Hoşgeldiniz!

irfan değirmenci

Tanzim satış kuyruğunda öfke ! 05:11
Tanzim satış kuyruğunda öfke ! 5.696 izlenme - 3 yıl önce İrfan Değirmenci'nin kamerasından toz kondurulmayan Anadolu halkını izliyoruz efendim.
Polis barikatını 00:32
Polis barikatını "Çalan" Adama eşlik eden İrfan Değirmenci 2.107 izlenme - 3 yıl önce video
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 02:40
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 1.990 izlenme - 6 yıl önce İrfan Değirmenci'nin 1999 yılındaki Siyaset Meydanı programında Ahmet Taner Kışlalı ile ilgili görüşleri.. İnsan, kumaşını küçük yaşlardan itibaren belli ediyor. O zamanlardan belliymiş elle tutulur 1-2 haber spikerinden biri olacağı. Şahsi görüşüm, irfan 1, .... 2, gerisine çal s.ki diyecektim ama sürekli haber takip eden biri olarak 2. sırada yazabileceğim isim bulamadım.
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 01:01
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 1.485 izlenme - 7 yıl önce Radyo Televizyon Üst Kurulu(RTÜK)' nun yasalaşan yeni talimatı ile birlikte haber bültenlerinde fonda müzik yada ses efekti kullanmak yasaklandı. Bunun üzerine İrfan Değirmenci nin sunduğu haberlerde artık canlı müzik dinleyeceğiz. Hizmette sınır tanımayan Kanal D spikerleri gerek İrfan Değirmenci gerekse Mehmet Ali Birand' la haberler artık daha renkli... Şarkı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6470/salvatore-adamo---her-yerde-kar-var http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24388/nilufer---her-yerde-kar-var
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Konuşması 01:46
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Konuşması 756 izlenme - 7 yıl önce Konvansiyonel medyada yer alıp da dürüst kalabilmek bildiklerini yalın bir şekilde aktarabilmek zor zanaattir.Emeğiyle çalışıp alın terini dökenleri kelebeklerin özgürce uçtuğu parkları,Ömürleri yüz karası değil kömür karası olanları unutmayan.İrfan Değirmenciye teşekkürler
Margot Robbie & Jimmy Fallon - Whisper Challange 04:46
Margot Robbie & Jimmy Fallon - Whisper Challange 495 izlenme - 5 yıl önce Şahane Pazar'dan bu yana her Türk insanının aşina olduğu dudak okuma oyununu bu defa İrfan Değirmenci ve çoğumuzun izlerken derin bir "off" çekeceği Margot Robbie oynuyor. Ortaya bu keyifli anlar çıkıyor.
İrfanı Hür - Kontrollü Muhalefet (Fox Tv Nasıl Yayın Yapıyor?) 34:15
İrfanı Hür - Kontrollü Muhalefet (Fox Tv Nasıl Yayın Yapıyor?) 210 izlenme - 3 yıl önce İrfan değirmenci kontrollü muhalefet hakkında yaptığı program.
Televizyonda Hangi Kelime Yasaklandı? 20:56
Televizyonda Hangi Kelime Yasaklandı? 100 izlenme - 3 yıl önce Tanzim kuyruğunda yaşadıklarından sonra paylaştığı videoda yaşadıklarına dair konuşuyor İrfan Değirmenci..
Yetenek Sizsiniz Jimmy Fallon 04:59
Yetenek Sizsiniz Jimmy Fallon 349 izlenme - 6 yıl önce Efendiler, Jimmy Fallon abimiz her davet ettiği konuğuyla çeşitli yarışmalar yapmakta. İşte bu yarışmalardan birinde Christina Aguilera ablamız ile karaoke yarışma yapmışlar ve sanki Jimmy abi ben Almanyadan geliyom bitbaks yapıcam kıvamıyla taklitte yapmış.
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 00:56
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 276 izlenme - 6 yıl önce İrfan Değirmenci, ''milletvekilleri maaşı yetmiyor, ay sonunu zor getiriyoruz'' diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye canlı yayında tepki göstermiş. İzliyoruz efendim...
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli 05:42
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli 291 izlenme - 6 yıl önce YSK'nın bir gün yayın durdurma cezası verdiği programda 7 Mart günü haberler yerine RTÜK bir belgesel yayınlayacak. Bol göndermeler de içeren bu videoda İrfan Değirmenci Atatürk Orman Çiftliğin'in kısa bir belgeselini bizlere sunuyor.
İDO'nun Hediyesini Red Eden Spiker 01:49
İDO'nun Hediyesini Red Eden Spiker 206 izlenme - 6 yıl önce Kanal D'nin Günaydın programının sunucusu İrfan Değirmenci, kendisini çok mutsuz eden bir konuyu izleyicileriyle paylaştı.
İrfan Değirmenci İle Sabah 5'te Kapısı Çalınanlar! 03:43
İrfan Değirmenci İle Sabah 5'te Kapısı Çalınanlar! 262 izlenme - 7 yıl önce Bülent Arınç'ın hükümet adına 18 Aralık 2013'te yaptığı Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu açıklamasında Sabah'ın 5'inde insanların evine baskın yapmayı eleştiren sözleri üzerine İrfan Değirmenci'nin sunduğu "Günaydın" programı da güzel bir arşiv çalışması yapmış!
Çarşı Adliyede - #ÇarşıYalnızDeğildir 05:28
Çarşı Adliyede - #ÇarşıYalnızDeğildir 160 izlenme - 7 yıl önce Bildiğiniz üzre Gezi Parkı olaylarında ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs’le suçlanan Beşiktaş'ın taraftar grubu "Çarşı" üyesi 35 kişi hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün görülüyor. Buna istinaden İrfan Değirmenci ile Günaydın programının hazırladığı bu mükemmel video ile sizleri başbaşa bırakıyorum. Bugün susanlar; Kimbilir belki ilerde siz de hükümete darbeden yargılanabilirsiniz? #ÇarşıYalnızDeğildir
Thor'la Su Savaşı Yapmak 04:20
Thor'la Su Savaşı Yapmak 124 izlenme - 6 yıl önce Efendiler Thor filminden tanıdığımız Chris Hemsworth, Jimmy Fallon'un programında arada icra ettiği su savaşı adlı köşesinin konuğu olmuş. Bi güzel ıslak ıslak yarışmalarını yapmışlar.
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 03:52
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 155 izlenme - 6 yıl önce Efendim Jimmy Fallon ve dünyaca ünlü bir grup olan Led Zeppelin'in efsanevi vokalisti olan Robert Plant, birlikte bir iPad aplikasyonu kullanarak müzik yapmışlar. Şahsen ben çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Hastasıyım olm ben böyle şeylerin, çok seviyorum valla.
Yumurtalı Rus Ruleti - Bradley Cooper vs. Jimmy Fallon 06:32
Yumurtalı Rus Ruleti - Bradley Cooper vs. Jimmy Fallon 181 izlenme - 7 yıl önce Jimmy Fallon'ın talk show programına konuk olan ünlü oyuncu Bradley Cooper, Fallon'ın ilginç oyunlarından birini oynamayı da kabul etti. 12 tane yumruta olan kutudaki yumurtalardan sadece 4'ü dolu olan oyun bir Rus Ruleti olmasa da, yeterince heyecanlı. İzlerken eğleneceğinize garanti verir, keyifli seyirler dilerim..