Hoşgeldiniz!

ilişkileri

Eve Kız Getiren Adamın Dramı 11:17
Eve Kız Getiren Adamın Dramı 55.861 izlenme - 1 yıl önce Kısa film tadındaki bu videoda, eve kızı getirmeyi başaran ancak sevişmeyi başaramayan bir adamın verdiği çaba konu ediniyor.
Ergenlik Dönemindeki Birey Ne Gibi Değişimler Yaşar 01:29
Ergenlik Dönemindeki Birey Ne Gibi Değişimler Yaşar 1.812 izlenme - 4 ay önce ergenlik döneminde fiziksel, sosyal, bilişsel ve duygusal anlamda birçok değişim çok kısa bir süre içinde gerçekleşir. arkadaşlık ilişkileri çok daha önemli bir hale gelir. duygusal durumları çok hızlı değişir. soyut düşünme yetenekleri ve tartışmaya yatkınlıkları artmaya başlar.
Türkiye Yunanistan İlişkileri 03:31
Türkiye Yunanistan İlişkileri 1.202 izlenme - 4 ay önce Türkiye ve Yunanistan Arasında Yaşanan Son Olaylarda Neler Yaşandı? Diplomatik İlişkilerimizin Perde Arkası Ne?
Abisi Olan Kızların Anlayabileceği 13 Şey 05:20
Abisi Olan Kızların Anlayabileceği 13 Şey 3.621 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin yeni kanallarından birinde verilmiş olan garip tespitlere bakıyoruz. Tespitler doğru ve abilik bu hallere geldiyse yazık. Çok yazık.
Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 01:23
Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 2.150 izlenme - 3 yıl önce Kadın erkek ilişkilerinde erkeklerin en çok yaptığı hatalar arasında ilk 5'te neler mi var? Birlikte izleyelim... Favorim tanıştığımıza sevindim.
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 14:14
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 1.739 izlenme - 2 yıl önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
 Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 01:23
Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 1.573 izlenme - 4 yıl önce Kadın erkek ilişkilerinde erkeklerin en çok yaptığı hatalar arasında ilk 5'te neler mi var? Birlikte izleyelim... Favorim tanıştığımıza sevindim.
Luca Steinmann, Batı Dünyasının Suriye Konusundaki Sessizliğinin Arkasındaki Nedenlerden Bahsediyor 02:12
Luca Steinmann, Batı Dünyasının Suriye Konusundaki Sessizliğinin Arkasındaki Nedenlerden Bahsediyor 589 izlenme - 10 ay önce Sunucu: Batı dünyası Suriye’deki durum karşısında büyük ölçüde kayıtsız kaldı. Bunun nedeninin ne olduğunu düşünüyorsunuz?  Luca Steinmann: Batı dünyası Suriye’de olup bitenle doğrudan bağlantılı. İlk başta, yani her şeyin en başında, Suriye’de ülkenin içine gelen ve olup biteni etkilemeye çalışan bazı Batılı güçlerin etkisi görülüyordu. Bunları söylerken Fransa’nın oynadığı rolü ve daha sonrasında, ikinci aşamada, terörist olarak tanımlanan bu asileri desteklemeye çalışan ABD’nin oynadığı rolü düşünüyorum. Benim bu söylediğim yeni bir şey değil; geçen hafta, Suriye içindeki asilerin eğitiminin durdurulması emrini verdiğinde Donald Trump’ın sözleriyle de teyit edilmiş bir gerçek. Ama Batı’nın bu sessizliğinin bir başka nedeni de Suriye çatışmasında çok önemli rol oynayan aktörlerin, Batı’daki önemli ülkelerle güçlü bağlantıları olan bazı yabancı aktörlerin varlığı. Örneğin, hükümet aleyhinde, Suriye hükümeti aleyhinde 2011 yılında başlayan ilk gösterilere katılan bazı kişilerle röportaj yaptım ve gördüm ki ilk anda, bu gösteriler gerçekten de değişim isteyen halkın içinden geliyor olsa bile, ilk bir kaç günden sonra adım adım bazı dış güçlerin etkisi de onlar arasına katılmış. Ve böylece insanlar Şiiler aleyhine, İran aleyhine, Hizbullah aleyhine – ki bunların hiçbiri o sırada Suriye’de sahada değildi- sloganlar dinlemeye başladı. Yani en başından bu yana, bunun bir iç savaş değil de bugün olduğu gibi uluslararası bir savaş haline gelmesi için Şii dünyası ve Sünni dünyası arasındaki çatışmayı, rekabeti  kullanmaya çalışan dış aktörler olduğu ortada.    http://www.a9.com.tr/izle/256588/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Luca-Steinmann-Bati-dunyasinin-Suriye-konusundaki-sessizliginin-arkasindaki-nedenlerden-bahsediyor-- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 02:33
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 1.087 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/seni-seviyorum-demekten-neden-korkuyoruz/ Sevgiyi anlatmak bu kadar zor mudur, dünyanın en güzel ve en anlamlı iki kelimesini söylemekten neden korkarız? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak'a sizin için sorduk; "Seni seviyorum demekten neden korkuyoruz?". Cevabı şimdi MigrosTV'de!
Uetd'li Fatih Zingal Alman Tv'de Mülteci Sorunu Ve Türkiye-Ab İlişkilerini Yorumladı (17-03-2016) 43:07
Uetd'li Fatih Zingal Alman Tv'de Mülteci Sorunu Ve Türkiye-Ab İlişkilerini Yorumladı (17-03-2016) 495 izlenme - 2 yıl önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Haberin ayrıntılarını okuyun. http://avrupaturkgazetesi.com/uetdli-fatih-zingal-alman-tv-phoenixte-konustu
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri Troll Teyze Özel 04:59
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri Troll Teyze Özel 625 izlenme - 3 yıl önce Önceki röportajımızda olay yaratan Trol Teyze yepyeni uzun versiyonu ile karşınızda! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85990/sokak-roportajlari-internet-iliskileri-ayriliklari-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 02:17
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 790 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinin-hizmet-etme-algisi-nasil-kirilir/ Kadının “Hizmet Etme” algısının nasıl kırılır? Kendini evin tüm sorumluluğunu üzerine almaktan nasıl kurtarabilir? Tek taraflı vericilik ilişkideki dengeleri sarsan bir durum. İlişkilerdeki sorunların çözümlerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın favorisi olan 4 muhteşem kitap hangileri biliyor musunuz? İlişkiler üzerine bu videolar da ilginizi çekebilir; sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl kullanabiliriz, çiftlerin ilişkiden beklentileri nelerdir?
Anne Baba Çocuk İlişkileri Sıtkı Aslanhan Part 2 20:58
Anne Baba Çocuk İlişkileri Sıtkı Aslanhan Part 2 765 izlenme - 6 yıl önce
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 03:07
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 733 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ciftlerin-iliskiden-beklentileri-nedir/ İlişkilerden karşılıklı beklentiler, aslında ilişkiye yöne veren önemli konulardandır. Çiftlerin ilişkiden beklentilerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Erkek ve kadının evlilik sonrası değişimi konusuna da değindiğimiz bu videoyu sakın kaçırmayın! Kadın-erkek ilişkileri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey MigrosTV’de! Kadınları anlamak zor mudur? Peki, sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl konuşabiliriz? Tüm bu soruların cevaplarını Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtladı. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın 4Muhteşem kitabını biliyor musunuz? Cevabı burada!
Sinan Ülgen: Görüşmeden Ele Edilebilecek En İyi Yol Haritası Çıktı 01:08
Sinan Ülgen: Görüşmeden Ele Edilebilecek En İyi Yol Haritası Çıktı 85 izlenme - 4 ay önce Taha Akyol, Eğrisi Doğrusu programında bu hafta Hürriyet Daily News Ankara Temsilcisi Serkan Demirtaş ve EDAM Başkanı Sinan Ülgen'i ağırladı. Program'da ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'ın Ankara Temasları değerlendirildi. Türk-Amerikan ilişkileri açısından görüşmelerin pozitif bir ortam yarattığı vurgusu yapan EDAM Başkanı Sinan Ülgen, "Temaslarda olabilecek en iyi metin oluştu. Daha da önemlisi gerginliğin hafiflemesini sağlayacak bir yol haritası ortaya çıktı" dedi.
Kadınları Anlamak Zor mudur? 02:43
Kadınları Anlamak Zor mudur? 588 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinlari-anlamak-zor-mudur/ İşte ilişkilerdeki en önemli sorunlardan biri; “anlaşılmamak ya da anlamamak“. Çiftler arasında çıkan en büyük gerginliklerin nedeni olarak gösterilebilen anlayış sorunu ile ilgili Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak bize bilgiler veriyor. Kadınları anlamak zor mudur sahiden? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduğumuz diğer sorulara dair videolarımızı izlediniz mi? Sen ve Ben yerine nasıl “biz” dilini konuşabiliriz?, stresi nasıl kontrol altına alabiliriz? Hangi nefes egzersizleri bizi sakinleştirir?
Sayın Adnan Oktar Türkiye’nin; Nezaketinin Ve Yüksek Ahlak Anlayışının Bir Gereği Olarak Rusya'dan Ö 03:33
Sayın Adnan Oktar Türkiye’nin; Nezaketinin Ve Yüksek Ahlak Anlayışının Bir Gereği Olarak Rusya'dan Ö 258 izlenme - 2 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/225874/Adnan-Oktar-Ne-Demisti-Ne-Oldu---Video/Sayin-Adnan-Oktar-Turkiye’nin-nezaketinin-ve-yuksek-ahlak-anlayisinin-bir-geregi-olarak-Rusyadan-ozur-dilemesi-gerektigini-ifade-etmistir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kadın ve Erkek Neden Farklı? - Gündem Özel 06.05.2018 Pazar 03:15:35
Kadın ve Erkek Neden Farklı? - Gündem Özel 06.05.2018 Pazar 25 izlenme - 1 ay önce Gündem Özel, insanlığın var oluşundan bugüne kadın ve erkek kavramlarını bambaşka bir bakış açısıyla tartışmaya açtı. İlişkilere kadının ve erkeğin bakışı neden farklı? Çatışmaların sebebi farklılıklarımız mı, yoksa toplumsal öğretiler mi? Güçlükler karşısında erkekler mi, yoksa kadınlar mı daha dayanıklı? Kadınlar neden erkeklerden daha uzun yaşar? Kromozomlar mı, hormonlar mı? Kadın ve erkek beyni neden ve nasıl farklı çalışır? Deniz Bayramoğlu sordu, Psikiyatrist Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur, Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Gökçen Erdoğan, Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu, Yönetmen-Senarist-Oyuncu Müfit Can Saçıntı yanıtladı.
Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız 06:55
Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız 86 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri / Ayrılıkları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:43
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri / Ayrılıkları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 234 izlenme - 3 yıl önce Halka, sosyal medya ilişkileri ve bu ilişkilerin doğurduğu kötü sonuçlar hakkında ne düşünüyorsunuz, diye sorduk.
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar 04:44
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar 217 izlenme - 4 yıl önce Kadınlar ile erkekler arasındaki farkları esprili bir dille anlatan Türkçe altyazılı kısa klip
Tutulmalar İnsanları Etkiler mi? 02:28
Tutulmalar İnsanları Etkiler mi? 248 izlenme - 4 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 02:09
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 276 izlenme - 4 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, Michigan State Üniversitesi'ni ve Tedarik Zinciri ve Finans MBA'ini anlattı.
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 05:46
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 240 izlenme - 3 yıl önce Mezunum olduğum okula ahde vefa niteliğinde yüklenmiştir. Gerek Akademik gerekse sosyal olarak çok donanımlı bireyler olarak mezun olacağınıza eminim. iyi seyirler..
Burçların Birbirleriyle İlişkileri 02:21
Burçların Birbirleriyle İlişkileri 198 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/burclarin-birbirleriyle-iliskileri-2/ Burçlar ve aralarındaki uyum astrolojinin temel taşlarından biridir. Peki, hangi burç hangi burçla anlaşır/anlaşamaz? Burçların birbirleriyle ilişkilerini anlayabilmek için hangi elementlere ait olduklarını bilmek gerekir. Aynı gruptan olan burçlar her zaman birbirleri ile uyum gösterir peki, aksi mümkün değil mi? Gelin sorumuzun yanıtını Astrolog Su Karakuş‘tan alalım.
Değişik Mizah Anlayışının Kısa Filmle Buluşması: 04:08
Değişik Mizah Anlayışının Kısa Filmle Buluşması: "Input/Output" 112 izlenme - 3 yıl önce Değişik Mizah Anlayışının Kısa Filmle Buluşması: "Input/Output" Terri Timely ve Park Pictures'dan neden ve sonuç arasındaki ilişkileri öngörülemeyen hayali bir mizah.
Çinlilerde Baba - Oğul İlişkileri 01:00
Çinlilerde Baba - Oğul İlişkileri 221 izlenme - 4 yıl önce O nasıl bir babalık çocuğu bildiğin patates etti adam. Lastik top gibi oynuyor bebeyle. Bu ne rahatlık biz bakmaya kıyamıyoruz.
Mehmet Şakiroğlu: Oğullarınıza, Kızlarınızın Denetimi Görevini Vermeyin 01:10
Mehmet Şakiroğlu: Oğullarınıza, Kızlarınızın Denetimi Görevini Vermeyin 6 izlenme - 1 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında kadın-erkek ilişkileri masaya yatırıldı. Programın konuklarından Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu önemli bir uyarıda bulundu. Şakiroğlu, "Sakın oğullarınıza, kızlarınızın denetimi görevini vermeyin. Bu çok yanlış bir öğretme. Hem kıza hem de erkeğe yanlış bir öğretme" dedi.
Sql Server Management Veritabanı Ve Tablo Oluşturma - Tablo İlişkileri 09:25
Sql Server Management Veritabanı Ve Tablo Oluşturma - Tablo İlişkileri 75 izlenme - 3 yıl önce Sql Server Management'da ; yeni bir veritabanı oluşturma yeni tablolar oluşturma tablo ilişkilerini tanımlama diagram oluşturmayı Öğrendik. www.bildiklerim.net
Şeffaf Oda   30 Ekim 2016 43:33
Şeffaf Oda 30 Ekim 2016 87 izlenme - 2 yıl önce Sarah Grow’dan ABD seçimleri yorumu, Türkiye-ABD ilişkileri Mehtap Meral’den mini konser Ballerina Project’in Türkiye ayağındaki Deniz Baydar’dan dans İrem Helvacıoğlu’nun başarılı oyunculuk performansı Şeffaf Oda'da ekrana geldi.