Hoşgeldiniz!

jüri

İngiltere Yetenek Sizsiniz Jürisi Şok Oldu. 02:21
İngiltere Yetenek Sizsiniz Jürisi Şok Oldu. 90.726 izlenme - 8 yıl önce Buda ayrı bir yetenek....
Yetenekli Kız - Jürinin Ağzı Açık Kaldı 02:32
Yetenekli Kız - Jürinin Ağzı Açık Kaldı 96.567 izlenme - 12 yıl önce yurt dışındaki yetenek yarışmasında jürinin ağzını açık bırakan kız karşınızda...
Jüriyi Şaşkına Çeviren 9 Yaşındaki 02:07
Jüriyi Şaşkına Çeviren 9 Yaşındaki 24.811 izlenme - 8 yıl önce Muhteşem sesiyle jüriyi şaşkına çevirdi
Tezgahtardan Jüriyi Şaşırtan Ses 04:10
Tezgahtardan Jüriyi Şaşırtan Ses 52.934 izlenme - 13 yıl önce bilgisayarınızın sesini açın, kulaklarınıza inanamayacaksınız...
Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim 10. Bölüm) 01:53
Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim 10. Bölüm) 24.797 izlenme - 7 yıl önce Bu Tarz Benim'de Ankara Havası (Bu Tarz Benim 10. Bölüm) Bu Tarz Benim'in jüri üyeleri ve kızları Ankara Havası eşliğinde podyumda dans ettiler
Öykü Serter ile Kemal Doğulu'nun Aşk Dansı 01:01
Öykü Serter ile Kemal Doğulu'nun Aşk Dansı 22.861 izlenme - 7 yıl önce Aralarında aşk söylentileri çıkan ve bu söylentileri henüz reddetmeyen Öykü Sertel ve Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş'ın gündemi sallayan kliplerinden birinde dans etti. İkilinin Instagram'daki samimi ve romantik fotoğraflarıyla ortaya çıkan söylentilere inat, fotoğraf paylaşımına devam eden Sertel ve Doğulu dedikodulara henüz cevap vermedi.
Ecem'den Umut Eker'e: Bebeğim 01:27
Ecem'den Umut Eker'e: Bebeğim 20.900 izlenme - 7 yıl önce Bu Tar Benim'in yarışmacılarıdan Ecem Akkaya, jüri üyesi Umut Eker'in 'Naber' sorusuna 'İyi bebeğim sen?' diye cevap verdi
Jüriyi Kendine Hayran Eden İlüzyonist 02:31
Jüriyi Kendine Hayran Eden İlüzyonist 15.154 izlenme - 6 yıl önce İngiltere'nin Yetenek Sizsiniz programında sahneye çıkan sihirbaz James More, 1 dakikalık performansla jürinin ağzını açık bırakmıştı.
Halterin Jürinin Önüne Düşmesi 01:14
Halterin Jürinin Önüne Düşmesi 4.523 izlenme - 4 yıl önce Halter müsabakasında halterci zor bela kaldırmaya çalıştığı halteri dengesini kaybederek platform dışına atıyor. Sonra halterin bowling topu gibi kameraları devirmesi keyifli görüntüler oluşturmuş. Jüri platforma az daha yakın otursaydı tam mısır patlatmalık görüntü olurdu.
Ünlü Modacı Nur Yerlitaş'ın Hayatını Kaybetmesi 00:48
Ünlü Modacı Nur Yerlitaş'ın Hayatını Kaybetmesi 1.596 izlenme - 1 yıl önce Televizyon kanallarında yayınlanan birçok moda programında jüri koltuğunda oturan 'Nurella' lakaplı ünlü modacı Nur Yerlitaş hayatını kaybetti. Videodaki dayı, her şeyi ayrıntılarıyla bizlere aktarıyor arkadaşlar benim fazla açıklama yapmama gerek yok. İzliyoruz efem..
runaway jury fragmanı 2 00:34
runaway jury fragmanı 2 13.173 izlenme - 10 yıl önce new orleans'da geçen filmde dul bir kadın eşinin cinayetinden dolayı büyük bir şirkete dava açıyor. milyon dolarlık davada dürüst bir avukat kadının davasına bakıyor. kazananı önceden belli olan dava hukuk dünyasının arka planında dönen olaylarla ilgi çekici gelişmelere sebep olur.
Olaylı Popstar (2003) 13:35
Olaylı Popstar (2003) 4.392 izlenme - 3 yıl önce 2003 Yılının Sonlarına Yaklaşırken Yaşanan "Olaylı Popstar" Olayındaki Yaşanan Gelişmeler Sıcağı Sıcağına Bu Videoda. Popstar Olayında Bayhan'ında Tartışma Gecesinde Birinci Olması Konuşuluyor. Dahası Bu Videoda.
 O Ses Türkiye Jürisi Erkek Yarışmacıyı Kadın Sandı 01:58
O Ses Türkiye Jürisi Erkek Yarışmacıyı Kadın Sandı 5.425 izlenme - 5 yıl önce O Ses Türkiye yeni sezonun ilk bölümünde sahneye çıkan Recep Bayram jüri üyelerini çok şaşırttı. Ses tonundan kadın olduğunu düşünen O Ses Türkiye jürisi önlerini döndüklerinde büyük şok yaşadı. Murat Boz, Recep'in sesini kadın sesine benzettiğini söyledi.
Jüri Ayakta Alkışladı [mutlaka İzle] 02:21
Jüri Ayakta Alkışladı [mutlaka İzle] 8.811 izlenme - 11 yıl önce yeteneksizsiniztürkiye yarışması jüri ayakta alkışladıwww.okeycenter.com www.facebook.com/okeycenter
İbo'nunn Deniz Seki'ye Gusto Çıkışı 00:41
İbo'nunn Deniz Seki'ye Gusto Çıkışı 2.421 izlenme - 2 yıl önce Popstar jürilerinden Deniz Seki yarışmacı ile ilgili yorum yaparken Gusto kelimesini kullanıyor. Cehalet seviyesinin üstünde bir bilgi dağarcığı gerektiren bu kelimeyi duyan İbo ise "Anamın dilinden konuş" diyerek Deniz Seki'nin Kürtçe konuşmasını istiyor. Yani ben öyle anladım en azından.
Murat Boz'un Unutulmaz Anları (O Ses Türkiye Final 02 Şubat 2016) 03:48
Murat Boz'un Unutulmaz Anları (O Ses Türkiye Final 02 Şubat 2016) 2.455 izlenme - 6 yıl önce Murat Boz'un Unutulmaz Anları (O Ses Türkiye Final 02 Şubat 2016) Kısa bir aranın ardından O Ses Türkiye jürisine geri dönen Murat Boz'un yarışma boyunca yaşadığı birbirinden ilginç anlar bu videoda.
Yetenek Sizsiniz İngiltere'de Şaşırtan Yarışmacı 02:24
Yetenek Sizsiniz İngiltere'de Şaşırtan Yarışmacı 3.623 izlenme - 7 yıl önce İngiltere'nin en çok izlenen televizyon şovlarından olan Britain's Got Talent'ta 27 yaşındaki bir kadının performansı izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Boru dansçısının gösterisi ve vücut hakimiyeti başta jüri üyeleri olmak üzere tüm izleyicileri hem şok etti hem de büyük beğeni topladı.
Jüri Üyesinin Önünde Soyundular! 00:30
Jüri Üyesinin Önünde Soyundular! 4.773 izlenme - 8 yıl önce TV programlarının geldiği son nokta... Danimarka'nın DR kanalında yayınlanan ve moderatörlüğünü Thomas Blachmann'ın yaptığı program seyircilerin büyük tepkisine yol açtı.
O Ses Rusya'ya Katılan Vladimir Putin 01:26
O Ses Rusya'ya Katılan Vladimir Putin 3.478 izlenme - 6 yıl önce O Ses Türkiye'nin Rusya versiyonunun tanıtımı, jüri üyelerini şaşırtan bir sürprize sahne olmuş. Arkaları dönük bir şekilde Putin'in söylediği şarkıyı dinleyen jüri, döndüklerinde Putin'i görünce şaşkınlık yaşamış. Bizde yapmalıyız bunu hemen Başbakan'ın danışmanları ayarlamalara başlamalı.
Jüri ağzı açık onu izledi! İnanılmaz performans.. 03:57
Jüri ağzı açık onu izledi! İnanılmaz performans.. 3.581 izlenme - 8 yıl önce Amerika'nın ünlü yetenek programı America's Got Talent yarışmasında Kenichi Ebina, performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı.
Jüriye Kapak Yapan Yetenekli Ressam Kadın 02:26
Jüriye Kapak Yapan Yetenekli Ressam Kadın 1.366 izlenme - 5 yıl önce Erkenden sıkılan jüri, hanım ablanın ne tarz bir resim çıkartacağını tam kavrayamadan basıyorlar çarpıya.
X Factor'da Malafatının Azizliğine Uğrayan Yarışmacı 00:59
X Factor'da Malafatının Azizliğine Uğrayan Yarışmacı 1.279 izlenme - 5 yıl önce X Factor adlı yarışmada jüriyi şaşırtan bir an oldu,yarışmacının malafatı bir anda canlandı.Bunu ilk farkeden kadın jüri oldu.Kadın jüride utandı izliyoruz
Yetenek Sizsiniz'de Jüriyi Yoldan Çıkardı 01:47
Yetenek Sizsiniz'de Jüriyi Yoldan Çıkardı 1.473 izlenme - 7 yıl önce Yetenek Sizsiniz yarışmasının Romanya versiyonuna katılan Yeva Shiyanova, sahneyi una bulayarak sergilediği inanılmaz dans performansı ile bütün jüri üyelerini büyüledi. Dansçının gösterisinin ardından, jüri üyesi de yerinden kalkıp ona eşlik etti.
Cem Yılmaz Miss Turkey Güzellik Yarışmasında (2002) 08:22
Cem Yılmaz Miss Turkey Güzellik Yarışmasında (2002) 1.359 izlenme - 6 yıl önce 2002 yılına ait olduğunu tahmin ettiğim miss turkey güzellik yarışması gecesinde Cem Yılmaz'ın sahne aldığı bölüm. 8 buçuk dakika içerisinde Cem Yılmaz'ın yanı sıra Fatih Terim, İbrahim Tatlıses, Cem Uzan, Erol Köse gibi isimleri de görebilirsiniz.
Serpil Cansız İle Jüri Arasında Gergin Anlar (Bu Tarz Benim 14.Bölüm) 03:18
Serpil Cansız İle Jüri Arasında Gergin Anlar (Bu Tarz Benim 14.Bölüm) 1.373 izlenme - 7 yıl önce Serpil Cansız İle Jüri Arasında Gergin Anlar (Bu Tarz Benim 14.Bölüm) Bu Tarz Benim'in yarışmacılarından Serpil Cansız, bu kes jüri üyeleriyle gergin anlar yaşadı
Çin İşkencesi - Hip Hop 00:36
Çin İşkencesi - Hip Hop 2.019 izlenme - 7 yıl önce Çin' de bir popstar elemesindeki bu hip hopçu denyo, Çin İşkencesi olayını başka boyutlara taşımayı kendine görev bilmiş.
Yetenek Si*siniz - Yunanistan 03:11
Yetenek Si*siniz - Yunanistan 1.535 izlenme - 6 yıl önce Yunanistan'da yayınlanan yetenek sizsiniz yarışmasında bugüne kadar hiçbir babayiğidin cesaret edip yapamadığı bir yetenek gün yüzüne çıktı. Mal beyanında bulunan yiğitler piyanoyla adeta sevişiyor. Bayan jüri üyesinin şaşkınlığı bunun ne kadar muazzam bir yetenek olduğunun göstergesi olsa gerek...
the juror 01:08
the juror 2.025 izlenme - 10 yıl önce 1996 yapımı the jurorda demi moore oğluyla birlikte new york'ta yaşayan bekar bir anneyi alec baldwin ise onun jürilik yapacağı bir davadaki kararını etkilemeye çalışan ürkütücü tetikçiyi oynuyor. annie laird bir heykeltraş ama oğluyla birlikte hayatlarını idame ettirebilmek ek bir işte de çalışıyor. bunun sonucunda kendine ayıracak pek az vakti kalıyor - gazete okumaya ve haberleri izlemeye bile fırsat bulamadığını söylüyor. tam da bu yüzden jüri olarak seçildiği davanın zanlısının ünlü m
Yetenek Sizsiniz - Nijerya 01:45
Yetenek Sizsiniz - Nijerya 1.793 izlenme - 6 yıl önce Nijerya'nın yetenek sizsinizi olan yarışma nigeria idol yarışmasında binlerce var diyebilmek pekala da mümkün efenim. Neyse jüride enteresan abi de oraların Bülent Ersoy'u olabilir çünkü her defasında farklı bir tipte çıkmış bir tanesinde de ninja kaplumbağaya benziyor hatta...
Muud - Sahne'de Jüri Sensin! 00:44
Muud - Sahne'de Jüri Sensin! 620 izlenme - 3 yıl önce Sen de Türkiye’nin en geniş arşivli müzik uygulaması Muud’u indir, oylamaya katıl, Sahne’nin yıldızını sen belirle. http://bit.ly/muudhemenindir