Hoşgeldiniz!

jennifer connelly

American Pastoral (2016) Fragman 02:19
American Pastoral (2016) Fragman 366.916 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı American Pastoral filminin fragmanı. Filmde Ewan McGregor ve Jennifer Connelly başrolde.
Paramparça (Aloft) - Türkçe Altyazılı Fragman 02:15
Paramparça (Aloft) - Türkçe Altyazılı Fragman 66.850 izlenme - 3 yıl önce "Yüreğin yanarken uçamazsın." Oscar adayı yönetmen Claudia Llosa'nın Jennifer Connelly ve Cillian Murphy'li son filmi Paramparça (Aloft) 29 Mayıs 2015'te Sinemalarda!
Nuh: Büyük Tufan ( Noah ) Türkçe Dublaj Fragmanı 02:20
Nuh: Büyük Tufan ( Noah ) Türkçe Dublaj Fragmanı 135.400 izlenme - 4 yıl önce Dünyayı yok edecek olan Büyük Tufan’dan önce yüce bir görev için Tanrı tarafından seçilmiş Akademi Ödüllü oyuncu (Russell Crowe) Hz. Nuh rolü ile başrolü paylaşıyor. Hz. Nuh'un hayat hikayesinin yansıdığı filmde, Büyük Tufan'a karşı insanları uyarması ve büyük felakete hazırlanma sürecini epik bir dille anlatılıyor. Büyük Tufan 28 Mart 2014 tarihinde ülkemizde vizyonda olacak!
Kanlı Elmas Fragman 01:58
Kanlı Elmas Fragman 39.537 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Djimon Hounsou, Jennifer Connelly gibi isimlerin yer aldığı dram ve macera türündeki Kanlı Elmas filminin resmi fragmanı.
Stuck In Love Fragman 02:21
Stuck In Love Fragman 18.168 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Kristen Bell, Logan Lerman, Jennifer Connelly gibi isimlerin yer aldığı Stuck in Love filminin resmi fragmanı.
Jennifer Connelly seksi sahne 00:51
Jennifer Connelly seksi sahne 8.622 izlenme - 6 yıl önce
Shelter (2014) Fragman 02:03
Shelter (2014) Fragman 2.436 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Shelter filminin fragmanı Filmde Jennifer Connelly ve Anthony Mackie başrolde. Yönetmen Paul Bettany.
Aşk ve Gölge (1994) Fragman 01:42
Aşk ve Gölge (1994) Fragman 2.806 izlenme - 4 yıl önce Önce devrim sonra aşk... ‘‘Ruhların Evi’’nin yazarı Isabelle Allende'nin aynı adlı romanından uyarlanan film, Pinochet'nin dikta rejimi altında zor yıllar yaşayan Şili'de geçen kırık bir aşk hikáyesini anlatıyor. Annesiyle birlikte Şili'de yaşayan genç ve güzel gazeteci Irene, ülkedeki politik gerginliği unutmak amacıyla çalıştığı moda dergisinde isim yapmak ister. Orduda çalışan Gustavo ile nişanlı olan Irene, iş aramak için dergiye gelen esrarengiz fotoğrafçıya tutulur.
Noah Fragman 02:25
Noah Fragman 3.121 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Emma Watson, Anthony Hopkins, Logan Lerman gibi isimlerin yer aldığı Noah filminin resmi fragmanı.
Aşk ve Gölge - Of Love and Shadows (1994) Fragman 01:42
Aşk ve Gölge - Of Love and Shadows (1994) Fragman 2.375 izlenme - 4 yıl önce Önce devrim sonra aşk... ‘‘Ruhların Evi’’nin yazarı Isabelle Allende'nin aynı adlı romanından uyarlanan film, Pinochet'nin dikta rejimi altında zor yıllar yaşayan Şili'de geçen kırık bir aşk hikáyesini anlatıyor. Annesiyle birlikte Şili'de yaşayan genç ve güzel gazeteci Irene, ülkedeki politik gerginliği unutmak amacıyla çalıştığı moda dergisinde isim yapmak ister. Orduda çalışan Gustavo ile nişanlı olan Irene, iş aramak için dergiye gelen esrarengiz fotoğrafçıya tutulur.
Nuh Büyük Tufan Fragman 2 01:37
Nuh Büyük Tufan Fragman 2 2.490 izlenme - 4 yıl önce Ölümcül bir sel felaketi dünyadaki tüm yaşamı tehdit ettiğinde Hz. Nuh Tanrı'dan aldığı kutsal bir emir doğrultusunda bir gemi inşa etmeye başlar. Bu devasa gemiye her canlı türünden örnekleri alarak insan ve canlı hayatının devamlılığını emniyet altına alacaktır. Öncelikli amaçlarından bir diğeri de eşi Naamah ile oğulları Ham, Shem ve arkadaşı Ila'nın hayatlarını kurtarmaktır. Öte yandan yaşadıkları yerde bulunan insanlar Nuh'un planını öğrenip onu öldürmeye yelteneceklerdir. Ancak Nuh ne pahasına olursa olsun ürkütücü bir şekilde yükselmekte olan su seviyesine karşı umudunu korumaya ve bu zorlu görevi yerine getirmeye çalışacaktır. Nuh rolünde Akademi Ödüllü® Russell Crowe'u izlediğimiz filmde Crowe'a Jennifer Connelly, Emma Watson ve Anthony Hopkins gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise en son Black Swan filmiyle izleyici karşısına çıkan ünlü yönetmen Darren Aronofsky.
David Bowie - As the World Falls Down (Labyrinth Film Müziği) 03:23
David Bowie - As the World Falls Down (Labyrinth Film Müziği) 851 izlenme - 2 yıl önce 1986 yapımı Labyrinth filminin müziklerinden olan As The World Falls Down. Filmde David Bowie ve Jennifer Connelly başrolde oynamıştı. Albüm: Labyrinth OST (1986) Şarkı no: 7 Şarkı sözleri (Lyrics): There's such a sad love Deep in your eyes. A kind of pale jewel Open and closed Within your eyes. I'll place the sky Within your eyes. There's such a fooled heart Beatin' so fast In search of new dreams. A love that will last Within your heart. I'll place the moon Within your heart. As the pain sweeps through, Makes no sense for you. Every thrill is gone. Wasn't too much fun at all, But I'll be there for you-ou-ou As the world falls down. Falling. Falling down. Falling in love. I'll paint you mornings of gold. I'll spin you Valentine evenings. Though we're strangers 'til now, We're choosing the path Between the stars. I'll leave my love Between the stars. As the pain sweeps through, Makes no sense for you. Every thrill is gone. Wasn't too much fun at all, But I'll be there for you-ou-ou As the world falls down. Falling As the world falls down. Falling As the world falls down. Falling. Falling. Falling. Falling in love As the world falls down. Falling. Falling. Falling. Falling. Falling in love As the world falls down. Makes no sense at all. Makes no sense to fall. Falling As the world falls down. Falling. Falling in love As the world falls down. Falling. Falling Falling in love As the world falls down.
Stuck in Love - Haber Sahnesi 01:34
Stuck in Love - Haber Sahnesi 835 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Kristen Bell, Jennifer Connelly, Greg Kinnear gibi isimlerin yer aldığı Stuck in Love filmindeki haber sahnesi.
Winter's Tale Fragmanı 02:30
Winter's Tale Fragmanı 594 izlenme - 4 yıl önce Russell Crowe ve Colin Farrell'ın başrollerinde yer aldığı ABD yapımı Winter's Tale filminin resmi fragmanı. Bir hırsız, soymak için için girdiği evde güzel bir kadına aşık olur, ancak kadın hastadır ve kollarında yaşamını yitirecektir. Ancak hayatın bir mücizesi gerçekleşir ve yeniden doğuşla yeni mucizeler onları bekler...
Stuck in Love - Seni Rahat Bıraktım Sahnesi 01:13
Stuck in Love - Seni Rahat Bıraktım Sahnesi 590 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Kristen Bell, Jennifer Connelly, Greg Kinnear gibi isimlerin yer aldığı Stuck in Love filmindeki seni rahat bıraktım sahnesi.
Yeşil Dev Hulk - Fragman (2003) 02:03
Yeşil Dev Hulk - Fragman (2003) 286 izlenme - 3 yıl önce Hulk'ın İlk Filmidir. Bilim adamı Bruce Banner'ın bir öfke yönetimi problemi vardır. Zeki ama içine kapanık biri olarak genetik alanında eski kız arkadaşı Betty Ross ile yaptığı araştırmalara yoğunlaşarak acı verici geçmişinden kaçmaya çalışmaktadır. Anormal bir laboratuvar kazası Bruce'un içinde engel olamadığı şeytani gücü ortaya çıkar. Bir anda yeryüzündeki en güçlü varlık haline gelir. Aynı zamanda da hem bir süper kahraman hem de bir canavardır.
Alita Savaş Meleği - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 01:47
Alita Savaş Meleği - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 17 izlenme - 5 ay önce 26. yüzyılda geçen filmde, bir mühendisin çöplerin arasında keşfettiği bir dişi cyborgu, tamir ederek bir avcıya dönüştürmesini ve ölen kedisi Alita'nın ismini vermesini beyazperdeye taşınıyor. Suça karşı savaşmaya başlayan Alita adaletin yeni temsilcisi oluyor. Yukito Kishiro'nun manga serisinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ise Robert Rodriguez otururken, yapımcılığını ise James Cameron üstleniyor. Yukito Kishiro ’nun çizgi serisinden beyaz perdeye uyarlanacak olan Battle Angel, 26. yüzyılda yaşanan bir hikaye. Tüm gelecek hikayelerindeki gibi dünya asil ve zenginler, fakir ve serseriler olarak ikiye bölünmüş. İyi vatandaşlar Tiphares’te varlık içinde yaşarken alt tabaka Scrap Yard adlı bir harabe şehirde yaşam savaşı veriyor. Tiphares’ten kovulmuş eski bir vatandaş olan doktor Ido bir gün yaralı bir cyborg kız bulur ve onu onarıp adını Alita koyar. Hikaye de asıl olarak bundan sonra, Alita’nın kimlik arayışıyla başlar.
Nuh Büyük Tufan - TV Fragman (Hayatta Kalmak) 00:15
Nuh Büyük Tufan - TV Fragman (Hayatta Kalmak) 196 izlenme - 4 yıl önce Ölümcül bir sel felaketi dünyadaki tüm yaşamı tehdit ettiğinde Hz. Nuh Tanrı'dan aldığı kutsal bir emir doğrultusunda bir gemi inşa etmeye başlar. Bu devasa gemiye her canlı türünden örnekleri alarak insan ve canlı hayatının devamlılığını emniyet altına alacaktır. Öncelikli amaçlarından bir diğeri de eşi Naamah ile oğulları Ham, Shem ve arkadaşı Ila'nın hayatlarını kurtarmaktır. Öte yandan yaşadıkları yerde bulunan insanlar Nuh'un planını öğrenip onu öldürmeye yelteneceklerdir. Ancak Nuh ne pahasına olursa olsun ürkütücü bir şekilde yükselmekte olan su seviyesine karşı umudunu korumaya ve bu zorlu görevi yerine getirmeye çalışacaktır. Nuh rolünde Akademi Ödüllü® Russell Crowe'u izlediğimiz filmde Crowe'a Jennifer Connelly, Emma Watson ve Anthony Hopkins gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise en son Black Swan filmiyle izleyici karşısına çıkan ünlü yönetmen Darren Aronofsky.
Phenomena - Fragman (1985) 02:35
Phenomena - Fragman (1985) 63 izlenme - 3 yıl önce Jennifer (Jennifer Connelly) İsviçre'de bir yatılı okulda okuyan genç kızdır lakin bu genç kızın böceklerle telepatik bağı vardır ve bağ sayesinde civarda işlenen genç kız cinayetlerini çözmeye çalışır.
Noah - Fragman 02:23
Noah - Fragman 118 izlenme - 4 yıl önce Film, Hz. Nuh'un hayatını ve bir gemi inşa edip insanlığı felaketten kurtarışını anlatıyor...
SINEMASKOP 46 BöLüM 38:50
SINEMASKOP 46 BöLüM 14 izlenme - 6 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Only The Brave / Korkusuzlar Kamera Arkası 04:55
Only The Brave / Korkusuzlar Kamera Arkası 12 izlenme - 6 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...