Hoşgeldiniz!

imam hatip

Gülşen'in Avukatı: Çok Üzücü Bir Şekilde Tutuklandı 01:31
Gülşen'in Avukatı: Çok Üzücü Bir Şekilde Tutuklandı 2.308 izlenme - 1 ay önce Şarkıcı Gülşen'in avukatı Emek Emre tutuklama kararı hakkında böyle bir karar çıkmasını beklemiyorduk. Çok üzgünüz. Karar usul ve yasaya aykırıdır. Karara itiraz edeceğiz dedi.
Şarkıcı Gülşen Tutuklandı 01:25
Şarkıcı Gülşen Tutuklandı 1.526 izlenme - 1 ay önce Konserinde imam hatip liselilere yönelik sarf ettiği sözlerden dolayı halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında adliyeye çıkarılan şarkıcı Gülşen, tutuklandı.
İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 06:29
İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 118.477 izlenme - 6 yıl önce Merve imam hatipli bir kızdır. Ama şeytan onu sürekli erkeklerle buluşmak, tanışmak ve kısa etek almak için zorlar. Onu günaha sevk eder. Bakalım Merve şeytanın vesveseleri ile başa çıkabilecek mi? 9 dalda oskar adayı olan bu filmimizi Kayseri Anadolu Kız İmam Hatip lisesi öğrencileri ve öğretmenleri çekmiştir. İzlerken kah gülecek, kah gerilecek, kah korkacak, kah ağlayacaksınız. İyi seyirler.
Şarkıcı Gülşen Hakkında Soruşturma Başlatıldı 02:42
Şarkıcı Gülşen Hakkında Soruşturma Başlatıldı 750 izlenme - 1 ay önce Şarkıcı Gülşen’e İmam Hatip Liselilere yönelik söylediği sözlerden dolayı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca şarkıcı Gülşen’in sahnede İmam Hatip Liselilere yönelik söyledi sözlerinden dolayı resen soruşturma başlatıldı. Şarkıcı Gülşen’in Çağlayan Adliyesine gelerek ifade vereceği öğrenildi.
Mutant İmam Hatiplilerin Gizli Ordusu 00:16
Mutant İmam Hatiplilerin Gizli Ordusu 31.254 izlenme - 6 yıl önce Gece kalmışsınız tuvalete gidiyorsunuz, birden rap rap rap önünüzden geçiyorlar... Güçlüler... Yenilmezler... İkna odalarına dayanıklılar... Onlar TMİH
Kızınızı Okula Göndermeyin 02:21
Kızınızı Okula Göndermeyin 21.427 izlenme - 6 yıl önce Kafayı cinsellikle bozan arap bedevilerinden yine mucizevi çözüm . İzliyoruz .
İmam Hatipler Kapatılsın -   İlber Ortaylı 04:54
İmam Hatipler Kapatılsın - İlber Ortaylı 20.654 izlenme - 6 yıl önce Radikal İslamcı kesimin 60 bine düşürülen imam hatipli sayısını 1 milyona ulaştırdık. Halk imam hatipleri istiyor açıklaması sonrası üstad ilber ortaylı sazı eline alıyor. Günümüz fütürist dünyasi geleceğin teknolojisi üzerine ciddi fikirler ortaya sunup bunu hayata geçirirken, Türkiye'nin 500'lü yıllara duyduğu özlem ve cehaleti hızla ülkeye yayma projesi tam gaz devam ediyor . http://www.bilgiustam.com/gelecegin-teknolojisi-icin-futuristik-tahminler/
Okul Zilinin Mehter Marşı Olması 00:15
Okul Zilinin Mehter Marşı Olması 8.863 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Dikilitaş Mehmetçik İmam Hatip Ortaokulu’nun zil sesi Mehter Marşı yapılmış.
İmam Hatip Öğrencilerinden İlginç Davet 01:10
İmam Hatip Öğrencilerinden İlginç Davet 4.286 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hatay'a gerçekleştireceği ziyaret öncesi Antakya Hz. Ayşe Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri hazırladığı video ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı okullarına davet etti. Çay soğutmaya gelmez reis...
Tecavüzü Savunmak - İHL 00:44
Tecavüzü Savunmak - İHL 7.125 izlenme - 6 yıl önce Gerger imam hatipte 30 öğrenciye cinsel istismarı"batıda bu çok yaygındır" diye savunan öğretmeni izliyoruz.
Aziz Nesin'in Öngörü Yeteneği 01:30
Aziz Nesin'in Öngörü Yeteneği 8.112 izlenme - 6 yıl önce Büyük usta Aziz Nesin, bundan 25 yıl kadar önce ülkenin içinde bulunduğu süreç ve gelecekte alacagi şekil hakkında kısa ve öz konuşuyor. Gelinen nokta ortada. İzliyoruz.
Tubitak Onaylı Bir Salavatta Sen Çek 01:46
Tubitak Onaylı Bir Salavatta Sen Çek 4.981 izlenme - 6 yıl önce Tübitak'ın kabul ederek projeyi gerçekleştiren okula ve proje sahibi öğretmene para ödediği uygulama. koridorda bulunan bir düğme ile oradan geçen, canı isteyen kişiler salavat getirerek düğmeye basıyor ve sayaç işlemeye başlıyor.
Uğur Mumcu ve Günümüz Türkiye'si 04:55
Uğur Mumcu ve Günümüz Türkiye'si 5.063 izlenme - 7 yıl önce 24 Ocak 1993 tarihinde kaybettiğimiz Atatürkçü,bağımsız,laik gerçek bir vatansever gazeteci,araştırmacı yazar Uğur Mumcunun 25 sene önceki konuşmasından bir alıntı. Günümüz hukuk,demokrasi,yargı tanımaz radikal İslamcıların güçlenerek tüm devlet kamu ve kurumlarını nasıl ele geçirebileceklerini 25 yıl öncesinden dikkat çekiyor ve ne yazık ki günümüz Türkiye'sine baktığımız zaman İslamcıların tüm kamu ve kuruluşlarını İmam Hatip mezunu İslamcılarla dolduruluyor. Not: Geçen yıl verilerine göre 2014 senesinde mezun olan İmam Hatipli sayısı 1 milyon. Tehlikenin farkında mısınız?
aşk herşeye değer sebebim 03:48
aşk herşeye değer sebebim 11.436 izlenme - 14 yıl önce aslı güngör aşk herşeye değer
İmam Hatipler Kapatılsın - Celal Şengör 09:29
İmam Hatipler Kapatılsın - Celal Şengör 3.121 izlenme - 6 yıl önce Başbakanın 1 milyon imam hatipliye ulastik söylemine 'Ben olsam bu adamı hapsederim. Eğitimi bilimin temellerine oturtmaliyiz.' diyen Türkiye'nin sayılı aydınlarından Celal Şengör, Türkiye'deki bilim ve gelişim düşmanı gerici zihniyete meydan okuyor. Programin tamamı; https://www.youtube.com/watch?v=zQgbTHOJoaU
Cami Kapısından İmam Hatipler Kapatılsın! Diye Bağırmak 00:16
Cami Kapısından İmam Hatipler Kapatılsın! Diye Bağırmak 3.578 izlenme - 6 yıl önce Besmele çekerek cami kapısına yanaşan bir genç cemaatin namaz kıldığı sırada 'imam hatipler kapatılsınn! laiklik bee' diye bağırarak kaçıyor...
İmam Hatip'te Bilim Fuarı 02:27
İmam Hatip'te Bilim Fuarı 3.273 izlenme - 8 yıl önce Bilim bilim olalı böyle zulüm yaşamamıştır. Söyleyecek çok şey var siz esprileri yaparsınız zaten.
Selam İmam-Hatiplim 06:00
Selam İmam-Hatiplim 2.372 izlenme - 12 yıl önce
Bir Harf Katipsiz Olmaz Bir İğne Ustasiz Olmaz 00:15
Bir Harf Katipsiz Olmaz Bir İğne Ustasiz Olmaz 1.690 izlenme - 6 yıl önce Bir harf katipsiz olmaz. Bir iğne ustasiz olmaz. Bir köy muhtarsız olmaz. Nasıl olur da şu koca kainat sahipsiz ve başıboş olabilir?
Bakan Özhaseki Devlete Hainlik Edenlerin Çoğu Üniversite Mezunu 00:29
Bakan Özhaseki Devlete Hainlik Edenlerin Çoğu Üniversite Mezunu 1.957 izlenme - 6 yıl önce Herkesin kafası önde hiç bir şeye ses çıkartmasın istiyorlar,bunu güzel özetlemiş bakan,Çevre Bakanı Özhaseki: "Devlete hainlik edenlerin çoğu üniversite mezunu. İmam hatip gençliği gayet güzel okuyor önüne bakıyor"
Üniversiteye Gidince İmanını Yitirip Solcu Olan Genç 01:15:15
Üniversiteye Gidince İmanını Yitirip Solcu Olan Genç 1.350 izlenme - 6 yıl önce Niyazi ailesiyle beraber çiftçilikle uğraşan namazında niyazında imanlı bir gençtir.küçük kardeşi bedri imam hatipte okuyan mübarek bir çocuktur.Niyazi imanlı imanlı geçinip giderken bir aksilik olur 2 yıllık bir üniversite tutturur.2 sene Üniversite denilen şer yuvalarında komünist olmak için yeterli bir süredir Üniversitede deniz gezmiş parkalılar tarafından etrafı sarılmıştır.İmanını yitirme tehlikesini gören Niyazi okulu bırakıp geri döner.babasına beni geri gönderme o okula dese de babası tarafından geri gönderilir.bir daha ki dönüşü deniz gezmiş parkasıyla ve imanını yitirmiş olarak olacaktır. artık Niyazi'ye göre evlilik saçmadır geri kafalılıktır.en iyisi birlikte yaşamaktır.nişanlısı sude ise elini bile tutturmayan tam bir yobazdır niyazi sofrada ekmeği fırlatıp atmakta babasına karşı gelmekte ve el kaldırmakta, imam hatipli kardeşinin aklını çelmektedir.kardeşine "olandan alıp olmayana zenginden fakire vermeye" ve bunun zorla yapılabileceğine ve gerekirse çalmanın hak olacağına dair das kapital das kapital konuşmalar yapar.İmam hatipli Bedri artık yoldan çıkmıştır.hırsızlık yapar ve yakalanır. Niyazi nişanlısı Sudenin başkasıyla evlenmek üzere olduğunu duyunca tekrar imanlı gibi görünmek için cuma namazlarına başlayıp camiye yardım içip para bağışlar olmuştur.ama perde arkasında köye gelen komünist lideri arkadaşıyla beraber ormanda şarap içip namazla niyazla alay etmektedir.bunu duyan sude Niyazi ile tamamen ilişkisini keser.Fakat Niyazi durmayacaktır Şeytanın oğlu solcu Niyazinin hesabı çok çetin geçecektir.
Neşeli İmam Hatipliler 10:20
Neşeli İmam Hatipliler 1.181 izlenme - 7 yıl önce Bir grup ergen imamhatip öğrencisinin hazırladığı bu videoda sanırım anlatılmak istenen ana fikir "Biz öcü değiliz, her birimizin buraya gelmek için mantıklı bir açıklaması var, bizden korkmayın..." gibi şeyler. Objektif olmak için kıçımı yırtsam da, ideolojik problemlerden mütevellit, daha geniş bir açıklama yazmak istemiyorum. Sizlerin yorumlarını okuyup tatmin olacağımı düşünerek, güzide videomuzu beğeninize sunuyorum.
46'lık Öğretmen ve 17'lik Öğrencinin Yasak Aşkı Yuva Yıktı (Söylemezsem Olmaz 10 Mayıs Perşembe) 08:49
46'lık Öğretmen ve 17'lik Öğrencinin Yasak Aşkı Yuva Yıktı (Söylemezsem Olmaz 10 Mayıs Perşembe) 922 izlenme - 4 yıl önce Denizli’de 17 yaşındaki öğrencisi ile ilişki yaşadığı ve gittikleri sinemada öpüştükleri iddia edilen 46 yaşındaki kadın öğretmenin eşinin açtığı boşanma davasını haklı gören mahkeme çiftin boşanmasına karar verirken, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ise açtığı soruşturma kapsamında ilk etapta öğretmenin görev yeri değişikliğini yaptı. Olay, Denizli Merkezefendi ilçesi Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesinde yaşandı. Lisede tarih öğretmeni olarak görev yapan 46 yaşındaki E.P., isimli kadın öğretmene eşi B.P. (46), 2016 yılında o zaman 17 yaşında olan öğrencisi A.U.Ş., ile gönül ilişkisi olduğu gerekçesi ile dava açtı. Davada B.P., eşinin cep telefonuna kurduğu bir program sayesinde elde ettiği WhatsApp yazışmaları ve çekilen fotoğrafları de delil olarak gösterdi. Eşinin öğrencisiyle öpüşürken çekilmiş fotoğrafları ile cinsel içerikli yazışmalarını elde eden B.P., mahkemeye delil olarak sunduğu bu argümanlarla aynı zamanda Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Başbakanlık İletişim Merkezi’ne (BİMER) ve okul yönetimine de eşini şikayet etti. Şikayet üzerine harekete geçen İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlendirilen müfettişler aracılığıyla A.U.Ş., ifadesini aldı. Genç olayı doğrulayarak öğretmeni E.P., ilişkisi olduğunu kabul etti. Film sırasında öpüştükleri iddia edildi Davanın görüldüğü Denizli 2. Aile Mahkemesi B.P.’nin boşanma davasına delil olarak sunduğu fotoğraf ve cep telefonu yazışmalarını yasa dışı yollardan elde edildiği gerekçesiyle delil olarak kabul etmedi. Ancak mahkeme E.P.’nin öğrencisi ile sinemaya gittiği iddiaları üzerine bu görüntüleri istedi. Elde edilen görüntülerde ise E.P.’nin öğrencisiyle birlikte sinemaya girmesi, film sırasında yakınlaşmaları, öpüşmelerinin yer aldığı tespit edildi. Bunun üzerine mahkeme çiftin boşanmasına karar verdi.
İmam Hatipliden Stand Up Gösterisi - Antalya 05:54
İmam Hatipliden Stand Up Gösterisi - Antalya 996 izlenme - 7 yıl önce Yer Muratpaşa İmam Hatip Ortaokulu,sene 2014. Imam hatip lisesi sene sonu gösterisi. Aşırı doz mizah içerir uyarıyorum.
Diyadin Sesi İmam Hatip Lisesi 02:17
Diyadin Sesi İmam Hatip Lisesi 1.049 izlenme - 9 yıl önce Diyadin Sesi İmam Hatip Lisesi
İmam Hatipoğlu ile İmana Doğru 02:51
İmam Hatipoğlu ile İmana Doğru 1.052 izlenme - 8 yıl önce Karsantı ve Aydın Doğu Demirkol tarafından icra edilmiş ilginç bir hatipoğlu parodisi. bu macerada kahramanlarımız ilginç soru cevap ilişkisine sitimsonik bir bakış açısı ile yaklaşmış ve işikozmik boyuta taşımışlardır. dünyanın yokolmasını engellemek için çok az zamanları vardır ve ellerindeki mevcut iman-power neredeyse tükenmiştir. Heyecanın dorukta olduğu bu filme kullanıcılar imdb'de 9.1 paun vermiş.
5. Uluslararası Arapça Yarışmaları Şiir Dalında Türkiye İkincisi Rumeysa Alkan 04:56
5. Uluslararası Arapça Yarışmaları Şiir Dalında Türkiye İkincisi Rumeysa Alkan 921 izlenme - 8 yıl önce 5. Uluslararası Arapça şiir yarışmasında Karabük AİHL öğrencisi Rumeysa ALKAN Türkiye ikincisi oldu.
Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi İlahi Korosu 02:39
Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi İlahi Korosu 939 izlenme - 9 yıl önce Zonguldak İmam Hatip Liseleri Arası İl Birinciliği "Hafızlık, Kur´an-ı Kerim ve Ezan Okuma Yarışması 16 Mart 2013 Cumartesi günü Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde yapıldı.Jüri heyeti değerlendirme yaparken Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi İlahi grubu öğrencileri de sevilen ilahileri seslendirdi.
İmam Hatip Liselilerin Atatürk Posterini İndirmesi 00:29
İmam Hatip Liselilerin Atatürk Posterini İndirmesi 1.074 izlenme - 8 yıl önce 17 ocak 2014 tarihinde imam hatip liselerinin 100. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla burhan felek spor salonu'nda düzenlenen, "100 yıllık hikaye imam hatip" etkinliğinde, rte'nin kürsüde mağdur edebiyatı yaptığı sırada, imam hatip liselilerden bir grup kanı bozuğun atatürk posterini indirip üstüne basması olayıdır. belki de Atatürk rüşvet, hırsızlık, yolsuzluk yapmadığı için sevmiyordur bu imam hatipliler. Malum rol modelleri bu işleri çok iyi becerenler.
Mehmet Ali Birand - Sevgilin Var mı Oğlum? 04:43
Mehmet Ali Birand - Sevgilin Var mı Oğlum? 772 izlenme - 7 yıl önce M. Ali Birand imam hatip lisesi öğrencilerine misafirliğe gelen amca edasıyla lafı dolandırarak sevgili var mı yok mu anlamaya çalışıyor. Gençler lafı dolandırınca da dayanamayıp asıl sormak istediği soruyu soruyor. Karşılığında aldığı cevap ise tam hükümetin istediği türden. Dindar nesilin cinsellikle imtihanı.