Hoşgeldiniz!

jüri

Yetenekli Kız - Jürinin Ağzı Açık Kaldı 02:32
Yetenekli Kız - Jürinin Ağzı Açık Kaldı 96.574 izlenme - 13 yıl önce yurt dışındaki yetenek yarışmasında jürinin ağzını açık bırakan kız karşınızda...
Tezgahtardan Jüriyi Şaşırtan Ses 04:10
Tezgahtardan Jüriyi Şaşırtan Ses 53.118 izlenme - 14 yıl önce bilgisayarınızın sesini açın, kulaklarınıza inanamayacaksınız...
runaway jury fragmanı 2 00:34
runaway jury fragmanı 2 13.749 izlenme - 11 yıl önce new orleans'da geçen filmde dul bir kadın eşinin cinayetinden dolayı büyük bir şirkete dava açıyor. milyon dolarlık davada dürüst bir avukat kadının davasına bakıyor. kazananı önceden belli olan dava hukuk dünyasının arka planında dönen olaylarla ilgi çekici gelişmelere sebep olur.
Halterin Jürinin Önüne Düşmesi 01:14
Halterin Jürinin Önüne Düşmesi 4.529 izlenme - 5 yıl önce Halter müsabakasında halterci zor bela kaldırmaya çalıştığı halteri dengesini kaybederek platform dışına atıyor. Sonra halterin bowling topu gibi kameraları devirmesi keyifli görüntüler oluşturmuş. Jüri platforma az daha yakın otursaydı tam mısır patlatmalık görüntü olurdu.
Olaylı Popstar (2003) 13:35
Olaylı Popstar (2003) 4.424 izlenme - 5 yıl önce 2003 Yılının Sonlarına Yaklaşırken Yaşanan "Olaylı Popstar" Olayındaki Yaşanan Gelişmeler Sıcağı Sıcağına Bu Videoda. Popstar Olayında Bayhan'ında Tartışma Gecesinde Birinci Olması Konuşuluyor. Dahası Bu Videoda.
Ünlü Modacı Nur Yerlitaş'ın Hayatını Kaybetmesi 00:48
Ünlü Modacı Nur Yerlitaş'ın Hayatını Kaybetmesi 1.607 izlenme - 3 yıl önce Televizyon kanallarında yayınlanan birçok moda programında jüri koltuğunda oturan 'Nurella' lakaplı ünlü modacı Nur Yerlitaş hayatını kaybetti. Videodaki dayı, her şeyi ayrıntılarıyla bizlere aktarıyor arkadaşlar benim fazla açıklama yapmama gerek yok. İzliyoruz efem..
İbo'nunn Deniz Seki'ye Gusto Çıkışı 00:41
İbo'nunn Deniz Seki'ye Gusto Çıkışı 2.427 izlenme - 4 yıl önce Popstar jürilerinden Deniz Seki yarışmacı ile ilgili yorum yaparken Gusto kelimesini kullanıyor. Cehalet seviyesinin üstünde bir bilgi dağarcığı gerektiren bu kelimeyi duyan İbo ise "Anamın dilinden konuş" diyerek Deniz Seki'nin Kürtçe konuşmasını istiyor. Yani ben öyle anladım en azından.
Murat Boz'un Unutulmaz Anları (O Ses Türkiye Final 02 Şubat 2016) 03:48
Murat Boz'un Unutulmaz Anları (O Ses Türkiye Final 02 Şubat 2016) 2.464 izlenme - 7 yıl önce Murat Boz'un Unutulmaz Anları (O Ses Türkiye Final 02 Şubat 2016) Kısa bir aranın ardından O Ses Türkiye jürisine geri dönen Murat Boz'un yarışma boyunca yaşadığı birbirinden ilginç anlar bu videoda.
O Ses Rusya'ya Katılan Vladimir Putin 01:26
O Ses Rusya'ya Katılan Vladimir Putin 3.516 izlenme - 8 yıl önce O Ses Türkiye'nin Rusya versiyonunun tanıtımı, jüri üyelerini şaşırtan bir sürprize sahne olmuş. Arkaları dönük bir şekilde Putin'in söylediği şarkıyı dinleyen jüri, döndüklerinde Putin'i görünce şaşkınlık yaşamış. Bizde yapmalıyız bunu hemen Başbakan'ın danışmanları ayarlamalara başlamalı.
Jüriye Kapak Yapan Yetenekli Ressam Kadın 02:26
Jüriye Kapak Yapan Yetenekli Ressam Kadın 1.390 izlenme - 6 yıl önce Erkenden sıkılan jüri, hanım ablanın ne tarz bir resim çıkartacağını tam kavrayamadan basıyorlar çarpıya.
the juror 01:08
the juror 2.270 izlenme - 12 yıl önce 1996 yapımı the jurorda demi moore oğluyla birlikte new york'ta yaşayan bekar bir anneyi alec baldwin ise onun jürilik yapacağı bir davadaki kararını etkilemeye çalışan ürkütücü tetikçiyi oynuyor. annie laird bir heykeltraş ama oğluyla birlikte hayatlarını idame ettirebilmek ek bir işte de çalışıyor. bunun sonucunda kendine ayıracak pek az vakti kalıyor - gazete okumaya ve haberleri izlemeye bile fırsat bulamadığını söylüyor. tam da bu yüzden jüri olarak seçildiği davanın zanlısının ünlü m
Cem Yılmaz Miss Turkey Güzellik Yarışmasında (2002) 08:22
Cem Yılmaz Miss Turkey Güzellik Yarışmasında (2002) 1.371 izlenme - 8 yıl önce 2002 yılına ait olduğunu tahmin ettiğim miss turkey güzellik yarışması gecesinde Cem Yılmaz'ın sahne aldığı bölüm. 8 buçuk dakika içerisinde Cem Yılmaz'ın yanı sıra Fatih Terim, İbrahim Tatlıses, Cem Uzan, Erol Köse gibi isimleri de görebilirsiniz.
Çin İşkencesi - Hip Hop 00:36
Çin İşkencesi - Hip Hop 2.024 izlenme - 8 yıl önce Çin' de bir popstar elemesindeki bu hip hopçu denyo, Çin İşkencesi olayını başka boyutlara taşımayı kendine görev bilmiş.
Yetenek Si*siniz - Yunanistan 03:11
Yetenek Si*siniz - Yunanistan 1.543 izlenme - 8 yıl önce Yunanistan'da yayınlanan yetenek sizsiniz yarışmasında bugüne kadar hiçbir babayiğidin cesaret edip yapamadığı bir yetenek gün yüzüne çıktı. Mal beyanında bulunan yiğitler piyanoyla adeta sevişiyor. Bayan jüri üyesinin şaşkınlığı bunun ne kadar muazzam bir yetenek olduğunun göstergesi olsa gerek...
Yetenek Sizsiniz - Nijerya 01:45
Yetenek Sizsiniz - Nijerya 1.796 izlenme - 8 yıl önce Nijerya'nın yetenek sizsinizi olan yarışma nigeria idol yarışmasında binlerce var diyebilmek pekala da mümkün efenim. Neyse jüride enteresan abi de oraların Bülent Ersoy'u olabilir çünkü her defasında farklı bir tipte çıkmış bir tanesinde de ninja kaplumbağaya benziyor hatta...
Kanat Çırpan Uçak - Tırt Mucit Zeki 03:52
Kanat Çırpan Uçak - Tırt Mucit Zeki 1.056 izlenme - 7 yıl önce Evet şimdi Mucit Zeki ile 5000 sene öncesine gidiyoruz...Uçan dinazorlardan esinlenen Zeki Akpınar adındaki bey amca emeklilik bunalımı, karı dırdırı, bayramda kapıyı 100 bin kere çalan çocuklar yüzünden kendisini ilime irfana vermiştir. Üstüne birde Amerika olimpiyatlarda sahanın ortasına füze ile adam indirdikten sonra artık bu iş farz olmuştur ve bizleri uçurma noktasına getirmiştir. Ayrıca yaşına saygımdan dolayı "tırt" dememek için çok uğraştım ama ulan şimdi ne diyeyim yani ?
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar 01:55
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar 1.320 izlenme - 8 yıl önce Arkadaş Ercan Saatçi' ye baya bi giydiriyor, Ercan abimiz durur mu? Durmazz. Neyse biz izlememize bakalım. Her şey bizim için.
Muud - Sahne'de Jüri Sensin! 00:44
Muud - Sahne'de Jüri Sensin! 624 izlenme - 4 yıl önce Sen de Türkiye’nin en geniş arşivli müzik uygulaması Muud’u indir, oylamaya katıl, Sahne’nin yıldızını sen belirle. http://bit.ly/muudhemenindir
 Aslı Enver ile Murat Boz aşkı O Ses Türkiye 06:55
Aslı Enver ile Murat Boz aşkı O Ses Türkiye 1.511 izlenme - 7 yıl önce O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel Bölümünde, 'Arnavut Kaldırımı' adlı parçayı söyleyen ve Jüri Üyesi Murat Boz'u seçen Aslı Enver, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'de yoluna devam ediyor. Aslı Enver 'Arnavut Kaldırımı' - O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 31 Aralık 2015 Aslı Enver 'Arnavut Kaldırımı' - O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 31.12.2015 Aslı Enver 'Arnavut Kaldırımı' - O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 31 Aralık 2015 Aslı Enver 'Arnavut Kaldırımı' O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Aslı Enver Arnavut Kaldırımı Aslı Enver, Arnavut Kaldırımı O Ses 45.Bölüm Yılbaşı Özel O Ses Türkiye 45.Bölüm Yılbaşı Özel O Ses Türkiye 5.Sezon O Ses Türkiye 1.Tur O Ses Türkiye 5.Sezon 45.Bölüm Yılbaşı Özel O Ses Türkiye 31 Aralık 2015 O Ses Türkiye 31.12.2015 O Ses Türkiye O Ses O Ses Türkiye Yeni Bölüm O Ses Türkiye Son Bölüm O Ses Türkiye 2015 O Ses, O Ses Türkiye, O Ses Türkiye 45.Bölüm, O Ses Türkiye 5.Sezon, O Ses Türkiye 2015, O Ses Türkiye 5.Sezon 45.Bölüm, O Ses Türkiye 31.12.2015, O Ses Türkiye 31 Aralık 2015, O Ses Türkiye 5.Sezon Yeni Bölüm, O Ses Türkiye Yeni Bölüm, O Ses Türkiye Son Bölüm
1987 Yılı Altın Güvercin Şarkı Yarışması Finali 01:26:03
1987 Yılı Altın Güvercin Şarkı Yarışması Finali 688 izlenme - 7 yıl önce Evet değerli alkışlarlayaşıyorum sakinleri, 1987 yılına ait, pek nostaljik Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışmasının Finaliyle karşınızdayım. 25 Temmuz 1987 tarihinde düzenlenen bu yarışmada; Aşkın Nur Yengi ve Harun Kolçak Yeniden ile birinci, Grup Onlar Özlem ile ikinci, Füsun Önal ise Ben Sen Olsaydım ile üçüncü olmuştur. Bu gecenin yarışmacıları ise şu şekilde: Jale - Çok Geç (Söz & Müzik: Sezen Aksu - Düzenleme & Orkestra Şefi: Onno Tunç) Emel & Erdal - Bir Mimoza Kokusu (Söz: Aysel Gürel - Müzik: Metin Özülkü - Düzenleme & Orkestra Şefi: Turhan Yükseler) Grup Denk - Tasvir-i Şikayet (Söz & Müzik: Bora Ebeoğlu - Düzenleme & Orkestra Şefi: Mehmet Duru) Ali Rıza Binboğa - Bebek (Söz & Müzik: Ali Rıza Binboğa - Düzenleme & Orkestra Şefi: Buğra Uğur) Rüya Ersavcı, Jeyan Erpi & Cihan Okan - Baharda Bir Pazar (Söz: Bora Ebeoğlu - Müzik: Cem Bezeyiş - Düzenleme & Orkestra Şefi: Berç Yeremyan) Ömer Aysan - Unut Artık (Söz & Müzik: Ömer Aysan - Düzenleme & Orkestra Şefi: Ertuğrul Çayıroğlu) Aysun Kocatepe - Nasıl Değişir? (Söz: Özcan Kandemir Bilir - Müzik: Ali Kocatepe - Düzenleme & Orkestra Şefi: Özkan Turgay) Sertab Altın - Akdeniz (Söz: Azra Partener - Müzik: Nermin Ergün - Düzenleme & Orkestra Şefi: Turhan Yükseler) Grup Senkron - Müzik Olunca (Söz: Nezih Topuzlu - Müzik, Düzenleme & Orkestra Şefi: Aycan Teztel) Emel, Erdal, Seden Kutlubay & Halis Bütünley - Şehirli Kız (Söz: Nezih Topuzlu - Müzik, Düzenleme & Orkestra Şefi: Buğra Uğur) Ayşegül Aldinç - Bir Bahar Aşkısın (Söz: Aysel Gürel - Müzik: Banu Kırbağ - Düzenleme & Orkestra Şefi: Garo Mafyan) Arzu Ece - Ara Sıra (Söz: Hulki Aktunç - Müzik, Düzenleme & Orkestra Şefi: Uğur Başar) Aşkın Nur Yengi & Harun Kolçak - Yeniden (Söz: Sezen Aksu - Müzik, Düzenleme & Orkestra Şefi: Uğur Başar) Füsun Önal - Ben Sen Olsaydım (Söz: Hulki Aktunç - Müzik: Yusuf Bütünley - Düzenleme & Orkestra Şefi: Buğra Uğur) Onlar (Sevingül Bahadır & Candan Erçetin) - Özlem (Söz: Bora Ebeoğlu - Müzik: Aslıgül Kırıcı - Düzenleme & Orkestra Şefi: Melih Kibar) oturup saatelerce izlemelik valla, ne şanslısınız köftehorlar.
Güzellik Yarışması Jürisi İbo 03:05
Güzellik Yarışması Jürisi İbo 693 izlenme - 8 yıl önce Batının ahlakını almış muz hastası gençlerle yiğidin harman olduğu yerden gelmiş, hatta gelmemiş direkt harmanın kozasında yaşayan bir yiğidonun öyküsünü izlerken duyusal ya da öbür organlarınızın istem dışı hareketlerine mani olamayacaksınız.
Popstar Suzan Güzelses - Tipsizim Ama Sesim Güzel 04:46
Popstar Suzan Güzelses - Tipsizim Ama Sesim Güzel 880 izlenme - 8 yıl önce İngiltere'de yapılan popstar yarışmasının beklenmedik starı, Suzan Güzelses'in umulmadık performansı Alkışlarlayaşıyorum altyazı ekibi tarafından hazırlanan altyazı ile karşınızda... Yerel bir kilisede çalışan Suzan, şu yaşına kadar ne evlenmiş ne de öpüşmüş, ilgilenenlere duyuralım.
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CV 04:23
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci - Mutlu Ol Yeter CV 531 izlenme - 6 yıl önce
Bayhan - Oh My Love 03:28
Bayhan - Oh My Love 839 izlenme - 7 yıl önce Righteous Brothers çıkışlı bir parça olan Unchained Melody'nin böğürmeli, detoneli Bayhan yorumu. İşin asıl enteresan tarafı bu yoruma Zerrin Özer'in neden ağladığı.
Gölgelerle Dans - Yetenek Sizsiniz İngiltere 01:59
Gölgelerle Dans - Yetenek Sizsiniz İngiltere 424 izlenme - 7 yıl önce Street Spirit parçası eşliğinde gerçekten etkileyici dans ve gölge oyunu. bizdekileri söylemiyoruz bile. iyi seyirler.
Türkstar'a Katılan Öğretmen 02:42
Türkstar'a Katılan Öğretmen 384 izlenme - 8 yıl önce Hocamız şarkılarıyla eğitimin önemini anlatıyor, sıkıntıları bitiriyor. Hocam sizin bedene kim girdi acaba?
Ercik Yetenek Sizsiniz'de! 02:44
Ercik Yetenek Sizsiniz'de! 585 izlenme - 8 yıl önce İnternetin vazgeçilmez fenomenleri arasında olan Ercik, uzun bir süre duraklama dönemi yaşadıktan sonra webcam çekimlerini bırakmış, daha kaliteli işlere girmek için ilk adımını, Conmech ekibiyle bu videoda atmıştır. Conmech için: http://www.youtube.com/conmech
Popstar'ın Gerçek Starı Fatih 02:42
Popstar'ın Gerçek Starı Fatih 402 izlenme - 8 yıl önce Bizlerin favorisi. O gerçek bir star. Star olunmaz star doğulur kıvamında adamlardan birisi. Yürrrüüü be koçum valla yürü.Bu dosyayı öyle her yerde bulamazsınız. Kıyak budur. Sevin bizi. bunu seven bunu da sevdi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7112/popstar-fatih---orjinalinden-iyi-cover-tadinda
Frestylo-Kazak SüperStar yarışması (büyük yetenek) 00:52
Frestylo-Kazak SüperStar yarışması (büyük yetenek) 338 izlenme - 8 yıl önce Kardeş ülke Kazakistan'da yapılan pop star türevi yarışmadan ilginç bir doğu-batı sentez çalışması. Büyük ihtimalle Bomfunk MC's ten Freestyler parçasını söylüyor.
Bu Tarz Benim Jürisi Kemal Doğulu (Üzgünüm) 04:16
Bu Tarz Benim Jürisi Kemal Doğulu (Üzgünüm) 246 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizdeki modacı ya da mankenlerin şarkıcı olma arzusunu biliyoruz. Kendisi bir modacı olan, aynı zamanda Bu Tarz Benim yarışmasında jürilik yapan Kemal Doğulu da bu arzusunu 2010 senesinde "Üzgünüm" şarkısıyla gerçekleştirmiş. Naif jüri üyesinin klipteki naif hareketleri de dikkatleri çekiyor.