Hoşgeldiniz!

inşaat işçileri

Seda Sayan: Sperm Bankası Da Neymiş Ne İnşaat İşçileri Var (Seda Sayan'la 5 Mart Pazartesi) 01:50
Seda Sayan: Sperm Bankası Da Neymiş Ne İnşaat İşçileri Var (Seda Sayan'la 5 Mart Pazartesi) 18.227 izlenme - 2 hafta önce Seda Sayan, sperm bankasından hamile kalmak isteyen Ece Gürsel'e "Ne gerek var inşaat işçileri var ya" dedi. Sayan'ın sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu
İnşaat İşçilerinden Milano Moda Haftasını Gölgede Bırakacak Defile 01:50
İnşaat İşçilerinden Milano Moda Haftasını Gölgede Bırakacak Defile 5.636 izlenme - 2 yıl önce Televizyonlarda izlediğimiz o şaşalı defilelere özenen inşaat işçileri yaptıkları defile ile izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Bizimlasınız!
İnşaat işçileri Formula1 moduna girerse 00:33
İnşaat işçileri Formula1 moduna girerse 5.739 izlenme - 6 yıl önce
 Bambularla Gökdelenleri Yapıyorlar 03:50
Bambularla Gökdelenleri Yapıyorlar 3.732 izlenme - 2 yıl önce Honk Kong'ta devasa gökdelenler bambu ağaçlarından yapılıyor. Hayatlarını hiçe sayan inşaat işçileri adeta birer örümcek gibi bambu ağaçlarını plastik iplerle bağlıyorlar.
Seda Sayan'ın İnşaat işçileri Sendikasının Sözlerine Cevabı 01:00
Seda Sayan'ın İnşaat işçileri Sendikasının Sözlerine Cevabı 49 izlenme - 1 hafta önce Seda Sayan, "Sperm bankasına ne gerek var, inşaat işçileri var ya" deyince inşaat işçileri Sayan'a "Şarlatan" demişti. Sayan canlı yayında, "Hemen çiçek alıp benden özür dilesinler." dedi.
İnşaat İşçileri 01:42
İnşaat İşçileri 1.411 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En Yetenekli İnşaat İşçileri
Amerika vs. Türkiye (İnşaat İşçileri) 00:06
Amerika vs. Türkiye (İnşaat İşçileri) 1.066 izlenme - 4 yıl önce Hakketen Bizim İnşaat İşçileri Böyle Helal Olsun Vinecilerimize
Ataköy Anadolu Lisesi'nde Dehşet Anlarının Kameraya Yansıması 01:45
Ataköy Anadolu Lisesi'nde Dehşet Anlarının Kameraya Yansıması 151 izlenme - 6 ay önce Ataköy'de inşaat işçilerinin önceki gün liseli kız öğrencilere laf atmasıyla başlayan olaylar devam ediyormuş. Okul yönetimine şikayet edilmesine rağmen iddiaya göre herhangi tedbir alınmayan lisede, bugün de inşaat işçileriyle öğrenciler birbirine girmiş. İnşaat işçileri bir öğrenciyi tornavida ile yaralarken, bir öğrenci de elini cama vurarak elini kesmiş.
HDP’ye Destek Yürüyüşü Yapan İnşaat İşçileri 01:39
HDP’ye Destek Yürüyüşü Yapan İnşaat İşçileri 218 izlenme - 1 yıl önce Emaar İnşaat'ta çalışan işçiler, HDP eş başkanları ve milletvekillerinin tutuklanmasını 6 Kasım’da düzenledikleri yürüyüşle protesto ettiler. İşçilerin daha sonra gözaltına alındığı ve avukatlarıyla görüştürülmediği ortaya çıktı.
İnşaat İşcilerinin Baretle İmtihanı 01:42
İnşaat İşcilerinin Baretle İmtihanı 159 izlenme - 1 yıl önce İnşaatlar çalıişan işçilerin genelde eğlenmeye vakitleri olmuyo,ama eğlenmelerini iş alanında yapmaya çalışıyolar!Görüntüde boş vakitlerinde eğlenen inşaat işçilerini izlicez
Dünyanın En Yetenekli İnşaat İşçileri 01:42
Dünyanın En Yetenekli İnşaat İşçileri 265 izlenme - 3 yıl önce Halay Çekerek Bina Yapan İnşaat İşçilerinin Kameraya Yansıyan Komik ve Eğlenceleri Görüntüleri Sizlerle...
Takım Çalışmasının Önemi 00:53
Takım Çalışmasının Önemi 93 izlenme - 1 yıl önce Gerek iş yaşantımızda gerekse özel hayatımızda işleri yoluna koymanın ve başarılar elde etmenin en etkili sebeplerinden birisi iyi bir takım çalışması yapabilmektir. Takım çalışmalarında dikkat edilmesi gereken çok önemli kriterler mevcut. İnşaat işçileri başarıda takım çalışmasının öneminin büyük olduğunu bizlere çektikleri video ile en iyi şekilde anlatıyor ))
İnşaat İşçileri Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu 01:51
İnşaat İşçileri Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu 30 izlenme - 4 ay önce Atatürk'ün ölümünün 79.yıl dönümünde inşaatta çalışan işçiler saatler 09: 05'i gösterdiğinde işlerini bırakarak saygı duruşunda bulundu.
Saykodelik Amele Dansı 01:43
Saykodelik Amele Dansı 205 izlenme - 3 yıl önce Harçta mı bir şey var, tuğlada mı bilemedim yada belki havasında, suyunda vardır. ama muhakkak ki harici bir şey söz konusudur bu olayın olması için. yoksa misal bu kadar neşeli bir amele grubunu bir avrupa ülkesinde ya da amerikada felan görmek mümkün değil. hayır yani niye bu neşe onu anlayamıyorum, tipin tip değil hayatın hayat değil...
Eylem yapan inşaat işçileri TEM’i kapattı 04:05
Eylem yapan inşaat işçileri TEM’i kapattı 137 izlenme - 4 yıl önce Bağcılar’da bir inşaat şantiyesinde çıkan kavgada 2 kişinin bıçakla yaralanması sebebiyle inşaat işçileri eylem yaptı. İşçiler, TEM Otoyolu Mahmutbey viyadüğünü trafiğe kapattı. TEM otoyolunda uzun araç kuyrukları oluştu. Bağcılar’da devam etmekte olan bir inşaat şantiyesinde dün akşam işçiler arasında bıçaklı kavga çıktı. Kavgada en az 2 kişi yaralandı. Yaralılar hastanede tedavi altına alınırken can güvenliğinin olmadığını öne süren işçiler, sabah saatlerinde TEM’i trafiğe kapattı. TEM otoyolu uzun süre çift yönlü olarak trafiğe kapalı kaldı. (Sürecek)