Hoşgeldiniz!

iğne

İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 03:46
İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 118.924 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası beyaz papatya modeli fular yapımını sizlere sunuyoruz.Resimlerle slayt şeklinde yapımını anlatmaya çalıştık umarım beğenirsiniz.
Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 02:37
Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 126.914 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da iğne oyası çakır dikeni modelinin yapımını öğreneceksiniz.
Türk Filmleri - Müjde Ar Doktora İğne Yaptırıyor! 02:47
Türk Filmleri - Müjde Ar Doktora İğne Yaptırıyor! 318.391 izlenme - 5 yıl önce Türk Filmleri - Müjde Ar Doktora İğne Yaptırıyor!
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 06:11
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 212.614 izlenme - 2 yıl önce El sanatları ve hobi kanalı tarafından yapılan çiçek boncuklu yazma oyası yapımı videomuz hazır.Yapımı oldukça kolay olan bir model.Yazma oyaları açısından boncuklu oyaların yapımı daha kısa sürebilir.Umarım beğenirsiniz.Kolay gelsin....
İğne Oyası Modelleri 02:39
İğne Oyası Modelleri 73.719 izlenme - 2 yıl önce Sizlere Sebahat hanım tarafından yapılan iğne oyası modellerini paylaşıyoruz.
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 06:26
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 88.893 izlenme - 3 yıl önce İğne Oyası Nasıl Yapılır, Bu Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız. Çok aranan ve çok sorulan iğne oyası zürafa yapımı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız bu yazımızda sizlere. Aynı zamanda iğne oyası zürafa yapımı videomuz da yazma kenarı kıvırmayı da bulabileceksiniz. Bu sayede bir taşla iki kuş misali bilgileneceksiniz. İğne oyası zürafa yapılışı videomuzda zürafa gidiş yönü sağ taraftır. Böyle olmasının sebebi daha pratik olması ve düzgün duruşudur.Umarım sizlere yardımcı olabiliriz. Diğer bir konu ise merak edilen yazma kenarı kıvırma nasıl yapılır ? örgü ve tığ işi ile uğraşan hanımların başta sordukları sorulardan birkaç tanesidir. Yazma kenarı kıvırma videosuna istinaden ayrıca ikinci bir alternatifi sizlere resimli olarak anlatmaya çalıştık yine bu yazma kenarı kıvırma videomuz altında resimli anlatım şeklinde mevcuttur. Bu yemeninin kenarları el ile bu şekilde kıvrılmış elbise kenarı gibi hiç sökmeden üzerine iğne oyası yapılmış gayette güzel olmuş elde kıvıramıyorsanız bu şekilde tegeleyerek oyanızı yapabilirsiniz. sonrada tegel iplerinizi çekiniz.Hepsi bukadar.
İğneyle Gamze Yapımı 04:45
İğneyle Gamze Yapımı 12.929 izlenme - 6 ay önce Üst düzey youtuber hanım kızımız iğneyle gamze yapımını gösteriyor.
Tek Eliyle İğne Oyası Yapıyor 01:40
Tek Eliyle İğne Oyası Yapıyor 4.340 izlenme - 2 ay önce Mersinli Zeynep Şimşek, kendi deyimiyle ‘iğneyle kuyu kazarak' tek eliyle yaptığı iğne oyası ile geçimini sağlıyor.
Sıkışan Akrep İntihar Etti 01:57
Sıkışan Akrep İntihar Etti 92.509 izlenme - 4 yıl önce Girdiği evde yakalanan ve cam bardağa hapsedilen akrep intihar etti. Bir evde yakalanan zehirli akrep, aile bireyleri tarafından cam bir bardağın içine hapsedildi. Sıkıştığını anlayan akrep, doğası gereği iğnesini kendine batırarak intihar etti.
Samanlıkta İğneyi Deliğe Geçirmek 01:11
Samanlıkta İğneyi Deliğe Geçirmek 30.505 izlenme - 1 yıl önce Samanlıkta İğneyi Deliğe Geçirmek Ana Lucia Dominguez Very Hot Scene Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İğne Yemekten Korktuğu İçin Dayak Yiyen Kadın 00:17
İğne Yemekten Korktuğu İçin Dayak Yiyen Kadın 350 izlenme - 1 hafta önce İğneden korkanların ellerini görebilir miyim. Çocukluğumuzun korkulu rüyası hatta bazılarının hala korktuğu bu olay bu ablamızın bayılana kadar dayak yeme sebebi
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 33.779 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 05:59
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 6.966 izlenme - 7 ay önce
İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı 02:58
İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı 29.763 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası havlu kenarı modelini sizlere paylaşıyoruz.iğne oyası havlu kenarı örnekleri için bizden ayrılmayın.
Mavi Çiçek Motifli iğne Oyası Havlu Kenarı 03:07
Mavi Çiçek Motifli iğne Oyası Havlu Kenarı 27.062 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından sizler için hazırlanan mavi çiçek motifli iğne oyası havlu kenarı yapılışı videosunu umarım beğenirsiniz.Slaytlar halinde anlatılmıştır.
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 02:04
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 19.837 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından gösterilen iğne oyası renkli papatya modeli yapımı ile karşınızdayız.İğne oyası teknikleri devam ediyor.
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 01:25
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 16.833 izlenme - 2 yıl önce Enjeksiyondan korkan kızı kucağına oturtup da fobisini yenmeye çalışmaları hayallerinize arz olunur...
Enjeksiyonla 64cm Kol Kasına Sahip Olan Rus 02:17
Enjeksiyonla 64cm Kol Kasına Sahip Olan Rus 3.685 izlenme - 3 ay önce Rusya'da yaşayan 21 yaşındaki genç sporcu, güçlü kaslara sahip olmak için kollarına iğne yapınca ölümden döndü. İğneyle tehlikeli maddeyi kollarına enjekte eden Tereshin'in her bir kolundaki biceps'i 64cm olarak ölçüldü.
İğneden Korkan Kızın Adamın Hayalarını Tekmelemesi 00:31
İğneden Korkan Kızın Adamın Hayalarını Tekmelemesi 5.073 izlenme - 6 ay önce iğneden korkan kız öğrenciyi sakinleştirmeye çalışan adamın hazin sonu kameralara böyle yansımış. İzliyoruz efendim
İğne Oyası Modelleri 01:44
İğne Oyası Modelleri 31.331 izlenme - 4 yıl önce Görmeniz Gereken 20 İğne Oyası Modelleri Daha Fazlası İçin Http://www.modapark.org/ Adresini Ziyaret Ediniz... http://www.igneoyasi.org/
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 02:13
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 18.568 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan dört yaprak fular modeli iğne oyası videosu hazır.
fotoğraf sergisi. 04:40
fotoğraf sergisi. 43.093 izlenme - 7 yıl önce ipek böcekçiliği ve ipekten yapılan yöresel iğne oyaları fotoğraf sergisi.
İğne Oyası Anlatımı 06:46
İğne Oyası Anlatımı 1.514 izlenme - 3 ay önce İğne Oyası Anlatımı. #Trendler, #Trend, #Trendolma, #Trendnasılolunur, #RaziyeDünyası, #RaziyeMutfağı, #AboneOl, #YorumYap, #Like, #YoutubeRaziye, #YoutubeMustan, #begen, #iğne, #İğneOyası, #İğneoyasıanlatımı https://www.instagram.com/raziye_mustan/ https://www.facebook.com/raziyedumyasi/ https://twitter.com/Raziye_dunyasi http://razimus1.tumblr.com/ https://vk.com/id313660367 http://raziyedunyasi.blogspot.com/
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 01:35
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 12.042 izlenme - 11 ay önce Bildiğiniz üzere taner'i tanımamızın sebebi acun ılıcalı,geçtiğimiz günlerde hapishaneye girip çıkan bu zeka parıltılı arkadaşımız şimdide hastanede sıra beklememek için kahvede kendi kendine iğne yapıyor işin garibi kahve ahaliside bu durumu normal kabul edip seferber olmuşlar.
İğne Kime Yapılacak Komik Kamara Şakası 01:46
İğne Kime Yapılacak Komik Kamara Şakası 92.368 izlenme - 9 yıl önce İğne kime yapılacak
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 01:56
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 17.150 izlenme - 4 yıl önce İğne Olurken Ağlaması Aksine Kahkaha Atan Sevimli Çocuk
Dikişe Gerek Kalmadan Yaraları Kapatan Madde 02:28
Dikişe Gerek Kalmadan Yaraları Kapatan Madde 2.754 izlenme - 4 ay önce Amerikalı ve Avustralyalı bilim adamlarının uzun çalışmalar sonucunda üretmiş oldukları MeTro isimli madde, yaraları 60 saniye içerisinde kapatmaya yarıyor.
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 00:50
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 18.804 izlenme - 2 yıl önce Oğlunu sakinleştirmeye çalışan baba, başarısız olunca kendisi de oğluyla birlikte ağladı.
Bakayım, Meme Değil mi O ? 00:42
Bakayım, Meme Değil mi O ? 28.759 izlenme - 2 yıl önce Hipokrat yemini ederken pleybek yapmış ve sadece "Ateş soğumasın diye sobaya odun atmak" yani tıp dilinde "Skimsololobi" dalında hizmet veren bir doktorla yaz kış yangın yeri bir kadının ibret verici yada vermeyici öyküsü.
İğne Oyası Bebek Mendilleri 01:26
İğne Oyası Bebek Mendilleri 12.068 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası bebek mendilleri videomuz hazır.Kanalımızda daha farklı iğne oyaları bulunmaktadır.