Hoşgeldiniz!

İş Makinesi Videoları İzle

Operatörünü Terk Eden Silindir 01:15
Operatörünü Terk Eden Silindir 3.745 izlenme - 2 hafta önce Açıklı bir terkediş bir ayrılış daha. silindir sikerim yapacağınız işi deyip gidiyor. Operatör ne kadar yalvarsa da nafile
Kepçenin Kepçeyi Dürtmesi 00:25
Kepçenin Kepçeyi Dürtmesi 218.702 izlenme - 4 yıl önce Kepçenin Kepçeyi Dürtmesi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oyuncak İş Makineleri 03:20
Oyuncak İş Makineleri 74.300 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak iş makinelerinin hepsini bir arada bulabileceğiniz bir video. Keyifli seyirler...
105 Bin Liralık Lastiğin Müthiş Tamiri 14:08
105 Bin Liralık Lastiğin Müthiş Tamiri 7.961 izlenme - 6 ay önce Bir tamirci 30 bin dolarlık (yaklaşık 105 bin lira) dev lastiği tamir ediyor. Tahmin edeceğiniz üzere bu tamir işi bir hayli zahmetli oluyor. Ancak izlemesinin de bir o kadar zevkli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 01:07
Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 37.970 izlenme - 4 yıl önce Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 10.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Araba çizgi filmi - KAMYONLAR VE İŞ MAKİNELERİ 02:49
Araba çizgi filmi - KAMYONLAR VE İŞ MAKİNELERİ 24.719 izlenme - 2 yıl önce Kamyonlaaaarr,,,,! Çocukların çok sevdiği muhteşem kamyonlar. Çop kamyonu, tır, vinç, posta kamyonu, beton karıştırıcı, kepçe - çok çeşit kamyonu tanıtan çizgi film.İş makinesini tanıtan çizgi film. Beton karıştırıcı çizgi film https://www.youtube.com/watch?v=Xbt5ygVyVzc&list=SPuXM8NoQx_jyYsqI4GLcgMX0f832n5_MQ&index=1 Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
Oyuncak İş Makineleri 37:43
Oyuncak İş Makineleri 20.388 izlenme - 2 yıl önce 37 dakika boyunca sıkılmadan zevkle izleyeceğiniz uzaktan kumandalı iş makineleri.. böyle şeyleri görünce insanın alıp oynayası geliyor buyrun efendim.
Forklift Oyunu Oynanış Videosu 02:09
Forklift Oyunu Oynanış Videosu 13.799 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunkolu.com/araba-oyunlari/forklift.html Dünya çapında iş makinesi adı ile kullanılmakta olan Forkliftler insanların hayatını kolaylaştırmaktadır. Oyunumuzun içerisinde aracımızın kontrolünü sağlayarak bir çok kutu ve kutucukları taşıyacak ve arabaya yükleyeceksiniz.
Bina iş Makinesinin Üstüne Çöktü 00:30
Bina iş Makinesinin Üstüne Çöktü 6.989 izlenme - 2 yıl önce Yıkımı yapılan bina iş makinesinin üzerine çöktü, operatör hayatını kaybetti. Çin’de bir ekskavatörün yıkım çalışması, faciayla noktalandı. Temeline müdahale edilen bina, bir anda iş makinesinin üzerine çöktü.
Kavga Eden Buldozerler 01:06
Kavga Eden Buldozerler 3.767 izlenme - 1 yıl önce Olayın yol verme kavgasından çıktığı söyleniyor.
Adım Adım Havuz Yapımı 31:21
Adım Adım Havuz Yapımı 6.586 izlenme - 2 yıl önce Kafanız çok mu dolu, canınız çok mu sıkıldı, dikkatinizi toplamanız mı gerek? İşte size tüm bunları sağlayacak, keyifle izleyeceğiniz, semihipnotik, devirdaimsiz, amerikan tipi (fayanssız) havuz yapımı videosu.
İş Makinesiyle Asma Köprüden Geçmek 01:29
İş Makinesiyle Asma Köprüden Geçmek 12.175 izlenme - 3 yıl önce Artvin'de bir vatandaş 17 tonluk iş makinesiyle asma köprüden geçerek bu çılgınlığa imzasını attı.
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 02:35
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 16.083 izlenme - 2 yıl önce Parçalanmış Damperli Kamyonumuzun parçalarını birleştirelim ve 3 boyutta çizgi filmimizi izleyelim. İzlerken sayı saymasını öğrenelim. 1.2.3. başlaaaaa... , . .
İş Makinesini Vinçle Trafiğin Üzerinden Geçirdiler 01:27
İş Makinesini Vinçle Trafiğin Üzerinden Geçirdiler 2.317 izlenme - 9 ay önce Şişli'de bir iş makinesinin, akan trafiğin üzerinden vinç yardımıyla yolun karşısına geçirilmesi görenleri hayrete düşürdü. Vatandaşların can güvenliği hiçe sayılarak kepçenin taşınması cep telefonu kamerasına yansıdı. Olay, Şişli'de meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Büyükdere Caddesi bir cadde üzerindeki inşaata ait iş makinesi, vinç yardımıyla seyir halindeki araçların üzerinden yolun karşısına geçirilmek istendi. Caddede seyreden vatandaşların can güvenliği hiçe sayılarak iş makinesinin vinçle cadde üzerinden taşınması Murat Ziya Şit isimli vatandaş tarafından görüntülendi. Olaya tepki gösteren Şit, “Ana cadde. Düşse kaçacak yer yok. Trafik yoğundu. Önümüzdeki arabanın üzerinden geçti. Aramızda bir mesafe bıraktık. Yanları kapalı bir inşaat vardı. İnsan hayatı bu kadar ucuz değil. Bu gibi durumlarda daha dikkatli olmak lazım. Gerekli tedbirlerin alınması lazım” dedi. Kepçenin araçlar üzerinden taşınması kamerada Kameraya yansıyan görüntülerde Şişli’de bir caddede trafik yoğunluğu yaşandığı görülüyor. Trafik yoğunluğunun yaşandığı sırada vinç yardımıyla kaldırılan iş makinesi araçlar üzerinden taşındığı görülüyor.
Bagger 293 07:58
Bagger 293 2.884 izlenme - 1 yıl önce Dünyadaki en büyük döner kepçeli ekskavatör bagger 293 karşınızda. kendisi,14 bin 200 ton ağırlığındadır ve bu sayı 2370 afrika filine tekabül etmektedir. 250 metre uzunluğunda ve 96 metre yüksekliğindedir. her biri 15 metre küp olan kovalariyla, günde 240 bin metre küp çalişma kapasitesine sahiptir. maden aramalarında kullanılan en büyük araç,2500 evin kullandığı elektriği kullanıyor. sanayii devi,Alman yapımıdır.
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 05:07
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 10.953 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak trenleri oyuncakçıdan satın alıp eve geldiğimizde hemen kutuyu açmak için içimizi bir heyecan sarıyor. Kutuyu açtığımızda bir sürü parçacıklar ortaya beliriyor. Tabiki asıl iş bunları birleştirip bir senaryo oluşturmakta. Güzel düşünülmüş bir senaryoyu oluşturup zerinde oynamak harukulade keyifli.Hele ki bu bir tren seti ve işin içine iş makineleri havalimanı uçaklar helikopter,yük trenleri,banliyo trenleri,tramvaylar,bunları kullanan operatör, pilot,makinist devreye girince oyun bir gerçek iş haline geliveriyor. Haydi şimdi bizim düşünüp oluşturduğumuz senaryo ile oynayalım.Senaryoda akıl almaz karekterler var izle ve gör.
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 09:22
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 5.172 izlenme - 2 yıl önce İş makinesi izlemeyi seven bir birey olarak, su altında çalışan kepçe dikkatimi çekti. İyi seyirler.
Kepçe İle Sörf Şov 02:29
Kepçe İle Sörf Şov 6.388 izlenme - 4 yıl önce Kepçe İle Sörf Olur Mu Demeyin 07.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe İle Sörf Şov' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 04:46
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 8.941 izlenme - 2 yıl önce Kamyon çok kullanışlı bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Büyük kamyon bize 9 e kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ, SEKİZ ve DOKUZ sayısını öğrenmiş olacağız. , . . . 9. .
Çamura Gömülen Vinci Kurtarma Operasyonu 02:36
Çamura Gömülen Vinci Kurtarma Operasyonu 2.543 izlenme - 2 yıl önce Truck crane accident the street LKW Kran Unfall die Straße Camion grue accident de la rue
Kepçe Kaldıran Taş 00:42
Kepçe Kaldıran Taş 8.849 izlenme - 4 yıl önce 09.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe Kaldıran Taş' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İlginç Traktör Kazaları 06:45
İlginç Traktör Kazaları 4.707 izlenme - 2 yıl önce Çok manyak işlere girişen traktör şoförleri akıl almaz işlere imza atarak entresan kazalar imza atıyor. Zaman zaman tebessüm ettiren bu trajikomik kazaları izliyoruz.
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 23:48
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 7.625 izlenme - 2 yıl önce İş makineleri görev başinda! Damperli kamyon, kepçe, greyder, traktör, beton mikseri, multitraktör ve büyük kamyon çocuk parkında sayılar öğreniyorlar. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi biz de bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Tüm bölümler bir arada! Bonus olarak iş makineler şarkısı! Super simple turkish for kids - Cars and trucks - Cartoons for kids , . . , , , , 9. - .
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 7.476 izlenme - 2 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Futbol Oynayan İş Makineleri 00:49
Futbol Oynayan İş Makineleri 2.318 izlenme - 2 yıl önce Herkesin içinde yaşayan bir çocuk vardır. İşte bu iş makinesi operatörlerinin de içinde ki çocuk açığa böyle çıkmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 01:29
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 261 izlenme - 2 ay önce Çelik halatların üzerine konan tahtalardan oluşan asma köprünün üzerinden 15 tonluk bir iş makinesi böyle geçti.
Operatörler ve İş Makineleri 02:00
Operatörler ve İş Makineleri 3.618 izlenme - 2 yıl önce Boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın. Sonra boyunuzun ölçüsünü alırlar.
Çizgi Film - Büyülü kemerköprü 03:10
Çizgi Film - Büyülü kemerköprü 4.657 izlenme - 2 yıl önce Büyülü kemerköprüden geçen araba, taşıt ve nesneler köprünün yaptığı büyü ile boyanıyor. Rengarenk arabalar sayıları ve renkleri bize öğretiyor. Oyun sergiliyorlar eğleniyorlar adeta bulmaca gibi bizi düşündürmek istiyorlar. İzlemeye ne dersiniz. Beğenirseniz lütfen abone ol butonuna tıklayın.
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 00:53
Kepçe Yamaçtan İşte Böyle Yuvarlandı 4.832 izlenme - 4 yıl önce İş Makinesiyle Tünel İçin Yol Açma Çalışması Yaptığı Sırada Yamaçtan Yola Yuvarlanan Kepçe Mobese Kameralarına Yansıdı.
Trabzon'da Kepçe yamaçtan işte böyle yuvarlandı 00:53
Trabzon'da Kepçe yamaçtan işte böyle yuvarlandı 3.331 izlenme - 4 yıl önce İş makinesiyle tünel için yol açma çalışması yaptığı sırada yamaçtan yola yuvarlanan kepçe MOBESE kameralarına yansıdı. Trabzon’un Akyazı mevkinde iş makinesiyle tünel için yol açma çalışması yaptığı sırada yamaçtan yola yuvarlanan kepçe MOBESE kameralarına yansıdı.Edinilen bilgiye göre, Akyazı mevkiinde tünel için kepçe ile yol açma çalışması yapan kepçe operatörü İsmail Kalem (39) 19 Eylül 2013 tarihinde iş makinesinin kontrolünü kaybederek yaklaşık 20 metre yükseklikteki yamaçtan yuvarlanarak karayoluna düşmüştü. Kazada ağır şekilde yaralanan operatör Kalem, kaldırıldığı Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetmişti.Kepçe kazası ile ilgili MOBESE görüntüleri ortaya çıkarken, kazada yamaçtan yuvarlanan kepçenin görüntüsü dehşet uyandırdı. Kazada kepçe operatörünün de iş makinesinin içinden çıkarak yola savrulması ve yoldaki taşlara çarparak yaralanması yer alıyor. /> Öte yandan kaza anında yoldan geçen araçların yaralı şahsa yardım için durmadıkları ve yollarına devam ettikleri gözleniyor.