Hoşgeldiniz!

İş Kazası Videoları İzle

Hilal Cebeci İş Kazasi Müthiş Frikik 00:05
Hilal Cebeci İş Kazasi Müthiş Frikik 300.304 izlenme - 10 yıl önce izleyin
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 01:12
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 8.268 izlenme - 7 ay önce İş güvenliğinin önemi dünyada ve son dönemde ülkemizde de işçi sağlığı için çok önem verilen bir durum. Ülkemizin iş güvenliğini benimsemesi ise biraz zaman alacak gibi.
Mankenlerin Podyum Kazaları 06:38
Mankenlerin Podyum Kazaları 28.945 izlenme - 3 yıl önce Mankenler ünlü modacıların tasarımlarını en güzel şekilde podyumda sunmaya çalışırken zaman zaman beklenmedik kazalar da geliyor başlarına. İşte podyumda düşme talihsizliğine uğrayan mankenler.
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 01:30
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 8.075 izlenme - 9 ay önce Şakacı adam iş kazası sonucu eline çivi girmiş görüntüsü vererek arkadaşından yardım istiyor. Ancak yardıma gelen adamın jeton bir hayli geç düşünce ortaya böyle eğlenceli görüntüler çıktı.
Freni Boşalan Tırın İş Kazası 01:43
Freni Boşalan Tırın İş Kazası 36.592 izlenme - 4 yıl önce Freni Boşalan Tırın İş Kazası
Sexy İş Kazası 00:29
Sexy İş Kazası 15.882 izlenme - 2 yıl önce sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası sexy iş kazası
Survivor Begüm Yücetan Meme Frikik 00:14
Survivor Begüm Yücetan Meme Frikik 36.840 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen dünyanın en tatlı kızı olan Survivor All-Star yarışmacısı manken Ece Begüm Yücetan 2010 Istanbul Fashion Week Özlem Kaya defilesinde iş kazasına uğramış. Prenses memesi görmedim diyen kalmasın. (: Extremely lovely Turkish Survivor contestant & model Ece Begüm Yücetan experiences a boob-slip during catwalk.
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 02:07
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 4.479 izlenme - 8 ay önce Dünya'nın Adana'sı Rusya'da gerçekleşen ve 'Obama yine sabotaj yapıyor' başlığı ile viral olan video, iş kazalarının nerelere kadar mal edilebileceğinde bir sınır olmadığını gösteriyor. ?? Platforma geri geri girmek isteyen kamyon yavaşça suya gömülürken Obama'nın nasıl bir sabotaj yaptığı sorusu beyinleri yakmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 01:55
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 7.928 izlenme - 1 yıl önce Metrelerce yükseklikteki duvarın üzerine çıkan işçi elindeki balyozla duvarı yıkmaya çalışıyor. Adeta bindiği dalı kesmesi gibi duvarı yıkan işçi bir kaza yaşamadan yıkmaya devam ediyor.
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 01:13
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 4.701 izlenme - 1 yıl önce Bir iş eldiveni sizi en fazla neyden koruyabilir ? Düşünmeniz için 2 dakikanız var . Herkesin olduğu gibi sizinde aklınıza basit şeyler geldiğini tahmin edebiliyorum . Teknoloji kavramı hayatımıza girdiği andan bu yana , insanlar kendi sınırlarını zorluyor , sınırlarını yeniden çiziyor . İzlediğiniz zaman '' bu kadarına pes '' diyeceğiniz türden bir video . İzlerken şaşırmayın zira bu tarz gelişmeler hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor .
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 00:32
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 447 izlenme - 1 ay önce İş güvenliğine önem verilmediği için dünyada her yıl binlerce çalışan iş kazası geçirip hayatını kaybediyor. Bu boyacı da o listeye eklenmesine az kalan bir işçi.
Başbakan Erdoğan: İş Kazası Bu İşin Fıtratında Var 04:01
Başbakan Erdoğan: İş Kazası Bu İşin Fıtratında Var 11.447 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, Soma Belediyesi'nde madendeki faicayla ilgili yaptığı açıklamasının ardından protesto gösterisine maruz kaldı Başbakan Erdoğan, Soma'daki maden faciasıyla ilgili basına açıklama yapmak üzere belediye binasına geldi. BAŞBAKAN ERDOĞAN'A PROTESTO Başbakan Erdoğan, konuşma yaptığı sırada belediye binasının önünde hayatını kaybeden işçilerin aileleri toplanmaya başladı. Erdoğan, konuşmasının ardından Soma Belediye binasından ayrıldığı sırada, "Hükümet istifa" sloganlarıyla protesto edildi.
İş Kazaları 00:55
İş Kazaları 6.264 izlenme - 3 yıl önce İş kazalarının ˜'inin önlenebileceğini unutmayın... "organize olun, kazalardan korunun!"
anakonda adamı kaptı 00:49
anakonda adamı kaptı 26.648 izlenme - 9 yıl önce işi bırakır artık
Talihsiz Forklift Kazası 00:45
Talihsiz Forklift Kazası 8.229 izlenme - 4 yıl önce Bir Fabrikanın Deposunda Yaşanan Forklift Kazasında Talihsiz Depo Amiri Ölümden Döndü. 14.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Talihsiz Forklift Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Manken İş Kazası :)) 01:10
Manken İş Kazası :)) 11.368 izlenme - 9 yıl önce
Forklift Operatörünün Feci Kazası 00:23
Forklift Operatörünün Feci Kazası 5.061 izlenme - 3 yıl önce Forklift Operatörünün Feci Kazası..
Güzel Mankeni Ağlatan İş Kazası! 01:18
Güzel Mankeni Ağlatan İş Kazası! 9.901 izlenme - 7 yıl önce güzel mankeni ağlatan iş kazası!
Mankenlerin İş Kazaları 04:00
Mankenlerin İş Kazaları 4.241 izlenme - 3 yıl önce
Akıl Almaz İş Kazası 00:31
Akıl Almaz İş Kazası 5.356 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yaşanan bir iş kazası akıllara durgunluk verecek cinsten
Böyle İş Kazası Görülmedi! 00:34
Böyle İş Kazası Görülmedi! 3.956 izlenme - 3 yıl önce Güvenlik önlemlerini almayan bi işçi kaza geçirdi. Makinenin sarsılmasıyla tutunamayan işçi kendini yerde buldu.
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 00:20
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 4.586 izlenme - 4 yıl önce Tombul Mankenin İş Kazasını İzliyoruz
en etkileyici iş kazaları - 01:06
en etkileyici iş kazaları - 6.482 izlenme - 7 yıl önce ilginç iş kazaları
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 00:53
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 4.824 izlenme - 4 yıl önce İş Makinesiyle Tünel İçin Yol Açma Çalışması Yaptığı Sırada Yamaçtan Yola Yuvarlanan Kepçe Mobese Kameralarına Yansıdı.
inanılmaz bir iş kazası 01:42
inanılmaz bir iş kazası 7.516 izlenme - 9 yıl önce dikkat etsenize
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 02:47
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 5.308 izlenme - 4 yıl önce Bilecik'in Bozüyük İlçesinde, Kutu Ambalaj Fabrikasında Çalışan Bir Bayan İşçi Elini Pres Makinesine Kaptırdı. Acı İçinde Kıvranan İşçinin Eli İtfaiyenin Eki...
Ali Dayı 01:16
Ali Dayı 4.050 izlenme - 5 yıl önce Ali Dayı
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 00:42
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 278 izlenme - 4 ay önce Adam gücünü mü ispat etmeye çalışıyor anlam veremediğim bu videoda tornanın intikamı acı oluyor. Lan hıyar onun içinde öyle bir redüktör sistemi var, bilmem kaç tane dişli var, makinenin götünde bilmem kaç kw motor var..
En Komik İş Kazası 00:24
En Komik İş Kazası 839 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işçisinin çimento taşırken yaşadığı kaza izleyenleri gülme krizine soktu. İş kazalarının olmasını kimse istemez ama böylesi de çok komik.
Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi 00:32
Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi 3.260 izlenme - 5 yıl önce Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi