Hoşgeldiniz!

İş Kazası

Yeni İnşaatın Çökmesi 00:48
Yeni İnşaatın Çökmesi 16.194 izlenme - 7 ay önce 2. katı atılan inşaatın kalıpları bir anda çöküyor. O sırada inşaatın betonunu inceleyen adam kıl payı kurtuluyor. Anlamadığım olay adam pentium II 300 gibi bayağı geç tepki veriyor bu duruma.
Ölümle Sonuçlanan İş Kazası 00:45
Ölümle Sonuçlanan İş Kazası 6.007 izlenme - 5 ay önce Çin’de bir işçi, merdivenin üzerinde kendisine verilen kolileri yerleştirmeye çalışıyordu. Arkadaşının verdiği koliyi almak isteyen talihsiz adam dengesini kaydedince metrelerce yükseklikten kafa üstü yere düşerek hayatını kaybetti.
Doğuştan Sakat Olduğunu 33 Yıl Sonra Öğrenmek 05:20
Doğuştan Sakat Olduğunu 33 Yıl Sonra Öğrenmek 3.109 izlenme - 3 ay önce Denizli’de çalıştığı iş yerinde, kaza geçirdikten sonra patronunun ‘iyi gelir’ diyerek sırtını çiğnediği kadın 1 yıldan fazladır iki büklüm bir halde yaşamaya çalışıyor.
Freni Boşalan Tırın İş Kazası 01:43
Freni Boşalan Tırın İş Kazası 39.709 izlenme - 5 yıl önce Freni Boşalan Tırın İş Kazası
Mankenlerin Podyum Kazaları 06:38
Mankenlerin Podyum Kazaları 30.558 izlenme - 4 yıl önce Mankenler ünlü modacıların tasarımlarını en güzel şekilde podyumda sunmaya çalışırken zaman zaman beklenmedik kazalar da geliyor başlarına. İşte podyumda düşme talihsizliğine uğrayan mankenler.
İş Güvenliğine Meydan Okuyan İşçi 00:15
İş Güvenliğine Meydan Okuyan İşçi 1.960 izlenme - 3 ay önce İş güvenliğinden bi haber işçi balkonda çalışırken kendi canını hiçe saymış.Neyse ki işler ters gitmemiş bu seferlik yırtmış.
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 01:30
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 8.345 izlenme - 2 yıl önce Şakacı adam iş kazası sonucu eline çivi girmiş görüntüsü vererek arkadaşından yardım istiyor. Ancak yardıma gelen adamın jeton bir hayli geç düşünce ortaya böyle eğlenceli görüntüler çıktı.
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 01:12
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 8.618 izlenme - 2 yıl önce İş güvenliğinin önemi dünyada ve son dönemde ülkemizde de işçi sağlığı için çok önem verilen bir durum. Ülkemizin iş güvenliğini benimsemesi ise biraz zaman alacak gibi.
İşlerini Yaparken Canlarını Hiçe Sayan Temizlik İşçileri 00:50
İşlerini Yaparken Canlarını Hiçe Sayan Temizlik İşçileri 1.973 izlenme - 6 ay önce Eskişehir'de bir banka binasının 3'üncü katındaki camları silen temizlik işçisi 2 kadının yerden metrelerce yüksekte güvenlik önlemi almadan çalışması yürekleri ağza getirdi.
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 01:55
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 8.220 izlenme - 2 yıl önce Metrelerce yükseklikteki duvarın üzerine çıkan işçi elindeki balyozla duvarı yıkmaya çalışıyor. Adeta bindiği dalı kesmesi gibi duvarı yıkan işçi bir kaza yaşamadan yıkmaya devam ediyor.
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 01:13
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 4.838 izlenme - 2 yıl önce Bir iş eldiveni sizi en fazla neyden koruyabilir ? Düşünmeniz için 2 dakikanız var . Herkesin olduğu gibi sizinde aklınıza basit şeyler geldiğini tahmin edebiliyorum . Teknoloji kavramı hayatımıza girdiği andan bu yana , insanlar kendi sınırlarını zorluyor , sınırlarını yeniden çiziyor . İzlediğiniz zaman '' bu kadarına pes '' diyeceğiniz türden bir video . İzlerken şaşırmayın zira bu tarz gelişmeler hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor .
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 02:07
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 4.515 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın Adana'sı Rusya'da gerçekleşen ve 'Obama yine sabotaj yapıyor' başlığı ile viral olan video, iş kazalarının nerelere kadar mal edilebileceğinde bir sınır olmadığını gösteriyor. ?? Platforma geri geri girmek isteyen kamyon yavaşça suya gömülürken Obama'nın nasıl bir sabotaj yaptığı sorusu beyinleri yakmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Başbakan Erdoğan: İş Kazası Bu İşin Fıtratında Var 04:01
Başbakan Erdoğan: İş Kazası Bu İşin Fıtratında Var 11.509 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Soma Belediyesi'nde madendeki faicayla ilgili yaptığı açıklamasının ardından protesto gösterisine maruz kaldı Başbakan Erdoğan, Soma'daki maden faciasıyla ilgili basına açıklama yapmak üzere belediye binasına geldi. BAŞBAKAN ERDOĞAN'A PROTESTO Başbakan Erdoğan, konuşma yaptığı sırada belediye binasının önünde hayatını kaybeden işçilerin aileleri toplanmaya başladı. Erdoğan, konuşmasının ardından Soma Belediye binasından ayrıldığı sırada, "Hükümet istifa" sloganlarıyla protesto edildi.
anakonda adamı kaptı 00:49
anakonda adamı kaptı 26.815 izlenme - 10 yıl önce işi bırakır artık
İş Kazaları 00:55
İş Kazaları 6.300 izlenme - 4 yıl önce İş kazalarının ˜'inin önlenebileceğini unutmayın... "organize olun, kazalardan korunun!"
Talihsiz Forklift Kazası 00:45
Talihsiz Forklift Kazası 8.643 izlenme - 5 yıl önce Bir Fabrikanın Deposunda Yaşanan Forklift Kazasında Talihsiz Depo Amiri Ölümden Döndü. 14.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Talihsiz Forklift Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 00:32
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 2.210 izlenme - 1 yıl önce İş güvenliğine önem verilmediği için dünyada her yıl binlerce çalışan iş kazası geçirip hayatını kaybediyor. Bu boyacı da o listeye eklenmesine az kalan bir işçi.
Mankenlerin İş Kazaları 04:00
Mankenlerin İş Kazaları 4.538 izlenme - 4 yıl önce
Forklift Operatörünün Feci Kazası 00:23
Forklift Operatörünün Feci Kazası 5.134 izlenme - 4 yıl önce Forklift Operatörünün Feci Kazası..
Akıl Almaz İş Kazası 00:31
Akıl Almaz İş Kazası 5.550 izlenme - 5 yıl önce Çin'de yaşanan bir iş kazası akıllara durgunluk verecek cinsten
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 00:20
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 5.302 izlenme - 5 yıl önce Tombul Mankenin İş Kazasını İzliyoruz
Böyle İş Kazası Görülmedi! 00:34
Böyle İş Kazası Görülmedi! 4.064 izlenme - 4 yıl önce Güvenlik önlemlerini almayan bi işçi kaza geçirdi. Makinenin sarsılmasıyla tutunamayan işçi kendini yerde buldu.
inanılmaz bir iş kazası 01:42
inanılmaz bir iş kazası 7.603 izlenme - 10 yıl önce dikkat etsenize
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 00:53
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 4.859 izlenme - 5 yıl önce İş Makinesiyle Tünel İçin Yol Açma Çalışması Yaptığı Sırada Yamaçtan Yola Yuvarlanan Kepçe Mobese Kameralarına Yansıdı.
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 02:47
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 5.950 izlenme - 5 yıl önce Bilecik'in Bozüyük İlçesinde, Kutu Ambalaj Fabrikasında Çalışan Bir Bayan İşçi Elini Pres Makinesine Kaptırdı. Acı İçinde Kıvranan İşçinin Eli İtfaiyenin Eki...
Çalışanların Üstüne Aracın Düşmesi 00:29
Çalışanların Üstüne Aracın Düşmesi 1.134 izlenme - 1 yıl önce Bir oto servisinde meydana gelen akıl almaz kazada araç kaldırma liftindeki otomobil iki çalışanın üzerine düşmüş. Dengesi bozulan liftin devrilme anı güvenlik kamerası tarafından görüntülenirken işçilerin hayatını kaybettiği tahmin ediliyormuş.
Ali Dayı 01:16
Ali Dayı 4.136 izlenme - 6 yıl önce Ali Dayı
Kameraman Dellendi :) 00:50
Kameraman Dellendi :) 4.725 izlenme - 10 yıl önce kameramanı çıldırttılar:)
Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi 00:32
Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi 3.339 izlenme - 6 yıl önce Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi
Değnekçilik Yaptığı Traktörün Altında Kaldı 01:02
Değnekçilik Yaptığı Traktörün Altında Kaldı 70 izlenme - 2 ay önce Görüntülerden bir traktör satış galerisi olduğu anlaşılan bir yerde traktörü kullanan kişiye yardımcı olmak adına girişimde bulunan kişi traktörü yönlendirirken geri geri geldiğini farketmeyerek altında ezildi.