Hoşgeldiniz!

kaka

2 Girls 1 Cup Izlerken Puding Yiyen Kız 02:14
2 Girls 1 Cup Izlerken Puding Yiyen Kız 86.616 izlenme - 7 yıl önce 2 Girls 1 Cup izlerken çikolata yiyip kusma noktasına gelen biri olarak bu kız nasıl yemiş o pudingi helal olsun diyorum.
Oyuncak Bebek Kaka Yapıyor 05:51
Oyuncak Bebek Kaka Yapıyor 42.125 izlenme - 6 yıl önce Oyuncak bebek bakma oyunu! Güzel ve tatlı bebeğimin karnını doyuruyorum, banyo yaptırıyorum ve altını değiştiriyorum.
Market Ortamında İçini Döken Adam! 00:56
Market Ortamında İçini Döken Adam! 30.798 izlenme - 5 yıl önce Eşi ile market alışverişine çıkan adam büyük tuvaleti geldiğinde sadece etrafa bakmakla yetinip marketi ortasına sıçıveriyor.
İnanılmaz Futbol Resitali 03:44
İnanılmaz Futbol Resitali 102.167 izlenme - 13 yıl önce bu görüntüleri izlemeden bende futbolcuyum demeyin.
Şaka Yapan Futbolcuya Kırmızı Kart Göstermek 01:42
Şaka Yapan Futbolcuya Kırmızı Kart Göstermek 19.285 izlenme - 5 yıl önce Amerika'da Orlando City'de forma giyen Kaka, maçta eski takım arkadaşı Collin'e yaptığı el şakası nedeniyle kırmızı kart görerek oyundan atıldı.
Dünyanın En İyi Takımı İlk Onbiri 03:50
Dünyanın En İyi Takımı İlk Onbiri 56.881 izlenme - 14 yıl önce dünyanın en iyi ilk onbiri itirazı olan varsa yazsın şu oyuncu bu takıma olmamış diyebilen varsa yazsın bakalım
 Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 00:38
Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 16.796 izlenme - 6 yıl önce Kanser hastası kızın tedavi sürecinde saçları döküldüğü için ergenlerin hışmına uğruyor. Ancak kızın annesi devreye girip kızıyla dalga geçen ergene empati dersi veriyor..
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 00:38
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 15.517 izlenme - 6 yıl önce Kadın çok sıkışmış olmalı ama yolun kenarını neden tercih etmedi de yolun tam ortasına yaptı?
Ani Bir Kararla Sıçmak - New York 00:45
Ani Bir Kararla Sıçmak - New York 12.343 izlenme - 6 yıl önce Bey amcamız elinde poşetler kaldırımda yürürken ani bir bağırsak akımı neticesinde kaldırıma sıçıveriyor. ifrazatın çıkış hızı oldukça etkileyici. saniyede 112 metre hızla çıktığı tespit edilmiş beyler.
Tiksindirmeyen Kaka Şarkısı 03:35
Tiksindirmeyen Kaka Şarkısı 8.125 izlenme - 5 yıl önce abi öyle bi klibe denk geldim ki işemeli sıçmalı müzik yapıyorlardı. iyi seyirler
Teşhir Klozetine Tuvaletini Yapan Kadın 00:55
Teşhir Klozetine Tuvaletini Yapan Kadın 4.735 izlenme - 3 yıl önce Asansöre, markete, otobüse her yere sıçıyorlar. Bir yapı marketin teşhir ürünlerin arasında bulunan klozeti gözüne kestiren kadın hiç utanmadan klozetin kapağını kaldırıp donu sıyırıyor.
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 03:56
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 8.691 izlenme - 5 yıl önce Uçakların tuvaletlerini kullanıyoruz ama biri de demiyor ki aga bunlar nereye gidiyor, uçak havadayken aşağı mı boşalıyor diye. Bakın yaptıklarınız nereye gidiyor.
Dünyadaki Cehennemler Dünyanın En İyi Stadları 02:35
Dünyadaki Cehennemler Dünyanın En İyi Stadları 28.122 izlenme - 14 yıl önce dünyanın en iyi stadlarını seçiyoruz en iyisini siz seçin hangisi?
Kaka ile Selfie Çektirmek İçin Sarı Kart Gösteren Kadın Hakem 00:41
Kaka ile Selfie Çektirmek İçin Sarı Kart Gösteren Kadın Hakem 2.926 izlenme - 3 yıl önce İsrail ve Brezilya arasında oynanan efsaneler maçını yöneten kadın hakem, Kaka'ya sarı kart gösterdikten sonra efsane isimle hatıra fotoğrafı çektirmiş.
Tuvaletimizi Denize Yapıyoruz Diyen Vatandaş 00:38
Tuvaletimizi Denize Yapıyoruz Diyen Vatandaş 5.570 izlenme - 5 yıl önce Video içeriği aslında nahoş bir durumdan ibaret. Antalya'nın Kumlu plajındaki tuvalet kapıları çalındığı için hacetlerini denize yapan vatandaşlar bunu açıkça ifade ediyor. Bu çirkin olayda en büyük suç belediyenin gibi duruyor.
Futbol Efsaneleri ve Unutulmaz Asistleri 12:23
Futbol Efsaneleri ve Unutulmaz Asistleri 8.791 izlenme - 7 yıl önce Dünya futbol starlarının sahada birbirlerine yaptıkları unutulmaz asistleri izleyeceksiniz.Futbol bu muhteşem yeteneklerin sayesinde izlenmeye değer ve güzel.
Galatasaray Kura Çekimi Sırasında Mustafa Cengiz-Abdurrahim Albayrak 01:30
Galatasaray Kura Çekimi Sırasında Mustafa Cengiz-Abdurrahim Albayrak 4.504 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Kura Çekimi Sırasında Mustafa Cengiz-Abdurrahim Albayrak
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 00:32
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 6.542 izlenme - 7 yıl önce Kendisini gerçekten tebrik ediyorum. Çok temiz iş yapmış. Ustalık iyi.
İçe Doğru Sıçırtan Şaka Vol 2 05:25
İçe Doğru Sıçırtan Şaka Vol 2 4.799 izlenme - 7 yıl önce ABD'de yayınlanan bir kamera şakasında aktörler kantarın topuzunu kaçırdı. 'DM Pranks' isimli programda görev alan aktörler, korku filmlerinde görmeye alıştığımız sahneleri yeniden yaratarak çevredekilere korku dolu anlar yaşattı. Palyaço kostümü ile kurbanlarını kovalayan ekip ortaya bu görüntülerin çıkmasına sebep oldu.
Arkadaşa Boktan Şaka Yapmak 00:39
Arkadaşa Boktan Şaka Yapmak 6.691 izlenme - 7 yıl önce Yerde bulunan hayvan pisliğini bir kase ile üzerini örten genç adam arkadaşını yanına çağırıp bir hayvan yakaladığını ve kaseyi kaldırır kaldırmaz elini sokup yakalamasını istiyor.
Bokla Çalışan Motorsiklet - Japon Mucizesi 00:37
Bokla Çalışan Motorsiklet - Japon Mucizesi 4.109 izlenme - 7 yıl önce Japon tuvalet sistemleri firması Toto tuvalet kullanımından kaynaklanan karbon salınımını azaltmak için yapılan ar-ge sonucu dışkı ile çalışan motorsiklet geliştirdi. Yakında piyasaya çıkacak motorsiklet 3 tekerlekli ve 250 cc motoru var. İnsan dışkısı, hayvan dışkısı ve evdeki atık suları biyogaza dönüştürüp yakıt olarak kullanan bu icat dünyayı değiştirebilir
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 03:03
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 7.604 izlenme - 7 yıl önce Son yıllarda ciddi bir artış gösteren klostrofobik (kapalı yerde kalmaktan korkan) insanlardan birine, diğer kız arkadaşları bir şaka yapmış. Bire bir kendisi kapalı alanda kalmamasına karşın yine de etkileniyormuş demekki bu insanlar. Allah şifa versin diyelim. İnsanların böyle takıntılarıyla uğraşan piçleri de kınıyorum. Yükseklikle, bıçakla, silahla şaka yapanlar da var. Yapanları uyarın, yaptırmayın diye yüklüyorum.
Çocuklara Kıç Silmeyi Öğreten Öğretmen 00:15
Çocuklara Kıç Silmeyi Öğreten Öğretmen 2.241 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir anaokulunda miniklere kakalarını yaptıktan sonra popolarını nasıl temizlemeleri gerektiğini bakın nasıl öğretiyorlar.
Mis Kokan Leziz Mi Leziz Kaka Muhallebisi 02:08
Mis Kokan Leziz Mi Leziz Kaka Muhallebisi 2.349 izlenme - 5 yıl önce taylandin baskenti Putam tani´den muhtesem Kaka Muhallebisini sizler,pek kiymetli ve de muhterem dostlarim olmak üzere, paylasmak istedim.
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 00:28
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 3.983 izlenme - 6 yıl önce Bir gösteri sonrası kalabalığın içinden geçen atlı polislerin geride bıraktığı at pisliğini avuçlayarak yiyen bu sarhoş adam görenleri şaşkına çevirdi.
Çağdaş sanata sıradışı bir bakış : Kaka Sergisi 01:40
Çağdaş sanata sıradışı bir bakış : Kaka Sergisi 2.662 izlenme - 4 yıl önce Avrupa’nın önde gelen liman kentlerinden biri olan Hollanda’nın Rotterdam şehri çağdaş sanatın en sıradışı sergilerinden birine ev sahipliği yapıyor. Dev insan dışkısı figürlerinin sergilendiği Boijmans van Beuningen Müzesi 12 Ağustos’a kadar ziyaret edilebilecek.…
Gelinin Şakası ve Kızgın Damat 00:52
Gelinin Şakası ve Kızgın Damat 4.429 izlenme - 7 yıl önce Azerbaycan'da bir düğünde gelinin yaptığı pasta şakası damadı çok kızdırdı. Gelin ablamız ne kadar alttan alsa da izleyenlerin damadın yerine utanmaması elde değil. İzliyoruz efenim...
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 01:31
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 3.776 izlenme - 6 yıl önce Buna benzer bir çok video izlemişsinizdir. Ama bu sefer izleyeceğiniz video diğer videolardan çok farklı. E tabi birazda mide bulandırıcı.
Sonu Kötü Biten İnternet Şakaları 03:23
Sonu Kötü Biten İnternet Şakaları 4.328 izlenme - 7 yıl önce İnternete yüklenen prank videolarında genellikle insanların sakinliği veya verdiği ultra hoşgörülü tepkiler bizi şaşırtır ama bu videoda insanların bir anda nasıl vahşileşebilidğini rahatça göreceğiz, bir kaç yerde içimin yağları erimedi değil...
Kaka Yapan Unicorn Dondurması 02:53
Kaka Yapan Unicorn Dondurması 3.119 izlenme - 7 yıl önce Anladığım kadarıyla abimiz unicorn boku ile kendi ürününü pazarlayıp rahat s.çma pozisyonlarına yardımcı aletlerini tanıtıyor