Hoşgeldiniz!

iş makinesi

Parasını Alamayan İş Makinesi Operatörünün İntikamı 00:15
Parasını Alamayan İş Makinesi Operatörünün İntikamı 7.001 izlenme - 8 ay önce TikTok'ta paylaşılan bir videoda yer alan iddiaya göre, bir vatandaş çalıştığı işyerinden parasını alamayınca şirkete ait hafriyat kamyonlarını parçaladı. İşte o anlar...
İş Makinesiyle AUDİ Parçalamak 00:06
İş Makinesiyle AUDİ Parçalamak 79 izlenme - 3 gün önce Hurdaya düşen arabaların parçalandığı bir tesiste içimizi cız ettirecek görüntü karşımızda. AUDİ marka araç bakın nasıl parçalanıyor.
Dev Yılan İş Makinesi ile Kaldırıldı 00:45
Dev Yılan İş Makinesi ile Kaldırıldı 979 izlenme - 5 ay önce Sosyal medyada 79 milyondan fazla izlenen görüntüde dev yılanın bir iş makinesi tarafından taşındığı görüntüler hayret verici...
Oyuncak İş Makineleri 37:43
Oyuncak İş Makineleri 22.271 izlenme - 7 yıl önce 37 dakika boyunca sıkılmadan zevkle izleyeceğiniz uzaktan kumandalı iş makineleri.. böyle şeyleri görünce insanın alıp oynayası geliyor buyrun efendim.
Araba çizgi filmi - KAMYONLAR VE İŞ MAKİNELERİ 02:49
Araba çizgi filmi - KAMYONLAR VE İŞ MAKİNELERİ 26.829 izlenme - 7 yıl önce Kamyonlaaaarr,,,,! Çocukların çok sevdiği muhteşem kamyonlar. Çop kamyonu, tır, vinç, posta kamyonu, beton karıştırıcı, kepçe - çok çeşit kamyonu tanıtan çizgi film.İş makinesini tanıtan çizgi film. Beton karıştırıcı çizgi film https://www.youtube.com/watch?v=Xbt5ygVyVzc&list=SPuXM8NoQx_jyYsqI4GLcgMX0f832n5_MQ&index=1 Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
İş Makinesi ile Otomobili Ters Çeviren Çiftçi 00:57
İş Makinesi ile Otomobili Ters Çeviren Çiftçi 1.082 izlenme - 11 ay önce İngiltere'nin Durham kentinde bir çiftçi, iş makinesi ile çiftliğinin önüne park eden otomobili kaldırarak ters çevirdi. Hızını alamayan çiftçi, kendisini durdurmak isteyen araç sahibine de iş makinesi ile çarptı.
Adım Adım Havuz Yapımı 31:21
Adım Adım Havuz Yapımı 8.611 izlenme - 7 yıl önce Kafanız çok mu dolu, canınız çok mu sıkıldı, dikkatinizi toplamanız mı gerek? İşte size tüm bunları sağlayacak, keyifle izleyeceğiniz, semihipnotik, devirdaimsiz, amerikan tipi (fayanssız) havuz yapımı videosu.
Taşıdığı İş Makinesini Deviren Askeri Araç 01:18
Taşıdığı İş Makinesini Deviren Askeri Araç 2.053 izlenme - 2 yıl önce Askeri araç taşıdığı iş makinesini anayolda sola doğru dönüş yaparken devirmiş. Askerin askerliği bu saatten sonra bitmez...
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 02:35
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 18.053 izlenme - 7 yıl önce Parçalanmış Damperli Kamyonumuzun parçalarını birleştirelim ve 3 boyutta çizgi filmimizi izleyelim. İzlerken sayı saymasını öğrenelim. 1.2.3. başlaaaaa... , . .
Elektrik Tellerine Değen Dorse Korku Yaşattı 01:22
Elektrik Tellerine Değen Dorse Korku Yaşattı 5.490 izlenme - 4 yıl önce İş makinesinin dorsesindeki topraklar boşaltılırken dorse elektrik tellerine değince yaşanan korku dolu anlar kameraya böyle yansımış.
Kepçe Kaldıran Taş 00:42
Kepçe Kaldıran Taş 11.353 izlenme - 9 yıl önce 09.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe Kaldıran Taş' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Operatörünü Terk Eden Silindir 01:15
Operatörünü Terk Eden Silindir 4.171 izlenme - 5 yıl önce Açıklı bir terkediş bir ayrılış daha. silindir sikerim yapacağınız işi deyip gidiyor. Operatör ne kadar yalvarsa da nafile
Kavga Eden Buldozerler 01:06
Kavga Eden Buldozerler 3.838 izlenme - 6 yıl önce Olayın yol verme kavgasından çıktığı söyleniyor.
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 00:09
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 438 izlenme - 6 ay önce Su kanalında karşıya geçmek için kendince bir yöntem geliştiren işgüzar operatör maddi zarara neden oldu ve karşıya geçemedi.
İzlerken Şaşırtan Mini İş Makineleri ve Tırlar 10:38
İzlerken Şaşırtan Mini İş Makineleri ve Tırlar 2.916 izlenme - 3 yıl önce Çok güzel değiller mi lan? hepsi birbirinden özenle yaratılmış ve gerçeğine uygun düzenlenmiş.
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 05:07
Oyuncak çizgi film - Toplu taşıma araçları - Brio şehrinde tren ve uçakla seyahat 16.276 izlenme - 7 yıl önce Oyuncak trenleri oyuncakçıdan satın alıp eve geldiğimizde hemen kutuyu açmak için içimizi bir heyecan sarıyor. Kutuyu açtığımızda bir sürü parçacıklar ortaya beliriyor. Tabiki asıl iş bunları birleştirip bir senaryo oluşturmakta. Güzel düşünülmüş bir senaryoyu oluşturup zerinde oynamak harukulade keyifli.Hele ki bu bir tren seti ve işin içine iş makineleri havalimanı uçaklar helikopter,yük trenleri,banliyo trenleri,tramvaylar,bunları kullanan operatör, pilot,makinist devreye girince oyun bir gerçek iş haline geliveriyor. Haydi şimdi bizim düşünüp oluşturduğumuz senaryo ile oynayalım.Senaryoda akıl almaz karekterler var izle ve gör.
Ustalığını Konuşturan İş Makinesi Operatörü 00:13
Ustalığını Konuşturan İş Makinesi Operatörü 101 izlenme - 2 ay önce Bir tıra tomruk yükleyen iş makinesi operatörü yükleme sırasında sergilediği hareketlerle bu işte ne kadar iyi olduğunu ispatlamış.
Yıkımda Nokta Atışı Yapan İş Makinesi Operatörü 00:26
Yıkımda Nokta Atışı Yapan İş Makinesi Operatörü 126 izlenme - 2 ay önce Bir taş ocağında yıllardır çalışan yapının yıkımına sıra gelmiş. Yıkıma başlayan iş makinesi operatörü müthiş bir hamle ile yıkımı tel vuruşta bitirmiş.
Çizgi Film - Büyülü kemerköprü 03:10
Çizgi Film - Büyülü kemerköprü 9.356 izlenme - 7 yıl önce Büyülü kemerköprüden geçen araba, taşıt ve nesneler köprünün yaptığı büyü ile boyanıyor. Rengarenk arabalar sayıları ve renkleri bize öğretiyor. Oyun sergiliyorlar eğleniyorlar adeta bulmaca gibi bizi düşündürmek istiyorlar. İzlemeye ne dersiniz. Beğenirseniz lütfen abone ol butonuna tıklayın.
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 11.660 izlenme - 7 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 09:22
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 5.448 izlenme - 7 yıl önce İş makinesi izlemeyi seven bir birey olarak, su altında çalışan kepçe dikkatimi çekti. İyi seyirler.
Tır Kasasından İş Makinesini İndiren Operatörden Alkışlanacak Hareketi 02:06
Tır Kasasından İş Makinesini İndiren Operatörden Alkışlanacak Hareketi 444 izlenme - 10 ay önce İş makinasının kendi imkanlarını kullanan operatör devasa aracı tırın kasasından tek başına indirdi. İşte o anlar...
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 04:46
Çizgi film - İş makineleri - Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 10.226 izlenme - 7 yıl önce Kamyon çok kullanışlı bir iş makinesidir. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Büyük kamyon bize 9 e kadar sayı saymasını öğretecek. Ve böylece bu eğitici çizgi film de BİR, İKİ, ÜÇ, DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ, SEKİZ ve DOKUZ sayısını öğrenmiş olacağız. , . . . 9. .
İlginç Traktör Kazaları 06:45
İlginç Traktör Kazaları 5.435 izlenme - 7 yıl önce Çok manyak işlere girişen traktör şoförleri akıl almaz işlere imza atarak entresan kazalar imza atıyor. Zaman zaman tebessüm ettiren bu trajikomik kazaları izliyoruz.
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 23:48
3D çizgi film - İş makineleri çocuk parkında tüm bölümler bir arada (Full HD) 8.909 izlenme - 7 yıl önce İş makineleri görev başinda! Damperli kamyon, kepçe, greyder, traktör, beton mikseri, multitraktör ve büyük kamyon çocuk parkında sayılar öğreniyorlar. Bütün çocuklar iş makineleri çok seviyor. Hadi şimdi biz de bu iş makineler ile sayıları öğrenelim. Tüm bölümler bir arada! Bonus olarak iş makineler şarkısı! Super simple turkish for kids - Cars and trucks - Cartoons for kids , . . , , , , 9. - .
Bagger 293 07:58
Bagger 293 2.996 izlenme - 6 yıl önce Dünyadaki en büyük döner kepçeli ekskavatör bagger 293 karşınızda. kendisi,14 bin 200 ton ağırlığındadır ve bu sayı 2370 afrika filine tekabül etmektedir. 250 metre uzunluğunda ve 96 metre yüksekliğindedir. her biri 15 metre küp olan kovalariyla, günde 240 bin metre küp çalişma kapasitesine sahiptir. maden aramalarında kullanılan en büyük araç,2500 evin kullandığı elektriği kullanıyor. sanayii devi,Alman yapımıdır.
Operatörler ve İş Makineleri 02:00
Operatörler ve İş Makineleri 3.670 izlenme - 7 yıl önce Boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın. Sonra boyunuzun ölçüsünü alırlar.
Kepçe Kullanmak; Güven Özveri Tecrübe İster 01:52
Kepçe Kullanmak; Güven Özveri Tecrübe İster 4.610 izlenme - 7 yıl önce Bir kepçe bir kamyona koyulmak istenir. Gerisi türk zekası işte ne diyelim. Kepçe kullanımı konusundaki uzmanlığımız bir kez daha ortaya çıkacaktır. Kepçeye abdest aldıran abimiz içinse şuradan tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/667/is-makinesine-abdest-aldiran-turk
Buldozerin Paletine Sıkışan Yaramaz Keçi 00:19
Buldozerin Paletine Sıkışan Yaramaz Keçi 330 izlenme - 10 ay önce Amerika'da bir şantiyede çalışan buldozer operatörü iş makinesinin başına gittiğinde bir keçinin palete sıkıştığını görmüş.
Rc Araçlar Şantiyesi 03:41
Rc Araçlar Şantiyesi 1.934 izlenme - 4 yıl önce Almanya'da uzaktan kumandalı araçlar ile kurulan şantiyeden görüntüler izleyeceğiz.