Hoşgeldiniz!

kafkas çoban

Kafkas Çoban Köpeği 02:58
Kafkas Çoban Köpeği 126.226 izlenme - 12 yıl önce Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsidir. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasyaya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Kafkas Çoban Köpekleri 02:58
Kafkas Çoban Köpekleri 14.974 izlenme - 6 yıl önce Kars Çoban Köpeği Temel Özellikleri Kars, Ardahan, Artvin, Erzurum, Ağrı, Iğdır bölgelerinde yetişen, saflığı tescil edilmiş, bölge şartlarına uyumlu, çok iyi koruyucu özelliğe sahip, uyumlu, zeki, akıllı ideal bir çoban köpeğidir.
Kangal Mı Kafkas Çoban Köpeği Mi Tibet Mastifi Mi? 08:46
Kangal Mı Kafkas Çoban Köpeği Mi Tibet Mastifi Mi? 7.014 izlenme - 6 yıl önce Kangal, Türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. Adını Sivas'ın Kangal ilçesinden alır.[1] Henüz FCI, AKC ve TKC gibi dünyadaki büyük köpek kulüpleri ve federasyonları tarafından tanınmamaktadır ancak Türkiye'deki otoritelerce dünyada safkan bir köpek ırkı olarak tanınması için çalışmalar yapılmaktadır.[ Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur. Vikipedi Tibet mastifi kökeni Tibet olduğu sanılan büyük iri ve güçlü bir köpek türüdür. Tibet mastiflerinin boynunda aslanınkine benzer yele vardır. Tibet mastifi dünyanin en pahallı köpeği unvanına sahiptir.
ovcharka kafkas çoban köpeği 02:51
ovcharka kafkas çoban köpeği 18.499 izlenme - 14 yıl önce cok güzel köpekler bunlar
Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması 01:57
Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması 4.707 izlenme - 6 yıl önce Kafkas Çoban Köpeği ve Pitbull Atışması Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Kangal ve Kafkas Köpeği'nin Atışması! 00:15
Kangal ve Kafkas Köpeği'nin Atışması! 2.771 izlenme - 6 yıl önce Kangal ve Kafkas Köpeği'nin Atışması! Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.
Kafkas Coban Köpeği. 06:06
Kafkas Coban Köpeği. 1.690 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın en güclü köpek türü kafkas çoban köpeği
Kafkas Çoban Köpeği Bilgileri 06:06
Kafkas Çoban Köpeği Bilgileri 722 izlenme - 6 yıl önce Kafkas çoban köpeği, Kafkasya’da yaşayan ender köpek cinsi. Bu köpek cinsinin Kuzey Kafkasya"ya Tibet'ten 2000 yıl kadar önce geldiği düşünülmektedir. Kafkas dağlarının, Çerkez bölgesinde yaygın olarak bulunur.