Hoşgeldiniz!

İlginç Olaylar

Şaşkın Bakışlar Altında Şelaleden Atlayan Yavru Geyik 01:25
Şaşkın Bakışlar Altında Şelaleden Atlayan Yavru Geyik 3.118 izlenme - 2 ay önce Michigan'da Tahquamenon Şelaleleri'nde her şeyden habersiz görüntü alan turist bir yavru geyiğin koşarak şelaleden atlayacağını nerden bilebilirdi.
Denizde Geyik Yakalayan Balıkçı 00:43
Denizde Geyik Yakalayan Balıkçı 1.446 izlenme - 2 ay önce Bir balıkçı teknesi kaptanı, denize yarım mil açıkta genç bir geyiği bulunca şok oldu ve onun gemiye binip kıyıya dönmesine yardım etti
Ölen Köpekbalığına Doğum Yaptırmak 01:42
Ölen Köpekbalığına Doğum Yaptırmak 43.872 izlenme - 7 yıl önce Güzel bir mucize gerçekleşiyor ve karaya vuran ölmüş köpekbalığının hamile olduğunu farkeden insanlar hemen harekete geçip köpekbalığının karnındaki yavrularını çıkartıp denize bırakıyorlar
Yokuş Aşağı Kayan Bebek Arabası Apartman Bahçesine Düştü 02:07
Yokuş Aşağı Kayan Bebek Arabası Apartman Bahçesine Düştü 777 izlenme - 1 ay önce Sinop'ta annesinin market alışverişine gitmek için kısa süreliğine yanından ayrıldığı bebek, arabasıyla birlikte yokuş aşağı doğru gitmeye başladı. 3 metre yüksekliğindeki istinat duvarından beton zemine düşen bebek, vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.
Motosikletli Soyguncuları Aracıyla Etkisiz Hale Getiren Sürücü 00:30
Motosikletli Soyguncuları Aracıyla Etkisiz Hale Getiren Sürücü 380 izlenme - 4 hafta önce Kaldırımda yürüyen yayaların yanına motosiklet ile yanaşan soyguncular telefonları çalıp uzaklaşırken arkadan gelen sürücü aracıyla soygunculara çarpmış.
Futboldaki İlginç Olaylar 03:27
Futboldaki İlginç Olaylar 57.795 izlenme - 12 yıl önce komik ve ilginç
Otobüste Kadının Saçlarını Yakan Genç 00:27
Otobüste Kadının Saçlarını Yakan Genç 1.819 izlenme - 5 ay önce Amerika'nın San Francisco şehrinde siyahi bir genç, 50-60 yaşlarında bir kadının saçlarını yaktı. Olay bir otobüste meydana geldi.
Yakıtı Biten Minibüsünü Saçıyla Garaja Çekti 01:38
Yakıtı Biten Minibüsünü Saçıyla Garaja Çekti 257 izlenme - 3 hafta önce Yakıt deposu kırmızıyı gösterdi, hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yaptı. 34 yaşındaki kadın izleyenlerin hayret dolu bakışları arasında saçını minibüse bağlayıp çekmeye başladı
Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar 05:19
Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar 29.270 izlenme - 9 yıl önce Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar
Hindistan'da Mazgaldan Çıkarılan Çocuk 03:05
Hindistan'da Mazgaldan Çıkarılan Çocuk 348 izlenme - 1 ay önce Hindistan'da serinlemek için dereye giren çocuk sürüklenince kanalla birlikte mazgallara doğru gitmiş. Çocuğu mazgaldan itfaiye kurtarmış.
Dükkana Baskın Yapan Komodo Ejderi 00:24
Dükkana Baskın Yapan Komodo Ejderi 34 izlenme - 9 saat önce Tayland'da bir dükkanda keyif yapan çocuklar içeriye giren komodo ejderini görünce büyük korku yaşamışlar. Komodo ejderi de geldiği gibi geri dönmüş.
Marketteki Bütün Ekmekleri Elleyen Kadın 01:31
Marketteki Bütün Ekmekleri Elleyen Kadın 512 izlenme - 2 ay önce Marketten ekmek almak isteyen kadın, ekmeklerin olduğu bölümde ekmeklerin hepsini ellemiş. Özellikle pandemi döneminde böyle bir şey yapması hoş karşılanmamış.
İndiği Kamyonet Ayağını Ezdi 00:14
İndiği Kamyonet Ayağını Ezdi 321 izlenme - 2 ay önce Modifiye yaptığı kamyonetten inip sosyal medya için bir video çekmek isteyen adam, arka tekerleğin altında ayağı kalınca zor anlar yaşamış.
Manda Çatıya Çıkarsa 00:59
Manda Çatıya Çıkarsa 51 izlenme - 6 gün önce Çatıdan indirilemeyen manda veteriner hekim tarafından önce iğne ile bayıltıldı. Ayakları bağlanan manda brandanın üzerine yatırıldı. Köy sakinlerinin de desteğiyle manda mahsur kaldığı çatıdan indirildi.
Kafesteki Papağanlara Göz Koyan Şahin 00:24
Kafesteki Papağanlara Göz Koyan Şahin 355 izlenme - 2 ay önce Evinin bahçesindeki papağanların aşırı bağırdıklarını duyup kontrol eden kadın, bir şey göremeyince kamera kayıtlarını izlemiş. Kamera kayıtlarında bir şahinin papağanların kafesine saldırdığına şahit olmuş.
Futbol Tarihinde Unutulmaz 20 Olay 10:06
Futbol Tarihinde Unutulmaz 20 Olay 8.732 izlenme - 5 yıl önce Futbol tarihinde her dönem bazı gariplikler ve ilginç olaylar yaşanmış olup, Bu video'da futbol tarihinin en unutulmaz 20 olayının bir araya geliyor. İzliyoruz.
Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 01:51
Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 11.348 izlenme - 4 yıl önce Kimse bu olayı anlamadı... Büfeciyi silahla tehdit etti, tetiğe bastı tabancası ateş almadı, bu sırada çevredeki esnafla sohbet etti, bir şey olmamış gibi olay yerini terketti!
Bulaşık Yıkayan Balıklar 02:03
Bulaşık Yıkayan Balıklar 394 izlenme - 3 ay önce Malatya’nın Arguvan ilçesine bağlı Kızık köyünde bulunan balıklar bulaşık yıkıyor. Bu balıklar oldukça hamarat...
Elini Timsaha Kaptıran Bakıcı 02:01
Elini Timsaha Kaptıran Bakıcı 437 izlenme - 2 ay önce Hayvanat bahçesinde ziyaretçilere yapılan timsah besleme gösterisinde şoke eden bir olay yaşandı. Hayvan besleyicisi timsaha yem verirken kolunu kaptırdı. İşte o şoke eden görüntüler...
Küçük Kızı Korkutan Köpek Balığı 01:06
Küçük Kızı Korkutan Köpek Balığı 314 izlenme - 2 ay önce 11 yaşındaki küçük kız denizde eğlenirken yanına kadar gelen köpek balığını son anda fark etmiş. Küçük kız hızla sudan çıkıp annesinin yanında gitmiş.
Yaban Arısının Fareye Saldırması 01:39
Yaban Arısının Fareye Saldırması 5.559 izlenme - 3 yıl önce Yoldan geçen bir bisikletli tarafından fark edilip kaydedilen görüntülerde yaban arısı ölümüne fareye saldırıyor. Neden olduğu bilinmiyor ya fare başka şeyden dolayı o haldeyken saldırdı yada onu soktuğundan dolayı.
Hırsıza Motosikletini Kaptırmayan Teslimatçı 01:15
Hırsıza Motosikletini Kaptırmayan Teslimatçı 156 izlenme - 1 ay önce Brezilya'da meydana gelen olayda bir teslimatçı ürün teslimatı yaparken motosikletinin çalındığını fark etmiş. Hemen hırsızın üzerine atlayan teslimatçı motosikletini kurtarmış.
Çiftleşme Sonrası Erkeğini Boğan Ahtapot 01:00
Çiftleşme Sonrası Erkeğini Boğan Ahtapot 3.862 izlenme - 3 yıl önce Ölümcül Aşk: Dişi ahtapotun çiftleştikten sonra erkeğini boğması. Bir çıkıntının altın saklanan dişi erkeği çekiyor ve işini gördükten sonra onu boğarak öldürüyor.
Kendini Bekçi Köpeği Zanneden Wombat 02:25
Kendini Bekçi Köpeği Zanneden Wombat 4.933 izlenme - 3 yıl önce Avustralya, NSW, Bathurst'ta bir adama yaklaşık olarak 2 dakikaya yakın bir süre köpek gibi saldıran wombat cinsi hayvan tarafından saldırıya uğrayıp ayağından darbe alıyor...
Rusya’da Havai Fişekler Belediye Otobüsünün Üstüne Düştü 01:00
Rusya’da Havai Fişekler Belediye Otobüsünün Üstüne Düştü 55 izlenme - 2 hafta önce Rusya’da kimliği belirsiz kişilerce atılan havai fişekler belediye otobüslerinin bulunduğu bir garajdaki otobüslerden birinin üstüne düşerek yangın çıkmasına neden oldu.
Kolunda 5 Tane Örümcek Bulunan Kadın 00:21
Kolunda 5 Tane Örümcek Bulunan Kadın 3.983 izlenme - 3 yıl önce İlginç kadın kolunda beş tane bilimsel adı: Nephila clavipes diye bilinen dev altın küre örümceği tutuyor...
Yedek Kulübesinde Yaşanan Unutulmaz Olaylar 07:31
Yedek Kulübesinde Yaşanan Unutulmaz Olaylar 4.596 izlenme - 4 yıl önce Futbolda yedek kukübesinde yaşanan enteresan olaylardan derleme.
Kadıköy'deki 150 Yaşındaki Boğanın Hikayesi 03:18
Kadıköy'deki 150 Yaşındaki Boğanın Hikayesi 3.950 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy‘e gelip de boğa’nın adını duymayan yoktur. Kimi zaman bir buluşma yeri, kimi zaman yol tariflerinin mihenk noktası olarak bilinen150 yaşındaki boğa ne zaman ve nasıl kadıköy’e geldi,biliyor muyuz?İşte size kadıköy boğa’sının ilginç öyküsü.
Öfkeli Filin Elinden Son Anda Kurtulan Kamyonet 00:19
Öfkeli Filin Elinden Son Anda Kurtulan Kamyonet 171 izlenme - 2 ay önce Ormanlık alandan yola inen fil gelen geçen araçlara saldırmaya başlamış. Fil bir ara kamyoneti devirmek isteyince bunu neredeyse başaracakmış.