Hoşgeldiniz!

İsmail Küçükkaya Videoları İzle

Fatih Portakal'dan Morarma Açıklaması 00:40
Fatih Portakal'dan Morarma Açıklaması 8.513 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım seçim sonuçları AK Parti'nin tek başına iktidarına işaret ettiği anlarda FOX TV'nin seçim programını sunan İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal'ın suratlarının asılması, sosyal medyada gecenin en çok konuşulanları arasına girdi. Fatih Portakal da sosyal medyada dolaşan yüzlerinin asık olduğu fotoğraf ile ilgili açıklama yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Canlı Yayında Ağlaması 03:00
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Canlı Yayında Ağlaması 7.002 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı canlı yayında çocukluk ve gençlik fotoğraflarının ekrana yansıtılmasıyla duygulu anlar yaşamış. Görüntler Fox Tv'de yayınlanan Çalar Saat programından.
Fox Tv'den 00:23
Fox Tv'den "justin Bieberlake" Gafı! 4.270 izlenme - 3 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan 'Çalar Saat'in sunucusu İsmail Küçükkaya, ilginç bir hata yaptı. Justin Timberlake'in İstanbul'daki konserinden bahsederken yanlışlıkla Justin Bieberlake diyen İsmail Küçükkaya izleyenleri güldürdü.
Fox Tv Sunucusu Canlı Yayında Polisi Fırçaladı 00:48
Fox Tv Sunucusu Canlı Yayında Polisi Fırçaladı 2.357 izlenme - 2 yıl önce Çalar Saat' programını sunan İsmail Küçükkaya bir polisin araç kullanırken telefonla konuşmasına çok kızarak canlı yayında fırça attı. Fox TV'de yayınlanan Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya bir polisin araç kullanırken telefonla konuşmasına çok kızdı.Programını Edirne'de açık havada gerçekleştiren İsmail Küçükkaya'ya bir polis aracı kormaya basarak selam verdi. CANLI YAYINDA POLİSİ FIRÇLADI Polisin selamını alan İsmail Küçükkaya o polisin araç kullanırken telefonla konuştuğunu gördü. Gördüğü manzara karşısında deliye dönen ismail Küçükkaya 'Araba kullanırken telefonla konuşuyor... Araba kullanırken telefonla konuşma polis! Bakın polis geçti elinde cep telefonuyla araba kullanıyor bu yapılmaz. Öğretmen, polis ve anneler bize örnektir' dedi.
İsmail Küçükkaya'nın Yönetmeni Fırçalaması 01:03
İsmail Küçükkaya'nın Yönetmeni Fırçalaması 229 izlenme - 4 ay önce Fox Tv'de sabah haberlerini sunan ismail Küçükkaya bülten esnasında kendisini hazırlıksız yakalayan yönetmene fırçayı bastı.
İsmail Küçükkaya Kimdir? 01:13
İsmail Küçükkaya Kimdir? 1.418 izlenme - 2 yıl önce İsmail Küçükkaya Biyografi, İsmail Küçükkaya Kim, İsmail Küçükkaya Kimdir, İsmail Küçükkaya Hayatı, İsmail Küçükkaya Yaşamı, 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'İsmail Küçükkaya Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İsmail Küçükkaya: Haber saklamak hakikaten namuzsuzluktur 00:33
İsmail Küçükkaya: Haber saklamak hakikaten namuzsuzluktur 2.265 izlenme - 4 yıl önce Fox TV ekranlarında "Çalar Saat" programını sunan İsmail Küçükkaya, gazete manşetlerini okurken "Yeni Akit" gazetesinin rüşvet ve yolsuzluk operasyonunu görmezden gelmesini ağır bir dille eleştirdi.
Çalar Saat 02:14
Çalar Saat 1.350 izlenme - 2 yıl önce İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat (Fox TV - 05.02.2015) Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Canlı Yayında Ağlaması 03:00
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Canlı Yayında Ağlaması 1.306 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fox TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya'nın Çalar Saat programına konuk oldu. Programda çocukluk ve gençlik fotoğrafları klip şeklinde gösterilirken CHP lideri de gözyaşlarına engel olamadı. Programda CHP liderini büyük bir sürpriz bekliyordu. Kılıçdaroğlu'nun çocukluk ve gençlik fotoğrafları klip eşliğinde gösterildi. Sunucu İsmail Küçükkaya'nın o günlere dair sorusuna Kılıçdaroğlu şöyle cevap verdi: "Yedi kişilik çocuğu olan bir aileden. Babam küçük bir memur. Üniversiteyi bitiren sadece benim. Ablam okuma yazma bilmez, annem gibi. Zor koşullarda. Ayakkabı almaya kalksa nasıl alacak. Çevreme baktığımız zaman üç aşağı beş yukarı öyleydi. Çizmem var büyük, büyüdüğünde giyilsin ayağıma olsun diye." Ortaya da böyle duygu dolu anlar çıkması gayet normal bir şey olsa gerek. İzleyelim..
İsmail Küçükkaya Evlendi 01:04
İsmail Küçükkaya Evlendi 332 izlenme - 12 ay önce Gazeteci İsmail Küçükkaya, Samsun'da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile bu akşam dünya evine girdi. Aile yakınlarının ve çiftin dostlarının davetli olduğu nikah saat 19:30'da kıyıldı. Çiftin nikah şahitliklerini Tarihçi İlber Ortaylı, Bahçeşehir Okulları kurucusu Enver Yücel, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Fox Yönetim Kurulu üyesi Engin Güner ve Fox GYM Doğan Şentürk ve Göztepe Spor Başkanı Mehmet Sepil üstlendi.
Rize'de Canlı Yayın Yapan İsmail Küçükkaya'ya Vatandaş Tepkisi 02:36
Rize'de Canlı Yayın Yapan İsmail Küçükkaya'ya Vatandaş Tepkisi 512 izlenme - 2 yıl önce FOX TV spikeri İsmail Küçükkaya, canlı yayın sırasında 2 kişinin "İktidar hiç mi iyi bir şey yapmıyor" diyerek tepki göstermesi üzerine neye uğradığını şaşırdı.
İsmail Küçükkaya'dan Arda'ya: Ben Sana Adam Olamazsın Dedim 05:03
İsmail Küçükkaya'dan Arda'ya: Ben Sana Adam Olamazsın Dedim 19 izlenme - 3 hafta önce Fox TV spikeri İsmail Küçükkaya, Arda Turan'a çıkıştı, "Ben sana 'Futbolcu olamazsın, Barça'ya transfer olamazsın demedim, ben sana adam olamazsın." dedim." ifadesini kullandı.
25 Kasım 2015 - Fox Çalar Saat Girişimcilik Öyküleri Tanıtımı 00:35
25 Kasım 2015 - Fox Çalar Saat Girişimcilik Öyküleri Tanıtımı 639 izlenme - 2 yıl önce 25 Kasım 2015 tarihli, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat isimli programda, sunucu İsmail Küçükkaya, kitabımızın tanıtımını yapmıştır. Kendisine bizi onurlandırdığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Ünlü Gazeteci İsmail Küçükkaya Evlendi 01:00
Ünlü Gazeteci İsmail Küçükkaya Evlendi 150 izlenme - 12 ay önce Ünlü Gazeteci İsmail Küçükkaya Evlendi Gazeteci İsmail Küçükkaya, Samsun'da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile bu akşam dünyaevine girdi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 02:30
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 445 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv bu sabah gerekli olanı yapmış ve hala konuşmaya yüz bulabilen Soma Holding'in canlı yayınını "Biz size masal dinletmeyeceğiz" diyerek kesmişler.Gerek Fatih Portakal gerek İsmail Küçükkaya Fox Tv cidden gururlu ve muhteşem bir haber ekibi yapmış.Alkışlayarak izliyoruz..
İsmail Küçükkaya, İzmir'de Beklediği İlgiyi Göremedi 02:08
İsmail Küçükkaya, İzmir'de Beklediği İlgiyi Göremedi 411 izlenme - 2 yıl önce Rize'de umduğunu bulamayan FOX TV spikeri, İzmir'de yaptığı canlı yayında çevresinde toplanan az sayıdaki kişi için "birkaç bin" ifadesini kullandı.
İsmail Küçükkaya'dan İzleyiciye Tepki: Bayram edin 01:04
İsmail Küçükkaya'dan İzleyiciye Tepki: Bayram edin 147 izlenme - 2 yıl önce İpek Holding'e operasyon haberini sunarken morali bozulan Küçükkaya'ya izleyiciler "Dikkat et inme inecek" uyarısı yaptı. Uyarıya kızan Küçükkaya ise savunmaya geçti.. "SİZ DE BAYRAM EDİN KARDEŞİM"
Fox TV Canlı Yayında Anne'den Gönderme 01:27
Fox TV Canlı Yayında Anne'den Gönderme 273 izlenme - 2 yıl önce FOX TV'de Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya, vatandaşlara sağlık harcamalarıyla ilgili yardımları sordu. Mikrofon uzatılan vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın aldığı gemileri hatırlatarak "Paramızı kesiyor. Bize 6 ayda bir 20 lira veriyor. O 20 lirayı alsın da, cebine koysun, 'gemicik' alır." dedi. Canlı yayında yaşananlar, kameraya böyle yansıdı.
Fox TV'de Ebru Gündeş Klibi İle Reza Zarrab'a Gönderme 01:35
Fox TV'de Ebru Gündeş Klibi İle Reza Zarrab'a Gönderme 147 izlenme - 1 yıl önce İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' programı açılışı böyle yaptı. Fox TV'de sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya, 'Çalar Saat' programının açılışını Ebru Gündeş'in 'Gidiyor Gönlümün Efendisi' şarkısı ile ABD'de tutuklanan eşi Reza Zarrab'a göndermeyle yaptı. Türkiye’deki 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının kilit ismi olan ve tutuklandıktan 40 gün sonra tahliye edilen 33 yaşındaki İran asıllı iş adamı Reza Zarrab, Miami’de "İran yaptırımlarını baypas ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamaları"ndan tutuklandı. Savcılığın, 75 yıl hapis istediği Zarrab'ın, eşi Ebru Gündeş'in yanında gözaltına alındığı Gündeş'in avukatı aracılığıyla açıklanmıştı.
Fox Tv 'Masal Dinlettirmeyeceğiz' Deyip Holding Konuşmasını Yarıda Kesti 02:30
Fox Tv 'Masal Dinlettirmeyeceğiz' Deyip Holding Konuşmasını Yarıda Kesti 362 izlenme - 3 yıl önce Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunumuyla ekrana gelen 'Çalar Saat' programında Soma Holding'in Soma faciasıyla ilgili basın toplantısının yayını yarıda kesildi.
Devlet Bahçeli'den İsmail Küçükkaya'ya Göderme 01:25
Devlet Bahçeli'den İsmail Küçükkaya'ya Göderme 44 izlenme - 8 ay önce Gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bahçeli, İsmail Küçükkaya için " Allah muhafaza büyük kaya olmamış yoksa başımız beladan kurtulmazdı" dedi. MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısı sonrası gazetecilerin soruların cevapladı. Bahçeli, "Ak partiden onaylamadığınız bir başkanlık teklifi gelirse ne diyeceksiniz" sorusuna İsmail Küçükkaya'ya göndermede bulunarak "Hele bir gelsin görelim, başkaları gibi önceden bir karar vermek doğru değil. Bu CHP'nin işidir. Bir de sütünü içerken İsmail Küçükkayanın işidir.İsmail Küçükkaya da Allahtan büyük kaya olmamış olsaydı başımız beladan kurtulmazdı" şeklinde cevap verdi. MUHABİRE ÇIKIŞTI: ANCA BÖYLE SORU SORARSINIZ "Başkanlık tartışması 15 temmuz sonrası yoktu siz gündeme getirdiniz bunu. Ak partinin gündeminde bile yokken bunu neden gündeme taşıdınız" sorusu üzerine "Onu ilerde çok daha iyi anlayacaksınız.Türkiye'de fiili durumun devamını arzulayanlar 15 Temmuz'da çok ciddi olayların yaşandığı bir ortamda kriz isteyenler 2. dalga darbecilerdir." diyen Bahçeli bu soru üzerine 'FETÖ ile ilgili ikinci bir risk mi var' diye soran ANKA muhabirine tepki göstererek 'Siz anca böyle soru sorarsınız' dedi.
Melih Gökçek'in Harikalar Dünyası (Dinozor ve Robot İçerir!) 18:23
Melih Gökçek'in Harikalar Dünyası (Dinozor ve Robot İçerir!) 167 izlenme - 2 yıl önce geçen gece İsmail küçükkaya'nın programında yine klasik melih gökçek tavırlarıyla karşılaştık. kendisinin konuşulmaya çalışıldığı bir ortamdan "ad hominem" yapmaya devam etti. Yani konuyu kendi üzerinden, başkasına saptırmak veya cevap vermesi gerek konular yerine başka konulara kaymak. Gerçekten bu işi mükemmel yapıyor melih başgan. Sunucunun soru sorması gereken programda, sunucuya soru sorup, kendi üzerindeki stresi başkasına yüklüyor. İsmail küçükkaya'ya da "chplisin; akşam gazetesinde akpliydin, kovulunca muhalif oldun" şeklinde tatlı bir ad hominem girişiminde bulunsa da, ismail bana mısın demedi. çelik gibi bir duruşu vardı. Küçükkaya, Başgan'ın "sen şusun sen busun" muhabbetiyle mevzuyu daha fazla saptırmasına izin vermeyip çiftlik kavşağındaki dinozora ve otorobota getirdi. Getirdi ama işin içine para ve rakamlar girince küçük dilimi yutacak gibi oldum. Çinden gelen ucube robotlardan biri 50bin dolarmış. yaklaşık 135bin lira. hani şu otobüsleri gece çalıştıramıyoruz. burası belediye, zarar ediyoruz diyen 21 yıllık ankara belediye başkanımız var ya. o söylüyor. dinozor fiyatları ise 2000tl ile 50bin arası değişiyormuş. valla nasıl bir fiyat skalası bu ben şahsen anlamadım. 2000 ile 50bin. tahminen dinozor fiyatları da 30-50bin aralığında. 2000 liralık dinozorlar masaüstüne konan, biblolar mı. bilmiyorum işte net bir rakam yok. arasında değişiyormuş. sadece alınan dinozor sayısı 200'müş. dinozor güvenpark'ta bir dönem çok ilgi çekmişti doğru. ama ankara denen şehir 30 yıl önce ayda 5 farklı opera, tiyatro eseriyle türkiye'nin en sanatsal şehriydi. derya sineması, batı sineması gibi sinemalarda insanlar kuyruklara girerdi. şu an şehrin dinamiklerini canlandıracak bir etkinlik kalmadı. insanları avm'lere kaydırınca şehrin merkezinde dinozor görünce şaşırıp fotoğraf çektiriyoruz. ankara'nın turizm şehri olması için ankapark gibi bir disneyland modeline ihtiyaç yok. insanlar paris'e disneyland'e gittikleri için gitmiyorlar. paris'e gittikleri için disneyland'e gidiyorlar. burada lojik bir eksiklik var. kimse ankapark var diye viyana'dan ankara'ya gelmez. gelmez çünkü şehirde renk yok. bırakın rengi otobüs yok. 23'ten sonra taksiden başka ulaşım olmayan şehirde insanlar evlerine kapanıyorlar. zarar ettiğini söylediği cng ile çalışan belediye otobüsü km'de 50 kuruş yakıyor. 30km2lik çayyolu otobüsü gece saat başı 1 kez kalksa ve gece tarifesi 5tl olsa, otobüse 4 kişi bindiğinde o hat masrafını çıkarıyor. 10 kişi bindiğinde kara geçiyor. 30km'de, tek hat üzerinde ortalama 80-100 kişinin bindiği otobüsler zarar ettiği için mi kaldırıldı bilmiyorum. fakat mansur yavaş "10 biniş 3tl olacak" derken bol keseden sallamamıştı. bunları hesaplamıştı. melih gökçek'in turizm sevdası önce şehir kapılar ve betonarme saatler ile başladı, şimdi de ankapark. kaç para harcanmış, yayını iyi dinleyin, 800milyon tl (eski parayla 800 trilyon!). "ankara'yı ankapark sayesinde turizm merkezi yapacam" diyor başgan. ben de diyorum ki, ankara kültür-sanat şehri olursa ancak bir turizm şehri olur. bakın macaristan'ın sikindirik şehirlerine, sikindirik şehirlerde, sopron gibi kasabadan bozma yerlerde insanları çekmek için büyük müzik festivalleri düzenleniyor. pamplona denen küçücük kasabada boğa festivalinde otel fiyatları 5 katına çıkıyor. sopron denen şehirde ankapark gibi bir yer açsan dünyanın en büyük rollercoasterını da koysan kimse gitmez. şehrin kalbi sokakta atar. içki içiliyor, tuhaf larç davranışlarda bulunuluyor diye bu adamlar şehrin kalbini beton binalara soktular. hala da sokmaya devam ediyorlar. projesini dalokay'ın çizdiği 90'ların başında ankara'nın cazibe merkezi olan altınpark şu an gözleme yenilip, çay içilen bir yer haline geldi. insanları, gençleri sokağa teşvik etmek lazım. neden eskişehir2i seviyorsunuz, ankara'ya gri diyorsunuz? orhan veli'nin ulaşımın en ilkel şartlarda kaçıp kaçıp geldiği ankara'da, kürdün meyhanesi'nde ne vardı da, şimdi yok. ilberb ortaylı'nın senelerce yaşadığı ankara'ya milletvekili yapsalar bile gelmem demesi sizce niye. adam diyor ki, ben o yıllardayken ayda 5 farklı opera oyunu sergileniyordu. şimdi oyun yok diyor. neden? ne oldu bu oyunlara? insanların batakhane diye gitmediği sakarya'da, cesmi ersöz gençlerle sanat, siyaset konuşuyordu. nerede o insanlar? ne değişti de herkes gitti. ankara bu kadar grileşti? başkan burayı okuyorsa bu şehre 24 saat ulaşımı versin, insanlara sokağı sevdirsin, evlerin tıkmasın. kültür-sanat etkinliklerini, müzik festivallerini, bienalleri desteklesin. bu şehrin çin malı otobotlara ihtiyacı yok. bu şehrin yaşamaya ihtiyacı var. not: küçükkaya'nın başganııım, başganıııım demesini anlamsız buldum.
İsmail Küçükkaya'dan İlginç Hata: Justin Bieberlake 00:23
İsmail Küçükkaya'dan İlginç Hata: Justin Bieberlake 269 izlenme - 3 yıl önce Fox Tv'de hafta içi her sabah yayınlanan 'Çalar Saat'in sunucusu İsmail Küçükkaya, canlı yayında ilginç bir hataya imza attı.
Babası Altı Buçuk Yıl Hapis Cezası Alan Kızın Feryadı 01:19
Babası Altı Buçuk Yıl Hapis Cezası Alan Kızın Feryadı 146 izlenme - 2 yıl önce Sabah haberlerini Adana'da yapan FOX TV, Adanalı vatandaşların sesine kulak vermiş. Babası 6 buçuk yıl hapis cezası alan küçük kızımız da İsmail Küçükkaya'ya dert yanmış. Belki küçük kıza olayı yumuşatarak anlatmışlardır, belki detayları bilmememiz kızın babasının masumiyetini ortaya koymayabilir ama kızın bir umutla İsmail Küçükkaya'ya kurtarıcı gözüyle bakıp o soruyu sorması gerçekten içler acısı. Umarım küçük kızın babası masumdur ve umarım en yakın zamanda kavuşurlar. Ayrıca böyle akıllı bir neslin yetişmesi dileğiyle.
Faruk Çelik’in Zorlandığı Soru: 1.000 Lira'yla Nasıl Geçinilir? 03:08
Faruk Çelik’in Zorlandığı Soru: 1.000 Lira'yla Nasıl Geçinilir? 125 izlenme - 2 yıl önce İsmail Küçükkaya, ’Çalar Saat’te konuk ettiği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e ’Bin lira maaşla nasıl geçinilir anlatır mısınız?’ diye sordu. Bakan Çelik ise sorunun erken yaşta emekli olan vatandaşlarda olduğunu söyledi.
Fox Tv 'Masal Dinlettirmeyeceğiz' Deyip Holding Konuşmasını Yarıda Kesti 02:30
Fox Tv 'Masal Dinlettirmeyeceğiz' Deyip Holding Konuşmasını Yarıda Kesti 165 izlenme - 3 yıl önce Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunumuyla ekrana gelen 'Çalar Saat' programında Soma Holding'in Soma faciasıyla ilgili basın toplantısının yayını yarıda kesildi.
Başbakan 2. Atatürk Olabilir Diyen Kütahyalı 00:58
Başbakan 2. Atatürk Olabilir Diyen Kütahyalı 117 izlenme - 2 yıl önce Her sabah İsmail Küçükkaya izleyen biri olarak kütahya'da yaptıgı sokak röportajını dinlerken röportaj veren sakallı beyefendinin başbakanı ikinci Atatürk gibi görmesini şok içinde izlerken bu videoyu almayı ihmal etmedim tabi