Hoşgeldiniz!

kaka

2 Girls 1 Cup Izlerken Puding Yiyen Kız 02:14
2 Girls 1 Cup Izlerken Puding Yiyen Kız 118.195 izlenme - 8 yıl önce 2 Girls 1 Cup izlerken çikolata yiyip kusma noktasına gelen biri olarak bu kız nasıl yemiş o pudingi helal olsun diyorum.
Oyuncak Bebek Kaka Yapıyor 05:51
Oyuncak Bebek Kaka Yapıyor 45.458 izlenme - 7 yıl önce Oyuncak bebek bakma oyunu! Güzel ve tatlı bebeğimin karnını doyuruyorum, banyo yaptırıyorum ve altını değiştiriyorum.
İnanılmaz Futbol Resitali 03:44
İnanılmaz Futbol Resitali 102.182 izlenme - 14 yıl önce bu görüntüleri izlemeden bende futbolcuyum demeyin.
Market Ortamında İçini Döken Adam! 00:56
Market Ortamında İçini Döken Adam! 30.876 izlenme - 6 yıl önce Eşi ile market alışverişine çıkan adam büyük tuvaleti geldiğinde sadece etrafa bakmakla yetinip marketi ortasına sıçıveriyor.
Şaka Yapan Futbolcuya Kırmızı Kart Göstermek 01:42
Şaka Yapan Futbolcuya Kırmızı Kart Göstermek 19.618 izlenme - 6 yıl önce Amerika'da Orlando City'de forma giyen Kaka, maçta eski takım arkadaşı Collin'e yaptığı el şakası nedeniyle kırmızı kart görerek oyundan atıldı.
Dünyanın En İyi Takımı İlk Onbiri 03:50
Dünyanın En İyi Takımı İlk Onbiri 56.901 izlenme - 15 yıl önce dünyanın en iyi ilk onbiri itirazı olan varsa yazsın şu oyuncu bu takıma olmamış diyebilen varsa yazsın bakalım
 Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 00:38
Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 16.813 izlenme - 7 yıl önce Kanser hastası kızın tedavi sürecinde saçları döküldüğü için ergenlerin hışmına uğruyor. Ancak kızın annesi devreye girip kızıyla dalga geçen ergene empati dersi veriyor..
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 00:38
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 15.565 izlenme - 7 yıl önce Kadın çok sıkışmış olmalı ama yolun kenarını neden tercih etmedi de yolun tam ortasına yaptı?
Ani Bir Kararla Sıçmak - New York 00:45
Ani Bir Kararla Sıçmak - New York 12.436 izlenme - 7 yıl önce Bey amcamız elinde poşetler kaldırımda yürürken ani bir bağırsak akımı neticesinde kaldırıma sıçıveriyor. ifrazatın çıkış hızı oldukça etkileyici. saniyede 112 metre hızla çıktığı tespit edilmiş beyler.
Tiksindirmeyen Kaka Şarkısı 03:35
Tiksindirmeyen Kaka Şarkısı 8.172 izlenme - 6 yıl önce abi öyle bi klibe denk geldim ki işemeli sıçmalı müzik yapıyorlardı. iyi seyirler
Dünyadaki Cehennemler Dünyanın En İyi Stadları 02:35
Dünyadaki Cehennemler Dünyanın En İyi Stadları 28.126 izlenme - 15 yıl önce dünyanın en iyi stadlarını seçiyoruz en iyisini siz seçin hangisi?
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 03:56
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 8.721 izlenme - 6 yıl önce Uçakların tuvaletlerini kullanıyoruz ama biri de demiyor ki aga bunlar nereye gidiyor, uçak havadayken aşağı mı boşalıyor diye. Bakın yaptıklarınız nereye gidiyor.
Teşhir Klozetine Tuvaletini Yapan Kadın 00:55
Teşhir Klozetine Tuvaletini Yapan Kadın 4.931 izlenme - 4 yıl önce Asansöre, markete, otobüse her yere sıçıyorlar. Bir yapı marketin teşhir ürünlerin arasında bulunan klozeti gözüne kestiren kadın hiç utanmadan klozetin kapağını kaldırıp donu sıyırıyor.
Kaka ile Selfie Çektirmek İçin Sarı Kart Gösteren Kadın Hakem 00:41
Kaka ile Selfie Çektirmek İçin Sarı Kart Gösteren Kadın Hakem 2.939 izlenme - 4 yıl önce İsrail ve Brezilya arasında oynanan efsaneler maçını yöneten kadın hakem, Kaka'ya sarı kart gösterdikten sonra efsane isimle hatıra fotoğrafı çektirmiş.
Tuvaletimizi Denize Yapıyoruz Diyen Vatandaş 00:38
Tuvaletimizi Denize Yapıyoruz Diyen Vatandaş 5.572 izlenme - 6 yıl önce Video içeriği aslında nahoş bir durumdan ibaret. Antalya'nın Kumlu plajındaki tuvalet kapıları çalındığı için hacetlerini denize yapan vatandaşlar bunu açıkça ifade ediyor. Bu çirkin olayda en büyük suç belediyenin gibi duruyor.
Futbol Efsaneleri ve Unutulmaz Asistleri 12:23
Futbol Efsaneleri ve Unutulmaz Asistleri 8.792 izlenme - 8 yıl önce Dünya futbol starlarının sahada birbirlerine yaptıkları unutulmaz asistleri izleyeceksiniz.Futbol bu muhteşem yeteneklerin sayesinde izlenmeye değer ve güzel.
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 00:32
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 6.571 izlenme - 8 yıl önce Kendisini gerçekten tebrik ediyorum. Çok temiz iş yapmış. Ustalık iyi.
Galatasaray Kura Çekimi Sırasında Mustafa Cengiz-Abdurrahim Albayrak 01:30
Galatasaray Kura Çekimi Sırasında Mustafa Cengiz-Abdurrahim Albayrak 4.509 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray Kura Çekimi Sırasında Mustafa Cengiz-Abdurrahim Albayrak
İçe Doğru Sıçırtan Şaka Vol 2 05:25
İçe Doğru Sıçırtan Şaka Vol 2 4.803 izlenme - 8 yıl önce ABD'de yayınlanan bir kamera şakasında aktörler kantarın topuzunu kaçırdı. 'DM Pranks' isimli programda görev alan aktörler, korku filmlerinde görmeye alıştığımız sahneleri yeniden yaratarak çevredekilere korku dolu anlar yaşattı. Palyaço kostümü ile kurbanlarını kovalayan ekip ortaya bu görüntülerin çıkmasına sebep oldu.
Arkadaşa Boktan Şaka Yapmak 00:39
Arkadaşa Boktan Şaka Yapmak 6.707 izlenme - 8 yıl önce Yerde bulunan hayvan pisliğini bir kase ile üzerini örten genç adam arkadaşını yanına çağırıp bir hayvan yakaladığını ve kaseyi kaldırır kaldırmaz elini sokup yakalamasını istiyor.
Bokla Çalışan Motorsiklet - Japon Mucizesi 00:37
Bokla Çalışan Motorsiklet - Japon Mucizesi 4.277 izlenme - 8 yıl önce Japon tuvalet sistemleri firması Toto tuvalet kullanımından kaynaklanan karbon salınımını azaltmak için yapılan ar-ge sonucu dışkı ile çalışan motorsiklet geliştirdi. Yakında piyasaya çıkacak motorsiklet 3 tekerlekli ve 250 cc motoru var. İnsan dışkısı, hayvan dışkısı ve evdeki atık suları biyogaza dönüştürüp yakıt olarak kullanan bu icat dünyayı değiştirebilir
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 03:03
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 7.684 izlenme - 8 yıl önce Son yıllarda ciddi bir artış gösteren klostrofobik (kapalı yerde kalmaktan korkan) insanlardan birine, diğer kız arkadaşları bir şaka yapmış. Bire bir kendisi kapalı alanda kalmamasına karşın yine de etkileniyormuş demekki bu insanlar. Allah şifa versin diyelim. İnsanların böyle takıntılarıyla uğraşan piçleri de kınıyorum. Yükseklikle, bıçakla, silahla şaka yapanlar da var. Yapanları uyarın, yaptırmayın diye yüklüyorum.
Mis Kokan Leziz Mi Leziz Kaka Muhallebisi 02:08
Mis Kokan Leziz Mi Leziz Kaka Muhallebisi 2.350 izlenme - 6 yıl önce taylandin baskenti Putam tani´den muhtesem Kaka Muhallebisini sizler,pek kiymetli ve de muhterem dostlarim olmak üzere, paylasmak istedim.
Çocuklara Kıç Silmeyi Öğreten Öğretmen 00:15
Çocuklara Kıç Silmeyi Öğreten Öğretmen 2.303 izlenme - 4 yıl önce Çin'de bir anaokulunda miniklere kakalarını yaptıktan sonra popolarını nasıl temizlemeleri gerektiğini bakın nasıl öğretiyorlar.
Gelinin Şakası ve Kızgın Damat 00:52
Gelinin Şakası ve Kızgın Damat 4.465 izlenme - 8 yıl önce Azerbaycan'da bir düğünde gelinin yaptığı pasta şakası damadı çok kızdırdı. Gelin ablamız ne kadar alttan alsa da izleyenlerin damadın yerine utanmaması elde değil. İzliyoruz efenim...
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 00:28
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 3.995 izlenme - 7 yıl önce Bir gösteri sonrası kalabalığın içinden geçen atlı polislerin geride bıraktığı at pisliğini avuçlayarak yiyen bu sarhoş adam görenleri şaşkına çevirdi.
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 01:31
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 3.807 izlenme - 7 yıl önce Buna benzer bir çok video izlemişsinizdir. Ama bu sefer izleyeceğiniz video diğer videolardan çok farklı. E tabi birazda mide bulandırıcı.
Sonu Kötü Biten İnternet Şakaları 03:23
Sonu Kötü Biten İnternet Şakaları 4.337 izlenme - 8 yıl önce İnternete yüklenen prank videolarında genellikle insanların sakinliği veya verdiği ultra hoşgörülü tepkiler bizi şaşırtır ama bu videoda insanların bir anda nasıl vahşileşebilidğini rahatça göreceğiz, bir kaç yerde içimin yağları erimedi değil...
Çağdaş sanata sıradışı bir bakış : Kaka Sergisi 01:40
Çağdaş sanata sıradışı bir bakış : Kaka Sergisi 2.675 izlenme - 5 yıl önce Avrupa’nın önde gelen liman kentlerinden biri olan Hollanda’nın Rotterdam şehri çağdaş sanatın en sıradışı sergilerinden birine ev sahipliği yapıyor. Dev insan dışkısı figürlerinin sergilendiği Boijmans van Beuningen Müzesi 12 Ağustos’a kadar ziyaret edilebilecek.…
Kaka Yapan Unicorn Dondurması 02:53
Kaka Yapan Unicorn Dondurması 3.142 izlenme - 8 yıl önce Anladığım kadarıyla abimiz unicorn boku ile kendi ürününü pazarlayıp rahat s.çma pozisyonlarına yardımcı aletlerini tanıtıyor