Hoşgeldiniz!

İnşaat İşçisi Videoları İzle

Kars’ta İnşaat İşçisi Ölüme Davetiye Çıkardı  02:05
Kars’ta İnşaat İşçisi Ölüme Davetiye Çıkardı 3.944 izlenme - 1 yıl önce Kars’ta, bir inşaat işçisinin ölümle alay edercesine beton pompasının hortumu üzerinde oturması görenleri şaşırttı. Kars’ta bir inşaatta beton dökülmesi esnasında beton pompasının üzerine oturarak metrelerce yükseğe çıkan inşaat işçisi ölüme davetiye çıkardı. Sık sık basın yayın organlarında yer alan iş kazaları haberlerine rağmen inşaat işçisi beton pompasının üzerine oturdu. Karşı inşaatta çalışan işçilerinde şaşkınlıkla seyrettiği işçi, hiçbir şeye aldırış etmeden çalışacağı kata beton dökmek üzere çıktı. Yedi katlı bina yüksekliğinin üzerine açılmış beton pompasının üzerinde oturan inşaat işçisinin hayatını hiçe sayması kameralara yansıdı.
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 00:23
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 1.875 izlenme - 2 yıl önce İşin verdiği yorgunluğu el arabası üzerinde biraz kestirerek atmaya çalışan arkadaşlarına, muzip arkadaşlarının yaptığı eşek şakasını izleyeceksiniz. Bunu izlediğinizde eminim hepinizin aklına yaptığınız en az bir eşek şakası gelecektir. İlginç ve komik olanları yorumlarınızda görmek isteriz. Not: Video liveleak'den alıntı diye ne olur söylenmeyin tamam siz zaten o siteye girip izliyorsunuz ama siteyi bilmeyen, izlemeyen bir sürü insan var. Hem bizim sitede de bulunsun ne zararı var.
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 03:12
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 1.466 izlenme - 3 yıl önce Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin
Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi 00:27
Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi 573 izlenme - 2 yıl önce Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi Bayan inşaat işçisinin kameraya yansıyan bu görüntüleri izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi....
Rus İnşaat İşçilerinden Kahkaha Attıran Görüntüler! 00:35
Rus İnşaat İşçilerinden Kahkaha Attıran Görüntüler! 198 izlenme - 8 ay önce Rus inşaat işçilerinin komik anlarını izleyen diğer işçiler gülme krizine girdi.Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
İnşaat İşçisinden Sitem 00:06
İnşaat İşçisinden Sitem 543 izlenme - 3 yıl önce İnşaat işçisinden sitem
İnşaat işçisi Piyano Çalınca Gündem Oldu 01:50
İnşaat işçisi Piyano Çalınca Gündem Oldu 56 izlenme - 5 ay önce İnşaat işçisi Piyano Çalınca Gündem Oldu Tadilat için gittiği evde çaldığı piyano ile sosyal medyada gündem oldu.
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 03:12
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 352 izlenme - 3 yıl önce Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin
70 Metrelik Vinçte Ata'ya Saygı 01:50
70 Metrelik Vinçte Ata'ya Saygı 151 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da bir inşaatta çalışan işçiler saatler 09.05'i gösterdiğinde işlerini bırakarak saygı duruşunda bulundu. Yerden 70 metre yüksekte bulunan bir vinç operatörünün de kabinin dışına çıkarak ataya saygısını gösterdiği görüldü. Ataköy’de bulunan bir site şantiyesinde bulunan işçiler Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77 yılında saatler 09:05’i gösterdiğinde şantiyeden yükselen siren sesleri ve yolda bulunan araçların korna sesleriyle birlikte ellerinde bulunan işlerini bırakarak saygı duruşunda bulundu. Bu sırada yerden 70 metre yüksekte bulunan bir vinç operatörü de vincin kabininin dışarısına çıkarak önce elinde bulunan Türk bayrağını astı ardından ise saygı duruşunda bulundu. İşçilerin bu davranışı çevrede bulunan vatandaşların da takdirini topladı.
İnşaat İşçisi Ayı Kılığına Girerse 00:33
İnşaat İşçisi Ayı Kılığına Girerse 10 izlenme - 2 ay önce İnşaat İşçisi Ayı Kılığına Girerse
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 00:15
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 228 izlenme - 2 yıl önce Karısıyla dövüşen ya da kafası o gün pek yerinde olmayan inşaat işçisi abimizin garip görüntülerini izliyoruz. Çoğumuzun aklına Nasreddin Hoca fıkralarını getirecek olayda, bindiği dalı kesen işçinin görüntüleri gülsem mi ağlasam mı dedirtecek cinsten. Bir ayağını tahtaya diğer ayağını da pek ağırlık vermeden beton yapının üstünde tutmaya çalışmış ama nafile, başarılı olamıyor. İzleyelim.
Piyano Çalan İnşaat İşcisi Hayran Bıraktı 01:50
Piyano Çalan İnşaat İşcisi Hayran Bıraktı 80 izlenme - 1 yıl önce Piyano çalan inşaat işcisi hayran bıraktı Azeri adam inşaatta piyano çalarak şaşırttı. İnşaatta bulunan piyanoyu profesyonel bir şekilde çalan adam bir süre sonra şarkı da söyleyerek ritme eşlik etti.
İnşaat İşçisinden Muhteşem Merhaba İlahisi 01:03
İnşaat İşçisinden Muhteşem Merhaba İlahisi 26 izlenme - 7 ay önce Sesi güzel inşaat işçisi mesai saatinde işine devam ederken söylediği ilahi ile dikkat çekti. İnşaatta çalışan usta 'merhaba' ilahisini etkileyici bir şekilde söyledi.
Hiltiyle Halay Çeken Yurdum İşçisi 01:10
Hiltiyle Halay Çeken Yurdum İşçisi 45 izlenme - 11 ay önce Bayburt'ta bir inşaatta beton kırma makinası hilti ile çalışırken sıkılan bir vatandaş, kendisine ilginç bir oyun buldu. Hilti makinasını yere sabitleyerek çalışır durumda bırakan vatandaş, makinanın ritmlerine uyarak halay çekti. Kar yağışı altında halay çekmeye başlayan Bayburtlu vatandaş halay çekerken adeta kendine geçti. Büyük bir keyifle halay çekmeyi sürdüren Bayburtlu, ilginç figürler sergiledi. Sosyal medyada tıklanma rekorları kıran Bayburtlu, izleyenlerin ilgi odağı oldu.
Çok Estetik Mala Vuran İnşaat Ustası 01:24
Çok Estetik Mala Vuran İnşaat Ustası 75 izlenme - 2 yıl önce Çok Estetik Mala Vuran İnşaat Ustası İnşaat işçisinin kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle...
Hilti İle Çatışan İnşaat İşçileri 00:41
Hilti İle Çatışan İnşaat İşçileri 83 izlenme - 1 yıl önce Hilti İle Çatışan İnşaat İşçileri Çalışmaktan sıkılan inşaat işçileri kendilerine farklı bir eğlence yöntemi bulmuşlar. Her ne kadar koşullar ağır olsa da eğlenmeyi bilmişler.
Tek Kişilik Belediye Ekibi 01:46
Tek Kişilik Belediye Ekibi 71 izlenme - 2 yıl önce Ufacık dertlerimizi bahane ederiz çoğu zaman. Ama azmin elinden birşey kurtulmuyor. Bu arkadaş bizim bir çok belediye işçimizden daha çok çalışıyor. Tebrik ediyoruz.
Çaldığı Piyanoyla Kendine Hayran Bırakan İnşaat İşçisi 01:50
Çaldığı Piyanoyla Kendine Hayran Bırakan İnşaat İşçisi 42 izlenme - 1 yıl önce Çaldığı Piyanoyla Kendine Hayran Bırakan İnşaat İşçisi Azeri adam inşaatta piyano çalarak şaşırttı. İnşaatta bulunan piyanoyu profesyonel bir şekilde çalan adam bir süre sonra şarkı da söyleyerek ritme eşlik etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Meslektaşından Kötü Şaka 00:42
Meslektaşından Kötü Şaka 46 izlenme - 2 yıl önce İzlemekte olduğunuz bu şaka, 23 Mayıs’ta Facebook’ta paylaşıldığından bu yana 5.1 milyon kişiyi güldürdü. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde bir inşaatçı, ağır bir taş parçasını arkasındaki kutuya bakmadan atıyor. Sonrasında ise meslektaşıyla iddiaya giriyor ve aynısını yapmasını istiyor. Talihsiz adam arkasını döndüğünde kutuyu kaldırıp yerine bir kürek koyuyor. Adamın attığı taş küreğe oturunca da olanlar oluyor…
Parayla Yatıp Kalkan İnşaat İşçisi 01:14
Parayla Yatıp Kalkan İnşaat İşçisi 28 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep'te inşaat işçiliği yaparak geçinen Esat Kaplan, evde 3 tona yakın parasıyla yatıp kalkıyor. Koleksiyonerliğinin yani sıra, inşaat işçiliği de yapan Kaplan, aylık 5 bin TL'ye çalışıyor. Parası çok diye annesi tarafından evden kovulan Kaplan, uyumak için, başını yastık yerine para koyuyor. Binlerce eski medeniyete ait 3 tona yakın tarihi parası olduğunu ifade eden Kaplan, "Annem bu kadar paraya düşkün olduğumu görünce, bana pulunu pırtını topla git" dedi.
İnşaat İşçisinin Müthiş Dansı 01:30
İnşaat İşçisinin Müthiş Dansı 25 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işçisi çalan müzik eşliğinde müthiş bir dansa imza atıyor. İşçi, çalan müziğe kendini kaptırıyor.
Şantiyede Uzun Eşek Oynayan İnşaat İşçileri 00:29
Şantiyede Uzun Eşek Oynayan İnşaat İşçileri 26 izlenme - 1 yıl önce İnşaat şantiyesinde çalışan inşaat işçileri yoğun ve ağır iş temposundan sıkılmış olacaklar ki, kendilerini uzun eşeğe vermişler.
İnşaat İşçisine İnanamayacaksınız 00:59
İnşaat İşçisine İnanamayacaksınız 56 izlenme - 4 yıl önce Aşağıda doldurduğu kumu bakın nasıl yukarı çıkarıyor.
İnşaat İşçisi 01:18
İnşaat İşçisi 22 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/insaatiscisi.htm İnşaat işçisi oyununda sizden istenilen yerlere malzemeleri yerleştirmeniz istenmektedir. Mouse'unuzla kutuları tutarak belirlenen hedefin içine tam yerleştirmelisiniz. Bunun için diğer nesneleride kullanarak belirlenen hedefe tam yerleştirme yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
İnşaatta Üst Katlara Nasıl Kum Çekilir? 01:00
İnşaatta Üst Katlara Nasıl Kum Çekilir? 65 izlenme - 4 yıl önce İnşaat İşçisinin Dahiyane Çözümü.
Vinç Halatını Salıncak Yaparak Sallanan İnşaat İşçisi 00:37
Vinç Halatını Salıncak Yaparak Sallanan İnşaat İşçisi 20 izlenme - 1 yıl önce Ataşehir'de bir şantiyede çalışan inşaat işçisinin vinç halatını salıncak yaparak sallanması ilginç görüntüler oluşturdu. Bindiği halatta arkadaşını sallayan vinç operatörü, can güvenliğini hiçe sayarken, olayı cep telefonuyla görüntülemeyi de ihmal etmedi.
Kaska darbe testi 00:38
Kaska darbe testi 31 izlenme - 4 yıl önce Adamın kafasına balyozla vurrak darbe testi yapıyor. Kafasına balyozu yiyen adam sinirlenip karşısındakini dövüyor.
Piyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisi 01:50
Piyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisi 28 izlenme - 1 yıl önce Piyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisiPiyano Çalma Konusunda Usta Olan İnşaat İşçisi
İp Cambazı Değil, İnşaat İşçisi 00:44
İp Cambazı Değil, İnşaat İşçisi 20 izlenme - 2 yıl önce Üsküdar’da can güvenliğini hiçe sayıp 4 katlı bir binanın çatısında yıkım çalışması yapan bir işçi yürekleri ağza getirdi. Elindeki balyozla bastığı betonu kırmaya çalışan işçi adeta ölüme meydan okudu. Ölümüne yıkım, amatör bir kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.
İnşaat işçisi hayran bıraktı 01:49
İnşaat işçisi hayran bıraktı 5 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işçisi hayran bıraktı!