Hoşgeldiniz!

kan ve kemik

Kan Ve Kemik Muhteşem Dövüş Sahneleri. 07:48
Kan Ve Kemik Muhteşem Dövüş Sahneleri. 192.212 izlenme - 3 yıl önce Michael Jai White Dövüş Sahneleri..Kan Ve Kemik İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle İzlesene.com'da İzle.
Kan Ve Kemik Filmi Tüm Dövüş Sahneleri 14:31
Kan Ve Kemik Filmi Tüm Dövüş Sahneleri 10.017 izlenme - 3 yıl önce Michael Jai White Dövüş Sahneleri.
Kan ve Kemik Fragman 03:27
Kan ve Kemik Fragman 5.763 izlenme - 3 yıl önce Ölen arkadaşına verdiği sözü yerine getirmek için bir adamın Los Angeles’da ki dövüşlere katılmasını konu alan aksiyon dolu bir film. Filmin akışı çok güzel bir şekilde sağlanmış.
Kan Ve Kemik 2009 Filmi Tüm Dövüş Sahneleri Part 2 14:31
Kan Ve Kemik 2009 Filmi Tüm Dövüş Sahneleri Part 2 2.456 izlenme - 3 yıl önce part 2
Kan Ve Kemik 2009 Filmi Tüm Dövüş Sahneleri 14:31
Kan Ve Kemik 2009 Filmi Tüm Dövüş Sahneleri 1.464 izlenme - 3 yıl önce Michael Jai White Dövüş Sahneleri.
Kan Ve Kemik En Güzel Dövüş Sahneleri Mutlaka İzleyin 07:47
Kan Ve Kemik En Güzel Dövüş Sahneleri Mutlaka İzleyin 1.546 izlenme - 3 yıl önce Çok Güzel Bir Dövüş
Kan ve Kemik Fragmanı 02:02
Kan ve Kemik Fragmanı 787 izlenme - 3 yıl önce Kan ve Kemik izle - http://goo.gl/WwXAqL Türkiye'nin en güvenilir film sitesi: http://goo.gl/YS0cIf
Kan ve Kemik Fragman 02:09
Kan ve Kemik Fragman 1.960 izlenme - 3 yıl önce Ölen arkadaşına verdiği sözü yerine getirmek için bir adamın Los Angeles’da ki dövüşlere katılmasını konu alan aksiyon dolu bir film. Filmin akışı çok güzel bir şekilde sağlanmış.
Blood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izle 01:33:26
Blood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izle 384 izlenme - 1 yıl önce Blood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izle,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Blood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izle 01:33:26
Blood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izle 282 izlenme - 1 yıl önce Blood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izleBlood and Bone - Kan ve Kemik - Türkce Dublaj Full izle
Kan ve Kemik / Blood and Bone ( Türkçe Dublaj ) Full izle 01:33:26
Kan ve Kemik / Blood and Bone ( Türkçe Dublaj ) Full izle 222 izlenme - 1 yıl önce EMEĞE SAYGI : ABONE OL ;) Yapım:2009 -- ABD Tür:Aksiyon,Dram Süre:90 dakika Yönetmen:Ben Ramsey Oyuncular:Michael Jai White,Dante Basco,Eamonn Walker,Julian Sands,Gina Carano Konusu:Ölen arkadaşına verdiği sözü yerine getirmek için bir adamın Los Angeles'da ki dövüşlere katılmasını konu alan aksiyon dolu bir film.
Kan ve Kemik 07:39
Kan ve Kemik 30 izlenme - 3 ay önce You can now follow me on Instagram guys ! https://www.instagram.com/wild_fangs_... This video contains the best fight scenes of the movie Blood and Bone with Michael Jai White. Enjoy and subscribe for more !! Music at 6:18 : Nicholas Pike-6M2 The Fight Edited by Baptiste Charruyer.
En İyi 5 Dövüş Sahnesi [+18 İçerir] 17:13
En İyi 5 Dövüş Sahnesi [+18 İçerir] 66 izlenme - 6 ay önce KAN VE KEMIK GIBI FILMLERDE BULUNAN DOVUS SAHNELERI EFSANEDIR KANALIMA ABONE OLURSANIZ SEVIRINIM ARKADASLARIM :)
Ölümcül Deney - İlginç ve Korkutucu Test 03:54
Ölümcül Deney - İlginç ve Korkutucu Test 242 izlenme - 2 yıl önce Ölümcül ikilemler kaldığı yerden devam ediyor.Bugün ki ölümcül deneyimiz kan kaybı mı yoksa yanlış kan nakli mi ? Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Bir kaza geçirdiniz ve hızla kan kaybediyorsunuz. Yanlış bir kan grubundan olsa da hemen yol kenarında kan nakli yaptırmayı mı yoksa hastaneye gidene kadar kanınızın 4”de 1ni kaybetmeyi mi tercih edersiniz ? Ambulans bekliyor ! seçiminiz nedir ? Seçim yapmanıza yardım edebilecek birkaç kanlı gerçek. İnsan vücudunda ki kan miktarı tabi ki insan vücudunun büyüklüğüne bağlıdır. Ancak ortalama bir yetişkinin 6 litre kanı vardır ki bu da vücut ağırlığının yanlızca %8”i kadardır. Doğru miktarda bir kanı muhafaza etmek hayatta kalmak için çok önemlidir. Ölümcül miktarda kan kaybetmeye eksenbinasyon denir. Ama bir insanın ölmesi için kanının tamamını kaybetmesine gerek yoktur. Kanınızın yarısından azını kaybetmek bile ölmeniz için yeterlidir. İşte bu yüzden bu ikilemde kan kaybetmeyi seçmek riskli bir seçim. Ancak yanlış kan grubundan kan almak bundan daha da tehlikeli olabilir. Çünkü kan gruplarını da birbirine karıştırmak oldukça tehlikelidir. Bu da bu kararı özellikle zor hale getiriyor. Gerçekten zor ama kanınızın 4”de 1ni kaybettiniz , hemen karar vermelisiniz. Kararınız ne olacak ? yanlış bir kan nakli mi yoksa kanamaya devam etmek mi ? Kan kandır sonuçta diyorsunuz değil mi ! YANLIŞŞŞ. Tıpta 2 kan grubu tanımlama sistemi vardır. İnsanlara sadece belli başlı 2 kan grubu verilebilir. Ab 0 ve resus d tipi. Vucudunuza yanlış bir kan nakli yapmak vücudunuz da çok büyük değişikliklere yol açabilir Eğer kan grubunuzu bilmiyorsanız yine de kan nakli yapmalımısınız ? Kesinlikle hayır , kanda var olan değişik kan grupları yüzünden yanlış bir kandan yanlızca birkaç milim kan bile sizi öldürebilir. Yani beklemeyi seçin , Yanlış kan sizi öldürebilir. Eğer yanlış kan grubundan bir kan aldıysanız , vücudunuzda ki kanlar onu algılar ve ona saldırmaya çalışır. Belirtileri yüksek ateş , kanlı idrar ve baygınlıktır. Öte yandan kanınızın 4de 1ni kaybetseniz bile hayatta kalabilirsiniz. Eğer kanınızın %”ni kaybederseniz bunu hemen anlarsınız. Nefes alışverişiniz zorlaşır , nabzınız yükselir , cildiniz soğuk ve yapışkan bir hale gelir. Ancak bunla başa çıkılabilir.Eğer hastaneye doğru zamanda varırsanız durumunuz kontrol altına alınabilir ve doğru kan grubundan kan nakli yapılabilir. Ve hayatınız kurtulabilir. Eğer yanlış bir kan grubundan birkaç milim kan aldıysanız sonunuz kanlı oldu.