Hoşgeldiniz!

iğne

İğne Yememek İçin Şebeklik Yapan Adam 03:03
İğne Yememek İçin Şebeklik Yapan Adam 32.079 izlenme - 4 yıl önce Koca bir adam iğneden korkuyor ve bakın iğne korkusunu yenmek için neler yapıyor. Şebeklik yapmak bir yere kadar sonunda o iğne kıçına giriveriyor.
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 01:56
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 17.367 izlenme - 8 yıl önce İğne Olurken Ağlaması Aksine Kahkaha Atan Sevimli Çocuk
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 01:25
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 17.260 izlenme - 6 yıl önce Enjeksiyondan korkan kızı kucağına oturtup da fobisini yenmeye çalışmaları hayallerinize arz olunur...
İğneyle Gamze Yapımı 04:45
İğneyle Gamze Yapımı 13.543 izlenme - 5 yıl önce Üst düzey youtuber hanım kızımız iğneyle gamze yapımını gösteriyor.
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 00:50
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 19.066 izlenme - 7 yıl önce Oğlunu sakinleştirmeye çalışan baba, başarısız olunca kendisi de oğluyla birlikte ağladı.
Sabrican'ın İğne İle İmtihanı 02:27
Sabrican'ın İğne İle İmtihanı 8.758 izlenme - 6 yıl önce Geçtiğimiz gün bir kliniğe iğne vurulması için götürülen çocuğun ailesi ve hemşireye verdiği tepkiler, sosyal medyada fenomen olmasına neden oldu. Görüntülerde, ayağından yaralanarak ailesi tarafından hastaneye pansuman için götürülen çocuk, iğne yaptırmamak için zor anlar yaşatıyor. Ayağından iğne yapmak isteyen hemşireye ağlayarak karşı koyan miniğin korkusu ve sözleri karşısında ailesi ve sağlık çalışanları gülmekten kendini alamıyor. Çocuk ne kadar direnirse dirensin, ailesi zorla sedyeye yatırarak iğneyi vurduruyor.
İğneyle Camı Delip Arkasındaki Balonu Patlatan Keşiş 05:42
İğneyle Camı Delip Arkasındaki Balonu Patlatan Keşiş 12.988 izlenme - 5 yıl önce Slow Mo Guys ekibinin yeni çalışmasına konu olan keşişler ve o inanılmaz yetenekleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 01:35
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 14.299 izlenme - 6 yıl önce Bildiğiniz üzere taner'i tanımamızın sebebi acun ılıcalı,geçtiğimiz günlerde hapishaneye girip çıkan bu zeka parıltılı arkadaşımız şimdide hastanede sıra beklememek için kahvede kendi kendine iğne yapıyor işin garibi kahve ahaliside bu durumu normal kabul edip seferber olmuşlar.
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 05:59
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 7.504 izlenme - 5 yıl önce
İğneden Korkan Arabın Dramı 00:20
İğneden Korkan Arabın Dramı 9.465 izlenme - 8 yıl önce İğneden Korkan Arabın Dramı
iğne oyası bohça 00:10
iğne oyası bohça 10.548 izlenme - 13 yıl önce iğne oyası,bohça,örnek
3 İğneli Salkım Kıbrıs Oltası 02:38
3 İğneli Salkım Kıbrıs Oltası 12.503 izlenme - 14 yıl önce
İğne Ardı Tekniği-Çiçeklere Sap Yapımı- 01:02
İğne Ardı Tekniği-Çiçeklere Sap Yapımı- 19.586 izlenme - 14 yıl önce kurdela nakışı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve 500 örnek model sitemizde mevcuttur... http://www.goznurunet.tr.gg
İğneden Korkan Kızın Adamın Hayalarını Tekmelemesi 00:31
İğneden Korkan Kızın Adamın Hayalarını Tekmelemesi 5.466 izlenme - 5 yıl önce iğneden korkan kız öğrenciyi sakinleştirmeye çalışan adamın hazin sonu kameralara böyle yansımış. İzliyoruz efendim
Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor 01:06
Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor 7.415 izlenme - 8 yıl önce Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor; Bazı insanlar çocuklarla çok iyi anlaşır ama bu doktor farklı bir seviyede...
ahmet'in igne anı 00:20
ahmet'in igne anı 10.130 izlenme - 13 yıl önce ahmet in yaşadıgı zor anlar
İğne Bağlama Makinesi 02:03
İğne Bağlama Makinesi 10.052 izlenme - 14 yıl önce İĞne baĞlama makİnesİ
İğne Fobisi Olan Gencin Feryatları 02:44
İğne Fobisi Olan Gencin Feryatları 6.108 izlenme - 6 yıl önce İğne fobisi ve yüzleri güldüren davranışlar... İyi seyirler efenim.
İğneden Korkan Adamın Komik Halleri 00:58
İğneden Korkan Adamın Komik Halleri 5.044 izlenme - 5 yıl önce İğne olmak çoğumuzun içinde bir korku yaratır. Hele hemşirenin elinde enjektörü gördüğümüz an korku doruğa ulaşır. Ama bu adam kadar ilginç hallere girenimiz yoktur herhalde... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İğneden Çok Korkan Dayı 01:30
İğneden Çok Korkan Dayı 3.369 izlenme - 5 yıl önce Gülüşü ve sempatikliğiyle iğneden çok korkan dayıyı izliyoruz arkadaşlar..
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi - İğneyle delin 01:09
Mehmet Öz'den Sivilce Önerisi - İğneyle delin 4.754 izlenme - 7 yıl önce Birçok insan zararlı olduğunu bilmesine rağmen sivilceleriyle oynamadan duramaz ABD'li ünlü sunucu Oprah Winfrey'in programına konuk olan Dr Mehmet Öz sivilceler için sıkmak yerine bambaşka bir öneri getirdi: İğneyle delmek Daily Mail'de yer alan habere göre büyük bir maket üzerinde canlı olarak uygulama yapan Dr Mehmet Öz,alkol ile temizlenmiş bir iğnenin,sivilcenin sadece beyaz olan kısmından girilerek delinebileceğini söyledi Beyaz kısmın ölü deri olduğunu,ancak sivilce sıkıldığında canlı dokulara da zarar verildiğini belirtti Sivilce iğneyle delinirken cilde tamamen paralel bir şekilde bir taraftan girilip,diğer taraftan çıkılması gerekiyor Ayrıca ciltteki sivilceler sıkıldığında parmaklardaki mikrop cilde bulaştığı için yeni sivilce oluşumunu da tetikliyor Ancak paralel delme tekniği sağlıklı cilde dokunulmadığı için hiçbir zarar vermiyor
İğneden Korkan Adam 00:26
İğneden Korkan Adam 5.845 izlenme - 9 yıl önce İğneden Korkan Adam
İğneden Korkan Karadenizli Dayı 01:26
İğneden Korkan Karadenizli Dayı 3.814 izlenme - 6 yıl önce İğneden korkan Karadenizli Dayı sosyal medyanın yeni fenomeni olmaya aday. Silahtan bile korkmayan karadenizliye bu yakışır mı dayı.
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 19:47
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 4.247 izlenme - 6 yıl önce Coyote Peterson dünyayı dolaşırken en acı verici iğnelere sahip hayvanlara kendini sokturmaya devam ediyor. Daha önce de pepsis arısı ve kadife karıncaya kendini sokturan çılgın gezgin bu defa da mermi karıncanın iğnesinin tadına baktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İğne Olacak Bebeğe Şarkı Söyleyip Oyun Oynayan Doktor 02:24
İğne Olacak Bebeğe Şarkı Söyleyip Oyun Oynayan Doktor 4.544 izlenme - 4 yıl önce Bebeğin huysuzlanıp ağlamasını engellemek için şarkı söyleyip, etrafına neşe saçan doktor öyle bir iğne yapıyor ki fark etmek neredeyse imkansız!
İğneye İplik Takmanın Pratik Yolu 00:57
İğneye İplik Takmanın Pratik Yolu 3.663 izlenme - 4 yıl önce Jack Bick isiminli şahıs sosyal medya hesabından bir ipi iğneden nasıl kolayca geçirdiğini gösteren bir video paylaşmış. Avucuna ipliği yerleştiren Bick, iğnenin üst kısmını avucunda sürterek ipin iğne deliğine geçmesini sağlamış.
Dantel Ve Kumaş Nasıl Birleştirilir? 01:51
Dantel Ve Kumaş Nasıl Birleştirilir? 3.884 izlenme - 7 yıl önce Dantel; Elbiselerin, özellikle iç çamaşırlarının, örtülerin süslenmesinde kullanılan danteller ilmikler arasında çeşitli nakış şekilleriyle meydana getirilmiş ajurlu bir dokumadır. Keten, ipek, yün, naylon, altın simli, gümüş simli ipliklerden dokunur. Yapılışları bakımından 1) Makina danteli; 2) El danteli (kroşe) olmak üzere ikiye ayrılır. Elde örülen danteller de, iğne danteli, mekik danteli, tığ işi olarak ayrılabilir. Bunlar örtünün kullanılacağı yere göre çeşitli kalınlıkta kotonlarla işlenir. İğne ile dantel çeşitlerinde iplik ne kadar ince olursa meydana getirilen dolgulu iş de o kadar güzel olur. Dantelin çok eski bir tarihi vardır. Kadın elbiselerinde süse büyük ölçüde yer verildiği ilk çağlardan beri dantel de bu işte büyük bir yer almıştır. Hemen her milletin kadınları, el işleri arasında çok zarif danteller örmüşlerdir. Bu arada Türk kadınlarının çok ince bir sanat ve zevk eseri olan ve ancak çok uzun emeklerle meydana getirilebilen oyaları da bir cins dantel sayılabilir. Dantellerde memleketlerin mahalli desenlerini de görmek mümkündür. Meselâ, İspanya’da tül üstüne yapılan dantellerin çoğunda çift kartal deseni görülür. Ayrıca renkli, simli iplikler kullanılması İspanya dantelerinin bir özelliğidir, onları başka memleketlerin dantellerinden ayırır. Dantellerin Bakımı Kolalanması ve Tamiri Danteller, ister elde örülmüş, ister makinada dokunmuş olsun, dikkatle kullanılmalıdır. Kirlenince köpürtülmüş sıcakça suyun içinde iki avuç arasında hafifçe oğularak yıkanıp temizlenir, hiçbir zaman çiti-lenmez. Nemliyken ütülenir. Ütü yapılırken, ütünün burnunun takılıp danteli yırtmamasına dikkat edilmelidir; hattâ bunun için, ütünün arka kısmı (geniş kısmı) kullanılmalıdır. Örtü, perde olarak kullanılan danteller yıkanıp temizlendikten sonra kolalanır. Dantelde kullanılan başlıca kolalar şunlardır: 1) Zamk kolası; 2) Nişasta kolası; 3) Jelatin kolası; 4) Yumurta akı; 5) Pişmiş kola. Bunlarla dantelin nasıl kolalandığını görelim: Zamk Kolası. — «Arap zamkı» denilen âdi zamkla hazırlanan bu kola çamaşırın rengini biraz sararttığı için ancak renkli dantellerde kullanılır. Parça halinde alman zamk 250 gr. suda eritilir. Sonra tülbent ten süzülür, şişelere konur. Kullanılacağı zaman koyu gelirse, şişe çalkalanıp bir miktar alınır, üstüne su kona~ak sulandırılır. Dantel içine batırılır. Hafifçe bükülüp sıkılır. Gerilerek kurutulur. O zaman ütü istemez. Nişasta Kolası. — 1 litre suya 25 gr. nişasta konur. Sudan bir miktar alınıp nişasta ezilerek sulandırılır. Suyun geri kalanı ısıtılır, ezilen nişasta içine dökülüp karıştırılarak pişirilir. Jelatin Kolası. — Jelâtin sıcak suda iyice eritilir. Dantel buna batırılır. Gerilerek kurutulur. Ütü istemez. Yumurta Akı Kolası. — Renkli, ensiz danteller, oyalar bir masa üstüne gerilir. Yumurta akma temiz bir tampon batırılır, gergin dantellerin üstüne sürülür. Danteller oldukları yerde kurumaya bırakılır. Ütü istemez. Pişmiş Kola. — 1 litre su için 5 gr. kola kullanılır, nişasta kolası gibi yapılır. Dantel daima nemliyken ütülenir. Dantellerin tamiri de hayli ince bir iştir. Desenli tül perdelerin tamirinde, yırtılan yer, ya dörtköşe, ya üçköşe olarak, desenin durumu göz önünde bulundurularak kesilir. Oraya uyabilecek daha büyük bir parça, desenler birbirine denk getirilerek, alttan konup teyellenir. Motif kenarlarından sarılarak dikilir. Sonra yama parçasının fazlalıkları kesilerek temizlenir. Kroşe dantellerin onarılmasında ise, dantel kendi ipliği kullanılarak, ya tığla, ya da iğneyle, dantelin işlenişine göre örülür. Makinada yapılmış ince danteller de tamir edilebilir. Bunlar desenli tül perdeler gibi yamanarak tamir edilirse hiç belli olmaz.
İğneden Korkan Dayı 01:57
İğneden Korkan Dayı 4.448 izlenme - 7 yıl önce İğneden çok korkan dayının düştüğü hal sizi güldürecek. İnsan iğneden korkar da bu kadar da olmaz diyeceksiniz.
Sırtındaki Dev Sivilceyi Patlattıran Adam 01:38
Sırtındaki Dev Sivilceyi Patlattıran Adam 2.421 izlenme - 5 yıl önce Kadın, eşinin sırtında oluşan dev sivilceyi önce iğne ile delip sonra ise elleriyle sıkmaya başlıyor. Sivilce içinde oluşan iltihap bakın nasıl fışkırmış. (Verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür dileriz)