sadece kibrit kutusu boyutunda oyuncak getirebilirsiniz '' diye genelge yayar ve Odell'de yapacağınız işinde sizinde der ve madem öyle '' İngiliz kralı sen mi büyüksün ben mi ? '' diyerek işe koyulur ve kızına kibrit kutusu büyüklüğünde oyuncağı yapar. Bu olayların üzerinden çok zaman geçmeden bu küçük arabalar çok tutulacak ve seri üretimine geçilecektir. Ürünün tutulmasının nedenlerinden biride çıktığı vakitler de çok ucuz olmasıymış . 1 dolara bu ufak arabaların sahibi olabiliyorlarmış . Daha sonraları bu işletme Mattel adını alacak ve Fortune 500 de 413. sırada yer alacaktır.
Hot Wheels - Parking Box 01:11
Hot Wheels - Parking Box 11.669 izlenme - 5 yıl önce Advertising Agency: Ageisobar, São Paulo, Brazil
Hot Wheels 00:17
Hot Wheels 11.788 izlenme - 8 yıl önce oyuncak araba
Oyuncak Fabrikasından Görüntüler 2 (1965) 01:59
Oyuncak Fabrikasından Görüntüler 2 (1965) 2.290 izlenme - 1 yıl önce Arabaları üreten fabrikadan kısa bir video ile karşınızdayız.
100 metre uçtu 01:20
100 metre uçtu 4.763 izlenme - 7 yıl önce hot wheels dünyanın en uzun zıplamasını gerçekleştirdi
Hot Wheels Yarış 01:42
Hot Wheels Yarış 2.453 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hotwheelsyaris.htm Sevilen Hot Wheels araçlarının yarışlarına katılmaya hazır mısınız. Aracınızı seçerek oyuna başlayabilir ve yön tuşlarını kullanarak kontrol edebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Hot Wheels Graffiti Rides 5 - Pack! 04:30
Hot Wheels Graffiti Rides 5 - Pack! 1.442 izlenme - 2 yıl önce Hot Wheels Graffiti Rides 5li paket!!! Bu 5 araba çok havalı!!!! Graffitiler süper!!!!
Canavar Arabalar Geliyor 01:14
Canavar Arabalar Geliyor 2.724 izlenme - 3 yıl önce ABD'de gösterilerini çok sayıda kişinin izlediği dev tekerlekli Monster Hot Wheels araçları, İstanbul'da 31 Ocak-1 Şubat'ta düzenlenecek özel şovla meraklılarıyla buluşacak.ABD'de gösterilerini çok sayıda kişinin izlediği dev tekerlekli Monster Hot Wheels araçları, "Canavar Arabalar" ismi altında İstanbul'da özel şovla meraklılarıyla buluşacak. Dev tekerlekli arabalar, 31 Ocak-1 Şubat'ta Sinan Erdem Spor Salonu'nda özel şovların da yer aldığı 3 gösteri sunacak. Monster Hot Wheels araçlarının hurda arabaları ezeceği etkinlikte özel ışık ve ses şovları eşliğinde motosiklet akrobasi gösterileri sunulacak. Şov, farklı konseptlerde danslarla renklenecek. Pop sanatçısı Ece Seçkin de şovlar esnasında şarkı söyleyecek. Etkinliğin tanıtımı amacıyla bir alışveriş merkezinin otoparkında motosiklet ve ABD'den getirilen dev araçla gösteri sunuldu.Gösteri sonrası açıklama yapan Türkiye Ralli Kadın Pilotlar Birincisi Simin Bıçakcıoğlu, dev araba şovunun Amerika'da çok yaygın olduğunu ve geniş kitleler tarafından izlendiğini belirterek, Türkiye'de de bu etkinliği yapmaya karar verdiklerini söyledi. Bu araçların Türkiye'ye ilk kez geleceğini ifade eden Bıçakcıoğlu, "Çok özel bir şov. Lazer gösterileri, dans ve akrobasi şovları olacak. Ben de orada araç kullanacağım. Onun dışında az önce motosikletle şov yapan Birkan arkadaşımız da Türkiye'nin en genç akrobatlarından. O da akrobasi şovu gerçekleştirecek. Amerika'da oldukça izlenen, takip edilen ve ligleri yapılan bir alan bu. Türkiye'de bunu devamlı hale getirmeye çalışacağız" diye konuştu. Bıçakcıoğlu, gösterilerde kullanılacak dev arabaların Amerika'dan getirileceğini, araçları kullanacak pilotların da İngiliz olduğunu sözlerine ekledi.
4 Çılgın Sürücüden oluşan Team Hot Wheels ile sen de maceraya ortak ol. 01:15
4 Çılgın Sürücüden oluşan Team Hot Wheels ile sen de maceraya ortak ol. 3.369 izlenme - 6 yıl önce Her biri ayrı özelliklere sahip olan Team Hot Wheels'in sürücüleri, gerçek hayatta, gerçek pistlerde ve gerçek arabalarla kimsenin yapamayacağı muhteşem gösteriler sergiliyorlar. Güç, Kontrol, Cesaret, Hız... Sen Hangisisin?
Hot Wheels Dev Play Doh Sürpriz Yumurta Ters Yüz Minyonlar Angry Birds Hello Kitty Oyuncakları 05:46
Hot Wheels Dev Play Doh Sürpriz Yumurta Ters Yüz Minyonlar Angry Birds Hello Kitty Oyuncakları 1.996 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bu videomuzda hot wheels play doh oyun hamurundan dev sürpriz yumurtamız var. İçinde minyonlar, ters yüz, hello kitty, angry birds ve hot wheels oyuncakları yer alıyor. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
360 Derece dönerek yer çekimine meydan okudular! 01:44
360 Derece dönerek yer çekimine meydan okudular! 2.789 izlenme - 6 yıl önce Hot Wheels 2012 X Games Los Angeles
Mattel Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde 00:22
Mattel Hot Wheels Çılgın Sharky Sahilde 3.067 izlenme - 7 yıl önce mattel hot wheels çılgın sharky sahilde tanıtım videosu oyuncakdenizi.com
Hot Wheels Stund Devil | 5 Hot Wheels Araba Açma | 04:28
Hot Wheels Stund Devil | 5 Hot Wheels Araba Açma | 456 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Çocuklar. Bu kez sizlerin çok hoşuna gideceğine inandığım Hot Wheels arabalarından oluşan bir Beşli set açtım. Birbirinden güzel ve farklı arabaların olduğu bu videoda umarım eğlenerek izlersiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın. Hi everyone. This time, you are very welcome to go from LIABLE I believe will set a Hot Wheels car, I opened Quintet . Visit icredible you watch this video , I hope amused by a different car. Do not forget to subscribe to our channel .
Hot Wheels Tanıtım Videosu 00:17
Hot Wheels Tanıtım Videosu 1.929 izlenme - 7 yıl önce hot wheels tanıtım videosu oyuncakdenizi.com
Hot Wheels Car - Hot Wheels worlds best Driver ! Cars Games 18:53
Hot Wheels Car - Hot Wheels worlds best Driver ! Cars Games 963 izlenme - 3 yıl önce Hot Wheels Car Hot Wheels world's best Driver - 2014 Edition - Xbox - Children Games new games for Kids Hot Wheels videos: http://www.youtube.com/user/ChildrenGamesTV?sub_confirmation=1 Google+ Page: http://plus.google.com/u/0/+ChildrenGamesTV Twitter: http://twitter.com/ChildrenGamesTV Facebook: http://www.facebook.com/ChildrenGamesTV ChildrenGamesTV: http://www.youtube.com/user/ChildrenGamesTV Peppa Pig Playlist ! http://www.youtube.com/watch?v=dhfrrZyqOko&feature=share&list=SP-8_jG7fOtd42wBQfS8USurWGqUba59yu Dora Playlist ! http://www.youtube.com/watch?v=fvjQZKdbw9s&feature=share&list=SP-8_jG7fOtd6Sv4oT6yXRP1jmtT28i6iv SpongeBob Playlist ! http://www.youtube.com/watch?v=GjsiGpZ_9Yk&feature=share&list=PL-8_jG7fOtd4zbVOEO43d-0B0yV59KKoj Hot Wheels world's best Driver Game Movie - Playstation/Xbox/PC Walkthrough for Children ChildrenGamesTV : - New Games for Children & Babies (SpongeBob Squarepants, Hot Wheels world's best Driver, Pink Panther, Dora the Explorer, Disney Movies, Bubble Guppies, Peppa Pig, Pocoyo, Cartoons Compilation: Tom and Jerry etc.) - Full Hot Wheels Episodes for children to watch in English on YouTube - Kids & Baby Hot Wheels Online Games Gameplay/Walkthrough PC HD You can subscribe or send me a private message if you want I review a game! For more SpongeBob Squarepants, Pink Panther, Hot Wheels & Dora the Explorer, Subscribe here: http://www.youtube.com/user/ChildrenGamesTV?sub_confirmation=1 Hot Wheels Official Website: http://www.hotwheels.com/ Watch Hot Wheels Full Episode Games Online Xbox Playstation PC PS4 Xbox One Watch Hot Wheels Online Youtube Games Hot Wheels Free Online English New Games For Free Video Games Online Games Online Free Play Tv Show Movie Games Free Online Free Games Online Play Games Hot Wheels Cars Online 2014 trailer Game Online,Games & Videos,Hot Wheels Best driver Games,Nick Jr Games,Nick Jr,Hot Wheels Videos,Hot Wheels toys,Hot Wheels Video Games, En Espanol, Hot Wheels and George Video,For Kids,Hot Wheels,Episodes,Games,For kids,Download,nick jr,Games,ABC,Hot Wheels, Juegos, Videos, Youtube, Película,Hot Wheels, Giochi, Video,Film,Jeux, vVdéos,, Film, Jogos, Vídeos, Filme,Desenho Animado,Cartone Animato,Dibujos Animados, Hot Wheels Cars
Hot Wheels Arabaları Nasıl Yapılır 03:37
Hot Wheels Arabaları Nasıl Yapılır 972 izlenme - 3 yıl önce 90'larda çocuk olanlar bu oyuncak firmalarını hafızalarına kazımışlardır. Hot Wheels’ın ise diğer markadan kendini ayıran bir tarzı var. Uçuk kaçık hatta gerçek hayatta otomobil firmalarına bile tasarım tüyosu verecek oyuncaklar üretmesi… Hot Wheels’ın ana merkez üssü Kaliforniya’ya giden Cool Hunting isimli tasarım-mimari websitesi bir oyuncak arabanın tasarım ve üretim süreçlerini incelemiş. Markanın dizayn müdürü Felix Holst ise oyuncak arabalara ne kadar özen gösterdiklerini ve tüm süreci bir videoda özetlemiş.
Hot Wheels Bionic Battle 00:17
Hot Wheels Bionic Battle 1.679 izlenme - 7 yıl önce hot wheels bionic battle tanıtım videosu oyuncakdenizi.com
Otomobil ile Tirbişon Atlayışı (Yeni Rekor) 01:37
Otomobil ile Tirbişon Atlayışı (Yeni Rekor) 1.613 izlenme - 6 yıl önce 'Hot Wheels' Sıcak tekerlekler gurubu yine inanılması güç bir rekora imza attı. Özel olarak hazırlanmış rampadan dönerek atlayan otomobil 28 metrelik atlayışı ile yeni bir rekor kırdı.
Team Hot Wheels: The Origin of Awesome! Fragman 01:28
Team Hot Wheels: The Origin of Awesome! Fragman 1.494 izlenme - 4 yıl önce Gage, Wyatt, Brandon ve Rhett'le tanışın! 2014 yapımı Amerikan animasyon filmi Team Hot Wheels: The Origin of Awesome! a ait fragman.
Hot Wheels - Alive and Amplified (Çizgi Film Şarkısı) 03:05
Hot Wheels - Alive and Amplified (Çizgi Film Şarkısı) 927 izlenme - 3 yıl önce The video is of Hot Wheels: World Race The song is Alive and Amplified by the Mooney Suzuki
Hot Wheels Pizza Oyun Parkuru | Poppin Pizza Set Speedy Pizza | Araba Oyunları 04:19
Hot Wheels Pizza Oyun Parkuru | Poppin Pizza Set Speedy Pizza | Araba Oyunları 384 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar. Bu videomuzda Hot Wheels Pizza parkurunda pizza sipariş edip almak için oyun oynuyoruz. Bu parkurda pizzalar havada uçuyor. Kanalıma Abone Olmak İçin Tıklayın! https://www.youtube.com/channel/UCcWl...
30 TL ve Üzeri Hot Wheels Migros Alışverişine Lamborghini Sürüş Hakkı Kazanma Şansı! 00:28
30 TL ve Üzeri Hot Wheels Migros Alışverişine Lamborghini Sürüş Hakkı Kazanma Şansı! 124 izlenme - 11 ay önce Babaların hayalleri gerçek oluyor! Çocukların çok sevdiği Hot Wheels markalı ürünlerden tek seferde 30 TL ve üzeri Migros alışverişi yapın, 19 Ağustos'ta Autodrom etkinliğinde Lamborghini sürüş hakkı kazanma şansı yakalayın! Migros size iyi gelecek!
Hot Wheels ile Çarpışma Testi Başlıyor! 02:11
Hot Wheels ile Çarpışma Testi Başlıyor! 179 izlenme - 1 yıl önce Hot Wheels ile çarpışma testi başlıyor! Bugünkü oyunumuzun adı çarpışma testi. Şimdi seti nasıl kuracağınızı eğlence dolu videomuzdan hemen izleyebilirsiniz. Set parçalarını alın, hızlandırıcıları bulun ve set kurmaya hazır olun. İşte şimdi yarışa hazırız! Hot Wheels yarış ekibiyle sette yarış zamanı!
Hot Wheels! Hw Show Down Serisi! Dıno Rıders? Glow Wheels Formul8r? Humvee Rescue?!!!! 04:07
Hot Wheels! Hw Show Down Serisi! Dıno Rıders? Glow Wheels Formul8r? Humvee Rescue?!!!! 171 izlenme - 2 yıl önce ToysTV Kanalımda yeni YouTube videom – HOT WHEELS! HW Show Down Serisi! DINO RIDERS, GLOW WHEELS FORMUL8R, HUMVEE RESCUE! Bu videomda Hot Wheels Show Down Serisi Arabalar Açıyoruz! Bu DIE CAST METAL Arabalara bayılıyorum! Ya siz???? Açtığım arabalar: 1. DINO RIDERS....DOUBLE DEMON.... 2.GLOW WHEELS....FORMUL8R 3. HW RESCUE... HUMVEE.. Kırmızı Beyaz Hot Wheels Arabaları Mattel Oyuncak Firmasının lisanslı oyuncaklarıdır. Dünya çapında milyonlarca çocuk Hot Wheels arabaları ile harika oyunlar oynuyor. Arabalar esasında çinko alüminyum karışımı olan DieCast modelleri temel alıyor! Renk değiştiren arabalar (Color Shifters) Hot Wheels'in en sevilen oyuncaklarından! Hot Wheels koleksiyoncuları dünya çapında birbirleri ile iletişim kurarak, koleksiyonlarını tamamlamaya çalışırken güçlü arkadaşlıklar kuruyorlar! Siz de Hot Wheels araba koleksiyonu yapabilirsiniz! Bu videom bebekler, minik bızdıklar, çocuklar, aileler ve koleksiyoncular için yayınlandı. Bir sürü şirin oyuncak görülmeyi bekliyor! Toys, hra?ky, juguetes, giocattoli, brinquedos, carrinhos, spielsachen, spielwaren, leker, speelgoed, ??, leksaker, juegos, ???????, ?? ch?i, oyuncaklar, zabawki, bréagáin, ?????????, jouets,???, ???, ?????? , ?ugarelli, spielzeug, ???????, ?????. Kanalımda yeni oyunları, ilginç oyuncakları ve muhteşem oyun setlerini keşfedebilirsiniz. ToysTV ile eğlenin, öğrenin ve mutlu olun! İzlediğiniz için teşekkür ederim! BEĞEN! YORUM YAZ! PAYLAŞ! Yeni videolarımı izlemek için kanalıma ABONE OLUN! Müzik: YouTube Ses Kitaplığı https://www.youtube.com/audiolibrary/...
Hot Wheels Batman Ve Superman Arabaları |  Batman Vs Superman automobile 07:20
Hot Wheels Batman Ve Superman Arabaları | Batman Vs Superman automobile 168 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar. Bu videomuz da sizlere Hot Wheels Superman ve Batman Otomobillerinden oluşan çok eğlenceli ve kaliteli arabaları tanıtıyoruz. Hot wheels arabalar paketini birlikte açıyoruz. Gerçekten birbirinden güzel ve orjinal arabalar var. Biz çok beğendik. Umarım sizler de beğenirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın arkadaşlar. Hello friends. This video is the first consisting of the Superman and Batman Hot Wheels Cars are introducing a lot of fun and quality cars. We open with the hot wheels car package. I hope you'll like it too. Do not forget to subscribe to our channel!
Hot Wheels COOL DOWN 6 Lane Raceway 02:12
Hot Wheels COOL DOWN 6 Lane Raceway 84 izlenme - 2 yıl önce Super slow motion high quality video of Hot Wheels cars crashing and speeding into a backyard pool off an elevated deck. Only video like it on YouTube, check it out! Leave a comment and SUBSCRIBE for more wacky videos. And some reasonable ones too. :) hot wheels
Team Hot Wheels: Build the Epic Race (2015) Fragman 01:06
Team Hot Wheels: Build the Epic Race (2015) Fragman 92 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı animasyon film Team Hot Wheels: Build the Epic Race'in fragmanı. Filmi Matt Danner ve Dan Fraga yönetiyor.