Hoşgeldiniz!

İğne Videoları İzle

İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 03:46
İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 115.103 izlenme - 1 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası beyaz papatya modeli fular yapımını sizlere sunuyoruz.Resimlerle slayt şeklinde yapımını anlatmaya çalıştık umarım beğenirsiniz.
Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 02:37
Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 104.587 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da iğne oyası çakır dikeni modelinin yapımını öğreneceksiniz.
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 06:11
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 167.592 izlenme - 1 yıl önce El sanatları ve hobi kanalı tarafından yapılan çiçek boncuklu yazma oyası yapımı videomuz hazır.Yapımı oldukça kolay olan bir model.Yazma oyaları açısından boncuklu oyaların yapımı daha kısa sürebilir.Umarım beğenirsiniz.Kolay gelsin....
Türk Filmleri - Müjde Ar Doktora İğne Yaptırıyor! 02:47
Türk Filmleri - Müjde Ar Doktora İğne Yaptırıyor! 305.427 izlenme - 4 yıl önce Türk Filmleri - Müjde Ar Doktora İğne Yaptırıyor!
İğne Oyası Modelleri 02:39
İğne Oyası Modelleri 67.864 izlenme - 1 yıl önce Sizlere Sebahat hanım tarafından yapılan iğne oyası modellerini paylaşıyoruz.
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 01:35
Taner Tolga Tarlacı - Kahvede İğne Vurdurmak 10.969 izlenme - 2 ay önce Bildiğiniz üzere taner'i tanımamızın sebebi acun ılıcalı,geçtiğimiz günlerde hapishaneye girip çıkan bu zeka parıltılı arkadaşımız şimdide hastanede sıra beklememek için kahvede kendi kendine iğne yapıyor işin garibi kahve ahaliside bu durumu normal kabul edip seferber olmuşlar.
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 06:26
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 85.189 izlenme - 3 yıl önce İğne Oyası Nasıl Yapılır, Bu Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız. Çok aranan ve çok sorulan iğne oyası zürafa yapımı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız bu yazımızda sizlere. Aynı zamanda iğne oyası zürafa yapımı videomuz da yazma kenarı kıvırmayı da bulabileceksiniz. Bu sayede bir taşla iki kuş misali bilgileneceksiniz. İğne oyası zürafa yapılışı videomuzda zürafa gidiş yönü sağ taraftır. Böyle olmasının sebebi daha pratik olması ve düzgün duruşudur.Umarım sizlere yardımcı olabiliriz. Diğer bir konu ise merak edilen yazma kenarı kıvırma nasıl yapılır ? örgü ve tığ işi ile uğraşan hanımların başta sordukları sorulardan birkaç tanesidir. Yazma kenarı kıvırma videosuna istinaden ayrıca ikinci bir alternatifi sizlere resimli olarak anlatmaya çalıştık yine bu yazma kenarı kıvırma videomuz altında resimli anlatım şeklinde mevcuttur. Bu yemeninin kenarları el ile bu şekilde kıvrılmış elbise kenarı gibi hiç sökmeden üzerine iğne oyası yapılmış gayette güzel olmuş elde kıvıramıyorsanız bu şekilde tegeleyerek oyanızı yapabilirsiniz. sonrada tegel iplerinizi çekiniz.Hepsi bukadar.
İğne Oyası Kirpikli Sinek Kanadı Anlatımlı Yapılışı 06:28
İğne Oyası Kirpikli Sinek Kanadı Anlatımlı Yapılışı 9.669 izlenme - 3 ay önce İğne Oyası Kirpikli Sinek Kanadı Yapılışı; Sevgili takipçilerimiz mobil uygulamamız üzerinden yaptığınız istek anlatımları sırasıyla paylaşmaya devam ediyoruz. İğne Oyası Kirpikli Sinek Kanadının nasıl yapıldığını soran takipçilerimiz için bu anlatımı paylaştık. Bu iğne oyası kirpikli sinek kanadı modeli çok sorulan modellerden birisidir. Başlangıçta zürafayla başlayıp ikincinin üzerine geçiş yapıyoruz. Yaprak üzeri yaprak uygulaması ile peş peşe 4 yaprak oluşturup modelini tamamlıyoruz. Şimdiden kolay gelsin. Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı "Örgü Modelleri - Canım Anne" Uygulama linkleri: Google Play (Android) http://goo.gl/VHme4w Apple Store (IOS) http://goo.gl/eRWsbs Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com
Sıkışan Akrep İntihar Etti 01:57
Sıkışan Akrep İntihar Etti 91.171 izlenme - 3 yıl önce Girdiği evde yakalanan ve cam bardağa hapsedilen akrep intihar etti. Bir evde yakalanan zehirli akrep, aile bireyleri tarafından cam bir bardağın içine hapsedildi. Sıkıştığını anlayan akrep, doğası gereği iğnesini kendine batırarak intihar etti.
Kan Verirken Tuhaf Sesler Çıkaran Kız 00:48
Kan Verirken Tuhaf Sesler Çıkaran Kız 1.573 izlenme - 2 hafta önce İğneden korkan insanlar genelde şu kan verme odalarına girince saçmalamadan duramazlar. Bunların en başını çekenlerden biride benim cidden. Hemşireye ''başım dönüyor farkında mısın?'' diye sormuşluğum bile var.
 İğne Oyası Modeli Kelebek Modeli Havlu Kenarı Anlatımlı 08:11
İğne Oyası Modeli Kelebek Modeli Havlu Kenarı Anlatımlı 2.128 izlenme - 2 hafta önce İğne Oyası Kelebek Modeli - Havlu Kenarı Yapımı -14, Siz takipçilerimiz için yeni bir model anlatıma aldık zeminde zürafa yaparak başlayıp zürafa içine bir yaprak üzerine bir yaprak daha yapıp en üste üç yaprak yaparak zeminimizi oluşturuyoruz ikinci sırada oluşturduğumuz zeminin yan taraflarına ikişer tane dört yapraklı sinek kanadı yaparak bitiriyoruz şimdiden kolay gelsin. İğne oyası modelleri 1 kelebek fiyonk modeli Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı "Örgü Modelleri - Canım Anne" Uygulama linkleri: Google Play (Android) http://goo.gl/VHme4w Apple Store (IOS) http://goo.gl/eRWsbs Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 29.625 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 01:25
İç Parçalayan Enjeksiyon Fobili Kız 16.215 izlenme - 11 ay önce Enjeksiyondan korkan kızı kucağına oturtup da fobisini yenmeye çalışmaları hayallerinize arz olunur...
Samanlıkta İğneyi Deliğe Geçirmek 01:11
Samanlıkta İğneyi Deliğe Geçirmek 9.986 izlenme - 5 ay önce Samanlıkta İğneyi Deliğe Geçirmek Ana Lucia Dominguez Very Hot Scene Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İğne Oyası Dalgalı Modeli - Havlu Kenarı Yapımı - 13 04:11
İğne Oyası Dalgalı Modeli - Havlu Kenarı Yapımı - 13 2.669 izlenme - 1 ay önce İğne Oyası Dalgalı Modeli - Havlu Kenarı Yapımı - 13 , eni başlayanlar için bir iğne oyası mutfak&misafir havlusu anlatıma aldık zeminde kulladığımız yeşil renkle iki zürafa yapıp ikinci zürafanın içine bi düğüm atıp yaniden havluya geçerek bu şekilde ilerleterek başlıyoruz üst sırada ipimizi değiştirip oluşturduğumuz zemin üzeride iki yaprak oluşturup ikinci yaprağın üzerine iki yaprak daha yaparak bitiriyoruz hepimize kolay gelsin….Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı "Örgü Modelleri - Canım Anne" Uygulama linkleri: Google Play (Android) http://goo.gl/VHme4w Apple Store (IOS) http://goo.gl/eRWsbs Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com
Tom ve Arılar (Aşırı Derecede Acı İçerir) 01:33
Tom ve Arılar (Aşırı Derecede Acı İçerir) 1.593 izlenme - 3 hafta önce Hemen her bölümde jerrynin kazandığı tomun ise türlü fiziksel acılar çekip kaybettiği serinin bu bölümünde tom fiziksel acının dibini görüyor diyebiliriz. Birkaç bölüm haricinde bu seriyi bir türlü sevemememin en büyük sebebi şiddetin komedi unsuru olarak gösterilmesidir.
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 02:04
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 18.738 izlenme - 1 yıl önce Fatma hanım tarafından gösterilen iğne oyası renkli papatya modeli yapımı ile karşınızdayız.İğne oyası teknikleri devam ediyor.
İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı 02:58
İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı 26.576 izlenme - 1 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası havlu kenarı modelini sizlere paylaşıyoruz.iğne oyası havlu kenarı örnekleri için bizden ayrılmayın.
Mavi Çiçek Motifli iğne Oyası Havlu Kenarı 03:07
Mavi Çiçek Motifli iğne Oyası Havlu Kenarı 24.251 izlenme - 1 yıl önce Fatma hanım tarafından sizler için hazırlanan mavi çiçek motifli iğne oyası havlu kenarı yapılışı videosunu umarım beğenirsiniz.Slaytlar halinde anlatılmıştır.
İğne Oyası 3 Yaprak Modeli Yapımı, Havlu Kenarı Modeli-10 / Canım Anne 08:29
İğne Oyası 3 Yaprak Modeli Yapımı, Havlu Kenarı Modeli-10 / Canım Anne 2.842 izlenme - 1 ay önce İğne Oyası 3 Yaprak Modeli Yapımı, Havlu Kenarı Modeli-10 / Canım Anne,İğne Oyası Havlu Kenarı Örneği Yapılışı 10 videomuzu paylaştık Takipçilerimizin isteği üzerine mutfak için havlu kenarı modelleri anlatmaya devam ediyoruz.İki zürafa yapıp ikincisine üç tane yaprak yapıyoruz arada bir tane zürafa yaparak ikincide üç yaprak şeklinde zeminde ki sırayı sürdürüyoruz. İkinci sırada ilk sırada yapmış olduğumuz üç yapraklı kısımın orta yaprağına üç yaprak yapıp bu şekilde devam ediyoruz ve üçüncü sırada rengimizi değiştirip aynı işlemi uyguluyoruz iğne oyası sevenlere kolay gelsin.. Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı "Örgü Modelleri - Canım Anne" Uygulama linkleri: Google Play (Android) http://goo.gl/VHme4w Apple Store (IOS) http://goo.gl/eRWsbs Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 02:13
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 17.361 izlenme - 1 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan dört yaprak fular modeli iğne oyası videosu hazır.
Yaban Arısı vs. Örümcek 03:31
Yaban Arısı vs. Örümcek 1.510 izlenme - 1 ay önce Örümcek ile yaban arısı arasında kıran kırana bir dövüş.
İğne Oyası Modelleri 01:44
İğne Oyası Modelleri 30.601 izlenme - 3 yıl önce Görmeniz Gereken 20 İğne Oyası Modelleri Daha Fazlası İçin Http://www.modapark.org/ Adresini Ziyaret Ediniz... http://www.igneoyasi.org/
İğne Oyası Havlu Kenarı Örneği Yapılışı   8 06:59
İğne Oyası Havlu Kenarı Örneği Yapılışı 8 3.953 izlenme - 3 ay önce Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı "Örgü Modelleri - Canım Anne" Uygulama linkleri: Google Play (Android) http://goo.gl/VHme4w Apple Store (IOS) http://goo.gl/eRWsbs Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 00:50
Oğlu İğne Olurken Ağlayan Baba 18.604 izlenme - 2 yıl önce Oğlunu sakinleştirmeye çalışan baba, başarısız olunca kendisi de oğluyla birlikte ağladı.
İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapılışı 15:08
İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapılışı 19.403 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­---------------------- Kanalımıza Abone Olmak İÇİN TIKLAYIN: http://www.youtube.com/subscription_c... Canım Anne TV KANALIMIZA Her türlü soru ve önerileriniz yorum bölümünden iletebilirsiniz, ayrıca videomuzu beğendiyseniz beğen butonuna (tuşuna) basarsanız seviniriz. Kanalımızda En Çok İzlenen 30 Video https://www.youtube.com/playlist?list... Kanalımıza Abone Olmak İÇİN TIKLAYIN: http://www.youtube.com/subscription_c... Ocak 2015 Videolarımızın tümü https://www.youtube.com/playlist?list...
İğne Oyası Modeli Yapılışı 15 08:42
İğne Oyası Modeli Yapılışı 15 17.094 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi.... Örgü, El İşleri ve Hobi gibi konular üzerine videolu anlatımlar yapıyoruz. Bunun için Tüm izleyicilerimizden Kanalımıza ABONE OLMANIZI Rica Ediyoruz. ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom Sevgili www.canimanne.com takipçileri İğne Oyası Modellerini ve Örneklerini videolu bir şekilde anlatmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine iğne oyası yapılışlarını seri olarak devam ediyoruz. İğne Oyası örneği yapılışı ile ilgili yeni videolarımız İğne Oyası Modeli Yapılışı 12 - https://youtu.be/IXgKVrUHlHE İğne Oyası Modeli Yapılışı 13 - https://youtu.be/iqExHvp7ROk İğne Oyası Modeli Yapılışı 14 - https://youtu.be/fyPdS8AkEcs İğne Oyası Modeli Yapılışı 15 - https://youtu.be/2vowY3MKaP4 İğne Oyası Modeli Yapılışı 16 - https://youtu.be/go4LTOGALV4
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 01:56
İğne Olurken Kahkaha Atan Çocuk 17.072 izlenme - 3 yıl önce İğne Olurken Ağlaması Aksine Kahkaha Atan Sevimli Çocuk
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 19:47
Mermi Karıncaya Kendini Isırtan Çılgın Adam 3.415 izlenme - 4 ay önce Coyote Peterson dünyayı dolaşırken en acı verici iğnelere sahip hayvanlara kendini sokturmaya devam ediyor. Daha önce de pepsis arısı ve kadife karıncaya kendini sokturan çılgın gezgin bu defa da mermi karıncanın iğnesinin tadına baktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İğne Oyası Badem Motifi İşleme Anlatımlı - Canim Anne 06:52
İğne Oyası Badem Motifi İşleme Anlatımlı - Canim Anne 8.379 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar arkadaşlar iğne oyası model anlatımlarına devam ediyoruz. Bu videoda İğne Oyası Badem Modeli Yapımı nı anlatıma aldık. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin. iğne oyası badem yapımı iğne oyası motifleri iğne oyası motifleri nasıl yapılır iğne oyası motifleri nasıl birleştirilir iğne oyası motifleri modelleri iğne oyası motifleri yapılışı iğne oyası motifleri türkçe blog iğne oyası motifler iğne oyası badem modeli yapılışı bademli iğne oyası havlu kenarı iğne oyası yapımı iğne oyası teknikleri iğne oyası yapılışı anlatımlı iğne oyası zürafa nasıl yapılır iğne oyası fiyatları iğne oyası videoları Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com