Hoşgeldiniz!

internet fenomenleri

İnterneti Sallayan En Komik Video 09:53
İnterneti Sallayan En Komik Video 475.781 izlenme - 4 yıl önce İnterneti Sallayan En Komik 10 Video İzle hepinize sagolun dostlar :-)takıpcılere saygimi iletiyorum beni.twittterde:-) takip edenilirsiniz yeni videolardan haberdar olmak.icin fathcokun1 yazarsaniz cikar saygimla
Sevgilisinin İç Çamaşırına Kaşıntı Tozu Dolduran Adam 05:50
Sevgilisinin İç Çamaşırına Kaşıntı Tozu Dolduran Adam 87.091 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada birbirlerine hain şakalar yapan sevgililer akımına bir yenisi eklendi. Sevgilisi duştayken iç çamaşırının içine kaşıntı tozu dolduran hain sevgiliyi izliyoruz.
Tamam Baba Sakin Ol! 02:35
Tamam Baba Sakin Ol! 115.376 izlenme - 5 yıl önce Ayakkabı Mücadelesi Sevimli küçük çocuk mağazada bir ayakkabı beğeniyor ve ayakkabıyı babasına gösteriyor fakat babasından beklediği desteği alamayınca babası her konuşmaya başlayınca tamam baba sakin ol diye müdahale ediyor.
İlk Kez Direk Dansı Yapmayı Deneyen Youtuberlar 02:59
İlk Kez Direk Dansı Yapmayı Deneyen Youtuberlar 13.158 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya ortamında gün geçtikçe hatırı sayılır bir sayıya ulaşan youtuberlar hem fenomen olma hem para kazanma amaçlı bu işe girişiyorlar. Kızlı Erkekli bu yotuberlar ise bu uğurda direk dansını bile denemiş.
Tayland'da Kerhane Tatlısı Arayan Türk 01:07
Tayland'da Kerhane Tatlısı Arayan Türk 10.060 izlenme - 12 ay önce Arkadaşları ile Tayland'a geziye giden Türk genç Tayland sokaklarında gezerken tatlı yapan seyyar satıcıyı görüyor ve ona kerhane tatlısı var mı diye soruyor.
İnternet'in Fenomenleri  Top 10  En Beğenilen Videolar 09:53
İnternet'in Fenomenleri Top 10 En Beğenilen Videolar 22.301 izlenme - 6 yıl önce 1. çok iyi oldu çokda güzel oldu 2. artiz ne arala bazarda 3. beyin bedava 4. okuyom ben ya 5. ray ray kasım 6. tülaay 7. herkesin popisi 8. al dedi git dedi 9. Fıkrasına gülünmeyen adam 10. Eve paa bırakıyoruz
Nusrete ve Tostçu Erol'a Atar Yapan Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni Kumrucu Ferro 14:09
Nusrete ve Tostçu Erol'a Atar Yapan Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni Kumrucu Ferro 7.344 izlenme - 11 ay önce Karşınızda Zeytinburnulu Ferro Yasin... Kumruda kendisi şuan istanbul'da bir numara ! iyi seyirler
İnternetin En Çok Akılda Kalan Fenomenleri 01:18
İnternetin En Çok Akılda Kalan Fenomenleri 14.399 izlenme - 4 yıl önce Her izlediğimizde tekrar tekrar güldüğümüz internetin en çok bilinen fenomenleri, tek bir videoda toplandı. Defalarca izlediğimiz, her izlediğimizde gülmekten kendimizi alı koyamadığımız arkadaş ortamında esprilerimize konu olan internetin fenomenleri bir dakikalık bir videoda toplandı. "Tülay geri dön" diyen adamdan "mumdan çıkmış yangın" diyen teyzeye kadar en çok akıllardakalmış internet fenomenleri
Pompalı Tüfeğe Domatesle Karşılık Veren Yurdum İnsanı 00:52
Pompalı Tüfeğe Domatesle Karşılık Veren Yurdum İnsanı 7.206 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa'da bir manavda meydana gelen silahlı saldırı güvenlik kamerasına yansıdı. Manavın, silahlı saldırgana verdiği karşılıksa domates ile oldu.
Nefeslerini Tutarak Bayılmaya Çalışan Kızlar 00:33
Nefeslerini Tutarak Bayılmaya Çalışan Kızlar 4.212 izlenme - 12 ay önce Bayılmak için önce hızlı hızlı yerde nefes alıp veriyorlar. Sonra ayağa kalkıp boğazlarından tutarak bayılmaya çalışıyorlar. Ergen yaşlarda çoğu insanın denediği olaydır.
İlk Kez Hayvan Maması Yiyen Youtuberlar 04:31
İlk Kez Hayvan Maması Yiyen Youtuberlar 5.294 izlenme - 1 yıl önce Beslediğiniz, hayatınızı paylaştığınız hayvanınızın damak tadını hiç merak etmediniz mi? Kediler, köpekler, papağanlar ve hatta kemirgenler!
Ülkelere Göre Gülme Şekilleri 00:59
Ülkelere Göre Gülme Şekilleri 4.161 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya genel anlamda kullanıcılara eğlenceli zaman geçirme konusunda oldukça yardımcı oluyor. Peki ya sosyal medyada gülmeyi nasıl ifade ediyoruz? Basit bir gülme ifadesi ülkeden ülkeye değişiyor ve o kadar farklı şekillerde gülünüyor ki, görünce çok şaşıracaksınız.
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 00:15
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 3.406 izlenme - 1 yıl önce Adana'da her yıl düzenlenen Portakal Çicegi Karnavalı'nda kendini müziğin ritmine kaptıran dayı kendince eğlencenin dibine vurmuş.
Amanda Cerny, Berkcan Güven Videosu 10:04
Amanda Cerny, Berkcan Güven Videosu 4.665 izlenme - 12 ay önce Youtube fenomeni Berkcan Güven, playboya da soyunan Amanda Cerny le bir araya geldi ve video çekti.
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 02:12
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 19.173 izlenme - 5 yıl önce Paylaşım sitelerinde hızla yayılan sivrisinek dansı görüntüleri, internetin yeni fenomeni olmaya aday
Samsun'da Sokak Ortasında Hunharca Oynayan Amca 00:43
Samsun'da Sokak Ortasında Hunharca Oynayan Amca 3.154 izlenme - 1 yıl önce Samsun'da Çiftlik Caddesi'nde hunharca oynayan amca görenleri şaşırtmış. Amca oynarken kendinden geçmiş
Dedelerin Tahterevalli ile İmtihanı 01:14
Dedelerin Tahterevalli ile İmtihanı 2.831 izlenme - 1 yıl önce Adıyaman'da tahterevalliye binmeye çalışan iki dedenin eğlenceli anlarını izliyoruz. Dedeler bir yerlerini kırmadan bu işten vazgeçmeli.
Ayı ile Çak Bir Beşlik Yapan Rus Kız 00:10
Ayı ile Çak Bir Beşlik Yapan Rus Kız 3.443 izlenme - 1 yıl önce Gariplikler ülkesi Rusya'dan bir ilginç görüntü daha, güzel Rus kız ormanda gördüğü ayı ile çak bir beşlik yapıyor.
Kim 50 Tl İster Yarışması 08:02
Kim 50 Tl İster Yarışması 3.260 izlenme - 1 yıl önce Bu gün anneannem Şahide Türe ile Kim 50 TL İster'in ikinci bölümünü çekiyoruz sdhfjkldsnfm
Telekom'un Yasaklanan Reklamı - Türkiye'de İnternet Belgeseli 04:00
Telekom'un Yasaklanan Reklamı - Türkiye'de İnternet Belgeseli 3.809 izlenme - 2 yıl önce Bu hafta her bireyin en az 4 milyon kere yaşadığı sağlayıcıların suikast girişimlerini konu alıyoruz.
(Flash Tv Canlı) Nolursun Tülay 01:09
(Flash Tv Canlı) Nolursun Tülay 20.453 izlenme - 9 yıl önce
İnternet Fenomenleri - Çizgi Film 02:17
İnternet Fenomenleri - Çizgi Film 7.166 izlenme - 5 yıl önce İnternet Fenomenleri - Çizgi Film
Kerimcan Durmaz Bitlenirse 00:58
Kerimcan Durmaz Bitlenirse 1.537 izlenme - 12 ay önce KERİMCAN DURMAZ KİMDİR? Kendine has ve eğlenceli tavırları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 22 yaşında. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla bir anda parlayan Kerimcan Durmaz, DJ’lik yapmaktadır, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir. Akrep burcu olan Kerimcan Durmaz’ın büyük hayali ise tasarımcı olmak.
1 Dakikada İnternet Fenomenleri 00:55
1 Dakikada İnternet Fenomenleri 7.192 izlenme - 5 yıl önce 1 Dakikada İnternet Fenomenleri
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 00:44
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 1.563 izlenme - 1 yıl önce Bu yıl 5’incisi düzenlenen Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na katılan dayı çalan yabancı müzik eşliğinde coşmuş.
Danla Bilic Kamera Arkası 00:59
Danla Bilic Kamera Arkası 932 izlenme - 12 ay önce Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in Yeditepe ÜniversitesiP Burslu Kız Makyajı, Instagram Profilinde ' Kün Feyekün ' Yazan Kız Makyajı, Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Okuyan Kız Makyajı gibi eğlenceli videolarının kamera arkasını izliyoruz.
Zombi Teyze - Sabah Erken Kalkar Bacak Arasından Sarkar 00:23
Zombi Teyze - Sabah Erken Kalkar Bacak Arasından Sarkar 997 izlenme - 12 ay önce Sabah erken kalkar bacak arasından sarkar şarkısını söyleyen zombi teyzemiz.. Sabah erken kalkar bacak arasından sarkar onu gören korkar laylaylaylay Başı soğan gibidir gövdesi yılan gibidir kökü orman gibidir laylaylaylay
Bu Şaka Tıklanma Rekoru Kırıyor! 01:32
Bu Şaka Tıklanma Rekoru Kırıyor! 4.596 izlenme - 5 yıl önce Yoldan geçenlerin kucağına aniden fırlayan mankenin sütyeni insanları kahkahalara boğuyor
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 00:59
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 963 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada paylaştığı komik videolarla fenomen haline gelen Çorumlu Amir, İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'ı diline fena dolamış.
Rodeo Yapan Bikinili Hatunun Zor Anları 00:47
Rodeo Yapan Bikinili Hatunun Zor Anları 573 izlenme - 1 yıl önce Eğlence merkezlerinde mekanik boğa namıdeğer rodeo ile savaşmak isteyen iç çamaşırlı güzel kızın mekanik boğa üzerindeki zor anları.