Hoşgeldiniz!

imalat

Dondurma külahı nasıl yapılır ? 01:18
Dondurma külahı nasıl yapılır ? 2.300 izlenme - 6 ay önce Bu videomuzda sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez lezzeti dondurmanın sevilen bir çeşidi olan külah dondurmanın külahının nasıl yapıldığını izleyeceğiz.
Ev Yapımı Ok Yay Yapımı 04:23
Ev Yapımı Ok Yay Yapımı 14.072 izlenme - 4 yıl önce Bu arkadaşımız hepimizin evde bulabileceği malzemelerle ok nasıl yapılır onu anlatıyor. İzleyelim görelim.
Odun kömürü makinası 05:13
Odun kömürü makinası 13.100 izlenme - 5 yıl önce Bu Makine İle Toz Halindeki Kömürü Presleyip, Sıkıştırıp Daha Kullanışlı Hale Getirebilirsiniz. Kömürün Sıkıştırılmasında Herhangi Bir Katkı Maddesi Bulunmamaktadır. Leblebi, Fındık, Ceviz Büyüklüğündeki Kömürlerin Kırılıp Toz Haline Getirilmesi İçin Ayrıca Makinemiz Mevcuttur. Videoda Yalnızca Tek Kalıp Görünmektedir
üç tekerli motorsiklet caza 01:06
üç tekerli motorsiklet caza 21.412 izlenme - 9 yıl önce 0 yerli olarak teknik yavuz ltd tarafından imal edilen caza marka üç tekerlekli motorsiklet özellikle motor sevdalıları tarafından çok ilgi görmektdir. basında geniş yer alan caza size özgürlük verecektir. www.teknikyavuz.com
Mümin Sarıkaya - Elektro Bağlama 02:09
Mümin Sarıkaya - Elektro Bağlama 21.389 izlenme - 10 yıl önce
Hamurdan Silgili Hamburger Yapımı 04:19
Hamurdan Silgili Hamburger Yapımı 7.316 izlenme - 4 yıl önce Bu seferde hamurdan yapılmış bir hamburger menüsü fakat silgi olarakta kullanılabiliyor (Çok titizlik ve işsizlik içerir)
Cips Matik - Gözler Önünde Cips Yapan Makine 00:58
Cips Matik - Gözler Önünde Cips Yapan Makine 3.932 izlenme - 3 yıl önce Menşei Amerika'da bulunan makineye parayı attıktan sonra ham patatesten ambalajlanmaya kadar tüm ayrıntıları size seyrettiyor.
Halka Tatlısı Makinesi 02:03
Halka Tatlısı Makinesi 5.022 izlenme - 4 yıl önce Otomatik halka tatlı makinesi az yatırım çok kazanç
Çivi Üretim Makinası 02:38
Çivi Üretim Makinası 4.080 izlenme - 3 yıl önce Çivi Ahşap ya da plastik malzemeleri bir daha açılmamak üzere birleştirmek için kullanılan birleştirme aygıtıdır.(naha bu bilgiydi). Ersan Erdura selamlar.
15 Metrekareden Dünyaya Ayakkabı Satıyorlar 02:19
15 Metrekareden Dünyaya Ayakkabı Satıyorlar 2.985 izlenme - 3 yıl önce Malatya'da 15 metrekarelik atölyelerinde ayakkabı imalatıyla uğraşan Cumali ve Cebrail Kabak kardeşler, birinci kalite ürettikleri ayakkabılarıyla dünya pazarına açılıyor.
üç tekerli motorsiklet caza 10:52
üç tekerli motorsiklet caza 12.980 izlenme - 11 yıl önce 0 yerli olarak teknik yavuz ltd tarafından imal edilen caza marka üç tekerlekli motorsiklet özellikle motor sevdalıları tarafından çok ilgi görmektdir. basında geniş yer alan caza size özgürlük verecektir. www.teknikyavuz.com
Sucuk İmalatı Yapan Fabrika 02:46
Sucuk İmalatı Yapan Fabrika 5.012 izlenme - 5 yıl önce Sucuk İmalathanesi
Yumrutaş Kovan İmalatı 03:52
Yumrutaş Kovan İmalatı 7.224 izlenme - 8 yıl önce yumrutaş kovan imalatı
İzlemesi Zevkli Gıda İmalatları 03:29
İzlemesi Zevkli Gıda İmalatları 4.915 izlenme - 3 yıl önce Gavurlar buna foodporn diyorlar. Sokak lezzetleri videolarından aldığımız o hazzı, o sinirlerimizi aldırıp kulak memesi kıvamına gelme hissini bu sefer hijyenik ortamlardan alıyoruz.
Evde Bira Yapımı 14:28
Evde Bira Yapımı 6.300 izlenme - 4 yıl önce Son yıllarda bira fiyatları el yakıyor,bu videoda evde nasıl bira yapabileceğimizi öğreniyoruz,hem cebiniz hem genel kültürünüz için iyi seyirler.
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 08:04
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 3.037 izlenme - 2 yıl önce Adamlar RC cihazlar ile yapılabilecek işleri abarttıkça abartmışlar. Bir maden simülasyonu ve madene giden yolun onarım çalışması. Hep birlikte izliyoruz, çaylar benden.
Ev Yapımı Biodizel - Biyo Dizel (Mazot) Yapımı 05:59
Ev Yapımı Biodizel - Biyo Dizel (Mazot) Yapımı 2.708 izlenme - 3 yıl önce Evde biyo dizel yapımını sizlere en iyi şekilde anlatmaya çalıştık. Kişisel kullanımı serbest ama yapıp satması yasaktır, lütfen dikkatli olalım.
Futbol Topu Nasıl Yapılır? 04:26
Futbol Topu Nasıl Yapılır? 2.674 izlenme - 4 yıl önce Çocukken gerçek futbol topu çok ağırmış la, kafana çarpsa ölürsün olum sen diye muhabbet dönerdi. İşte o gerçek futbol topunun nasıl imal edildiğini görüyoruz.
Tekila Nasıl Yapılır? - Discovery Channel 04:57
Tekila Nasıl Yapılır? - Discovery Channel 2.466 izlenme - 4 yıl önce Discovery Channel'ın en çok izlenen yapımlarında" How It's Made " "Nasıl Yapılır?" da Tekilanın nasıl yapıldığını izliyoruz. Sürekli bulan içen biri değilim ama bitkiden midem bulandı dayılar
Maserati Fabrikası Belgeseli - (GranCabrio'nun Üretimi) 45:12
Maserati Fabrikası Belgeseli - (GranCabrio'nun Üretimi) 2.518 izlenme - 3 yıl önce İtalyan tasarımının öncülerinden olan Maserati'nin yeni otomobilinin üretim bandından yollara uzanan hikayesi..
Tayland’da Dondurma Yapımı 01:53
Tayland’da Dondurma Yapımı 2.007 izlenme - 4 yıl önce Fazla açıklama gerektiren bir video değil. Tayland'da dondurma bu şekilde yapılıyormuş efendim.. merak etmedim değil Kategori olarak bir etiket bulamadım haberi seçtim. Cevat Kelle Tayland phuket den bildiriyor.
otomobil tasarımı 12:28
otomobil tasarımı 3.375 izlenme - 10 yıl önce tasarıma düşkünseniz ilgi çekici olabilir ...
Sünger Üretimi 06:15
Sünger Üretimi 1.225 izlenme - 4 yıl önce SÜNGER İMALATI , SÜNGER İMALAT ve KESİM MAKİNALARI
Ağır Çekimde Dövme Yapılışı 06:38
Ağır Çekimde Dövme Yapılışı 2.165 izlenme - 4 yıl önce Arkadaş koluna ecnebi işi şekil falan cizdiriyor ve bunu yüksek hızlı ağır çekim makinesi ile kayıt ediyor o iğnenin nasıl vücuda işlediğini gözler önüne seriyor.
odun kırma makinaları 05:00
odun kırma makinaları 2.593 izlenme - 8 yıl önce odun kırma-yarma-kesme makina teknojilerini seyredin istek ve taleplerinize ğöre siparişlerinizi verin sayğı ve selamlarımla tel-0352-3313158 cep-0542-4219354
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 26:52
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 1.712 izlenme - 3 yıl önce Bir diğer ağır hipnoz içeren videomuz. Olayın hipnoz edici tarafı aslında sesler. Demirlerin birbirlerine çarpışı, fırından çıkarılan demirin dövüldükten sonra suya sokulduğunda çıkardığı o mükemmel ses. Tabi göz ardı edilmeyecek seyir zevkini doyumsuz bir noktaya ulaştıran başlıca faktörlerden biriside kılıç ustamız. İşini o kadar huzurlu ve severek yapışı, hepimizin içerisinde demir ustası olma isteğini doğuruyor. Videomuz sadece kılıç yapımını değil, sonlarına doğru da kılıç için kın yapımı da içeriyor. Ne diyelim efenim iyi seyirler.
Ayakkabılarına Polis Sireni Takan Genç 02:09
Ayakkabılarına Polis Sireni Takan Genç 1.216 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşımız neye hizmet ediyor ya da hangi işte çalışıyor bilinmez ama kendince bir işe kalkışmış, muhtemelen bu işi profesyonel yapan birisi.
Nasıl Yapılır - Pringles 04:57
Nasıl Yapılır - Pringles 1.575 izlenme - 3 yıl önce Zamanında pringles alıp eve gelmiştim. Babam şöyle bi inceledi. "Oğlum ne para harcıyorsun şunlara. Evde de yapılır bu" demişti ve mutfağa geçip yaklaşık yarım kilo patatesi ziyan etmişti. Ben de merak edip araştırdım nasıl yapıldığını. Discovery Channel'da yayınlanan How it's made programında göstermişler zamanında. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Uygulamalı Sapan Yapımı 06:37
Uygulamalı Sapan Yapımı 1.540 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar sapan yapılması kolay ve masrafsız bir silahtır. Çok eski devirlerden beri avlanma ya da savaş amaçlı olarak kullanılmıştır. Bizlerin çocukken ne amaçla kullandığımızı hiç söylemiyorum zaten! Sözün kısası arkadaşlar bu kardeşimiz bu ilkel silahın yapımını uygulamalı olarak güzelce anlatmış. Meraklılarına iyi seyirler.
Merdiven Altı İmalat 01:30
Merdiven Altı İmalat 451 izlenme - 4 yıl önce Anti Aging Üretimi :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."