Hoşgeldiniz!

İş Kazası

Hilal Cebeci İş Kazasi Müthiş Frikik 00:05
Hilal Cebeci İş Kazasi Müthiş Frikik 300.689 izlenme - 10 yıl önce izleyin
Mankenlerin Podyum Kazaları 06:38
Mankenlerin Podyum Kazaları 29.287 izlenme - 3 yıl önce Mankenler ünlü modacıların tasarımlarını en güzel şekilde podyumda sunmaya çalışırken zaman zaman beklenmedik kazalar da geliyor başlarına. İşte podyumda düşme talihsizliğine uğrayan mankenler.
Freni Boşalan Tırın İş Kazası 01:43
Freni Boşalan Tırın İş Kazası 37.494 izlenme - 4 yıl önce Freni Boşalan Tırın İş Kazası
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 01:12
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 8.399 izlenme - 9 ay önce İş güvenliğinin önemi dünyada ve son dönemde ülkemizde de işçi sağlığı için çok önem verilen bir durum. Ülkemizin iş güvenliğini benimsemesi ise biraz zaman alacak gibi.
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 01:30
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 8.214 izlenme - 11 ay önce Şakacı adam iş kazası sonucu eline çivi girmiş görüntüsü vererek arkadaşından yardım istiyor. Ancak yardıma gelen adamın jeton bir hayli geç düşünce ortaya böyle eğlenceli görüntüler çıktı.
Sexy İş Kazası 00:29
Sexy İş Kazası 15.903 izlenme - 3 yıl önce sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası
Survivor Begüm Yücetan Meme Frikik 00:14
Survivor Begüm Yücetan Meme Frikik 37.725 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen dünyanın en tatlı kızı olan Survivor All-Star yarışmacısı manken Ece Begüm Yücetan 2010 Istanbul Fashion Week Özlem Kaya defilesinde iş kazasına uğramış. Prenses memesi görmedim diyen kalmasın. (: Extremely lovely Turkish Survivor contestant & model Ece Begüm Yücetan experiences a boob-slip during catwalk.
Çalışanların Üstüne Aracın Düşmesi 00:29
Çalışanların Üstüne Aracın Düşmesi 209 izlenme - 3 gün önce Bir oto servisinde meydana gelen akıl almaz kazada araç kaldırma liftindeki otomobil iki çalışanın üzerine düşmüş. Dengesi bozulan liftin devrilme anı güvenlik kamerası tarafından görüntülenirken işçilerin hayatını kaybettiği tahmin ediliyormuş.
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 01:55
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 7.994 izlenme - 1 yıl önce Metrelerce yükseklikteki duvarın üzerine çıkan işçi elindeki balyozla duvarı yıkmaya çalışıyor. Adeta bindiği dalı kesmesi gibi duvarı yıkan işçi bir kaza yaşamadan yıkmaya devam ediyor.
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 02:07
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 4.485 izlenme - 10 ay önce Dünya'nın Adana'sı Rusya'da gerçekleşen ve 'Obama yine sabotaj yapıyor' başlığı ile viral olan video, iş kazalarının nerelere kadar mal edilebileceğinde bir sınır olmadığını gösteriyor. ?? Platforma geri geri girmek isteyen kamyon yavaşça suya gömülürken Obama'nın nasıl bir sabotaj yaptığı sorusu beyinleri yakmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 01:13
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 4.716 izlenme - 1 yıl önce Bir iş eldiveni sizi en fazla neyden koruyabilir ? Düşünmeniz için 2 dakikanız var . Herkesin olduğu gibi sizinde aklınıza basit şeyler geldiğini tahmin edebiliyorum . Teknoloji kavramı hayatımıza girdiği andan bu yana , insanlar kendi sınırlarını zorluyor , sınırlarını yeniden çiziyor . İzlediğiniz zaman '' bu kadarına pes '' diyeceğiniz türden bir video . İzlerken şaşırmayın zira bu tarz gelişmeler hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor .
Başbakan Erdoğan: İş Kazası Bu İşin Fıtratında Var 04:01
Başbakan Erdoğan: İş Kazası Bu İşin Fıtratında Var 11.459 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, Soma Belediyesi'nde madendeki faicayla ilgili yaptığı açıklamasının ardından protesto gösterisine maruz kaldı Başbakan Erdoğan, Soma'daki maden faciasıyla ilgili basına açıklama yapmak üzere belediye binasına geldi. BAŞBAKAN ERDOĞAN'A PROTESTO Başbakan Erdoğan, konuşma yaptığı sırada belediye binasının önünde hayatını kaybeden işçilerin aileleri toplanmaya başladı. Erdoğan, konuşmasının ardından Soma Belediye binasından ayrıldığı sırada, "Hükümet istifa" sloganlarıyla protesto edildi.
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 00:32
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 949 izlenme - 3 ay önce İş güvenliğine önem verilmediği için dünyada her yıl binlerce çalışan iş kazası geçirip hayatını kaybediyor. Bu boyacı da o listeye eklenmesine az kalan bir işçi.
İş Kazaları 00:55
İş Kazaları 6.276 izlenme - 3 yıl önce İş kazalarının ˜'inin önlenebileceğini unutmayın... "organize olun, kazalardan korunun!"
anakonda adamı kaptı 00:49
anakonda adamı kaptı 26.717 izlenme - 9 yıl önce işi bırakır artık
Talihsiz Forklift Kazası 00:45
Talihsiz Forklift Kazası 8.322 izlenme - 4 yıl önce Bir Fabrikanın Deposunda Yaşanan Forklift Kazasında Talihsiz Depo Amiri Ölümden Döndü. 14.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Talihsiz Forklift Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sancaktepe'de İş Kazası, 1 Ölü 1 Yaralı 02:43
Sancaktepe'de İş Kazası, 1 Ölü 1 Yaralı 71 izlenme - 7 gün önce Sancaktepe'de iş kazası, 1 ölü 1 yaralı Asansör yapımında çalışan Suriye uyruklu vatandaşlar boşluğa düştüİSTANBUL - Sancaktepe'de asansör yapımı sırasında Suriye uyruklu işçilerin boşluğa düşmesi sonucu meydana gelen iş kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Manken İş Kazası :)) 01:10
Manken İş Kazası :)) 11.373 izlenme - 9 yıl önce
Güzel Mankeni Ağlatan İş Kazası! 01:18
Güzel Mankeni Ağlatan İş Kazası! 9.901 izlenme - 7 yıl önce güzel mankeni ağlatan iş kazası!
Forklift Operatörünün Feci Kazası 00:23
Forklift Operatörünün Feci Kazası 5.076 izlenme - 3 yıl önce Forklift Operatörünün Feci Kazası..
Mankenlerin İş Kazaları 04:00
Mankenlerin İş Kazaları 4.265 izlenme - 3 yıl önce
Akıl Almaz İş Kazası 00:31
Akıl Almaz İş Kazası 5.386 izlenme - 4 yıl önce Çin'de yaşanan bir iş kazası akıllara durgunluk verecek cinsten
Böyle İş Kazası Görülmedi! 00:34
Böyle İş Kazası Görülmedi! 3.975 izlenme - 3 yıl önce Güvenlik önlemlerini almayan bi işçi kaza geçirdi. Makinenin sarsılmasıyla tutunamayan işçi kendini yerde buldu.
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 00:20
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 4.656 izlenme - 4 yıl önce Tombul Mankenin İş Kazasını İzliyoruz
en etkileyici iş kazaları - 01:06
en etkileyici iş kazaları - 6.501 izlenme - 7 yıl önce ilginç iş kazaları
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 00:53
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 4.837 izlenme - 4 yıl önce İş Makinesiyle Tünel İçin Yol Açma Çalışması Yaptığı Sırada Yamaçtan Yola Yuvarlanan Kepçe Mobese Kameralarına Yansıdı.
inanılmaz bir iş kazası 01:42
inanılmaz bir iş kazası 7.534 izlenme - 9 yıl önce dikkat etsenize
Depo çalışanlarının fantastik yarışı - sürpriz sonlu 00:25
Depo çalışanlarının fantastik yarışı - sürpriz sonlu 157 izlenme - 2 ay önce Arda'nın attığı golü ararken rastladığım bu videonun gerçekliğinden de şüphe etmiyor değilim.
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 02:47
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 5.401 izlenme - 4 yıl önce Bilecik'in Bozüyük İlçesinde, Kutu Ambalaj Fabrikasında Çalışan Bir Bayan İşçi Elini Pres Makinesine Kaptırdı. Acı İçinde Kıvranan İşçinin Eli İtfaiyenin Eki...
Ali Dayı 01:16
Ali Dayı 4.080 izlenme - 5 yıl önce Ali Dayı