Hoşgeldiniz!

ilişkileri

Kadınların Gözünden Seks (+18) 01:56
Kadınların Gözünden Seks (+18) 141.607 izlenme - 2 yıl önce İki arkadaş kadın görüş açısından porno film izlerse ortaya çıkacak sonuçları izliyoruz.
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 14:14
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 1.699 izlenme - 2 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Abisi Olan Kızların Anlayabileceği 13 Şey 05:20
Abisi Olan Kızların Anlayabileceği 13 Şey 3.216 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin yeni kanallarından birinde verilmiş olan garip tespitlere bakıyoruz. Tespitler doğru ve abilik bu hallere geldiyse yazık. Çok yazık.
Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 01:23
Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 1.226 izlenme - 2 yıl önce Kadın erkek ilişkilerinde erkeklerin en çok yaptığı hatalar arasında ilk 5'te neler mi var? Birlikte izleyelim... Favorim tanıştığımıza sevindim.
Sayın Adnan Oktar Türkiye’nin; Nezaketinin Ve Yüksek Ahlak Anlayışının Bir Gereği Olarak Rusya'dan Ö 03:33
Sayın Adnan Oktar Türkiye’nin; Nezaketinin Ve Yüksek Ahlak Anlayışının Bir Gereği Olarak Rusya'dan Ö 251 izlenme - 3 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/225874/Adnan-Oktar-Ne-Demisti-Ne-Oldu---Video/Sayin-Adnan-Oktar-Turkiye’nin-nezaketinin-ve-yuksek-ahlak-anlayisinin-bir-geregi-olarak-Rusyadan-ozur-dilemesi-gerektigini-ifade-etmistir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Uetd'li Fatih Zingal Alman Tv'de Mülteci Sorunu Ve Türkiye-Ab İlişkilerini Yorumladı (17-03-2016) 43:07
Uetd'li Fatih Zingal Alman Tv'de Mülteci Sorunu Ve Türkiye-Ab İlişkilerini Yorumladı (17-03-2016) 413 izlenme - 7 ay önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Haberin ayrıntılarını okuyun. http://avrupaturkgazetesi.com/uetdli-fatih-zingal-alman-tv-phoenixte-konustu
 Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 01:23
Erkeklerin Düşebileceği Komik Durumlar (Türkçe Altyazılı) 1.399 izlenme - 2 yıl önce Kadın erkek ilişkilerinde erkeklerin en çok yaptığı hatalar arasında ilk 5'te neler mi var? Birlikte izleyelim... Favorim tanıştığımıza sevindim.
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 02:33
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 921 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/seni-seviyorum-demekten-neden-korkuyoruz/ Sevgiyi anlatmak bu kadar zor mudur, dünyanın en güzel ve en anlamlı iki kelimesini söylemekten neden korkarız? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak'a sizin için sorduk; "Seni seviyorum demekten neden korkuyoruz?". Cevabı şimdi MigrosTV'de!
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri Troll Teyze Özel 04:59
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri Troll Teyze Özel 538 izlenme - 1 yıl önce Önceki röportajımızda olay yaratan Trol Teyze yepyeni uzun versiyonu ile karşınızda! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85990/sokak-roportajlari-internet-iliskileri-ayriliklari-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 02:17
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 636 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinin-hizmet-etme-algisi-nasil-kirilir/ Kadının “Hizmet Etme” algısının nasıl kırılır? Kendini evin tüm sorumluluğunu üzerine almaktan nasıl kurtarabilir? Tek taraflı vericilik ilişkideki dengeleri sarsan bir durum. İlişkilerdeki sorunların çözümlerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın favorisi olan 4 muhteşem kitap hangileri biliyor musunuz? İlişkiler üzerine bu videolar da ilginizi çekebilir; sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl kullanabiliriz, çiftlerin ilişkiden beklentileri nelerdir?
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 03:07
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 587 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/ciftlerin-iliskiden-beklentileri-nedir/ İlişkilerden karşılıklı beklentiler, aslında ilişkiye yöne veren önemli konulardandır. Çiftlerin ilişkiden beklentilerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Erkek ve kadının evlilik sonrası değişimi konusuna da değindiğimiz bu videoyu sakın kaçırmayın! Kadın-erkek ilişkileri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey MigrosTV’de! Kadınları anlamak zor mudur? Peki, sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl konuşabiliriz? Tüm bu soruların cevaplarını Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtladı. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın 4Muhteşem kitabını biliyor musunuz? Cevabı burada!
Kadınları Anlamak Zor mudur? 02:43
Kadınları Anlamak Zor mudur? 510 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinlari-anlamak-zor-mudur/ İşte ilişkilerdeki en önemli sorunlardan biri; “anlaşılmamak ya da anlamamak“. Çiftler arasında çıkan en büyük gerginliklerin nedeni olarak gösterilebilen anlayış sorunu ile ilgili Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak bize bilgiler veriyor. Kadınları anlamak zor mudur sahiden? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduğumuz diğer sorulara dair videolarımızı izlediniz mi? Sen ve Ben yerine nasıl “biz” dilini konuşabiliriz?, stresi nasıl kontrol altına alabiliriz? Hangi nefes egzersizleri bizi sakinleştirir?
Anne Baba Çocuk İlişkileri Sıtkı Aslanhan Part 2 20:58
Anne Baba Çocuk İlişkileri Sıtkı Aslanhan Part 2 457 izlenme - 4 yıl önce
Adam Adama - 11. Bölüm (İnsan İlişkileri) 38:46
Adam Adama - 11. Bölüm (İnsan İlişkileri) 351 izlenme - 2 yıl önce "Adamadama" ünlü Twitter fenomenlerinden Adil Çelebi (@JoKaTo), Gürkan Gürel (@gurkangurel) ve Aras Öztürk Çolak (@samihazinses) tarafından hazırlanan; bol bol erkek muhabbeti ve +18 içeriğin bulunduğu interaktif internet dizisidir. Bağımlılık yaratabilir! "Bunlar hayatın içinde olan şeyler."
Değişik Mizah Anlayışının Kısa Filmle Buluşması: 04:08
Değişik Mizah Anlayışının Kısa Filmle Buluşması: "Input/Output" 106 izlenme - 1 yıl önce Değişik Mizah Anlayışının Kısa Filmle Buluşması: "Input/Output" Terri Timely ve Park Pictures'dan neden ve sonuç arasındaki ilişkileri öngörülemeyen hayali bir mizah.
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar 04:44
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar 213 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar ile erkekler arasındaki farkları esprili bir dille anlatan Türkçe altyazılı kısa klip
Rusya Ve İran’la Ortak Bir Savunma Anlaşması Yapılması Çok İyi Olur.- A9 Tv 01:33
Rusya Ve İran’la Ortak Bir Savunma Anlaşması Yapılması Çok İyi Olur.- A9 Tv 14 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar’ın 3 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/227901/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Rusya-ve-Iran’la-ortak-bir-savunma-anlasmasi-yapilmasi-cok-iyi-olur A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri / Ayrılıkları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:43
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri / Ayrılıkları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 143 izlenme - 1 yıl önce Halka, sosyal medya ilişkileri ve bu ilişkilerin doğurduğu kötü sonuçlar hakkında ne düşünüyorsunuz, diye sorduk.
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 02:09
Neden Michigan State Üniversitesi'nde Tedarik Zinciri ve Finans üzerine MBA yapmak istediniz? 223 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Müşteri Çözümleri Direktörü olarak çalışan Emre Darıcı, Michigan State Üniversitesi'ni ve Tedarik Zinciri ve Finans MBA'ini anlattı.
Tutulmalar İnsanları Etkiler mi? 02:28
Tutulmalar İnsanları Etkiler mi? 177 izlenme - 2 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Burçların Birbirleriyle İlişkileri 02:21
Burçların Birbirleriyle İlişkileri 174 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/burclarin-birbirleriyle-iliskileri-2/ Burçlar ve aralarındaki uyum astrolojinin temel taşlarından biridir. Peki, hangi burç hangi burçla anlaşır/anlaşamaz? Burçların birbirleriyle ilişkilerini anlayabilmek için hangi elementlere ait olduklarını bilmek gerekir. Aynı gruptan olan burçlar her zaman birbirleri ile uyum gösterir peki, aksi mümkün değil mi? Gelin sorumuzun yanıtını Astrolog Su Karakuş‘tan alalım.
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 05:46
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 127 izlenme - 1 yıl önce Mezunum olduğum okula ahde vefa niteliğinde yüklenmiştir. Gerek Akademik gerekse sosyal olarak çok donanımlı bireyler olarak mezun olacağınıza eminim. iyi seyirler..
Sql Server Management Veritabanı Ve Tablo Oluşturma - Tablo İlişkileri 09:25
Sql Server Management Veritabanı Ve Tablo Oluşturma - Tablo İlişkileri 51 izlenme - 2 yıl önce Sql Server Management'da ; yeni bir veritabanı oluşturma yeni tablolar oluşturma tablo ilişkilerini tanımlama diagram oluşturmayı Öğrendik. www.bildiklerim.net
Çinlilerde Baba - Oğul İlişkileri 01:00
Çinlilerde Baba - Oğul İlişkileri 140 izlenme - 2 yıl önce O nasıl bir babalık çocuğu bildiğin patates etti adam. Lastik top gibi oynuyor bebeyle. Bu ne rahatlık biz bakmaya kıyamıyoruz.
Bazen ilişki kurabilmek için bağlantıyı kesmek lazım 02:15
Bazen ilişki kurabilmek için bağlantıyı kesmek lazım 42 izlenme - 1 yıl önce Bazen ilişki kurabilmek için bağlantıyı kesmek gerekiyor. Kafamızı ekranlardan kaldırıp anı yaşamak bu kadar zor mu? Sometimes we have to disconnect, to make a connection
Ölmezsen Sende İhtiyar Olacaksın! 14:34
Ölmezsen Sende İhtiyar Olacaksın! 133 izlenme - 2 yıl önce Anne ve baba hakkı konusunda İslamiyetin emirleri nelerdir, aile içinde çocukların aileleriyle olan ile ilişkileri nasıl olmalıdır, yaşlılara nasıl davranmalıyız, Peygamber(a.s.m) Anne ve baba hakkı için hadiste ne buyurmuştur, insanın acizliğindeki kuvvet, yaşlanınca gelen sıkıntılar Konuşmacı: Serkan Aktaş Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Medya İlişkileri Nedir? 00:50
Medya İlişkileri Nedir? 74 izlenme - 2 yıl önce Marjinal Porter Novelli'nin Ajans Başkanı Asuman Bayrak, Medya İlişkileri Kavramını Anlattı.
İnternet ve uzaylılara gıcık olan teyze 00:58
İnternet ve uzaylılara gıcık olan teyze 98 izlenme - 4 yıl önce Kendisine internet ilişkileri sorulan teyze coştukça coşuyor
Türkiye, Azerbaycan, Ermenistan ve Rusya birbirine velayet ve sevgi ruhuyla yaklaşmalı. 04:01
Türkiye, Azerbaycan, Ermenistan ve Rusya birbirine velayet ve sevgi ruhuyla yaklaşmalı. 24 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar’ın 8 Aralık 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/213011/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Turkiye-Azerbaycan-Ermenistan-ve-Rusya-birbirine-velayet-ve-sevgi-ruhuyla-yaklasmali- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Süpürge ile Düzeyli Bir İlişkileri Olan Kedi 00:27
Süpürge ile Düzeyli Bir İlişkileri Olan Kedi 18 izlenme - 11 ay önce Süpürge ile Düzeyli Bir İlişkileri Olan Kedi