Hoşgeldiniz!

irfan değirmenci

Edis İrfan Değirmeci ile Günaydın'da! 03:58
Edis İrfan Değirmeci ile Günaydın'da! 7.726 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'de yayınlanan İrfan Değirmenci ile Günaydın programını izleyenler, güne Edis'le başladı! Linkler: www.facebook.com/edisofficial http://twitter.com/edisgorgulu instagram.com/edisgorgulu
İrfan Değirmenci'nin Adliyeden İsyanı 04:27
İrfan Değirmenci'nin Adliyeden İsyanı 3.860 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci İrfan Değirmenci, Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklandığı İstanbul Adalet Sarayı önünden bir canlı yayın gerçekleştirdi. Değirmenci, "Her fani bir gün bu adliye sarayını tadacak" diyerek, adliye önünde destek için toplananların sayısının az olmasına isyan etti. Fatih Portakal : TR'de GAZETECİLİK:Gazeteci döven serbest kalır, başa silah dayayan polis unutturulur.Hoşlanılmayacak haber yapan gazetecilerse içeri atılır. AFP İstanbul'da bir mahkeme, muhalif Cumhuriyet gazetesinden iki gazeteciyi, Türk gizli servisinin Suriye'deki İslamcı muhaliflere silah gönderdiğini öne süren bir haber nedeniyle casuslukla suçluyor. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Büro Şefi Erdem Gül, 'casusluk' ve 'devletin sırlarını ifşa etmek'le suçlanıyor. İki gazeteci, tutuklandı. Associated Press Türk mahkemesi, terör suçlamaları ve devlet sırlarını açıklamak iddiasıyla görülen davada, iki saygın gazetecinin tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi. Reuters İki saygın Türk gazeteci, istihbarat teşkilatının Suriye'ye silah gönderilmesine yardımcı olduğunu ortaya koyduğu öne sürülen görüntüleri yayınladığı için teröre destek vermek suçlamasıyla tutuklandı. Wall Street Journal Türk yetkililer salı günü Cumhuriyet Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara muhabiri Erdem Gül'ü casusluk ve terör örgütüne destek suçlamalarıyla hapse attı. Tutuklamalar, gazetenin Paris merkezli Sınır Tanımayan Gazeteciler örgütünün Basın Özgürlüğü Ödülü'ne değer görülmesinden bir hafta sonra gerçekleşti. BBC Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Büro Şefi Erdem Gül suçlu bulunursa, ömür boyu hapis cezası alabilir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kişisel olarak gazeteye dava açmıştı.
İrfan Değirmenci İdo'yu Canlı Yayında Rezil Etti! 01:50
İrfan Değirmenci İdo'yu Canlı Yayında Rezil Etti! 3.857 izlenme - 4 yıl önce Ünlü sunucu İrfan Değirmenci, kendisine hediye gönderen İDO'yu canlı yayında rezil etti.
İrfan Değirmenci İle Günaydın 03:02
İrfan Değirmenci İle Günaydın 4.072 izlenme - 3 yıl önce Kanal D - İrfan Değirmenci İle Günaydın programından "Bir Tuğla da Sen Koy" kampanyamıza ve çalışmalarımıza destek geldi... www.birtugladasenkoyarmisin.com #BirTuğladaSenKoyarmısın
Hayır Diyeceğini Açıklayan İrfan Değirmenci Kanal D'den Kovuldu 00:56
Hayır Diyeceğini Açıklayan İrfan Değirmenci Kanal D'den Kovuldu 261 izlenme - 5 ay önce Kanal D, sosyal medya hesabı üzerinden 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda 'Hayır' diyeceğini açıklayan haber spikeri İrfan Değirmenci'nin işine son verildi. İrfan Değirmenci ise bu yaşananların ardından ilk açıklamasını yine Twitter'dan yaptı. Değirmenci, 'Ne güzeliz ne kadar onurlu. Sayımız da bir hayli fazla. Hepimize 'Hayırlı' Cumartesiler' ifadelerini kullandı. İŞTE KANAL D’DEN YAPILAN AÇIKLAMA Doğan Yayın Grubu olarak “tarafsızlık” en temel ilkemizdir. Yayın İlkeleri'mizi, uluslararası yayıncılık anlayışını dikkatle inceleyerek ve kendi tecrübelerimizi değerlendirerek oluşturduk. Yayınlarımızı yıllardır bu İlkeler ışığında sürdürüyoruz ve bundan sonra da aynı hassasiyetle sürdürmeye kararlıyız. Bağımsız bir yayın kuruluşu olarak varoluşumuzun en büyük dayanağı budur. Arkadaşlarımızdan en öncelikli beklentimiz, kamuoyunda tartışılan konularda taraf tutar şekilde davranmaktan kaçınmaları. Bu ilkemiz, ekrandaki yayınlarımız kadar, çalışanlarımızın sosyal medya paylaşımlarını da kapsıyor. Sosyal medya konusundaki hassasiyetimizi defalarca dile getirdik, bütün arkadaşlarımızla paylaştık. Arkadaşımız İrfan Değirmenci, sosyal medyada, 10 Şubat tarihinde yazdığı mesajlarla, açıkça kamuoyu gündeminde tartışılan bir konuda taraf olmuştur. Bu nedenle kendisiyle iş akdimizi sonlandırıyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
İrfan Değirmenci'nin Bülent Ersoy Şaşkınlığı: Halat Mı Zincir Mi Ne O? 00:41
İrfan Değirmenci'nin Bülent Ersoy Şaşkınlığı: Halat Mı Zincir Mi Ne O? 447 izlenme - 1 yıl önce Kanal D sunucusu İrfan Değirmenci, Şanlıurfa'da bir iş adamının oğlunun sünnet düğününe katılan Bülent Ersoy'un boynuna taktığı zincir karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 01:01
İrfan Değirmenci - Spikerlikte Son Nokta 1.377 izlenme - 3 yıl önce Radyo Televizyon Üst Kurulu(RTÜK)' nun yasalaşan yeni talimatı ile birlikte haber bültenlerinde fonda müzik yada ses efekti kullanmak yasaklandı. Bunun üzerine İrfan Değirmenci nin sunduğu haberlerde artık canlı müzik dinleyeceğiz. Hizmette sınır tanımayan Kanal D spikerleri gerek İrfan Değirmenci gerekse Mehmet Ali Birand' la haberler artık daha renkli... Şarkı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6470/salvatore-adamo---her-yerde-kar-var http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24388/nilufer---her-yerde-kar-var
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Müthiş Konuşması 01:46
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Müthiş Konuşması 983 izlenme - 3 yıl önce
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 02:40
Öğrencilik Yıllarında İrfan Değirmenci - Siyaset Meydanı (1999) 1.277 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci'nin 1999 yılındaki Siyaset Meydanı programında Ahmet Taner Kışlalı ile ilgili görüşleri.. İnsan, kumaşını küçük yaşlardan itibaren belli ediyor. O zamanlardan belliymiş elle tutulur 1-2 haber spikerinden biri olacağı. Şahsi görüşüm, irfan 1, .... 2, gerisine çal s.ki diyecektim ama sürekli haber takip eden biri olarak 2. sırada yazabileceğim isim bulamadım.
Margot Robbie & Jimmy Fallon - Whisper Challange 04:46
Margot Robbie & Jimmy Fallon - Whisper Challange 391 izlenme - 9 ay önce Şahane Pazar'dan bu yana her Türk insanının aşina olduğu dudak okuma oyununu bu defa İrfan Değirmenci ve çoğumuzun izlerken derin bir "off" çekeceği Margot Robbie oynuyor. Ortaya bu keyifli anlar çıkıyor.
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Konuşması 01:46
İrfan Değirmenci'nin Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki Konuşması 516 izlenme - 2 yıl önce Konvansiyonel medyada yer alıp da dürüst kalabilmek bildiklerini yalın bir şekilde aktarabilmek zor zanaattir.Emeğiyle çalışıp alın terini dökenleri kelebeklerin özgürce uçtuğu parkları,Ömürleri yüz karası değil kömür karası olanları unutmayan.İrfan Değirmenciye teşekkürler
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Çocuklar Ölmesin 06:05
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Çocuklar Ölmesin 486 izlenme - 3 yıl önce İrfan Değirmenci İle Günaydın - Çocuklar Ölmesin
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Güzel Günler Göreceğiz ( Nazım Hikmet ) 00:53
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Güzel Günler Göreceğiz ( Nazım Hikmet ) 809 izlenme - 3 yıl önce İrfan Değirmenci İle Günaydın - Güzel Günler Göreceğiz (nazım Hikmet)
Ünlü Haberciden Canlı Yayında Tepki! Yarın Yokum 05:42
Ünlü Haberciden Canlı Yayında Tepki! Yarın Yokum 494 izlenme - 3 yıl önce İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli Kanal D'de yayınlanan 'İrfan Değirmenci İle Günaydın' programı Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından yayın durdurma cezası aldı. Program yarın ekrana gelmeyecek. İrfan Değirmenci bugünkü programında karara Atatürk Orman Çiftliği belgeseliyle tepki gösterdi. Değirmenci ayrıca Twitter hesabına şunları yazdı: "Yayın durdurmaya tepki gösteren meslektaşlarımıza teşekkürler. Ekranını paylaşmaya hazır olduğunu duyuran @KucukkayaIsmail da sağolsun. 8 yıldır kesintisiz sabah haberi sunuyorum.1 gün sunmayınca bir eksiklik hissedilir ve belki bu da güzel şeylere vesile olur. Yarın yokum." Değirmenci, RTÜK cezasını bugünkü programında böyle duyurdu:
Gazeteci İrfan Değirmenci YSK Yasağını Deldi 05:18
Gazeteci İrfan Değirmenci YSK Yasağını Deldi 362 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin programcısı İrfan Değirmenci'nin, seçim yasakları nedeniyle iki gün programa çıkması yasaklandı. Ancak Değirmenci bu yasağı deldi. Gazeteci İrfan Değirmenci, Twitter hesabından 25-26 Mart tarihinde İrfan Değirmenci ile Günaydın programının YSK tarafından yayınlanmamasına karar verildiğini açıklamıştı. İNTERNET YASAĞINI BÖYLE DELDİ Değirmenci YSK'nın uyguladığı bu ekran yasağını internetten deldi. Sabah haberlerini video paylaşım sitelerinden canlı olarak yapan Değirmenci böylece yasağı da bir anlamda internetten de olsa delmiş oldu.
İrfan Değirmenci İdo'yu Rezil Etti 01:56
İrfan Değirmenci İdo'yu Rezil Etti 432 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin sabah haberlerinı sunan İrfan Değirmenci İdo Tatlıses'in hediyesini canlı yayında eleştirdi.
 İrfan Değirmenci'den Zor Yayın 04:32
İrfan Değirmenci'den Zor Yayın 152 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin sabah haberleri spikeri İrfan Değirmenci, Ankara'daki katliamın haberlerini izleyenleriyle paylaşırken ağlamamak için kendini zor tuttu.
Yetenek Sizsiniz Jimmy Fallon 04:59
Yetenek Sizsiniz Jimmy Fallon 230 izlenme - 2 yıl önce Efendiler, Jimmy Fallon abimiz her davet ettiği konuğuyla çeşitli yarışmalar yapmakta. İşte bu yarışmalardan birinde Christina Aguilera ablamız ile karaoke yarışma yapmışlar ve sanki Jimmy abi ben Almanyadan geliyom bitbaks yapıcam kıvamıyla taklitte yapmış.
LÖSEV - İrfan Değirmenci ile Günaydın 04:35
LÖSEV - İrfan Değirmenci ile Günaydın 295 izlenme - 2 yıl önce #DünyayaSorum #BirTuğladaSenKoyarmısın Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
İrfan Değirmenci ve Ekibine Teşekkürler... 00:21
İrfan Değirmenci ve Ekibine Teşekkürler... 292 izlenme - 3 yıl önce Gönül Dostumuz İrfan Değirmenci ve ekibine teşekkürler... Daha fazlası www.izlesene.com/losev kanalında..
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli 05:42
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Atatürk Orman Çiftliği Belgeseli 215 izlenme - 2 yıl önce YSK'nın bir gün yayın durdurma cezası verdiği programda 7 Mart günü haberler yerine RTÜK bir belgesel yayınlayacak. Bol göndermeler de içeren bu videoda İrfan Değirmenci Atatürk Orman Çiftliğin'in kısa bir belgeselini bizlere sunuyor.
İDO'nun Hediyesini Red Eden Spiker 01:49
İDO'nun Hediyesini Red Eden Spiker 178 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin Günaydın programının sunucusu İrfan Değirmenci, kendisini çok mutsuz eden bir konuyu izleyicileriyle paylaştı.
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 00:56
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 152 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci, ''milletvekilleri maaşı yetmiyor, ay sonunu zor getiriyoruz'' diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye canlı yayında tepki göstermiş. İzliyoruz efendim...
Canlı Yayında İdo’yu Böyle Rezil Etti! 01:50
Canlı Yayında İdo’yu Böyle Rezil Etti! 265 izlenme - 4 yıl önce Ünlü Sunucu İrfan Değirmenci, Kanal D’de Yayınlanan Programında Kendisine Hediye Gönderen İdo’yu Canlı Yayında Rezil Etti. Ve Bakın Hediyeyi Ne Yapmaya Karar Verdi.
Sağlıklı Yaşam Yürüyüşümüz İrfan DEĞİRMENCİ ile Günaydın'da... 03:27
Sağlıklı Yaşam Yürüyüşümüz İrfan DEĞİRMENCİ ile Günaydın'da... 273 izlenme - 3 yıl önce Kansere dur demek için geleneksel hale getirdiğimiz 6. LÖSEV Sağlıklı Yaşam Yürüyüşümüz İrfan DEĞİRMENCİ ile Günaydın'da...
İrfan Değirmenci İle Sabah 5'te Kapısı Çalınanlar! 03:43
İrfan Değirmenci İle Sabah 5'te Kapısı Çalınanlar! 204 izlenme - 3 yıl önce Bülent Arınç'ın hükümet adına 18 Aralık 2013'te yaptığı Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu açıklamasında Sabah'ın 5'inde insanların evine baskın yapmayı eleştiren sözleri üzerine İrfan Değirmenci'nin sunduğu "Günaydın" programı da güzel bir arşiv çalışması yapmış!
İrfan Değirmenci gözyaşlarını tutamadı 01:05
İrfan Değirmenci gözyaşlarını tutamadı 53 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci canlı yayında gözyaşlarını tutamadı irfan değirmenci
#DünyayaSorum 02:50
#DünyayaSorum 191 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci ile Günaydın #DünyayaSorum Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
Çarşı Adliyede - #ÇarşıYalnızDeğildir 05:28
Çarşı Adliyede - #ÇarşıYalnızDeğildir 130 izlenme - 3 yıl önce Bildiğiniz üzre Gezi Parkı olaylarında ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs’le suçlanan Beşiktaş'ın taraftar grubu "Çarşı" üyesi 35 kişi hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün görülüyor. Buna istinaden İrfan Değirmenci ile Günaydın programının hazırladığı bu mükemmel video ile sizleri başbaşa bırakıyorum. Bugün susanlar; Kimbilir belki ilerde siz de hükümete darbeden yargılanabilirsiniz? #ÇarşıYalnızDeğildir
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Türkiye'nin Kanayan Yarası Çocuk İşçiler 02:48
İrfan Değirmenci İle Günaydın - Türkiye'nin Kanayan Yarası Çocuk İşçiler 189 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Kanayan Yarası Çocuk İşçiler