Hoşgeldiniz!

kamyon kazaları

Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 00:11
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 1.315.211 izlenme - 3 yıl önce Genelde ülkemizde üstgeçitler ile münasebet halinde olan kamyonlar, ülke ve duruma göre herşeye çarpabiliyorlar.Bu defa Suudi Arabistan'dan bir görüntü.
Freni Patlayan Kamyon İnekleri Biçti Geçti 00:58
Freni Patlayan Kamyon İnekleri Biçti Geçti 27.322 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da kereste kamyonu, freninin boşalması sonucu kontrolden çıkıp yoldaki inek sürüsünün arasına daldı.
Motosikletin Rüzgarıyla Devrilen Kamyon 00:28
Motosikletin Rüzgarıyla Devrilen Kamyon 10.626 izlenme - 1 yıl önce Yanından motosiklet geçtikten sonra yoldan çıkarak devrilen kamyon başka bir araç içi kamerasına böyle yansımış. Sosyal medyada görüntüleri izleyenler "Motor Rüzgarıyla Kamyonu Devirdi" yorumunda bulunmuş efendim.
Geliyorum Diyen Tır Kazası 01:26
Geliyorum Diyen Tır Kazası 5.597 izlenme - 9 ay önce Afrin harekatına destek için Konya'da oluşturulan TIR konvoyunda gerekli takip mesafesini bırakmayan TIR sürücüsü kazaya neden oluyor. Kullandığı aracın eski nesil olması da bir diğer neden.
Vatan Bilgisayar'a Kamyonla Dalan Kızgın Müşteri 03:56
Vatan Bilgisayar'a Kamyonla Dalan Kızgın Müşteri 10.037 izlenme - 2 yıl önce Vatan Bilgisayar'dan aldığı ürünü değiştiremeyen kızgın müşteri kamyonla mağazaya daldı. Mağazada büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kamyonların Irzına Geçen Köprü 09:49
Kamyonların Irzına Geçen Köprü 5.535 izlenme - 2 yıl önce Yükseklik standartının olmadığı zamanlara yapılan köprü , alçaklığından ve tren şirketinin s*kinde olmamasından dolayı yeniden yapılmamış. Köprüyle ilgili sıkça sorulan soruları burda cevaplamışlar (İngiliççe): http://11foot8.com/faq/
Yola Hafriyat Döküp Kaçan Kamyon Sürücüsü 01:32
Yola Hafriyat Döküp Kaçan Kamyon Sürücüsü 9.602 izlenme - 3 yıl önce Kartal sahilyolunda yaşanan kovalamaca ve ardından kamyon şoförünün yaptığı akılalmaz şey, kovalamacayı takip eden bir araç sürücüsü tarafından böyle görüntülendi
Freni Patlayan Ayarsız Kamyon 00:23
Freni Patlayan Ayarsız Kamyon 9.627 izlenme - 3 yıl önce Adam artık oraya kadar nasıl geldiyse, köşeyi döner dönmez kontrolü kaybediyor. Akıbeti ben de bilmiyorum
çok komik kazalar 02:28
çok komik kazalar 25.302 izlenme - 10 yıl önce komik kazalar arka müzik te ceza holocoust
Damperi Açılan Kamyon Üst Geçidi Yıktı 00:46
Damperi Açılan Kamyon Üst Geçidi Yıktı 186 izlenme - 2 ay önce Kırklareli'de damperi açılan kamyon ortalığı birbirine kattı. Üst geçitin yıkılması sonucu diğer sürücüler de ölümden döndü.
Tır Kazaları (Türk Tırcı İçerir) 01:52
Tır Kazaları (Türk Tırcı İçerir) 5.388 izlenme - 4 yıl önce Tahminimce çoğu Rusyada geçen tır kazaları sondan bir önceki kazada ise Türk şöförümüz kendini kurtarmış fakat diğer araçları feda etmiş.
Dünyanın En Şanslı Sürücüsü! 00:59
Dünyanın En Şanslı Sürücüsü! 5.662 izlenme - 3 yıl önce Olay Çek Cumhuriyetinde yaşanıyor,tren yolunda karşıya geçmek isten bir tır ama kırmızı ışığa rağmen karşıya geçti.Nemi oldu kaza,tren tırın dorsesini ayırdı.Sürücü çok şanslıymış
Son Anda Ölümden Döndüler 02:19
Son Anda Ölümden Döndüler 4.128 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'da kontrolünü kaybeden tır motorcuların arasına daldı.Kırmızı ışıkta bekleyen motorcuların üstüne gelen tır, motorları altına aldı.Son anda tırı farkeden 2 motorcu ölümden döndü.
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 00:28
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 4.444 izlenme - 4 yıl önce Çin'de seyir halindeki kamyonun ani konrolden çıkmasıyla sağa sola savrulup devriliyor. Videoya bakınca sanki kamyon değil sürücü kontrolden çıkmış ve bir şekilde kamyonu devirmeyi başarmış.
Kaldırımda Satış Yapanları Ezen Kamyon 00:24
Kaldırımda Satış Yapanları Ezen Kamyon 572 izlenme - 1 yıl önce Geri geri gelen kamyon sokakta satış yapanları ve etrafındaki insanları feci bir şekilde biçip geçti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tren Yoluna Dalan Tırın İkiye Bölünmesi 01:18
Tren Yoluna Dalan Tırın İkiye Bölünmesi 1.216 izlenme - 2 yıl önce Uyarı levhalarının bozulduğu karlı ve sisli yolda treni fark edemeyen tır raylardan geçmeye çalışıyor. Gerisini buyurun izleyin.
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 00:20
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 2.772 izlenme - 3 yıl önce olay Güney Kore'de cereyan etmiş zaten seslendirmeyi yapan ablada gayet açıklamış ama onun ki ciddi biz ayrı olarak açıklamada da dalgaya alalım. Tır da niye durmadıysa, ya farketmedi adama çarptığını ya da hazır tamponuma da almışım bırakıvereyim gideceği yere kadar mı dedi ki acebağ? neyse benim çözümlemem bu kadar.
İstanbul - Otobanda Kamyon Lastik Patlaması 00:20
İstanbul - Otobanda Kamyon Lastik Patlaması 1.241 izlenme - 3 yıl önce 1 yıl önce civarı F.s.m. Köprüsü çıkışında önümdeki kamyonun lastik patlaması sonucu oluşan durum.
Yozgat'ta Şaha Kalkan Kamyonet 00:55
Yozgat'ta Şaha Kalkan Kamyonet 1.890 izlenme - 4 yıl önce Yozgat Çekerek ilçesinde yaşanmış ilginç bir kazayı izliyoruz . dengesiz yük sonucu meydana gelmiş bu kazada allahtan can kaybı veya yaralanma olmadı kaza sadece bir tebessüm bıraktı.
Kamyon feribottan düştü 11 ölü! İşte o anlar... 02:47
Kamyon feribottan düştü 11 ölü! İşte o anlar... 1.423 izlenme - 6 yıl önce Kenya'nın liman şehri Mombasa açıklarında kontrolünü kaybeden bir kamyon feribottan düşerek dehşet dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu.
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 1.516 izlenme - 4 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
Kamyon Kazaları ( 2016 ) 01:43
Kamyon Kazaları ( 2016 ) 450 izlenme - 2 yıl önce Yılbaşı yaklaşırken, geride bıraktığımız yılda meydana gelen akıl almaz kamyon kazaları tek bir videoda toplandı.
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 00:37
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 1.828 izlenme - 4 yıl önce Motoruyla çılgınlar gibi giden beyhude ecnebi gencimiz iki kamyon arasından geçişiyle adeta oyun bitiriyor.
Viraja Hızlı Giren Kamyonun Dehşet Saçması 00:52
Viraja Hızlı Giren Kamyonun Dehşet Saçması 528 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da kontrolden çıkan araç devrilirken az daha karşı yönden gelen motosikleti de altına alıyordu. Kamyon motosikleti de devirirken, sürücü bu korkunç kazadan yaralı olarak kurtuldu. Kamyonsa bir süre yolda sürüklendi. Kaza anı bir sürücü tarafından böyle görüntülendi.
Hollywood Tarzı Motor Kazası 01:00
Hollywood Tarzı Motor Kazası 1.884 izlenme - 4 yıl önce Görüntüler Brezilyadan. Brezilya Bahia, BR-324 karayolunda bir motosikletli Hollywood dublörlörünü aratmayan bir performansla mucizevi bir manevra ile kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kaza trafik kameralarına yansıdı ve yerel polis hala kamyon sürücüsü arıyor. Nazlı Tarhan sendeyiz.
Tünele Giriş Yapan Yüksek Kasalı Kamyon 00:42
Tünele Giriş Yapan Yüksek Kasalı Kamyon 1.133 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'nın Sydney kentinde bir kamyon, yüksek kasasına rağmen bir tünele girince önemli hasara neden oldu. Kamyonun kasasının üst bölümünün tünelin tavanına çarpması sonucu, tünel trafiğe kapatıldı. Acil yardım çalışanlarının kamyonu tünelden çıkarması ve enkazın temizlenmesi ardından tünel yeniden trafiğe açıldı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken yetkililer, tünelde yapılacak tüm tamirat ve tadilat işlemlerinin masrafının kamyonun sahibi olan şirkete ödetileceğini açıkladı.
Feci kazalar 00:56
Feci kazalar 437 izlenme - 2 yıl önce feci trafik kazaları türkiye, feci trafik kazaları 2016, feci trafik kazaları 18, feci trafik kazaları 2015, çok feci trafik kazaları, dünyanın en feci trafik kazaları, feci trafik kazaları, en feci trafik kazaları, en feci trafik kazaları türkiyefeci trafik kazaları videoları izle feci trafik kazaları fotoları feci trafik kazaları mobese feci trafik kazaları 2014 feci trafik kazaları videosu feci trafik kazaları izle video feci trafik kazaları haberleri feci trafik kazaları rusya feci trafik kazaları türkiye feci trafik kazası kamerada feci trafik kazaları feci trafik kazaları izle antalya'da feci trafik kazası izle samsun'da feci trafik kazası adam parçalandı bursa'da feci trafik kazası beyzanur canlı feci trafik kazaları çok feci trafik kazaları dünyadaki feci trafik kazaları rusya'da feci trafik kazaları en feci trafik kazaları en feci trafik kazaları izle en feci trafik kazaları videoları en feci ölümlü trafik kazaları feci trafik kazaları görüntüleri ankara'da feci trafik kazası görüntüleri ankara'da feci trafik kazası iha ibretlik feci trafik kazalari bursa'da feci trafik kazası kızın kafası koptu adana'da feci trafik kazası motosiklet tır'ın altına giriyor antalya'da feci trafik kazası mobese antalya'da feci trafik kazası mynet antalya'da feci trafik kazası mobese görüntüleri samsun'da feci trafik kazası murat türk antalya'da feci trafik kazası mobese görüntüsü nevşehir'de feci trafik kazası mynet ankara'da feci trafik kazası mobese ankara'da feci trafik kazası otomobil parka uçtu feci ölümlü trafik kazaları antalya'da feci trafik kazası son dakika kayseri'de feci trafik kazası son dakika ankara'da feci trafik kazası son dakika türkiyedeki feci trafik kazaları feci trafik kazaları video izle feci trafik kazası video karabük'te feci trafik kazası video ankara'da feci trafik kazası video bursa'da feci trafik kazası video samsun'da feci trafik kazası video konya'da feci trafik kazası video kütahya'da feci trafik kazası video feci trafik kazaları youtube kayseri'de feci trafik kazası 21 aralık trabzon'da feci trafik kazası 2015 ankara'da feci trafik kazası 2015 ankara'da feci trafik kazası 3 kişi öldü antalya'da feci trafik kazası 5 kişi yanarak can verdi
Nerden Geldiği Belli Olan Tır! 00:36
Nerden Geldiği Belli Olan Tır! 961 izlenme - 4 yıl önce Sanırım bu işin fıtratında bu var. Burda hatalı kim sizce?
Şok Olacağınız Kamyon Kazaları 04:09
Şok Olacağınız Kamyon Kazaları 171 izlenme - 2 yıl önce Kaza hiçbir zaman geliyorum demiyor. Bu videoda ise dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleşen ihtimal bile veremeyeceğimiz ölçekte olan kamyon kazaları mevcut. İyi Seyirler Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Çırpına Çırpına Batan Kamyonlar 01:13
Çırpına Çırpına Batan Kamyonlar 633 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da yaşanan bir olaymış. Kamyonlar karşı yakaya taşınacakmış fakat işte aksilikler. Aslında bir çırpınma da söz konusu değil, bildiğin corp diye batıyolar.