Hoşgeldiniz!

Jurassic World Videoları İzle

Jurassic World (2015) Fragman 02:33
Jurassic World (2015) Fragman 44.786 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin en önemli serilerinden biri olan Jurassic Park'ın son filmini Safety Not Guaranteed filmiyle tanıdığımız Colin Trevorrow yönetecek. Konusu hakkında henüz bilgi verilmeyen filmin senaryosu aşamasında dört farklı yazarla birlikte çalışılıyor. Bu isimlerden biri ilk Jurassic Park filminde olduğu gibi sonrakilerinde de imzası bulunan Michael Crichton.
Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman #2 02:26
Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman #2 33.013 izlenme - 2 yıl önce 2015'te gösterime girecek Jurassic World filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmin başrolünde Chris Pratt oynuyor.
Jurassic World - Jurassic Park 4 2015 Fragman 02:33
Jurassic World - Jurassic Park 4 2015 Fragman 21.002 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World - Jurassic Park 4 Filmini HD olarak izleyebilirsiniz. Tüm Filmlerin Adresi Timur kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/jurassic-world-full-izle.html da... Jurassic World,Jurassic World izle,Jurassic World Full izle,Jurassic Park 4,Jurassic Park 4 izle,Jurassic Park 4 Full izle
Jurassic World (2015) Fragman 2 02:30
Jurassic World (2015) Fragman 2 9.829 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin en önemli serilerinden biri olan Jurassic Park'ın son filmini Safety Not Guaranteed filmiyle tanıdığımız Colin Trevorrow yönetecek. Konusu hakkında henüz bilgi verilmeyen filmin senaryosu aşamasında dört farklı yazarla birlikte çalışılıyor. Bu isimlerden biri ilk Jurassic Park filminde olduğu gibi sonrakilerinde de imzası bulunan Michael Crichton.
Jurassic World Film Fragmanı 02:40
Jurassic World Film Fragmanı 6.991 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de 12 Haziran 2015'te vizyona girmesi beklenen Jurassic World filminin fragmanı yayınlandı. Filmin konusu, bilim insanlarının genetiğiyle oynanmış bir dinozor yaratması ve ardında yaşanan maceralarını içeriyor.
Jurassic World (2015) Kısa Klip 00:15
Jurassic World (2015) Kısa Klip 8.570 izlenme - 2 yıl önce 2015'te gösterime girecek Jurassic Park serisinin yepyeni filmi Jurassic World'un fragmanı çıkmadan önce yayınlanan 15 saniyelik kısa klip. Filmin başrolünde Chris Pratt var.
Jurassic World Türkçe Altyazılı Özel Video (Look Inside) 02:58
Jurassic World Türkçe Altyazılı Özel Video (Look Inside) 4.568 izlenme - 2 yıl önce 2015'in yaz ayında vizyona girecek Jurassic World filminin Türkçe altyazılı özel videosunda Bryce Dallas Howard ve diğer oyuncularla yapılan röportajlar bulunuyor.
Jurassic World Tanıtım Fragmanı 01:27
Jurassic World Tanıtım Fragmanı 5.621 izlenme - 4 yıl önce Jurassic World Tanıtım Fragmanı
Jurassic World Türkçe Dublajlı Fragman 02:24
Jurassic World Türkçe Dublajlı Fragman 3.524 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World 12 Haziran'da sinemalarda. Sinema tarihinin en önemli serilerinden biri olan Jurassic Park'ın son filmini Safety Not Guaranteed filmiyle tanıdığımız Colin Trevorrow yönetecek. Konusu hakkında henüz bilgi verilmeyen filmin senaryosu aşamasında dört farklı yazarla birlikte çalışılıyor. Bu isimlerden biri ilk Jurassic Park filminde olduğu gibi sonrakilerinde de imzası bulunan Michael Crichton.
Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman 02:26
Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman 2.992 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World, 3D olarak çekilmiş ve Universal Pictures tarafından Haziran 2015’te vizyona girecek. Steven Spielberg, çığır açan Jurassic Park serisinin uzun süredir beklenen yeni filmi Jurassic World’ün sorumlu yapımcısı olarak geri dönüyor. Colin Trevorrow, Derek Connoly ile birlikte yazdığı senaryodan uyarlanan epik aksiyon macerayı yönetiyor. Frank Marshall ve Pat Crowley ekibe yapımcı olarak katılıyorlar. Geçtiğimiz günlerde yeni Jurassic World filminin ilk videosu yayınlanmıştı. Bu video aslında filmin bugün yayınlanan fragmanına hazırlık için yayınlanan bir videoydu. Şimdi ise filmin asıl fragmanı yayınlandı. Yapımcı koltuğunda Steven Spielberg'ün yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise Colin Trevorrow'un bulunduğu Jurassic World'de, Ty Simpkins, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Chris Pratt, Vincent D'Onofrio, Irrfan Khan, B.D. Wong ve Omar Sy gibi oyuncular bulunuyor.
Jurassic World - Türkçe Altyazılı Fragman 02:58
Jurassic World - Türkçe Altyazılı Fragman 1.188 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin en önemli serilerinden biri olan Jurassic Park'ın son filmini Safety Not Guaranteed filmiyle tanıdığımız Colin Trevorrow yönetecek. Konusu hakkında henüz bilgi verilmeyen filmin senaryosu aşamasında dört farklı yazarla birlikte çalışılıyor. Bu isimlerden biri ilk Jurassic Park filminde olduğu gibi sonrakilerinde de imzası bulunan Michael Crichton.
Jurassic World Filminin 90 Saniyelik Eğlenceli Lego Animasyonu 01:45
Jurassic World Filminin 90 Saniyelik Eğlenceli Lego Animasyonu 916 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World Filminin 90 Saniyelik Eğlenceli Lego Animasyonu Yaratıcı Brotherhood Workshop ekibinin hazırladığı eğlenceli Jurassic World Lego animasyonunun keyfini çıkarın.
Jurassic World Türkçe Dublaj İzle 02:01
Jurassic World Türkçe Dublaj İzle 479 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World Türkçe Dublaj İzlemek için tıklayın http://www.onlinefilmhdizle.com/jurassic-world-4-hd-full-izle.html
Jurassic World Tv Spot 00:30
Jurassic World Tv Spot 524 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin en önemli serilerinden biri olan Jurassic Park'ın son filmini Safety Not Guaranteed filmiyle tanıdığımız Colin Trevorrow yönetecek. Konusu hakkında henüz bilgi verilmeyen filmin senaryosu aşamasında dört farklı yazarla birlikte çalışılıyor. Bu isimlerden biri ilk Jurassic Park filminde olduğu gibi sonrakilerinde de imzası bulunan Michael Crichton.
Jurassic World Teaser Fragmanı 00:15
Jurassic World Teaser Fragmanı 907 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World'den ilk video geldi, 3 boyutlu olarak 12 Haziran 2015'te vizyona girecek. Uzun süredir merakla beklenen yeni Jurassic Park filmi Jurassic World'ün ilk videosu yayınlandı. Filmin asıl fragmanının yayınlanmasına 3 gün kala Universal, Jurassic World'ün ilk videosunu yayınladı. Bu yayınlanan video aslında 27 Kasım'da yayınlanacak olan fragman öncesi yayınlanmış olan bir tanıtım videosu. Yapımcı koltuğunda Steven Spielberg'ün yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise Colin Trevorrow'un bulunduğu Jurassic World'de, Ty Simpkins, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Chris Pratt, Vincent D'Onofrio, Irrfan Khan, B.D. Wong ve Omar Sy gibi oyuncular bulunuyor.
Jurassic World - Official Trailer  02:40
Jurassic World - Official Trailer 296 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World - Official Trailer (HD)
Jurassic World Official Trailer HD izle 02:47
Jurassic World Official Trailer HD izle 122 izlenme - 2 yıl önce
Chris Pratt'e Dinazor Kostümü ile Şaka Yapılırsa 02:15
Chris Pratt'e Dinazor Kostümü ile Şaka Yapılırsa 142 izlenme - 2 yıl önce Hafta sonunda gösterime giren Jurassic World'ün başrol oyuncusu Owen(Chris Pratt)'a yapılan dinozor şakası. Filmdeki cesaretinden uzak olan Owen'ın o andaki tepkisine tanıklık ediyoruz.
Jurassic World Türkçe Altyazılı (Özel Video) 02:58
Jurassic World Türkçe Altyazılı (Özel Video) 179 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World 12 Haziran'da sinemalarda. Sinema tarihinin en önemli serilerinden biri olan Jurassic Park'ın son filmini Safety Not Guaranteed filmiyle tanıdığımız Colin Trevorrow yönetecek. Konusu hakkında henüz bilgi verilmeyen filmin senaryosu aşamasında dört farklı yazarla birlikte çalışılıyor. Bu isimlerden biri ilk Jurassic Park filminde olduğu gibi sonrakilerinde de imzası bulunan Michael Crichton.
Jurassic World Tv Spot 00:30
Jurassic World Tv Spot 144 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin en önemli serilerinden biri olan Jurassic Park'ın son filmini Safety Not Guaranteed filmiyle tanıdığımız Colin Trevorrow yönetecek. Konusu hakkında henüz bilgi verilmeyen filmin senaryosu aşamasında dört farklı yazarla birlikte çalışılıyor. Bu isimlerden biri ilk Jurassic Park filminde olduğu gibi sonrakilerinde de imzası bulunan Michael Crichton.
Jurassic World - Official Trailer (Hd) 02:40
Jurassic World - Official Trailer (Hd) 125 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World - Official Trailer (HD) The Park Is Open June 12 http://www.jurassicworldmovie.com/ Steven Spielberg returns to executive produce the long-awa...
Jurassic World - Official Global Trailer 02:40
Jurassic World - Official Global Trailer 115 izlenme - 2 yıl önce Steven Spielberg returns to executive produce the long-awaited next installment of his groundbreaking Jurassic Park series, Jurassic World. Colin Trevorrow directs the epic action-adventure based on the novel “Jurassic Park” by Michael Crichton. Frank Marshall and Patrick Crowley join the team as producers. Jurassic World will be released in 3D by Universal Pictures on June 12, 2015.
Jurassic World'ün Başrol Oyuncusu Chris Pratt'e Dinazor Kostümü ile Şaka Yapılırsa 02:15
Jurassic World'ün Başrol Oyuncusu Chris Pratt'e Dinazor Kostümü ile Şaka Yapılırsa 117 izlenme - 2 yıl önce Hafta sonunda gösterime giren Jurassic World'ün başrol oyuncusu Owen(Chris Pratt)'a yapılan dinozor şakası. Filmdeki cesaretinden uzak olan Owen'ın o andaki tepkisine tanıklık ediyoruz.
Jurassic World - Fragman (2015) 02:40
Jurassic World - Fragman (2015) 123 izlenme - 2 yıl önce Jurassic Park serisinin merakla beklenen yeni filmi Jurassic World'ün yeni fragmanı yayınlandı. Filmin 12 Haziran'da vizyona girmesi bekleniyor. Vizyon Tarihi : 12 Haziran 2015 Yönetmen : Colin Trevorrow Oyuncular : Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins devamı... Tür : Macera , Aksiyon , Bilimkurgu
Jurassic World - Fragman 01:10
Jurassic World - Fragman 114 izlenme - 2 yıl önce 12 Haziran 2015 tarihinde dünya ile aynı anda Türkiye’de vizyona girecek olan Jurassic Park'ın Super Bowl için hazırlanmış videosu.
Jurassic World - Türkçe Dublaj Fragman 02:24
Jurassic World - Türkçe Dublaj Fragman 58 izlenme - 2 yıl önce JURASSIC WORLD - Türkçe Dublaj Fragman
Jurassic World Özet (90 Saniyelik Lego Versiyon) 01:45
Jurassic World Özet (90 Saniyelik Lego Versiyon) 68 izlenme - 2 yıl önce Jurassic World filmiyle tekrar gündeme gelen dinazorlar dünyası, yine izlenme rekorları kırmayı başarmıştı. Filmin özet niteliğindeki 90 saniyelik versiyonu Legolar kullanılarak yapıldı. İzliyoruz.
Jurassic World Türkçe Dublajlı İlk Fragman 02:24
Jurassic World Türkçe Dublajlı İlk Fragman 93 izlenme - 2 yıl önce John Hammond'ın başarısızlıkla sonuçlanan Jurassic Park denemesinin üzerinden tam 22 yıl geçmiştir. Nublar Adası'nda bu kez tam kapasiteyle çalışan, Hammond'ın hayal ettiği gibi bir dinozor tema parkı Jurassic World adıyla kurulmuştur. Ancak kuruluşunun üzerinden 10 yıl geçen parkta müşteri sayısı günden güne azalmaktadır. Parkı işleten şirketin hedeflerini tutturabilmesi için parkta yenilikler yapılır, yeni bir dinozor türü yaratılır. Ne var ki bu yeni tür, adayı ve adadakileri felakete sürükleyebilecek sonuçlar doğuracaktır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/141592/jurassic-park-serisi-dinozor-sahneleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127952/jurassic-park-fragmanlar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25823/jurassic-park-soundtrack http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/153451/jurassic-park-raptor-tasarimi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131366/thomas-oliver-jurassic-park-tema-muzigi-weissenborn-gitar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64620/jurassic-park-cipsinden-cikan-dinozorlar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60446/jurassic-park-cizgi-romani-sayi-7-12 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/179062/jurassic-park-kedili-versiyon http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60077/jurassic-park-cizgi-romani-sayi-1-6 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/38197/dinozorlar-dergisi-3d-gozluk-hediyeli
Jurassic World (Jurassic Park 4) / Movie Theatrical Trailer (2015) [HD] 01:22
Jurassic World (Jurassic Park 4) / Movie Theatrical Trailer (2015) [HD] 51 izlenme - 2 yıl önce 12 June 2015 (USA) The plot is unknown at this time. Director: Colin Trevorrow Writers: Michael Crichton, Rick Jaffa Stars: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Vincent D'Onofrio
Jurassic World - Fragman Türkçe Altyazılı 02:40
Jurassic World - Fragman Türkçe Altyazılı 53 izlenme - 2 yıl önce Steven Spielberg, çığır açan Jurassic Park serisinin uzun süredir beklenen yeni filmi Jurassic World’ün sorumlu yapımcısı olarak geri dönüyor. Colin Trevorrow, Derek Connoly ile birlikte yazdığı senaryodan uyarlanan epik aksiyon macerayı yönetiyor. Frank Marshall ve Pat Crowley ekibe yapımcı olarak katılıyorlar. Jurassic World, 3D olarak çekilmiş ve Universal Pictures tarafından Haziran 2015’te vizyona girecek. Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/HidTrCeviri