Hoşgeldiniz!

İlginç Olaylar

Yozgat'ta Kaydedilen Esrarengiz Görüntü 01:04
Yozgat'ta Kaydedilen Esrarengiz Görüntü 21.212 izlenme - 1 yıl önce Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde bir vatandaş tarafından kaydedilen görüntüler büyük yankı uyandırdı. Söz konusu görüntülerde tanımlanamayan ve şeffaf bir cismin yolda ilerlediği görülüyor.
Öldü Zannedilen Adam Morgda Ayaklandı 01:41
Öldü Zannedilen Adam Morgda Ayaklandı 15.444 izlenme - 10 ay önce Rusya'da öldü sanılarak sedye üzerinde morgda bekletilen bir kişi uyanıp ayağa kalkmış. Korku filmlerini andıran o anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilmiş.
Hayatı Kaybeden Futbocluya Tabutta Gol Attırdılar 00:24
Hayatı Kaybeden Futbocluya Tabutta Gol Attırdılar 9.242 izlenme - 11 ay önce Şilili eski futbolcu Jaime Escandar’ın cenaze töreni alışılagelmişin dışında olaylara sahne olunca görüntüler tüm dünyada viral oldu.
Ölen Köpek Küllerinden Doğdu Silüetiyle Sahibine Veda Etti 00:23
Ölen Köpek Küllerinden Doğdu Silüetiyle Sahibine Veda Etti 4.911 izlenme - 6 ay önce Amerika'da yaşayan bir kadın, ölen köpeğinin küllerini göle savurmak istemiş. Kadının külleri savurduğu sırada ortaya çıkan köpek figürü herkesi şok etmiş.
Yangını Ezan Okuyarak Söndürmeye Çalışmak 00:35
Yangını Ezan Okuyarak Söndürmeye Çalışmak 4.051 izlenme - 6 ay önce Pakistan’ın Karaçi kentinde bir binada çıkan yangının ardından bölge halkı, yangını söndürmek yerine ezan okumuş.
Kapüşonu Kurda Kaptıran Adam 00:16
Kapüşonu Kurda Kaptıran Adam 6.745 izlenme - 1 yıl önce Tedavi edilen kurt doğaya salınmadan önce kafesteki kurdun yanına yaklaşmış. Kurt bir hamle yaparak adamın kapüşonunu yakalamış.
Uçakta Esnerken Çenesi Çıktı Tekrar Yerine Oturttu 00:12
Uçakta Esnerken Çenesi Çıktı Tekrar Yerine Oturttu 2.161 izlenme - 4 ay önce Uçakla İspanya'ya giden üniversite öğrencisi Isabella Prusak-James, esnediği sırada aniden çenesi çıkmış. Prusak-James'in çenesi, uçakta yapılan müdahaleyle yerine takılmış.
Ölen Köpekbalığına Doğum Yaptırmak 01:42
Ölen Köpekbalığına Doğum Yaptırmak 44.042 izlenme - 8 yıl önce Güzel bir mucize gerçekleşiyor ve karaya vuran ölmüş köpekbalığının hamile olduğunu farkeden insanlar hemen harekete geçip köpekbalığının karnındaki yavrularını çıkartıp denize bırakıyorlar
Futboldaki İlginç Olaylar 03:27
Futboldaki İlginç Olaylar 57.807 izlenme - 14 yıl önce komik ve ilginç
Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar 05:19
Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar 29.283 izlenme - 10 yıl önce Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar
Yavru Köpek Balığı Adamın Bacağını Isırdı 00:16
Yavru Köpek Balığı Adamın Bacağını Isırdı 3.562 izlenme - 1 yıl önce Balıkçının oltasına takılan yavru köpek balığını incelemek için yanına giden adam, köpek balığının bacağını ısırmasıyla ne olduğunu anlayamamış.
Şaşkın Bakışlar Altında Şelaleden Atlayan Yavru Geyik 01:25
Şaşkın Bakışlar Altında Şelaleden Atlayan Yavru Geyik 3.147 izlenme - 1 yıl önce Michigan'da Tahquamenon Şelaleleri'nde her şeyden habersiz görüntü alan turist bir yavru geyiğin koşarak şelaleden atlayacağını nerden bilebilirdi.
Kulağına Yılan Giren Kadın 00:45
Kulağına Yılan Giren Kadın 520 izlenme - 3 ay önce Bir kadının kulağına giren yılanı çıkarmak için çabalayan doktorun şoke eden görüntülerini izliyoruz...
Pakistan'da Gondol Kazası 01:37
Pakistan'da Gondol Kazası 1.510 izlenme - 7 ay önce Pakistan'da lunaparktaki gondola olması gerekenden fazla sayıda insan binince gondol daha fazla bu ağırlığa dayanamamış ve çökmüş.
Ayıyla Burun Buruna Gelen Adam 00:22
Ayıyla Burun Buruna Gelen Adam 1.988 izlenme - 12 ay önce Alaska'da balık avı için göl kenarına giden adamlar uygun bir yer ararken kocaman bir ayı ile karşılaşmışlar. Adamlardan biri ayı ile burun buruna gelmiş.
Sokakta Başıboş Gezen Aslan 00:35
Sokakta Başıboş Gezen Aslan 679 izlenme - 4 ay önce Libya'nın Bingazi şehrinde hayvanat bahçesinden kaçarak sokaklarda başıboş dolaşan aslan paniğe neden oldu.
Hafıza Kaybı Yaşayan Kadına Tedavi Amaçlı Silahlı Saldırı 01:23
Hafıza Kaybı Yaşayan Kadına Tedavi Amaçlı Silahlı Saldırı 1.090 izlenme - 6 ay önce Esenyurt’ta hafızasını kaybeden kadına kuru sıkı silahla ateş edilerek hafızasını yerine geri getirilmeye çalışılmış.
Boynunda Köpek Tasması ile Dolaşan Vatandaş 03:15
Boynunda Köpek Tasması ile Dolaşan Vatandaş 883 izlenme - 6 ay önce Sakarya’nın Pamukova ilçesinde sokaklarda tasma ile dolaşan Fevzi Aral isimli vatandaş tasmayı köpekleşen nefsini terbiye temek için taktığını söylemiş.
Lastiği Patlayan Uçağı Yolcular İtti 00:47
Lastiği Patlayan Uçağı Yolcular İtti 1.793 izlenme - 12 ay önce Nepal’de bir uçağın lastiği patladı. Uçak, yolcular tarafından itilerek pist dışına çıkarıldı. Demek ki böyle şeyler sadece ülkemizde olmuyormuş.
Dükkana Baskın Yapan Komodo Ejderi 00:24
Dükkana Baskın Yapan Komodo Ejderi 1.977 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da bir dükkanda keyif yapan çocuklar içeriye giren komodo ejderini görünce büyük korku yaşamışlar. Komodo ejderi de geldiği gibi geri dönmüş.
Parmağına 1 TL Sıkıştı 01:09
Parmağına 1 TL Sıkıştı 1.526 izlenme - 11 ay önce Bursa’da 1 liranın ortasındaki çıkardığı metal kısım parmağına sıkışan çocuğun yardımına itfaiye ekipleri yetişti. Hastaneye giden çocuğun parmağındaki parayı itfaiye ekipleri çıkardı. Bursa’nın İnegöl ilçesindeki Hacı Sevim Yıldız Mesleki kampüsünde meydana gelen olayda, lise öğrencisi Bedirhan Ç. (14), bir liranın ortasındaki metali çıkarıp, alyans haline gelen parayı yüzük parmağına geçirdi. Parayı çıkarmayı deneyen çocuk başarılı olamadı. Çıkarmaya çalışırken parmağı şişen çocuk, özel araçla İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İhbar üzerine hastaneye gelen itfaiye ekipleri, Bedirhan Ç.’nin parmağında sıkışan parayı keserek çıkardı. Parmağından para çıkarılan genç, pansumanın ardından taburcu edildi.
Futbol Tarihinde Unutulmaz 20 Olay 10:06
Futbol Tarihinde Unutulmaz 20 Olay 8.743 izlenme - 6 yıl önce Futbol tarihinde her dönem bazı gariplikler ve ilginç olaylar yaşanmış olup, Bu video'da futbol tarihinin en unutulmaz 20 olayının bir araya geliyor. İzliyoruz.
Başkasının Verdiği Ekmeği Yemek İçin Market Sahibini Bekleyen Köpek 01:22
Başkasının Verdiği Ekmeği Yemek İçin Market Sahibini Bekleyen Köpek 586 izlenme - 4 ay önce Tokat'ta bir sokak köpeğinin, kendisine verilen ekmeği yemeyip, tam 45 dakika bir iş yerinin sahibini beklemesi izleyenleri duygulandırdı.
Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 01:51
Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 11.500 izlenme - 5 yıl önce Kimse bu olayı anlamadı... Büfeciyi silahla tehdit etti, tetiğe bastı tabancası ateş almadı, bu sırada çevredeki esnafla sohbet etti, bir şey olmamış gibi olay yerini terketti!
Kızarmış Tavuk Eve Giren Ayıya Nasip Oldu 00:37
Kızarmış Tavuk Eve Giren Ayıya Nasip Oldu 1.377 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin California eyaletinde bir adam evinde, sipariş ettiği kızarmış tavuğu yiyen bir ayı buldu. Ayı tavuğu afiyetle mideye indirdi...
Üzerinden Araba Geçen Çocuk Kalkıp Yürüdü 00:18
Üzerinden Araba Geçen Çocuk Kalkıp Yürüdü 207 izlenme - 2 ay önce Benzin istasyonunda ailesinin yanından ayrılan çocuk, yakıt alıp ilerleyen arabanın altında kalmış. Ancak çocuk burnu bile kanamdan arabanın altından çıkıp yürümüş.
Otobüste Kadının Saçlarını Yakan Genç 00:27
Otobüste Kadının Saçlarını Yakan Genç 1.850 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın San Francisco şehrinde siyahi bir genç, 50-60 yaşlarında bir kadının saçlarını yaktı. Olay bir otobüste meydana geldi.
Yakıtı Biten Minibüsünü Saçıyla Garaja Çekti 01:38
Yakıtı Biten Minibüsünü Saçıyla Garaja Çekti 1.349 izlenme - 1 yıl önce Yakıt deposu kırmızıyı gösterdi, hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yaptı. 34 yaşındaki kadın izleyenlerin hayret dolu bakışları arasında saçını minibüse bağlayıp çekmeye başladı
Şarjlı Forklift Kazasından Şans Eseri Yara Almadan Kurtulan İşçi 00:06
Şarjlı Forklift Kazasından Şans Eseri Yara Almadan Kurtulan İşçi 504 izlenme - 4 ay önce Bir iş yerinde şarjlı forklift kullanan işçi zemin yüzünde iş kazası geçirmiş. İşçi forklift ile birlikte devrilmiş. Neyse ki kendisine bir şey olmamış.