Hoşgeldiniz!

İrfan Değirmenci Videoları İzle

Edis İrfan Değirmeci ile Günaydın'da! 03:58
Edis İrfan Değirmeci ile Günaydın'da! 7.398 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'de yayınlanan İrfan Değirmenci ile Günaydın programını izleyenler, güne Edis'le başladı! Linkler: www.facebook.com/edisofficial http://twitter.com/edisgorgulu instagram.com/edisgorgulu
İrfan Değirmenci'nin Adliyeden İsyanı 04:27
İrfan Değirmenci'nin Adliyeden İsyanı 3.801 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci İrfan Değirmenci, Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklandığı İstanbul Adalet Sarayı önünden bir canlı yayın gerçekleştirdi. Değirmenci, "Her fani bir gün bu adliye sarayını tadacak" diyerek, adliye önünde destek için toplananların sayısının az olmasına isyan etti. Fatih Portakal : TR'de GAZETECİLİK:Gazeteci döven serbest kalır, başa silah dayayan polis unutturulur.Hoşlanılmayacak haber yapan gazetecilerse içeri atılır. AFP İstanbul'da bir mahkeme, muhalif Cumhuriyet gazetesinden iki gazeteciyi, Türk gizli servisinin Suriye'deki İslamcı muhaliflere silah gönderdiğini öne süren bir haber nedeniyle casuslukla suçluyor. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Büro Şefi Erdem Gül, 'casusluk' ve 'devletin sırlarını ifşa etmek'le suçlanıyor. İki gazeteci, tutuklandı. Associated Press Türk mahkemesi, terör suçlamaları ve devlet sırlarını açıklamak iddiasıyla görülen davada, iki saygın gazetecinin tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi. Reuters İki saygın Türk gazeteci, istihbarat teşkilatının Suriye'ye silah gönderilmesine yardımcı olduğunu ortaya koyduğu öne sürülen görüntüleri yayınladığı için teröre destek vermek suçlamasıyla tutuklandı. Wall Street Journal Türk yetkililer salı günü Cumhuriyet Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara muhabiri Erdem Gül'ü casusluk ve terör örgütüne destek suçlamalarıyla hapse attı. Tutuklamalar, gazetenin Paris merkezli Sınır Tanımayan Gazeteciler örgütünün Basın Özgürlüğü Ödülü'ne değer görülmesinden bir hafta sonra gerçekleşti. BBC Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Büro Şefi Erdem Gül suçlu bulunursa, ömür boyu hapis cezası alabilir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kişisel olarak gazeteye dava açmıştı.
İrfan Değirmenci İdo'yu Canlı Yayında Rezil Etti! 01:50
İrfan Değirmenci İdo'yu Canlı Yayında Rezil Etti! 3.773 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucu İrfan Değirmenci, kendisine hediye gönderen İDO'yu canlı yayında rezil etti.
İrfan Değirmenci İle Günaydın 03:02
İrfan Değirmenci İle Günaydın 4.027 izlenme - 3 yıl önce Kanal D - İrfan Değirmenci İle Günaydın programından "Bir Tuğla da Sen Koy" kampanyamıza ve çalışmalarımıza destek geldi... www.birtugladasenkoyarmisin.com #BirTuğladaSenKoyarmısın
İrfan Değirmenci'nin Bülent Ersoy Şaşkınlığı: Halat Mı Zincir Mi Ne O? 00:41
İrfan Değirmenci'nin Bülent Ersoy Şaşkınlığı: Halat Mı Zincir Mi Ne O? 417 izlenme - 8 ay önce Kanal D sunucusu İrfan Değirmenci, Şanlıurfa'da bir iş adamının oğlunun sünnet düğününe katılan Bülent Ersoy'un boynuna taktığı zincir karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 01:01
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 1.300 izlenme - 2 yıl önce Radyo Televizyon Üst Kurulu(RTÜK)' nun yasalaşan yeni talimatı ile birlikte haber bültenlerinde fonda müzik yada ses efekti kullanmak yasaklandı. Bunun üzerine İrfan Değirmenci nin sunduğu haberlerde artık canlı müzik dinleyeceğiz. Hizmette sınır tanımayan Kanal D spikerleri gerek İrfan Değirmenci gerekse Mehmet Ali Birand' la haberler artık daha renkli... Şarkı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6470/salvatore-adamo---her-yerde-kar-var http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24388/nilufer---her-yerde-kar-var
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Müthiş Konuşması 01:46
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Müthiş Konuşması 960 izlenme - 3 yıl önce
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Konuşması 01:46
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Konuşması 470 izlenme - 2 yıl önce Konvansiyonel medyada yer alıp da dürüst kalabilmek bildiklerini yalın bir şekilde aktarabilmek zor zanaattir.Emeğiyle çalışıp alın terini dökenleri kelebeklerin özgürce uçtuğu parkları,Ömürleri yüz karası değil kömür karası olanları unutmayan.İrfan Değirmenciye teşekkürler
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Çocuklar Ölmesin 06:05
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Çocuklar Ölmesin 475 izlenme - 3 yıl önce İrfan Değirmenci İle Günaydın - Çocuklar Ölmesin
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Güzel Günler Göreceğiz ( Nazım Hikmet ) 00:53
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Güzel Günler Göreceğiz ( Nazım Hikmet ) 794 izlenme - 3 yıl önce İrfan Değirmenci İle Günaydın - Güzel Günler Göreceğiz (nazım Hikmet)
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 02:40
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 489 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci'nin 1999 yılındaki Siyaset Meydanı programında Ahmet Taner Kışlalı ile ilgili görüşleri.. İnsan, kumaşını küçük yaşlardan itibaren belli ediyor. O zamanlardan belliymiş elle tutulur 1-2 haber spikerinden biri olacağı. Şahsi görüşüm, irfan 1, .... 2, gerisine çal s.ki diyecektim ama sürekli haber takip eden biri olarak 2. sırada yazabileceğim isim bulamadım.
Ünlü Haberciden Canlı Yayında Tepki! Yarın Yokum 05:42
Ünlü Haberciden Canlı Yayında Tepki! Yarın Yokum 461 izlenme - 3 yıl önce İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli Kanal D'de yayınlanan 'İrfan Değirmenci İle Günaydın' programı Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından yayın durdurma cezası aldı. Program yarın ekrana gelmeyecek. İrfan Değirmenci bugünkü programında karara Atatürk Orman Çiftliği belgeseliyle tepki gösterdi. Değirmenci ayrıca Twitter hesabına şunları yazdı: "Yayın durdurmaya tepki gösteren meslektaşlarımıza teşekkürler. Ekranını paylaşmaya hazır olduğunu duyuran @KucukkayaIsmail da sağolsun. 8 yıldır kesintisiz sabah haberi sunuyorum.1 gün sunmayınca bir eksiklik hissedilir ve belki bu da güzel şeylere vesile olur. Yarın yokum." Değirmenci, RTÜK cezasını bugünkü programında böyle duyurdu:
İrfan Değirmenci İdo'yu Rezil Etti 01:56
İrfan Değirmenci İdo'yu Rezil Etti 425 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin sabah haberlerinı sunan İrfan Değirmenci İdo Tatlıses'in hediyesini canlı yayında eleştirdi.
Gazeteci İrfan Değirmenci YSK Yasağını Deldi 05:18
Gazeteci İrfan Değirmenci YSK Yasağını Deldi 347 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin programcısı İrfan Değirmenci'nin, seçim yasakları nedeniyle iki gün programa çıkması yasaklandı. Ancak Değirmenci bu yasağı deldi. Gazeteci İrfan Değirmenci, Twitter hesabından 25-26 Mart tarihinde İrfan Değirmenci ile Günaydın programının YSK tarafından yayınlanmamasına karar verildiğini açıklamıştı. İNTERNET YASAĞINI BÖYLE DELDİ Değirmenci YSK'nın uyguladığı bu ekran yasağını internetten deldi. Sabah haberlerini video paylaşım sitelerinden canlı olarak yapan Değirmenci böylece yasağı da bir anlamda internetten de olsa delmiş oldu.
 İrfan Değirmenci'den Zor Yayın 04:32
İrfan Değirmenci'den Zor Yayın 147 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin sabah haberleri spikeri İrfan Değirmenci, Ankara'daki katliamın haberlerini izleyenleriyle paylaşırken ağlamamak için kendini zor tuttu.
LÖSEV - İrfan Değirmenci ile Günaydın 04:35
LÖSEV - İrfan Değirmenci ile Günaydın 292 izlenme - 2 yıl önce #DünyayaSorum #BirTuğladaSenKoyarmısın Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
İrfan Değirmenci ve Ekibine Teşekkürler... 00:21
İrfan Değirmenci ve Ekibine Teşekkürler... 288 izlenme - 2 yıl önce Gönül Dostumuz İrfan Değirmenci ve ekibine teşekkürler... Daha fazlası www.izlesene.com/losev kanalında..
Yetenek Sizsiniz Jimmy Fallon 04:59
Yetenek Sizsiniz Jimmy Fallon 185 izlenme - 1 yıl önce Efendiler, Jimmy Fallon abimiz her davet ettiği konuğuyla çeşitli yarışmalar yapmakta. İşte bu yarışmalardan birinde Christina Aguilera ablamız ile karaoke yarışma yapmışlar ve sanki Jimmy abi ben Almanyadan geliyom bitbaks yapıcam kıvamıyla taklitte yapmış.
İDO'nun Hediyesini Red Eden Spiker 01:49
İDO'nun Hediyesini Red Eden Spiker 160 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin Günaydın programının sunucusu İrfan Değirmenci, kendisini çok mutsuz eden bir konuyu izleyicileriyle paylaştı.
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli 05:42
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli 156 izlenme - 1 yıl önce YSK'nın bir gün yayın durdurma cezası verdiği programda 7 Mart günü haberler yerine RTÜK bir belgesel yayınlayacak. Bol göndermeler de içeren bu videoda İrfan Değirmenci Atatürk Orman Çiftliğin'in kısa bir belgeselini bizlere sunuyor.
Canlı Yayında İdo’yu Böyle Rezil Etti! 01:50
Canlı Yayında İdo’yu Böyle Rezil Etti! 260 izlenme - 4 yıl önce Ünlü Sunucu İrfan Değirmenci, Kanal D’de Yayınlanan Programında Kendisine Hediye Gönderen İdo’yu Canlı Yayında Rezil Etti. Ve Bakın Hediyeyi Ne Yapmaya Karar Verdi.
Sağlıklı Yaşam Yürüyüşümüz İrfan DEĞİRMENCİ ile Günaydın'da... 03:27
Sağlıklı Yaşam Yürüyüşümüz İrfan DEĞİRMENCİ ile Günaydın'da... 266 izlenme - 3 yıl önce Kansere dur demek için geleneksel hale getirdiğimiz 6. LÖSEV Sağlıklı Yaşam Yürüyüşümüz İrfan DEĞİRMENCİ ile Günaydın'da...
#DünyayaSorum 02:50
#DünyayaSorum 189 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci ile Günaydın #DünyayaSorum Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
LÖSEV - İrfan Değirmenci ile Günaydın 00:56
LÖSEV - İrfan Değirmenci ile Günaydın 121 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci'nin hazırlayıp sunduğu “İrfan Değirmenci İle Günaydın" programı yeni yayın döneminde de Kanal D ekranından izleyicisini uyandırmaya devam ediyor..
İrfan Değirmenci gözyaşlarını tutamadı 01:05
İrfan Değirmenci gözyaşlarını tutamadı 40 izlenme - 1 yıl önce İrfan Değirmenci canlı yayında gözyaşlarını tutamadı irfan değirmenci
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 00:56
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 96 izlenme - 1 yıl önce İrfan Değirmenci, ''milletvekilleri maaşı yetmiyor, ay sonunu zor getiriyoruz'' diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye canlı yayında tepki göstermiş. İzliyoruz efendim...
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Türkiye'nin Kanayan Yarası Çocuk İşçiler 02:48
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Türkiye'nin Kanayan Yarası Çocuk İşçiler 189 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Kanayan Yarası Çocuk İşçiler
Biz Yendik Siz De Yeneceksiniz... 02:23
Biz Yendik Siz De Yeneceksiniz... 167 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci ile Günaydın - Kanal D Daha fazlası ve takip etmek için www.izlesene.com/losev kanalında....
Çarşı Adliyede - #ÇarşıYalnızDeğildir 05:28
Çarşı Adliyede - #ÇarşıYalnızDeğildir 113 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz üzre Gezi Parkı olaylarında ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs’le suçlanan Beşiktaş'ın taraftar grubu "Çarşı" üyesi 35 kişi hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün görülüyor. Buna istinaden İrfan Değirmenci ile Günaydın programının hazırladığı bu mükemmel video ile sizleri başbaşa bırakıyorum. Bugün susanlar; Kimbilir belki ilerde siz de hükümete darbeden yargılanabilirsiniz? #ÇarşıYalnızDeğildir
İrfan Değirmenci ile Sabah 5'te Kapısı Çalınanlar! 03:43
İrfan Değirmenci ile Sabah 5'te Kapısı Çalınanlar! 154 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın hükümet adına 18 Aralık 2013'te yaptığı Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu açıklamasında Sabah'ın 5'inde insanların evine baskın yapmayı eleştiren sözleri üzerine İrfan Değirmenci'nin sunduğu "Günaydın" programı da güzel bir arşiv çalışması yapmış!