Hoşgeldiniz!

kakadu

Kafesi Kırılan Kakadu'nun Şen Kahkahaları 02:23
Kafesi Kırılan Kakadu'nun Şen Kahkahaları 11.435 izlenme - 9 ay önce Eleman gerçekten hayvanla çok iyi ilgileniyor. Zamanında bende de jako vardı fakat hayvana keklik muamelesi yaptığım için hayata küstü. Sesi çıkmıyordu. Bir de şu şerefsize bak, hiç susuyo mu!
Kafesini Kıran Adamı Gören Kakadu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü 02:13
Kafesini Kıran Adamı Gören Kakadu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü 10.830 izlenme - 10 ay önce Kafesini, evini her şeyini yerle bir adamı gören kakadu acayip sinirlendi. Sinirine hakim olamayınca ister istemez ağzını bozdu. Kakadu Vikipedi____: Kakadu, kakadugiller (Cacatuidae) familyasını oluşturan doğal olarak Malakka Yarımadasın'dan Solomon adalarına kadar uzanan bölgede ve Avustralya'da bulunan türlere verilen ad. On yedi türden oluşan bu papağanların çoğu vücutlarına serptirilmiş kırmızı ya da sarı renkleri dışında beyaz, bazıları siyah renklidir. Kıvrık ve sağlam gagaları kabuklu yemişleri kırmaya, kökleri bulup çıkarmaya ya da ağaç kabuklarının altındaki böcek larvalarını avlamaya yarar. Solucana benzeyen dilleri beslenmelerine yardımcı olur. Kakadular ağaç tepelerinde yaşar ve ağaç kovuklarında barınır. Gürültülü geniş sürüler halinde tarla ürünlerini yağmalayarak zarar verdikleri de olur. Kakadular çok çeşitli sesler çıkarabilir. Islık çalarlar ve telefon çalması ,insan sesi gibi sesleri taklit edebilirler. İyi konuşabilme yeteneğine sahip olanlarına ender olarak rastlanır. Bazıları 50 yıldan fazla yaşar.
Şeytanla Konuşan Kakadu 02:38
Şeytanla Konuşan Kakadu 3.450 izlenme - 6 ay önce Papağan aleminin en manyak türü olan Kakadular; rahatına düşkün, başına buyruk, yerine göre sinirli, oyuncu ve aşırı eğlencelidir. Kakaduları anlamak oldukça zordur. Bir süre şeytanla konuşan kakadumuz, şeytanla bir konuda anlaşamayınca bağırmaya başlıyor ve videonun sonuna doğru sakinleşiyor.
Şeytanla Konuşan Kakadu 02:38
Şeytanla Konuşan Kakadu 1.203 izlenme - 6 ay önce Papağan aleminin en manyak türü olan Kakadular; rahatına düşkün, başına buyruk, yerine göre sinirli, oyuncu ve aşırı eğlencelidir. Kakaduları anlamak oldukça zordur. Bir süre şeytanla konuşan kakadumuz, şeytanla bir konuda anlaşamayınca bağırmaya başlıyor ve videonun sonuna doğru sakinleşiyor.
Kral Papağan Kakadu Yine Sahnede 00:40
Kral Papağan Kakadu Yine Sahnede 799 izlenme - 10 ay önce kral papağan kakadu yine sahnede
Sinirlenip Küfür Eden Şemsiye Kakadu (İngilizce İçerir) 03:08
Sinirlenip Küfür Eden Şemsiye Kakadu (İngilizce İçerir) 1.131 izlenme - 1 yıl önce Papağanın eşref saatine denk gelen abimiz,elime çık demekte diretince papağan dayanamayıp go fuck yourself gibi küfürleri savuruyor.Ama neyseki papağan abimiz olayı fazla uzatmadan "hi baby" diyerek olayı tatlıya bağlayıp sarılıyor.İzliyoruz
Bardağa Bağırmayı Keşfeden Papağan 00:15
Bardağa Bağırmayı Keşfeden Papağan 1.089 izlenme - 1 yıl önce Kedili videoları dama atacak bir video bence. İstenirse papağanlarda kediler kadar sevimli olabilirmiş demek. Kızlara izletirseniz ay ne kadar tatlı,ben de istiyorum,şaşkına bak sen,şapşik seni vs. tepkiler alabilme ihtimali yüksek bir video. Kakadu cinsi papağının oyuncak bardakla yapılan şaklabanlığı izliyoruz efem.
Kakadu Papağanın Muhabbeti Çok Komik 00:49
Kakadu Papağanın Muhabbeti Çok Komik 382 izlenme - 9 ay önce kakadu papağanın muhabbeti çok komik
Taklacı Kakadu Papağanı 00:43
Taklacı Kakadu Papağanı 14 izlenme - 2 hafta önce taklacı kakadu papağanı
oynayan kuş:) 01:17
oynayan kuş:) 2.053 izlenme - 8 yıl önce ben böyle oynayan kuş görmedim:) türünü bilen varsa söylesin arkadaşlar..
Kakadu Papağanı Mutfakta Çıldırıyor 01:11
Kakadu Papağanı Mutfakta Çıldırıyor 200 izlenme - 1 yıl önce Kakadu Papağanı Mutfakta Çıldırıyor. Çok sevimli olan kakadu cinsi papağan türü mutfakta sahibine sinirleniyor. Papağan; Papağangiller (Psittacidae) familyasından, çok renkli tüyleri olan tırmanıcı kuşlara verilen addır. Tropikal bölgelerde (Asya ve Afrika’da az Güney Amerika ve Okyanus’ya da çokça) yaşarlar. Papağanın kıvrık ve kalın gagası, kısa bacakları vardır. Ayaklarında iki önde ikisi arkada olmak üzere dört parmak bulunur. Başlıca özelliği, insan sesini bilerek konuşuyormuşcasına taklit edebilmesidir. Söylediği sözcükler birkaç sözcüğü geçmese de uzun cümleleri şaşırmadan tekrarlayan türleri vardır. Papağanların parlak, göz alıcı, uzun ve güzel tüyleri vardır. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi parlak renkli tüyler kuşu olduğundan çok daha güzel gösterir. Renkleri ve konuşmaları taklit edebilme yeteneklerinden ötürü yüksek fiyatlar karşılığında alıcı bulurlar. Doğal olarak ağaçlarda yaşayan tırmanıcı kuşlardır. Pek iyi uçamazlar. Yuvalarını ağaç kovuklarına kaya yarıklarına yaparlar. Yılda 2-3 yumurta yapan büyüklerin yanı sıra küçük türler daha çok yumurta yaparlar. Üzüm ve benzeri yumuşak meyveler ya da tane tohum gibi yiyecek maddelerini yerler. Sert meyveleri (fındık, ceviz vb) sevmezler. Papağanların 500 den fazla çeşidi vardır. Başlıca türleri: Jakolar, amazonlar, loriler, aralar, kakadular. Amazon papağanı Amerika’da yaşar, yaklaşık 55 cm uzunluğunda, uçamayan bir türdür. Yeni Zelanda koca papağanı en büyük türlerdendir. Tüyleri mavi, kırmızı; kuyruğu mavi sarıdır. Yaklaşık 50 cm’dir. Yeni Zelanda’da yaşar, eti yenir. Papağangiller, (Lat. Psittacidae). Omurgalı hayvanlardan Kuşlar sınıfının, Guguksular takımının, Papağanlar alt takımına giren bir familyadır. Tropikal bölge kuşlarıdır. Dilleri düzdür ve konuşmaları taklit edebilirler. Başlıca türleri: Başkuşpapağanı, serçepapağanı, jako, Amazon papağanı, miğferli kakadu, muhabbet kuşu. Papağanlar, (Lat. Psittaci Psittaciformes). Omurgalı hayvanlardan Kuşlar sınıfının, Guguksular takımının bir alt takımıdır. Tropikal bölge hayvanlarıdır. Ayakları tırmanmaya uygun, canlı renkli ve konuşmaya alıştırılabilen kuşları içerir. Üst gagalarının ucu çengel gibi kıvrıktır. Papağangiller ve Fırçadilligiller olmak üzere iki familyası vardır.
Kakadu Şov Yapıyor 02:23
Kakadu Şov Yapıyor 14 izlenme - 1 ay önce kakadu şov yapıyor
Kakadu Papağanları Şehirdeler 00:40
Kakadu Papağanları Şehirdeler 103 izlenme - 10 ay önce kakadu papağanları şehirdeler
a.o.ç. kakadu 00:14
a.o.ç. kakadu 1.282 izlenme - 8 yıl önce
Kakadu Kedileri Taklit Etti Kediler Ne Yapacağını Şaşırdı 00:51
Kakadu Kedileri Taklit Etti Kediler Ne Yapacağını Şaşırdı 33 izlenme - 2 ay önce kakadu kedileri taklit etti kediler ne yapacağını şaşırdı
Kakadu Kuşları Kendi Aletlerini Kendileri Yaparlar 04:54
Kakadu Kuşları Kendi Aletlerini Kendileri Yaparlar 233 izlenme - 3 yıl önce Kakadu Kuşları Kendi Aletlerini Kendileri Üretirler.
Kakadu Yine Şov Yapıyor 01:35
Kakadu Yine Şov Yapıyor 1 izlenme - 5 gün önce kakadu yine şov yapıyor
Kakadu kuşları kendi aletlerini kendileri yaparlar 04:54
Kakadu kuşları kendi aletlerini kendileri yaparlar 30 izlenme - 12 ay önce Kakadu kuşları kendi aletlerini kendileri yaparlar.
pamuk 00:45
pamuk 172 izlenme - 8 yıl önce pamukçuk çok tatlı
Kadının Terlikle Timsah Kovalaması 00:58
Kadının Terlikle Timsah Kovalaması 5 izlenme - 2 ay önce Avustralya'da bulunan Kakadu Ulusal Parkında gerçekleşen olayda, bir kadın yanına yaklaşan timsahı ayağından çıkardığı terlikle uzaklaştırıyor.
Kafesini Kıran Adama Küfürler Yağdıran Kakadu 01:07
Kafesini Kıran Adama Küfürler Yağdıran Kakadu 2 izlenme - 4 hafta önce kafesini kıran adama küfürler yağdıran kakadu
Kakadu kuşları kendi aletlerini kendileri yaparlar 04:54
Kakadu kuşları kendi aletlerini kendileri yaparlar 13 izlenme - 11 ay önce Kakadu kuşları kendi aletlerini kendileri üretirler.