Hoşgeldiniz!

İlginç Olaylar

Genç Kızı Oyun Hamuruna Çeviren Fil 02:48
Genç Kızı Oyun Hamuruna Çeviren Fil 4.087 izlenme - 5 gün önce Tayland'da pazar yerine yakın bir yerde gezmekte olan fil bir anlık sinirle ortalığı savaş alına çevirmiş. Fil bir ara genç bir kızı hortumu ile tutmuş ve evirip çevirmiş.
Madde Alan Kadının İnanılmaz Görüntüleri 03:35
Madde Alan Kadının İnanılmaz Görüntüleri 34.180 izlenme - 6 ay önce Video bilgilerine göre madde, zombi uyuşturucusu, Flakka alan kadın gerçekten insan dışı hareketler sergiliyor.. Belkide bu görülen en rahatsız edici şeylerden biri.
Adamın Lamborghini Aventador'un Üstünden Geçmesi 01:08
Adamın Lamborghini Aventador'un Üstünden Geçmesi 9.873 izlenme - 4 ay önce Adam koşarak Lamborghini Aventador'un Üstünden geçiyor sahibi ise peşindne koşuyor ama yakalayamıyor. İkinci kez geçmeye çalışırken Aventador'un sahibi bu sefer yakalıyor.
Kavga Gecesine Dönüşen Cadılar Bayramı Korku Gecesi 01:40
Kavga Gecesine Dönüşen Cadılar Bayramı Korku Gecesi 6.336 izlenme - 3 ay önce İngiltere'de bir grup erkeğin birbirleriyle kavga ettikleri sırada durmalarını isteyen bir kadın yalvarırken Cadılar Bayramı Korku Gecesi Birmingham'ın Broad Street'i kavga gecesine dönüştü. Beyaz tişörtlü adam kafasına bir darbe aldı ve saldırgan kişi kaçtı.
İnanmakta Zorlanacağınız Gerçekten Yaşanmış 5 İlginç Olay 02:38
İnanmakta Zorlanacağınız Gerçekten Yaşanmış 5 İlginç Olay 49.291 izlenme - 3 yıl önce Merhaba değerli izleyenlerim.Tekrar birbirinden ilginç tuhaf olaylarla karşınızdayım.İlginç olaylar konulu videolarıma devam edeceğim.Videomu paylaşmayı unutmayınız.İyi seyirler...
Sahte Silahlı Soyguncuları Vuran Güvenlik Görevlisi 01:26
Sahte Silahlı Soyguncuları Vuran Güvenlik Görevlisi 5.039 izlenme - 4 ay önce Markete girip adama sahte silah tutarak kasiyerin arkasına atlayan hırsızlar güvenlik görevlisinin içeri girerken vurmaya başlıyor. Daha sonra kontrole almış olmasına rağmen tekrar sıkıyor.
Yaban Arısının Fareye Saldırması 01:39
Yaban Arısının Fareye Saldırması 5.362 izlenme - 4 ay önce Yoldan geçen bir bisikletli tarafından fark edilip kaydedilen görüntülerde yaban arısı ölümüne fareye saldırıyor. Neden olduğu bilinmiyor ya fare başka şeyden dolayı o haldeyken saldırdı yada onu soktuğundan dolayı.
Ölen Köpekbalığına Doğum Yaptırmak 01:42
Ölen Köpekbalığına Doğum Yaptırmak 43.339 izlenme - 4 yıl önce Güzel bir mucize gerçekleşiyor ve karaya vuran ölmüş köpekbalığının hamile olduğunu farkeden insanlar hemen harekete geçip köpekbalığının karnındaki yavrularını çıkartıp denize bırakıyorlar
Ormanda Nefes Alan Zemin 00:29
Ormanda Nefes Alan Zemin 3.208 izlenme - 4 ay önce Kanada'da gerçekleşen ilginç olayda bir ormanda güçlü rüzgarların olduğu sırada zemin aynı nefes alır gibi ağaçlarla beraber havaya yükselip iniyor.
Çiftleşme Sonrası Erkeğini Boğan Ahtapot 01:00
Çiftleşme Sonrası Erkeğini Boğan Ahtapot 2.662 izlenme - 3 ay önce Ölümcül Aşk: Dişi ahtapotun çiftleştikten sonra erkeğini boğması. Bir çıkıntının altın saklanan dişi erkeği çekiyor ve işini gördükten sonra onu boğarak öldürüyor.
Kızın Sadece Geri Kadar Gidebilmesi 00:27
Kızın Sadece Geri Kadar Gidebilmesi 7.058 izlenme - 6 ay önce Ayakta güçlükle durabilen kız bir elinde pet şişe diğer elinde telefon ile konuşup kapattıktan sonra geriye doğru bir kaç adımdan sonra düşüyor. Neden olduğu belirsiz belki alkollü belkide başka bir şey olabilir...
Kendini Bekçi Köpeği Zanneden Wombat 02:25
Kendini Bekçi Köpeği Zanneden Wombat 4.892 izlenme - 6 ay önce Avustralya, NSW, Bathurst'ta bir adama yaklaşık olarak 2 dakikaya yakın bir süre köpek gibi saldıran wombat cinsi hayvan tarafından saldırıya uğrayıp ayağından darbe alıyor...
Tornado Kasırgası Sırasında Arabanın İçinde Sıkışan Kadın 00:50
Tornado Kasırgası Sırasında Arabanın İçinde Sıkışan Kadın 2.991 izlenme - 5 ay önce Kanada, Quebec, Gatineau'da gerçekleşen tornado kasırgasında kadın arabanın içinde sıkışıp kalıyor ve arabanın camı patlıyor. Kadın olayı ufak kesik ve berelenmelerle atlatmış.
Kolunda 5 Tane Örümcek Bulunan Kadın 00:21
Kolunda 5 Tane Örümcek Bulunan Kadın 3.889 izlenme - 5 ay önce İlginç kadın kolunda beş tane bilimsel adı: Nephila clavipes diye bilinen dev altın küre örümceği tutuyor...
Ufacık Ateşten Paniğe Kapılan Uçak Yolcuları 00:44
Ufacık Ateşten Paniğe Kapılan Uçak Yolcuları 4.429 izlenme - 6 ay önce Kalkıştan hemen önce gerçekleşen olayda, taşınabilir bir şarj cihazı patlaması ve alev alması sonrası uçak yolcuları inanılmaz paniğe kapılıyor o sırada da kayıt yapan kişi sadece oturup bir bardak ile söndürdüğünü söylüyor...
Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 01:51
Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 11.140 izlenme - 1 yıl önce Kimse bu olayı anlamadı... Büfeciyi silahla tehdit etti, tetiğe bastı tabancası ateş almadı, bu sırada çevredeki esnafla sohbet etti, bir şey olmamış gibi olay yerini terketti!
Futboldaki İlginç Olaylar 03:27
Futboldaki İlginç Olaylar 57.720 izlenme - 10 yıl önce komik ve ilginç
Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar 05:19
Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar 29.101 izlenme - 6 yıl önce Trende Başınıza Gelebilecek İlginç Olaylar
Kurşun İle Puding Deneyinin İlginç Sonla Bitmesi 03:51
Kurşun İle Puding Deneyinin İlginç Sonla Bitmesi 1.497 izlenme - 3 ay önce National Geographic kanalında yayınlanan programda çeşitli tatlılara ateş eden araştırmacılar, hangisinin kurşun geçirmez olduğunu bulmaya çalışıyor. Testte çırpılmış krema, dondurma, çikolata şurubu ve puding deneniyor. Ekip, tatlılara 12 kalibrelik tüfekle ateş edilerek hangisinin daha kurşun geçirmez olduğunu bulmaya çalışmış. Belgeselin sonunda hangi tatlının kurşun geçirmez olduğu ortaya çıkarken, bunun sebebi de kısa ve öz şekilde anlatılıyor.
Futbol Tarihinde Unutulmaz 20 Olay 10:06
Futbol Tarihinde Unutulmaz 20 Olay 8.686 izlenme - 2 yıl önce Futbol tarihinde her dönem bazı gariplikler ve ilginç olaylar yaşanmış olup, Bu video'da futbol tarihinin en unutulmaz 20 olayının bir araya geliyor. İzliyoruz.
Balinalar İle Son Derece Yakın Karşılaşan Sörfçü 02:39
Balinalar İle Son Derece Yakın Karşılaşan Sörfçü 2.210 izlenme - 6 ay önce 6 Ağustos 2018'de Avustralya'nın Crescent Head Back Plajı'nda gerçekleşen olayda büyük bir grup balinanın ortaya çıkması üzerine sörf tahtası üzerinde ve etrafında adam kürek çekiyordu. O sırada takip ederken çok eşsiz bir durum ile karşılaşan sörfçünün o anların görüntüleri...
Çocuğun Dövüş İçin Protez Ayaklarını Çıkarması 00:59
Çocuğun Dövüş İçin Protez Ayaklarını Çıkarması 2.487 izlenme - 6 ay önce İki ayağıda protez olan çocuk kavgada daha rahat dövüşebilmek için ikisini de çıkarıyor ve siyahi çocuğu yere serip pataklıyor...
Köpek İçin Kanalizasyonda Metrelerce Gittiler 03:07
Köpek İçin Kanalizasyonda Metrelerce Gittiler 1.873 izlenme - 5 ay önce Rusya, Novosibirsk'da çevredekilerin köpek sesi duymalarıyla bu işler için oluşan rus grubu çağırıyorlar ve köpek yavrusunu kurtarmak için kanalizasyon borularında metrelerce sürünerek köpeği kurtarıyorlar.
Yedek Kulübesinde Yaşanan Unutulmaz Olaylar 07:31
Yedek Kulübesinde Yaşanan Unutulmaz Olaylar 4.551 izlenme - 12 ay önce Futbolda yedek kukübesinde yaşanan enteresan olaylardan derleme.
Keanu Reeves'in 30 Yılda Söylediği Whoa'ları 05:39
Keanu Reeves'in 30 Yılda Söylediği Whoa'ları 1.965 izlenme - 5 ay önce Keanu Reeves, filmerinde söylediği ve onunla özleşmiş olan 'Whoa' ları. Kronolojik sıralamayla 1986'dan 2016'ya kadar oynadığı filmlerde dediği o görüntüler. Bill & Ted'en Matrix'e kadar mükemmel macerası.
Şimdiye Kadar Yapılmış Dünyada En Yetersiz Videosu 01:06
Şimdiye Kadar Yapılmış Dünyada En Yetersiz Videosu 2.094 izlenme - 6 ay önce Bu zamana kadar yapılmış dünyanın en yetersiz ve tatmin edici olmayan videosu. Tam bitiyor derken sonunun gösterilmemesi...
İlginç Olaylar 00:40
İlginç Olaylar 15.944 izlenme - 9 yıl önce ilginç olaylar
Tuyler Urperten ve Aciklanamayan 10 ilginc Olay 07:41
Tuyler Urperten ve Aciklanamayan 10 ilginc Olay 9.773 izlenme - 4 yıl önce http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE ---------------------------------- ilginç ilginç hediyeler ilginç gerçekler ilginç olaylar video ilginç reklamlar ilginç resimller ilginç ürünler ilginç testler ilginç hediye ilginç web siteleri en ilginç ürünler ilginc sorular en ilginç hediyeler ilginc fotolar ilginc olaylar ilginc haberler ilginç kalemler ilginç hediyelik ilginc bilgiler ilginç tasarım hediyeler ilginç bahçe tasarımları ilginç ev aksesuarları ilginç internet siteleri ilginc fotograflar erkeklere ilginç hediyeler ilginc seyler enteresan hediyeler ilginç saat tasarımları ilginç oyunlar oyna ilginc hikayeler ilginç hediyeler sürprizler komik hediyeler çok ilginç hediyeler ilginç hediyelik eşya ilginç fotoğraflar galerisi hediye ilginç ilginc goruntuler ilginç resimli yazılar erkeklere hediye ilginç reklam fikirleri orjinal hediyeler ilginç bebek eşyaları ilginc haber en ilginç resimle ilginc sozler çok ilginç sözler çok ilginç olaylar sevgiliye ilginç hediye fikirleri ilginç promosyon ürünleri ilginç görüntüler video ilginç hediye seçenekleri ilginç olaylar 18 ilginç fotoğraf albümleri ilginç ürünler sitesi ilginç şirket isimleri orjinal hediye sevgiliye ilginc hediyeler ilginç ürün hediye en ilginç hediye ilginç kostümler ilginç hikayeler gerçek en ilginc olaylar ilginç oyun ilginç erkek hediyeleri ilginc hediye fikirleri romantik hediye ilginc yazilar hayvanların ilginç özellikleri romantik hediyeler ilginç hediye siteleri ilginç kazaları izle en orjinal hediyeler ilginç haberler olaylar ilginç iş ilanları ilginç hediyeler sitesi ilginç tatil yerleri ilginç icatlar video dünyadaki ilginç yerler çok ilginç görüntüler komik hediye ilginç bilimsel bilgiler en değişik hediyeler ilginç haberler video en ilginc haberler en komik hediyeler ofis hediyeleri sevgiliye hediyeler hediye yarat ilginç haberler dünyadan ilginç siteler listesi kişiye özel hediye erkege hediye ilginç hediyelik ürünler hediye siteleri ilginç oteller ilginç özlü sözler ilginç ev hediyeleri ilginc evlenme teklifleri degisik hediyeler ev hediyeleri hediyelik ilginç eşyalar ilginç gol sevinçleri ilginç kupalar orjinal hediye fikirleri sevgilime hediye ilginç sayılar isme özel hediye ilginc video ilginç avizeler ilginç kitaplık modelleri ucuz hediyeler ilginç bilgiler ansiklopedisi ilginç kitaplık tasarımları en ilginç meslekler tasarımlar ilginç erkeklere hediyeler ilginç elektronik ürünler ilginç mutfak aksesuarları ilginç site sıradışı hediyeler en ilginç davetiyeler ilginc mesajlar ilginç kartvizitler ilginç şeyler izle ilginç tasarım örnekleri ilginc resimleri ilginç ürünler satış ilginç kazaların videoları ilginç anlamlı sözler resimli hediyeler dünyanın ilginç olayları ilginç resimlerler en ilginç telefonlar ilginç fotoğraf pozları sevgiliye ilginc hediye ilginç hayvanlar video ilginç sandalyeler ilginç hediyeleri ilginç linkler ilginç matematik bilgileri ilginç çerçeveler bayana hediye şaşırtıcı hediyeler ilginc nickler ilginc konular dünyanın ilginç yerleri ilginç duvar resimleri ilginç slaytlar özel tasarım hediyeler ilginç fotolar komik ilginç sayfalar garip hediyeler farkli hediyeler ilginç doğa manzaraları ilginç mutfak tasarımları çok ilginç haberler en ilginc bilgiler ilginç komik fotoğraflar ilginç malzemeler ilginç iş makinaları ilginc insanlar hediye sitesi evlilik teklifleri ilginç ilginç dekorasyon ilginç nevresim takımları ozel hediye ilginç doğa görüntüleri ilginç ev ürünleri ilginc kareler tarihten ilginç olaylar ilginç ofis malzemeleri ilginç ofis tasarımları ilginç aynalar özel hediye fikirleri çok ilginç şeyler ucuz ilginç ürünler ilginç akvaryum ilginç hediye paketleri matematik ilginç sorular ilginc bebek isimleri ilginç mumlar dunyadan ilginc haberler ilginc hediyelikler ilginç haber yazıları ilginc arabalar ilginç site isimleri ilginç dini görüntüler ilginç yastıklar en ilginç nickler ilginç nikah davetiyeleri ilginç iş fırsatları ilginç ağaç resimleri ilginç mutfaklar ilginç lif modelleri ilginç olaylar videoları en ilginc ilginç teknolojik ürünler ilginç videoları izle ilginç devreler çok değişik hediyeler ilginç davetiye örnekleri ilginç ürünler shop en ilginç efsaneler en ilginç işler satılabilecek ilginç ürünler ilginç kitap isimleri ilginç sünnet davetiyeleri en ilginç fıkralar ilginç havuzlar en ilginc goruntuler ilginç usb bellekler ilginç alyans modelleri ilginç dekoratif ürünler ilginç masa saatleri ilginç takı tasarımları en ilginç reklamlar ilginç şarkı sözleri ilginç olaylar hikayeler ilginç nicknameler komik ve ilginç resimle etkileyici hediyeler ilginç resimli olaylar ilginc meslekler ilginc hediyeler sevgiliye çok ilginç tasarımlar ilginç olaylar görüntüler
Evin İçinde Motosikletle Lastik Yakmak 00:55
Evin İçinde Motosikletle Lastik Yakmak 968 izlenme - 4 ay önce Evin içine oturma odasına motosikleti sokup lastik yakan Avustralyalı adamlar. Evin içi duman olunca haliyle yangın alarmıda devreye giriyor.
Yolda Karşılaşılan Jet Ski 00:33
Yolda Karşılaşılan Jet Ski 1.047 izlenme - 5 ay önce Jet ski'nin karayolunda kullanılması. Jet ski'nin gövdesini normal motosiklete monte etmiş ilginç kişinin otoyoldaki yolculuğu.