Hoşgeldiniz!

İnternet Dizisi Videoları İzle

Sıfır Bir 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı (15 Ocak Pazar) 01:37
Sıfır Bir 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı (15 Ocak Pazar) 311 izlenme - 6 gün önce Sıfır Bir ''Bir Zamanlar Adana'da'' 2. Sezon 4. Bölüm Fragman'ı ile karşınızda! İyi seyirler!!! Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 9. Bölüm Fragman'ı ile Karşınızda!
ANGARA GOMBAT ''Hayır mı Gardaş 03:49
ANGARA GOMBAT ''Hayır mı Gardaş" Fragman 1.368 izlenme - 9 ay önce Son dönemlerin gözdesi internet dizilerine bir yenisi daha ekledi. Angara Gombat komedi ağırlıklı bir Ankara mafya dizisi. Ama içinde bolca kahkaha ve müzik var. Angara Gombat'ın sosyal paylaşım sitesi Youtube'a eklenen fragmanı izlenme rekorları kırmaya aday. Öte yandan Angara Gombat'ın ilk bölümünün yakında sosyal medyada yayınlanacağı öğrenildi.
Öğrenci İşi - 7. Bölüm ( Web Dizi ) 14:00
Öğrenci İşi - 7. Bölüm ( Web Dizi ) 2.328 izlenme - 2 yıl önce Serkan özel bir işi olduğunu yalnız kalmak istediğini söyleyip Kasım' ı evden göndermeye çalışır. Peki ya Serkan evde yalnız kalabilecek mi? Öğrenci İşi - 7. Bölüm. İyi seyirler...
Fakülte (gençliğin yeni internet dizisi) 01:53
Fakülte (gençliğin yeni internet dizisi) 2.105 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/fakultedizi - Fakülte (gençliğin yeni internet dizisi)
Nasıl Çapkın Oldum - 1. Bölüm 03:52
Nasıl Çapkın Oldum - 1. Bölüm 784 izlenme - 2 yıl önce Kadın erkek ilişkilerini irdeleyen yeni internet dizisinin ilk bölümü. 30'lu yaşlarındaki usta çapkın Bora'nın çapkınlığa giden yoldaki hikayelerinin anlatıldığı eğlenceli bir proje. Tabi ilerleyen bölümlerde daha çok kadın daha çok bacak ve daha çok meme görmek istiyoruz.
1 Kezban 1 Mahmut (Türkiye'nin İlk İnteraktif Dizisi) 02:09
1 Kezban 1 Mahmut (Türkiye'nin İlk İnteraktif Dizisi) 949 izlenme - 4 yıl önce 1 Kezban 1 Mahmut Türkiye'nin ilk interaktif dizisi
ÇIKMAZ SOKAK İZMİT 1.BÖLÜM 28:35
ÇIKMAZ SOKAK İZMİT 1.BÖLÜM 471 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Suat Taylan'ın hazırladığı, ÇIKMAZ SOKAK İZMİT Dizisinin 1.Bölümü Yönetmen: Murat TAYLAN - Suat TAYLAN B-52 Original Film Music Studio
Kaçıklar İnternet Dizisi (Teaser) 02:05
Kaçıklar İnternet Dizisi (Teaser) 316 izlenme - 2 yıl önce Üniversite öğrencilerinin yaşadığı komik-olumsuzluklardan çıkan ve ana karakterlerimizden birinin cüzdanında bir hazine haritası konulmasıyla başlayan bir macera ve çeşitli abzürtlüklerle yol bulan. Bir Abzürd Komedi. Çok Yakında
Nasıl Çapkın Oldum - 10. Bölüm 07:24
Nasıl Çapkın Oldum - 10. Bölüm 509 izlenme - 2 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum, alkışlarla yaşamaya devam ediyor. Bu bölümde; Gamze tarafından eve çağırılan Bora, büyük bir heyecanla hazırlıklarını tamamlayıp soluğu Gamze'nin evinde alır. Gamze'nin yalnız olduğunu belirtmesi nedeniyle beklentisi had safhadadır. Ertan ise her şeyden habersiz, efendi olma kararıyla boğuşmaktadır. Acaba Bora ile Gamze başbaşa iken neler yaşanacak? Peki bunların Altın Portakal'la ne ilgisi var? Hepsi 10. bölümde. İyi seyirler.
Nasıl Çapkın Oldum - 14. Bölüm 07:23
Nasıl Çapkın Oldum - 14. Bölüm 281 izlenme - 1 yıl önce Geçen yıl ilk sezonunu tamamlayan internet dizisi Nasıl Çapkın Oldum, ikinci sezonuyla da alkışlarla yaşamaya devam ediyor. Elbette "Beş Parasız - Beyin Açıcı Kısa Film" ya da "8 Dalda Ödül Alan Kısa Film - Şizofren Lezbiyen Kız" kalitesinde değilse de bir Sinan Çetin alkışını hakediyor. Sinan Çetin alkışı: Oturduğu yerden kalkmadan, cool biçimde yavaş yavaş fakat güçlü el çarpmalarla başlatılan, ardından alkışa birkaç kişinin daha (belki tüm salonun) dahil olmasıyla birlikte hızlıca ayağa kalkıp daha seri el çarpmalarla devamı gelen gururlu alkış biçimi.
Nasıl Çapkın Oldum - 7. Bölüm 06:25
Nasıl Çapkın Oldum - 7. Bölüm 464 izlenme - 2 yıl önce İzleyenlerin yoğun isteklerine dayanamayıp süresini uzatan dizi Nasıl Çapkın Oldum alkışlarla yaşamaya devam ediyor. Gamze'nin Ertan'ı bir kısa mesajla terk etmesi, Ertan için büyük bir yıkım olmuştur. Gamze'nin buluşma isteğiyle karşı karşıya kalan Bora ise sevinç taklalarıyla buluşma yerine gider. Fakat bu kez Gamze'nin karşısına ezik Bora değil, bambaşka biri çıkacaktır.
Facebook - Ayla Karaca 02:20
Facebook - Ayla Karaca 322 izlenme - 1 yıl önce Ayla Karaca 25 yaşında, Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu, işsiz, geveze, fazlaca şeyden rahatsız ve ilginç dizisi...
Nasıl Çapkın Oldum - 15. Bölüm 05:49
Nasıl Çapkın Oldum - 15. Bölüm 205 izlenme - 2 yıl önce Çapkınlıklarına tüm hızıyla devam eden Bora'nın aklında 60 yaşındaki halinin söylediği sözler yankılanıyor. Acaba bu yaşlı adam gerçekten de Bora'nın yaşlılığı mı? Süresini uzatmaya hiç niyeti olmayan dizi "Nasıl Çapkın Oldum" 5 dakikadan biraz uzun 15. bölümüyle karşınızda. İyi seyirler.
Nasıl Çapkın Oldum - 13. Bölüm 10:18
Nasıl Çapkın Oldum - 13. Bölüm 216 izlenme - 2 yıl önce Eline kadın eli değmemiş, çekingen, ezik, saf ve efendi genç Bora'nın sevdiği kadını elde edebilmek adına giriştiği değişim çabalarına hep birlikte tanık olduk. Peki tüm bu çabalar Bora'yı nereye götürecek? Çareyi yatak odasında arayan Bora, acaba aradığı çareyi bulabilecek mi? Bora, Nasıl çapkın oldu? Neden çapkın oldu? Ertan efendi olabilecek mi? Sinan ne yapacak? Gamze ile Bora ilişkisi nereye gidecek? Tüm bu soruların cevabı Nasıl Çapkın Oldum'un 1. sezon finalinde! İyi seyirler. Yönetmenden alkışlarlayaşıyorum'a not: "Küfrettiniz, hakaret ettiniz, dalga geçtiniz, kadın oyuncularla ilgili abazanca yorumlar yaptınız ama biz hiç alınmadık. Çünkü geyik yaptığınızın bilincinde olduk hep. O yüzden de gönül rahatlığıyla bölümleri paylaşmaya devam ettik. Teşekkür ederiz izleyen izlemeyen, hiç izlemedim diyip de her bölümde mutlaka yorum atan herkese. Ve evet, yeni sezon da olacak. Üzgünüm. "
Olmuyor - 1. Bölüm (Kadınları Anladığını Zannetmek) 05:00
Olmuyor - 1. Bölüm (Kadınları Anladığını Zannetmek) 304 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar karşısında kaybetmeye mahkum ve hayatlarında hep bir 'olmamışlık' olan iki erkeğin trajikomik hayatını anlatan web dizisinin birinci demo bölümü. İzleyiniz ve feyz alınız...
Nasıl Çapkın Oldum - 16. Bölüm 07:26
Nasıl Çapkın Oldum - 16. Bölüm 199 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum üyelerinin en sevdiği internet dizisi Nasıl Çapkın Oldum'da bu hafta: Yaşlı haliyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalan Bora, her şeyi bir kenara bırakıp Facebook üzerinden "ünlü bir yazar" olduğu numarasıyla tanıştığı kadınla gerçekleştireceği buluşmaya odaklanır.
Nasıl Çapkın Oldum - 11. Bölüm 05:50
Nasıl Çapkın Oldum - 11. Bölüm 148 izlenme - 1 yıl önce Sezon finaline 3 bölüm kala Nasıl Çapkın Oldum'da: Bora, Enişte'den aldığı fikir sayesinde Gamze'yi en çok etkileyebileceği alanın amatör olarak ilgilenmekte olduğu "Fotoğrafçılık" olduğunu farketmiştir ve Gamze ile bir çekim günü ayarlamıştır. Bu gün, belki de Bora'nın hayatındaki en önemli gün olacaktır.
Nasıl Çapkın Oldum - 9. Bölüm 06:56
Nasıl Çapkın Oldum - 9. Bölüm 233 izlenme - 2 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum'un Alkışlarla Yaşıyorum göndermeli yeni bölümünde bu hafta: Eski çapkın "Enişte"nin vereceği bilgiler, Bora'nın hayatını değiştirecektir. Gamze ise Ertan'ın ihanetiyle acı çekmekte, Amerikan filmi benzeri bir bunalım yaşamaktadır. Peki Gamze bu bunalımdan nasıl çıkacak?
Nasıl Çapkın Oldum - 8. Bölüm 05:55
Nasıl Çapkın Oldum - 8. Bölüm 181 izlenme - 2 yıl önce Behzat Ç. kadrosundan sürpriz bir oyuncuyu ekibe dahil eden Nasıl Çapkın Oldum 8. bölümüyle karşınızda! Gamze son bir yüzleşme için Ertan'la görüşmek ister. Bora ise Gamze ile yakınlaşmayı başarmış olsa da bundan sonrasında ne yapacağını bilmemektedir.
Nasıl Çapkın Oldum - 4. Bölüm 03:59
Nasıl Çapkın Oldum - 4. Bölüm 176 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kullanıcılarının favori dizisi olmaya aday internet dizisi "Nasıl Çapkın Oldum" tüm hızıyla devam ediyor! Ertan tarafından ekildiğini anlayan Gamze, arkadaşı Merve ile dertleşir. Ertan'ın da masaya dahil olmasıyla Gamze ile Ertan arasında hararetli bir tartışma başlar. Bu hararetli tartışmayı şaşırtıcı bir gelişme bölecektir.
Hissi Meseleler - Bölüm 3 16:17
Hissi Meseleler - Bölüm 3 187 izlenme - 2 yıl önce 'Hissi İşler' içerisinde ki genç evli oyuncular Burak ve Burçin'in başından geçen komik 'meseleler'... Burak turneden sabaha karşı döner ve Burçin'in kadın kuşağı programlarının tekrarlarına bağlandığını fark eder. Onu bu 'kötü' alışkanlığından kurtarıyım derken başına bakın neler geldi? Burçin kurtulabilecek mi? Piknikte ki kız geri dönebilecek mi? Burak bu durum karşısında ne tepki verecek. İyi Seyirler...
Yeni Web Dzi Öğrenci İşi - 1. Bölüm 11:14
Yeni Web Dzi Öğrenci İşi - 1. Bölüm 100 izlenme - 1 yıl önce Dizimiz bütçesiz olarak herhangi bir yardım almadan amatörce çekilmiş olup, Üniversitede okuyan öğrencilerin ev hayatında geçen komik ve traji komik olayları anlatan 10 bölümden oluşan bir dizidir, beğenilerinize sunulur. İyi seyirler..
Nasıl Çapkın Oldum - Fragman - İnternet Dizisi 00:25
Nasıl Çapkın Oldum - Fragman - İnternet Dizisi 125 izlenme - 1 yıl önce İnternet dizilerinin gittikçe yaygınlaştığı bu dönemde bir yeni internet dizisi daha yayına hazırlanıyor. "Nasıl Çapkın Oldum" tecrübeli bir çapkının, çapkınlığa giden macerasını anlatırken, kadın erkek ilişkileri hakkında da eğlenceli bilgiler sunacak. Güldürecek, falan.
Siyah Beyaz Gr! 11.bölüm Part-2 19:21
Siyah Beyaz Gr! 11.bölüm Part-2 363 izlenme - 5 yıl önce siyah beyaz gri internet dizisinin 2.sezonun ilk bölümü yani 11.Bölümdür. İyi seyirler
Nasıl Çapkın Oldum - 12. Bölüm 05:19
Nasıl Çapkın Oldum - 12. Bölüm 111 izlenme - 2 yıl önce Önümüzdeki hafta sezon finali yapacak Nasıl Çapkın Oldum'da; Bora sonunda muradına ermiş, Gamze ile sevgili olmayı başarmıştı. Bulutların üzerinde uçuyordu adeta. Bu bölümde Bora ile Gamze'nin ilişkisini mercek altına alıyoruz. Bakalım, Bora ve Gamze nasıl bir çift olacak? Bakalım alkışlarlayaşıyorum üyeleri yine ne yorumlar yapacak? (Valla sırf yorumları merak ettiğimden yükler oldum.)
Adım Adım İbrahim 07:46
Adım Adım İbrahim 81 izlenme - 2 yıl önce Türk işi eğlenceli bir stop motion çalışması.internet dizisi olan bu projenin ilk bölümünde ''içimizden biri'' ibrahim'in derbeder hayatını tanıyor,füsun'a olan delice sevdasının uğruna herşeyi göze alabilecek bu çılgın adamın macerasına ortak oluyoruz. Bu enfes eseri hazırlayan cem perin ve aksel bonfil' e de sevgiler, saygılar.
Sanalika Tesadüf 03:19
Sanalika Tesadüf 137 izlenme - 5 yıl önce bir sanalika hikayesi..
Muhabir - 1. Bölüm 17:52
Muhabir - 1. Bölüm 47 izlenme - 1 yıl önce Lost Bilgisayarı'yla tanıdığımız Evliya Çelebi ve ekibinin yeni dizisi. Bugüne kadar komedi-parodi ekseninde işler yapmışlardı fakat bu kez tarz değiştirerek fantastik-bilim kurgu tadında bir hikaye hazırlamışlar ve bunu yabancı dizi mantığında işlemişler. İlk bölümünü yayınlayıp devamı için 2013'e gün vermişler. Sıradan bir polis-adliye muhabirinin başından geçen sıradışı olaylar anlatılıyor. Eski romanlardan medet umulan, özgün hikayelerin yaratılamadığı ve fantastik - bilim kurgu türünün "çocuk dizisi" mantığından öteye gidemediği Türkiye dizi sektöründe orijinal hikayesiyle ve tamamen amatör imkanlarla çekilmiş olması nedeniyle ayrıca dikkat çekeceği kanaatindeyim.
Hissi Meseleler -  Bölüm 1 15:02
Hissi Meseleler - Bölüm 1 66 izlenme - 1 yıl önce 'Hissi İşler' içerisinde ki genç evli oyuncular Burak ve Burçin'in başından geçen komik 'meseleler'... Burak ve Burçin evde prova alırlarken tartışırlar ve Burak, Burçin'in gönlünü geri nasıl alacağını çok iyi biliyordur... Bakalım nasıl?
İntihar Timi - Internet Dizisi (Ankara) 2 02:08
İntihar Timi - Internet Dizisi (Ankara) 2 56 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da piyasanın kirliliğine daha fazla dayanamayıp ceplerinde ne var ne yok ortaya koyarak kendi çabaları ile bir şeyler yapmaya çalışan bir ekibin internet dizisidir. Ben de durup dururken en uzun cümle rekoruna aday olan kişiyim. Amaçları Ankara kültürünü pazarlamak değil, burada da güzel işlerin yapıldığını ispatlamaktır. Naçizane eleştirilerinize sunarım... Bu da bir diğer teaserı; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112863/intihar-timi-internet-dizisi