Hoşgeldiniz!

jean claude van damme

Kickboxer: Misilleme (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 01:46
Kickboxer: Misilleme (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 34.439 izlenme - 3 yıl önce MMA şampiyonu Kurt mafya tarafından kaçırılmış ve hapsedilmiştir. Özgürlüğüne kavuşabilmek için tek çıkış yolu 180 kiloluk ölüm makinesi Mongkut’u alt etmektir. Esaretinden kurtulmak için dövüşe mentoru olan dövüş ustası Duran (Jean-Claude Van Damme) ve mahkum Briggs (Mike Tyson) yardımı ile hazırlanır. Büyük karşılaşmayı akıl mı güç mü kazanacak? 30 Mart 2018'de sinemalarda olacak.
Kickboxer: Vengeance (2016) Fragman 01:57
Kickboxer: Vengeance (2016) Fragman 10.742 izlenme - 5 yıl önce 2016 yapımı aksiyon filmi Kickboxer Vengeance'ın fragmanı. Filmde Dave Bautista ve Alain Moussi gibi oyuncular rol alıyor.
Pound of Flesh (2015) Fragman 01:22
Pound of Flesh (2015) Fragman 13.191 izlenme - 6 yıl önce 2015 Kanada yapımı aksiyon filmi Pound of Flesh'e ait fragman. Ernie Barbarash'in yönettiği filmde Jean-Claude Van Damme, John Ralston, Darren Shahlavi ve Charlotte Peters oynuyor.
Kill 'Em All 2017 Fragman 01:05
Kill 'Em All 2017 Fragman 7.795 izlenme - 4 yıl önce After a massive shootout, a mysterious stranger (Van Damme) arrives at a local hospital on the brink of death. Then, a foreign gang brazenly comes to the hospital to hunt him down. His nurse, the sole surviving witness to the follow-up shootout, must face an FBI interrogation that unlocks a plot of international intrigue and revenge Available on DVD & Digital June 6th Subscribe to Sony Pictures for exclusive video updates: http://bit.ly/SonyPicsSubscribe
Özgürlük Savaşcısı Fragman 02:06
Özgürlük Savaşcısı Fragman 16.294 izlenme - 9 yıl önce Başrollerinde Jean-Claude Van Damme, Roger Moore, James Remar gibi isimlerin yer aldığı Özgürlük Savaşcısı filminin resmi fragmanı.
Jean Claude Van Damme En İyi Sahne 03:47
Jean Claude Van Damme En İyi Sahne 11.224 izlenme - 9 yıl önce
Death Warrant (1990) Fragman 01:35
Death Warrant (1990) Fragman 5.944 izlenme - 5 yıl önce 1990 yapımı Jean-Claude Van Damme filmi Death Warrant'ın (Ölüm Emri) fragmanı. Filmi Deran Sarafian yönetiyor.
Jean Claude Van Damme Antalya'ya Geldi 05:10
Jean Claude Van Damme Antalya'ya Geldi 3.468 izlenme - 3 yıl önce Antalya’ya gelen dünyaca ünlü oyuncu Jean Claude Van Damme, kaldığı otelde turistlerin yoğun ilgi odağı oldu. Turistler, coşku ile karşılanan Van Damme’le fotoğraf çekinmek için kalabalık oluşturdu.
Cüneyt Arkın ve İbrahim Tatlıses Kavga Ediyor - Universal Soldier 04:02
Cüneyt Arkın ve İbrahim Tatlıses Kavga Ediyor - Universal Soldier 2.174 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço & Kurtalan Ekspres - Dönence müziğiyle başlayan Müslüm Gürses ile devam eden sonunda da İbrahim Tatlıses ile zirveye ulaşan bir Cüneyt Van Damme - İmparator İbo kavgasını izleyeceksiniz. İyi eğlenceler..
Reha Muhtar - Jean Claude Van Damme Röportaj Razaleti 10:44
Reha Muhtar - Jean Claude Van Damme Röportaj Razaleti 7.961 izlenme - 5 yıl önce Sene 2001,Jean Claude Van Damme Biri Bizi Gözetliyor programına davet edildikten hemen sonra Reha Muhtarla ana haber bültenine de katılıyor ve programın yarısına kadar, Van Damme'ın kulağında hem kulaklık olup hem de çevirmen koymayı unutuyorlar bunun üzerine Reha Muhtar da üzerine düşen görevi yapıp, hem spiker hem çevirmen görevini başarıyla(!) gerçekleştiriyor .
The Eagle Path (2010) Fragman 02:38
The Eagle Path (2010) Fragman 8.011 izlenme - 8 yıl önce The Eagle Path (2010) Fragman
jean claude van damme eğitim alıyor 04:42
jean claude van damme eğitim alıyor 10.599 izlenme - 11 yıl önce
Jean Claude Van Damme Suffers Heart Attack 00:58
Jean Claude Van Damme Suffers Heart Attack 5.262 izlenme - 10 yıl önce 'universal soldier' action star jean claude van damme has suffered a minor heart attack in new orleans whilst filming his latest action movie 'weapon'.
Kan Sporu Final Dövüşünde Çalan Müzik 07:28
Kan Sporu Final Dövüşünde Çalan Müzik 3.538 izlenme - 6 yıl önce Filmin finalinde her zaman olduğu gibi iyi ve kötü başrol oyuncuları son müsabakada karşı karşıya gelirler. Finalde Van Damme abimiz Chong li'yi görmeyen gözleriyle haşat eder.
Makyajsız Tong Po Komedi Dizisinde Mafya Pataklıyor 03:44
Makyajsız Tong Po Komedi Dizisinde Mafya Pataklıyor 1.922 izlenme - 3 yıl önce Gerçi arap ve arapça bu sitede (kısmen haklı olarak) pek sevilmez, ama nostalji namına gene kabul görür herhalde. hem zaten dilin yarısı fransızca: neredeyse bütün bir nesli vanDammecı yapan iki filimden biri olan "Kana Kan" (özgün adı "Kickboxer". diğer filim "Kan Sporu") filminde makyajla doğu-asyalıya benzetilip taylantlı diye yutturularak başantagonisti oynayan vanDamme'ın Brüksel'den çocukluk arkadaşı Tunus kökenli Belçikalı Mohammad "Michel" Qissi, Faslı komedi dizisinde gene dövüşçülügünü sergilemiş.
Altın Yumruk -  Pes Etmek Yok Teslim Olmak Yok 05:41
Altın Yumruk - Pes Etmek Yok Teslim Olmak Yok 3.552 izlenme - 6 yıl önce 1.bi ara, "ceysın" adında tıfıl bi karatecinin, allaan hikmetiyle burş lii'den ders alması netincesinde ve brek dansçı zenci arkadaşının da yardımıyla, babasını döwen mafyaya karşı sawaş açmasını, onnarın adamını bi güzel döwmesini konu alan, içinde, nazireli aşıklar da barındıran bi film wardı. O sıralarda sinemalarda "altın yumruk" olarak gösterilen bu filmin, türkiye'min her yerinde binnerce hayranı, geceleri rüyasında, burş lii'den ders alan binlerce çocuğu türemişti. daha sonra 60 farklı adla ortalıkta dolaşan bu filmde yer alan pes etmek yok teslim olmak yok sözü, gençliğe azimli ve kararlı olmayı aşılamış, o filmdeki hareketlerle kendini okuldaki öğretmenlerini korkutarak sınıf geçmeye çalışan gençler türemişti. Filmin altın hareketi hawada 180 derecelik parendeyle yapılan döner tekmeydi... van dam'da ilk defa bu filmde, acımasız bi "karate"ci olarak görünmüş, ring iplerine oturuşuyla zihinlerde yer etmişti. bi dönem hep bu filmden esintilerle etrafta dolaşan "genç"ler wardı etrafta biliyosun...
Maximum Risk (1996) Fragman 01:17
Maximum Risk (1996) Fragman 4.783 izlenme - 8 yıl önce Polis memuru Moreau (Van Damme) ikiz kardeşinin yerini alınca, güzel bir kız arkadaşın yanısıra pek çok problemle de başbaşa kalır. Rus mafyası ve FBI arasında türlü oyunlarla hayatta kalmaya çalışan memur bu acımasız savaşta gerçekleri öğrenmek için her türlü yöntemi denemeye kararlıdır. Acaba sahip olduğu polis rozeti ve yumrukları işe yarayacak mıdır.
The Order (2001) Fragman 01:56
The Order (2001) Fragman 2.444 izlenme - 6 yıl önce 2001 yapımı macera filmi The Order'ın fragmanı. Filmde Jean-Claude Van Damme, Charlton Heston, Sofia Milos ve Brian Thompson başrolde.
Black Water (2018) Fragman 01:09
Black Water (2018) Fragman 2.232 izlenme - 4 yıl önce A deep cover operative awakens to find himself imprisoned in a CIA black site on a submarine. Yapımı : 2018 - ABD Tür : Aksiyon Yönetmen : Pasha Patriki Oyuncular : Jean-Claude Van Damme , Dolph Lundgren , Kristopher Van Varenberg Senaryo : Tyler W. Konney , Chad Law , Richard Switzer Yapımcı : David Allen , Tyler W. Konney
Yıllar Sonra Bir Araya Gelen Van Damme ve Bolo Yeung 04:40
Yıllar Sonra Bir Araya Gelen Van Damme ve Bolo Yeung 2.721 izlenme - 6 yıl önce Efendim kan sporu filminde boyun kıran, kaval kemiği çatlatan sadist çang li karakteri ile bölüm sonu canavarı olmuş aynı zamanda bilimum van damme filmlerinde şekilli vücudu ile boy göstermiş bolo yeung ve jean claude van damme abilerimiz 2011 yılında amerikada bir araya gelmişler. expendables(cehennem melekleri) furyasında eski topraklar hazır biz burdayız demişken insan bolo yeung abimizi de yeniden kameralar karşısında görmek istiyor..
Jean-Claude Van Damme'ın Filmlerinde Öldürdüğü İnsanların Çetelesi 30:05
Jean-Claude Van Damme'ın Filmlerinde Öldürdüğü İnsanların Çetelesi 2.438 izlenme - 6 yıl önce Jean-Claude Van Damme'ın Filmlerinde Öldürdüğü İnsanların Çetelesi Efsane dövüşçü Jean-Claude Van Damme filmlerindeki acaba kaç azılı düşmanını öldürdü?
Özgürlük Savaşçısı Film Fragmanı (1996) 02:04
Özgürlük Savaşçısı Film Fragmanı (1996) 2.680 izlenme - 6 yıl önce Bir adamin ruhunu arayışı onu son bir yolculuga götürür. Bugüne kadar ki en harikulade macerasında, aksiyon super starı Jean Claude Van Damme, filmin basrol oyunculugunun yani sıra yönetmenligini de yapıyor. Egzotik, güçlüklerle dolu serüven New York’un yoksul semtlerinden baslayop, Tibet’in gizemli Kayıp Sehri’ne kadar uzanıyor. Soluksuz izleyeceginiz filmde Van Damme polisten kacarken silah kacakcılarının ve korsanların eline düştükten sonra cok istedigi tarihi ve gizemli dövüş sanatları karsılasmasına katılmayı basaran 1920’lerin suclularindan biridir. Ghangheng olarak bilinen söz konusu efsanevi karsılasma, dunyanin en olumcul dovusculerini bir araya getiren, kazananin her seyi aldigi bir savastır. Yapacagı tek bir hatanın sadece turnuvayı kaybetmesine degil aynı zamanda hayatına da mal olacagı Van Damme bir erkegin en zorlu sınavı ile karsi karsıyadır. Tarihi gizemleri, etkileyici görselligi ve heyecan yuklu aksiyon sahneleriyle izleyicileri adeta büyüleyecek bu muhtesem destansı filmde, basrolde Roger Moore’u da keyifle izleyeceksiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/22043/van-damme-039in-ozgurluk-savasi-filmindeki-turk
Altın Yumruk - Pes Etmek Yok Teslim Olmak Yok 05:41
Altın Yumruk - Pes Etmek Yok Teslim Olmak Yok 2.335 izlenme - 7 yıl önce 1.bi ara, "ceysın" adında tıfıl bi karatecinin, allaan hikmetiyle burş lii'den ders alması netincesinde ve brek dansçı zenci arkadaşının da yardımıyla, babasını döwen mafyaya karşı sawaş açmasını, onnarın adamını bi güzel döwmesini konu alan, içinde, nazireli aşıklar da barındıran bi film wardı. O sıralarda sinemalarda "altın yumruk" olarak gösterilen bu filmin, türkiye'min her yerinde binnerce hayranı, geceleri rüyasında, burş lii'den ders alan binlerce çocuğu türemişti. daha sonra 60 farklı adla ortalıkta dolaşan bu filmde yer alan pes etmek yok teslim olmak yok sözü, gençliğe azimli ve kararlı olmayı aşılamış, o filmdeki hareketlerle kendini okuldaki öğretmenlerini korkutarak sınıf geçmeye çalışan gençler türemişti. Filmin altın hareketi hawada 180 derecelik parendeyle yapılan döner tekmeydi... van dam'da ilk defa bu filmde, acımasız bi "karate"ci olarak görünmüş, ring iplerine oturuşuyla zihinlerde yer etmişti. bi dönem hep bu filmden esintilerle etrafta dolaşan "genç"ler wardı etrafta biliyosun...
Jean-Claude Van Damme (Volvo Reklam Çekim Aşaması) 02:40
Jean-Claude Van Damme (Volvo Reklam Çekim Aşaması) 1.179 izlenme - 7 yıl önce Jean Claude Van Damme abimizin sahalara hızlı bir dönüşle geldiğini söyleyebiliriz. Alakalı Volvo reklamını çoğunuz izlemişsinizdir ve bu içerikte de yönetmeninin Van Damme'a çekim aşamalarını anlattığını izleyeceksiniz. Son olarak; bir sahnede Jean-Claude Van Damme varsa o bacaklar pergel gibi açılır arkadaş. 90'lı yıllardan beri böyle gördük böyle biliriz.
Van Damme ve Dolph Lundgren Kavgası - Cannes Festival (1992) 01:17
Van Damme ve Dolph Lundgren Kavgası - Cannes Festival (1992) 1.695 izlenme - 6 yıl önce Jean-Claude Van Damme ile Dolph Lundgren 1992 Cannes Film Festivali'nde tartışarak herkesin şaşkın bakışları arasında az daha kavga edeceklerdi. Daha sonra bu olayın reklam olduğu söylentileri durumu çelişkiye düşürdü.Kaynak:Vİkipedi
Lionheart (1990) - Son Dövüş Sahnesi 09:33
Lionheart (1990) - Son Dövüş Sahnesi 1.152 izlenme - 7 yıl önce Filmin final sahnesi
Reha Muhtar - Jean Claude Van Damme Röportajı 10:44
Reha Muhtar - Jean Claude Van Damme Röportajı 1.476 izlenme - 6 yıl önce sene 2001,Jean Claude Van Damme Biri Bizi Gözetliyor programına davet edildikten hemen sonra Reha Muhtarla ana haber bültenine de katılıyor ve programın yarısına kadar, Van Damme'ın kulağında hem kulaklık olup hem de çevirmen koymayı unutuyorlar bunun üzerine Reha Muhtar da üzerine düşen görevi yapıp, hem spiker hem çevirmen görevini başarıyla(!) gerçekleştiriyor .
Kickboxer (Dayak Cennetten Çıkmadır) 05:52
Kickboxer (Dayak Cennetten Çıkmadır) 1.251 izlenme - 6 yıl önce Başrolünde değerli şahsiyet Jean Claude Van Damme ın oynadığı Kickboxer isimli film 1989 yılında çekilmiştir. Hiç izlemedim diyen türk erkeğinin 5 kere izlemiş olduğu , bir dönem kahvehanelerde gala gösterimlerinde tüm mahalle erkeklerinin toplandığı bu film , benim gibi nice insanın van dam tekmesi atcam diye bacaklarının ayrılmasına neden olmuş , bitiminde gaza gelip birbirlerine şuursuzca dalan nice şahsiyetlerin sakatlanmasına sebebiyet vermiştir. Bu filmde Van damme(kurt) etliye sütlüye karışmayan , kimsenin tavuğuna kişt dememiş bir iyi aile çocuğudur. Abisi dünya kickbox şampiyonu olan van damme ,zamanını abisinin dövüşlerine izlemeye gidip , yalakalık yapmakla geçirmektedir. Derken günün birinde duvarlara tekmek atıp , bina kolonları yıkan "Tong Po" isimli bir dövüşken varlık abisini düve düve sakat bırakır. Buna çok içerleyen van damme sanayide karate salonu bulunan osman usta nın yanına gider ve kendisini yetiştirir. Günü gelince "Tong po" ya meydan okuyan van damme dövüşün ilk raundunda fena sopa yer. Koyu bir beşiktaşlı olan van dam 2.raunda başlarken aklına bir anda beşiktaşın aldığı kötü sonuçlar gelince fena dellenir , olaylar gelişir..
Jian Bing Man (2015) Fragman 00:59
Jian Bing Man (2015) Fragman 983 izlenme - 5 yıl önce 2015 yapımı aksiyon filmi Jian Bing Man'ın fragmanı. Filmde aksiyon filmleri üstadı Jean-Claude Van Damme'ın da rolü var.
Enemies Closer Fragmanı 02:03
Enemies Closer Fragmanı 1.327 izlenme - 8 yıl önce Jean-Claude Van Damme 'ın başrolünü oynadığı 2013 ABD yapımı gerilim filmi Enemies Closer 'ın fragmanı.