Hoşgeldiniz!

kalinka

Kalinka Remix-Rus Kızlarının Yeni Akımı 02:49
Kalinka Remix-Rus Kızlarının Yeni Akımı 6.493 izlenme - 3 ay önce Hep Türk kızları akım yapacak değil ya! Rus kızları da geleneksel kalinka ezgisinin remix'i ile dans vedieoları akımı icat etmiş.
İlber Ortaylı'dan Kalinka Performansı 02:29
İlber Ortaylı'dan Kalinka Performansı 5.572 izlenme - 2 yıl önce Geçen sene katıldığı bir davette hocamız döktürmüş. Söyledikten sonra bir daha söylemesi için ısrar edilmiş bir daha söylemiş ve yine alkışlar kesilmemiş.
Rus Sözcü Mariya Zaharova'dan Kalinka Şov 00:37
Rus Sözcü Mariya Zaharova'dan Kalinka Şov 7.535 izlenme - 3 yıl önce Mariya Zaharova'nın Kalinka şarkısı eşliğinde dansı sosyal medyada konu oldu. Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zakarova'nın Kalinka şarkısı eşliğinde dans etmesi, sosyal medyada büyük ilgi topladı.
Süper Keman Show :) 02:40
Süper Keman Show :) 11.673 izlenme - 10 yıl önce muhteşem performans kalinka kalinka
Enbe Orkestrası - Çiçorniya - Moskova Geceleri - Kalinka 01:38
Enbe Orkestrası - Çiçorniya - Moskova Geceleri - Kalinka 9.247 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Müziğimizle Evreni Kucaklıyoruz Çıkış Tarihi: 29.01.1997
Kızıl Ordu Korosu - Kalinka 07:51
Kızıl Ordu Korosu - Kalinka 3.263 izlenme - 3 yıl önce Videoda,1965 yılında Tchaikovsky Konser Salonu'nda seslendirilen Kalinka en bilinen Rus şarkılarından biridir. Genellikle halk şarkısı olarak bilinir, ama şarkı sözlerinin İvan Petroviç Larinv tarafından 1860'larda yazıldığı ve Saratov'ta bir tiyatral eğlence sırasında çalındığına dair iddialar da söz konusudur. Bu iddiaya göre ilk defa bu sırada icra edilmiş ve bestecinin de fazla tanınmamasıyla şarkının geri kalan öyküsü tarihe karışmıştır.
T.a.t.u - Kalinka 06:16
T.a.t.u - Kalinka 4.409 izlenme - 8 yıl önce
Marina Devyatova - Kalinka 03:54
Marina Devyatova - Kalinka 3.312 izlenme - 7 yıl önce ..
Aleksandr Petuhov - Kalinka 03:58
Aleksandr Petuhov - Kalinka 3.148 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Balalayka İstanbul'da Yeniden Çıkış Tarihi: 31.01.2013 Enstrümental Şarkı Sözleri (lyrics): kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya. pad sasnoyu, pad zelenoyu spat' palazhytye vy minya, aida lyuli lyuli, aida lyuli lyuli, spat' palazh'tye vy minya. kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya. akh ty sasyenushka, akh ty zelenaya, nye shumi zhe nado mnoi, aida lyuli lyuli, aida lyuli lyuli, nye shumi zhe nado mnoi! kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya. krasavitsa, dusha dyevitsa, palyubi zhe ty minya, aida lyuli lyuli, aida lyuli lyuli, palyubi zhe ty minya! kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya.
Rus Halk Şarkısı Kalinka - Faruk Erdemsel 04:40
Rus Halk Şarkısı Kalinka - Faruk Erdemsel 2.390 izlenme - 3 yıl önce Halk arasında kakalin, popolin olarak bilinen, Rus Halk şarkısı 'Kalinka' yı Faruk Erdemsel abimizin Kızıl Ordu ile birlikte icra ettiği muhteşem yorumuyla dinleyelim.
Red Army Choir - Kalinka 04:35
Red Army Choir - Kalinka 4.559 izlenme - 9 yıl önce red army choir - kalinka (alamut1@hotmail.de)
Anasnıfı Dans Gösterisi 07:28
Anasnıfı Dans Gösterisi 2.918 izlenme - 10 yıl önce
Rus Kızıl Ordu Korosu - Kalinka 05:28
Rus Kızıl Ordu Korosu - Kalinka 1.159 izlenme - 2 yıl önce Rus Kızıl Ordu Korosu - Kalinka Şarkı Sözleri______________________________________: Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja! x3 Aaah! Pod sasnoju, pod zeljonoju, Spat palazhite vy menja. Ai ljuli, ljuli, ai ljuli,ljuli, Spat palazhite vy menja. Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja! Aaah! Sasjonushka ty zeljonoja. Ne shumi zhe nada mnoi! Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja! Aaah! Krasavitsa, dusha devitsa, Paljubi zhe ty menja! Ai ljuli, ljuli, ai ljuli, ljuli, Paljubi zhe ty menja! Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja1
T.a.t.u - Kalinka 06:16
T.a.t.u - Kalinka 1.799 izlenme - 8 yıl önce
marina devyatova kalinka 03:34
marina devyatova kalinka 1.846 izlenme - 7 yıl önce .
Malkite Panteri - Kalinka 03:13
Malkite Panteri - Kalinka 2.532 izlenme - 10 yıl önce
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 02:13
Rus Sözcü Zaharova'dan Kalinka Şov 545 izlenme - 3 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Soçi’deki ASEAN zirvesi kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde dans yeteneklerini sergiledi. Rus şarkısı ‘Kalinka’ eşliğinde dans eden Rus diplomat, şarkının sadece Rusların ve Chelsea taraftarlarının değil, dünyanın dört bir tarafında birçok kişinin favorisi olduğunu söyledi. Sputnik’e konuşan Zaharova, “Bütün gün boyunca sıkı çalışmamıza rağmen dayanamadım. Eğer şans bulur da davete gidersek dans edeceğime söz vermiştim. Öyle görünüyor ki, sözümü tutmak zorundaydım” dedi. Oldukça yüksek topuklu ayakkabılarla dans eden ve bunu da oldukça iyi kotaran Rus yetkili, “Bu kadınların bir sırrı” derken, dans konusunda ders de verebileceğini ifade etti. İşte o dans görüntüleri...
Kızıl Ordu Korosu 02:24
Kızıl Ordu Korosu 480 izlenme - 2 yıl önce Düşen uçakta birçok elemanı bulunan koro Türkiye’de de birçok konser vermişti. Kızıl Ordu Korosu en son Rusya ile Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 95. yılı çerçevesinde 14 Haziran 2015’te sahneye çıkmış ve Tarkan’ın “Şıkıdım”, Barış Manço’nun “Genç Osman” gibi şarkıları da yorumlamıştı. Sovyetler Birliği döneminde, 1928 yılında kurulan koro; erkek koro elemanları, orkestra ve dans grubundan oluşuyor. Koro, Rusya’nın halk şarkılarından, kilise müziklerine, opera aryalarından popüler müziklere kadar uzanan geniş bir yelpazede eserler icra ediyor. Bunların arasında “Katyuşa”, “Kalinka”, “Polyuşko Polye”, “Kernina” ve “Ave Maria” en bilinenlerinden. Koro, Sovyetler Birliği’nin dağılmasında sonra da Rusya’da ve diğer ülkelerde konserler vermeye devam etti.
Marina Devyatova - Kalinka 03:34
Marina Devyatova - Kalinka 1.035 izlenme - 7 yıl önce ..
kızıl ordu ve mehteran kalinka 04:40
kızıl ordu ve mehteran kalinka 1.000 izlenme - 7 yıl önce .
marina devyatova & kalinka 03:53
marina devyatova & kalinka 925 izlenme - 7 yıl önce .
Mehteran & Kızıl Ordu Korosu - Kalinka 04:40
Mehteran & Kızıl Ordu Korosu - Kalinka 584 izlenme - 3 yıl önce Rus Halk şarkısı Kalinka Mehter Takımı ile Kızılordu Korosu 'Birlikte Dostluk Konseri' 20.10.2008 Kremlin Sarayı Moskova Mehteran & Kızıl Ordu Korosu - Kalinka Şarkı Sözleri: Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja! x3 Aaah! Pod sasnoju, pod zeljonoju, Spat palazhite vy menja. Ai ljuli, ljuli, ai ljuli,ljuli, Spat palazhite vy menja. Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja! Aaah! Sasjonushka ty zeljonoja. Ne shumi zhe nada mnoi! Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja! Aaah! Krasavitsa, dusha devitsa, Paljubi zhe ty menja! Ai ljuli, ljuli, ai ljuli, ljuli, Paljubi zhe ty menja! Kalinka, kalinka, kalinka maja! V sadu jagada malinka, malinka maja1
marina devyatova - kalinka 05:08
marina devyatova - kalinka 808 izlenme - 7 yıl önce ..
Red Russian Army Choir Kalinka 05:42
Red Russian Army Choir Kalinka 604 izlenme - 7 yıl önce red russian army choir kalinka
Kalinka  Enstrümantal 03:19
Kalinka Enstrümantal 392 izlenme - 7 yıl önce .
Komunist Parti - Bu Düzeni Sıfırla (Kalinka) 03:16
Komunist Parti - Bu Düzeni Sıfırla (Kalinka) 427 izlenme - 3 yıl önce Komünist Parti'nin kadın adayları tarafından seslendirilen "sıfırla" isimli seçim şarkısı yayınlanmış. Komünist Parti'nin kadın adaylarının seslendirdiği şarkı için çekilen klibin kamera arkasında da yalnızca KP üyeleri görev aldı. Komünist Parti'nin 7 Haziran seçimleri için kullandığı "Bu düzeni sıfırla" sloganından üretilen seçim şarkısı için hazırlanan klip, kadın adayların yaptığı basın açıklamasının görüntüleriyle başlayıp konuşmalarıyla ilerliyor.
Enstrümantal - Kalinka 02:46
Enstrümantal - Kalinka 232 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri(lyrics): kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya. pad sasnoyu, pad zelenoyu spat' palazhytye vy minya, aida lyuli lyuli, aida lyuli lyuli, spat' palazh'tye vy minya. kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya. akh ty sasyenushka, akh ty zelenaya, nye shumi zhe nado mnoi, aida lyuli lyuli, aida lyuli lyuli, nye shumi zhe nado mnoi! kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya. krasavitsa, dusha dyevitsa, palyubi zhe ty minya, aida lyuli lyuli, aida lyuli lyuli, palyubi zhe ty minya! kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya.
marina devyatova kalinka 03:35
marina devyatova kalinka 401 izlenme - 7 yıl önce .
Kalinka Violin 02:23
Kalinka Violin 127 izlenme - 2 yıl önce
Buzuki Ali - Kalinka 01:34
Buzuki Ali - Kalinka 246 izlenme - 9 yıl önce