Hoşgeldiniz!

iranlı

Dünya Bu Videoyu Konuşuyor ! 00:19
Dünya Bu Videoyu Konuşuyor ! 275.661 izlenme - 4 yıl önce Araç Kullanırken Şarkı Söyleyen İranlı Kızlar Kaza Yaptı. Son günlerde tüm dünyanın konuştuğu videoda, müziğe kendilerini fazla kaptıran iki İranlı kız kameraya şov yaparken kaza yapıyorlar.
İranlı Turistlerin Taksiciye Meydan Dayağı Atması 00:58
İranlı Turistlerin Taksiciye Meydan Dayağı Atması 6.310 izlenme - 3 ay önce İstanbul'da İran Konsolosluğundan taksiye binerek Taksim'e gelen İranlı aile, fazla ücret istediğini iddia ettikleri taksiciye meydan dayağı attı.
İranlı Messi 02:28
İranlı Messi 11.321 izlenme - 1 yıl önce Messi'ye çok benzeyen İran'lı Reza Parastesh. Ülkesinde çokça tanınan bir simaymış.
İranlı Kızdan Sexy Dans 01:10
İranlı Kızdan Sexy Dans 29.215 izlenme - 9 yıl önce İranlı kızdan sexy dans
İngilizce Konuşmaya Çalışan İranlı 02:20
İngilizce Konuşmaya Çalışan İranlı 4.497 izlenme - 1 yıl önce Ikına ıkına da olsa ingilizce cümleleri doğru telaffuz etmeye çalışan iranlı kişinin videosu.
 İzdivaçta İzleyiciye Dakikalarca İranlı Gelin Adayının Kafasını İzlettiler  05:29
İzdivaçta İzleyiciye Dakikalarca İranlı Gelin Adayının Kafasını İzlettiler 3.084 izlenme - 1 yıl önce Kaldırılması gündemde olan izdivaç programlarından birinde, yüzünü göstermeyen İranlı gelin adayının kafası dakikalarca ekranda tutuldu.
İranlı kızın dansı 01:10
İranlı kızın dansı 12.865 izlenme - 8 yıl önce
İranlı Sagedh Azmand - Feryat Ay Aşekah (O Ses Türkiye - 22 Ekim 2016) 02:10
İranlı Sagedh Azmand - Feryat Ay Aşekah (O Ses Türkiye - 22 Ekim 2016) 4.614 izlenme - 2 yıl önce İranlı Sagedh Azmand - Feryat Ay Aşekah (O Ses Türkiye - 22 Ekim 2016) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İranlı Kızdan Süper Dans 01:10
İranlı Kızdan Süper Dans 11.561 izlenme - 9 yıl önce süper dans
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 01:55
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 7.326 izlenme - 2 yıl önce İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ı ABD’de tutuklatarak bir anda dikkatleri üstüne çeken New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, Türkiye hakkında ilk kez konuştu.
İranlı Çocuk Nisa Suresi 06:38
İranlı Çocuk Nisa Suresi 7.034 izlenme - 4 yıl önce İranlı Çocuk Nisa Suresi
İranlı Polis Kadınlar 01:15
İranlı Polis Kadınlar 7.372 izlenme - 9 yıl önce iranlı polis kadınlar
İranlı Ayda Mosharraf'dan Rolling In The Deep Cover 01:47
İranlı Ayda Mosharraf'dan Rolling In The Deep Cover 4.757 izlenme - 5 yıl önce 'O Ses Türkiye' yarışmasında Murat Boz'un takımında yer alan İranlı Ayda Mosharraf 'İsyan' şarkısıyla herkesi büyülemişti..
İran'ın İbrahim Tatlıses'i Mehmedi 08:45
İran'ın İbrahim Tatlıses'i Mehmedi 1.691 izlenme - 3 yıl önce Söylediği yanık türkülerle şehrinde meşhur olup düğünlerin aranılan ismi olan Mehmedi'nin şarkıları, çok geçmeden internet sitelerinde en çok izlenen videoların başına geldi. Kısa zamanda ismi İstanbul'a ulaşan sanatçı bir anda kendini Türkiye'de buldu. Albüm çalışmaları Haziran 2013'te bitecek olan Mehmedi, Turkiye'nin önde gelen aranjörlerinden Nurullah Çaçan ile birlikte çalışmaktadır. Seccad Mehmedi albümünde Uğur karakuş, İlyas Keçeci, Ali Gencebay ve Ümit Aksoy gibi isimlerin eserlerine yer verecek.
İranlı Sagedh Azmand - Feryat Ay Aşekah (O Ses Türkiye - 22 Ekim 2016) 02:25
İranlı Sagedh Azmand - Feryat Ay Aşekah (O Ses Türkiye - 22 Ekim 2016) 1.310 izlenme - 2 yıl önce O Ses Türkiye’nin 22 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan 10.Bölümünde, 'Ey Aşekah' adlı parçayı söyleyen ve Jüri Üyesi Gökhan - Hakan'ı seçen Sadegh Azmand, O Ses Türkiye'de yoluna devam ediyor. Sadegh Azmand 'Ey Aşekah' - O Ses Türkiye 22 Ekim 2016 Sadegh Azmand 'Ey Aşekah' - O Ses Türkiye 22.10.2016 Sadegh Azmand 'Ey Aşekah' - O Ses Türkiye 22 Ekim 2016 Sadegh Azmand 'Ey Aşekah' O Ses Türkiye Sadegh Azmand Ey Aşekah Sadegh Azmand, Ey Aşekah O Ses 10.Bölüm O Ses Türkiye 10.Bölüm O Ses Türkiye 6.Sezon O Ses Türkiye 1.Tur O Ses Türkiye 6.Sezon 10.Bölüm O Ses Türkiye 22 Ekim 2016 O Ses Türkiye 22.10.2016 O Ses Türkiye O Ses O Ses Türkiye Yeni Bölüm O Ses Türkiye Son Bölüm O Ses Türkiye 2016 O Ses, O Ses Türkiye, O Ses Türkiye 10.Bölüm, O Ses Türkiye 6.Sezon, O Ses Türkiye 2016, O Ses Türkiye 6.Sezon 10.Bölüm, O Ses Türkiye 22.10.2016, O Ses Türkiye 22 Ekim 2016, O Ses Türkiye 6.Sezon Yeni Bölüm, O Ses Türkiye Yeni Bölüm, O Ses Türkiye Son Bölüm
Futbol Maçını İzleyebilmek İçin Duvara Tırmanan İranlı Kadın  00:59
Futbol Maçını İzleyebilmek İçin Duvara Tırmanan İranlı Kadın 289 izlenme - 5 ay önce Kadınların futbol maçını izlemesinin yasak olduğu ülke İran'da bir kadın stadyumun duvarına tırmanıp maçı izliyor
İranlı Damattan, Gelini Baştan Çıkaran Dans 01:50
İranlı Damattan, Gelini Baştan Çıkaran Dans 1.403 izlenme - 3 yıl önce Los Angeles'taki bir düğünde damat ve arkadaşlarının düğün sonunda gelin için hazırladığı muhteşem dans gösterisini ağzınız açık izleyeceksiniz.
Kanalizasyona İzmarit Atan Adamın Havaya Uçması 00:14
Kanalizasyona İzmarit Atan Adamın Havaya Uçması 455 izlenme - 1 yıl önce İran'ın başkenti Tahran'da meydana gelen patlama şoke etti. 29 Mart'ta meydana gelen olayda, sigaranın izmaritini küçük bir delikten kanalizasyona atan adam patlamayla birlikte havaya uçtu.
Yozgat'ta Çırılçıplak Soyunan İranlının Dayak Yemesi 00:31
Yozgat'ta Çırılçıplak Soyunan İranlının Dayak Yemesi 92 izlenme - 2 ay önce Yozgat Cumhuriyet Meydanı'nda, psikolojik sorunları olduğu belirtilen İran uyruklu M.T. (22), üzerindeki giysileri çıkararak çırılçıplak kalan gencin linç edilme girişimi
İranlı Hulk Görenleri Şaşırtıyor 00:48
İranlı Hulk Görenleri Şaşırtıyor 505 izlenme - 2 yıl önce 24 yaşındaki Gharibi, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar sayesinde bir anda ‘İranlı Hulk’ olarak ün saldı. Kendini vücut geliştirme sporuna adayan Gharibi’nin Sosyal medya hesaplarında bir hayli takipçisi var. İranlı genç adam, sosyal medya hesaplarından antrenman rutinine ya da beslenme düzenine yönelik paylaşımlarda bulunmasa da şaşırtıcı fiziksel özellikleri sayesinde ilgi çekmeyi başarıyor. Sosyal mecralara koyduğu üstsüz fotoğraflar ile bir anda ilgi odağı olan ‘İranlı Hulk’ tam 155 kilogram. Kilosunun fazla olması, dev adamı rahatsız etmiyor çünkü ona göre, bu 155 kilogramın neredeyse tamamı kas kütlesi. Şişkin kasları ve iri bedeni sayesinde film kahramanları ‘Hulk’ ve ‘Herkül’e benzetilen Gharibi,175 kilograma kadar ağırlık kaldırabiliyor.
Insanlar Neden Vegan Oluyorlar - Nasim 03:59
Insanlar Neden Vegan Oluyorlar - Nasim 704 izlenme - 3 yıl önce çılgın iranlı hayvan hakları savunucusu ve vegan olan nasim hanimdan insanlar neden vegan olur adlı koeferansı ilginç türkcesi ile sizlerle.
İranlı Komutan'dan Müthiş Kuranı Kerim Tilaveti 05:37
İranlı Komutan'dan Müthiş Kuranı Kerim Tilaveti 291 izlenme - 1 yıl önce İranlı Komutan'dan Müthiş Kuranı Kerim Tilaveti Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 01:00
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 1.037 izlenme - 6 yıl önce Iğdır’da düzenlenen ajan operasyonu kapsamında tutuklanan Timur A. adlı korucunun İran İstihbarat Servisi SAVAMA ajanlarına bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler ortaya çıktı.Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü casusluk soruşturması kapsamında ele geçirilen kamera kayıtları arasında korucu Timur A.’nın İran istihbarat birimlerine bilgi aktarırken çekilen gizli görüntüleri bulundu. Görüntülerde Timur A’nın, bir oda içinde üç İran ajanına Ağrı, Kars, Iğdır bölgesindeki askeri birlikler, emniyet ve MİT hakkında kritik bilgiler verdiği görülüyor. Özellikle askeri birliklerin görüntülendiği fotoğraflar ve rütbeliler hakkında detaylı bilgiler aktaran Timur A., kendisinden talep edilen, diğer bilgiler için de "Olur" diyerek toplayacağını anlatıyor
İranlı Kadının Olay Olan Dansı 01:57
İranlı Kadının Olay Olan Dansı 88 izlenme - 5 ay önce Otomobilin üzerine çıkıp dans eden İranlı kadının görüntüleri sosyal medyada olay yarattı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Esra Erol’da ‘patron’ Krizi 04:10
Esra Erol’da ‘patron’ Krizi 745 izlenme - 5 yıl önce 'Esra Erol’la' programındaki adaylardan İranlı Gazal’a talip gelen Yusuf, stüdyoda eğlenceli anlar yaşattı. Esra Erol ile konuştuğu sırada patronunun canlı yayını aradığını öğrenen Yusuf, "Patronuma söylemeden geldim ben buraya. Canlı yayın mı? Yani şuan patronum beni görebiliyor mu?" diyerek stüdyodan koşarak kaçmaya çalıştı. Esra Erol da "Dur nereye gidiyorsun Yusuf bir sakin ol" diyerek durdurmaya çalıştı. Ancak şaşkın talip "Siparişlerim var, Patrona söylemeden geldim gitmem lazım" diyerek stüdyodan koştu. Gülmekten konuşamayan Esra Erol "Keşke patronuna söyleseydin, bir-iki saat izin verirdi. Ahh Gazal ilk talibinde başına gelene bak" diyerek kahkahaya boğuldu.
İranlı Falcı Kadın Kurşun Dökme Bahanesiyle Gittiği Evden 9 Bin Liralık Altın Çaldı 01:01
İranlı Falcı Kadın Kurşun Dökme Bahanesiyle Gittiği Evden 9 Bin Liralık Altın Çaldı 227 izlenme - 12 ay önce İranlı falcı kadın kurşun dökme bahanesiyle gittiği evden 9 bin liralık altın çaldı SAMSUN - Samsun'da İranlı falcı kadın fal bakmak için gittiği evde kurşun dökme bahanesiyle 9 bin liralık altınları çaldığı iddiasıyla gözaltına alındı.
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 08:42
İranlı Aday İzdivaç Programını Salladı 515 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan'ın sunduğu izdivaç programında zengin koca arayan İranlı aday Maryam Mahmoudi, ekran başındakileri şaşırtmaya devam ediyor.
Angelina Jolie Olayım Derken Korku Filmlerinde Rol Alan İranlı Kadın 02:47
Angelina Jolie Olayım Derken Korku Filmlerinde Rol Alan İranlı Kadın 70 izlenme - 6 ay önce Hollywood'un ünlü yıldızı Angelina Jolie'ye benzemek için servet harcayan İranlı kadının son hali görenleri şaşırtıyor.Yazık hakketen ama böyle bir değişik güzel olmuş,başka amelilayata kaçsa iyice tanınmaz hale gelecek
Almanyalı Erkan ve İranlı Zehra 10 Dakikada Evlenme Kararı 17:30
Almanyalı Erkan ve İranlı Zehra 10 Dakikada Evlenme Kararı 442 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da taliplerini arayan Almanyalı Erkan, kendisine Tahran İran'dan gelen Zahra'nın güzelliği karşısında 10 dakika içinde evlenmeye karar verdi. KANALIMA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ... BEĞENMEYİ VE PAYLAŞMAYIDA UNUTMAYINIZ... İYİ SEYİRLER...
iranlı ressamın eserleri bodrumda 02:22
iranlı ressamın eserleri bodrumda 776 izlenme - 8 yıl önce iranlı ressamın eserleri bodrumda