Hoşgeldiniz!

ishal

Asansörde 41 Saat Kalan İshal Adamın Dramı 03:06
Asansörde 41 Saat Kalan İshal Adamın Dramı 46.319 izlenme - 5 yıl önce Asansörde 41 Saat Kalan İshal Adamın Dramı
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 02:23
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 33.384 izlenme - 2 yıl önce Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası Asansöre telaşlı bir biçimde binen adam, asansördeki diğer kişilere ishali bomba gibi patlattı.
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 03:50
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 4.106 izlenme - 1 yıl önce Ekip arkadaşları öldükten sonra, bir de ishal sorunuyla karşılaşan Özgür, uzayda ishal olmanın ve yemek bulmanın zorluklarını anlatıyor. Bütçe yetersizliği nedeniyle vhs kasete kayıt edilen görüntüler, ufak bozulmalara rağmen, ilk ishal heyecanını hala koruyor.
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 00:21
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 6.884 izlenme - 3 yıl önce Bu videodan çıkaracağımız sonuç, ishalsen ne olursa olsun karnını sıkıştıracak hareket yapma, gaz çıkarma! Yok sa alta sıçmak kaçınılmaz.
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 29:33
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 3.161 izlenme - 12 ay önce Sokak lezzetleri nirvanasına hoş geldiniz. Işsizler için özel 30 dakika kızgın yağ, yumurta, hamur, tatlı tuzlu ne ararsan. Lakin baştan söyleyeyim, video cumshotsuz pornoya benziyor: Olayın yapılışı gösteriliyor, ancak tam yerken göreceğiz derken hoooop diğer videoya geçiyor. Böyle de bir spoiler vereyim dedim, sonra üzülmeyin çomarlar.
ishal kız havuzda 00:16
ishal kız havuzda 10.087 izlenme - 8 yıl önce varmı bu havuzda olmak isteyen :)) zuhaa haaah
ishal adam hapşurursa ne olur 00:31
ishal adam hapşurursa ne olur 6.986 izlenme - 8 yıl önce lalallala
Asansörde 41 Saat Mahsur Kalan İshal Adam 03:05
Asansörde 41 Saat Mahsur Kalan İshal Adam 2.238 izlenme - 4 yıl önce Yazık Adama
Tuvalette Yan Kabine İshal Sıçratmak 03:59
Tuvalette Yan Kabine İshal Sıçratmak 1.631 izlenme - 3 yıl önce Şakacı acele ile tuvalete girer güya ishal,bir an önce işini halledecek.Ardından yan kabine çikolata veya onun gibi sulu birşey sıçratır.Nutella ile yapılan gene çikolata ile yapılan şakaların buda başka bir benzeridir.İzliyoruz efendim.
İshal Neden Olur? İshalin Belirtileri Nelerdir? 01:42
İshal Neden Olur? İshalin Belirtileri Nelerdir? 531 izlenme - 10 ay önce İshal çok yaygın ancak halk arasında çok ciddiye alınmayan bir hastalıktır. İshal neden olur? İshalin belirtileri nelerdir? Tüm bu soruların cevapları geç kalınmadan öğrenilmelidir.
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 01:30
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 1.322 izlenme - 2 yıl önce İĞRENÇÇÇ bir şaka ile karşınızdayız. Elindeki tozu kız arkadaşı ile küvette şarap keyfi yaparken suya atan adamın efsane iğrenç şakası.
Romantik Anında İshal Olan Fil 00:52
Romantik Anında İshal Olan Fil 442 izlenme - 1 yıl önce Tam o işi yapacakken gelen kaka sonucu mahçup olan fil bir ara gözgöze gelmemeyi tercih ediyor. Güney Afrika'da safariye katılan grup bu anı çekerken görüntülemişler
İshal Yapan Besinler Nelerdir? 01:31
İshal Yapan Besinler Nelerdir? 2.090 izlenme - 8 yıl önce İshal yapan besinler nelerdir? uzm.dr. burak umut çağlar
İshal hastalığı nasıl tedavi edilir? 01:51
İshal hastalığı nasıl tedavi edilir? 1.694 izlenme - 8 yıl önce İshal hastalığı nasıl tedavi edilir? uzm.dr. burak umut çağlar http://dorahospital.com
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 01:30
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 723 izlenme - 2 yıl önce İĞRENÇÇÇ bir şaka ile karşınızdayız. Elindeki tozu kız arkadaşı ile küvette şarap keyfi yaparken suya atan adamın efsane iğrenç şakası.
Tatil İshaline Dikkat! 02:24
Tatil İshaline Dikkat! 762 izlenme - 4 yıl önce Kurban Bayramı Tatili Tam 9 Gün… Planlar, Rezervasyonlar Aylar Öncesinden Yapıldı… Doyasıya Eğlenmek, Dinlenmek, Gezmek Gibi Güzel Planlarınız Arasına Hastalık Girsin İstemiyorsanız ‘tatil İshaline’ Karşı Dikkatli Olun… ‘tatil İshali’nin En Sevdiği Şartlar Mevsim Değişikliği Ve Hijyen Olmayan Ortamlar, Sevmediği İse Vücudun Yararlı Bakterileri Probiyotiklerin Görev Başında Olması… prof. Dr. Ziya Mocan ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iç Hastalıkları Bölümü Başkanı
Yan Kabindeki Adam İshal Olursa 01:59
Yan Kabindeki Adam İshal Olursa 828 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar yapılmış en mide bulandırıcı kamera şakasını bulduk. Baştan uyarıyoruz, midenize güvenmiyorsanız, direkt bu sayfadan koşarak uzaklaşın.
canlı yayın kazasının böylesi ! 00:43
canlı yayın kazasının böylesi ! 2.688 izlenme - 7 yıl önce köpeklerin gösteri yapacakları sırada podyuma gelen alımlı köpek bir kaza yaptı. sahibi utancından yerin dibine geçti
Çin İşkencesi Yöntemiyle İngilizce Öğreniyorum 01:26
Çin İşkencesi Yöntemiyle İngilizce Öğreniyorum 686 izlenme - 3 yıl önce Çinliler yine dil öğrenme işini yanlış çözümlüyor.Size tavsiyem videonun yarısından sonrasını defalarca izleyin.Bedava kokain kafası yaşatıyor.Benim anlamadıgım bu videoları ne kafayla çekiyorlar..Neyse Çin'in yaptığından sual olunmaz..İzleyelim ibret alalım...
Celal İle Ceren İshal Sahnesi 00:21
Celal İle Ceren İshal Sahnesi 863 izlenme - 4 yıl önce Celal İle Ceren İshal Sahnesi
İshali Kesmek İçin En Pratik Yöntem Nedir? 00:32
İshali Kesmek İçin En Pratik Yöntem Nedir? 98 izlenme - 7 ay önce Şiddetli ishali kesmek için yapılması gereken en pratik yol eskilerin yaptığı gibi, Türk kahvesi ile limonu karıştırarak tüketmek ve yemekti. Ama son zamanlarda hafif ishali kesen en kolay şey bildiğiniz kuru fasulyeyi havanda iyice dövüp suyla karıştırıp yutmaktır. Bu da ishali en kısa yoldan kesen bir yöntemdir. Ama şiddetli ishaliniz varsa doktorunuza başvurmanızı tavsiye ediyorum.
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak 05:15
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak 304 izlenme - 2 yıl önce Vincent, klasik genç şakalarından biri olan içeceğe müshil ilacı atmayı güzel kız arkadaşı üzerinde denemiş. Şaka sonunda arkadaşı utancından evi terkediyor. İyi seyirler!
Süt İçtim Cırcır Oldum 02:21
Süt İçtim Cırcır Oldum 276 izlenme - 2 yıl önce Bir sosyal sorumluluk projesinin trajikomik anlatımı; Sanat ve Sanatçıyı kollayan bir sosyal proje, bilahare gerçekleşmesini bekliyoruz.
kabızlık için kullanılan ilaçların yan etkileri va 01:43
kabızlık için kullanılan ilaçların yan etkileri va 711 izlenme - 8 yıl önce kabızlık için kullanılan ilaçların yan etkileri var mıdır? uzm.dr. burak umut çağlar http://dorahospital.com
2016 Rio Olimpiyatları İshal Olan Sporcu  00:28
2016 Rio Olimpiyatları İshal Olan Sporcu 83 izlenme - 1 yıl önce Zorlu koşullarda yarışan yarışçının en sonunda bırakması. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İshali Olan Hasta Nelere Dikkat Etmelidir? 01:50
İshali Olan Hasta Nelere Dikkat Etmelidir? 399 izlenme - 8 yıl önce İshali olan hasta nelere dikkat etmelidir? uzm.dr. burak umut çağlar
İshal Nasıl Geçer ? 01:50
İshal Nasıl Geçer ? 40 izlenme - 7 ay önce Şiddetli ishali kesmek için yapılması gereken en pratik yol eskilerin yaptığı gibi, Türk kahvesi ile limonu karıştırarak tüketmek ve yemekti. Ama son zamanlarda hafif ishali kesen en kolay şey bildiğiniz kuru fasulyeyi havanda iyice dövüp suyla karıştırıp yutmaktır. Bu da ishali en kısa yoldan kesen bir yöntemdir. Ama şiddetli ishaliniz varsa doktorunuza başvurmanızı tavsiye ediyorum.
İshale İyi Gelen Yiyecekler 03:42
İshale İyi Gelen Yiyecekler 36 izlenme - 7 ay önce İshale İyi Gelen Yiyecekler,İshal Tedavisine Yardımcı Gıdalar, İshal İçin Beslenme Önerileri Bazı gıdalar ishal belirtilerini hafifletebildiği gibi bazı gıdalar ishali şiddetlendirebilir. İshal olduğunuzda yağ, yağlı gıdalar ve yoğurt dışında kalan süt ürünlerini tüketmeyin. İshalle birlikte kusma görülüyorsa katı yemekler yerine çorba gibi sıvı ve sindirimi kolay yemekler tüketin. Ayrıca ishalken bol su içmeniz önerilmektedir. İshal 3-4 günden uzun sürdüyse ve şiddetini arttırıyorsa doktora görünün.
Melih Gökçek Ankara'nın Suyunu Savundu 02:16
Melih Gökçek Ankara'nın Suyunu Savundu 209 izlenme - 3 yıl önce Başkent Ankara,günlerdir şehrin şebeke suyuna atık suların karıştığı iddialarını tartışıyor Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,iddialarla ilgili basın toplantısı düzenleyip canlı yayında Ankara'nın şebeke suyu ve Fransız marka bir şişe içme suyuyla deney yaptı Gökçek,deneyin ardından 'CHP’nin onuruna' diyerek kapalı kutuda yer alan fakat şebeke suyu olduğunu iddia ettiği suyu içti.
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 01:05
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 307 izlenme - 3 yıl önce Erman Hoca'nın bilindik müthiş muhabbeti ile Şansal Büyük-A'nın kopuş anını izleyeceksiniz.