Hoşgeldiniz!

İnşaat İşçisi Videoları İzle

Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 00:12
Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 7.257 izlenme - 2 hafta önce Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan Adam Bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçi atlayarak test etti. Bu deneme yürekleri ağza getirdi.
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 01:17
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 3.008 izlenme - 1 ay önce Bir inşaatta inşaat işçiliği yapan Mehmet Amca patronun oğlu tarafından Eskişehir'de pavyona götürülmüş. Yaşadığı bu tecrübeyi kamera karşısına geçip büyük bir hevesle anlatmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kars’ta İnşaat İşçisi Ölüme Davetiye Çıkardı  02:05
Kars’ta İnşaat İşçisi Ölüme Davetiye Çıkardı 4.005 izlenme - 2 yıl önce Kars’ta, bir inşaat işçisinin ölümle alay edercesine beton pompasının hortumu üzerinde oturması görenleri şaşırttı. Kars’ta bir inşaatta beton dökülmesi esnasında beton pompasının üzerine oturarak metrelerce yükseğe çıkan inşaat işçisi ölüme davetiye çıkardı. Sık sık basın yayın organlarında yer alan iş kazaları haberlerine rağmen inşaat işçisi beton pompasının üzerine oturdu. Karşı inşaatta çalışan işçilerinde şaşkınlıkla seyrettiği işçi, hiçbir şeye aldırış etmeden çalışacağı kata beton dökmek üzere çıktı. Yedi katlı bina yüksekliğinin üzerine açılmış beton pompasının üzerinde oturan inşaat işçisinin hayatını hiçe sayması kameralara yansıdı.
İskelede Halay Çeken işçilerin Hazin Sonu 00:15
İskelede Halay Çeken işçilerin Hazin Sonu 104 izlenme - 2 hafta önce İnşaat iskelesinde eğlencenin dozunu abartan işçiler neye uğradıklarını şaşırdılar! Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Hilti İle Çatışan İnşaat İşçisi 00:19
Hilti İle Çatışan İnşaat İşçisi 284 izlenme - 1 ay önce Hilti İle Çatışan İnşaat İşçisi Canı sıkılan inşaat işçisinin kendisine bulmuş olduğu eğlenceli yöntem.
İnşaat İşçilerinin Kötü Sonla Biten Eğlencesi 01:19
İnşaat İşçilerinin Kötü Sonla Biten Eğlencesi 135 izlenme - 3 hafta önce Canı sıkılan inşaat işçilerinin beton mikseri ile yaptıkları eğlence kameralara böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz.
İnşaat İşçisinin ilginç Kuş Merakı 01:30
İnşaat İşçisinin ilginç Kuş Merakı 166 izlenme - 2 ay önce Mersin'in Erdemli ilçesinde bir inşaat işçisi, nadir kuş türlerini doğaya yeniden kazandırmak için yetiştiriyor. İlçeye bağlı tarihi Kızkalesi'nde yaşayan 35 yaşındaki inşaat işçisi hayvansever Bilal Bozkurt, hobi olarak nadir kuş türlerini yetiştirerek doğaya kazandırıyor. Çocukluğundan bu yana kuşlara karşı bir merakının olduğunu söyleyen Bozkurt, "Hobi olarak bu işe başladım, gönül verdim. Zamanla bu hayvanları aldım, büyüttüm, artık arkadaş gibiyiz, dostum gibi bunlar. Nesli buralarda bulunmayan, nadir cinsler olduğu için bu hayvanlara gözüm gibi bakıyorum" dedi.
Binaların Yıkılma Nedenini Anlatan İnşaat İşçisi 01:49
Binaların Yıkılma Nedenini Anlatan İnşaat İşçisi 34 izlenme - 2 hafta önce Bir inşaat ustasının sosyal medyada yayınlanan konuşması büyük tepki çekti. İnşaat sırasında yaptığı yanlışları gülerek anlatan işçi izleyenlerin tepkisini çekiyor.
 ilginç Şınav Çeken İnşaat İşçisi 00:27
ilginç Şınav Çeken İnşaat İşçisi 61 izlenme - 3 hafta önce Daha önce izlediğiniz tüm şınav çekme yöntemlerini unutun. İnşaat ustası abimiz size etkili şınav çekmenin püf noktaları öğretiyor ))
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 00:23
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 1.991 izlenme - 2 yıl önce İşin verdiği yorgunluğu el arabası üzerinde biraz kestirerek atmaya çalışan arkadaşlarına, muzip arkadaşlarının yaptığı eşek şakasını izleyeceksiniz. Bunu izlediğinizde eminim hepinizin aklına yaptığınız en az bir eşek şakası gelecektir. İlginç ve komik olanları yorumlarınızda görmek isteriz. Not: Video liveleak'den alıntı diye ne olur söylenmeyin tamam siz zaten o siteye girip izliyorsunuz ama siteyi bilmeyen, izlemeyen bir sürü insan var. Hem bizim sitede de bulunsun ne zararı var.
İnşaat İşçisinin İlginç Kuş Merakı 01:30
İnşaat İşçisinin İlginç Kuş Merakı 104 izlenme - 2 ay önce Mersin’in Erdemli ilçesinde bir inşaat işçisi, nadir kuş türlerini doğaya yeniden kazandırmak için yetiştiriyor. İlçeye bağlı tarihi Kızkalesi’nde yaşayan 35 yaşındaki inşaat işçisi hayvansever Bilal Bozkurt, hobi olarak nadir kuş türlerini yetiştirerek doğaya kazandırıyor. Çocukluğundan bu yana kuşlara karşı bir merakının olduğunu söyleyen Bozkurt, "Hobi olarak bu işe başladım, gönül verdim. Zamanla bu hayvanları aldım, büyüttüm, artık arkadaş gibiyiz, dostum gibi bunlar. Nesli buralarda bulunmayan, nadir cinsler olduğu için bu hayvanlara gözüm gibi bakıyorum" dedi. Özellikle altın sülünlerin kendisi için çok değerli olduğunu anlatan Bozkurt, "Şuan bu kırmızı altın sülünden 4-5 tane var. Toplamda da 100’e yakın kuş türlerinden var. Süs tavuklarım var. Bazıları Türkiye’de bulunmayan güzel ırklı kuşlar" diye konuştu. "BU GÜZELLİKLERİ DOĞADA GÖRMEK İSTİYORUM" Bozkurt, "Benim amacım bunların neslinin tükenmemesi. Bu canlıların doğada olmasıdır. Bu güzellikleri doğada görmek istiyoruz. Maalesef bilinçsiz avlanma nesillerini tüketti. Bu ırklardan bildiğim kadarıyla Türkiye’de yok" ifadelerini kaydetti. KULUÇKA MAKİNASI DA ALDI Hayvanlar için kuluçka makinası da aldığını dile getiren Bozkurt, "Bu kuluçka makinasında keklik de çıkararak elimden geldiği kadarıyla doğaya salıyorum. Bu kuşları doğada görmek istiyorum, seslerini duymak istiyorum. Yıl içinde 100’e yakın keklik salımı yaptım. Doğada da onları görmeye başladım, bu da beni memnun ediyor" dedi. Hayvanseverin evinin bahçesinde yaptığı kümeslerde kırmızı altın sülün, sıra altın sülün, Macar sülünü, beyaz keklik gibi nadir türlerin yanı sıra kınalı keklik, tavuz kuşları, ilginç tavuk cinslerinden oluşan yaklaşık 400 kanatlı hayvan bulunuyor.
İnşaat İşçisinden Nusret Taklidi 00:21
İnşaat İşçisinden Nusret Taklidi 95 izlenme - 1 ay önce İnşaat işçisinden Nusret Taklidi Bir inşaat işçisinin inşaatta, ünlü Nusret Gökçe'nin taklidini yapması sosyal medyada büyük ilgi gördü.
İnşaat İşçisinden Nusret Taklidi 00:31
İnşaat İşçisinden Nusret Taklidi 105 izlenme - 2 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 03:12
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 1.490 izlenme - 3 yıl önce Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin
Aşırı Sıkılan İnşaat İşçilerinin Baretleri İle İmtihanı 00:50
Aşırı Sıkılan İnşaat İşçilerinin Baretleri İle İmtihanı 76 izlenme - 2 ay önce Aşırı Sıkılan İnşaat İşçilerinin Baretleri ile İmtihanı İnşaat işçilerinin de eğlenmeye hakkı var! Kamera yansıyan eğlenceli görüntüler sizlerle.
İnşaat İşçisinden Nusr-Et Taklidi 00:31
İnşaat İşçisinden Nusr-Et Taklidi 80 izlenme - 2 ay önce Nusret inşaat çalışanı olsaydı nasıl olurdu!!! Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in taklidini yapan inşaat işçisinin kameraya yansıyan eğlenceli görüntüleri sizlerle...
Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi 00:27
Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi 607 izlenme - 2 yıl önce Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi Bayan inşaat işçisinin kameraya yansıyan bu görüntüleri izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi....
İnşaat İşçilerinin Tehlikeli Eğlencesi 00:35
İnşaat İşçilerinin Tehlikeli Eğlencesi 19 izlenme - 2 hafta önce Adana'da bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçiler atlayarak test etti. İnşaat işçilerinin yerden metrelerce yükseklikte yaptığı tehlikeli oyun görüntüleri böyle kaydedildi.
Okuduğu Selayı Tüm Türkiye ve Dünaya'ya Dinletti 05:32
Okuduğu Selayı Tüm Türkiye ve Dünaya'ya Dinletti 24 izlenme - 3 hafta önce Fransa’da yaşayan ve geçimini sağlamak için inşaat işçiliği yapan Ahmet Olgun Gözalan isimli gurbetçi Türk genci okuduğu sela ile sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı.
Rus İnşaat İşçilerinden Kahkaha Attıran Görüntüler! 00:35
Rus İnşaat İşçilerinden Kahkaha Attıran Görüntüler! 207 izlenme - 10 ay önce Rus inşaat işçilerinin komik anlarını izleyen diğer işçiler gülme krizine girdi.Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
İnşaat İşçisinden Sitem 00:06
İnşaat İşçisinden Sitem 543 izlenme - 3 yıl önce İnşaat işçisinden sitem
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 03:12
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 358 izlenme - 3 yıl önce Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin
İnşaat işçisi Piyano Çalınca Gündem Oldu 01:50
İnşaat işçisi Piyano Çalınca Gündem Oldu 58 izlenme - 7 ay önce İnşaat işçisi Piyano Çalınca Gündem Oldu Tadilat için gittiği evde çaldığı piyano ile sosyal medyada gündem oldu.
70 Metrelik Vinçte Ata'ya Saygı 01:50
70 Metrelik Vinçte Ata'ya Saygı 152 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da bir inşaatta çalışan işçiler saatler 09.05'i gösterdiğinde işlerini bırakarak saygı duruşunda bulundu. Yerden 70 metre yüksekte bulunan bir vinç operatörünün de kabinin dışına çıkarak ataya saygısını gösterdiği görüldü. Ataköy’de bulunan bir site şantiyesinde bulunan işçiler Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77 yılında saatler 09:05’i gösterdiğinde şantiyeden yükselen siren sesleri ve yolda bulunan araçların korna sesleriyle birlikte ellerinde bulunan işlerini bırakarak saygı duruşunda bulundu. Bu sırada yerden 70 metre yüksekte bulunan bir vinç operatörü de vincin kabininin dışarısına çıkarak önce elinde bulunan Türk bayrağını astı ardından ise saygı duruşunda bulundu. İşçilerin bu davranışı çevrede bulunan vatandaşların da takdirini topladı.
İnşaat İşçisi Ayı Kılığına Girerse 00:33
İnşaat İşçisi Ayı Kılığına Girerse 25 izlenme - 4 ay önce İnşaat İşçisi Ayı Kılığına Girerse
Para Karşılığı Anlaştığı Kadın ve 3 Kişi İnşaat İşçisine İşkence Yaptı 00:39
Para Karşılığı Anlaştığı Kadın ve 3 Kişi İnşaat İşçisine İşkence Yaptı 11 izlenme - 2 ay önce
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 00:15
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 244 izlenme - 2 yıl önce Karısıyla dövüşen ya da kafası o gün pek yerinde olmayan inşaat işçisi abimizin garip görüntülerini izliyoruz. Çoğumuzun aklına Nasreddin Hoca fıkralarını getirecek olayda, bindiği dalı kesen işçinin görüntüleri gülsem mi ağlasam mı dedirtecek cinsten. Bir ayağını tahtaya diğer ayağını da pek ağırlık vermeden beton yapının üstünde tutmaya çalışmış ama nafile, başarılı olamıyor. İzleyelim.
Piyano Çalan İnşaat İşcisi Hayran Bıraktı 01:50
Piyano Çalan İnşaat İşcisi Hayran Bıraktı 89 izlenme - 2 yıl önce Piyano çalan inşaat işcisi hayran bıraktı Azeri adam inşaatta piyano çalarak şaşırttı. İnşaatta bulunan piyanoyu profesyonel bir şekilde çalan adam bir süre sonra şarkı da söyleyerek ritme eşlik etti.
Çok Estetik Mala Vuran İnşaat Ustası 01:24
Çok Estetik Mala Vuran İnşaat Ustası 86 izlenme - 2 yıl önce Çok Estetik Mala Vuran İnşaat Ustası İnşaat işçisinin kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle...
İnşaat İşçisinden Muhteşem Merhaba İlahisi 01:03
İnşaat İşçisinden Muhteşem Merhaba İlahisi 30 izlenme - 9 ay önce Sesi güzel inşaat işçisi mesai saatinde işine devam ederken söylediği ilahi ile dikkat çekti. İnşaatta çalışan usta 'merhaba' ilahisini etkileyici bir şekilde söyledi.