Hoşgeldiniz!

İbo Show Videoları İzle

Ahmet Kaya-İbo Yinede Yandı Gönlüm 03:21
Ahmet Kaya-İbo Yinede Yandı Gönlüm 1.080.809 izlenme - 10 yıl önce ibo show,ahmet kaya hiç bir kaset te yok
Bülent Ersoy'u Özüne Döndüren Çiğ Köfte 01:24
Bülent Ersoy'u Özüne Döndüren Çiğ Köfte 46.788 izlenme - 5 ay önce İbrahim Tatlıses'in 1997 yılında yayınlanan İbo Show programına konuk olan Bülent Ersoy'un kuliste kendisine verilen acılı çiğ köfteye verdiği abes tepki. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kazancı Bedih - Sıra Gecesi İbo Show (1995) 04:46
Kazancı Bedih - Sıra Gecesi İbo Show (1995) 84.978 izlenme - 1 yıl önce Mavi Star logolu, tv'de sigara ve rakının içilebildiği 1995 yılındaki İbo Show'da Kazancı Bedih üstad Furuği'ye? ait olan ''Karadan ağa dönüp dersi dilara okuruz'' adlı gazeli icra ediyor. Karadan ağa dönüp dersi dilara okuruz Mekteb-i aşka vardık şimdi elifba okuruz Bülbüle sordum neydi o günler okurdun her dem Dedi gül aşkına hoş nağme-i ra’na okuruz Güle sordum niçin bülbülü zar eylersin Dedi goncam açılsın diye esma okuruz Tutuya sordum efendim nedir bu halınız Dedi inci gibi sözler dizip inşa okuruz Uykudan gözlerimi açamazdım evvel Şimdi uyku yerine şi’r-i mualla okuruz Furuği medrese tahsilini ikmal ettin Yeter ey dil nice bir lafz ile mana okuruz Furuği Dilara: Gönül avutan, gönül süsleyen Rana: İyi, güzel, hoş, lâtif. Pür ve revnak olan Tutu: papağan Mualla: yüce, ala Bedih Yoluk ya da tanınan adıyla Kazancı Bedih, Şanlıurfalı gazelhan, sıra gecesi geleneğinin önemli ustalarındandır.Bedih ailenin tek erkek çocuğuydu. Belediye memurluğunun ardından yaptığı kazancılık mesleği nedeniyle bu lakapla tanınır. Çocukluğundan itibaren müzikle ilgilendi, cümbüş, ud ve tanbur çalmayı öğrendi, yöredeki sıra gecelerine katılarak sanatını geliştirdi. 2000'in üzerinde kaset yaptı. Sesinin ve yorumunun taklit edilememesiyle adını duyurdu. Kendine has bir hali ve üslubu olan Kazancı Bedih, bundan dolayı yörede "pir" diye çağrılıyordu. Kazancı Bedih ve eşi, 20 Ocak 2004'te Şanlıurfa'daki evde uyudukları esnada, katalitik sobadan sızan gazdan zehirlenerek hayatlarını kaybettiler. Cenazelerini oğulları Naci Yoluk ertesi gün saat 10.30 sıralarında eve girdiğinde bulmuştur.[
Azer Bülbül İbo Show 06:11
Azer Bülbül İbo Show 520.342 izlenme - 10 yıl önce Azer Baba İbo Show'da www.caqo.org
Necati Şaşmaz & Hasan Kaçan - İndim Yarin Bahçesine (İbo Show) 03:08
Necati Şaşmaz & Hasan Kaçan - İndim Yarin Bahçesine (İbo Show) 52.156 izlenme - 1 yıl önce Necati Şaşmaz & Hasan Kaçan - İndim Yarin Bahçesine (İbo Show) Şarkı Sözleri: İndim yarin bahçesine gül dibinde gül biter Gül dalını diken almış şakı bülbül ne öter Yar başımdan aklım aldı oldum mecnundan beter Yürü yürü yavaş yürü cahilim aklım iter Vallahi dost hilafım yok yüreğim yanmış tüter İndim yarin bahçesine gül açılmış gül güle Yanakları alev almış haber verin bülbüle Yar seni sevdim seveli düşmüşem dilden dile Hangi bir derdime yanam dağlar derdim var benim Başımı sevdaya salan bir ağabeyim var benim İndim yarin bahçesine gülleri fincan gibi İrisin derdim dövşürdüm ufağı mercan gibi Gel sarılıp yatalım gel ikimiz bir can gibi Vallahi dost billahi dost yüreğimden kan gider Gözüm gördü gönlüm sevdi yar yoluna can gider İndim yarin bahçesine yattığım yer taş oldu Altım çamur üstüm yağmur yine gönlüm hoş oldu Gün yüzüne çıkmayan yar uykumuza düş oldu Hangi bir derdime yanam dağlar derdim var benim Başımı sevdaya salan bir ağabeyim var benim
İbo Show Oksana'yla Dans 02:06
İbo Show Oksana'yla Dans 3.041 izlenme - 1 ay önce Ä°brahim Tatlıses'in Oksana'yı kolundan bacağından tutup çevirdiÄŸi, dans ettiÄŸi nostaljik bir video, iyi seyirler
İsmail Türüt'ten Bayburtlu Fıkrası 02:39
İsmail Türüt'ten Bayburtlu Fıkrası 2.963 izlenme - 4 hafta önce İsmail Türüt, katıldığı bir İbo Show programında Bayburt'tan geçen bir adamın sahte imam olmasıyla ilgili bir fıkra anlatıyor.
İbrahim Tatlises - Semame 03:04
İbrahim Tatlises - Semame 196.458 izlenme - 8 yıl önce ibrahim tatlises - semame krtce canli (ibo show
İbo Show - Oryantal Didem 06:17
İbo Show - Oryantal Didem 122.504 izlenme - 8 yıl önce ibo show - oryantal didem
Kimin Göğüsleri Silikon? - İbo Show 04:38
Kimin Göğüsleri Silikon? - İbo Show 8.703 izlenme - 3 ay önce İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Orhan Ölmez İbo Show Yalan Dünya 07:11
Orhan Ölmez İbo Show Yalan Dünya 203.643 izlenme - 9 yıl önce orhan ölmez ibo show yalan dünya
İbrahim Tatlıses Terketmek Ne Kadar Kolay (İbo Sho 02:55
İbrahim Tatlıses Terketmek Ne Kadar Kolay (İbo Sho 326.663 izlenme - 9 yıl önce ibrahim tatlıses terketmek ne kadar kolay (ibo show)
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 02:31
Cem Yılmaz - Taksici Anısı 25.583 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz ibo showda taksici anısını anlatmış.sanırım yıl 1996-97 olsa gerek.Kenan doğulu ve izel diğer konuklar.ve tabiki ibo. iyi seyirler.
Hadise İbo Show Frikik 00:12
Hadise İbo Show Frikik 92.322 izlenme - 8 yıl önce hadise İbo show frikik
İsmail Yk - 9 Mevsim 2009 H.q (İbo Show) 06:01
İsmail Yk - 9 Mevsim 2009 H.q (İbo Show) 166.203 izlenme - 8 yıl önce İsmail yk - 9 mevsim 2009 h.q (İbo show)
İbo Show Sıra Geceleri 12:20
İbo Show Sıra Geceleri 74.394 izlenme - 4 yıl önce İbo Show Kanal 6 Sira Geceleri 1993 Kanal 6 Parça 4
Hadise İbo Show 01:35
Hadise İbo Show 122.198 izlenme - 9 yıl önce hadise herzamanki gibi mükemmel diğer videolar için gecce.org
İbo Show 2007 İbrahim Tatlises Benim Hayatim 06:30
İbo Show 2007 İbrahim Tatlises Benim Hayatim 112.066 izlenme - 8 yıl önce ibo show 2007 ibrahim tatlises benim hayatim
İbrahim Tatlises & Ceylan - Eledim Eledim Canli (İ 02:04
İbrahim Tatlises & Ceylan - Eledim Eledim Canli (İ 108.058 izlenme - 8 yıl önce ibrahim tatlises & ceylan - eledim eledim canli (ibo show)
İbrahim Tatlıses'e Karşı Murat Kekilli Sakinliği 2 (2002 - İbo Show) 00:49
İbrahim Tatlıses'e Karşı Murat Kekilli Sakinliği 2 (2002 - İbo Show) 10.005 izlenme - 9 ay önce Daha önce yüklediğim programdan başka bir kesit, İbrahim Tatlıses'in anlamsız konuşmaların rağmen Murat Kekilli bozulduğunu belli ediyor ama susuyor.
Hadise Frikik İbo Show 00:12
Hadise Frikik İbo Show 68.611 izlenme - 7 yıl önce hadise frikik ibo show
Küçük İbo  -  Çaresiz (İbo Show ) 04:09
Küçük İbo - Çaresiz (İbo Show ) 2.248 izlenme - 2 ay önce Abone Olun : https://goo.gl/gDAkHl İdobay Yapım : https://goo.gl/I03NF2 İdobay Müzik : https://goo.gl/QWJe1Q İbo Show : https://goo.gl/bEoLa7 ------------------------------ İbrahim Tatlıses Twitter : https://twitter.com/imparatoribo Instagram : https://www.instagram.com/tatlises_ibo/ İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
İbo Show'da Dans Yarışması 06:30
İbo Show'da Dans Yarışması 2.283 izlenme - 2 ay önce İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Yusuf Hayaloğlu - Mezarcı Kardeş 03:43
Yusuf Hayaloğlu - Mezarcı Kardeş 24.357 izlenme - 2 yıl önce En sevdiğim şiiridir üstadın. Ne güzel adamdın Yusuf Hayaloğlu. Mezarcı kardeş; Bir çukur da bana kaz elin değmişken. Ah, hiçine harcadım güzelim yılları hiçine! Hiçine harcadım ben bu sevdaları hiçine! Belki bu akşam, gelip uzanabilirim içine...
İbrahim Tatlıses'e Karşı Murat Kekilli Sakinliği (2002 - İbo Show) 01:47
İbrahim Tatlıses'e Karşı Murat Kekilli Sakinliği (2002 - İbo Show) 10.774 izlenme - 10 ay önce Murat Abi benim çocukluğum eski günlerim yaşadığım en güzel zamanların bestecisi.. Tek özlediğim senelerin mimarı.. İbo Show'a konuk oluyor ama İbrahim Tatlıses'in boş ve geveze konuşmalarına bozuluyor mütevaziliğini bozmuyor. Bu adam gerçekten "Adana" havası almış olabilir mi sizce?
Seni Ben Kurtardım 04:14
Seni Ben Kurtardım 78.863 izlenme - 8 yıl önce ibo show tatlıses ten yıldız tilbe ye seni pezevenklerin elinden aldım lafı ve tilbe nin yayını terketmesi
ibo show - hastayim tabibe gidenim yok 04:13
ibo show - hastayim tabibe gidenim yok 87.979 izlenme - 8 yıl önce ibo show - hastayim tabibe gidenim yok
Hüsnü Şenlendirici - Istanbul Istanbul Olalı 04:30
Hüsnü Şenlendirici - Istanbul Istanbul Olalı 163.974 izlenme - 11 yıl önce Hüsnü Şenlendirici - Istanbul Istanbul Olalı Ibo Show
İbrahim Tatlıses & Yasmin Levy Birlikte  Düet 04:58
İbrahim Tatlıses & Yasmin Levy Birlikte Düet 67.973 izlenme - 8 yıl önce ibo sohow a katılan israilli yasmin levy ile birlik te düet
Ağrı Dağı-İbo Show 04:20
Ağrı Dağı-İbo Show 66.742 izlenme - 10 yıl önce ibo-show-motor ali....