Hoşgeldiniz!

ilginç kazalar

Navigasyona Uyup Merdivenlerden Uçan Sürücü 01:00
Navigasyona Uyup Merdivenlerden Uçan Sürücü 3.172 izlenme - 3 hafta önce Ümraniye'de, sürücüsünün navigasyon uygulamasına uyarak merdiven bulunan sokağa girdiği otomobil, takla attı. Sürücü, kazadan yara almadan kurtuldu.
Uykuya Dalan Sürücünün Feci Kazası 00:31
Uykuya Dalan Sürücünün Feci Kazası 1.481 izlenme - 2 hafta önce Trafikte seyir halindeki kamyonet sürücüsü uykuya yenik düşünce önce önündeki kamyona çarpmış sonra orta refüje düşmüş.
Tırın Önünde Ani Fren Yaptığına Pişman Olan Sürücü 00:12
Tırın Önünde Ani Fren Yaptığına Pişman Olan Sürücü 2.482 izlenme - 3 hafta önce Otoyolda hızla ilerleyen araç arkasında gelen tıra aldırış etmeden ani fren yapmış. Tır fren yapsa da otomobile hızla çarpmış.
Hong Kong Hızlı ve Öfkeli 00:18
Hong Kong Hızlı ve Öfkeli 1.536 izlenme - 3 hafta önce Hong Kong'da meydana gelen trafik kazası başka bir araç kamerasına böyle yansımış. Kaza yapan iki aracın ortasında başka bir araç böyle kalmış.
Biçerdöverin Çarptığı Çocuğun Mucizevi Kurtuluşu 00:34
Biçerdöverin Çarptığı Çocuğun Mucizevi Kurtuluşu 615 izlenme - 2 hafta önce Çin'de sağına soluna bakmadan yola fırlayan çocuğa biçerdöver çarpmış. Bir mucize gerçekleşmiş ve çocuğun burnu bile kanmamış.
Üzerine Gelen Araçtan Saniyelerle Kurtulan Adam 00:31
Üzerine Gelen Araçtan Saniyelerle Kurtulan Adam 422 izlenme - 6 gün önce Her şeyden habersiz kaldırımda ilerleyen adam üzerinde doğru gelen aracı son anda fark etmiş ve ani bir adımla hayatta kurtulmuş.
Köpek Bile Bu Kaza Karşısında Şaşırdı Kaldı 00:25
Köpek Bile Bu Kaza Karşısında Şaşırdı Kaldı 1.193 izlenme - 3 hafta önce Sakarya’da Ağustos ayında meydana gelen trafik kazaları Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı. Dikkatsizlik ve kural ihlali neticesinde meydana gelen kazanın birine ise köpeğin bile şaşırarak, sağa sola koşmaya başladığı anlar dikkatlerden kaçmadı. Sakarya’da 24 saat boyunca kayıt altında olan KGYS kameralarına Ağustos ayında yaşanan trafik kazaları yansıdı. KGYS’ye yansıyan kazalar Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yayınlandı. Şehrin farklı bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarının çoğunluğunun kural ihlali sonucu olduğu ve sürücülerin dikkatsizliğinden meydana geldiği görülürken, görüntülere yansıyan ilginç kazalar yürekleri ağza getirdi. İlk görüntüde; Serdivan ilçesi Kenan Sofuoğlu Caddesi üzerinden Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’na doğru seyir halinde olan otomobil ile Bağlar Caddesi istikametinden Serdivan Caddesi’ne doğru ilerlemekte olan otomobilin çarpışması yer aldı. İkinci görüntüde ise, Adapazarı ilçesi Yeğenler Caddesi üzerinde ilerlemekte olan otomobilin, yaya geçidinden geçmekte olan vatandaşa yol vermediği ve vatandaşın ezilme tehlikesi atlattığı görüldü. Vatandaş, elindeki taşıdığı malzemenin ayağının üzerine düşmesi neticesinde acı içerisinde kalırken, o esnada arkasından gelen köpeğinse kaza sonrasında şaşırarak, sağa sola koşmaya başladığı anlar kameraya yansıdı.
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 00:14
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 6.354 izlenme - 6 ay önce Çılgın arkadaşlar gölde bir eğlence düzenlemiş. Bu eğlence için bir kepçeye ip bağlayıp kepçeyi döndürmüşler. Ancak işler bir ara ters gitmiş.
Tamircide Ustayı Ezen Kadın Sürücü 01:15
Tamircide Ustayı Ezen Kadın Sürücü 1.281 izlenme - 1 ay önce Aracını tamire getiren kadın sürücü tamirhaneye girerken fren yerine gaza basınca ustaya çarpmış. Kaza sonrası ustanın bacağı kırılmış.
Sağa Dönerken Motosikletliyi Yere Seren Sürücü 01:28
Sağa Dönerken Motosikletliyi Yere Seren Sürücü 823 izlenme - 3 hafta önce Trafik seyreden motosikletli sağa dönüş yapan bir sürücü kendisini fark etmeyince kaza yapmış ve yere düşmüş.
Trafik Kazasının Ortasında Kalan Kadının Mucizevi Kurtuluşu 00:13
Trafik Kazasının Ortasında Kalan Kadının Mucizevi Kurtuluşu 669 izlenme - 2 hafta önce Yolun karşısına geçmek isteyen kadın bir anda iki aracın çarpışmasıyla bir kazanın tam orta yerinde kalmış. Kadın şans eseri bu kazadan kurtulmuş.
Kamyonet Sürücüsünün Mucizevi Kazası 00:42
Kamyonet Sürücüsünün Mucizevi Kazası 632 izlenme - 3 hafta önce Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü yedi şeritli yolda hiç bir araca çarpmadan mucize bir kaza geçirmiş.
Kaza Anında Arabanın Camından Fırlayan Kadın 00:38
Kaza Anında Arabanın Camından Fırlayan Kadın 411 izlenme - 2 hafta önce Çin'de yaşanan trafik kazasında takla atan araba sürüklenirken bir kadın camdan dışarıya fırlamış. Neyse ki kadın hafif şekilde yaralanmış.
Arabayla Uçma Deneyimi Başarısızlıkla Sonuçlandı 00:14
Arabayla Uçma Deneyimi Başarısızlıkla Sonuçlandı 602 izlenme - 3 hafta önce Eski arabaları yan yana dizip üstlerinden arabayla uçma deneyimi kötü bitmiş. Kaza geçiren sürücü ciddi yaralanmış.
Kask Kamerasına Yansıyan Motosiklet Kazası 01:35
Kask Kamerasına Yansıyan Motosiklet Kazası 323 izlenme - 2 hafta önce Motosikletli gruptan önde giden genç hızla girdiği virajı alamayınca kaymaya başlamış ve kanala düşüp kötü bir kaza atlatmış.
Ölümden Dönen Adamın Şakınlığı 00:29
Ölümden Dönen Adamın Şakınlığı 393 izlenme - 2 hafta önce Hindistan'da direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon sürücüsü yolda yürüyen yaşlı adamı sıyırmış. Adam kazanın şokunu uzun süre atlatamamış.
Lüks Spor Arabayı Teslim Ederken Düşürdüler 01:18
Lüks Spor Arabayı Teslim Ederken Düşürdüler 1.433 izlenme - 2 ay önce Lüks spor arabayı teslim etmek için liftten indiren çalışan bir an yanlış düğmeye basınca araba liftten düşmüş.
Bariyerlere Ok Gibi Saplanan Doblo 00:22
Bariyerlere Ok Gibi Saplanan Doblo 84 izlenme - 19 saat önce İstanbul’un Kartal ilçesinde şoförünün direksiyon denetimini kaybettiği araba, bariyerlere girmiş. Şoför, kazayı hafif yaralı atlatmış.
Otobüsün Altından Sağ Salim Çıkan Bisikletli 00:47
Otobüsün Altından Sağ Salim Çıkan Bisikletli 211 izlenme - 2 hafta önce Sağa dönüş yapan otobüs şoförü yanındaki bisikletliyi fark etmemiş ve dönüşe devam edince bisikletliyi altına almış. Olayda mucize eseri bisikletlinin burnu bile kanamamış.
34. Kattan Düşen Saksıdan Kıl Payı Kurtulan Kız 01:17
34. Kattan Düşen Saksıdan Kıl Payı Kurtulan Kız 158 izlenme - 1 hafta önce Çin'in doğusundaki Anhui eyaletinde bir binanın 34. katından düşen saksı, genç bir kızın ölümüne neden olacakmış. Kız kıl payı kurtulmuş.
Kamyonetin Çarptığı Ağacın Altında Kalan Adam 00:12
Kamyonetin Çarptığı Ağacın Altında Kalan Adam 147 izlenme - 1 hafta önce Ormanlık alandaki yolda hızla ilerleyen kamyonet ağaca çarpmış. Çarptığı ağaç ise kenardaki adamın üzerine devrilmiş.
Böylesi Aksiyon Filmlerinde Yok 00:44
Böylesi Aksiyon Filmlerinde Yok 159 izlenme - 1 hafta önce Amerika'da polisin dur ihtarına uymayan sürücü otoyolda hızla kaçarken kaza yapmış. O anlarda yaşananlar aksiyon filmlerini aratmamış.
Kazada Çarptığı Arabanın Üzerine Tüneyen Araba 00:37
Kazada Çarptığı Arabanın Üzerine Tüneyen Araba 162 izlenme - 1 hafta önce Araç kamerasına yansıyan ilginç trafik kazasında karşı şeritten gelen araba çarptığı arabanın üzerine çıkmış.
Motosikletçiye Dalan Araba 00:29
Motosikletçiye Dalan Araba 647 izlenme - 2 ay önce Çin'de bir motosikletçide yaşanan kaza güvenlik kamerasına yansımış. Bir sürücü direksiyon hakimiyetini kaybedip motosikletçiye dalmış.
Yapımı Biten Gemi Suya İndirmek İsterken Battı 00:26
Yapımı Biten Gemi Suya İndirmek İsterken Battı 1.830 izlenme - 6 ay önce Yapımı biten gemiyi suya indirmek yerine batıran personel izleyenleri şaşırttı. Yepyeni gemi sulara gömülürken böyle görüntülendi.
Troleybüs Tellerine Takılan Otomobil Devrildi 00:21
Troleybüs Tellerine Takılan Otomobil Devrildi 1.164 izlenme - 4 ay önce Troleybüs tellerine takılan otomobil havaya kalkarak ters döndü. Ukrayna’da yaşanan o anları güvenlik kamerası kaydetti.
Sahibine Teslim Edilirken Kaza Yapan Jaguar 00:11
Sahibine Teslim Edilirken Kaza Yapan Jaguar 407 izlenme - 4 hafta önce 40.000 dolar değerinde Jaguar'ı sahibine teslim etmek üzere olan çekici sürücüsü teslimat sırasında dikkatsiz davranınca olanlar sıfır kilometre Jaguar'a olmuş.
Hemzemin Geçitte Sabırsızlanan Sürücünün Aracını Tren Biçti 00:32
Hemzemin Geçitte Sabırsızlanan Sürücünün Aracını Tren Biçti 86 izlenme - 4 gün önce Görüntüler Türkiye'den... Tren geldiği esnada hemzemin geçitte bariyerler inerken, sabırsız davranan bir araç sürücüsü karşıya geçmek istemiş. Ancak bariyere takılınca kaza kaçınılmaz olmuş.
Demir Kapının Altında Kalmaktan Kıl Payı Kurtulan Motosikletli 00:14
Demir Kapının Altında Kalmaktan Kıl Payı Kurtulan Motosikletli 153 izlenme - 1 hafta önce Motosikletli arkadaşlar evden gezintiye çıkmak isterken, içlerinden biri demir kapıyı kapatmak istemiş. Rayından çıkan demir kapı yere düşerken bir motosikletliyi sıyırmış.