Hoşgeldiniz!

ilginç kazalar

Tek Teker Yaparken Uçan Motosikletli 00:21
Tek Teker Yaparken Uçan Motosikletli 3.324 izlenme - 2 ay önce Motosikletli gruptaki gençlerden biri tek teker giderek şov yapmak istemiş. Ancak genç önündeki arkadaşını fark etmemiş ve kaza kaçınılmaz olmuş.
Tesla Otonom Sistemi Sayesinde Kazadan Kurtuldu 00:31
Tesla Otonom Sistemi Sayesinde Kazadan Kurtuldu 20.622 izlenme - 1 yıl önce Tesla Model S'te kullanılan beta sürümdeki otonom sürüş sistemi, yola atlayan bir geyikten insan üstü bir hamleyle kaçarak kazadan kurtulmayı başardı.
Otobüs Alt Geçide Takıldı 00:07
Otobüs Alt Geçide Takıldı 5.587 izlenme - 5 ay önce Arifiye’de yolcu otobüsü, 3 metre yükseklikteki alt geçitte sıkışmış. Yolcular tahliye edilirken, otobüsün sıkıştığı yerden kurtarılması için çalışılıyormuş.
Denize Atlayan Kızın Üzerinden Geçen Tekne 00:09
Denize Atlayan Kızın Üzerinden Geçen Tekne 4.014 izlenme - 6 ay önce Hızla giden tekneden denize atlayan kızlardan biri çok yanlış tarafa atlayınca tekne kızın üzerinden geçmiş.
Ambulans Islak Zeminde Kayıp Gişelere Çarptı 00:56
Ambulans Islak Zeminde Kayıp Gişelere Çarptı 2.927 izlenme - 4 ay önce Hindistan'ın Karnataka eyaletinde sürücüsünün kontrolü kaybettiği ambulansın gişelere çarpması sonucu 4 kişi hayatını kaybetmiş.
Beton Mikserinin Altında Kalmaktan Mucize Eseri Kurtulan Bisikletli 00:25
Beton Mikserinin Altında Kalmaktan Mucize Eseri Kurtulan Bisikletli 5.102 izlenme - 9 ay önce Trafikte seyreden bisikletli adam tam beton mikserinin yanından geçerken yere düşmüş ve mucize bir şekilde ölümden dönmüş.
Köpek Bile Bu Kaza Karşısında Şaşırdı Kaldı 00:25
Köpek Bile Bu Kaza Karşısında Şaşırdı Kaldı 7.596 izlenme - 1 yıl önce Sakarya’da Ağustos ayında meydana gelen trafik kazaları Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı. Dikkatsizlik ve kural ihlali neticesinde meydana gelen kazanın birine ise köpeğin bile şaşırarak, sağa sola koşmaya başladığı anlar dikkatlerden kaçmadı. Sakarya’da 24 saat boyunca kayıt altında olan KGYS kameralarına Ağustos ayında yaşanan trafik kazaları yansıdı. KGYS’ye yansıyan kazalar Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yayınlandı. Şehrin farklı bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarının çoğunluğunun kural ihlali sonucu olduğu ve sürücülerin dikkatsizliğinden meydana geldiği görülürken, görüntülere yansıyan ilginç kazalar yürekleri ağza getirdi. İlk görüntüde; Serdivan ilçesi Kenan Sofuoğlu Caddesi üzerinden Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’na doğru seyir halinde olan otomobil ile Bağlar Caddesi istikametinden Serdivan Caddesi’ne doğru ilerlemekte olan otomobilin çarpışması yer aldı. İkinci görüntüde ise, Adapazarı ilçesi Yeğenler Caddesi üzerinde ilerlemekte olan otomobilin, yaya geçidinden geçmekte olan vatandaşa yol vermediği ve vatandaşın ezilme tehlikesi atlattığı görüldü. Vatandaş, elindeki taşıdığı malzemenin ayağının üzerine düşmesi neticesinde acı içerisinde kalırken, o esnada arkasından gelen köpeğinse kaza sonrasında şaşırarak, sağa sola koşmaya başladığı anlar kameraya yansıdı.
Kamyonun Kör Noktasına Denk Gelen Lüks Otomobil 00:13
Kamyonun Kör Noktasına Denk Gelen Lüks Otomobil 579 izlenme - 4 hafta önce Lüks otomobili çekiciye yüklemek isterlerken kötü bir kaza yaşanmış. O an hareket etmek isteyen kamyon sürücü kör noktasına gelen otomobili fark etmeyip vurmuş.
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 00:14
Gölde Kepçe ile Eğlence Kötü Bitti 6.433 izlenme - 2 yıl önce Çılgın arkadaşlar gölde bir eğlence düzenlemiş. Bu eğlence için bir kepçeye ip bağlayıp kepçeyi döndürmüşler. Ancak işler bir ara ters gitmiş.
Biçerdöverin Çarptığı Çocuğun Mucizevi Kurtuluşu 00:34
Biçerdöverin Çarptığı Çocuğun Mucizevi Kurtuluşu 3.839 izlenme - 1 yıl önce Çin'de sağına soluna bakmadan yola fırlayan çocuğa biçerdöver çarpmış. Bir mucize gerçekleşmiş ve çocuğun burnu bile kanmamış.
Üst Yoldan Aşağıya Uçan Kamyonet 01:04
Üst Yoldan Aşağıya Uçan Kamyonet 2.758 izlenme - 11 ay önce Üst yolda seyreden kamyonet sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve inanılmaz bir şekilde aşağıdaki yola uçmuş.
Gaza Gelen Kamyonet Sürücüsü Dereye Uçtu 00:23
Gaza Gelen Kamyonet Sürücüsü Dereye Uçtu 330 izlenme - 1 ay önce Dere kenarındaki yolda ilerleyen aracı geçmek isteyen kamyonet sürücüsü gaza fazla basıp direksiyon hakimiyetini kaybedince suya uçmuş.
TIR ile Uçak Çarpıştı 00:57
TIR ile Uçak Çarpıştı 2.784 izlenme - 12 ay önce Almanya'da otobana acil iniş yapan tek motorlu uçak ile TIR çarpıştı. Kaza nedeniyle otoban araç trafiğine kapatıldı. Tek motorlu uçağı kullanan pilotun hafif yaralandığı, TIR şoförünün ise kazadan yara almadan kurtulduğu açıklandı.
Navigasyona Uyup Merdivenlerden Uçan Sürücü 01:00
Navigasyona Uyup Merdivenlerden Uçan Sürücü 3.247 izlenme - 1 yıl önce Ümraniye'de, sürücüsünün navigasyon uygulamasına uyarak merdiven bulunan sokağa girdiği otomobil, takla attı. Sürücü, kazadan yara almadan kurtuldu.
Gazı ile Freni Karıştıran Sürücü Çocuk Parkına Daldı 00:51
Gazı ile Freni Karıştıran Sürücü Çocuk Parkına Daldı 79 izlenme - 2 hafta önce Rusya'da meydana gelen kazada, park yerinden çıkmak isteyen sürücü fren yerine gaza basınca çocuk parkına dalmış. Ufak çaplı bir kaza yaşanmış ancak kimseye bir şey olmamış.
Tırın Önünde Ani Fren Yaptığına Pişman Olan Sürücü 00:12
Tırın Önünde Ani Fren Yaptığına Pişman Olan Sürücü 2.542 izlenme - 1 yıl önce Otoyolda hızla ilerleyen araç arkasında gelen tıra aldırış etmeden ani fren yapmış. Tır fren yapsa da otomobile hızla çarpmış.
Otobüs ile Kafa Kafaya Çarpışan Motosikletli 00:35
Otobüs ile Kafa Kafaya Çarpışan Motosikletli 839 izlenme - 5 ay önce Çift şeritli yolda virajı fazla geniş alan motosikletli karşı şeritten gelen otobüs ile kafa kafaya çarpışmış.
Koyuna Çarpmamak İçin Duran Araca Otomobil Çarptı 01:29
Koyuna Çarpmamak İçin Duran Araca Otomobil Çarptı 2.060 izlenme - 1 yıl önce Aracıyla seyir halindeki sürücü yolun karşısına geçmek isteyen koyunu son anda fark etmiş ve fren yapmış. Ancak arkadan gelen sürücü fren yapan araca arkadan çarpmış.
Yapımı Biten Gemi Suya İndirmek İsterken Battı 00:26
Yapımı Biten Gemi Suya İndirmek İsterken Battı 2.559 izlenme - 2 yıl önce Yapımı biten gemiyi suya indirmek yerine batıran personel izleyenleri şaşırttı. Yepyeni gemi sulara gömülürken böyle görüntülendi.
Sırrı Çözülemeyen Kaza 01:45
Sırrı Çözülemeyen Kaza 5.694 izlenme - 3 yıl önce Park halindeki bir lüks otomobilin şoför koltuğunun olduğu bölümden çıkan ağaç görenleri şaşkına çevirmiş. Ağaç mı otomobilden çıktı yoksa otomobil mi ağacın üstüne düştü, kimse çözememiş.
Tırdan Düşen Beton Borular Park Halindeki Araçları Pert Etti 00:12
Tırdan Düşen Beton Borular Park Halindeki Araçları Pert Etti 431 izlenme - 3 ay önce Beton boru taşıyan tır sürücüsü sola doğru dönüşü biraz hızlı yapınca beton boruları park halindeki araçların üzerine düşürmüş. Araçlar adeta perte çıkmış.
Tırın Altından Sağ Sağlim Çıkan Motosiklet Sürücüsü 00:20
Tırın Altından Sağ Sağlim Çıkan Motosiklet Sürücüsü 159 izlenme - 4 hafta önce Arabasının kapısını dikkatsizce açan kadın sürücü bir motosiklet sürücüsünün tırın altında kalmasına neden olmuş. Motosiklet sürücüsü şanslı günündeymiş tırın altından burnu bile kanamadan çıkmış.
Kazada Uçuşa Geçen Araba 00:25
Kazada Uçuşa Geçen Araba 3.848 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da alkollü bir sürücünün kullandığı araç, kontrolden çıkıp refüje ardından metrelerce havalanarak bir evin duvarına çarpmış. Aracın hurdaya döndüğü ve sürücünün yaralandığı kaza anı saniye saniye kameraya yansımış.
Beklenmedik Kaza 00:19
Beklenmedik Kaza 1.874 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da aracıyla yavaş şekilde ilerleyen sürücü sağından aracına çarpıp uçarak takla atmaya devam etmiş.
Hong Kong Hızlı ve Öfkeli 00:18
Hong Kong Hızlı ve Öfkeli 1.564 izlenme - 1 yıl önce Hong Kong'da meydana gelen trafik kazası başka bir araç kamerasına böyle yansımış. Kaza yapan iki aracın ortasında başka bir araç böyle kalmış.
Uykuya Dalan Sürücünün Feci Kazası 00:31
Uykuya Dalan Sürücünün Feci Kazası 1.747 izlenme - 1 yıl önce Trafikte seyir halindeki kamyonet sürücüsü uykuya yenik düşünce önce önündeki kamyona çarpmış sonra orta refüje düşmüş.
82 Yaşındaki Adam Ferrari'si ile Mağazaya Daldı 01:19
82 Yaşındaki Adam Ferrari'si ile Mağazaya Daldı 1.359 izlenme - 11 ay önce 82 yaşındaki Ferrari sahibi adam yolda hızlı bir şekilde ilerlerken direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve mağazaya dalmış.
Motosikletlinin Hüsranla Sonuçlanan Tek Teker Denemesi 01:14
Motosikletlinin Hüsranla Sonuçlanan Tek Teker Denemesi 2.381 izlenme - 2 yıl önce Yeni aldığı motosikleti ile boş yolda tek teker denemesi yapan genç, dengesini kaybedince düşmüş. Gencin kazası kask kamerasına yansımış.
Üzerine Düşen Otobüsten Mucize Eseri Kurtulan Adam 00:22
Üzerine Düşen Otobüsten Mucize Eseri Kurtulan Adam 1.504 izlenme - 1 yıl önce Singapur'da yaşanan otobüs kazasın deyim yerindeyse tam bir mucize yaşanmış. Adamın otobüsün altında kalmış burnu bile kanamamış.
Şoförün Freniyle Otobüsten Düşen Çocuk 00:31
Şoförün Freniyle Otobüsten Düşen Çocuk 491 izlenme - 4 ay önce Otobüsün ön tarafında oturan çocuk, şoförün freniyle ön kapıdan açık olan kapıdan düşmüş. Neyse ki çocuk kazayı ufak sıyrıklarla atlatmış.