Hoşgeldiniz!

iş makinesi

İş Makinesini Kurtarma Operasyonunda İşler Ters Gitti 00:44
İş Makinesini Kurtarma Operasyonunda İşler Ters Gitti 6.427 izlenme - 2 ay önce Ormanlık alanda yol yapımında çalışan iş makinelerinden biri yan yatınca vinç yardımıyla düzeltilmek istenmiş. Ancak işler istendiği gibi gitmemiş.
Motosikletten Düşen Kadın İş Makinesinin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 00:37
Motosikletten Düşen Kadın İş Makinesinin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 3.807 izlenme - 4 ay önce Hindistan'da eşinin kullandığı motosikletin arkasında oturan kadın bir anda motosikletten düşmüş. Kadın yanlarından geçen iş makinesinin altında kalmaktan son anda kurtulmuş.
Parasını Alamayan İş Makinesi Operatörünün İntikamı 00:15
Parasını Alamayan İş Makinesi Operatörünün İntikamı 7.028 izlenme - 2 yıl önce TikTok'ta paylaşılan bir videoda yer alan iddiaya göre, bir vatandaş çalıştığı işyerinden parasını alamayınca şirkete ait hafriyat kamyonlarını parçaladı. İşte o anlar...
Oyuncak İş Makineleri 37:43
Oyuncak İş Makineleri 22.876 izlenme - 9 yıl önce 37 dakika boyunca sıkılmadan zevkle izleyeceğiniz uzaktan kumandalı iş makineleri.. böyle şeyleri görünce insanın alıp oynayası geliyor buyrun efendim.
Kepçe İle Tır Vurdurma 00:33
Kepçe İle Tır Vurdurma 16.582 izlenme - 10 yıl önce Kepçe İle Tır Vurdurma Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Araba çizgi filmi - KAMYONLAR VE İŞ MAKİNELERİ 02:49
Araba çizgi filmi - KAMYONLAR VE İŞ MAKİNELERİ 27.351 izlenme - 8 yıl önce Kamyonlaaaarr,,,,! Çocukların çok sevdiği muhteşem kamyonlar. Çop kamyonu, tır, vinç, posta kamyonu, beton karıştırıcı, kepçe - çok çeşit kamyonu tanıtan çizgi film.İş makinesini tanıtan çizgi film. Beton karıştırıcı çizgi film https://www.youtube.com/watch?v=Xbt5ygVyVzc&list=SPuXM8NoQx_jyYsqI4GLcgMX0f832n5_MQ&index=1 Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
Adım Adım Havuz Yapımı 31:21
Adım Adım Havuz Yapımı 11.201 izlenme - 8 yıl önce Kafanız çok mu dolu, canınız çok mu sıkıldı, dikkatinizi toplamanız mı gerek? İşte size tüm bunları sağlayacak, keyifle izleyeceğiniz, semihipnotik, devirdaimsiz, amerikan tipi (fayanssız) havuz yapımı videosu.
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 00:09
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 1.667 izlenme - 2 yıl önce Su kanalında karşıya geçmek için kendince bir yöntem geliştiren işgüzar operatör maddi zarara neden oldu ve karşıya geçemedi.
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 01:00
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 1.247 izlenme - 1 yıl önce Ordu'da yol verme yüzünden tartışan kepçe operatörü ve otomobil sahibi geri manevra yaparak kaçarken kepçe operatörü otomobili ters çevirmiş.
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 02:35
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 18.727 izlenme - 8 yıl önce Parçalanmış Damperli Kamyonumuzun parçalarını birleştirelim ve 3 boyutta çizgi filmimizi izleyelim. İzlerken sayı saymasını öğrenelim. 1.2.3. başlaaaaa... , . .
Kepçe Kaldıran Taş 00:42
Kepçe Kaldıran Taş 11.690 izlenme - 10 yıl önce 09.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe Kaldıran Taş' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dev Yılan İş Makinesi ile Kaldırıldı 00:45
Dev Yılan İş Makinesi ile Kaldırıldı 1.346 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada 79 milyondan fazla izlenen görüntüde dev yılanın bir iş makinesi tarafından taşındığı görüntüler hayret verici...
İş Makinesi ile Otomobili Ters Çeviren Çiftçi 00:57
İş Makinesi ile Otomobili Ters Çeviren Çiftçi 1.228 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Durham kentinde bir çiftçi, iş makinesi ile çiftliğinin önüne park eden otomobili kaldırarak ters çevirdi. Hızını alamayan çiftçi, kendisini durdurmak isteyen araç sahibine de iş makinesi ile çarptı.
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 05:07
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 16.781 izlenme - 8 yıl önce Oyuncak trenleri oyuncakçıdan satın alıp eve geldiğimizde hemen kutuyu açmak için içimizi bir heyecan sarıyor. Kutuyu açtığımızda bir sürü parçacıklar ortaya beliriyor. Tabiki asıl iş bunları birleştirip bir senaryo oluşturmakta. Güzel düşünülmüş bir senaryoyu oluşturup zerinde oynamak harukulade keyifli.Hele ki bu bir tren seti ve işin içine iş makineleri havalimanı uçaklar helikopter,yük trenleri,banliyo trenleri,tramvaylar,bunları kullanan operatör, pilot,makinist devreye girince oyun bir gerçek iş haline geliveriyor. Haydi şimdi bizim düşünüp oluşturduğumuz senaryo ile oynayalım.Senaryoda akıl almaz karekterler var izle ve gör.
Kavga Eden Buldozerler 01:06
Kavga Eden Buldozerler 3.842 izlenme - 7 yıl önce Olayın yol verme kavgasından çıktığı söyleniyor.
Elektrik Tellerine Değen Dorse Korku Yaşattı 01:22
Elektrik Tellerine Değen Dorse Korku Yaşattı 5.493 izlenme - 5 yıl önce İş makinesinin dorsesindeki topraklar boşaltılırken dorse elektrik tellerine değince yaşanan korku dolu anlar kameraya böyle yansımış.
Operatörünü Terk Eden Silindir 01:15
Operatörünü Terk Eden Silindir 4.181 izlenme - 6 yıl önce Açıklı bir terkediş bir ayrılış daha. silindir sikerim yapacağınız işi deyip gidiyor. Operatör ne kadar yalvarsa da nafile
Taşıdığı İş Makinesini Deviren Askeri Araç 01:18
Taşıdığı İş Makinesini Deviren Askeri Araç 2.120 izlenme - 3 yıl önce Askeri araç taşıdığı iş makinesini anayolda sola doğru dönüş yaparken devirmiş. Askerin askerliği bu saatten sonra bitmez...
İzlerken Şaşırtan Mini İş Makineleri ve Tırlar 10:38
İzlerken Şaşırtan Mini İş Makineleri ve Tırlar 2.937 izlenme - 4 yıl önce Çok güzel değiller mi lan? hepsi birbirinden özenle yaratılmış ve gerçeğine uygun düzenlenmiş.
İş Makinası Operatörü Trafikte Otomobile Kepçe İle Vurmaya Çalıştı 00:09
İş Makinası Operatörü Trafikte Otomobile Kepçe İle Vurmaya Çalıştı 140 izlenme - 3 ay önce Ümraniye’de bir iş makinası operatörü trafikte tartıştığı otomobil sürücüsüne kepçe ile vurmaya çalıştı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Olay, öğle saatlerinde Ümraniye’de meydana geldi. Seyir halinde olan iş makinası ile otomobil sürücüsü arasında yol verme tartışması çıktı. Duruma sinirlenen otomobil sürücüsü aracından inerek kepçe operatörü ile tartışmaya başladı. İş makinası operatörü ise kepçeyle araç sürücüsüne vurmaya çalıştı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. İkili yaşanan tartışmanın ardından olay yerinden uzaklaştı.
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 12.042 izlenme - 8 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Çizgi Film - Büyülü kemerköprü 03:10
Çizgi Film - Büyülü kemerköprü 9.616 izlenme - 8 yıl önce Büyülü kemerköprüden geçen araba, taşıt ve nesneler köprünün yaptığı büyü ile boyanıyor. Rengarenk arabalar sayıları ve renkleri bize öğretiyor. Oyun sergiliyorlar eğleniyorlar adeta bulmaca gibi bizi düşündürmek istiyorlar. İzlemeye ne dersiniz. Beğenirseniz lütfen abone ol butonuna tıklayın.
Dev Kayayı Ekip Çalışmasıyla Kamyona Yükleyen İş Makinesi Operatörleri 00:30
Dev Kayayı Ekip Çalışmasıyla Kamyona Yükleyen İş Makinesi Operatörleri 607 izlenme - 1 yıl önce Taş ocağında çalışan iş makinesi operatörleri dev bir kayayı kamyona yüklemek için birlikte çalışınca yüklemeyi başarmışlar.
İş Makinesiyle AUDİ Parçalamak 00:06
İş Makinesiyle AUDİ Parçalamak 637 izlenme - 1 yıl önce Hurdaya düşen arabaların parçalandığı bir tesiste içimizi cız ettirecek görüntü karşımızda. AUDİ marka araç bakın nasıl parçalanıyor.
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 04:46
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 11.174 izlenme - 8 yıl önce Kamyon çok kullanışlı bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Büyük kamyon bize 9 e kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ, SEKİZ ve DOKUZ sayısını öğrenmiş olacağız. , . . . 9. .
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 09:22
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 5.506 izlenme - 8 yıl önce İş makinesi izlemeyi seven bir birey olarak, su altında çalışan kepçe dikkatimi çekti. İyi seyirler.
Alevlerin İçinde Çalışan İş Makineleri 01:25
Alevlerin İçinde Çalışan İş Makineleri 444 izlenme - 12 ay önce Demir döküm fabrikasında dev kazandan boşalanları toplamakla görevli olan iş makineleri ortaya bu görüntüleri çıkarmış.
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 23:48
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 9.118 izlenme - 8 yıl önce İş makineleri görev başinda! Damperli kamyon, kepçe, greyder, traktör, beton mikseri, multitraktör ve büyük kamyon çocuk parkında sayılar öğreniyorlar. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi biz de bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Tüm bölümler bir arada! Bonus olarak iş makineler şarkısı! Super simple turkish for kids - Cars and trucks - Cartoons for kids , . . , , , , 9. - .
Kepçe Kullanmak; Güven Özveri Tecrübe İster 01:52
Kepçe Kullanmak; Güven Özveri Tecrübe İster 4.853 izlenme - 9 yıl önce Bir kepçe bir kamyona koyulmak istenir. Gerisi türk zekası işte ne diyelim. Kepçe kullanımı konusundaki uzmanlığımız bir kez daha ortaya çıkacaktır. Kepçeye abdest aldıran abimiz içinse şuradan tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/667/is-makinesine-abdest-aldiran-turk