Hoşgeldiniz!

İşeme Videoları İzle

Tv Muhabirine Sosyal Deney Sırasında Silah Çekmek 04:21
Tv Muhabirine Sosyal Deney Sırasında Silah Çekmek 6.208 izlenme - 1 yıl önce Muhabir başkan gene yollarda sokaklarda millete deney yaparkene 2 çocukla karşılaşıyor sanırım öncedende görüşmüşler konuşmuşlar Sosyal deney adı altında bir arkadaşı muhabire röportaj sırasında laf falan atıyor sonra çocuk silahı çektiği gibi tam sıkacak kene muhabir araya giriyor gerçekten çok ilginç bir video çok ses getireceğe benziyor.
Sıkışma Şakası 01:41
Sıkışma Şakası 39.142 izlenme - 9 yıl önce çok sıkıştı ne yapsın
İşeme 00:08
İşeme 3.658 izlenme - 3 yıl önce Özürlülükte Üstüne Yok
70 Kilometreyle Giden Arabadan İşeyen Kadın 00:43
70 Kilometreyle Giden Arabadan İşeyen Kadın 5.987 izlenme - 2 yıl önce Bu nasıl bir edep, nasıl bir kafadır. Acaba arabanın içinde nasıl bir ortam dönüyor, hangi kafadalar o da gocaman bir soru işareti. cık cık cık.Hızı da ölçtüm.
Kamera Şakası İşeme 00:50
Kamera Şakası İşeme 13.651 izlenme - 9 yıl önce kamera şakası işeme
inek şaban şapkaya işeme sahnesi 01:21
inek şaban şapkaya işeme sahnesi 6.563 izlenme - 5 yıl önce inek şaban şapkaya işeme sahnesi
işeme rekoru kıran köpek 01:23
işeme rekoru kıran köpek 4.879 izlenme - 8 yıl önce işeme rekoru kıran köpek
Çetin Çiftçioğlu - Wc Şakası 07:46
Çetin Çiftçioğlu - Wc Şakası 1.852 izlenme - 1 yıl önce Böyle işememi olur abiii...Yorum yok, Asım Abi gereken yorumları yapmış. Ağacın altında galonlar dolusu işeyen arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz. Alkışlarla yaşatıyoruz
İşeme Şakası 00:04
İşeme Şakası 2.428 izlenme - 3 yıl önce Su dolu pet şişe ile yan tuvalettekinin ayağına işiyormuş gibi yapmak
sakar şakir şapkaya işeme 01:21
sakar şakir şapkaya işeme 6.575 izlenme - 8 yıl önce hehehehe
hey cocuk ne yapiyorsun ole !!!! 00:08
hey cocuk ne yapiyorsun ole !!!! 3.688 izlenme - 9 yıl önce :d
Sokakta İşeme Şakası - Vivox Tv 03:14
Sokakta İşeme Şakası - Vivox Tv 1.288 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer sokakta çok daha farklı bir şaka olarak '' işeme şakası ''nı yaptık. Biraz tehlikeli oldu ama eğlenceli oldu :) Lütfen Paylaşmayı Unutmayın ! Abone olmayı unutmayın. Facebook Kanalımız : https://www.facebook.com/vivox.official KursadTV : https://www.facebook.com/KursadTv Profilim : https://www.facebook.com/lst.kaykay Instagram : http://instagram.com/ekinsoyak Twitter : https://twitter.com/VivoxOfficial
hakem sahaya işiyor 01:30
hakem sahaya işiyor 2.526 izlenme - 7 yıl önce hakem sahaya işiyor
fimagh cnc mermer işleme tezgahı 00:59
fimagh cnc mermer işleme tezgahı 2.140 izlenme - 6 yıl önce www.fimaghmakine.com
Sokak Ortasında İşeme Şakası 05:46
Sokak Ortasında İşeme Şakası 315 izlenme - 2 yıl önce Sokak ortasında işeme şakası
Geniş Aile Ulvi Jakuzie İşeme Haaa 02:30
Geniş Aile Ulvi Jakuzie İşeme Haaa 809 izlenme - 5 yıl önce
Her Haliyle Termal Yaşam 02:08
Her Haliyle Termal Yaşam 397 izlenme - 2 yıl önce Önceden benzeri videolar görmüştük ama bu sefer biraz daha çeşitlendirerek işin içine her şeyi katmışlar, izleyelim efendim.
Köpek Gelinin Üzerine İşerse 00:15
Köpek Gelinin Üzerine İşerse 446 izlenme - 4 yıl önce Köpek Gelinin Üzerine İşerse
işeyen cocuk lady =) 00:06
işeyen cocuk lady =) 841 izlenme - 8 yıl önce qecenlerde okulu ektik arkadas isiodu =)
gece görüşünde işeme 00:35
gece görüşünde işeme 543 izlenme - 6 yıl önce
Kardeşim Bedirhanın Pet Şişeye Çöndürürken :d 00:38
Kardeşim Bedirhanın Pet Şişeye Çöndürürken :d 270 izlenme - 3 yıl önce Kardeşim Bedirhanın Pet Şişeye Çöndürürken :d Çok Komik İzleyin
Her Haliyle Termal Yaşam ( 18) 02:04
Her Haliyle Termal Yaşam ( 18) 170 izlenme - 2 yıl önce Önceden benzeri videolar görmüştük ama bu sefer biraz daha çeşitlendirerek işin içine her şeyi katmışlar, izleyelim efendim.
Sevgilinin Üzerine İşeme Şakası  02:32
Sevgilinin Üzerine İşeme Şakası 143 izlenme - 2 yıl önce Şakacı kız, erkek arkadaşı uyurken bir torbaya doldurduğu suyla onun üzerine işemiş gibi yaparak sevgilisini iğrenç bir şekilde uykusundan ediyor.
İşemeye Giderken öldü 00:05
İşemeye Giderken öldü 153 izlenme - 2 yıl önce İşemeye Giderken öldü - yeni vine
 Bir Dal Sigara İstedi Bir Ton Dayak Yedi O da Yetmedi Üzerine İşediler 01:07
Bir Dal Sigara İstedi Bir Ton Dayak Yedi O da Yetmedi Üzerine İşediler 34 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın Haryana eyaletinin Feritabad kentinde 2 şubat gününün ilk dakikalarında yaşanan olayda kimliği açıklanmayan adam, yol kenarında bekleyen 4 kişiden bir dal sigara istedi. Olaya sinirlenen 4 kişi, talihsiz adama tekmelerle ve yumruklarla girişti. Kemerle vurdu, sonrasında yol kenarında duran bir motosikleti alarak üzerine devirdi. Hızını alamayan gruptan bir kişi ise yerde yatan adamın üzerine işedi. POLİS KURTARDI Talihsiz adam, dayaktan ancak polislerin olay yerine ulaşmasıyla kurtulabildi ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldıran gruptan bir kişi polisten kaçmayı başarırken diğer üçü yakalanarak gözaltına alındı. "SİGARA İSTEDİ, TOKAT ATTI" DİYEREK KENDİLERİNİ SAVUNDULAR Saldıranların polisteki ifadelerinde, dayak attıkları adamın kendilerinden bir dal sigara istediğini, sigara vermeyi reddedince içlerinden birine tokat attığını iddia etti. Bunun üzerine adamı dövdüklerini iddia ettiler. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
Zaid Altına İşedi! - Vlog #6 12:44
Zaid Altına İşedi! - Vlog #6 18 izlenme - 1 yıl önce Her Like Ve Paylaşım Beni Daha Çok Teşvik Eder! Bütün Bölümler --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags: