Hoşgeldiniz!

İş Kazası

Şarjlı Forklift Kazasından Şans Eseri Yara Almadan Kurtulan İşçi 00:06
Şarjlı Forklift Kazasından Şans Eseri Yara Almadan Kurtulan İşçi 379 izlenme - 2 hafta önce Bir iş yerinde şarjlı forklift kullanan işçi zemin yüzünde iş kazası geçirmiş. İşçi forklift ile birlikte devrilmiş. Neyse ki kendisine bir şey olmamış.
Mankenlerin Podyum Kazaları 06:38
Mankenlerin Podyum Kazaları 31.484 izlenme - 8 yıl önce Mankenler ünlü modacıların tasarımlarını en güzel şekilde podyumda sunmaya çalışırken zaman zaman beklenmedik kazalar da geliyor başlarına. İşte podyumda düşme talihsizliğine uğrayan mankenler.
Yeni İnşaatın Çökmesi 00:48
Yeni İnşaatın Çökmesi 16.457 izlenme - 5 yıl önce 2. katı atılan inşaatın kalıpları bir anda çöküyor. O sırada inşaatın betonunu inceleyen adam kıl payı kurtuluyor. Anlamadığım olay adam pentium II 300 gibi bayağı geç tepki veriyor bu duruma.
Güül Gül Öldüren Stand-up'çı Abla - Demet Hayran 05:31
Güül Gül Öldüren Stand-up'çı Abla - Demet Hayran 9.642 izlenme - 3 yıl önce Bu hanımefendi, başından geçen ilginç olayları bir grup insana anlatıyor. Adeta bir kahkaha tufanı izliyoruz, efendim.
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 01:30
Marangozdan Arkadaşının Kafasını Karıştıran İş Kazası Şakası 8.512 izlenme - 6 yıl önce Şakacı adam iş kazası sonucu eline çivi girmiş görüntüsü vererek arkadaşından yardım istiyor. Ancak yardıma gelen adamın jeton bir hayli geç düşünce ortaya böyle eğlenceli görüntüler çıktı.
Güvenlik Görevlisini Elektrik Çarptığı Anlar 01:01
Güvenlik Görevlisini Elektrik Çarptığı Anlar 808 izlenme - 6 ay önce İstanbul'da güvenlik görevlisi olarak çalışan Fatma Işık’ı, kulübede ısınmak için kullandığı elektrikli sobanın yerini değiştirmek istediği sırada elektrik çarpmış.
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 01:12
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 8.766 izlenme - 6 yıl önce İş güvenliğinin önemi dünyada ve son dönemde ülkemizde de işçi sağlığı için çok önem verilen bir durum. Ülkemizin iş güvenliğini benimsemesi ise biraz zaman alacak gibi.
Torna Tezgahına Tişörtünü Kaptıran İşçi 00:15
Torna Tezgahına Tişörtünü Kaptıran İşçi 485 izlenme - 4 ay önce Tişörtünü torna tezgahına kaptırdı. Bir işçinin dikkatsizliği az kalsın kendi hayatına mal oluyordu. Olay güvenlik kamerasına böyle yansıdı...
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 01:13
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 4.919 izlenme - 6 yıl önce Bir iş eldiveni sizi en fazla neyden koruyabilir ? Düşünmeniz için 2 dakikanız var . Herkesin olduğu gibi sizinde aklınıza basit şeyler geldiğini tahmin edebiliyorum . Teknoloji kavramı hayatımıza girdiği andan bu yana , insanlar kendi sınırlarını zorluyor , sınırlarını yeniden çiziyor . İzlediğiniz zaman '' bu kadarına pes '' diyeceğiniz türden bir video . İzlerken şaşırmayın zira bu tarz gelişmeler hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor .
İş Kazaları 00:55
İş Kazaları 6.334 izlenme - 8 yıl önce İş kazalarının ˜'inin önlenebileceğini unutmayın... "organize olun, kazalardan korunun!"
Ucuz Atlatılan İş Kazası 00:44
Ucuz Atlatılan İş Kazası 292 izlenme - 3 ay önce Makinanın başında çalışan iki işçiden birinin ayağına dolanan malzemeler neredeyse adamın sonu oluyormuş.
Vinçten Düşen Dev Jeneratör 00:29
Vinçten Düşen Dev Jeneratör 570 izlenme - 8 ay önce Jeneratör üretimi yapan fabrikada dev jeneratörlerden biri vinç ile taşınırken büyük bir kaza yaşanmış. Halat kopunca jeneratör vinçten düşmüş.
Depoyu Yerle Bir Eden Forklift Operatörü 01:02
Depoyu Yerle Bir Eden Forklift Operatörü 3.282 izlenme - 4 yıl önce Çin'de dalgın bir işçinin forkliftle yaptığı hata pahalıya patladı. Forklift operatörü yanlışlıkla devasa kutuların olduğu bir bölüme çarptı ve çarpmanın etkisiyle diğer raflar da saniyeler içinde yıkıldı.
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 00:20
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 6.273 izlenme - 9 yıl önce Tombul Mankenin İş Kazasını İzliyoruz
Metrelerce Yükseklikten Düşen İşçinin Mucize Kurtuluşu 00:21
Metrelerce Yükseklikten Düşen İşçinin Mucize Kurtuluşu 902 izlenme - 1 yıl önce Denizli’de 9 metre yükseklikte çalıştığı sırada çıktığı merdivende dengesini kaybeden işçinin imdadına son anda merdiveni tutan arkadaşı yetişmiş.
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 00:32
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 3.745 izlenme - 5 yıl önce İş güvenliğine önem verilmediği için dünyada her yıl binlerce çalışan iş kazası geçirip hayatını kaybediyor. Bu boyacı da o listeye eklenmesine az kalan bir işçi.
Rusya’da İnşaat Alanındaki Korkunç İş Kazası 00:14
Rusya’da İnşaat Alanındaki Korkunç İş Kazası 814 izlenme - 1 yıl önce Rusya’da bir inşaat alanında sondaj çalışması yapıldığı sırada kilolarca ağırlıktaki sondaj makinesine ait matkap kontrolden çıkarak, işçiye çarptı. Şans eseri ölümden dönen işçinin vücudunun bir çok yerinde kırıklar meydana geldi.
İş Güvenliğine Meydan Okuyan İşçi 00:15
İş Güvenliğine Meydan Okuyan İşçi 2.078 izlenme - 4 yıl önce İş güvenliğinden bi haber işçi balkonda çalışırken kendi canını hiçe saymış.Neyse ki işler ters gitmemiş bu seferlik yırtmış.
Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi 00:32
Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi 3.523 izlenme - 10 yıl önce Ünlü Manken Podyumda İş Kazası Geçirdi
Çalışanların Üstüne Aracın Düşmesi 00:29
Çalışanların Üstüne Aracın Düşmesi 1.964 izlenme - 5 yıl önce Bir oto servisinde meydana gelen akıl almaz kazada araç kaldırma liftindeki otomobil iki çalışanın üzerine düşmüş. Dengesi bozulan liftin devrilme anı güvenlik kamerası tarafından görüntülenirken işçilerin hayatını kaybettiği tahmin ediliyormuş.
Vermicem Diyen Tarvesti - Senin Anan Güzel mi? 02:07
Vermicem Diyen Tarvesti - Senin Anan Güzel mi? 1.932 izlenme - 8 yıl önce Senin anan güzel mi,söyle anan güzel mi,hoppaaa a bu ne ayol bomboş olmuş caddeler...geliyorlar,ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.....çalkala,çalkala.hayatım iş kazası buna denir iş kazası
Sakarlığıyla Depo Yıkan Forklift Operatörü 00:41
Sakarlığıyla Depo Yıkan Forklift Operatörü 1.483 izlenme - 8 yıl önce Depoda raflara malzeme koyan forklift operatörü dikkatsizliği ve sakarlığıyla bütün depoyu yerle bir ediyor. Sakarlığıyla depoyu yıkan forklift operatörünü izliyoruz.
En Komik İş Kazası 00:24
En Komik İş Kazası 1.040 izlenme - 6 yıl önce İnşaat işçisinin çimento taşırken yaşadığı kaza izleyenleri gülme krizine soktu. İş kazalarının olmasını kimse istemez ama böylesi de çok komik.
İnşaat İşçilerinin İlginç İş Kazası 00:18
İnşaat İşçilerinin İlginç İş Kazası 302 izlenme - 2 yıl önce Bina yapımında beton atma işinde çalışan işçiler beton daha kurumadan dökülmeye başlayınca ilginç anlar yaşamış.
Emniyet Kemerinin Önemi 00:36
Emniyet Kemerinin Önemi 765 izlenme - 7 yıl önce iş güvenliğine pek önem vermeyen yurdum insanı, kurduğu iskelede dansededursun. Bakın iş kazaında 2 işçnin hayatı, ufak bir önlemle nasıl kurtuluyor.
Yarın Burada Olacak mısın? - İş Kazaları 04:52
Yarın Burada Olacak mısın? - İş Kazaları 1.027 izlenme - 7 yıl önce İş kazaları ile ilgili almanların yaptığı belgesel tadında video. Görüntü kalitesi düşük fakat belirtilmek istenen anlaşılıyor.
Hayat Kurtaran Akıllı Saat 00:17
Hayat Kurtaran Akıllı Saat 128 izlenme - 1 yıl önce Matkaba taktığı aparat ile çalışan adam, matkabın ucundaki parça kopunca büyük bir tehlike atlamış. Kopan parça adamın akıllı saatine saplanmış.
İş Kazası Diye Bir Şey Yoktur 02:30
İş Kazası Diye Bir Şey Yoktur 641 izlenme - 7 yıl önce abd iş kazasına bakış açısını izliyoruz. adamlar iş kazası diye bir şey yoktur ihmal vardır diyorlar. biz işin fıtratında var, mukederat, güzel öldüler diyoruz. sonra onlara şehit diyip ailesine birazcık para verip olayın üstünü örtüyoruz. işte bu yüzden onlar gelişmiş ülke biz ise geri kalmış ülkeyiz
Klimacıların Montaj Kazası 00:34
Klimacıların Montaj Kazası 177 izlenme - 2 yıl önce Bir binaya klima montajı yapmak isteyen klimacılar iş güvenliği önlemi almamış ve tehlikeli bir şekilde montaj yaparken düşmüşler.
İş Kazasına Maruz Kalan İşçinin Hayatını Kaybetmesi 01:29
İş Kazasına Maruz Kalan İşçinin Hayatını Kaybetmesi 163 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da yaşanan olayda ekskavatörün kaldırdığı blok maalesef o sırada arkası dönük ola işçinin üzerine düşmüş. diğer arkadaşının uyarısına rağmen maalesef geç kalmış.