Hoşgeldiniz!

ilginç kazalar

Patlayan Rögar Arabayı Havalandırdı 00:15
Patlayan Rögar Arabayı Havalandırdı 47.556 izlenme - 1 yıl önce Yolda her şeyden habersiz ilerleyen araç sürücüsü rögarın patlamasıyla ufak hasarlı ilginç bir kaza yaşamış. Kazada aracı bir kaç metre havalanmış.
Yol Vereyim Derken Kamyonu Devirdi 00:47
Yol Vereyim Derken Kamyonu Devirdi 13.173 izlenme - 2 yıl önce Dar yolda karşısından gelen araçlara yol vermek isteyen kamyon şoförü solundaki su kanalını fark etmeyince iyonu devirmiş.
Tesla Otonom Sistemi Sayesinde Kazadan Kurtuldu 00:31
Tesla Otonom Sistemi Sayesinde Kazadan Kurtuldu 20.713 izlenme - 3 yıl önce Tesla Model S'te kullanılan beta sürümdeki otonom sürüş sistemi, yola atlayan bir geyikten insan üstü bir hamleyle kaçarak kazadan kurtulmayı başardı.
Otobüs Alt Geçide Takıldı 00:07
Otobüs Alt Geçide Takıldı 5.687 izlenme - 2 yıl önce Arifiye’de yolcu otobüsü, 3 metre yükseklikteki alt geçitte sıkışmış. Yolcular tahliye edilirken, otobüsün sıkıştığı yerden kurtarılması için çalışılıyormuş.
Köpek Bile Bu Kaza Karşısında Şaşırdı Kaldı 00:25
Köpek Bile Bu Kaza Karşısında Şaşırdı Kaldı 8.124 izlenme - 3 yıl önce Sakarya’da Ağustos ayında meydana gelen trafik kazaları Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı. Dikkatsizlik ve kural ihlali neticesinde meydana gelen kazanın birine ise köpeğin bile şaşırarak, sağa sola koşmaya başladığı anlar dikkatlerden kaçmadı. Sakarya’da 24 saat boyunca kayıt altında olan KGYS kameralarına Ağustos ayında yaşanan trafik kazaları yansıdı. KGYS’ye yansıyan kazalar Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yayınlandı. Şehrin farklı bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarının çoğunluğunun kural ihlali sonucu olduğu ve sürücülerin dikkatsizliğinden meydana geldiği görülürken, görüntülere yansıyan ilginç kazalar yürekleri ağza getirdi. İlk görüntüde; Serdivan ilçesi Kenan Sofuoğlu Caddesi üzerinden Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’na doğru seyir halinde olan otomobil ile Bağlar Caddesi istikametinden Serdivan Caddesi’ne doğru ilerlemekte olan otomobilin çarpışması yer aldı. İkinci görüntüde ise, Adapazarı ilçesi Yeğenler Caddesi üzerinde ilerlemekte olan otomobilin, yaya geçidinden geçmekte olan vatandaşa yol vermediği ve vatandaşın ezilme tehlikesi atlattığı görüldü. Vatandaş, elindeki taşıdığı malzemenin ayağının üzerine düşmesi neticesinde acı içerisinde kalırken, o esnada arkasından gelen köpeğinse kaza sonrasında şaşırarak, sağa sola koşmaya başladığı anlar kameraya yansıdı.
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 00:14
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 6.608 izlenme - 3 yıl önce Çılgın arkadaşlar gölde bir eğlence düzenlemiş. Bu eğlence için bir kepçeye ip bağlayıp kepçeyi döndürmüşler. Ancak işler bir ara ters gitmiş.
Denize Atlayan Kızın Üzerinden Geçen Tekne 00:09
Denize Atlayan Kızın Üzerinden Geçen Tekne 4.272 izlenme - 2 yıl önce Hızla giden tekneden denize atlayan kızlardan biri çok yanlış tarafa atlayınca tekne kızın üzerinden geçmiş.
Beton Mikserinin Altında Kalmaktan Mucize Eseri Kurtulan Bisikletli 00:25
Beton Mikserinin Altında Kalmaktan Mucize Eseri Kurtulan Bisikletli 5.388 izlenme - 2 yıl önce Trafikte seyreden bisikletli adam tam beton mikserinin yanından geçerken yere düşmüş ve mucize bir şekilde ölümden dönmüş.
Biçerdöverin Çarptığı Çocuğun Mucizevi Kurtuluşu 00:34
Biçerdöverin Çarptığı Çocuğun Mucizevi Kurtuluşu 3.979 izlenme - 3 yıl önce Çin'de sağına soluna bakmadan yola fırlayan çocuğa biçerdöver çarpmış. Bir mucize gerçekleşmiş ve çocuğun burnu bile kanmamış.
Tek Teker Yaparken Uçan Motosikletli 00:21
Tek Teker Yaparken Uçan Motosikletli 3.496 izlenme - 2 yıl önce Motosikletli gruptaki gençlerden biri tek teker giderek şov yapmak istemiş. Ancak genç önündeki arkadaşını fark etmemiş ve kaza kaçınılmaz olmuş.
Üst Yoldan Aşağıya Uçan Kamyonet 01:04
Üst Yoldan Aşağıya Uçan Kamyonet 3.097 izlenme - 3 yıl önce Üst yolda seyreden kamyonet sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve inanılmaz bir şekilde aşağıdaki yola uçmuş.
Çin'de Dükkana Dalan Araba 00:13
Çin'de Dükkana Dalan Araba 1.380 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bir dükkanın önüne park etmek isteyen sürücü fren ile gazı karıştırınca hızla dükkana girmiş...
ilginç kazalar dünyadan en yeni videolar 06:26
ilginç kazalar dünyadan en yeni videolar 11.762 izlenme - 13 yıl önce ...
Yapımı Biten Gemi Suya İndirmek İsterken Battı 00:26
Yapımı Biten Gemi Suya İndirmek İsterken Battı 2.722 izlenme - 3 yıl önce Yapımı biten gemiyi suya indirmek yerine batıran personel izleyenleri şaşırttı. Yepyeni gemi sulara gömülürken böyle görüntülendi.
Navigasyona Uyup Merdivenlerden Uçan Sürücü 01:00
Navigasyona Uyup Merdivenlerden Uçan Sürücü 3.262 izlenme - 3 yıl önce Ümraniye'de, sürücüsünün navigasyon uygulamasına uyarak merdiven bulunan sokağa girdiği otomobil, takla attı. Sürücü, kazadan yara almadan kurtuldu.
Koyuna Çarpmamak İçin Duran Araca Otomobil Çarptı 01:29
Koyuna Çarpmamak İçin Duran Araca Otomobil Çarptı 2.497 izlenme - 3 yıl önce Aracıyla seyir halindeki sürücü yolun karşısına geçmek isteyen koyunu son anda fark etmiş ve fren yapmış. Ancak arkadan gelen sürücü fren yapan araca arkadan çarpmış.
Tırın Önünde Ani Fren Yaptığına Pişman Olan Sürücü 00:12
Tırın Önünde Ani Fren Yaptığına Pişman Olan Sürücü 2.567 izlenme - 3 yıl önce Otoyolda hızla ilerleyen araç arkasında gelen tıra aldırış etmeden ani fren yapmış. Tır fren yapsa da otomobile hızla çarpmış.
TIR ile Uçak Çarpıştı 00:57
TIR ile Uçak Çarpıştı 2.859 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da otobana acil iniş yapan tek motorlu uçak ile TIR çarpıştı. Kaza nedeniyle otoban araç trafiğine kapatıldı. Tek motorlu uçağı kullanan pilotun hafif yaralandığı, TIR şoförünün ise kazadan yara almadan kurtulduğu açıklandı.
Freni Patlayan Kamyon Ortalığı Birbirine Kattı 00:45
Freni Patlayan Kamyon Ortalığı Birbirine Kattı 1.331 izlenme - 2 yıl önce Trafikte seyir halindeki kamyonun freni patlayınca ortaya dehşet kaza görüntüleri çıkmış. Freni patlayan kamyon araçlara çarpsa da dur durak bilmemiş.
Kamyondan Fırlayan Lastik Arabayı Havaya Uçurdu 00:08
Kamyondan Fırlayan Lastik Arabayı Havaya Uçurdu 1.318 izlenme - 2 yıl önce Seyir halindeki kamyonun lastiği yerinden çıkınca arkadan gelen araba lastiğe çarpmış. Çarpmanın etkisiyle araba havalanıp takla atmış.
Motosikletlinin Hüsranla Sonuçlanan Tek Teker Denemesi 01:14
Motosikletlinin Hüsranla Sonuçlanan Tek Teker Denemesi 2.485 izlenme - 3 yıl önce Yeni aldığı motosikleti ile boş yolda tek teker denemesi yapan genç, dengesini kaybedince düşmüş. Gencin kazası kask kamerasına yansımış.
Hong Kong Hızlı ve Öfkeli 00:18
Hong Kong Hızlı ve Öfkeli 1.666 izlenme - 3 yıl önce Hong Kong'da meydana gelen trafik kazası başka bir araç kamerasına böyle yansımış. Kaza yapan iki aracın ortasında başka bir araç böyle kalmış.
Beklenmedik Kaza 00:19
Beklenmedik Kaza 1.898 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da aracıyla yavaş şekilde ilerleyen sürücü sağından aracına çarpıp uçarak takla atmaya devam etmiş.
Üzerine Düşen Otobüsten Mucize Eseri Kurtulan Adam 00:22
Üzerine Düşen Otobüsten Mucize Eseri Kurtulan Adam 1.714 izlenme - 3 yıl önce Singapur'da yaşanan otobüs kazasın deyim yerindeyse tam bir mucize yaşanmış. Adamın otobüsün altında kalmış burnu bile kanamamış.
Uykuya Dalan Sürücünün Feci Kazası 00:31
Uykuya Dalan Sürücünün Feci Kazası 1.826 izlenme - 3 yıl önce Trafikte seyir halindeki kamyonet sürücüsü uykuya yenik düşünce önce önündeki kamyona çarpmış sonra orta refüje düşmüş.
Troleybüs Tellerine Takılan Otomobil Devrildi 00:21
Troleybüs Tellerine Takılan Otomobil Devrildi 1.515 izlenme - 3 yıl önce Troleybüs tellerine takılan otomobil havaya kalkarak ters döndü. Ukrayna’da yaşanan o anları güvenlik kamerası kaydetti.
82 Yaşındaki Adam Ferrari'si ile Mağazaya Daldı 01:19
82 Yaşındaki Adam Ferrari'si ile Mağazaya Daldı 1.641 izlenme - 2 yıl önce 82 yaşındaki Ferrari sahibi adam yolda hızlı bir şekilde ilerlerken direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve mağazaya dalmış.
Otobüs ile Kafa Kafaya Çarpışan Motosikletli 00:35
Otobüs ile Kafa Kafaya Çarpışan Motosikletli 1.274 izlenme - 2 yıl önce Çift şeritli yolda virajı fazla geniş alan motosikletli karşı şeritten gelen otobüs ile kafa kafaya çarpışmış.
Kadının Bisikletini Alıp Giden Motosikletli 00:34
Kadının Bisikletini Alıp Giden Motosikletli 1.950 izlenme - 3 yıl önce Yaya geçidinden elindeki bisiklet ile geçmek isteyen kadın solundan gelen motosikletlinin bisikletine çarpmasıyla neye uğradığını şaşırmış.