Hoşgeldiniz!

iş kazaları

Kaynak Yapılırken Füzeye Dönüşen Varil 00:23
Kaynak Yapılırken Füzeye Dönüşen Varil 13.930 izlenme - 1 ay önce Bir kaynakçıda montajı gerçekleştirilen varil bir anca füze gibi fırlamış. Alev alan kaynakçı da dereye atlayarak yanmaktan kurtulmuş.
Kesilmeye Çalışırken Roket Gibi Fırlayan Varil 00:25
Kesilmeye Çalışırken Roket Gibi Fırlayan Varil 3.502 izlenme - 2 ay önce Demirci adam hurda varilden kendine mangal yapmak için kolları sıvamış. Ancak varil içinde sıkışan gaz faciaya neden olacakmış.
İş Güvenliği Ekipmanlarının Faydası 00:07
İş Güvenliği Ekipmanlarının Faydası 2.863 izlenme - 3 ay önce Kamyonun kasasında taşlama ile çalışma yapan işçi tehlikeli bir iş kazası atlatmış. İşçinin koruyu ekipmanlarının olması olası bir kötü durumu engellemiş.
Depoyu Yerle Bir Eden Forklift Operatörü 00:37
Depoyu Yerle Bir Eden Forklift Operatörü 3.660 izlenme - 4 ay önce Forklift operatörü depoda rafların arasında gezerken raflarda birine çarpmış. Raflar birbirine bağlı olunca hepsi yıkılmış.
Forklift Operatörünün Vinç Kazası 00:18
Forklift Operatörünün Vinç Kazası 1.965 izlenme - 4 ay önce Bir demir çelik fabrikasında çalışan forklift operatörü dikkatsizliği yüzünden neredeyse canından olacakmış. Forklift operatörü vinçten sarkan malzemeyi fark etmemiş ve vinci devirmiş.
Tonlarca Çimentonun Altında Kalan İşçi 00:11
Tonlarca Çimentonun Altında Kalan İşçi 10.268 izlenme - 2 yıl önce Çin'de meydana gelen olayda bir çimento fabrikasında yaşanan iş kazası kameralara yansımış. Olayda bir işçi hayatını kaybetmiş.
Vinçten Düşen Dev Jeneratör 00:29
Vinçten Düşen Dev Jeneratör 488 izlenme - 1 ay önce Jeneratör üretimi yapan fabrikada dev jeneratörlerden biri vinç ile taşınırken büyük bir kaza yaşanmış. Halat kopunca jeneratör vinçten düşmüş.
Forklift Operatörünün Korkunç İş Kazası 01:00
Forklift Operatörünün Korkunç İş Kazası 7.326 izlenme - 2 yıl önce İş güvenliğinin önemini gösteren bir video karşımızda. Geri dönüşüm tesisinde çalışan forklift operatörü neredeyse dikkatsizliğinin kurbanı oluyormuş.
Sokak Lambasını Tamir Etmek İçin Vince Bağlandı 00:15
Sokak Lambasını Tamir Etmek İçin Vince Bağlandı 578 izlenme - 3 ay önce Rusya’da bir işçi sokak lambasını halatla vince bağlanarak tamir etti. Rusya’nın, Stavropol kentinde sokak lambalarındaki arızaların giderilmesi için işçiler ilginç bir yöntem uygulamış.
Tinerle Temizlik Yaparken Depoyu Havaya Uçurmak 01:38
Tinerle Temizlik Yaparken Depoyu Havaya Uçurmak 5.988 izlenme - 2 yıl önce Fabrikanın depo bölümünü tinerle temizlemeye karar veren temizlik personelleri yaptıklarının büyük bir hata olduğunu depoyu yerle bir edince anlamış.
İş Arkadaşını Üzerine Gelen Vinç Kancasından Kurtaran Adam 00:20
İş Arkadaşını Üzerine Gelen Vinç Kancasından Kurtaran Adam 1.275 izlenme - 4 ay önce Vietnam'da bir fabrikada iş kazasına ramak kala anlar güvenlik kamerasına böyle yansımış. Vinç kancası üzerine gelen adam ölümden dönmüş.
Vinç Kazası 00:27
Vinç Kazası 78 izlenme - 2 hafta önce Bir şantiyenin söküm işleri gerçekleşirken vinç kaldırmak istediği kazana gücü yetmeyince devrilmiş.
İş Güvenliğinden Bihaber Klimacı 00:35
İş Güvenliğinden Bihaber Klimacı 2.921 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da bir binanın 15. katında klima montajı gerçekleştiren klimacı canını hiçe sayarak dış ünitenin üzerine çıkmış.
Forklift Kullanırken Uyuyakalan Operatörün İş Kazası 00:20
Forklift Kullanırken Uyuyakalan Operatörün İş Kazası 1.715 izlenme - 2 yıl önce Fabrikada forklift operatörü olarak çalışan eleman , iş yaparken uyuyakalmış ve iş kazası kaçınılmaz olmuş.
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 01:55
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 3.025 izlenme - 3 yıl önce Bir binanın ön cephesine yerden metrelerce yükseklikteki iskeleyi sökme işlemine başlayan işçiler adeta ölümle dans etmiş.
Konteyner Yüklerken Devrilen Vinç 00:49
Konteyner Yüklerken Devrilen Vinç 1.575 izlenme - 2 yıl önce Büyük Okyanus'ta bulunan Galapagos Adaları'nda bir mavnaya konteyner yüklemeye çalışan vinç bu sırada devrildi. Çalışanlar, vinç ve konteynerin üzerine düşmesiyle yan yatan mavnadan denize atlayarak kurtuldu.
Çöken Dev Vinçten Kurtulan İşçi 00:54
Çöken Dev Vinçten Kurtulan İşçi 571 izlenme - 6 ay önce Kanada’nın British Colombia eyaletinde inşaat çalışmaları sırasında çöken vinç nedeniyle çok sayıda kişinin hayatını kaybetmiş. Ancak bir işçi hızlı davranıp ölümden dönmüş.
Forklift Kazasından Son Anda Kurtulan Çocuk 00:31
Forklift Kazasından Son Anda Kurtulan Çocuk 501 izlenme - 7 ay önce Bir depolama alanında forklift operatörü manevra yaptığı esnada malzemeleri devirmiş. O an orada olan bir çocuk şans eseri kurtulmuş.
İş Güvenliğini Hiçe Sayan Adam 00:23
İş Güvenliğini Hiçe Sayan Adam 2.145 izlenme - 3 yıl önce Bir binanın en üst katından dışarı çıkıp taşlama ile çalışan adam iş güvenliği önlemi almamış ve ölüme meydan okumuş. Adam iyi ki şanslı günündeymiş.
Akrobatik Hareketle İş Kazasından Kurtulan İşçi 00:31
Akrobatik Hareketle İş Kazasından Kurtulan İşçi 174 izlenme - 3 ay önce Demir çelik fabrikasında çalışan işçi römorka demirleri yüklerken bir iş kazası atlatmış. İşçi akrobatik hareketle kazadan kurtulmuş.
En Bahtsız İş Kazaları 06:09
En Bahtsız İş Kazaları 2.725 izlenme - 5 yıl önce Birbirinden komik ve bir o kadar tehlikeli iş kazalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Akıma Kapılan Elektrikçiler 00:10
Akıma Kapılan Elektrikçiler 518 izlenme - 1 yıl önce Afrika'da bir sokakta elektrik telleri değişimi gerçekleştiren elektrikçiler korkunç bir şekilde elektrik akımına kapılmış.
İş Güvenliğinin Önemi 00:09
İş Güvenliğinin Önemi 200 izlenme - 7 ay önce Rusya'da bir tersanede çalışan adam gemiye uydurma bir merdivenler geçmek isterken merdiven kırılmış ve denize düşmüş.
Hesapta Yanlışlık Yapan İşçi 00:22
Hesapta Yanlışlık Yapan İşçi 364 izlenme - 11 ay önce Hindistan'da bir binanın yıkım işinde çalışan işçi üzerinde durduğu yeri balyoz ile yıkmak isterken kendini yerde bulmuş.
Liftten Düşen Aracın Altında Kalan Tamirci 00:27
Liftten Düşen Aracın Altında Kalan Tamirci 303 izlenme - 12 ay önce Bir oto servisinde meydana gelen akıl almaz kazada araç kaldırma liftindeki araç çalışanın üzerine düştü. Dengesi bozulan liftin devrilme anı güvenlik kamerası tarafından görüntülenirken çalışan arkadaşları tarafından kurtarılmış.
Tırla Birlikte Konteyneri Kaldıran Vinç Operatörü 00:37
Tırla Birlikte Konteyneri Kaldıran Vinç Operatörü 335 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya da geçtiğimiz günlerde ülkemizden ilginç video düşmüştü. Görüntülerde aracı parçalayan vatandaşımız oldukça ilgi toplamıştı! Buna benzer görüntüler bu sefer Rusya’dan geldi. Bayan sürücü nasıl sinirlenmişse bütün hıncını arabadan alıyor. Arka cam, stoplar ve kaportaya ciddi hasar veriyor.
İş Güvenliği Neden Önemlidir? 00:21
İş Güvenliği Neden Önemlidir? 127 izlenme - 7 ay önce Son yıllarda sayısında oldukça dikkat çekici bir artış olması sebebi ile iş yerlerinde farklı tedbirler alınmaya başlanmıştır. İş kazaları, kırık çıkık vakaları, kalıcı hasarlı kazalar derken iş sahalarında önüne geçilmesi zor bir durum olduğu gözlenmiştir
Baret Kullanmanın Önemi 00:46
Baret Kullanmanın Önemi 137 izlenme - 6 ay önce Karpuz ile yapılan ilginç bir baret testi. Baretin önemini bir kez daha hatırlatmak için harika bir video. İş Güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu izleyeceksiniz. Çalışırken Baret Kullanımı Hayat Kurtarır!
Hayat Kurtaran Akıllı Saat 00:17
Hayat Kurtaran Akıllı Saat 115 izlenme - 6 ay önce Matkaba taktığı aparat ile çalışan adam, matkabın ucundaki parça kopunca büyük bir tehlike atlamış. Kopan parça adamın akıllı saatine saplanmış.
En İlginç İş Kazaları 02:33
En İlginç İş Kazaları 1.427 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın en kötü ve en sakar işçileri bir arada bu videoda... 11.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'En İlginç İş Kazaları' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...