Hoşgeldiniz!

Kamyon

Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 00:11
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 1.315.611 izlenme - 7 yıl önce Genelde ülkemizde üstgeçitler ile münasebet halinde olan kamyonlar, ülke ve duruma göre herşeye çarpabiliyorlar.Bu defa Suudi Arabistan'dan bir görüntü.
Kırmızı Coca-Cola Kamyonu Mutluluk Dağıtıyor 01:15
Kırmızı Coca-Cola Kamyonu Mutluluk Dağıtıyor 519.501 izlenme - 8 yıl önce Coca-Cola kamyonu mutluluk dağıtmak için yine yola çıktı. Kırmızı kamyonumuzla ihtiyacı olan okullara spor malzemesi ve kitap götürdük.
Kader Diye Bir Şey Var! 00:25
Kader Diye Bir Şey Var! 530.163 izlenme - 7 yıl önce Abimiz nereden bilebilirdi ki böyle bir şeyin yaşanabileceğini, ''kader diye bir şey var arkadaş'' diyor ya hani Aydın abimiz, aynen öyle işte. Maalesef hayatını kaybetmiş hastanede. Amk böyle hayatın.
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 415.004 izlenme - 8 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 00:32
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 375.021 izlenme - 8 yıl önce Uzun araç kullanan tırçı abilerimiz bilir. Dönerken biraz virajı geniş almak lazım. Sarı tırı süren abimizde bunun farkında olarak. Virajı genişten alırken, arkadan gelen kamyoncu abimizin dokunmasıyla; Önce sağ cama carpıp, sonra sol camdan çıkıyor.
Euro Truck Simulator 2 - Yola Devam - Bölüm 2 41:41
Euro Truck Simulator 2 - Yola Devam - Bölüm 2 223.989 izlenme - 7 yıl önce Euro Truck Simulator 2'nin bu bölümünde iki sefere çıktık, yollarda geçen günler geceler sürüp devam ediyor efenim iyi seyirler dilerim Mobil uygulamamı indirmeyi unutmayın. http://izl.sn/ws83z6 facebook.com/burakoyunda twitter.com/buraksahin35
Kırmızı Coca-Cola Kamyonu Mutluluk Dağıtıyor 01:46
Kırmızı Coca-Cola Kamyonu Mutluluk Dağıtıyor 108.638 izlenme - 7 yıl önce Coca-Cola kamyonu mutluluk dağıtmak için yine yola çıktı. Coca-Cola Türkiye çalışanları ile birlikte kırmızı kamyonumuza bindik ve ihtiyacı olan okullara spor malzemesi ve kitap götürdük.
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 02:35
Çizgi film - İş Makineleri - Damperli Kamyon (Sayılar öğreniyoruz) 101.865 izlenme - 8 yıl önce Parçalanmış Damperli Kamyonumuzun parçalarını birleştirelim ve 3 boyutta çizgi filmimizi izleyelim. İzlerken sayı saymasını öğrenelim. 1.2.3. başlaaaaa... , . .
Kamyon Şoförü ile Uğraştığına Pişman Olan Sürücü 00:56
Kamyon Şoförü ile Uğraştığına Pişman Olan Sürücü 228 izlenme - 3 gün önce Trafikte seyir esnasında bir kamyon şoförü ile araç sürücüsü arasında tartışma çıkmış. Araç sürücüsü işi inada bindirince kamyon şoförü tarafından yolun kenarına atılmış.
Leo Junior - Doğum günü partisi - Bir pasta yapalım - Türkçe izle 04:51
Leo Junior - Doğum günü partisi - Bir pasta yapalım - Türkçe izle 114.057 izlenme - 7 yıl önce Bugün Leo'nun doğum günü. Bir parti verelim. Ekskavatör Max ve Lifty de partimize katılacaklar. Arkadaşlar için bir çilekli pasta yapmaya ne dersin? hem eğlenecek hem de öğrenmiş oluruz.birlikte çok güzel vakit geçireceğiz. mutlu çocuk kanalımız çocuklarımıza en iyi şekilde sayıları renkleri şekilleri iş makinaları araçlar yaşamlarında karşılarına çıkabilecek her şeyi öğretme çabasında olan bir kanal. en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız her zaman önceliğimizdir. her zaman bizi izlemek videolarımızdan ilk siz haberdar olmak isterseniz www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımızdan ücretsiz abone olabilirsiniz. meraklı kamyon leo nun diğer maceralarını izlemeye ne dersiniz: https://www.izlesene.com/video/leo-ile-sulama-araci/9123104 https://www.izlesene.com/video/leo-and-spaceship/9093183 https://www.izlesene.com/video/leo-junior-dondurma-makinesi-eglenceli-cizgi-film/9042385
Drift Yaparken Kamyona Çarpan Araplar 01:09
Drift Yaparken Kamyona Çarpan Araplar 155.069 izlenme - 9 yıl önce Drift Yaparken Kamyona Çarpan Araplar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Seyir Halindeyken Kupası Açılan Kamyon Kazaya Neden Oldu 00:34
Seyir Halindeyken Kupası Açılan Kamyon Kazaya Neden Oldu 333 izlenme - 1 hafta önce Tünelde geçmekte olan kamyonun bir anda kupası açılmış. Kupası açılan kamyon önce önündeki arabaya çarpmış ve başıboş şekilde sürüklenmiş.
Pepee ve damperli kamyon balık besliyor 02:46
Pepee ve damperli kamyon balık besliyor 112.029 izlenme - 7 yıl önce pepee ile arseny balıklara ekmek atıyor. onları besliyor.balıkları beslemek çok eğlenceli siz de bize katılıp eğlenmek istermisiniz. hem de kanakımıza abone olup yeni videolarımızı ilk izleyen siz olabilirsiniz. www.izlesene.com/bebeturk
Alemci Köpek Komik Videolar 00:38
Alemci Köpek Komik Videolar 107.769 izlenme - 12 yıl önce alemci köpek komik videolar
Neşeli Şekiller - Kamyon (Eğitici Çizgi Film) 03:05
Neşeli Şekiller - Kamyon (Eğitici Çizgi Film) 50.724 izlenme - 8 yıl önce Okul öncesi çocuklara özel eğitici çizgi film. 'Neşeli şekiller' dizisi hem şekilleri hem de iş arabalarını öğretiyor. Çocuklar eğlenerek öğrenmeliler.
Parasını Alamayan İş Makinesi Operatörünün İntikamı 00:15
Parasını Alamayan İş Makinesi Operatörünün İntikamı 7.006 izlenme - 11 ay önce TikTok'ta paylaşılan bir videoda yer alan iddiaya göre, bir vatandaş çalıştığı işyerinden parasını alamayınca şirkete ait hafriyat kamyonlarını parçaladı. İşte o anlar...
Direksiyon Başında Uyuyan Kamyon Şoförünün Kazası 01:08
Direksiyon Başında Uyuyan Kamyon Şoförünün Kazası 4.877 izlenme - 8 ay önce Kamyon şoförü seyir esnasında uykusu gelmesine rağmen yola devam etmiş. Kamyon şoförünün bir anda gözleri kapanınca kaza kaçınılmaz olmuş.
Uykuya Dalan Kamyon Şoförünün Kazası 01:01
Uykuya Dalan Kamyon Şoförünün Kazası 10.308 izlenme - 2 yıl önce Kamyon şoförü düz yolda ilerlerken uykuya yenik düşüp direksiyon hakimiyetini kaybetmiş. Son ana kadar kamyonu düzeltmeyi denese de devrilmesine engel olamamış.
Kamyonla Yanlayarak Depoya Girmek 00:14
Kamyonla Yanlayarak Depoya Girmek 80.567 izlenme - 9 yıl önce Canı Sıkılan Kamyon Şöförünün Mükemmel Yanlaması
Ambulansa Yol Vermeyen Kamyon Sürücüsü 01:20
Ambulansa Yol Vermeyen Kamyon Sürücüsü 9.704 izlenme - 2 yıl önce Çankırı'da ambulansın geçişine engel olan ve hızını düşürmeyerek trafiği tehlikeye sokan kamyon sürücüsü ambulanstakiler tarafından cep telefonuyla kaydedilmiş.
Leo Junior - Lifty'yi Boyuyoruz - Renkleri Öğreniyoruz 05:25
Leo Junior - Lifty'yi Boyuyoruz - Renkleri Öğreniyoruz 37.931 izlenme - 6 yıl önce Meraklı kamyon Leo nun arkadaşı lifty parkta oyun oynuyor. tataravelli ye biniyor. boya kovalarından birisi kafasından aşağı dökülüyor ve beyaza boyanıyor. mdi ona yardım etmeli ve onu boyamalıyız. daha fazla video için ; www.izlesene.com/mutlucocuk
Motosikletliye Bilerek Çarpan Kamyon Şoförü 00:54
Motosikletliye Bilerek Çarpan Kamyon Şoförü 5.045 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da yaşandığı belirtilen olayda, kamyon sürücüsünün tartıştığı motosikletlinin üzerine aracını bilerek sürdüğü görülüyor.
Freni Patlayan Kamyon İnekleri Biçti Geçti 00:58
Freni Patlayan Kamyon İnekleri Biçti Geçti 27.727 izlenme - 6 yıl önce Rusya'da kereste kamyonu, freninin boşalması sonucu kontrolden çıkıp yoldaki inek sürüsünün arasına daldı.
Türküyü Keserek Küfürlerle Kaza Yorumlayan Kamyoncu 01:59
Türküyü Keserek Küfürlerle Kaza Yorumlayan Kamyoncu 71.188 izlenme - 7 yıl önce Neresi oldugu belli olmayan bir yolda kamyoncu dayımız açmış telefonu türkü söylerken yolu kaydetmeye başlamış. Bu esnada önündeki kazayı görüp duruveriyor. Ancak yanından gelen araçlar o kadar şanslı değiller. Aşırı küfür içerir.
Otoyoldaki Yavru Kediyi Kurtaran Kamyon Şoförü 00:32
Otoyoldaki Yavru Kediyi Kurtaran Kamyon Şoförü 370 izlenme - 3 hafta önce Rusya'da Kaliningrad otoyolunda bir kedi yavrusu, 4 dakika boyunca yolun ortasında kalmış.Üzerinden çok sayıda aracın geçtiği yavru kedi, bir sürücünün otoyolda durmayı göze almasıyla kurtarılmış.
Mercedes Benz 2521 Kamyon 24 Ton Yükle Vites Aktarma 01:19
Mercedes Benz 2521 Kamyon 24 Ton Yükle Vites Aktarma 54.828 izlenme - 10 yıl önce izmitte ışıklardan kaltık
modifiyeli ford cargo 04:26
modifiyeli ford cargo 20.216 izlenme - 12 yıl önce ford cargo
Nehre Düşen Kamyonu Kurtarmaya Çalışan Vinç de Düştü 00:30
Nehre Düşen Kamyonu Kurtarmaya Çalışan Vinç de Düştü 161 izlenme - 2 hafta önce Hindistan'da nehre düşen kamyonu sudan çıkaran vinç, kamyonun bağlı olduğu halatlardan birinin kopması sonrası köprüden aşağı düştü.
Trafikte Dehşet Saçan Kamyon Sürücüsü  00:59
Trafikte Dehşet Saçan Kamyon Sürücüsü 21.156 izlenme - 5 yıl önce Trafikte seyir halinde kamyonuyla sanki boş yolda gidermişcesine kendni yarış pistinde sanan adamı izliyoruz
Modifiyeli Kamyonlar 03:45
Modifiyeli Kamyonlar 16.744 izlenme - 12 yıl önce