Hoşgeldiniz!

inşaat işçisi

Dans Eden Fayans Ustası 01:21
Dans Eden Fayans Ustası 2.043 izlenme - 2 hafta önce Harç karıştırma, mala vurma, fayans döşeme becerisi kadar dans yeteneğiyle de profesyonellere taş çıkaran Kanadalı inşaat ustası.
Yuva Yapan İnşaat İşçisi Balık 00:45
Yuva Yapan İnşaat İşçisi Balık 1.708 izlenme - 1 ay önce Endonezya'nın bulunan Sulawesi adasında "Jawfish" adı verilen balığın yuva yapma anı bir dalgıç tarafından görüntülenmiş efendim.
Türk İşi Tuğla Taşıma Yöntemi 00:28
Türk İşi Tuğla Taşıma Yöntemi 4.405 izlenme - 5 ay önce Türk işçilerin inşaatta 1. kata tuğla taşımak için buldukları yöntem sosyal medyada büyük ilgi görmüş.
Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 00:12
Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 8.173 izlenme - 1 yıl önce Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan Adam Bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçi atlayarak test etti. Bu deneme yürekleri ağza getirdi.
Örümcek Adam Gibi Aşağıya İnen İnşaat işçileri 00:25
Örümcek Adam Gibi Aşağıya İnen İnşaat işçileri 75 izlenme - 23 saat önce İstanbul’da kontrolsüz bir şekilde 6 katlı binanın dış cephesine kurulan inşaat iskelesinden aşağı inen işçiler yürekleri ağızlara getirmiş. İşçilerin rahat bir şekilde inmesi görenleri hayrete düşürürken, bu anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedilmiş.
Başkaşehir'de Pes Dedirten İşçiyi Taşıma Şekli 00:24
Başkaşehir'de Pes Dedirten İşçiyi Taşıma Şekli 186 izlenme - 3 hafta önce Başakşehir Kayaşehir'de vince asılı halde taşınan inşaat işçisi yürekleri ağza getirdi. İnşaat işçisi metrelerce yüksekte halata tutunup onaracağı yere indiği anlar kameralara saniye saniye yansıdı.
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 01:17
14 Çocuğu Olan Amca Pavyona Giderse 3.275 izlenme - 1 yıl önce Bir inşaatta inşaat işçiliği yapan Mehmet Amca patronun oğlu tarafından Eskişehir'de pavyona götürülmüş. Yaşadığı bu tecrübeyi kamera karşısına geçip büyük bir hevesle anlatmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kars’ta İnşaat İşçisi Ölüme Davetiye Çıkardı  02:05
Kars’ta İnşaat İşçisi Ölüme Davetiye Çıkardı 4.205 izlenme - 3 yıl önce Kars’ta, bir inşaat işçisinin ölümle alay edercesine beton pompasının hortumu üzerinde oturması görenleri şaşırttı. Kars’ta bir inşaatta beton dökülmesi esnasında beton pompasının üzerine oturarak metrelerce yükseğe çıkan inşaat işçisi ölüme davetiye çıkardı. Sık sık basın yayın organlarında yer alan iş kazaları haberlerine rağmen inşaat işçisi beton pompasının üzerine oturdu. Karşı inşaatta çalışan işçilerinde şaşkınlıkla seyrettiği işçi, hiçbir şeye aldırış etmeden çalışacağı kata beton dökmek üzere çıktı. Yedi katlı bina yüksekliğinin üzerine açılmış beton pompasının üzerinde oturan inşaat işçisinin hayatını hiçe sayması kameralara yansıdı.
İnşaat İşçilerinin Mala Makinesinden Dayak Yemesi 00:10
İnşaat İşçilerinin Mala Makinesinden Dayak Yemesi 375 izlenme - 5 ay önce Yeni kaldırım yapma ve yenileme çalışması yapan işçilerin mala makinesinden dayak yeme görüntüleri kameraya böyle yansıdı.
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 00:23
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 2.301 izlenme - 3 yıl önce İşin verdiği yorgunluğu el arabası üzerinde biraz kestirerek atmaya çalışan arkadaşlarına, muzip arkadaşlarının yaptığı eşek şakasını izleyeceksiniz. Bunu izlediğinizde eminim hepinizin aklına yaptığınız en az bir eşek şakası gelecektir. İlginç ve komik olanları yorumlarınızda görmek isteriz. Not: Video liveleak'den alıntı diye ne olur söylenmeyin tamam siz zaten o siteye girip izliyorsunuz ama siteyi bilmeyen, izlemeyen bir sürü insan var. Hem bizim sitede de bulunsun ne zararı var.
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 03:12
Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin 1.582 izlenme - 4 yıl önce Fecr Süresi - İnşaat İşçisinin Harika Sesinden Dinleyin
 ilginç Şınav Çeken İnşaat İşçisi 00:27
ilginç Şınav Çeken İnşaat İşçisi 443 izlenme - 1 yıl önce Daha önce izlediğiniz tüm şınav çekme yöntemlerini unutun. İnşaat ustası abimiz size etkili şınav çekmenin püf noktaları öğretiyor ))
İskelede Fırtınaya Yakalanan İnşaat İşçileri 00:59
İskelede Fırtınaya Yakalanan İnşaat İşçileri 127 izlenme - 2 ay önce Çin'de bir apartmanın tadilatını yaparken iskele üzerinde fırtınaya yakalanan inşaat işçilerinin hayatta kalabilmek için gösterdiği ölüm kalım savaşı amatör kameraya böyle yansımış.
İnşaat İşçilerinin Eğlenceli Curling Oyunu 00:17
İnşaat İşçilerinin Eğlenceli Curling Oyunu 82 izlenme - 2 ay önce Canları sıkılan inşaat işçilerinin kış sporu Curling'i tuğlalarla oynaması kameraya böyle yansımış efendim.
Hilti İle Çatışan İnşaat İşçisi 00:19
Hilti İle Çatışan İnşaat İşçisi 376 izlenme - 1 yıl önce Hilti İle Çatışan İnşaat İşçisi Canı sıkılan inşaat işçisinin kendisine bulmuş olduğu eğlenceli yöntem.
Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi 00:27
Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi 855 izlenme - 3 yıl önce Yürek Hoplatan İnşaat İşçisi Bayan inşaat işçisinin kameraya yansıyan bu görüntüleri izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi....
Çin'de Vinç İle Taşınan Kamyon İşçinin Üzerine Devrildi 00:10
Çin'de Vinç İle Taşınan Kamyon İşçinin Üzerine Devrildi 179 izlenme - 8 ay önce Çin’de bir kamyonun vinç tarafından inşaat sahasına indirilmesi sırasında korkunç bir kaza yaşanmış. Vincin halatlarından biri kopunca kamyon bir işçinin üzerine devrilmesi talihsiz işçi olay yerinde hayatını kaybetmiş.
İnşaatta Çalışan Köpekler 00:57
İnşaatta Çalışan Köpekler 50 izlenme - 2 ay önce Evlerine iki lokma yemek götürebilmek için inşaatta işe giren köpeklerin sevimli ve çalışkan hallerini izliyoruz efendim...
İnşaat İşçisinin ilginç Kuş Merakı 01:30
İnşaat İşçisinin ilginç Kuş Merakı 237 izlenme - 1 yıl önce Mersin'in Erdemli ilçesinde bir inşaat işçisi, nadir kuş türlerini doğaya yeniden kazandırmak için yetiştiriyor. İlçeye bağlı tarihi Kızkalesi'nde yaşayan 35 yaşındaki inşaat işçisi hayvansever Bilal Bozkurt, hobi olarak nadir kuş türlerini yetiştirerek doğaya kazandırıyor. Çocukluğundan bu yana kuşlara karşı bir merakının olduğunu söyleyen Bozkurt, "Hobi olarak bu işe başladım, gönül verdim. Zamanla bu hayvanları aldım, büyüttüm, artık arkadaş gibiyiz, dostum gibi bunlar. Nesli buralarda bulunmayan, nadir cinsler olduğu için bu hayvanlara gözüm gibi bakıyorum" dedi.
İnşaat İşçisinden This is Sparta Tekmesi Yiyen Kadın 00:29
İnşaat İşçisinden This is Sparta Tekmesi Yiyen Kadın 116 izlenme - 5 ay önce İnşaat işçilerinin üzerine su dökerek onları kışkırtmaya çalışan kadının sparta tekmesi ile nakavt olmasını izliyoruz efendim.
İnşaat İşçisinden Sitem 00:06
İnşaat İşçisinden Sitem 580 izlenme - 4 yıl önce İnşaat işçisinden sitem
Okuduğu Selayı Tüm Türkiye ve Dünaya'ya Dinletti 05:32
Okuduğu Selayı Tüm Türkiye ve Dünaya'ya Dinletti 214 izlenme - 1 yıl önce Fransa’da yaşayan ve geçimini sağlamak için inşaat işçiliği yapan Ahmet Olgun Gözalan isimli gurbetçi Türk genci okuduğu sela ile sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı.
Darbeli Matkap İle İlk Defa Karşılaşan İnşaat İşçisi 00:42
Darbeli Matkap İle İlk Defa Karşılaşan İnşaat İşçisi 119 izlenme - 6 ay önce Darbeli matkabın ucunu duvara vurarak kırmaya çalışan işçi olayı geç kapmış. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz efendim.
İskelede Halay Çeken işçilerin Hazin Sonu 00:15
İskelede Halay Çeken işçilerin Hazin Sonu 154 izlenme - 1 yıl önce İnşaat iskelesinde eğlencenin dozunu abartan işçiler neye uğradıklarını şaşırdılar! Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Muşlu İnşaat İşçisinin Ölümüne Bayrak Sevgisi 01:20
Muşlu İnşaat İşçisinin Ölümüne Bayrak Sevgisi 106 izlenme - 8 ay önce Bilecik’te geçtiğimiz gün metruk bir evde çıkan yangında, çatıdaki Türk bayrağını korkusuzca alarak yanmaktan koruyan Muşlu inşaat işçisinin görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırmış.
Rus İnşaat İşçilerinden Kahkaha Attıran Görüntüler! 00:35
Rus İnşaat İşçilerinden Kahkaha Attıran Görüntüler! 221 izlenme - 2 yıl önce Rus inşaat işçilerinin komik anlarını izleyen diğer işçiler gülme krizine girdi.Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
İnşaat İşçilerinin Kötü Sonla Biten Eğlencesi 01:19
İnşaat İşçilerinin Kötü Sonla Biten Eğlencesi 152 izlenme - 1 yıl önce Canı sıkılan inşaat işçilerinin beton mikseri ile yaptıkları eğlence kameralara böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz.
Binaların Yıkılma Nedenini Anlatan İnşaat İşçisi 01:49
Binaların Yıkılma Nedenini Anlatan İnşaat İşçisi 110 izlenme - 1 yıl önce Bir inşaat ustasının sosyal medyada yayınlanan konuşması büyük tepki çekti. İnşaat sırasında yaptığı yanlışları gülerek anlatan işçi izleyenlerin tepkisini çekiyor.
İnşaat İşçisinin İlginç Kuş Merakı 01:30
İnşaat İşçisinin İlginç Kuş Merakı 115 izlenme - 1 yıl önce Mersin’in Erdemli ilçesinde bir inşaat işçisi, nadir kuş türlerini doğaya yeniden kazandırmak için yetiştiriyor. İlçeye bağlı tarihi Kızkalesi’nde yaşayan 35 yaşındaki inşaat işçisi hayvansever Bilal Bozkurt, hobi olarak nadir kuş türlerini yetiştirerek doğaya kazandırıyor. Çocukluğundan bu yana kuşlara karşı bir merakının olduğunu söyleyen Bozkurt, "Hobi olarak bu işe başladım, gönül verdim. Zamanla bu hayvanları aldım, büyüttüm, artık arkadaş gibiyiz, dostum gibi bunlar. Nesli buralarda bulunmayan, nadir cinsler olduğu için bu hayvanlara gözüm gibi bakıyorum" dedi. Özellikle altın sülünlerin kendisi için çok değerli olduğunu anlatan Bozkurt, "Şuan bu kırmızı altın sülünden 4-5 tane var. Toplamda da 100’e yakın kuş türlerinden var. Süs tavuklarım var. Bazıları Türkiye’de bulunmayan güzel ırklı kuşlar" diye konuştu. "BU GÜZELLİKLERİ DOĞADA GÖRMEK İSTİYORUM" Bozkurt, "Benim amacım bunların neslinin tükenmemesi. Bu canlıların doğada olmasıdır. Bu güzellikleri doğada görmek istiyoruz. Maalesef bilinçsiz avlanma nesillerini tüketti. Bu ırklardan bildiğim kadarıyla Türkiye’de yok" ifadelerini kaydetti. KULUÇKA MAKİNASI DA ALDI Hayvanlar için kuluçka makinası da aldığını dile getiren Bozkurt, "Bu kuluçka makinasında keklik de çıkararak elimden geldiği kadarıyla doğaya salıyorum. Bu kuşları doğada görmek istiyorum, seslerini duymak istiyorum. Yıl içinde 100’e yakın keklik salımı yaptım. Doğada da onları görmeye başladım, bu da beni memnun ediyor" dedi. Hayvanseverin evinin bahçesinde yaptığı kümeslerde kırmızı altın sülün, sıra altın sülün, Macar sülünü, beyaz keklik gibi nadir türlerin yanı sıra kınalı keklik, tavuz kuşları, ilginç tavuk cinslerinden oluşan yaklaşık 400 kanatlı hayvan bulunuyor.
İnşaat İşçisinden Nusret Taklidi 00:31
İnşaat İşçisinden Nusret Taklidi 117 izlenme - 1 yıl önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.