Hoşgeldiniz!

ikiz bebek

Galeta Savaşı 05:53
Galeta Savaşı 95.900 izlenme - 5 yıl önce İkiz Kardeşlerin Galeta İçin Verdiği Çetin Mücadele Komik Anlara Sahne Oldu.
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 00:31
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 100.433 izlenme - 4 yıl önce Landon 1 yaşında, ve iki yanına yeni doğmuş ikizleri yerleştiriyorlar. Landon bu bebeklerin aynı olmasından acayip şekilde korkuyor ve oyuncak mı gerçek mi diye uzun uzun bakmaya başlıyor.
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı 01:39
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı 29.910 izlenme - 2 yıl önce İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı İlk kez pencere camı gören İkiz bebeklerin şaşkın halleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.
Doğduklarının Farkında Olmayan İkizler 01:30
Doğduklarının Farkında Olmayan İkizler 821 izlenme - 1 ay önce Gerçi doğduklarının farkında olsalardı ne yapacaklardı tartışılır, izliyoruz.
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 00:34
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 46.144 izlenme - 5 yıl önce
İkiz Bebekler Gülüyor - Ağlıyor - Gene Gülüyor 01:39
İkiz Bebekler Gülüyor - Ağlıyor - Gene Gülüyor 85.607 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 00:38
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 31.443 izlenme - 5 yıl önce İkiz 7 Aylık Erkek Bebekler İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An.
Tıklanma Rekoru Kıran İkiz Bebekler 02:07
Tıklanma Rekoru Kıran İkiz Bebekler 35.857 izlenme - 4 yıl önce Kendi dillerin de konuşan ve bu sayede anlaşan sevimli ikizlerimiz, sosyal medya da adeta fenomen oldu..Da da da da...
İkizlerin Emzik Mücadelesi 00:49
İkizlerin Emzik Mücadelesi 17.117 izlenme - 3 yıl önce İkizlerin Emzik Mücadelesi İki aylık ikizlerden biri, diğerinin ağzında olan emziği almak için yapmadığını bırakmıyor.
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 01:16
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 17.163 izlenme - 4 yıl önce İkiz Bebeklerin Komik Kavgası İkiz Bebeklerin Komik Kavgası gülme krizine sokuyor. Sevimli ikiz bebekler her derde deva.
İkiz Bebekleri Görünce Şaşıran Bebek 00:31
İkiz Bebekleri Görünce Şaşıran Bebek 22.273 izlenme - 3 yıl önce İlk kez birbirinin aynısı olan insan görünce bir ona bir diğerine bakıyor. "Yok ya bu kadar aynı olamaz :)"
İkiz Bebeklerden Komik Kavga 01:16
İkiz Bebeklerden Komik Kavga 18.364 izlenme - 4 yıl önce Minik ikiz kardeşler tek bir diş fırçasını paylaşamayınca bakın geriye nasıl komik görüntüler kaldı.
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 00:49
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 10.187 izlenme - 3 yıl önce Babası ile ikizini ayırt edemeyen ve ikisinide babasını sanan çok tatlı çocuğumuza bir maşallah diyoruz
Annesinin ikizini gören bebek öyle bir tepki verdi ki 01:20
Annesinin ikizini gören bebek öyle bir tepki verdi ki 5.688 izlenme - 3 yıl önce Kanada'nın Montreal kentinde 10 aylık bir bebeğin annesinin tek yumurta ikizini görünce verdiği tepki sosyal medyayı salladı. Videoda bebeğin annesinin ikizi olan teyzesini ilk kez gördüğünde yaşadığı şaşkınlık ifadesi yüzüne yansıyor. Bir annesine bir de teyzesine bakıp gülmekle ağlamak arasında kalan sevimli Felix'in videosu babası tarafından sosyal medyaya yüklediğinden beri izlenme rekorları kırıyor.
Yeni Doğan İkizlerin Birbirleriyle Kurdukları Telepati 00:20
Yeni Doğan İkizlerin Birbirleriyle Kurdukları Telepati 5.679 izlenme - 3 yıl önce Yeni doğmuş ikizler, yan yana yatarken birbirleriyle ilk görüşmelerini yapmaya çalışıyorlar. Bebekler doğdukları anda herhangi bir ses çıkaramazlar fakat ikizlerin telepati yoluyla birbirleriyle iletişime geçebildikleri söyleniyor.
Sevimli İkizler 00:48
Sevimli İkizler 6.087 izlenme - 5 yıl önce Sevimli İkizler
İkiz Bebek Resimleri 01:55
İkiz Bebek Resimleri 5.355 izlenme - 6 yıl önce İkiz Bebek resimleri ,bir çok bağlantı üzerinden.Görsellerden alıntıdır.
İkiz Bebeklerin En Komik Halleri 07:57
İkiz Bebeklerin En Komik Halleri 3.429 izlenme - 4 yıl önce İkiz Bebeklerin En Komik Haller Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yatmak İçin Yarışan İkiz Bebekler 01:13
Yatmak İçin Yarışan İkiz Bebekler 3.461 izlenme - 4 yıl önce Yatmak İçin Yarışan İkiz Bebekler
İkiz Bebeklerini Uyutmaya Çalışan Annenin Mücadelesi 03:13
İkiz Bebeklerini Uyutmaya Çalışan Annenin Mücadelesi 3.082 izlenme - 4 yıl önce Annelerinin ayrı odalarda uyutmak istediği ikizler, yatağa girmemek için her yöntemi deniyor. Her defasında yataktan çıkıp ayağa kalkan bebekler annelerini çıldırtıyor. Bu videodaki annenin yerinde olmak istemezdiniz..
2 Yaşındaki Bebek İkiz Kardeşini Üstüne Düşen Dolaptan Kurtardı 02:07
2 Yaşındaki Bebek İkiz Kardeşini Üstüne Düşen Dolaptan Kurtardı 1.759 izlenme - 2 yıl önce 2 yaşındaki bir bebek, ikiz kardeşini üzerine düşen dolaptan kurtarıyor. Uzun bi süre ne yapması gerektiğini bilemeyen bebek, sonrasında dolabı kaldırarak kardeşini kurtarıyor.
Dedikodu Yapan İkiz Bebekler 00:45
Dedikodu Yapan İkiz Bebekler 2.037 izlenme - 4 yıl önce Bu ikiz bebekler babasını yada annelerini çekiştiriyor olacak ki fısır fısır birşeyler konuşuyorlar. Sevimliliklerine hayran kalacağınız ikizler sizlerle.
Annesinin İkizini İlk Kez Gören Bebek 01:10
Annesinin İkizini İlk Kez Gören Bebek 1.309 izlenme - 3 yıl önce Limon yerken suratı ekşiyen, hayvanlarla oyun oynarken tahmin edilemeyecek kazalar ve şimdi de annesinin ikizini gören minik bebek... Bebeklerin sevimli dünyalarından bir video daha ortaya çıktı. ANNESİNİN İKİZİNİ İLK KEZ GÖRDÜ Ebeveynleri tarafından kameraya çekilen minik bebek, annesinin ikiz kardeşini yani teyzesini ilk kez gördü. Teyzesini ilk önce annesi zanneden bebek, gerçek annesinin de kendisini çektiği görünce kime anne diyeceğini bilemedi. İşte minik bebeğin o şaşkın halleri:
11 Aylık İkizler En Sevdikleri Şarkıyı Duyunca 00:44
11 Aylık İkizler En Sevdikleri Şarkıyı Duyunca 3.453 izlenme - 5 yıl önce 11 Aylık İkizler En Sevdikleri Şarkıyı Duyunca
İkiz Bebeklerden Anneye Neden Dövdün Sitemi 03:55
İkiz Bebeklerden Anneye Neden Dövdün Sitemi 2.011 izlenme - 4 yıl önce İkiz Bebeklerden Anneye 'neden Dövdün' Sitemi.
Sevimli İkizlerin Kıyasıya Yarışı 00:16
Sevimli İkizlerin Kıyasıya Yarışı 2.121 izlenme - 5 yıl önce Adam ve Scott dünyanın en sevimli yarışını yapıyorlar. Nasıl mı?
İkiz Bebeklerin Eğlenceli Anları! 02:09
İkiz Bebeklerin Eğlenceli Anları! 1.491 izlenme - 3 yıl önce İkiz tatlı bebeklerin, eğlenceli anları aile bireyleri tarafından görüntülendi.. ____________________________________________________________ En Yeni Videolar İçin Abone Olabilirsin; www.izlesene.com/kadirbaykal ____________________________________________________________
70 Yaşında İkiz Çocuk Annesi Oldu 00:56
70 Yaşında İkiz Çocuk Annesi Oldu 1.415 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en geç yaşta anne olma unvanı hindistanlı omkari singh'e ait. 76 yaşındaki singh doğum yaptığında 70 yaşındaydı. hindistan'ın kuzeyinde uttar pradesh'te yaşayan singh, 2008 yılında akashvani ve barsaat adlı ikizlerini dünyaya getirdi. ikizlerden barsaat adlı kız çocuğu dört yaşındayken hayatını kaybetti. ama diğer ikiz akashvani'ni gayet sağlıklı görünüyor. çok geç yaşta çocuk sahibi olan singh ve 89 yaşındaki kocası chara, çevrelerinden gelen eleştirilere rağmen çok mutlu olduklarını söyledi.
İkiz Bebeklerin Eğlenceli Dansı 00:32
İkiz Bebeklerin Eğlenceli Dansı 1.904 izlenme - 5 yıl önce İkiz Bebeklerin Eğlenceli Dansı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Emziğini İkiziyle Paylaşmak İstemeyen Çocuk 00:50
Emziğini İkiziyle Paylaşmak İstemeyen Çocuk 1.386 izlenme - 4 yıl önce Emziğini İkiziyle Paylaşmak İstemeyen Çocuk İkiz kardeşine emziğini vermemek için ortalığı ayağa kaldıran çocuk.