Hoşgeldiniz!

İnternet Fenomenleri Videoları İzle

Sevgilisinin İç Çamaşırına Kaşıntı Tozu Dolduran Adam 05:50
Sevgilisinin İç Çamaşırına Kaşıntı Tozu Dolduran Adam 60.103 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medyada birbirlerine hain şakalar yapan sevgililer akımına bir yenisi eklendi. Sevgilisi duştayken iç çamaşırının içine kaşıntı tozu dolduran hain sevgiliyi izliyoruz.
Tayland'da Kerhane Tatlısı Arayan Türk 01:07
Tayland'da Kerhane Tatlısı Arayan Türk 9.073 izlenme - 4 gün önce Arkadaşları ile Tayland'a geziye giden Türk genç Tayland sokaklarında gezerken tatlı yapan seyyar satıcıyı görüyor ve ona kerhane tatlısı var mı diye soruyor.
İlk Kez Direk Dansı Yapmayı Deneyen Youtuberlar 02:59
İlk Kez Direk Dansı Yapmayı Deneyen Youtuberlar 9.750 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medya ortamında gün geçtikçe hatırı sayılır bir sayıya ulaşan youtuberlar hem fenomen olma hem para kazanma amaçlı bu işe girişiyorlar. Kızlı Erkekli bu yotuberlar ise bu uğurda direk dansını bile denemiş.
İnterneti Sallayan En Komik Video 09:53
İnterneti Sallayan En Komik Video 425.779 izlenme - 3 yıl önce İnterneti Sallayan En Komik 10 Video İzle hepinize sagolun dostlar :-)takıpcılere saygimi iletiyorum beni.twittterde:-) takip edenilirsiniz yeni videolardan haberdar olmak.icin fathcokun1 yazarsaniz cikar saygimla
Amanda Cerny, Berkcan Güven Videosu 10:04
Amanda Cerny, Berkcan Güven Videosu 2.113 izlenme - 24 saat önce Youtube fenomeni Berkcan Güven, playboya da soyunan Amanda Cerny le bir araya geldi ve video çekti.
Nefeslerini Tutarak Bayılmaya Çalışan Kızlar 00:33
Nefeslerini Tutarak Bayılmaya Çalışan Kızlar 3.984 izlenme - 6 gün önce Bayılmak için önce hızlı hızlı yerde nefes alıp veriyorlar. Sonra ayağa kalkıp boğazlarından tutarak bayılmaya çalışıyorlar. Ergen yaşlarda çoğu insanın denediği olaydır.
Pompalı Tüfeğe Domatesle Karşılık Veren Yurdum İnsanı 00:52
Pompalı Tüfeğe Domatesle Karşılık Veren Yurdum İnsanı 6.895 izlenme - 2 hafta önce Şanlıurfa'da bir manavda meydana gelen silahlı saldırı güvenlik kamerasına yansıdı. Manavın, silahlı saldırgana verdiği karşılıksa domates ile oldu.
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 00:15
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 3.211 izlenme - 2 hafta önce Adana'da her yıl düzenlenen Portakal Çicegi Karnavalı'nda kendini müziğin ritmine kaptıran dayı kendince eğlencenin dibine vurmuş.
Ülkelere Göre Gülme Şekilleri 00:59
Ülkelere Göre Gülme Şekilleri 3.963 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medya genel anlamda kullanıcılara eğlenceli zaman geçirme konusunda oldukça yardımcı oluyor. Peki ya sosyal medyada gülmeyi nasıl ifade ediyoruz? Basit bir gülme ifadesi ülkeden ülkeye değişiyor ve o kadar farklı şekillerde gülünüyor ki, görünce çok şaşıracaksınız.
İlk Kez Hayvan Maması Yiyen Youtuberlar 04:31
İlk Kez Hayvan Maması Yiyen Youtuberlar 5.220 izlenme - 3 hafta önce Beslediğiniz, hayatınızı paylaştığınız hayvanınızın damak tadını hiç merak etmediniz mi? Kediler, köpekler, papağanlar ve hatta kemirgenler!
Kim 50 Tl İster Yarışması 08:02
Kim 50 Tl İster Yarışması 3.136 izlenme - 1 hafta önce Bu gün anneannem Şahide Türe ile Kim 50 TL İster'in ikinci bölümünü çekiyoruz sdhfjkldsnfm
Samsun'da Sokak Ortasında Hunharca Oynayan Amca 00:43
Samsun'da Sokak Ortasında Hunharca Oynayan Amca 2.946 izlenme - 2 hafta önce Samsun'da Çiftlik Caddesi'nde hunharca oynayan amca görenleri şaşırtmış. Amca oynarken kendinden geçmiş
Ayı ile Çak Bir Beşlik Yapan Rus Kız 00:10
Ayı ile Çak Bir Beşlik Yapan Rus Kız 3.255 izlenme - 2 hafta önce Gariplikler ülkesi Rusya'dan bir ilginç görüntü daha, güzel Rus kız ormanda gördüğü ayı ile çak bir beşlik yapıyor.
Dedelerin Tahterevalli ile İmtihanı 01:14
Dedelerin Tahterevalli ile İmtihanı 2.734 izlenme - 2 hafta önce Adıyaman'da tahterevalliye binmeye çalışan iki dedenin eğlenceli anlarını izliyoruz. Dedeler bir yerlerini kırmadan bu işten vazgeçmeli.
Kerimcan Durmaz Bitlenirse 00:58
Kerimcan Durmaz Bitlenirse 1.315 izlenme - 1 hafta önce KERİMCAN DURMAZ KİMDİR? Kendine has ve eğlenceli tavırları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 22 yaşında. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla bir anda parlayan Kerimcan Durmaz, DJ’lik yapmaktadır, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir. Akrep burcu olan Kerimcan Durmaz’ın büyük hayali ise tasarımcı olmak.
Tamam Baba Sakin Ol! 02:35
Tamam Baba Sakin Ol! 115.011 izlenme - 4 yıl önce Ayakkabı Mücadelesi Sevimli küçük çocuk mağazada bir ayakkabı beğeniyor ve ayakkabıyı babasına gösteriyor fakat babasından beklediği desteği alamayınca babası her konuşmaya başlayınca tamam baba sakin ol diye müdahale ediyor.
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 00:44
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 1.369 izlenme - 2 hafta önce Bu yıl 5’incisi düzenlenen Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na katılan dayı çalan yabancı müzik eşliğinde coşmuş.
Bira İsimleri Telaffuzları 03:53
Bira İsimleri Telaffuzları 189 izlenme - 2 gün önce Sosyal medyanın çok takipçisi olan bir video kanalında kızlar farklı ülkelerden farklı biraların isimlerini telafuz etmeye çalışmış.
Nusret'in Sinekli Paylaşımı 01:00
Nusret'in Sinekli Paylaşımı 150 izlenme - 3 gün önce Dünya çapındaki şöhretimiz Nusret'in sosyal medya hesabından paylaştığı son videodaki ayrıntı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. HİJYEN UYARISINDA BULUNDULAR Nurset'i çekim sırasında sık sık rahatsız eden sinek sosyal medyada çok konuşuldu. Bazı takipçileri Nusret'e hijyen uyarısında bulundu.
İnternet'in Fenomenleri  Top 10  En Beğenilen Videolar 09:53
İnternet'in Fenomenleri Top 10 En Beğenilen Videolar 22.169 izlenme - 5 yıl önce 1. çok iyi oldu çokda güzel oldu 2. artiz ne arala bazarda 3. beyin bedava 4. okuyom ben ya 5. ray ray kasım 6. tülaay 7. herkesin popisi 8. al dedi git dedi 9. Fıkrasına gülünmeyen adam 10. Eve paa bırakıyoruz
İnternetin En Çok Akılda Kalan Fenomenleri 01:18
İnternetin En Çok Akılda Kalan Fenomenleri 14.385 izlenme - 3 yıl önce Her izlediğimizde tekrar tekrar güldüğümüz internetin en çok bilinen fenomenleri, tek bir videoda toplandı. Defalarca izlediğimiz, her izlediğimizde gülmekten kendimizi alı koyamadığımız arkadaş ortamında esprilerimize konu olan internetin fenomenleri bir dakikalık bir videoda toplandı. "Tülay geri dön" diyen adamdan "mumdan çıkmış yangın" diyen teyzeye kadar en çok akıllardakalmış internet fenomenleri
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 00:59
Çorumlu Amir'in Annesi Bahar Candan Hastalığına Yakalanırsa 298 izlenme - 1 hafta önce Sosyal medyada paylaştığı komik videolarla fenomen haline gelen Çorumlu Amir, İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'ı diline fena dolamış.
Asansörde Sevişme Şakası 01:28
Asansörde Sevişme Şakası 304 izlenme - 2 hafta önce Asansöre binenler yanındaki sevgililerin sevişmeye başlamasıyla ne yapacaklarını şaşırdılar.Şakacılar ise etraftakilerin şaşkın bakışları arasında sevişmeye devam ettiler.
Trabzonlu Fenomenin Kahkahalara Boğan Talebi 01:00
Trabzonlu Fenomenin Kahkahalara Boğan Talebi 138 izlenme - 4 gün önce Trabzonlu fenomen Gökhan Uzunali Instagram hesabında paylaştığı video ile Milli Eğitim Bakanlığından bir talepte bulundu. Antalya ziyareti esnasında okuma yazma öğrenen birinci sınıf öğrencisi yeğeninin yaşadığı zorlukları dile getiren Uzunali o anları böyle anlattı.
Telekom'un Yasaklanan Reklamı - Türkiye'de İnternet Belgeseli 04:00
Telekom'un Yasaklanan Reklamı - Türkiye'de İnternet Belgeseli 3.746 izlenme - 7 ay önce Bu hafta her bireyin en az 4 milyon kere yaşadığı sağlayıcıların suikast girişimlerini konu alıyoruz.
Nargile İçerken Snap Atan Kız Makyajı - Danla Bilic 15:53
Nargile İçerken Snap Atan Kız Makyajı - Danla Bilic 69 izlenme - 1 gün önce Nargile mekanlarında topuklularıyla, ağır makyajlarıyla dikkat çeken kız grubu için çektiği videoyu gururla sunan Danla Bilic'i izliyoruz.
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 02:12
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 19.162 izlenme - 4 yıl önce Paylaşım sitelerinde hızla yayılan sivrisinek dansı görüntüleri, internetin yeni fenomeni olmaya aday
Yeşilli Hatun Düğünde Döktürüyor 01:50
Yeşilli Hatun Düğünde Döktürüyor 117 izlenme - 5 gün önce Katıldığı düğünde ısrarları kırmayıp piste çıkan yeşilli hatun çalan müzik eşliğinde kurtlarını dökmüş.
Rodeo Yapan Bikinili Hatunun Zor Anları 00:47
Rodeo Yapan Bikinili Hatunun Zor Anları 144 izlenme - 1 hafta önce Eğlence merkezlerinde mekanik boğa namıdeğer rodeo ile savaşmak isteyen iç çamaşırlı güzel kızın mekanik boğa üzerindeki zor anları.
Murat Övüç: Hayırlı Cumalar 00:59
Murat Övüç: Hayırlı Cumalar 100 izlenme - 1 hafta önce Sosyal medya yaşama giderek daha fazla etki yapmaya başlarken, sosyal medyadan çıkan ve Türkiye’de büyük bir ilgi gören ilk isim Kerimcan Durmaz olmuştu. Farklı yaşam tarzı ve tercihleri ile dikkat çeken Kerimcan Durmaz’ın ardından yeni bir fenomen daha doğdu: Murat Övüç.