Hoşgeldiniz!

iğne

İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 06:26
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 91.239 izlenme - 7 yıl önce İğne Oyası Nasıl Yapılır, Bu Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız. Çok aranan ve çok sorulan iğne oyası zürafa yapımı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız bu yazımızda sizlere. Aynı zamanda iğne oyası zürafa yapımı videomuz da yazma kenarı kıvırmayı da bulabileceksiniz. Bu sayede bir taşla iki kuş misali bilgileneceksiniz. İğne oyası zürafa yapılışı videomuzda zürafa gidiş yönü sağ taraftır. Böyle olmasının sebebi daha pratik olması ve düzgün duruşudur.Umarım sizlere yardımcı olabiliriz. Diğer bir konu ise merak edilen yazma kenarı kıvırma nasıl yapılır ? örgü ve tığ işi ile uğraşan hanımların başta sordukları sorulardan birkaç tanesidir. Yazma kenarı kıvırma videosuna istinaden ayrıca ikinci bir alternatifi sizlere resimli olarak anlatmaya çalıştık yine bu yazma kenarı kıvırma videomuz altında resimli anlatım şeklinde mevcuttur. Bu yemeninin kenarları el ile bu şekilde kıvrılmış elbise kenarı gibi hiç sökmeden üzerine iğne oyası yapılmış gayette güzel olmuş elde kıvıramıyorsanız bu şekilde tegeleyerek oyanızı yapabilirsiniz. sonrada tegel iplerinizi çekiniz.Hepsi bukadar.
Sıkışan Akrep İntihar Etti 01:57
Sıkışan Akrep İntihar Etti 93.258 izlenme - 7 yıl önce Girdiği evde yakalanan ve cam bardağa hapsedilen akrep intihar etti. Bir evde yakalanan zehirli akrep, aile bireyleri tarafından cam bir bardağın içine hapsedildi. Sıkıştığını anlayan akrep, doğası gereği iğnesini kendine batırarak intihar etti.
Corona Virüs Aşısı Olan Kişilere Mıknatısın Yapıştığı İddia Edildi 02:53
Corona Virüs Aşısı Olan Kişilere Mıknatısın Yapıştığı İddia Edildi 1.148 izlenme - 2 ay önce Amerika’da covid-19 aşısı olan bir kadın koluna mıknatıs yaklaştırıyor ve mıknatıs koluna yapışıyor. Peki ama neden olan şey nedir? Aşılarla bir alakası var mıdır ? İğnenin içerisindeki sıvı gerçekten de tam olarak nedir?”
İğne Oyası Modelleri 01:44
İğne Oyası Modelleri 31.713 izlenme - 7 yıl önce Görmeniz Gereken 20 İğne Oyası Modelleri Daha Fazlası İçin Http://www.modapark.org/ Adresini Ziyaret Ediniz... http://www.igneoyasi.org/
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 01:56
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 17.342 izlenme - 7 yıl önce İğne Olurken Ağlaması Aksine Kahkaha Atan Sevimli Çocuk
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 01:25
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 17.231 izlenme - 5 yıl önce Enjeksiyondan korkan kızı kucağına oturtup da fobisini yenmeye çalışmaları hayallerinize arz olunur...
İğneyle Gamze Yapımı 04:45
İğneyle Gamze Yapımı 13.394 izlenme - 4 yıl önce Üst düzey youtuber hanım kızımız iğneyle gamze yapımını gösteriyor.
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 00:50
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 19.048 izlenme - 6 yıl önce Oğlunu sakinleştirmeye çalışan baba, başarısız olunca kendisi de oğluyla birlikte ağladı.
İğneyle Camı Delip Arkasındaki Balonu Patlatan Keşiş 05:42
İğneyle Camı Delip Arkasındaki Balonu Patlatan Keşiş 12.961 izlenme - 3 yıl önce Slow Mo Guys ekibinin yeni çalışmasına konu olan keşişler ve o inanılmaz yetenekleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İğne Yememek İçin Şebeklik Yapan Adam 03:03
İğne Yememek İçin Şebeklik Yapan Adam 7.927 izlenme - 3 yıl önce Koca bir adam iğneden korkuyor ve bakın iğne korkusunu yenmek için neler yapıyor. Şebeklik yapmak bir yere kadar sonunda o iğne kıçına giriveriyor.
Sabrican'ın İğne İle İmtihanı 02:27
Sabrican'ın İğne İle İmtihanı 8.322 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz gün bir kliniğe iğne vurulması için götürülen çocuğun ailesi ve hemşireye verdiği tepkiler, sosyal medyada fenomen olmasına neden oldu. Görüntülerde, ayağından yaralanarak ailesi tarafından hastaneye pansuman için götürülen çocuk, iğne yaptırmamak için zor anlar yaşatıyor. Ayağından iğne yapmak isteyen hemşireye ağlayarak karşı koyan miniğin korkusu ve sözleri karşısında ailesi ve sağlık çalışanları gülmekten kendini alamıyor. Çocuk ne kadar direnirse dirensin, ailesi zorla sedyeye yatırarak iğneyi vurduruyor.
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 05:59
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 7.421 izlenme - 4 yıl önce
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 01:35
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 13.748 izlenme - 4 yıl önce Bildiğiniz üzere taner'i tanımamızın sebebi acun ılıcalı,geçtiğimiz günlerde hapishaneye girip çıkan bu zeka parıltılı arkadaşımız şimdide hastanede sıra beklememek için kahvede kendi kendine iğne yapıyor işin garibi kahve ahaliside bu durumu normal kabul edip seferber olmuşlar.
Pelikanı Ağzındaki Olta İğnesinden Kurtaran Adam 00:15
Pelikanı Ağzındaki Olta İğnesinden Kurtaran Adam 444 izlenme - 3 ay önce Sahil kenarındaki pelikanın ağzına bir olta iğnesinin takıldığını gören adam hemen hayvanın yardımına koşmuş.
Vücudu İğne Üreten Kız 04:19
Vücudu İğne Üreten Kız 5.978 izlenme - 3 yıl önce Amasya’nın Merzifon ilçesinde vücudunda iğne şeklinde metal cisimler çıkan genç kız, aynı şoku 8 yıl sonra yeniden yaşadı.
İğne Vurulan Gencin Dramı 02:42
İğne Vurulan Gencin Dramı 4.520 izlenme - 5 yıl önce Hastanede iğne vurulan genç doktorlara isyan etti. İğnenin ardından bacağı uyuşan adam bir süre sedyeden kalkamadı. Kendisine bir iğne daha yapılacağını öğrenen adam bir süre sonra hasteneden uzaklaştı
Tek Eliyle İğne Oyası Yapıyor 01:40
Tek Eliyle İğne Oyası Yapıyor 5.597 izlenme - 4 yıl önce Mersinli Zeynep Şimşek, kendi deyimiyle ‘iğneyle kuyu kazarak' tek eliyle yaptığı iğne oyası ile geçimini sağlıyor.
İğneden Korkan Arabın Dramı 00:20
İğneden Korkan Arabın Dramı 8.800 izlenme - 7 yıl önce İğneden Korkan Arabın Dramı
iğne oyası bohça 00:10
iğne oyası bohça 10.380 izlenme - 12 yıl önce iğne oyası,bohça,örnek
İğneden Korkan Kızın Adamın Hayalarını Tekmelemesi 00:31
İğneden Korkan Kızın Adamın Hayalarını Tekmelemesi 5.445 izlenme - 4 yıl önce iğneden korkan kız öğrenciyi sakinleştirmeye çalışan adamın hazin sonu kameralara böyle yansımış. İzliyoruz efendim
3 İğneli Salkım Kıbrıs Oltası 02:38
3 İğneli Salkım Kıbrıs Oltası 12.487 izlenme - 13 yıl önce
İğne Ardı Tekniği-Çiçeklere Sap Yapımı- 01:02
İğne Ardı Tekniği-Çiçeklere Sap Yapımı- 19.570 izlenme - 13 yıl önce kurdela nakışı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve 500 örnek model sitemizde mevcuttur... http://www.goznurunet.tr.gg
Püsküllü (Süpürge) İğne Oyası Nasıl Yapılır? - Model 2 (Anlatımlı) #iğneoyası #yazmaoyası 08:43
Püsküllü (Süpürge) İğne Oyası Nasıl Yapılır? - Model 2 (Anlatımlı) #iğneoyası #yazmaoyası 4.023 izlenme - 5 yıl önce Herkese merhaba. Bu videomuzda sizlere püsküllü iğne oyası yapılışı anlattık. Videomuzda kullandığımız modelin fotoğraflarını web sitemiz olan http://www.pratikyazar.com/puskullu-supurge-igne-oyasi-nasil-yapilir-anlatimli-video/ adresinde bulabilirsiniz. Keyifli izlemeler. Videomuzu beğenip paylaşırsanız memnun oluruz. Yeni videolarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Hızlı Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/de... Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar Instagram: https://www.instagram.com/pratikyazar Twitter: https://twitter.com/pratikyazar Google : http://google.com/ Pratikyazar
ahmet'in igne anı 00:20
ahmet'in igne anı 10.056 izlenme - 12 yıl önce ahmet in yaşadıgı zor anlar
Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor 01:06
Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor 6.629 izlenme - 7 yıl önce Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor; Bazı insanlar çocuklarla çok iyi anlaşır ama bu doktor farklı bir seviyede...
İğneden Çok Korkan Dayı 01:30
İğneden Çok Korkan Dayı 3.358 izlenme - 4 yıl önce Gülüşü ve sempatikliğiyle iğneden çok korkan dayıyı izliyoruz arkadaşlar..
İğne Bağlama Makinesi 02:03
İğne Bağlama Makinesi 9.896 izlenme - 12 yıl önce İĞne baĞlama makİnesİ
İğne Fobisi Olan Gencin Feryatları 02:44
İğne Fobisi Olan Gencin Feryatları 5.480 izlenme - 5 yıl önce İğne fobisi ve yüzleri güldüren davranışlar... İyi seyirler efenim.
İğne Olacak Bebeğe Şarkı Söyleyip Oyun Oynayan Doktor 02:24
İğne Olacak Bebeğe Şarkı Söyleyip Oyun Oynayan Doktor 4.382 izlenme - 3 yıl önce Bebeğin huysuzlanıp ağlamasını engellemek için şarkı söyleyip, etrafına neşe saçan doktor öyle bir iğne yapıyor ki fark etmek neredeyse imkansız!
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi - İğneyle delin 01:09
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi - İğneyle delin 4.725 izlenme - 6 yıl önce Birçok insan zararlı olduğunu bilmesine rağmen sivilceleriyle oynamadan duramaz ABD'li ünlü sunucu Oprah Winfrey'in programına konuk olan Dr Mehmet Öz sivilceler için sıkmak yerine bambaşka bir öneri getirdi: İğneyle delmek Daily Mail'de yer alan habere göre büyük bir maket üzerinde canlı olarak uygulama yapan Dr Mehmet Öz,alkol ile temizlenmiş bir iğnenin,sivilcenin sadece beyaz olan kısmından girilerek delinebileceğini söyledi Beyaz kısmın ölü deri olduğunu,ancak sivilce sıkıldığında canlı dokulara da zarar verildiğini belirtti Sivilce iğneyle delinirken cilde tamamen paralel bir şekilde bir taraftan girilip,diğer taraftan çıkılması gerekiyor Ayrıca ciltteki sivilceler sıkıldığında parmaklardaki mikrop cilde bulaştığı için yeni sivilce oluşumunu da tetikliyor Ancak paralel delme tekniği sağlıklı cilde dokunulmadığı için hiçbir zarar vermiyor