Hoşgeldiniz!

ishal

Asansörde 41 Saat Kalan İshal Adamın Dramı 03:06
Asansörde 41 Saat Kalan İshal Adamın Dramı 47.705 izlenme - 6 yıl önce Asansörde 41 Saat Kalan İshal Adamın Dramı
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 02:23
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 35.464 izlenme - 3 yıl önce Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası Asansöre telaşlı bir biçimde binen adam, asansördeki diğer kişilere ishali bomba gibi patlattı.
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 00:21
Hareket Yaparken Sıçan Çocuk 7.149 izlenme - 3 yıl önce Bu videodan çıkaracağımız sonuç, ishalsen ne olursa olsun karnını sıkıştıracak hareket yapma, gaz çıkarma! Yok sa alta sıçmak kaçınılmaz.
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 03:50
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 4.329 izlenme - 2 yıl önce Ekip arkadaşları öldükten sonra, bir de ishal sorunuyla karşılaşan Özgür, uzayda ishal olmanın ve yemek bulmanın zorluklarını anlatıyor. Bütçe yetersizliği nedeniyle vhs kasete kayıt edilen görüntüler, ufak bozulmalara rağmen, ilk ishal heyecanını hala koruyor.
ishal kız havuzda 00:16
ishal kız havuzda 10.143 izlenme - 9 yıl önce varmı bu havuzda olmak isteyen :)) zuhaa haaah
ishal adam hapşurursa ne olur 00:31
ishal adam hapşurursa ne olur 7.102 izlenme - 8 yıl önce lalallala
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 29:33
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 3.329 izlenme - 2 yıl önce Sokak lezzetleri nirvanasına hoş geldiniz. Işsizler için özel 30 dakika kızgın yağ, yumurta, hamur, tatlı tuzlu ne ararsan. Lakin baştan söyleyeyim, video cumshotsuz pornoya benziyor: Olayın yapılışı gösteriliyor, ancak tam yerken göreceğiz derken hoooop diğer videoya geçiyor. Böyle de bir spoiler vereyim dedim, sonra üzülmeyin çomarlar.
Tuvalette Yan Kabine İshal Sıçratmak 03:59
Tuvalette Yan Kabine İshal Sıçratmak 1.775 izlenme - 3 yıl önce Şakacı acele ile tuvalete girer güya ishal,bir an önce işini halledecek.Ardından yan kabine çikolata veya onun gibi sulu birşey sıçratır.Nutella ile yapılan gene çikolata ile yapılan şakaların buda başka bir benzeridir.İzliyoruz efendim.
İshal Neden Olur? İshalin Belirtileri Nelerdir? 01:42
İshal Neden Olur? İshalin Belirtileri Nelerdir? 847 izlenme - 2 yıl önce İshal çok yaygın ancak halk arasında çok ciddiye alınmayan bir hastalıktır. İshal neden olur? İshalin belirtileri nelerdir? Tüm bu soruların cevapları geç kalınmadan öğrenilmelidir.
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 01:30
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 1.339 izlenme - 3 yıl önce İĞRENÇÇÇ bir şaka ile karşınızdayız. Elindeki tozu kız arkadaşı ile küvette şarap keyfi yaparken suya atan adamın efsane iğrenç şakası.
İshali Kesmek İçin En Pratik Yöntem Nedir? 00:32
İshali Kesmek İçin En Pratik Yöntem Nedir? 360 izlenme - 1 yıl önce Şiddetli ishali kesmek için yapılması gereken en pratik yol eskilerin yaptığı gibi, Türk kahvesi ile limonu karıştırarak tüketmek ve yemekti. Ama son zamanlarda hafif ishali kesen en kolay şey bildiğiniz kuru fasulyeyi havanda iyice dövüp suyla karıştırıp yutmaktır. Bu da ishali en kısa yoldan kesen bir yöntemdir. Ama şiddetli ishaliniz varsa doktorunuza başvurmanızı tavsiye ediyorum.
İshal Yapan Besinler Nelerdir? 01:31
İshal Yapan Besinler Nelerdir? 2.116 izlenme - 8 yıl önce İshal yapan besinler nelerdir? uzm.dr. burak umut çağlar
İshal hastalığı nasıl tedavi edilir? 01:51
İshal hastalığı nasıl tedavi edilir? 1.717 izlenme - 8 yıl önce İshal hastalığı nasıl tedavi edilir? uzm.dr. burak umut çağlar http://dorahospital.com
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 01:30
İshal Numarası Yapıp Küveti Pisleten Adam 856 izlenme - 3 yıl önce İĞRENÇÇÇ bir şaka ile karşınızdayız. Elindeki tozu kız arkadaşı ile küvette şarap keyfi yaparken suya atan adamın efsane iğrenç şakası.
Tatil İshaline Dikkat! 02:24
Tatil İshaline Dikkat! 779 izlenme - 5 yıl önce Kurban Bayramı Tatili Tam 9 Gün… Planlar, Rezervasyonlar Aylar Öncesinden Yapıldı… Doyasıya Eğlenmek, Dinlenmek, Gezmek Gibi Güzel Planlarınız Arasına Hastalık Girsin İstemiyorsanız ‘tatil İshaline’ Karşı Dikkatli Olun… ‘tatil İshali’nin En Sevdiği Şartlar Mevsim Değişikliği Ve Hijyen Olmayan Ortamlar, Sevmediği İse Vücudun Yararlı Bakterileri Probiyotiklerin Görev Başında Olması… prof. Dr. Ziya Mocan ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iç Hastalıkları Bölümü Başkanı
Yan Kabindeki Adam İshal Olursa 01:59
Yan Kabindeki Adam İshal Olursa 887 izlenme - 4 yıl önce Bugüne kadar yapılmış en mide bulandırıcı kamera şakasını bulduk. Baştan uyarıyoruz, midenize güvenmiyorsanız, direkt bu sayfadan koşarak uzaklaşın.
Romantik Anında İshal Olan Fil 00:52
Romantik Anında İshal Olan Fil 445 izlenme - 2 yıl önce Tam o işi yapacakken gelen kaka sonucu mahçup olan fil bir ara gözgöze gelmemeyi tercih ediyor. Güney Afrika'da safariye katılan grup bu anı çekerken görüntülemişler
canlı yayın kazasının böylesi ! 00:43
canlı yayın kazasının böylesi ! 2.689 izlenme - 8 yıl önce köpeklerin gösteri yapacakları sırada podyuma gelen alımlı köpek bir kaza yaptı. sahibi utancından yerin dibine geçti
Çin İşkencesi Yöntemiyle İngilizce Öğreniyorum 01:26
Çin İşkencesi Yöntemiyle İngilizce Öğreniyorum 761 izlenme - 3 yıl önce Çinliler yine dil öğrenme işini yanlış çözümlüyor.Size tavsiyem videonun yarısından sonrasını defalarca izleyin.Bedava kokain kafası yaşatıyor.Benim anlamadıgım bu videoları ne kafayla çekiyorlar..Neyse Çin'in yaptığından sual olunmaz..İzleyelim ibret alalım...
Celal İle Ceren İshal Sahnesi 00:21
Celal İle Ceren İshal Sahnesi 907 izlenme - 5 yıl önce Celal İle Ceren İshal Sahnesi
İshal Nasıl Geçer ? 01:50
İshal Nasıl Geçer ? 186 izlenme - 1 yıl önce Şiddetli ishali kesmek için yapılması gereken en pratik yol eskilerin yaptığı gibi, Türk kahvesi ile limonu karıştırarak tüketmek ve yemekti. Ama son zamanlarda hafif ishali kesen en kolay şey bildiğiniz kuru fasulyeyi havanda iyice dövüp suyla karıştırıp yutmaktır. Bu da ishali en kısa yoldan kesen bir yöntemdir. Ama şiddetli ishaliniz varsa doktorunuza başvurmanızı tavsiye ediyorum.
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak 05:15
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak 376 izlenme - 3 yıl önce Vincent, klasik genç şakalarından biri olan içeceğe müshil ilacı atmayı güzel kız arkadaşı üzerinde denemiş. Şaka sonunda arkadaşı utancından evi terkediyor. İyi seyirler!
İshale İyi Gelen Yiyecekler 03:42
İshale İyi Gelen Yiyecekler 153 izlenme - 1 yıl önce İshale İyi Gelen Yiyecekler,İshal Tedavisine Yardımcı Gıdalar, İshal İçin Beslenme Önerileri Bazı gıdalar ishal belirtilerini hafifletebildiği gibi bazı gıdalar ishali şiddetlendirebilir. İshal olduğunuzda yağ, yağlı gıdalar ve yoğurt dışında kalan süt ürünlerini tüketmeyin. İshalle birlikte kusma görülüyorsa katı yemekler yerine çorba gibi sıvı ve sindirimi kolay yemekler tüketin. Ayrıca ishalken bol su içmeniz önerilmektedir. İshal 3-4 günden uzun sürdüyse ve şiddetini arttırıyorsa doktora görünün.
İshal Nasıl Geçer? 01:51
İshal Nasıl Geçer? 152 izlenme - 1 yıl önce İshal, bir diğer adı ile de diare, sulu dışkı, dışkıya normalden fazla çıkma veya dışkı miktarında artış, hastalığın tanımı olarak özetlenebilir. Genel olarak ishal olmuş kişiler bir günde 250 gr'dan fazla dışkılamaya çıkar ve bu oranın en az % 70 kadarı da sıvıdır. Dünya Sağlık Örgütü, ishal için günde 3 defadan fazla dışkılama ve dışkının sıvı halde olması durumunda ishal hastalığının oluşumu ön görmüştür. Lakin anne sütü ile beslenen bebekler için durum aynı değildir. Küçük bir bebeğin ishal olduğunu anlamak için doktorlar, her zamankinden fazla sulu dışkı çıkartması ve bu dışkının da sayısının çok olmasını yeterli görmüştür. Anne sütü ile beslenen bebekler normalde sulu dışkılama yaptıkları için ishal tanısını koyabilmek biraz zor olmaktadır. İshal olan bir kişinin bağırsak yüzeyinde bulunan mukoza tabası hasar görmüş veya zedelenmiş olabilir. Mukoza tabakasının h
kabızlık için kullanılan ilaçların yan etkileri va 01:43
kabızlık için kullanılan ilaçların yan etkileri va 717 izlenme - 8 yıl önce kabızlık için kullanılan ilaçların yan etkileri var mıdır? uzm.dr. burak umut çağlar http://dorahospital.com
Süt İçtim Cırcır Oldum 02:21
Süt İçtim Cırcır Oldum 288 izlenme - 3 yıl önce Bir sosyal sorumluluk projesinin trajikomik anlatımı; Sanat ve Sanatçıyı kollayan bir sosyal proje, bilahare gerçekleşmesini bekliyoruz.
İshali Olan Hasta Nelere Dikkat Etmelidir? 01:50
İshali Olan Hasta Nelere Dikkat Etmelidir? 401 izlenme - 8 yıl önce İshali olan hasta nelere dikkat etmelidir? uzm.dr. burak umut çağlar
2016 Rio Olimpiyatları İshal Olan Sporcu  00:28
2016 Rio Olimpiyatları İshal Olan Sporcu 89 izlenme - 2 yıl önce Zorlu koşullarda yarışan yarışçının en sonunda bırakması. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Asansörde 41 Saat Mahsur Kalan İshal Adam 03:05
Asansörde 41 Saat Mahsur Kalan İshal Adam 452 izlenme - 6 yıl önce http
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 01:05
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 335 izlenme - 3 yıl önce Erman Hoca'nın bilindik müthiş muhabbeti ile Şansal Büyük-A'nın kopuş anını izleyeceksiniz.