Hoşgeldiniz!

İsmail Küçükkaya

İsmail Küçükkaya Kimdir? 01:13
İsmail Küçükkaya Kimdir? 1.426 izlenme - 2 yıl önce İsmail Küçükkaya Biyografi, İsmail Küçükkaya Kim, İsmail Küçükkaya Kimdir, İsmail Küçükkaya Hayatı, İsmail Küçükkaya Yaşamı, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'İsmail Küçükkaya Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İsmail Küçükkaya Evlendi 01:04
İsmail Küçükkaya Evlendi 351 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci İsmail Küçükkaya, Samsun'da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile bu akşam dünya evine girdi. Aile yakınlarının ve çiftin dostlarının davetli olduğu nikah saat 19:30'da kıyıldı. Çiftin nikah şahitliklerini Tarihçi İlber Ortaylı, Bahçeşehir Okulları kurucusu Enver Yücel, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Fox Yönetim Kurulu üyesi Engin Güner ve Fox GYM Doğan Şentürk ve Göztepe Spor Başkanı Mehmet Sepil üstlendi.
Rize'de Canlı Yayın Yapan İsmail Küçükkaya'ya Vatandaş Tepkisi 02:36
Rize'de Canlı Yayın Yapan İsmail Küçükkaya'ya Vatandaş Tepkisi 514 izlenme - 2 yıl önce FOX TV spikeri İsmail Küçükkaya, canlı yayın sırasında 2 kişinin "İktidar hiç mi iyi bir şey yapmıyor" diyerek tepki göstermesi üzerine neye uğradığını şaşırdı.
Ünlü Gazeteci İsmail Küçükkaya Evlendi 01:00
Ünlü Gazeteci İsmail Küçükkaya Evlendi 154 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Gazeteci İsmail Küçükkaya Evlendi Gazeteci İsmail Küçükkaya, Samsun'da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile bu akşam dünyaevine girdi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 02:30
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 446 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv bu sabah gerekli olanı yapmış ve hala konuşmaya yüz bulabilen Soma Holding'in canlı yayınını "Biz size masal dinletmeyeceğiz" diyerek kesmişler.Gerek Fatih Portakal gerek İsmail Küçükkaya Fox Tv cidden gururlu ve muhteşem bir haber ekibi yapmış.Alkışlayarak izliyoruz..
Devlet Bahçeli'den İsmail Küçükkaya'ya Göderme 01:25
Devlet Bahçeli'den İsmail Küçükkaya'ya Göderme 45 izlenme - 9 ay önce Gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bahçeli, İsmail Küçükkaya için " Allah muhafaza büyük kaya olmamış yoksa başımız beladan kurtulmazdı" dedi. MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısı sonrası gazetecilerin soruların cevapladı. Bahçeli, "Ak partiden onaylamadığınız bir başkanlık teklifi gelirse ne diyeceksiniz" sorusuna İsmail Küçükkaya'ya göndermede bulunarak "Hele bir gelsin görelim, başkaları gibi önceden bir karar vermek doğru değil. Bu CHP'nin işidir. Bir de sütünü içerken İsmail Küçükkayanın işidir.İsmail Küçükkaya da Allahtan büyük kaya olmamış olsaydı başımız beladan kurtulmazdı" şeklinde cevap verdi. MUHABİRE ÇIKIŞTI: ANCA BÖYLE SORU SORARSINIZ "Başkanlık tartışması 15 temmuz sonrası yoktu siz gündeme getirdiniz bunu. Ak partinin gündeminde bile yokken bunu neden gündeme taşıdınız" sorusu üzerine "Onu ilerde çok daha iyi anlayacaksınız.Türkiye'de fiili durumun devamını arzulayanlar 15 Temmuz'da çok ciddi olayların yaşandığı bir ortamda kriz isteyenler 2. dalga darbecilerdir." diyen Bahçeli bu soru üzerine 'FETÖ ile ilgili ikinci bir risk mi var' diye soran ANKA muhabirine tepki göstererek 'Siz anca böyle soru sorarsınız' dedi.