Hoşgeldiniz!

İç Çamaşırı

Hadise İç Çamaşırı Çekimi Kamera Arkası 01:46
Hadise İç Çamaşırı Çekimi Kamera Arkası 364.958 izlenme - 10 yıl önce Hadise iç çamaşırı reklamında iddialı pozlar verdi. İşte Hadise'nin GQ dergisine yaptığı çok özel açıklamalar ve bir birinden iddialı pozları...
Kırmızı İç Çamaşırıyla Dans Eden Kedicik 00:55
Kırmızı İç Çamaşırıyla Dans Eden Kedicik 72.518 izlenme - 5 yıl önce Yaptıkları harika danslarla gündemden bir tğrlü düşmeyen Adnan Oktar'ın 90-60-90 kedicikleri, yine adlarından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı iç çamaşırlı kediciğin videosu olay yarattı.
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 00:43
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 58.123 izlenme - 5 yıl önce Rus manken Yulia Rybakova, Cannes Film Festivali'ndeki kırmızı halı geçidi sırasında eteğine basılması sonucu podyumda iç çamaşırı ile kaldı. Kimileri olayı reklam olarak yorumladı.
Rusya'da İç Çamaşırıyla Alışverişe Çıkmak 00:49
Rusya'da İç Çamaşırıyla Alışverişe Çıkmak 42.840 izlenme - 6 yıl önce İlginçlikler ülkesi Rusya'dan bir ilginç olay daha. Rusya'da iç çamaşırları ile alışverişe çıkan kadını izliyoruz.
İç Çamaşırı Giymeyen Yarışmacı 01:20
İç Çamaşırı Giymeyen Yarışmacı 37.609 izlenme - 10 yıl önce Bugün Ne Giysem'de iç çamaşırı giymediği için "bizimla" olan yarışmacı
Üst Üste 100 Külot Giyen Türk Youtuber Hatun 08:41
Üst Üste 100 Külot Giyen Türk Youtuber Hatun 22.785 izlenme - 6 yıl önce Youtube kanalı için video çeken hanım kızımız 100 külotu üst üste giyerek takipçilerine sunabileceği ilginç bir video çekmiş.
Sokakta Yürüyen Kızın İç Çamaşırını Çalmak - Çin 00:36
Sokakta Yürüyen Kızın İç Çamaşırını Çalmak - Çin 16.044 izlenme - 6 yıl önce Çin'de kaydedilen görüntülerde, sokak ortasında güpegündüz genç bir kızın arkasından yaklaşan adam, eğilerek genç kızın iç çamaşırını çıkardı ve koşarak uzaklaştı. Yere düşen genç kız ne olduğunu anlayamadan; olayın şokuyla ayağa kalkarak üzerini düzeltmeye çalıştı. Çinli sapığın kadınların iç çamaşırlarını çalarak koleksiyon yaptığı öğrenildi.
İç Çamaşırını Maske Olarak Kullanan Kadın 00:36
İç Çamaşırını Maske Olarak Kullanan Kadın 7.069 izlenme - 2 yıl önce Maskesini evde unutunca çantasını karıştırıp iç çamaşırı bulan kadın, çözümü iç çamaşırını maske olarak kullanmakta bulmuş.
İç Çamaşırı Giymediğini İtiraf Eden Kız 00:21
İç Çamaşırı Giymediğini İtiraf Eden Kız 20.286 izlenme - 4 yıl önce Sokak röportajında kendisine sorulacak soruyu kartlar içinden çekip seçen kıza iç çamaşırı giyiyor musun sorusu denk gelmiş. Genç kızda bütün dobralığı ile soruyu cevaplamış.
Maymunun Karşısında Soyunan Kadın 00:25
Maymunun Karşısında Soyunan Kadın 11.763 izlenme - 3 yıl önce Tepki ölçmek amacıyla renkli iç çamaşırını maymuna gösteren genç kadının görüntüleri hayvanseverleri kızdırdı.
İç Çamaşırına Kadar Aranan CNN Muhabiri 01:11
İç Çamaşırına Kadar Aranan CNN Muhabiri 27.228 izlenme - 6 yıl önce ABD'de terör nedeniyle alarma geçen güvenlik görevlileri, havaalanında kuş uçurtmuyor. CNN'nin muhabirlerinden Angela Rye, yolculuğu için geldiği Detroit Havaalanı'nda güvenlik güçlerine takıldı. Amerika'da terör nedeniyle güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarılmıştı. Rye bir arkadaşından bu durumun rahatsızlık verici olduğunu kanıtlamak için video çekmesini istedi ve bunu CNN'de yayınladı. İç çamaşırına kadar aranan muhabir bu durum karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Rye yazdığı makalede ise Amerikan hükümetine ağır eleştirilerde bulundu.
Kiev'de Sıradan Bir İç Çamaşırı Defilesi 05:25
Kiev'de Sıradan Bir İç Çamaşırı Defilesi 9.517 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bir AVM içinde düzenlenen ve katılım az olduğu sıradan bir iç çamaşırı defilesi. Egosu tavan yapmış kezban Türk modelleri ile bunları hemen karşılaştırdığınızı hisseder gibiyim. İyi seyirler.
Kız Arkadaşının iç Çamaşırını Çeken Adam 02:33
Kız Arkadaşının iç Çamaşırını Çeken Adam 17.355 izlenme - 6 yıl önce Olur olmadık zamanda kız arkadaşının iç çamaşırını çeken adamın kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle...
İlk Kez Sütyen Çıkaran Erkekler 05:13
İlk Kez Sütyen Çıkaran Erkekler 13.501 izlenme - 6 yıl önce Bir internet sitesinin sosyal medya kanalında yapılan uygulamada daha önce hiç bir bayanın sütyenini açmayan erkeklerin karşısına çıkan kadınların sütyenlerini açmaları istenmiş.
Aldatılan Çinli Adamın İntikamı 00:35
Aldatılan Çinli Adamın İntikamı 10.237 izlenme - 7 yıl önce Aldatıldığını öğrenen Çinli adam intikam için sevgilisinin iç çamaşırını indirdi..
Kızlardan Acımasız Külot Şakası 01:20
Kızlardan Acımasız Külot Şakası 15.372 izlenme - 8 yıl önce Kızların arasındaki yeni akım külot şakası. Özellikle Vine kullanıcısı kızların çektikleri videolar izlenme rekoru kırıyor.
Kızların Yatak Oyunu - Kafaya Tanga Geçirmek 02:55
Kızların Yatak Oyunu - Kafaya Tanga Geçirmek 6.239 izlenme - 3 yıl önce İki kız yatakta canları sıkılmış olacak ki kendilerine biraz acı veren bir oyun bulmuşlar. Oyunun amacı ite kaka hatta zorlaya zorlaya tangayı kafaya geçirmek. Başaracaklar mı?
İlk Kez Kadın İç Çamaşırı Deneyen Erkekler 04:11
İlk Kez Kadın İç Çamaşırı Deneyen Erkekler 8.015 izlenme - 6 yıl önce Farklı deneyim yaşamak isteyen erkekler hayatlarında ilk kez kadın iç çamaşırlarını giyip deneyimlerini paylaşmış.
İç Çamaşırı Mağazasına Gözlerini Kapatarak Giren Çocuk 00:33
İç Çamaşırı Mağazasına Gözlerini Kapatarak Giren Çocuk 9.561 izlenme - 4 yıl önce Annesiyle birlikte AVM'de gezintiye çıkan Yusuf adındaki çocuk annesinin iç çamaşırı satan mağaza girmesi gerektiğini söyleyince çıplak mankenleri görmemek için gözlerini kapatmış. Gözleri kapalı bir şekilde mağazaya giren küçük Yusuf'un "Çıplak karılar abdestimi bozuyor" dediği o anlar sosyal medyada viral olmuş.
Kilodu Sinemada Unutmak - Gol Kralı (Restorsayonlu) 00:44
Kilodu Sinemada Unutmak - Gol Kralı (Restorsayonlu) 13.412 izlenme - 6 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği başrollerini rahmetli Kemal Sunal ve Suna Yıldızoğlu'nun rol aldığı 1980 yapımı 'Gol Kralı' filminden gülümseten bir sahne.
İç Çamaşırlarını Deneyerek Alan Kadınlar 02:02
İç Çamaşırlarını Deneyerek Alan Kadınlar 5.184 izlenme - 4 yıl önce Portekiz'in ünlü şaka programında bu sefer de sevgilisiyle gezen kadınları iç çamaşırı mağazalarında yalnız bırakmamışlar...
Oynarken Donu Düşen Kadın 00:30
Oynarken Donu Düşen Kadın 8.570 izlenme - 5 yıl önce Akrabalarının düğününde şarkının ritmine dayanamayıp kendini piste atan kadın müzikle beraber fazla coşmuş ve donundan olmuş.
Victoria's Secret Yüzlerce Sütyeni Çöpe Attı 01:20
Victoria's Secret Yüzlerce Sütyeni Çöpe Attı 3.087 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü kadın iç çamaşırı markasının, ABD’nin Colarado eyaletindeki kapanan mağazasının ürünlerini çöpe dökmesi, oldukça tepki çekti. ABD’nin Colorado’da bulunana bir mağazasının kapanması nedeniyle içinde yer alan yüzlerce ürün, mağazasının önündeki atık kutularının dibini boyladı.
Herkesin İçinde İç Çamaşırı İle Twerk Yapan Hatun 01:00
Herkesin İçinde İç Çamaşırı İle Twerk Yapan Hatun 5.457 izlenme - 5 yıl önce Jennifer Bambi Martinez ve Kristen Hanby çifti birbirlerine öyle meydan okudular ki, o çılgın anlar kameraya böyle yansıdı.
Maskesiz Kadın Müşterilerin Külotlu Çözümü 00:18
Maskesiz Kadın Müşterilerin Külotlu Çözümü 2.603 izlenme - 3 yıl önce Markete maskesiz giren kadınları uyaran market çalışanı kadınların pratik maske bulma yöntemine oldukça şaşırmıştır.
Çaldığı Ürünleri İç Çamaşırına Saklayan Kadın 00:54
Çaldığı Ürünleri İç Çamaşırına Saklayan Kadın 2.115 izlenme - 2 yıl önce Rusya’nın Krasnodar kentindeki bir markette hırsızlık yapan kadın güvenlik kameralarına yakalandı. Kadın çaldığı ürünleri iç çamaşırını saklamış.
Sınıftaki Kıza Külot Şakası 00:31
Sınıftaki Kıza Külot Şakası 6.268 izlenme - 8 yıl önce Sınıfta fazla eğilip külotu ortaya çıkan arkadaşlarına , külotlu acımasızca çekip şaka yapan arkadaşları izliyoruz.
İç Çamaşırını Sokak Ortasında Değiştiren Sarhoş Kadın 01:13
İç Çamaşırını Sokak Ortasında Değiştiren Sarhoş Kadın 5.370 izlenme - 6 yıl önce Sokak ortasında kıyafetlerini değiştiren kadın yoldan geçenlere fena yakalandı.Alkol şişede durduğu gibi durmuyor.
Külotlu Çorap İçin Rap 04:53
Külotlu Çorap İçin Rap 15.528 izlenme - 13 yıl önce bir iç çamaşırına yapılmış belkide tek rap müzik :) külotlu çorap için çekilmiş komik ve de birazcık sıcak bir rap müzik :))
Mümkün Olduğunca İç Çamaşırı Giymeyin - Nejla Hoca 01:33
Mümkün Olduğunca İç Çamaşırı Giymeyin - Nejla Hoca 2.580 izlenme - 3 yıl önce Op. Dr. Nejla Gültekin Hocamız Eğlenceli Yorumları Ve Bilgilendirici Anlatımlarıyla Bugünkü Konusu Mümkün Olduğunca İç Çamaşırı Giymeyin konusu Sizlerle İyi Seyirler.