Hoşgeldiniz!

israil askeri

israil'i çıldırtan görüntü 01:10
israil'i çıldırtan görüntü 6.532 izlenme - 7 yıl önce israil medyasının gündeminde batı şeria'da devriye gezerken aniden dans etmeye başlayan israil askerlerinin görüntüleri vardı.dün internet sitelerine düşen israil askerlerinin görüntüleri ülkede şok etkisi yarattı...
Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 00:29
Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 2.321 izlenme - 3 yıl önce İsrail askerinin ne kadar iyi niyetli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Ülkesini işgal etmeye gelen çocuklara mermiyle değilde yiyecekler karşılık vermeleri şık bir davranış olmuş.
İsrail Askerinin Namaz Kılan Adama Tekme Atması 00:24
İsrail Askerinin Namaz Kılan Adama Tekme Atması 158 izlenme - 2 ay önce Mescid-i Aksa'yı işgal eden İsrail'e karşı düzenlenen protestolar sırasında namaz kılan Filistinli genç İsrail askeri tarafından böyle tekmelenmiş.
Silahlı İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Cüneyt Özdemir'e Konuştu 03:49
Silahlı İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Cüneyt Özdemir'e Konuştu 1.749 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz günlerde İsrail askerine kafa tutan kız, Cüneyt Özdemir'e konuk oldu. Ahed Tamimi adındaki küçük kız, İsrail askerinin abisini kaçırdığını, bu yüzden o askerlere kafa tuttuğunu ifade etti.
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 06:35
Filistinli kız İsrail Askerine Meydan Okuyor 1.242 izlenme - 5 yıl önce Filistinli kızların İsrail askerine büyük tepkisi
 Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 00:29
Filistinli Çocukları Düşünen İsrail Askerleri 798 izlenme - 3 yıl önce İsrail askerinin ne kadar iyi niyetli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Ülkesini işgal etmeye gelen çocuklara mermiyle değilde yiyecekler karşılık vermeleri şık bir davranış olmuş.
İsrail Askerlerinden Filistinli Çocuğa Köpekli İşkence 00:27
İsrail Askerlerinden Filistinli Çocuğa Köpekli İşkence 455 izlenme - 2 yıl önce İsrail askerleri, 16 yaşındaki Hamza Ebu Haşim isimli Filistinli çocuğu 2 köpeğin ortasına koyarak işkence anlarını görüntüledi İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu tartışmalı ABD ziyaretine devam ederken, İsrail askerlerinin Filistinli bir çocuğa tehlikeli köpeklerle işkence yapması tartışma konusu oldu. Filistinlilere yaptıkları işkencelerle sık sık gündeme gelen İsrail askerleri, internete yeni sızan bir video ile herkesi ayağa kaldırdı. Aşırı-milliyetçi İsrailli siyasetçi Michael Ben Ari’nin Facebook sayfasında paylaştığı videonun altına, “Askerler, küçük teröriste ders veriyor!” yazmasının ardından gelen tepkiler üzerine görüntüyü sildiği iddia ediliyor. Videoda görüntüleri kaydeden bir diğer İsrailli askerin, İbranice “Yofi” yani “Güzel” dediği duyuluyor. İsrail meydasından Haaretz’e konuşan Hamza Ebu Haşim’in babası, oğlunun taş atmak suçundan İsrail askerlerince gözaltına alındığını, ancak hapishaneye konulmadan önce üzerinden bir çok köpek ısırığı olduğunu söylüyor. Hamza’nın annesi ise görüntüleri izlerken fenalık geçirmiş. İsrail insan hakları örgütlerinden B’Tselem ise, İsrail askerlerinin köpekleri bir işkence yöntemi olarak kullanmasının yeni bir durum olmadığını, aksine “standart” bir uygulama olduğunu söylüyor. İsrail askerleri en çok da çocuklara karşı kullandığı köpeklerle gündeme geliyor. Bu muameleye maruz kalan çocuklardan biri de 16 yaşındaki Hamza Ebu Haşim oldu.
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 00:13
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 556 izlenme - 3 yıl önce İsrail askeri böyle vuruldu. İsrail'İn, Gazze'ye kara operasyonu başlatmasının ardından Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları Gazze halkını savunuyor. Kassam'ın keskin nişancıları tarafından öldürülen İsrailli askerin ölüm anı görüntülendi.
israil’in inmesi gereken yer - candirgen 00:41
israil’in inmesi gereken yer - candirgen 997 izlenme - 7 yıl önce israil’in inmesi gereken yer - israile en güzel yanıt http://candirgen.
İsrail Askeri İstemiyoruz 04:29
İsrail Askeri İstemiyoruz 266 izlenme - 3 yıl önce Videoyu izlediniz, açıklamaya gerek yok. Sadece videonun orijinalindeki açıklamayı sizlerle paylaşıyorum. İsrail işgalini reddeden ve işgale karşı duran herkesi, çağrımıza kulak vermeye ve İsrail'in işgaline en ulaşılabilir noktadan başlayarak tepki vermeye davet ediyoruz. Çünkü, İsrail Ordusu adına katliam yapan çifte uyruklu katilleri durdurmak sizin elinizde... Sadece bir dilekçe göndererek, savaştan sonra aranıza dönecek olan katillerin özgürce hayatına devam edememesini sağlayabilirsiniz!
İsrail Askerinin Rehin Alındığını Öğrenen Filistinliler'in Sevinci 02:12
İsrail Askerinin Rehin Alındığını Öğrenen Filistinliler'in Sevinci 193 izlenme - 2 yıl önce Haberin yapıldığı anda Filistinliler bir tane İsrail askerinin rehin alındığını öğreniyor sonrası malum.
İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Konuştu 5N1K Programında 04:00
İsrail Askerine Kafa Tutan Kız Konuştu 5N1K Programında 251 izlenme - 5 yıl önce CNN Türk'de Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K programında canlı yayına bağlanan Filistinli çocuk Ahed Tamimi o gün yaşadığı olayı anlattı. Teknik aksaklık ve Ahed'in utangaç hali, bağlantının yarıda kesilmesine neden oldu.
İsrail askeri Filistinli bir çocuğu tekmeledi 02:00
İsrail askeri Filistinli bir çocuğu tekmeledi 302 izlenme - 5 yıl önce Şerefsizzzzz İsrail , Oruspu Çocugu !!! Bunların Hesabını Bir Gün Ama Mutlaka Bir gün VERECEKSİNİZZZ !!!! İzlemeyen Kalmasın Dostlar Bu Şerefsizlerin Yaptıgı Yanına Kar Kalmaz !!!!
10 Yaşındaki Filistinli Kız İsrail Askerlerine Kafa Tutuyor 01:53
10 Yaşındaki Filistinli Kız İsrail Askerlerine Kafa Tutuyor 445 izlenme - 5 yıl önce 10 Yaşındaki Filistinli Kız İsrail Askerlerine Kafa Tutuyor
İsrailli Askerlerin Russia Today Muhabirine Saldırması 01:15
İsrailli Askerlerin Russia Today Muhabirine Saldırması 13 izlenme - 2 ay önce Russia Today (RT) televizyonunun muhabiri Dalia Nammari Kudüs’te Aslanlı Kapı’nın bulunduğu meydanda yayın yaparken İsrailli askerlerin saldırısına maruz kalmış. RT’nin yayınladığı görüntülerde yanından geçen İsrailli askerlerden birinin muhabiri sert bir şekilde sırtından ittiği görülmüş.
İsrail Askeri köpeğini yaralı Filistinli protestocunun üzerine saldı 01:38
İsrail Askeri köpeğini yaralı Filistinli protestocunun üzerine saldı 233 izlenme - 6 yıl önce İsrail Askeri köpeğini yaralı Filistinli protestocunun üzerine saldı
İsrailli Askerler Filistinli Çocuğu Tekmeliyor! 01:27
İsrailli Askerler Filistinli Çocuğu Tekmeliyor! 234 izlenme - 5 yıl önce El-Halil şehrinde, otomatik silahlı İsrail askeri, arkasından sinsice yakaladığı 9 yaşındaki Filistinli çocuğu yerde sürüklerken bir diğer İsrail askeri de koşarak gelip küçük çocuğa tekme ile saldırıyor.
İsrail Askerleri 9 Yaşındaki Çocuğu Korkutup Dövdüler 01:08
İsrail Askerleri 9 Yaşındaki Çocuğu Korkutup Dövdüler 216 izlenme - 5 yıl önce YETER artık diycem ama...Elhalil'de iki asker 9 yaşındaki Abdurrahman'ı korkutup dövdüler !!!
İsrail Askerleri, Filistinli Genç Kıza Ateş Açtı 00:35
İsrail Askerleri, Filistinli Genç Kıza Ateş Açtı 14 izlenme - 6 ay önce
İsrail Askerini Bıçaklamaya Çalışan Filistinli Öldürüldü 00:44
İsrail Askerini Bıçaklamaya Çalışan Filistinli Öldürüldü 15 izlenme - 1 yıl önce Batı Şeria'daki El Halil kentinde bir kontrol noktasında nöbet tutan bir İsrail askerini bıçaklamaya çalışan Filistinli genç, askerlerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti. Filistin topraklarındaki İsrail işgalini ve yeni yerleşim merkezlerini protesto eden Issa Tarayra adlı 16 yaşındaki genç, kontrol noktasındaki İsrail askerlerinden birine yaklaştıktan sonra aniden bıçağını çıkararak askeri öldürmek istedi. Askerin bıçak darbesini savuşturmasından sonra hemen yakındaki ikinci askere yönelen genç bu sırada diğer askerlerin açtığı ateşle hayatını kaybetti. O anlar kontrol noktasındaki bir güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Filistinli genç, Şubat ayından beri bıçakla saldırı girişiminde bulunurken İsrail askerleri tarafından öldürülen dokuzuncu kişi oldu.
 İsrail Askeri İstemiyoruz 04:29
İsrail Askeri İstemiyoruz 63 izlenme - 3 yıl önce Videoyu izlediniz, açıklamaya gerek yok. Sadece videonun orijinalindeki açıklamayı sizlerle paylaşıyorum. İsrail işgalini reddeden ve işgale karşı duran herkesi, çağrımıza kulak vermeye ve İsrail'in işgaline en ulaşılabilir noktadan başlayarak tepki vermeye davet ediyoruz. Çünkü, İsrail Ordusu adına katliam yapan çifte uyruklu katilleri durdurmak sizin elinizde... Sadece bir dilekçe göndererek, savaştan sonra aranıza dönecek olan katillerin özgürce hayatına devam edememesini sağlayabilirsiniz!
AdnanOktarA9TV160927tisrail 01:45
AdnanOktarA9TV160927tisrail 2 izlenme - 6 ay önce Hükümetin İsrail ile ticari ve askeri anlaşmalarının olması ve diplomatik düzeyde yakın bulunması güzel.