Hoşgeldiniz!

israil askeri

israil'i çıldırtan görüntü 01:10
israil'i çıldırtan görüntü 6.800 izlenme - 8 yıl önce israil medyasının gündeminde batı şeria'da devriye gezerken aniden dans etmeye başlayan israil askerlerinin görüntüleri vardı.dün internet sitelerine düşen israil askerlerinin görüntüleri ülkede şok etkisi yarattı...
Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 00:29
Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 2.505 izlenme - 3 yıl önce İsrail askerinin ne kadar iyi niyetli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Ülkesini işgal etmeye gelen çocuklara mermiyle değilde yiyecekler karşılık vermeleri şık bir davranış olmuş.
Silahlı İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Cüneyt Özdemir'e Konuştu 03:49
Silahlı İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Cüneyt Özdemir'e Konuştu 1.757 izlenme - 6 yıl önce Geçtiğimiz günlerde İsrail askerine kafa tutan kız, Cüneyt Özdemir'e konuk oldu. Ahed Tamimi adındaki küçük kız, İsrail askerinin abisini kaçırdığını, bu yüzden o askerlere kafa tuttuğunu ifade etti.
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 06:35
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 1.326 izlenme - 6 yıl önce Filistinli kızların İsrail askerine büyük tepkisi
 Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 00:29
Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 806 izlenme - 4 yıl önce İsrail askerinin ne kadar iyi niyetli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Ülkesini işgal etmeye gelen çocuklara mermiyle değilde yiyecekler karşılık vermeleri şık bir davranış olmuş.
İsrail Askerinin Namaz Kılan Adama Tekme Atması 00:24
İsrail Askerinin Namaz Kılan Adama Tekme Atması 189 izlenme - 12 ay önce Mescid-i Aksa'yı işgal eden İsrail'e karşı düzenlenen protestolar sırasında namaz kılan Filistinli genç İsrail askeri tarafından böyle tekmelenmiş.
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 00:13
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 629 izlenme - 4 yıl önce İsrail askeri böyle vuruldu. İsrail'İn, Gazze'ye kara operasyonu başlatmasının ardından Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları Gazze halkını savunuyor. Kassam'ın keskin nişancıları tarafından öldürülen İsrailli askerin ölüm anı görüntülendi.
İsrail Askeri İstemiyoruz 04:29
İsrail Askeri İstemiyoruz 321 izlenme - 3 yıl önce Videoyu izlediniz, açıklamaya gerek yok. Sadece videonun orijinalindeki açıklamayı sizlerle paylaşıyorum. İsrail işgalini reddeden ve işgale karşı duran herkesi, çağrımıza kulak vermeye ve İsrail'in işgaline en ulaşılabilir noktadan başlayarak tepki vermeye davet ediyoruz. Çünkü, İsrail Ordusu adına katliam yapan çifte uyruklu katilleri durdurmak sizin elinizde... Sadece bir dilekçe göndererek, savaştan sonra aranıza dönecek olan katillerin özgürce hayatına devam edememesini sağlayabilirsiniz!
İsrail Askerinin Rehin Alındığını Öğrenen Filistinliler'in Sevinci 02:12
İsrail Askerinin Rehin Alındığını Öğrenen Filistinliler'in Sevinci 256 izlenme - 3 yıl önce Haberin yapıldığı anda Filistinliler bir tane İsrail askerinin rehin alındığını öğreniyor sonrası malum.
İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Konuştu 5N1K Programında 04:00
İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Konuştu 5N1K Programında 276 izlenme - 6 yıl önce CNN Türk'de Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K programında canlı yayına bağlanan Filistinli çocuk Ahed Tamimi o gün yaşadığı olayı anlattı. Teknik aksaklık ve Ahed'in utangaç hali, bağlantının yarıda kesilmesine neden oldu.
İsrail askeri Filistinli bir çocuğu tekmeledi 02:00
İsrail askeri Filistinli bir çocuğu tekmeledi 306 izlenme - 6 yıl önce Şerefsizzzzz İsrail , Oruspu Çocugu !!! Bunların Hesabını Bir Gün Ama Mutlaka Bir gün VERECEKSİNİZZZ !!!! İzlemeyen Kalmasın Dostlar Bu Şerefsizlerin Yaptıgı Yanına Kar Kalmaz !!!!
10 Yaşındaki Filistinli Kız İsrail Askerlerine Kafa Tutuyor 01:53
10 Yaşındaki Filistinli Kız İsrail Askerlerine Kafa Tutuyor 462 izlenme - 6 yıl önce 10 Yaşındaki Filistinli Kız İsrail Askerlerine Kafa Tutuyor
İsrail Askeri köpeğini yaralı Filistinli protestocunun üzerine saldı 01:38
İsrail Askeri köpeğini yaralı Filistinli protestocunun üzerine saldı 240 izlenme - 6 yıl önce İsrail Askeri köpeğini yaralı Filistinli protestocunun üzerine saldı
İsrailli Askerler Filistinli Çocuğu Tekmeliyor! 01:27
İsrailli Askerler Filistinli Çocuğu Tekmeliyor! 240 izlenme - 6 yıl önce El-Halil şehrinde, otomatik silahlı İsrail askeri, arkasından sinsice yakaladığı 9 yaşındaki Filistinli çocuğu yerde sürüklerken bir diğer İsrail askeri de koşarak gelip küçük çocuğa tekme ile saldırıyor.
İsrailli Askerlerin Russia Today Muhabirine Saldırması 01:15
İsrailli Askerlerin Russia Today Muhabirine Saldırması 21 izlenme - 12 ay önce Russia Today (RT) televizyonunun muhabiri Dalia Nammari Kudüs’te Aslanlı Kapı’nın bulunduğu meydanda yayın yaparken İsrailli askerlerin saldırısına maruz kalmış. RT’nin yayınladığı görüntülerde yanından geçen İsrailli askerlerden birinin muhabiri sert bir şekilde sırtından ittiği görülmüş.
İsrail Askerleri 2 Filistinliyi Şehit Etti 02:12
İsrail Askerleri 2 Filistinliyi Şehit Etti 5 izlenme - 3 ay önce İsrail askerleri, Gazze şeridinde büyük dönüş yürüyüşü etkinliklerine katılan Filistinlilere yine ateş açtı. 2 Filistinle daha şehit oldu. Ramallah ve Kudüs’te de tansiyon yükseldi. Fanatik Yahudiler Mescid-i Aksa’yı bastı. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
İsrail Askerleri, Filistinli Genç Kıza Ateş Açtı 00:35
İsrail Askerleri, Filistinli Genç Kıza Ateş Açtı 26 izlenme - 1 yıl önce
 İsrail Askeri İstemiyoruz 04:29
İsrail Askeri İstemiyoruz 75 izlenme - 4 yıl önce Videoyu izlediniz, açıklamaya gerek yok. Sadece videonun orijinalindeki açıklamayı sizlerle paylaşıyorum. İsrail işgalini reddeden ve işgale karşı duran herkesi, çağrımıza kulak vermeye ve İsrail'in işgaline en ulaşılabilir noktadan başlayarak tepki vermeye davet ediyoruz. Çünkü, İsrail Ordusu adına katliam yapan çifte uyruklu katilleri durdurmak sizin elinizde... Sadece bir dilekçe göndererek, savaştan sonra aranıza dönecek olan katillerin özgürce hayatına devam edememesini sağlayabilirsiniz!
İsrail Askerini Bıçaklamaya Çalışan Filistinli Öldürüldü 00:44
İsrail Askerini Bıçaklamaya Çalışan Filistinli Öldürüldü 21 izlenme - 2 yıl önce Batı Şeria'daki El Halil kentinde bir kontrol noktasında nöbet tutan bir İsrail askerini bıçaklamaya çalışan Filistinli genç, askerlerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti. Filistin topraklarındaki İsrail işgalini ve yeni yerleşim merkezlerini protesto eden Issa Tarayra adlı 16 yaşındaki genç, kontrol noktasındaki İsrail askerlerinden birine yaklaştıktan sonra aniden bıçağını çıkararak askeri öldürmek istedi. Askerin bıçak darbesini savuşturmasından sonra hemen yakındaki ikinci askere yönelen genç bu sırada diğer askerlerin açtığı ateşle hayatını kaybetti. O anlar kontrol noktasındaki bir güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Filistinli genç, Şubat ayından beri bıçakla saldırı girişiminde bulunurken İsrail askerleri tarafından öldürülen dokuzuncu kişi oldu.
AdnanOktarA9TV160927tisrail 01:45
AdnanOktarA9TV160927tisrail 2 izlenme - 1 yıl önce Hükümetin İsrail ile ticari ve askeri anlaşmalarının olması ve diplomatik düzeyde yakın bulunması güzel.