Hoşgeldiniz!

ince ince yasemince

İnce İnce Yasemince - Kakılmış İtilmiş 09:59
İnce İnce Yasemince - Kakılmış İtilmiş 8.805 izlenme - 4 yıl önce Vakti zamanının güzel skeçlerinden olan yasemin yalçın'ın ve eşinin baş rollerinde oynadığı ince ince yasemince'nin kısa bir skeci, yasemin yalçın'ın kocasından her zaman dayak yiyen ve karı-koca ilişkilerini abartılı ve eleştirisel olarak canlandırdığı bir bölüm fakat diğer bölümlerden farklı olarak bu bölümde ilyas ilbey itilmiş rolünde dayak yemekte. Nostalji severleri hürmetle ve hatta hörmetle ağırlayanların sitesi alkislarlayasiyorum.com
İnce İnce Yasemince Kurban Bayramı 03:17
İnce İnce Yasemince Kurban Bayramı 4.755 izlenme - 5 yıl önce Avukat Nezahat Kurbanlık Almak İçin Çeşitli Yollara Başvuruyor.avukat Olup Kurbanlık Almanın Yollarını İzliyoruz Şimdi De,herkese Mutlu Huzurlu Sağlıklı Uzun Bir Ömür Diliyorum Kurban Bayramınız Mübarek Olsun :)
İnce İnce Yasemince - 1.Bölüm (3 Mayıs 1995 Kanal D) 47:15
İnce İnce Yasemince - 1.Bölüm (3 Mayıs 1995 Kanal D) 5.045 izlenme - 3 yıl önce İnce İnce Yasemince'nin gelmiş geçmiş en efsane bölümleri, Kanal D'de tavan yaptığı sezon, yani 1995 Kanal D bölümleri, Hamsiyesiyle, Alicanıyla, Başbayanıyla, Kakılmışıyla, Sürahi Hanımıyla ve Yasemin Yalçın'ın değişik parodileriyle sonunda karşınızda. Bu bölümlere beni ulaştıran sevgili Eylül İlbey'e ve tüm netd.com çalışanlarına sonsuz teşekkürler. İtinayla izleyiniz efendim
İnce İnce Yasemince - Kakılmış (Elektrik Faturası) 07:12
İnce İnce Yasemince - Kakılmış (Elektrik Faturası) 3.077 izlenme - 4 yıl önce gerçekten baya baya eski bir kayıt..90lar da 3-4 kanalda birden aynı anda oynayamayı başaran ince ince yasemince,haşlama taşlama,yaseminname yada her neyse bu programın bütün 90lar çocuklarına etkisi büyüktür.bu bölümde kakılmış elektrik faturası or büyük rakı ikileminde kalıyor.ara sıra yükleyeceğim böyle..
İnce İnce Yasemince - Kliptomani - Oy Verin 04:28
İnce İnce Yasemince - Kliptomani - Oy Verin 2.343 izlenme - 4 yıl önce Yasemin Yalçın'ın bir zamanların kült programı İnce İnce Yasemince'nin 1995 yılındaki efsane Kanal D bölümlerinden bir klip bölümü. Seçimler de yaklaşıyoken bu içeriğin iyi gidiceğini düşündüm.
İnce İnce Yasemince - Kakılmış Annesini Çağırıyor (1995) 13:37
İnce İnce Yasemince - Kakılmış Annesini Çağırıyor (1995) 1.934 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun efsanelerinden İnce İnce Yasemince'nin Edi ile Büdü'sü İtilmiş ile Kakılmış'ın en efsane, hepimizin izleyince hatırlayacağı bölümlerinden birisi. Kakılmış, İtilmiş'in gazabından korunmak için İtilmiş'in çok korktuğunu bildiğinden mütevellit annesini çağırır. Kakılmış, annesiyle beraber İtilmiş'e türlü eziyetler ederken onları büyük bir sürpriz beklemektedir. O günlere geri dönmek umuduyla izliyoruz...
İnce İnce Yasemince - 3.Bölüm (17 Mayıs 1995 Kanal D) 47:33
İnce İnce Yasemince - 3.Bölüm (17 Mayıs 1995 Kanal D) 1.718 izlenme - 3 yıl önce Hamsiye, Tursun'un izini sürmeye devam ediyor. Fakat bölüm sonunda onu ilginç bir sürpriz bekliyor olacak. Sürahi Hanım ve gelininin televizyonla bir problemi var. Kakılmış, Başbayan ve Alican da yeni maceralarıyla ekrana gelecek. Hepsi ve daha fazlası İnce İnce Yasemince'nin 3.bölümünde
İnce İnce Yasemince - 7.Bölüm (14 Haziran 1995 Kanal D) 39:10
İnce İnce Yasemince - 7.Bölüm (14 Haziran 1995 Kanal D) 1.647 izlenme - 3 yıl önce Hamsiye, Tursun'a çok yaklaşıyor. Kakılmış, İtilmiş'in dişleriyle uğraşıyor. Sürahi Hanım, çamaşırlarla uğraşıyor. Alican ve Başbayan da yeni maceralarıyla tam gaz devam ediyorlar. Bölümde Karakol skeci de yer alıyor.
İnce İnce Yasemince - Haftanın Klibi (Denizleri Aş Da Gel) 04:16
İnce İnce Yasemince - Haftanın Klibi (Denizleri Aş Da Gel) 1.455 izlenme - 4 yıl önce Yasemince'nin yıllardır beklediğiniz skeci işte karşınızda :)))) İnce İnce Yasemince'nin Hamsiyesiyle, Kakılmışıyla, Alicanıyla, Başbayanıyla, Gülazeriyle, Sürahisiyle gelmiş geçmiş en güzel, en efsane bölümleri olan 1995 Kanal D bölümlerini netd.com da bulabilirsiniz. http://www.netd.com/diziler/yerli/ince-ince-yasemince Yasemincenin en güzel sezonunun en güzel skeçlerinden biri olan İzel'in Hasretim şarkısının Yasemin'ce klibini izliyoruz hep beraber :)))
İnce İnce Yasemince - Kakılmış & Gülazer (1996) 22:03
İnce İnce Yasemince - Kakılmış & Gülazer (1996) 1.092 izlenme - 3 yıl önce İnce ince yasemincenin 1996 yılındaki efsane bölümlerinin 2005 yılında tekrar bölümünden bir parça izleyeceğiz. Kakılmış sevmediği işi yapmamak için itilmişten dayak yemek istiyor. Gülazer ise askere çağırıldığını öğreniyor. İzleyince soba başında yarı uykulu izlediğimiz o yıllara döneceğinizi umut ederek sizi "İnce İnce Yasemince" ile başbaşa bırakıyorum.
İnce İnce Yasemince - Çekim Hataları 03:06
İnce İnce Yasemince - Çekim Hataları 1.134 izlenme - 4 yıl önce Star tv'nin mavi logolu, İnterStar olduğu zamanlar..her hafta kaçırılmadan izlenen Bir program başlamak üzere..çok küçük bir çocuğum.. yalnız değilim; Birçok kişi benim gibi;genç,yaşlı,çocuk..o zamanlar buralarda doğalgaz yok..soğuk kış akşamları..yere oturmuş,emektar sobamızın yanına sığınmışım..üzerimde örtülü sımsıkı sarıldığım eski, kırmızısı solmuş,tuhaf motifli bir battaniye..ailem yanımda,babam karşımdaki koltukta oturuyor,annem sofrayı toplamakla meşgul..sonra televizyonda bir program başlıyor.. hepimizin gözleri ekranda..annem işlerini bitirip yanımıza geliyor..bir program izliyoruz çeşitli skeçlerle dolu..hepimiz gülüyoruz aynı anlarda birbirimize bakarak..bazen neden güldüklerini anlayamıyorum ama onlarla beraber ben de gülüyorum..sonra araya reklam giriyor..ben sımsıkı sarıldığım battaniyeyle beraber sırtımı kaydırarak uzanıyorum sıcak sobanın yanına..sonra bir ses ve yanağımda bir öpücük hissediyorum..annem,-kalk hadi yatma vakti diyor.. gözlerimi ovuşturarak doğruluyorum yavaşca..etrafıma bakınıyorum..sesleri daha net duyuyorum..-anne yasemince bitti mi?..ama.. ya ama!..ama bu sefer tamamını izleyecektim!!!
İnce İnce Yasemince Jenerikleri ve İntroları (1995, 1996, 2000, 2002, 2003, 2010) 14:13
İnce İnce Yasemince Jenerikleri ve İntroları (1995, 1996, 2000, 2002, 2003, 2010) 947 izlenme - 3 yıl önce 1995 Kanal D Bölümleri Jenerikleri ve İntroları (Alican, Hamsiye, Kakılmış, Başbayan, Karakol, Sürahi Hanım) 1996 İnterstar Bölümleri Jeneriği ve İntroları (Hamsiye, Kakılmış, Boşbayan, Karakol, Sürahi, Latife, Gülazer) 2000 Serisi İntroları (Kakılmış, Gülazer, Hamsinaz, Felfecir, Hamaset, Fevriye) 2002 - 2003 Star Bölümleri Jeneriği ve İntroları (Kakılmış, Gülazer, Sürahi) 2010 Fox Bölümleri Jeneriği ve İntroları (Kakılmış, Gülazer, Alican, Şuayip, Sürahi Hanım)
İtilmiş & Kakılmış - Japon Gribi Parodisi (1996) 01:45
İtilmiş & Kakılmış - Japon Gribi Parodisi (1996) 1.174 izlenme - 4 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "İnce İnce Yasemince" adlı programından "İtilmiş ve Kakılmış" tiplemesi ve "Japon Gribi" parodisi özel arşivimden sizler için. Keyifli seyirler...
İnce İnce Yasemince Jenerik Müziği 01:49
İnce İnce Yasemince Jenerik Müziği 902 izlenme - 3 yıl önce 1995 yılındayız. Kanal D'de çok sevilen bir program var: İnce İnce Yasemince. Birbirinden keyifli çeşitli parodilerden oluşuyor. Hamsiye tiplemesiyle açılıyor program. Kocasını öldürmek isteyen Karadeniz'li bir kadının kocasını ararken başına gelen eğlenceli maceraları geliyor ekranlarımıza. Ardından çok güzel bir Kakılmış skeci geliyor. İtilmiş ile Kakılmış'ın muhteşem maceralarını izliyoruz. Sonrasında Tansu Çiller taklidi Başbayan çıkıyor. Eşi Dozer ve yardımcısı Haset ile başından geçen ilginç maceralar yer alıyor bu bölümde. Bu bölüm de bittikten sonra "Yasemince Suretler" başlığı altında sabit tiplemelerden farklı olarak çeşitli skeçler yayınlanıyor. Bu skeçlerden sonra Yasemince Klip bölümü geliyor. Şarkılara farklı bir boyut kazandırıyor bu klipler. Her şarkının değişik bir klibi oluyor. Yasemin'ce klip çekiliyor şarkılara. En net hatırlanan klip İzel'in Hasretim (Denizleri Aş da Gel) şarkısı oluyor. Bu klipte sahilde insanlar dans ediyor ve Yasemin Yalçın aynı kadraj içinde farklı rollerde yer alıyor. Sahilde dans eden insanlardan birisi oluyor, cankurtaran rolünü ve aynı zamanda ondan yardım isteyen denizdeki birisini de oynuyor. Denizleri aş da gel kurbanın olam kurtar beni buralardan ne olur diyor ona. Yasemin Yalçın can kurtaran rolünde denizleri aşarak onun yanına gidiyor. Bu güzide klip bölümünün arkasından Karakol bölümü geliyor. Rasim ve Faysal'ın değişik değişik insanlarla uğraşırken başına gelen komik maceraları izliyoruz. Karakol'un konuğu ünlü hırsız Gülazer oluyor genelde. Gülazer ifade vermeye geliyor, komiseri de soyuyor. Karakol bölümünün ardından çekim hataları geliyor. Çekim hatalarıyla doyasıya eğlendikten sonra programın son ve belki de en sevilen bölümü Sürahi Hanım başlıyor. Yanlışlıkla su diye votka içip zil zurna sarhoş olduğu bölüm dışında gelinine asla iyi davranmayan ve beleş lokum yiyebilmek için torunu Selvi'yi ona aşık olan Bakkal Hasan ile evlendirmeye çalışan Sürahi Hanım'ın maceralarını izliyoruz. Ve bu bölüm ile beraber çok güzel bir programın o akşamki bölümü sona eriyor. Bir sonraki bölümü heyecanla bekliyoruz. Efsane program İnce İnce Yasemince'nin jenerik müziğini dinliyoruz şimdi.
Transseksüeli Cinsiyet Değiştirmekten Vazgeçiren Kakılmış - İnce İnce Yasemince 05:16
Transseksüeli Cinsiyet Değiştirmekten Vazgeçiren Kakılmış - İnce İnce Yasemince 528 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzun efsanesi Yasemince'nin efsane kahramanlarından Kakılmış, sabah kahvaltısında İtilmiş'ten yediği dayakların ardından temizliğe gittiği hastanede transseksüel bir adamı kadın olmaktan vazgeçiriyor. İnce İnce Yasemince'nin 10 Mayıs 1995 tarihli saat 19:50 de yayınlanmış, Kanal D'deki 2.bölümündendir.
İtilmiş Kakılmış - Fenerbahçe & Galatasaray Rekabeti 09:26
İtilmiş Kakılmış - Fenerbahçe & Galatasaray Rekabeti 633 izlenme - 3 yıl önce Derbiye sayılı günler kala senelerce öncesinden Fenerbahçe Galatasaray rekabetinin 90'ların unutulmaz dizisi ince ince Yasemince'nin yine unutulmaz karakterleri itilmiş ve kakılmışın gözünden izliyoruz. İzlerken yine ''90'lar bir başkaymış be'' diyoruz...
İnce İnce Yasemince - 15. Bölüm (25 Ekim 1995 - Kanal D) 59:27
İnce İnce Yasemince - 15. Bölüm (25 Ekim 1995 - Kanal D) 676 izlenme - 3 yıl önce Hamsiye'nin kodes maceraları hız kesmeden devam ediyor. Kakılmış, ilkokul çocuklarına imreniyor. Başbayan Cansu, Dozer'den boşanmaya kalkıyor. Karakolda usta bir hırsızlık şebekesi var. Falcı isimli skeçte doyasıyla eğlenirken hemen ardından gelen Kliptomani bölümünde izleyeceğimiz İzel'in Denizleri Aş da Gel şarkısına çekilen Yasemin'ce klipte kahkahalarımız tavan yapacak. Sürahi Hanım ise eve gelen satıcıya gelinini dolandırıcı olarak tanıtacak. Hepsi ve daha fazlası İnce İnce Yasemince'nin 15.bölümünde
İnce İnce Yasemince (Bölüm Reklamı Star TV - Aralık 1996) 00:44
İnce İnce Yasemince (Bölüm Reklamı Star TV - Aralık 1996) 624 izlenme - 4 yıl önce 1996 Yılında Star TV'de yayınlanan, Yasemin Yalçın ve eşi İlyas İlbey'in başrollerinde oynadığı komedi programının reklamına ait görüntüleri siz site sakinlerinin ve nostalji seven dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
İnce İnce Yasemince - 6.Bölüm (7 Haziran 1995 Kanal D) 48:39
İnce İnce Yasemince - 6.Bölüm (7 Haziran 1995 Kanal D) 612 izlenme - 3 yıl önce Hamsiye, kuyumcu soygununa karışıyor. Kakılmış, İtilmiş'in üstesinden gelebilmek için gizli bir formül keşfediyor. Başbayan yeni bir rejim uygulama peşinde. Sürahi Hanım, sonunda emeline ulaşıyor. Gelin hanım evi terk ediyor. Alican da yaramazlıklarıyla babasını ve öğretmenini delirtmeye devam ediyor. Hepsi ve daha fazlası İnce İnce Yasemince'nin 6.bölümünde
Yasemince - Fox Tv - Jenerik (2010) ve Ayak Altındakiler 04:06
Yasemince - Fox Tv - Jenerik (2010) ve Ayak Altındakiler 757 izlenme - 4 yıl önce Yasemince 3 Şubat 2010 tarihinde Türkiye'de Fox kanalında yayınlanmaya başlayan komedi dizisi. Başrollerde Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey yer almaktadır. Daha önceki Yasemince ve İnce İnce Yasemince programlarının devamı niteliğindedir. Yasemince, 31 Aralık 2009 gecesi Fox Tv'de yılbaşı özel programı yapmıştır. Aldığı yüksek reytingten sonra kanal, Yasemince'ye devam kararı almıştır ve Yasemince adıyla 1 sezon boyunca yayınlamıştır. Yaz sezonunda final yapan dizi, 31 Aralık 2010 gecesi Fox TV'de Yasemin Yalçın İle Yılbaşı Özel 2011 isimli yeni bir yılbaşı özel programı yapmıştır
İnce İnce Yasemince - Sürahi Hanım Müziği 00:31
İnce İnce Yasemince - Sürahi Hanım Müziği 417 izlenme - 3 yıl önce Yanlışlıkla su diye votka içip zil zurna sarhoş olduğu bölüm dışında gelinine asla iyi davranmayan ve beleş lokum yiyebilmek için torunu Selvi'yi ona aşık olan Bakkal Hasan ile evlendirmeye çalışan Sürahi Hanım'ın müziğini dinliyoruz şimdi
İnce İnce Yasemince - 1995 Kanal D Bölümleri (2. Sezonu - Yeni Bölüm Fragmanı) 00:42
İnce İnce Yasemince - 1995 Kanal D Bölümleri (2. Sezonu - Yeni Bölüm Fragmanı) 446 izlenme - 4 yıl önce Doksanlı yılların vazgeçilmez komedi ve eğlence programlarından olan ve inceden inceye iyi giydirmeler yapan ve adınıda bundan dolayı alan İnce İnce Yasemince isimli komedi programının 1995 yılında Kanal D ekranlarında gösterilern 2. Sezonuna ait yeni bölüm fragmanını beğenimize sunarım. İçerik için ayrıca: İnce İnce Yasemince'ye çok teşekkürler.
İnce İnce Yasemince Kurban Bayramı 1995 03:17
İnce İnce Yasemince Kurban Bayramı 1995 359 izlenme - 4 yıl önce Avukat Nezahat Kurbanlık Almak İçin Çeşitli Yollara Başvuruyor.Avukat Olup Kurbanlık Almanın Yollarını İzliyoruz Şimdi de,Herkese mutlu huzurlu sağlılklı uzun bir ömür diliyorum Kurban Bayramınız Mübarek olsun :)
Haşlama Taşlama - Birgün Sokakta 05:24
Haşlama Taşlama - Birgün Sokakta 117 izlenme - 3 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "Haşlama Taşlama" adlı komedi programindan "Bir Gün Sokakta" isimli skecini siz site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. Heyy gibi günler diyerek kahkahalar içerisinde izliyoruz efendim. İyi seyirler. Keyfini çıkarın (teşekkürler erhanc1974)
The Best of Yasemince - En İyiler (25 dk) 25:54
The Best of Yasemince - En İyiler (25 dk) 103 izlenme - 3 yıl önce Altın değerinde bir videodur efenim... 25 dakkalık bu videoda o aralardaki animasyonları görünce gözlerinizin dolacağından eminim. Hazır yağmur yağıyor alın sıcak çikolatanızı tadını çıkarın videonun efenim. (Ses kısık olduğundan dolayı son ses ve kulaklıkla dinlenmesi tavsiye edilir.)